Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• genialny tusz, świetna cena
  • Nie wiem, czy może być jakiś lepszy tusz, zwłaszcza biorąc pod uwagę cenę tego, która w promocji często to niecałe 20zł.

Jeśli oczekujecie od tuszu, że będzie miał następujące cechy:

- ładna, naturalna czerń
    - mocny, ale nieprzesadny i niesztuczny efekt
    - będzie dobrze rozdzielał
    - nie będzie się kruszył
    - będzie mocno pogrubiał rzęsy
    - nie będzie za drogi

To ten będzie właściwie idealny. To, czego nie otrzymacie to produkt długo utrzymujący świeżość. Tak jak zauważały już dziewczyny wcześniej, dość szybko się kończy i wysusza.
    Kiedyś myślałam, że trafiam po prostu felerne egzemplarze, ale tak jest ze wszystkimi.
    Przy najbliższej wizycie w Inglocie mam w planach kupić duraline, żeby zobaczyć, czy on nie pomoże, ale nawet jeśli nie, to jestem w stanie się z tym pogodzić

Bardzo też lubię go za to, że rzęsy nie stają się po nim sztywne i nienaturalne. Można ich spokojnie dotknąć i nie bać się, że skleją się na stałe.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: podejrzewam, że kilkanaście

Chcesz pochwalić klaudiuszz za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Mój KWC
  • Poszukiwałam dobrego tuszu, zwykle używałam dosyć tanich marek, które do końca mnie nie satysfakcjonowały. Idąc za głosem recenzji kwc skusiłam się na ten tusz i nie pożałowałam, stał się moim jedynym.
    Pogrubia tak jak chcę, dobrze czesze rzęsy, nie osypuje się, jest trwały.
    Jedynie dosyć szybko się kończy i wysusza. Ale w rossmanie można trafić na promocję.

Używam tego produktu od: ok 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 5

Chcesz pochwalić novakia za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry, ale podrażnia
  • Używam tego tuszu od wiele lat, ale z przerwami na inne. To jest mniej więcej mój co czwarty zakup, jak widać ciągle poszukuję tuszu idealnego

Zawsze wydawało mi się, że nie mam mu nic większego do zarzucenia.
    Bardzo dobrze rozczesuje.
    Nieźle pogrubia.
    Przyzwoicie wydłuża.
    Nie podkręca mocno rzęs a to dla mnie duża zaleta.
    Ma bardzo fajną cenę (zazwyczaj jest to 30zł, ale bardzo często jest w promocji za 19zł)
    Nie kruszy się.
    Ma ładny, głęboki, ciepły i naturalny kolor czerni.
    Dobrze trzyma się na rzęsach.
    Bardzo łatwo się zmywa.

Ostatnio jednak zauważyłam, że często mnie podrażnia. Jeśli przy malowaniu odrobina dostanie się do oka, to właściwie cały makijaż spływa mi razem z łzami. Muszę się jednak przekonać, czy na pewno dzieje się tak tylko wtedy, jeśli używam tego właśnie tuszu, ale mam dziwne przeczucie, że tak właśnie jest.
    Jeśli jednak okaże się, że to ten tusz, prawdopodobnie będę musiała z niego zrezygnować.
    Jest to jednak moja indywidualna cecha a poza tym sprawdza się naprawdę dobrze, więc polecam, choć nie daję 5 gwiazdek.

Stosunek jakości do ceny naprawdę znakomity.

Używam tego produktu od: wielu lat
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem dokładnie, ale sporo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olusia_82 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy!
  • Tusz kupiłam na wyprzedażach ostatnich rossmanowski minus 40 proc. Ponieważ już miałam swój KWC to ten kupiłam raczej z ciekawości. No i stało się. Wyparł Lancoma, wyparł wszytko inne i o to jest. Najlepszy tusz ever!
    Mam czarne grube i długie rzęsy, nie trzeba się wiele namachać, ale naprawde niektóre tusze potrafiły wyrzadzić wiele skzody niż pożytku. A ten tusz, za co go najbardziej uwielbiam to za piękne otwarcie oka. Tak, pięknie unosi rzęsy, nie obsypuje się w ciągu dnia. Nie podrażnia, aż tak. Maluje co drugi dzien bo codziennie to jednak nie dla mych oczu.

Pięknie wydłuża, rozdziela, rozczesuje. Jest cudowny, pięknie naturalnie wygląda.

Ma świetną szczoteczkę. Klasyka. Uwielbiam.
    !

Używam tego produktu od: 3 tyogdni

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sowaa5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak, i nie
  • Mascara Max Factor 2000 Calorie to bardzo dobre rozwiązanie dla osób z rzadkimi rzęsami. Sama mam średniej grubości rzęsy, więc pod względem zagęszczenia jest dobry. Gorzej jeśli chodzi o tusz. Zbyt szybko schnie, przez co trzeba rzęsy rozczesywać po pomalowaniu. Szczoteczka bardzo dobrze dopasowuje się do kształtu oka, dzięki czemu można dotrzeć do najmnieszego włoska.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PrincessFarah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny tusz !
  • Pięknie wydłuża rzęsy ,pogrubia ,nie rozmazuje się (nawet w deszcz) , nie robi owadzich odnóży , mój KWC ,nie znam lepszego nawet z wyższej półki cenowej.

Ilość zużytych opakowań: 6 całych opakowań w trakcie 7

Chcesz pochwalić vxvxvx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Klasyka, której można zaufać.
  • Mam rzęsy jasne, gęste, ale niezbyt grube i średnio długie. Polubiły się z tą mascarą.

* Szczoteczka w tym tuszu jest wykonana z tradycyjnego dosyć gęstego włosia, nie jest zbyt duża, bez żadnych udziwnień, jest bardzo precyzyjna, łatwo dotrzeć nią do każdej rzęsy i nie pobrudzimy sobie przy tym powieki ani nie wydłubiemy oka. Bardzo wygodnie się nią maluje, ładnie" rozczesuje" i rozdziela rzęsy.
    * Tusz ma ładny czarny kolor, nie żaden wypłowiały, ale mega smoliście czarny też nie jest.

* Tusz bardzo ładnie rozdziela rzęsy, dokładnie podkreśla je czarnym kolorem. Dość dobrze wydłuża, rzęsy nie sięgają nagle do nieba, ale są widocznie wydłużone. Co do pogrubienia- jest, ale nie jest wcale" dramatyczne". Powiedziałabym, że tusz tworzy na rzęsach( przynajmniej takich jak moje) wyrazisty, ale nieprzesadzony efekt, wyraźnie podkreśla oko, ale nie tworzy efektu sztucznych rzęs. Nadaje się na codzień, jak i na imprezy, można dokładać warstwy, a on nie skleja rzęs.

Od samego otwarcia aż do końca ma taką samą konsystencję, dość gęstą, ale nie toporną. Oceniam tą mascarę jaką trwałą, cały dzień wytrzymywała ze mną w pracy( ok 12 godzin albo więcej), przetrzymała też całonocne imprezy, nie osypywała się pod oczami, nie rozmazywała. Produkt jest mega wydajny- używałam go pół roku i cały ten czas miał dobre właściwości.
    Jego cena regularna to ok. 30 złotych, lecz bardzo często można go upolować dużo taniej na promocjach.

Mogę z czystym sumieniem polecić ten tusz wszystkim kobietom, które lubią elegancki, wyrazisty lecz nieprzesadny makijaż.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić nursii za czytelną i pomocną recenzję?
  • narazie najlepszy
  • Najlepszy tusz jaki miałam do tej pory.Dobrze się rozprowadza,ma wygodną szczoteczkę,faktycznie pogrubia rzęsy,nie osypuje się,nie robi oczu pandy,twały,nie uczula.Cena w porządku,nie ma się do czego przyczepić.Polecam

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić olayahoo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Tusz odkryłam przez przypadek w jednej z internetowych drogerii w dziale promocji za ok. 20 zł. Jak się okazało warto było przetestować ten produkt. Opakowanie schludne, eleganckie. Szczotka, która ładnie podkręca rzęsy. Sam tusz rzeczywiście pogrubia i ma kolor głębokiej czerni. Nie osypuje się, jest trwały. Bardzo ładnie zdobi oko z efektem "WOW". Pół gwiazdki odejmuję za to, że zaczęły mi wypadać po nim rzęsy, ale jak stosuje się jakieś odżywki czy olejek rycynowy to jest w porządku. Próbowałam szukać jeszcze tańszych tuszów z takimi zaletami jak ma 2000 calorie, ale za każdym razem byłam rozczarowana efektami i wracałam do swojego Max Factor'a.

Ilość zużytych opakowań: 3 x 9 ml

Chcesz pochwalić paulen_PL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co najlepszy
  • Tuszu używam od dłuższego czasu i sprawdził się póki co najlepiej!
    Plusy:
    -nie uczula (a mam wrażliwe oczy)
    -Rozdziela rzęsy
    -Pogrubia i wydłuża
    -Głeboki odcień czerni
    -Dobra szczoteczka
    -Mega wydajny!
    Minusy:
    Jedyne co mi się nie poczatkowo nie podobało to zapach, ale nie jest dla mnie bardzo drażniący, więc szybko się przyzwyczaiłam

Ilość zużytych opakowań: Jedno całe

Chcesz pochwalić doka1303 za czytelną i pomocną recenzję?