Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Jednak wciąż dobry;-)
  • Pierwsze spotkanie z 2000 Calorie - lata 90-te, dobre czasy, bo kosmetyki kupowałam u pani, która przywoziła je z Niemiec i właśnie ten tusz okazał się niezastąpionym towarzyszem na lata.

Rok 2013 - znów kupiłam, tym razem w Rossmannie, ale nie byłam zadowolona, niewiele robił, kruszył się.

Rok 2015 - postanowiłam zaryzykować, zwłaszcza, że w Rossmannie był w promocji. Wybrałam taki ze środka partii i znów jestem zachwycona. Może nie jest to Dramatic Volume, ale tusz ma ładny odcień czerni, wydłuża i lekko pogrubia rzęsy, nie tworzy grudek ani "motylich nóżek", aczkolwiek nie wiem, jak jest przy kilku warstwach. Nie kruszy się. Klasyczny tusz, mało kłopotliwy w obyciu, z klasyczną szczoteczkę (nie cierpię tych silikonowych czy powyginanych, tzw. "curved" ). Próbowałam wielu różnych tuszy, z wielu firm, za różną cenę, ale ten jest dalej moich faworytem...

Chcesz pochwalić nrapapce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Tusz jest rewelacyjny, szybko schnie i nie osypuje się. Wystarcza jedna warstwa, a rzęsy wyglądają na dwa razy dłuższe, zero efekty sklejenia. Szczoteczka jest klasyczna, bardzo dobrze rozprowadza produkt. Zdecydowanie polecam dla każdej z Was, która szuka tuszu dającego ładny, schludny rezultat.

PLUSY:
    +cena
    +szczoteczka
    +trwałość
    +szybkość schnięcia
    +kolor

MINUSY:
    -nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić reddiens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Bardzo lubię ten tusz Max Factor'a. Ma piękny,głęboki odcień czerni. Pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest trwały, nie osypuje sie w ciagu dnia. Dobrze sie zmywa. Bardzo fajna szczoteczka, dociera do każdej rzęsy. Jedyny minus...zapach(jak dla mnie zbyt chemiczny) i krótkotrwałość-szybko traci swe właściwości, po prostu gęstnieje i wysycha. Mimo to go lubię, bo to naprawdę świetny produkt w dobrej cenie( można go dostać już za 20zl). 😊

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kultowa maskara się sprawdza
  • Dla mnie produkt sprawdza się jak najbardziej

Mam cienkie rzęsy ale dość długie.

+ pogrubia i wydłuża rzęsy
    + cudowny czarny kolor
    + szybko schnie
    + nie kruszy się
    + łatwo się rozprowadza
    + nie obciąża rzęs

- nie podkręca rzęs
    -szczoteczka mogła by być większa i grubsza

Po za tym gorąco polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 9 ml

Chcesz pochwalić OlaManolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Meh...
  • Upolowany na promocji za 15 zł i to go ratuje.
    Nie powala ani wydłużeniem, ani podkręcemiem, ani pogrubieniem.
    Nie nie osypuje się. Łatwo się zmywa.
    Trzeba się namachać żeby porządnie umalować rzęsy bez grudek i sklejenia, bo szczoteczka nie rozczesuje wystarczająco.
    Szybko zasechł.
    Na promocji ujdzie, ale w regularnej cenie nie warto.

Używam tego produktu od: 4 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atopia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Bardzo dobry tusz drogeryjny. W promocji można już dostać za 20zł.
    Rzęsy nawet po jednym pociągnięciu wyglądają dobrze, są intensywnie czarne, wydłużone i pogrubione. Rzęsy nie są sztywne i utrzymują się przez cały dzień w stanie nie naruszonym.
    Nie uczula i nie kruszy się.
    Polecam.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Masakusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie powala na kolana
  • Tusz testowałam dwa razy. Raz go kupiłam skuszona promocją a drugi raz dostałam w prezencie. Nie powalił mnie swoją jakością.. Bardzo skleja rzęsy i zostawia grudki. Poza tym strasznie podrażnia oczy. Wydaje mi się, że trochę się kruszy i nie jest zbyt trwały..
    Plusem jest to, że łatwo się zmywa.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: dwa i na tym poprzestanę

Chcesz pochwalić truskawatruski za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polubiliśmy się
  • Mam bardzo jasne, słabe rzęsy, z tendencją do plątania się i nie lubiące większości tuszy do rzęs.
    Do kupna przekonałam się podczas promocji w SP. Po pierwszym użyciu już wiedziałam, że znalazłam produkt odpowiedni dla siebie: moje rzęsy były super rozczesane, podkręcone, bez grudek.
    Kiedyś miałam zwyczaj malować kreski eyelinerem na górnej powiece w codziennym makijażu. Obecnie, dzięki temu tuszowi już nie mam takiej potrzeby, oczy wyglądają zadowalająco, gdy pomaluję tylko rzęsy.
    Może produkt nie sprawdzi się u każdego, ale myślę, że warto wypróbować.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 opakowania

Chcesz pochwalić Karciaa94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby
  • Moim zdaniem to jest bardzo słaby tusz. Na całe szczęście skusiłam się na niego w promocji (kosztował koło 20 zł). Dobrze, że nie kupiłam go w normalnej cenie. Cóż, bardzo skleja rzęsy, robi tak zwane 'pajęcze nóżki' i to jest największa wada. Dobre strony to z pewnością głęboka czerń i... to wszystko. Nie nadaje się w moim przypadku kompletnie do malowania dolnych rzęs, szczoteczka zbiera za dużo tuszu, więc trzeba ją wycierać o szyjkę. Słyszałam, że musi trochę 'przeschnąć' aby nabrać właściwości, ale to jakaś bajka, bo w moim przypadku przysechł i nic się nie stało. Nie polecam płacić za nazwę i markę, bo przepłacicie. Mówię o tej wersji produktu, poprzedniej nie znałam

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Pusheen_Girl za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale to jednak nie to...
  • Mam bardzo twarde rzęsy, bez zalotki ani rusz, na podkręcanie tuszem już nie wierzę w moim przypadku. Chcę tylko rzęs ładnie rozdzielonych, bez grud. Resztę już opatentowałam własnymi sposobami. 2000 kalorii jest dość dobry, ale grudy, grudy...
    Skleja. Zostawia grudy. Owadzie nóżki.
    Malowałam się nim dłuugi czas, ale za każdym razem patrząc do lustra byłam średnio zadowolona. Malować nim potrafię się kiedy już trochę wyschnie i kiedy już trochę go ubędzie. Muszę czekać i do tego czasu maluję się tylko na wyjścia do sklepu na osiedlu. Na pewno nie do pracy. Bo wstyd.

Plusy:
    + cena
    +ładny kolor
    +dostępność
    +ładne opakowanie
    +niezła szczoteczka

Minusy:
    - zostawia grudy
    - owadzie nóżki
    -skleja!

Szukam innego, bo mi zawsze wstyd, jak patrzę na inne kobietki, które mają ładnie wymalowane, rozdzielone rzęsy, a ja mam takie sklejone, grudziaste coś Ale lubię go, jak jest już w połowie

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około 5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pysiak89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij