Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Jest ok
  • Mam średniej długości, gęste, ale proste rzęsy. Przy każdym tuszu stosuję zalotkę. Jak każdy produk Max Factor ma swoje plusy i minusy.
    Plusy:
    +pogrubia
    +wydłuża
    +trwały
    Minusy:
    -bardzo szybko wysycha (wymiana po 1,5/2 miesiącach)
    -cena

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić paulinabk26 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• No nie wiem...
  • Nie wiem, czy ja kupiłam stary tusz, czy on taki po prostu jest. Na szczoteczce ZAWSZE osadza się za dużo produktu, przez co tworzą się grudki. Jest gęsty, skleja moje rzęsy i bez użycia innego tuszu do rozczesania rzęs się nie obejdzie. Jego zaletą jest ładny wygląd opakowania i głęboka czerń. Ogólnie nie lubię tego tuszu, a szkoda, bo miałam duże oczekiwania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić savando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie "otwiera" oko
  • Na początku za nim nie przepadałam, może dlatego,że po prostu nie potrafiłam dobrze go nałożyć. Z czasem opanowałam tę sztukę i zobaczyłam,że moje rzęsy są naprawdę ładnie rozczesane, tusz jakby otwiera oko i stawia kropkę nad i w naszym makijażu. Jakiegoś dramatycznego pogrubienia jednak nie zauważyłam. I trzeba uważać przy nakładaniu bo może tworzyć grudki.Ale myślę że ten tusz mimo wszystko ma więcej plusów niż minusów.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić missbrasil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co - mój numer jeden!
  • Najlepszy tusz jaki miałam do tej pory. Sporo eksperymentuję z tuszami, bo szukałam tańszego zamiennika (cena nie na studencką kieszeń) jednak kiedy jest w promocji zawsze do niego wracam.

Zalety:
    - pogrubia
    - nie skleja
    - świetnie się nakłada
    - jedna warstwa pozwala uzyskać efekt wow
    - nie odbija się
    - nie kruszy
    - nie blaknie

Wady:
    - cena

Nie znalazłam tuszu lepszego od tego.

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3 opakowanie

Chcesz pochwalić pittowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki może być w dobrej cenie
  • używam go od paru ładnych lat i napewno będę do niego wracać przedewszystkim dobrze trzyma się na rzęsach nie wykrusza się, nie odbija na powiekach i jest w bardzo dobrej cenie myślę że na kieszeń każdej kobiety

Używam tego produktu od: kilku ładnych lat

Chcesz pochwalić asia9605 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoita maskara.
  • Początkowo z tuszu byłam bardzo zadowolona, była to tak dobra maskara, na jaką nigdy wcześniej nie zdarzyło mi się natrafić. Moje doświadczenia i obeznanie w maskarach tego czasu było dość słabe, co było pewnie powodem mojego zafascynowania tą maskarą. Teraz gdy wiem więcej na temat tego jaki tusz jest dla mnie idealny i czego powinnam od niego oczekiwać wiem, że nie był to szczyt moich marzeń jeśli chodzi o efekty. Tusz nie rozdzielał rzęs tak precyzyjnie i efektownie jak inne maskary z którymi miałam styczność później, szybko wysychał i nie fundował jakiejś niesamowitej długości czy objętości. Kiedyś był dla mnie świetny, teraz - przeciętny. Dla bardziej wymagających kobiet nie polecam.

Używam tego produktu od: Używałam przez około 4 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić smallamenity_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy tusz jak dotąd
  • Pierwszy raz zetknęłam się z tym tuszem jakies 2 lata temu. Po tym jak moja mama go kupiła nie sądziłam ,że będzie moim ulubieńcem. Szczoteczka zwykła , bez udziwnienień więc pomyślałam ,że cudów nie będzie. Po pierwszym uzyciu byłam w szoku. Podkręca , wydłuża , pogrubia , no wszystko wszytko . Później go odstawiłam na jakiś czas i znowu kupiłam go razm z Volume Milion Lashes Noir Excess i o wiele bardziej lubie ten z max factora. Tańszy o połowę , a ile lepszy.
    Plusy
    *cena
    *pogrubia
    *podkręca
    *wyłuża
    *nie osypuje się
    *trwały

Minusów brak

Używam tego produktu od: 3 miesiące i przedtem pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 i drugie już się prawie kończy

Chcesz pochwalić natalie23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • To najlepszy tusz jaki miałam. Zachęcona recenzjami kupiłam i jestem mega zadowolona. Mam rzęsy długie, ale dość cienkie. Od tuszu wymagam, by pogrubiał i podkręcał rzęsy. No i oczywiście by był bardzo czarny.

Plusy:
    - duży pigment, piękna czerń
    - pogrubia i wydłuża
    - nie osypuje się
    - trwały
    - nie rozmazuje się
    - szczotka klasyczna, dobrze rozdziela nawet przy weekendowym "dramatic look", gdzie nakładam kila warstw
    - po wyschnięciu można delikatnie palcem podwinąć rzęsy

Minusy:
    - ma jeden jest mało wydajny, szybko zasycha, ale przy tej cenie nie ma tragedii

Polecam każdej Pani wypróbować, bo używałam już setek drogich tuszy np. Dior, Bourjois i ten póki co jest najlepszy. Dlaczego? Zawsze jak go nałożę i przeschnie to przykładam palec do rzęs tak jakbym chciała je podwinąć i to naprawdę się sprawdza. Można bez użycia zalotki podkręcić rzęsy i efekt się utrzymuje.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok. 20 dużych

Chcesz pochwalić Lauren M3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • porządny tusz do rzęs
  • Moje rzęsy nie są zbyt wymagające (raczej grube, długie i bardzo ciemne), więc od tuszu bezwzględnie wymagam tylko nierozmazywania i nieosypywania się. Tuszu używam dość długo i nigdy mi się nie rozmazał, jestem w stanie chodzić w nim cały dzień i wszystko jest w porządku.

Plusy:
    + głęboki czarny kolor
    + duża trwałość, brak "efektu pandy"
    + cena bardzo dobra w stosunku do jakości, na promocji w drogeriach można go zdobyć za 20 zł
    + pogrubia
    + jeśli się dobrze nałoży, to nie skleja rzęs
    + wydajny

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: połtora roku
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić barabiasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Największym plusem tego tuszu jest
    + cudowna głęboka czerń
    a poza tym
    + nie osypuje się, jest trwały
    + pogrubia
    + ma eleganckie opakowanie
    + szybko zasycha na rzęsach
    + ma klasyczną spiralę, wygodną w użyciu jednakże osobiście preferuje te cieńsze, sylikonowe

Minus jest jeden i jest nim to że
    - Skleja rzęsy (po użyciu grzebyka jest ok)

Spełnia moje oczekiwania i jak na razie uważam go za jeden z lepszych.

Używam tego produktu od: kilka lat z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: trzy, w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić Eri_s za czytelną i pomocną recenzję?