Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Średni
  • Przereklamowany, czytając recenzję tuszu nastawiłam się na niego pozytywnie. Niestety, mega rozczarowanie.Skleja,osypuje się.Niestety, nie sprawdził się..

Używam tego produktu od: 2013

Chcesz pochwalić Lady_J za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze wracam ale...
  • ...no właśnie, ale? Wydaje mi się, że kiedyś był dużo lepszy, nie wiem co wpływa na zmianę działania, bo firma nie została przecież wykupiona. Mimo wszystko:
    PLUSY
    +nie jest drogi, zawsze da się gdzieś upolować promocję i kosztuje wtedy ok. 20zł
    +dość wydajny, starcza mi na około 4 miesiące
    +klasyczna szczoteczka, nie ma problemu z aplikacją
    +nie zlepia rzęs, ładnie podkreśla i dość znacznie pogrubia
    +intensywny czarny kolor

MINUSY
    - w ciągu dnia potrafi się osypywać
    - dość szybko schnie (ale po lekkim wyschnięciu nieco jest lepszy, więc w sumie to taki plus w minusie )
    - nie pogrubia tak jak starsza wersja?

Mimo wszystko zawsze wracam, bo zależy mi na szybkim i bezproblemowym malowaniu z dobrymi efektami.
    Polecam osobom, które mają długie, niezbyt gęste rzęsy

Używam tego produktu od: dobrych paru lat, z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: nie da się zliczyć

Chcesz pochwalić kelizabeth za czytelną i pomocną recenzję?
  • najepszy!
  • ten tusz jest ze mna chyba od zawsze byl pierwszym tuszem ktory podkradalam mamie i nie moge sie z nim rozstac. jest po prostu rewelacyjny ma normalna szczoteczke, latwo sie go rozprowadza, nie kruszy sie, utrzymuje calutki dzien, wyglada pieknie, nie szkodzi rzesa i ogolnie nie ma lepszygo tuszu niz ten! polecam wszystkim, naprawde warto

Używam tego produktu od: od kiedy pamietam, okolo 7 lat
    Ilość zużytych opakowań: mnostwo

Chcesz pochwalić nieklam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Recenzja tuszu w odcieniu black brown:
    kupiłam go na promocji zachęcona przez opinię koleżanki i nie zawiodłam się! Tusz idealnie wydłuża i naturalnie pogrubia, koloru black brown nawet nie widać na rzęsach, na czym bardzo mi zależało. Wydłuża tak, jakby włoski nagle urosły. Moim jedynym minusem, za który odejmuję pół gwiazdki jest to, że po ok. 8-9 godzinach zaczyna się obsypywać. Innych zastrzeżeń nie mam.

Chcesz pochwalić sevelline za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja klasyka
  • używałam go nieustająco przez wiele ostatnich lat. teraz zrobiłam na chwilę przerwę na Maybelinne, ale na pewno bedę do niego wracać.
    Idealny tusz na codzień. Pogrubia i wydłuzża, ale bez sztucznej przesady. Długo się trzyma i bardzo łatwo zmywa.
    KLasyk

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten jedyny
  • Dla mnie eksperymentowanie z tuszami skonczyly sie dawno temu bowiem od ok. 4 lat jestem wierna max factor 2000calorie, pierwszy raz dostalam go jeszcze w starym opakowaniu. Ale wtedy lubiłam testowac tusze wiec za kazdym razem kupowalam inny , az w koncu postanowilam ze spowrotem skusze sie na 2000 calorie i tak juz nasz zwiazek trwa nieprzerwanie, tusz spelnia moje oczekiwania w przystępnej cenie , moze sa i drozsze lepsze ale mnie nic wiecej nie potrzeba, ogolnie rzesy mam kiepskie, jasne i krotkie ale ten tusz wyczynia z nimi cuda, jak chce miec delikatny makijaz maluje jedna warste na impreze maluje 2 lub 3 i sa super, wydluza podrubia, nie sypie sie, chybe ze strzele sobie drzemke w ciagu dnia wtedy troszke. jedyny malusienki minusik za to ze gdy chcialam raz sprobowac braz to nie widzialam zadnej roznicy miedzy nim a czarnym wiec nawet jesli czarnego braknie w sklepie to lapie braz i jest ok. nie planuje w najblizszej plyszlosci sie z nim rozstawac

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 9 normale

Chcesz pochwalić madzia575 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Black-TAK, Navy-Niekoniecznie
  • Posiadam ten tusz w dwóch wesjach kolorystycznych. Chciałam od początku kupić czarny kolor, ale pomieszało mi się coś i wróciłam do domu z kosmetykiem granatowym. Mi w sumie nie zrobiło to dużej różnicy, bo moje rzęsy są naturalnie czarne i granatowego koloru nawet nie było widać. Gdy zobaczyłam jak sprawuje się wersja granatowa nie byłam pewna czy powinnam dać szansę czarnej, ale w końcu przy okazji większej promocji skusiłam się na czarną i to był strzał w dziesiątkę!

Czarny:
    +nie osypuję się
    +wydajny
    +dobra cena w stosunku do jakości
    +nie skleja rzęs
    +jak dla mnie idealna szczoteczka
    +wydłuża i zagęszcza rzęsy
    -na początku należy uważać, bo może się odbijać, ale jak przeschnie jest już dobrze
    -trzeba uważać z nakładaniem, bo łatwo można przasadzić, polecam zdjęcie części produktu ze szczoteczki

Granatowy:
    +szczoteczka
    +nie skleja rzęs
    +wydłuża i zagęszcza rzęsy choć nie tak dobrze jak czarny
    -osypuje się (dlatego ja używam go tylko z odżywką pod spód, wtedy utrzymuje się jak jego czarny odpowiednik)
    -kolor granatowy w moim przypadku nie jest widoczny

Ilość zużytych opakowań: 1 black, 1 navy

Chcesz pochwalić Gosiapel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wciąż dobry;-)
  • Pierwsze spotkanie z 2000 Calorie - lata 90-te, dobre czasy, bo kosmetyki kupowałam u pani, która przywoziła je z Niemiec i właśnie ten tusz okazał się niezastąpionym towarzyszem na lata.

Rok 2013 - znów kupiłam, tym razem w Rossmannie, ale nie byłam zadowolona, niewiele robił, kruszył się.

Rok 2015 - postanowiłam zaryzykować, zwłaszcza, że w Rossmannie był w promocji. Wybrałam taki ze środka partii i znów jestem zachwycona. Może nie jest to Dramatic Volume, ale tusz ma ładny odcień czerni, wydłuża i lekko pogrubia rzęsy, nie tworzy grudek ani "motylich nóżek", aczkolwiek nie wiem, jak jest przy kilku warstwach. Nie kruszy się. Klasyczny tusz, mało kłopotliwy w obyciu, z klasyczną szczoteczkę (nie cierpię tych silikonowych czy powyginanych, tzw. "curved" ). Próbowałam wielu różnych tuszy, z wielu firm, za różną cenę, ale ten jest dalej moich faworytem...

UWAGA: jednak się kruszy :-( Szukam dalej...
    EDYCJA: kruszy się, jak się za dużo nałoży;-)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nrapapce za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał.
  • Tusz jest rewelacyjny, szybko schnie i nie osypuje się. Wystarcza jedna warstwa, a rzęsy wyglądają na dwa razy dłuższe, zero efekty sklejenia. Szczoteczka jest klasyczna, bardzo dobrze rozprowadza produkt. Zdecydowanie polecam dla każdej z Was, która szuka tuszu dającego ładny, schludny rezultat.

PLUSY:
    +cena
    +szczoteczka
    +trwałość
    +szybkość schnięcia
    +kolor

MINUSY:
    -nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić reddiens za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz
  • Bardzo lubię ten tusz Max Factor'a. Ma piękny,głęboki odcień czerni. Pięknie pogrubia i wydłuża rzęsy. Jest trwały, nie osypuje sie w ciagu dnia. Dobrze sie zmywa. Bardzo fajna szczoteczka, dociera do każdej rzęsy. Jedyny minus...zapach(jak dla mnie zbyt chemiczny) i krótkotrwałość-szybko traci swe właściwości, po prostu gęstnieje i wysycha. Mimo to go lubię, bo to naprawdę świetny produkt w dobrej cenie( można go dostać już za 20zl). 😊

Używam tego produktu od: Paru lat
    Ilość zużytych opakowań: Wiele

Chcesz pochwalić Catelicious za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij