Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• nie wart swojej ceny
  • Pamiętam tusz 2000 cal sprzed ok. 7 lat. Wtedy naprawdę był to świetny tusz, dający niesamowity efekt.
    Warto było zapłacić te 40 zł. Niestety dziś to już nie ten sam tusz, a w dodatku nadal drogi i nie wart swojej ceny.
    Tusz skleja rzęsy, kruszy się, czerń już nie ta sama.
    Mam wrażenie jakby znikał z rzęs w ciągu dnia.
    Na szczoteczkę nabiera się go za dużo. Szybko wysycha. Po trzech miesiącach wyrzuciłam do kosza. Nigdy więcej go nie kupię. Będę wierna tuszom eveline dającym o niebo lepszy efekt, za mniejsze pieniądze.

Używam tego produktu od: dawna (dawałam kilka szans)

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Codzienny tusz
  • Kupiłam go w zestawie z pudrem Max Factor za jakieś 20 lub 25zł więc zapłaciłam za niego bardzo mało.

+ fajna szczoteczka nabierająca odpowiednią ilość tuszu
    + tusz nie jest mokry, nie ciapie się i nie brudzi powiek
    + rozdziela i delikatnie pogrubia rzęsy
    + nie ma problemu ze zmyciem
    + intensywna czerń

- pod koniec dnia delikatnie się kruszy
    - efekt jest bardzo naturalny
    - 2 warstwa tuszu nie daje mocniejszego efektu

Jest to tusz, który nadaje się do codziennego makijażu, nie nadaje się, gdy chcemy mieć mocniejszy efekt.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natalka181 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie...
  • Nie rozumiem nad nim zachwytu... Kupiłam bo wiele osób mi go polecało no i sama zachęcona recenzjami na internecie postanowiłam w końcu kupić. Nie polubiliśmy się od pierwszego pomalowania, no ale dałam mu jeszcze szansę. Wiadomo ma kilka plusów, ale jak dla mnie to większość jednak minusów... Zacznę od plusów:
    - ładna, głęboka czerń
    -fajna szczoteczka

I to by było na tyle plusów...

Minusy:
    - SKLEJA!
    - odbija się na powiece
    - obsypuje się dosyć szybko
    - szybko zasycha w opakowaniu
    - PRODUKT TESTOWANY NA ZWIERZĘTACH

Na pewno nie kupie już nigdy

Ilość zużytych opakowań: tylko jedno

Chcesz pochwalić xmartys za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz na tróję
  • Na wstępie chcę powiedzieć, że nie wiem o co chodzi z tymi wszystkimi hitami. Zazwyczaj jest tak, że jedna blogerka na yt powie np.: "Ta mascara jest po prostu idealna", pojawia się wiele recenzji na blogach, wszyscy na wstępie wmawiają sobie, że kosmetyk jest taki świetny i tak im się zdaje. Wydaje mi się, że w ten sposób tak wiele osób daje HIT tym samym kosmetykom.

Zacznę od minusów:

- PRODUKT OD MAX FACTORA - CZYLI BYŁ TESTOWANY NA BIEDNYCH ZWIERZĄTKACH! (dlatego zamierzam nie kupować jej więcej)

- odbija się na powiece, nie ma tragedii, ale odbija się, ale u mnie wiele tuszy tak robi, bo mam tłustą cerę...

- dość szybko gęstnieje.

+/- cena - są tańsze i droższe tusze

Teraz plusy:

+ Pogrubia
    +Wydłuża
    + Głęboka czerń (koleżanka spytała, co robię, że mam takie czarne rzęsy )

Podsumowując, gdyby nie ten pierwszy ogromny minus to byłby zapewne mój ulubiony tusz, wybaczyłabym mu to, że się czasem odbija, ale nie mam sumienia już go używać, kiedy wiem, że biedne zwierzątka cierpiały przy testach.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramatyczna objętość czy dramat na rzęsach.
  • Zachęcona opiniami na youtubie kupiłam. Nie będę mówić jak bardzo żałuję, bo kupiłam na promocji w Rossmanie (-49%) czyli koszt nie był straszny, ale już go nie kupię, bez względu na cenę.

PLUSY
    + kolor - bez grafitu, szarości, producent mówi czarny, więc dostajemy czarny; bez ściemniania;
    + pogrubia - tu również producent nie kłamał, rzęsy stają się grube i widoczne;
    + nieco wydłuża
    + opakowanie - dość eleganckie klasyczne, nie za duże;
    + szczoteczka - dość mała, wąsko zakończona; łatwo jest pomalować rzęsy w kącikach;

MINUSY
    - skleja rzęsy, szczoteczka zamiast rozczesywać tworzy posklejane kosmyki, a jak zaczną tworzyć się grudki to dostajemy efekt dramatu na rzęsach;
    - kruszy się - nie w formie kropek, a raczej w formie szarego cienia pod okiem; ciężko to usunąć i źle wygląda;
    - szczoteczka - tak, jest to też plus, ale i minus - nabiera za dużo produktu, a poza tym ciężko współpracuje mi się ze szczoteczką naturalną z włosia (ale to już personalna preferencja);
    Używam go od blisko dwóch miesięcy, a już przysechł i chyba go nie skończę, ze względu na osypywanie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, ale chyba go nie skończę

Chcesz pochwalić sigird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie nr. 1 !
  • Moje rzęsty są proste i niezbyt długie. Szukałam tuszu który nadaje wygląd naturalnych fajnie podkręconych rzęs a przy okazji ich nie skleja. Trafilam idealnie! Kupiłam go na promocji w drogerii za 19zł ale nie miałabym problemu z ponownym zakupem za cenę normalną.

Plusy:

- wygodna, zwykła, niesylikonowa szczoteczka
    - głęboka czerń tuszu
    - fajnie podkręca
    - wydłuża rzęsy
    - nie obsypuje się.
    - nie skleja rzęs

Minusy:
    - szczoteczka nabiera jak dla mnie za dużo tuszu ale to nie problem

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackgoat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie moja bajka
  • Zachęcona wieloma dobrymi opiniami kupiłam go na promocji w Rossmanie. Zawiodłam się. Jest to najsłabszy tusz Max Factor jaki miałam możliwość używać, ale po kolei:

Plusy:
    - poręczny, łatwy do nałożenia
    - fajna szczoteczka

Minusy:
    - potwornie skleja moje rzesy - spojrzenie faktycznie dramatyczne, ale nie tak jakby się tego chciało... pogrubia rzęsy ale ich nie rozdziela...
    - odbija się na powiekach w trakcie aplikacji - nie zdarzało mi się to z innymi tuszami aż w takim stopniu
    - kruszy się w ciągu dnia :/

Daje 2 gwiazdki, ponieważ nakładam go czasem na same końce górnych rzęs dla podkreślenia spojrzenia - każda inna aplikacja tego tuszu mi nie służy.

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lilas Mauve za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy nie zawodzi
  • Maskara 2000 Calorie to zawsze bezpieczny wybór.

* piękna czerń
    * trwałość
    * naturalne pogrubienie rzęs
    * wygodna szczoteczka
    * nie osypuje się, nie skleja rzęs
    * łatwy demakijaż
    * szybko schnie
    * przystępna cena

Wad nie zauważyłam. Polecam

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Silanah za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zachecona tyloma pochlebnymi opiniami na temat tego tuszu pobieglam od razu do rossmana, no i stalo sie.. moje wielkie rozczarowanie

Zaczne od plusow, ktorych nie znalazlam zbyt wiele
    +przyjemna szczoteczka
    +gleboka czern
    +wydluzenie rzes

Teraz gorsza strona
    -cena (za 30 zl moglibysmy spodziewac sie czegos wiecej)
    -konsystencja
    -potwornie skleja rzesy
    -kruszy sie
    -bardzo latwo odbija sie na powiece

Nie mam pojecie jak mial wygladac efekt sztucznych rzes.. Wydluzenie faktycznie jest wporzadku, tylko co z tego jak calosc wyglada jakbym miala moze z 10 dlugich i bardzo grubych rzes..
    Jestem szczegolnie zawiedziona tym tuszem

Chcesz pochwalić mpawlowskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Plusy produktu:

-świetnie pogrubia rzęsy (na tym efekcie najbardziej mi zależy, kiedy używam tuszu)
    -dobrze wydłuża
    -długo utrzymuje się na rzęsach, nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień oraz wieczorne bieganie
    -szybko się go zmywa - wystarczy umyć twarz żelem i przejechać wacikiem z płynem do demakijażu (nawet za 5 zł) - schodzi bez problemu
    -starcza na długo - ok. 2,5 - 3 miesięcy codziennego używania

Dla mnie jedynym minusem jest jego cena (29,99 zł) - jak dla mnie trochę za dużo jak na tusz, ale zawsze kupuję go na promocji za 21,99 zł, więc nie ma tragedii. Na pewno będę używać.

Używam tego produktu od: 4 lat (z małym przerwami na inne tusze)
    Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Chcesz pochwalić ania_na_uniwersytecie za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij