Gucci, Flora by Gucci, Gorgeous Gardenia EDT

Powiększ Gucci, Flora by Gucci, Gorgeous Gardenia EDT

Zgłoszony przez marcia_uk

`Gorgeous Gardenia` eksponuje jasność pierwszego pąka kwiatu i uzależniającą intensywność krzewu w pełnym rozkwicie.
Zapach jest kwiatowy, iskrzący i jasny z odrobiną owoców. Gardenia symbolizuje emocje miłości, czystości i radości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwone jagody, gruszka
nuta serca: biała gardenia, plumeria
nuta bazy: paczula, brązowy cukier

Cena: ok. 240zł / 50ml

• Mój zapach...
  • Piękny, delikatny, subtelny, nienachalny zapach... Idealny zarówno na wieczór, jak i na dzień...
    Plusem jest na pewno jego trwałość...
    Dla mnie idealny.
    Polecam !

Chcesz pochwalić paula452 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowny
  • Przepiękny zapach, śliczny flakon. Podoba mi się, że nie jest nachalny. Często męczą mnie latem zapachy. Wszystkie wydają się duszące, a ten mogę nosić cały dzień. Doceniam też, że jeszcze mi się nie znudził. Z czym również mam problem Zapach idealny na wiosnę i lato. Bardzo dziewczęcy

Chcesz pochwalić tyska0001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wolę ten z magnolią
  • Zapach jest całkiem przyjemny, ale do moich ulubieńców należy ten z magnolią jednak.

Lekki, kobiecy i wiosenny. Ale chyba nie leży mi ta nuta gardenii, no ale cóż, kwestia nosa

Cena zabójcza - jak zwykle.

Niestety nie jest zbyt trwały...

Buteleczka śliczności

Ilość zużytych opakowań: 1 flakonik

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • <3
  • Zapach cudowny...idealny na wiosenną porę...
    Niezwykle kobiecy i delikatny... Nienachalny...
    Nie jest to ciężki, duszący perfum, wręcz przeciwnie !

Wadą może być to, że nie utrzymuje się zbyt długo...

Chcesz pochwalić paulina190 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny, iskrzący, niezwykle kobiecy
  • Świetny, iskrzący, niezwykle kobiecy. Piękny prezent od ukochanego, zapach podbił moje serce natychmiast. Jestem fanką zapachów ciężkich i orientalnych, a ten jest niezwykle lekki-ale ma TO COŚ! Oczarowuje, idealny na letnie dni i wieczory. Pozostaje na skórze długo. Wart swojej ceny!

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 50 ml

Chcesz pochwalić ewa_evita za czytelną i pomocną recenzję?
  • soczyście owocowo - kwiatowy
  • Pierwszy raz poczułam ten zapach u mojej koleżanki i od razu się w nim rozkochałam. Jest radosny, pozytywny, słodko-soczysty,kwiatowy. Idealny na wiosnę, nosi się go doskonale - mimo słodyczy nie przytłacza. Flakon jest prześliczny - niby prosty, a jednocześnie bardzo kobiecy ( a może raczej dziewczęcy?). Wielokrotnie pytano mnie czym tak ładnie pachnę, więc nie męczy też otoczenia. Zdecydowanie polecam zarówno fankom duszniaków jak i świeżaków

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 flakonu 100 ml

Chcesz pochwalić SexyMF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny, wdzięczny i bezpieczny
  • Kojarzy mi się trochę z zapachem nowej książki , świeżego papieru, który uwielbiam i którego szukałam w perfumeriach.
    Cudny, lekki owocowo-kwiatowy zapach. Trochę pudrowy, a owocowość w nim nie jest taka..cytrusowa. Wg mnie subtelny, ale intrygujący.
    Są różne zdania: że letni i świeży, albo znowu, że słodki i tylko na zimne dni. On jest taki właśnie pomiędzy, chociaż daleko mu do dusznych, ciężkich zapachów, a jego świeżość nie jest ogórkowa...tego nie lubię).

Myślę, że dość bezpieczny zapach, dla niektórych może być zbyt delikatny.
    Słodkawy, "młody", wdzięczny. Zostanie ze mną na bardzo długo.
    Trwałość bardzo dobra, nie powalająca, ale myślę, że jak na EDT jest super.
    Psiknął mi się na bluzkę, na jednym materiale pozostał prawie niezmieniony, z na innym została tylko słodycz.
    Flakon uroczo klasyczny, prosty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, w trakcie pierwszego pełnowymiarowego flakonu

Chcesz pochwalić jerzzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sliczny
  • Sliczny, choc wcale nie lubie slodkich zapachow!
    Nie zdazy sie ani znudzic, ani nosa zmeczyc, poniewaz dosc szybko zanika. Ale jako zastrzyk energii i dobrego nastroju nadaje sie bardzo dobrze Ja mam 30 ml, wiec moge te buteleczke spokojnie caly dzien miec przy sobie i sie "doladowywac"
    Pare tygodni temu kupilam tez Flora Glamorous Mandarin: uwazam, ze jest to calkiem inny zapach, ale lubie je obydwa tak samo i tak na przemian sobie stosuje. Wiosna, slonce, dobry humor: czego wiecej wymagac? Ja lubie ten zapach.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, 30 ml

Chcesz pochwalić Black_Satin za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka moja Gardenia
  • Kupiłam ten zapach, podczas poszukiwania czegoś wiosennego, ponieważ moje ostatnie wiosenno-letnie zapachy - mało mnie juz intrygowałay. Sama nie wiem dlaczgo wybrałam Gucci, tym bardziej, że nie przepadam za ich zapachami. W Gardenii przepadłam, kiedy ją powąchałam zaraz zobaczyłam siebie lekką, radosną, w biegu, ale szczęśliwą. Musiałam mieć ten zapach i mam Nie umiem opisywać tych wszystkich nut w zapachach, dla mnie ważne jest to czy zapach mi się podoba czy nie, jak rozwija się na mojej skórze. Ten jest taki mój. Zaznaczyłam zakup ponowny "nie wiem" ponieważ mam 100 ml perfumu.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 100 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dorotabat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki mój
  • Jest jedyny zapach z serii Gucci Flora który lubię - na moją zgubę, bo cena odstrasza (jak na EDT).

Piękny, kwiatowy, słodki, ale nie przesadnie słodki zapach. Kojarzy mi się z wiosną, pierwszymi promieniami słońca - lekki, delikatny, lekko pudrowy.... soczysty ..... ostatnio zauważyłam, że większość moich ulubionych zapachów, od żeli do mycia ciała, przez balsamy, aż po zapachy ma w sobie gruszkę.

Jak na EDT jest niesamowicie trwały.

Nie jestem fanką "urzekających" flakonów więc tego w zapachach nie szukam. Ten flakonik jest po prostu zwyczajny.

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na przypływ gotówki.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami na jesień-zimę
    Ilość zużytych opakowań: 1- 30 ml, kilka próbek.

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki ciepły deszczyk
  • Zapach jest idealny dla tych, którzy lubią być otuleni subtelną słodyczą. Aromat nie jest zbyt nachalny, wyczuwalne są najbardziej nuty kwiatowe, w tle rozbrzmiewają soczyste owoce i brązowy cukier.
    Woń nie kipi oryginalnością, ale ma coś w sobie co przyciaga, czasami proste rozwiazania są najlepsze.
    Mimo, że perfumy są dość udanym koktajlem dla lubujących się w słodkawych zapachach to są dośc jednostajne. Słabo się rozwija, nie jest to zapach w typie "kameleona", który przechodzi w kilka faz zapachowych.
    Myślę, że na dłuższa metę aromat mógłby być także trochę męczący, z doświadczenia wiem, że tego typu słodkie mieszanki trochę nużą i męczą wraz z zużywaniem buteleczki.
    Perfumy moim zdaniem są zbyt lekkie na wieczór, ale to zalezy co kto lubi. Charakteryzują się przede wszystkim radosnymi akcentami, myślę, że są dobre dla eleganckich romantyczek lubujących się w kwiatowych toniach. Choć na pewno ten zapach znajdzie wiele amatorek. Będąc w Sephorze byłam świadkiem jak kobieta w średnim wieku, z tłustymi włosami i przepoconym sztucznym futrem dosłownie wylała na siebie pół buteleczki tego koktajlu myśląc, że nikt nie widzi...Cóż, połączenie tych perfum ze zjełczałym potem na pewno nie przyprawi nikogo o ekstazę nozdrzy.
    Jeżeli chodzi o butelkę to szczerze powiedziawszy nie wyróżnia się ona pośród innych. Mało oryginalna, wręcz sztampowa, jedyną ozdobę tworzy tu raczej mało wymyślna kokarda. Porównując np flakony Lolity Lempickiej, buteleczki Gucci są bez wyobraźni.
    Zapach dosyć trwały, kipiący optymizmem, wiosenny.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielbię
  • Miłość od pierwszego kontaktu, jak tylko powąchałam stwierdziłam że to jest mój nr 1 i muszę go mieć!!!
    Słodki, ale nie przesłodzony pachnie mi wiosna, ogrodem pełnym owoców i kwiatów... Ja się zakochałam i niech ta miłość trwa jak najdłużej)

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam 100ml

Chcesz pochwalić VanillaGucci za czytelną i pomocną recenzję?
  • boska!
  • bardzo lubie ten zapach, jest fantastyczny na lato, delikatna nuta gruszki, strzał w dziesiątke. Zapach nie jest mdły, wprost przeciwnie niezwykle soczysty, ale wciąż subtelny.
    Dlugo sie utrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić groszekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gardenia i słodka gruszka
  • Na początek chciałabym zaznaczyć że zasadzie żadnych zapachów Gucci Flora mój nos nie toleruje, są jakieś takie drażniące. Właściwie, obok Gardenii, jedynie Tuberoza mi się podoba. No ale skupmy się na omawianym zapachu. Gardenia pachnie mi słodziutko, owocowo kwiatowo, wyczuwam gruszkę (lubię w perfumach) jakby skąpaną w słodkim syropie i gardenię właśnie.

Zapach który może nie jest na czele mojej (dłuugiej) listy zakupowej, ale używałabym z przyjemnością. Na razie testuję próbki. Ogólnie polecam, może kiedyś zakupię tego milutkiego słodziaka.

Flakonik śliczny, ozdoba każdej toaletki

EDIT: no i buteleczka 30ml trafiła na moją półkę zakupu nie żałuję, zapach nadal mi się podoba, zapach trwały jak na EDT

Ilość zużytych opakowań: próbki, zaczęte 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Papillon7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny zawrót głowy!
  • Perfum jest niesamowicie delikatny, kwiatowo-owocowy, pudrowy. Troszkę przypomina gumę balonową. Idealny dla subtelnych kobiet. Pomimo tego, że jest on taki lekki, to ma w sobie coś takiego, obok czego nie można obojętnie przejść. Ktoś porównał go do viva la juicy - wg mnie jest to marne porównanie, gdyż juicy couture jest ostry ( jak dla mnie ) i duszący z początku, a także czuję tam tylko i wyłącznie owoce. Gucci kojarzy mi się z piknikiem na łące, zajadaniem owoców a do tego, na koniec, żuciem gumy. Różowej.

Ilość zużytych opakowań: około 1/4 małej buteleczki

Chcesz pochwalić Sandra_92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Romantyczne
  • Ładny, kwiatowo- owocowy zapach na wiosnę i lato. W zasadzie mozna napisać, że podobnych kompozycji było sporo..., zaczyna się w stylu mniej słodkiego Viva La Juicy , jest jakby odrobinę więcej klasy w tym zapachu. Nic nowatorskiego niestety, choć przyjemnie. Podobieństwa do Euphorii nie wyczuwam. E jest mocna i raczej wieczorowa, bardziej słodka a Gardenia momentami przypomina jagodowy szampon do włosów. Nie kupię, bo mam za dużo zapachów w swej kolekcji. Prezentem bym nie wzgardziła.

Używam tego produktu od: ,,,
    Ilość zużytych opakowań: ,,,

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pearl78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic oryginalnego, a jednak
  • Nie przepadam za podstawową wersją Flory, wersję "gardeniową" wywąchałam przypadkowo w lotniskowej perfumerii i z miejsca się zakochałam. Właściwie to zapach jest kopią Euphorii, więc przewiduję mocną popularność, ale dopóki mało kto o tym wie, to korzystam i używam. Tzn. możnaby przyczepić się mocno do tego, że to trochę nieetyczne ze strony koncernu Gucci kopiować inny zapach, ale dopóki Flora Gardenia jest nieco mniej waniliowa i mniej trwała od wersji CK uznajmy, że to dwa różne zapachy.
    Trwały, kwiatowo - owocowy zapach, trochę szampański, lekko wytrawny. Zapach nie ewoluuje, od pierwszego psiku trwa niezmiennie, kończy się kwiatowym mydłem. Nie wywołuje u mnie migreny.
    Buteleczka ładna, aczkolwiek nie dorównuje CK.
    Polecam wielbicielkom Euphorii.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze 100 ml

Chcesz pochwalić szugarbejb za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij