Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Śreniaczek, jak większość
  • Sama bym pewnie nie kupiła tego tuszu, bo nie lubię takich szczoteczek ani tuszów pogrubiających, ale był dołączony do jakiegoś produktu (i to nie kosmetycznego).

+ wydaje się dość gęsty, więc się nie maże
    + jest wydajny
    + nie kruszy się, nie osypuje się
    + nie podrażnia oczu
    + dość łatwo się zmywa Burżujkiem
    + ma solidne opakowanie
    + jest dostępny

- nie pogrubia
    - skleja rzęsy
    - zostawia grudki
    - trzeba kilka razy maczać szczoteczkę, żeby nałożyć tusz na rzęsy (co najmniej 4 razy)
    - trzeba się mocno namachać, bo nie chce zostawiać koloru (mam czarny)
    - bardzo trudno pomalować nim dolne rzęsy
    - spływa błyskawicznie - kompletnie nieodporny na łzy, więc odradzam noszenie przy słonecznej pogodzie i przy deszczu
    - czuje się go na rzęsach, co powoduje dyskomfort
    - nałożenie go na rzęsy w kącikach oczy praktycznie niemożliwe

Zużyję go pewnie, ale nie kupię drugi raz. Są lepsze tusze i tańsze.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy
  • Nadal będę poszukiwała tuszu, który zwali mnie na kolana. Max factor 2000 kalorii jest dobry, ale super szału nie robi. Szkoda, że kupiłam tusz niewodoodporny, ale przeoczyłam tak ważną informację. Co na plus- tusz się nie kruszy, utrzymuje się na rzęsach, nie zlepia, ale nie pogrubia tak jakbym chciała. Ogólnie może byc, ale poszukiwania trwają nadal.

Używam tego produktu od: 2 mcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kokosanka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Kupiłam go na próbę i się nie zawiodłam. Po jego użyciu rzęsy są bardzo kobiece, eleganckie, podkreślone, wydłużone, dobrze rozdzielone, pogrubione.
    Efekt jest naturalny. Tusz się nie kruszy z rzęs, nie osypuje. Jest bardzo dobry.
    Kobieco i z klasą, wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: 6mcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Euphoria X za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam! Dobry tusz za przyzwoitą cenę.
  • Jestem zaskoczona tym, jak dobry jest ten tusz!
    +łatwo się rozprowadza na rzęsach, a nie spodziewałam się tego po tej gigantycznej szczoteczce,
    +nawet jedna warstwa daje niezły efekt, a w razie czego łatwo nałożyć następne,
    +nie tworzy grudek i nie kruszy się,
    +rzęsy pozostają elastyczne, a nie twarde jak druty,
    +jego czarny kolor jest głęboki i piękny,
    +łatwo się zmywa podczas demakijażu;

Jedyny minus to to, że lekko się rozmazuje, ale z drugiej strony mi każdy tusz się rozmazuje...

Chcesz pochwalić tongueuntied za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zamienię na żaden inny !
  • Cudo samo w sobie. Mam geste rzęsy i potrzebuje dobrego rozdzielenia i to mam zapewnione z tym tuszem, choć widząc szczoteczkę myślałam ze się zawiodę.

Plusy:
    + pogrubia
    + idealnie rozdziela
    + WYDŁUŻA
    + 2 warstwy wystarczają, innymi tuszami zawsze musiałam sie ładnie namachać żeby uzyskać taki efekt jak w tym tuszu po tylko 2 warstwach
    + nie odbija sie na powiece
    + efekt wydłużenia utrzymuje sie cały dzień
    + nie robi grudek
    + nie kruszy sie
    + szybko zasycha
    + CENA zapłaciłam 26,50 w zwykłym sklepie z kosmetykami choć słyszałam że w Rossmannie kosztuje ok. 20. Cena jak na produkt marki Max Factor bardzo niska

Minusów BRAK

Czego mi więcej chcieć ? Po prostu ideał

Chcesz pochwalić Justyna0501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny
  • Zakup tego tuszu był strzałem w dziesiątke, szczerze polecam.

+ rozdzela rzęsy
    +głęboka czerń
    +pogrubia
    +rozsądna cena
    +jest łatwy w aplikacji
    + wydajny

Dla mnie po prostu ideał

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Rose Loomis za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Bardzo ładnie pogrubia
  • Ostatnio zapragnęłam zmiany tuszu i skusiłam się na słynny Calorie 2000
    wrażenia bardzo pozywytne

+ nie skleja rzęs
    + bardzo ładnie rozdziela
    + zdecydowanie pogrubia
    + również wydłuża
    + jak się opanuje nakładanie szczoteczką to jest coraz lepiej ja byłam przyzwczajona do innej, więc początki były dość nieporadne
    + cena - 20zł w rossmanie
    + nie rozmywa się w czasie deszczu, ale bardzo łatwy go zmyć zwykłą wodą, dla mnie duży plus

ogółem zrobił na mnie dobre wrażenie

Chcesz pochwalić anjya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyk
  • Bardzo dobry, godny polecenia pogrubiający tusz do rzęs, taki na co dzień, można na nim polegać.

Kiedyś go dostałam, innym razem już świadoma jakości kupiłam

Zalety
    - cena adekwatna do jakości
    -ładnie rozdziela rzęsy
    -nie obsypuje się
    - ładna czerń
    - pogrubia

Wady
    - 4,5 gwiazdki tylko z tego powodu, że znam lepsze tusze
    Używam tego produktu od: 1,5 rokuIlość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić ZuzaMa za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest całkiem elegancki
  • pierwszy raz zetknęłam się z tym tuszem gdy byłam w stolicy na zakupach. jako że byłam bardzo młoda i kosmetyków maxa factora nie było mi dane raczej używać to jakaż to radość mnie ogarnęła gdy wujaszek mój ten właśnie o to tusz mi sprezetowal byłam nim zachwycona wyczarowal mi piekne firaneczki od tamtej pory regularnie do niego wracam i za każdym razem efekt jest zadowalający daje mu tylko 4 gwiazdki dlatego że wolę ten gruby z dużą szczoteczką (także MF) prostu dlatego że moje bardzo rzadkie rzęsy sa niezwykle wymagające. jednak dla tych kobiet które mają troszkę więcej rzęs niż ja będzie naprawdę dobry tym bardziej że cena (bardzo często na promocji) nie jest wysoka więc spróbować można

Używam tego produktu od: kilka lat

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić scentLove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • A więc tak: tusz jest taki sobie, taki jakich wiele. Jedym słowem: szału nie robi. Absolutnie nie mój gust. Jakoś zle mi się nakłada i już.

Plusy:
    - nie zasycha zbyt szybko
    - ładnie zachowuje się po nałożeniu

Minusy:
    - słabo rozdziela rzęsy

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić abbccc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • W swoim 40-letnim żywocie używałam wielu tuszy, różnych, aż wreszcie trafiłam po namowach koleżanki na 2000 kalorii, coś wspaniałego, naprawdę strzał w dychę.
    Plusy:
    - szczoteczka, idealna, prosta, gęsta, bez żadnych wydumań, a zarazem docierająca do każdej rzęski
    - przecudowna czerń, głęboka
    - nie skleja rzęs,
    - dobrze zmywa się,
    - nie rozmazuje się
    - pogrubia,
    - delikatnie wydłuża
    Kocham Kocham

Minusów żadnych nie widzę.

No niestety cudów nie zrobi, jak ktoś urodził się z krótkimi to mu długich po brwi nie uczyni.

Używam tego produktu od: stycznia 2014

Chcesz pochwalić dankmanek za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudnie pogrubia i troszkę wydłuża rzęsy
  • Tego tuszu używam od ok.2005 roku i jestem w nim nadal zakochana. Próbowałam znależć dla niego zastępcę, ale ŻADEN TUSZ mu nie dorasta do pięt (nawet te powyżej 100zł).
    Na pewno nie bez znaczenia jest też szczoteczka - dla moich cienkich, średnio długich rzęs jest idealna, bo równomiernie rozczesuje i nanosi tusz na włoski.
    Żeby nie było grudek tuszuję najpierw tylko rzęsy z górnej powieki - 2-3-4-5 razy. Dopiero na koniec tuszuję rzęsy z dolnej powieki 2 razy. Maluję od samej nasady, więc umazaną skórę na koniec malowania domywam płynem 2-fazowym (na patyczku do uszu).
    Tusz pięknie się trzyma na rzęsach, nie osypuje (no chyba, że się zapomnę i potrę oko paluchem- wtedy nie ma siły - troche sie pokruszy, ale to już moje mechaniczne działanie, a nie wada produktu)
    Wg mnie tusz jest najlepszy po ok.2-3 tyg. od otwarcia, bo kiedy jest super świeży - jak dla mnie jest za rzadki i zbyt cienko rozmalowywuje się na rzęsach. Ale jak wreszcie podeschnie - jest NAJLEPSZY POD SŁOŃCEM

Używam tego produktu od: od około 2005 roku
    Ilość zużytych opakowań: 10 lat x około 5-6 opakowań = 50-60 szt.

Chcesz pochwalić sezamka11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na codzień
  • Jest to, moim zdaniem, dobry tusz, dla osób, które wolą naturalne podkreślenie rzęs, jednak osobom, którym zależy na większym efekcie nie polecam tego tuszu. Ja wolę większy efekt, więc ten tusz średnio mnie zadowala. Wolę Maybelline.
    Jednak jeśli lubicie naturalny efekt, tusz zdecydowanie polecam

Plusy:
    + Nie osypuje się
    + Nie skleja rzęs
    + Nie odbija się na powiece
    + Jest łatwo dostępny
    + Cena

Minusy:
    - Dla mnie daje zbyt mały efekt

Daję mu 4 gwiazdki, bo jest naprawdę dobry... Jednak ja szukam tuszu dającego większy efekt

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyty tusz

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić loveme_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału ni ma, staniki nie latają
  • Jak w tytule- akurat ta maskara Max Factor wrażenia na mnie nie zrobiła. Owszem, zła nie jest. Nazwałabym ją nawet całkiem dobrą, ale jeżeli chodzi o tusze do rzęs, to już wiele różnych przewinęło się przez moją kosmetyczkę- jedne były lepsze, drugie gorsze a jeszcze inne rewelacyjne, więc mając odniesienie do innych maskar 2000 Calorie Dramatic Volume oceniam jako przeciętną.

A teraz do konkretów:
    PLUSY:
    +cena i bardzo częste promocje- właściwie to ona przekonała mnie do zakupu akurat tego tuszu; już miałam w koszyku rewelacyjną Eye Brightening, jednak cena (w promocji ok. 2o zł) spowodowała, że to właśnie 2000 Calorie kupiłam (następnym razem zdecyduję się jednak znowu na EB);

+trwałość- maskara w ciągu dnia nie kruszy się, nie rozmazuje ani nie osypuje- na spokojnie przetrwa cały dzień czy imprezę;

+ zgrabna szczoteczka, która bez problemu dociera do kącików oka;

+ ładna, intensywna czerń;

HM HM?:
    +/- pogrubienie- pogrubia ładnie, jednak z całą pewnością nie jest to takie pogrubienie jakie obiecuje producent (300%); mi to jednak odpowiada; osoby, które spodziewają się obiecywanego "dramatycznego" pogrubienia mogą się rozczarować

+/- raczej nie skleja rzęs- podkreślam słowo RACZEJ; na początku na szczoteczkę nabierało się zdecydowanie zbyt dużo tuszu, konsystencja była zbyt wodnista i rzęsy nieładnie się kleiły; teraz jednak nie mam już tego problemu;

MINUSY:
    - tusz niestety odbija się na powiece- z Eye Brightening tej samej marki nie miałam tego problemu, więc jak widać jest to do zrobienia;

-początkowo zbyt wodnisty, sklejał rzęsy;

-największy minus- osłabia rzęsy, o ile nosi się go bardzo długo w ciągu dnia; raz popełniłam katastrofalny błąd i zasnęłam nie zmywszy wcześniej maskary. Tak, tak, ja wiem, że tak się nie postępuje z żadnym tuszem i prawie zawsze zmywam cały makijaż zanim położę się spać, niemniej czasem przy ogromnym zmęczeniu zaniedbywałam ten rytuał. Jednak żaden, powtazam ŻADEN tusz nie połamał mi rzęs tak bardzo jak ten. Kiedy się obudziłam i zobaczłam w jakim stanie są moje rzęsy chciało mi się płakać. Dlatego dziewczyny, jeżeli zdarza Wam się czasem przysnąć nie zmywszy makijażu, pamiętajcie, że w przypadku tego tuszu to nie może mieć miejsca! Dość długi czas zajęło mi zregenerowanie mojej największej dumy, tj. rzęs właśnie. Przynajmniej od tej pory, nieważne jak bardzo jestem wykończona, nie zasnę dopóki nie zmyję ostatniej okruszynki tuszu.

I to by było na tyle. Całkiem fajny tusz na codzień. Są lepsze, są gorsze. Ten jest idealnie po środku. Ja wolę efekt bardziej "kosmiczny", dlatego nie wiem czy kupię go ponownie. Osoby spodziewające się spektakularnych efektów mogą się rozczarować.

Niemniej 2000 Calorie obrósł już po części legedą (?), więc może warto go przetestować. A nuż będzie to Wasze odkrycie roku? Polecam polować na promocje

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Arwen123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polubiliśmy się...
  • Nie sądziłam że kiedykolwiek nie polubie się z czymś tak jak z tym tuszem, już samo jego opakowanie sprawiło że zaczełam się zastanawiać nad czym tyle zachwytu, przecież tusze za 10 zł mają pożądniej wyglądające opakownie.
    Na szczoteczkę nakłada się zdecydoawnie za dużo tuszu przez co niemiłosiernie skleja rzęsy. Po jego nałożeniu trzeba się nieźle namachać grzebykiem do rzes aby je rozdzielić ( ale gdy już to zrobimy efekt jest przyzwoity)
    Dostaje odemnie po gwiazdce za czerń i nie kruszenie się

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dropdead za czytelną i pomocną recenzję?
  • Męczę się z nim
  • Mam wersję brązową. Tusz od początku sprawiał kłopoty. Na początku był jakby zaschnięty i niemożliwe było umalowanie się nim. Niestety producent nie ma w zwyczaju foliować swoich produktów, więc w sklepie otwiera kto chce, z paniami z obsługi na czele.

Reanimowany odrobiną płynu dwufazowego nie poprawił znacząco komfortu używania. Zostawiał grudki, mazał się, sklejał rzęsy niemiłosiernie. Bardzo trudno było się nim umalować żeby wyglądać jak człowiek.

Jest to kolejny produkt MF, który jest trolowany na tym forum - wiele osób, które go zachwalają ma jedną, dwie, sześć recenzji na koncie. Dla mnie to ostateczne pożegnanie z tuszami tej firmy.

EDIT:
    Jeszcze jedno spostrzeżenie: Podejrzewam go o zniszczenie moich rzęs. Krótkie i brzydkie, w ciągu dwóch tygodni od jego skończenia zaczęły odrastać i lepiej wyglądać.

Chcesz pochwalić _Zdzicha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny!
  • Zakupiony w promocyjnej cenie w zestawie z pudrem w kamieniu. Posiadam kolor czarny.

PLUSY:
    -pogrubia rzęsy
    -nie skleja rzęs
    -gęsta szczoteczka
    -trwałe opakowanie

MINUSY:
    -szybko ścierają się napisy z opakowania

Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić mejzur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Tusz się sprawdził:

- znacznie pogrubia rzęsy,
    - lekko je wydłuża,
    - jest łatwy w aplikacji,
    - nie kruszy się,
    - nie skleja rzęs,
    - przystępna cena.

Minusów nie ma.

5/5

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić Agatka31 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny tusz w świetnej cenie
  • Jestem pozytywnie zaskoczona tym tuszem! Tusz kosztował jednyne 30 zł a jest znacznie lepszy ja te powyżej 100 zł które do tej pory kupowałam w Sephora. Tusz nie zlepia rzęs, wszystkie są ładnie wytuszowane, bardzo dobra szczoteczka. Po całym dniu nic nie nie obsupuje i rzęsy wyglądają tak jakby były dopiero co malowane. Używam dopiero 2 tygodnia ale już jestem w nim zakochana.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić karnawal za czytelną i pomocną recenzję?
  • grudy
  • U mnie się nie sprawdził. Kupiłam, bo była promocja, a dużo się o tym tuszu mówi, więc zaryzykowałam. Niestety zostawiał mi grudy na rzęsach, czego nie znoszę.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić sherlocked za czytelną i pomocną recenzję?
  • przereklamowany
  • Kiedys w odległej przeszłosci testowałam ten tusz, poleciał w kąt, ostatnio zakupilam za niecale 20 zł w promocji i to tylko dlatego, ze byl to najtanszy na tamten moment tusz na półce pomijajac Wibo
    W mojej ocenie tusz jest kiepski, nie zauwazylam obiecanego pogrubienia.
    Efekt, nawet po 2 warstwach, jest raczej naturalny i mnie nie zadowolił, znam tusze, ktore faktycznie w widoczny sposob pogrubiaja i wydłuzaja rzesy a sa duzo tansze. Duzym minusem jest to, ze,w moim odczuciu, osłabia rzesy, mam wrazenie, ze wiecej mi ich wypada:-(
    Po nalozeniu tuszu rzesy sa naturalne, czarne, rozdzeilone, tusz sie nie osypuje ale to za mało bym mogła ocenic go lepiej. Używam tego produktu od: 2 miesiecyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

Chcesz pochwalić Violette_24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Szukałam od dawna idealnego tuszu, w końcu trafiłam na ten i jestem zadowolona, tusz przeszedł moje najśmielsze oczekiwania!
    Nie skleja rzęs i nie kruszy się
    Wydłuża je
    Nie wysycha tak łatwo jak inne tusze
    Szczoteczka też jest super
    Głęboka czerń jest kolejnym plusem.
    Jak najbardziej polecam!

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania, teraz jestem przy 4

Chcesz pochwalić Gabsa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Jest to jedn z najlepszych tuszów jakie miałam.

- ładna czerń

- wydłuża

- pogrubia

- nie robi gródek

- nie kruszy się

- dobra szczoteczka i dobrze się nią aplikuje

- łatwo dostępny

- wydajna

- długo utrzymuje się na rzęsach

Używam tego produktu od: do 2014

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami poszłam kupić ten słynny 2000 calorie tusz. Kosztował 29zł i cieszę się że nie dałam za niego z 50zł bo bym się popłakała! Jest okropny! Skleja rzęsy potwornie, nie rozczesuje ich w ogóle! Dramatic Volume? chyba jakiś żart. Odradzam! Używam od dłuższego czasu MAYBELLINE NEW YORK ROCKET VOLUM EXPRESS i jestem nim zachwycona! Super silikonowa szczoteczka dociera do każdej rzęsy, są mega wydłużone, pogrubione a najlepsze w tym że ten tusz jest często w promocji za 19zł w rossmannie!

Chcesz pochwalić XxEcstasaxX za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM MIŁOŚCIĄ SZCZERĄ !
  • Krótko i na temat

Rozpieszcza moje rzęsy, odżywia, faktycznie dodaje im te 2000 kalorii objętości, piękna i głęboka czerń...

Kocham, kocham i nie oddam !!

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 3całe

Chcesz pochwalić lilstar01 za czytelną i pomocną recenzję?