Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Świetny produkt
  • Plusy produktu:

-świetnie pogrubia rzęsy (na tym efekcie najbardziej mi zależy, kiedy używam tuszu)
    -dobrze wydłuża
    -długo utrzymuje się na rzęsach, nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień oraz wieczorne bieganie
    -szybko się go zmywa - wystarczy umyć twarz żelem i przejechać wacikiem z płynem do demakijażu (nawet za 5 zł) - schodzi bez problemu
    -starcza na długo - ok. 2,5 - 3 miesięcy codziennego używania

Dla mnie jedynym minusem jest jego cena (29,99 zł) - jak dla mnie trochę za dużo jak na tusz, ale zawsze kupuję go na promocji za 21,99 zł, więc nie ma tragedii. Na pewno będę używać.

Używam tego produktu od: 4 lat (z małym przerwami na inne tusze)
    Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Chcesz pochwalić ania_na_uniwersytecie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz!
  • Tusz jak dla mnie ma właściwie same plusy:
    + nie schnie mimo codziennego używania
    +ma zwykłą prostą szczoteczkę, a jakoś bardzo o takie trudno ostatnio...
    + szczoteczka dobrze rozczesuje i pogrubia każdą rzęsę, nie skleja rzęs
    + tusz nie zmienia wraz z upływem czasu konsystencji, nie tworzą się grudki, tusz nie zaczyna się sypać
    + tusz jest bardzo trwały jak na niewodoodporną wersję
    + szybko schnie na rzęsach, więc można od razu położyć drugą warstwę, by uzyskać bardziej wieczorowy efekt bez sklejania rzęs albo wrażenia sztucznych doklejek.

Do tego dobra cena (szczególnie w promocjach) i bardzo estetyczne minimalistyczne opakowanie, i ta dam, mam KWC

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mojego serca nie podbił...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Tusz, używany przeze mnie rok temu, sprawował się na tyle dobrze, że zakupiłam go ponownie. Aczkolwiek, tym razem mojego serca nie podbił. Zauważalnie pogrubiał i wydłużał, delikatnie podkręcał, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepiał rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Używam tego produktu od: 2013 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Mam długie rzęsy, jednak nie są zbyt gęste. Ten tusz jest dla mnie idealny. Używam go od bardzo dawna. Jak tylko kupowałam inny ( a tetowałam wiele, łącznie z tymi z najwyższej półki), zawsze wracałam do niego z podkulonym ogonem

Plusy:
    -pogrubia
    -nie kruszy się
    -nie skleja
    -nie wysycha
    -cena jest przystępna (szczególnie w promocji, można go kupić za 19zł)
    - nie rozmazuje się
    -rzęsy wyglądają ładnie i naturalnie

Minusy
    -brak

Chcesz pochwalić Orzeszek1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Jeden z najlepszych tuszy jakie miałam okazje przetestować (a trochę tego jest ) Skusiłam się na niego dosyć późno na promocji w Rossmanie.

PLUSY
    + pięknie podkreśla oczy i podkręca rzęsy
    + pogrubia
    + cudowna czerń!
    + nie osypuje się i nie rozmazuje się
    + łatwo zmyć
    + długo utrzymuje się na rzęsach
    + wygodna szczoteczka

MINUSY
    - troszkę skleja rzęski
    - wq mnie nie jest to tusz bezzapachowy, ma trochę taki chemiczny zapach

Jeden z moich ulubieńców ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Evermore96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona klasyka
  • Podchodziłam przeważnie sceptycznie do tego tuszu, gdyż zawsze był reklamowany jako jeden z najlepszych tuszy. Wydawał mi się przestarzały, ze względu na szczoteczkę (moje pierwsze tusze były silikonowe).
    Dostałam go w prezencie i w ostateczności, gdy już nie miałam tuszu zasięgłam po niego iii cud.... Kochane rewelacja !!! Miałam już za sobą kilkadziesiąt rożnych tuszy, ale za każdym razem kupowałam jakąś "rewelacyjną nowość". Tym razem kupiłam drugi tusz 2000 Calorie, żeby mieć od razu jak ten się skończy

Bardzo wydajny mam go od pół roku i jeszcze nim maluje.
    Podkręca rewelacyjnie, kapitalnie podkreślone oczy

Minus można zaliczyć, że od wody się marze, ale przecież nie jest wodoodporny a ja nie znoszę pół godziny zmazywać tuszu i później ciemne wokół oczu mieć wiec dla mnie w sumie plus

POLECAM

Chcesz pochwalić magszko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam.
  • Tusz jest naprawdę bardzo dobry. Mimo to jak do tej pory zużyłam zaledwie jedno jego opakowanie. I to był błąd. Szukałam dalej, myśląc, ze znajdę jeszcze lepszy tusz niż ten.Niestety nie znalazłam i dlatego na pewno do niego wrócę.
    Tusz ładnie rozczesuje rzęsy, nie pozostawia grudek,pogrubia i ładnie wydłuża rzęsy. Kolor jest intensywny, nie kruszy się i nie rozmazuje.
    Bardzo często można go dostać w promocji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny.
  • Tusz dostałam w prezencie od partnera. Okazał się naprawde świetny.

+pięknie podkręca rzęsy
    + głęboka czerń
    + świetnie radzi sobie z rozdzieleniem rzęs
    +cena
    +nie osypuje się, nie odbija też na powiece
    + po aplikacji tuszu rzęsy wydają się gęściejsze

- dla mnie brak! zdecydowanie jest to mój ulubiony tusz i z chęcią będę do niego wracała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Coffee0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko...
  • Maskarę kupiłam na promocji w Hebe, dałam za nią jeżeli dobrze pamiętam około 17zł. Miejsce w szafie Max Factora gdzie stały tusze było doszczętnie wymiecione i pozostały jedynie śladowe ilości koloru niebieskiego i brązowego (black brown) który na dobrą sprawę na rzęsach i tak wygląda jak czarny.
    Tusz niestety nie powala. Jest strasznie gęsty i skleja rzęsy (no chyba , że wg producenta sklejanie rzęs jest równoznaczne z objętością...). Myślałam, że to wina szczoteczki jednak próby użycia innej czy rozczesania świeżo pomalowanych rzęs inną szczotką nie pomogły.
    Tusz nie prowadził sobie również z podkręceniem rzęs. Fakt, na początku je podkręcił ale już po paru chwilach w ogóle nie było tego widać.

Podsumowując: podobne tusze można kupić za znacznie niższe pieniądze, a w cenie 2000 calorie można kupić maskary znacznie od niego lepsze.
    Daję jednak gwiazdkę za to, że się nie osypuje i drugą za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patataj za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo...słabo...
  • wielkie rozczarowanie.po recenzjach myślałam, że to kultowy tusz robiący cuda z rzęsami ale niestety. na moich rzęsach spisał się słabo. jestem blondynką, mam dość cienkie i średnio długie rzęsy. tusz był dość wilgotny na początku ale bardzo szybko wysychał. w pewnym momencie zupełnie kiepsko się go nakładało, trzeba było nałożyć milion warstw żeby faktycznie pogrubił rzęsy i oblepił je porządnie. miałam wrażenie, że ślizga mi się po rzęsach zamiast na nich zostawać. nigdy wcześniej nie miałam tego z innym tuszem. do tego się osypywał, odbijał się i bardzo łatwo się rozmazywał przy łzawieniu oczu. bublowaty.

Ilość zużytych opakowań: jedno i ani jednego więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij