Gucci, Flora by Gucci, Gorgeous Gardenia EDT

Powiększ Gucci, Flora by Gucci, Gorgeous Gardenia EDT

Zgłoszony przez marcia_uk

`Gorgeous Gardenia` eksponuje jasność pierwszego pąka kwiatu i uzależniającą intensywność krzewu w pełnym rozkwicie.
Zapach jest kwiatowy, iskrzący i jasny z odrobiną owoców. Gardenia symbolizuje emocje miłości, czystości i radości.

Nuty zapachowe:
nuta głowy: czerwone jagody, gruszka
nuta serca: biała gardenia, plumeria
nuta bazy: paczula, brązowy cukier

Cena: ok. 240zł / 50ml

• Bardzo zwyczajny zapach
  • Nie rozumiem fenomenu tego zapachu, ale nie muszę przecież. Oceniłam go połówkowo
    Perfumy ma moja mama, która sama nie wie czemu ich używa, bo ma je z rok i nadal ubyło ich mało Dostałam 20 ml właśnie od mamy, bo dostała w gratisie przy zakupie tegoż zapachu. Ja się nimi psiknęłam kilka razy i obecnie nie wiem nawet gdzie są
    Dla mnie zapach jest tak druzgocąco zwykły, że mi go aż szkoda. Jest świeży, lekko słodkawy. Mnie osobiście męczy i niestety czuję się jakbym użyła wody toaletowej za 15 zł z pobliskiego bazarku.
    Ocenę zapachu generalnie uważam za bardzo subiektywną i ja się raczej nie sugeruję opinią na Wizażu... najlepiej iść do perfumerii i osobiście wypróbować Trochę fatygi zaoszczędzi rozczarowań. Ja się w końcu nauczyłam i od jakiegoś czasu testuję perfumy na własnej skórze
    Mnie osobiście zapach się nie podoba.

Używam tego produktu od: raczej nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jakieś 5 ml z 20 posiadanych

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • moje styczniowe must have
  • zamówiłam próbkę i przepadłam zapach niezwykle dziewczęcy ,lekki i nieziemsko anielski.

Jest kwiatowy, słodki lekko świeży idealny na wiosne -lato.

Moje perfumowe must have na styczeń (lubie robić zapasy na lato)

Używam tego produktu od: od 2 tygodni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbki

Chcesz pochwalić telimena878 za czytelną i pomocną recenzję?
  • soczyście owocowo - kwiatowy
  • Pierwszy raz poczułam ten zapach u mojej koleżanki i od razu się w nim rozkochałam. Jest radosny, pozytywny, słodko-soczysty,kwiatowy. Idealny na wiosnę, nosi się go doskonale - mimo słodyczy nie przytłacza. Flakon jest prześliczny - niby prosty, a jednocześnie bardzo kobiecy ( a może raczej dziewczęcy?). Wielokrotnie pytano mnie czym tak ładnie pachnę, więc nie męczy też otoczenia. Zdecydowanie polecam zarówno fankom duszniaków jak i świeżaków

Ilość zużytych opakowań: zużyłam 3/4 flakonu 100 ml

Chcesz pochwalić SexyMF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Subtelny, wdzięczny i bezpieczny
  • Kojarzy mi się trochę z zapachem nowej książki , świeżego papieru, który uwielbiam i którego szukałam w perfumeriach.
    Cudny, lekki owocowo-kwiatowy zapach. Trochę pudrowy, a owocowość w nim nie jest taka..cytrusowa. Wg mnie subtelny, ale intrygujący.
    Są różne zdania: że letni i świeży, albo znowu, że słodki i tylko na zimne dni. On jest taki właśnie pomiędzy, chociaż daleko mu do dusznych, ciężkich zapachów, a jego świeżość nie jest ogórkowa...tego nie lubię).

Myślę, że dość bezpieczny zapach, dla niektórych może być zbyt delikatny.
    Słodkawy, "młody", wdzięczny. Zostanie ze mną na bardzo długo.
    Trwałość bardzo dobra, nie powalająca, ale myślę, że jak na EDT jest super.
    Psiknął mi się na bluzkę, na jednym materiale pozostał prawie niezmieniony, z na innym została tylko słodycz.
    Flakon uroczo klasyczny, prosty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Ilość zużytych opakowań: 1 próbka, w trakcie pierwszego pełnowymiarowego flakonu

Chcesz pochwalić jerzzz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki mój
  • Jest jedyny zapach z serii Gucci Flora który lubię - na moją zgubę, bo cena odstrasza (jak na EDT).

Piękny, kwiatowy, słodki, ale nie przesadnie słodki zapach. Kojarzy mi się z wiosną, pierwszymi promieniami słońca - lekki, delikatny, lekko pudrowy.... soczysty ..... ostatnio zauważyłam, że większość moich ulubionych zapachów, od żeli do mycia ciała, przez balsamy, aż po zapachy ma w sobie gruszkę.

Jak na EDT jest niesamowicie trwały.

Nie jestem fanką "urzekających" flakonów więc tego w zapachach nie szukam. Ten flakonik jest po prostu zwyczajny.

Nie pozostaje mi nic innego jak czekać na przypływ gotówki.

Używam tego produktu od: kilku miesięcy, z przerwami na jesień-zimę
    Ilość zużytych opakowań: 1- 30 ml, kilka próbek.

Chcesz pochwalić safira30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słodki ciepły deszczyk
  • Zapach jest idealny dla tych, którzy lubią być otuleni subtelną słodyczą. Aromat nie jest zbyt nachalny, wyczuwalne są najbardziej nuty kwiatowe, w tle rozbrzmiewają soczyste owoce i brązowy cukier.
    Woń nie kipi oryginalnością, ale ma coś w sobie co przyciaga - czasami proste rozwiazania są najlepsze.
    Mimo, że perfumy są dość udanym koktajlem dla lubujących się w słodkawych zapachach, to są dośc jednostajne. Słabo się rozwija, nie jest to zapach w typie "kameleona", który przechodzi w kilka faz zapachowych.
    "Cudowna gardenia" to zapach, którego serce bije w rytmie kwiatowym. Gardenia i białe lilie pachną ze wszystkich sił, tak jakby chciały zwabić jak największą ilość wszędobylskich owadów dla zapylenia. Na dalszym planie rozbrzmiewają owoce. Całość zespolona jest grubym sznurem o słodko cukrowym splocie.
    Myślę, że na dłuższa metę aromat mógłby być trochę męczący, z doświadczenia wiem, że tego typu słodkie mieszanki trochę nużą i męczą wraz z zużywaniem buteleczki.
    Perfumy moim zdaniem są zbyt lekkie na wieczór, ale to zalezy co kto lubi. Charakteryzują się przede wszystkim radosnymi akcentami, myślę, że są dobre dla eleganckich romantyczek lubujących się w kwiatowych toniach. Choć na pewno ten zapach znajdzie wiele amatorek.
    Tak czy inaczej, różowy ogródek cos w sobie ma, być może jest to trochę kiczowate, lecz czasem odrobina pozytywnego kiczu wcale nie zaszkodzi, a może też i urzec.

Używam tego produktu od: kilka dni
    Ilość zużytych opakowań: 5 ml

Chcesz pochwalić GrindLady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielbię
  • Miłość od pierwszego kontaktu, jak tylko powąchałam stwierdziłam że to jest mój nr 1 i muszę go mieć!!!
    Słodki, ale nie przesłodzony pachnie mi wiosna, ogrodem pełnym owoców i kwiatów... Ja się zakochałam i niech ta miłość trwa jak najdłużej)

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Zaczęłam 100ml

Chcesz pochwalić VanillaGucci za czytelną i pomocną recenzję?
  • boska!
  • bardzo lubie ten zapach, jest fantastyczny na lato, delikatna nuta gruszki, strzał w dziesiątke. Zapach nie jest mdły, wprost przeciwnie niezwykle soczysty, ale wciąż subtelny.
    Dlugo sie utrzymuje.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić groszekk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Gardenia i słodka gruszka
  • Na początek chciałabym zaznaczyć że zasadzie żadnych zapachów Gucci Flora mój nos nie toleruje, są jakieś takie drażniące. Właściwie, obok Gardenii, jedynie Tuberoza mi się podoba. No ale skupmy się na omawianym zapachu. Gardenia pachnie mi słodziutko, owocowo kwiatowo, wyczuwam gruszkę (lubię w perfumach) jakby skąpaną w słodkim syropie i gardenię właśnie.

Zapach który może nie jest na czele mojej (dłuugiej) listy zakupowej, ale używałabym z przyjemnością. Na razie testuję próbki. Ogólnie polecam, może kiedyś zakupię tego milutkiego słodziaka.

Flakonik śliczny, ozdoba każdej toaletki

EDIT: no i buteleczka 30ml trafiła na moją półkę zakupu nie żałuję, zapach nadal mi się podoba, zapach trwały jak na EDT

Ilość zużytych opakowań: próbki, zaczęte 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Papillon7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Delikatny zawrót głowy!
  • Perfum jest niesamowicie delikatny, kwiatowo-owocowy, pudrowy. Troszkę przypomina gumę balonową. Idealny dla subtelnych kobiet. Pomimo tego, że jest on taki lekki, to ma w sobie coś takiego, obok czego nie można obojętnie przejść. Ktoś porównał go do viva la juicy - wg mnie jest to marne porównanie, gdyż juicy couture jest ostry ( jak dla mnie ) i duszący z początku, a także czuję tam tylko i wyłącznie owoce. Gucci kojarzy mi się z piknikiem na łące, zajadaniem owoców a do tego, na koniec, żuciem gumy. Różowej.

Ilość zużytych opakowań: około 1/4 małej buteleczki

Chcesz pochwalić Sandra_92 za czytelną i pomocną recenzję?