Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Tusz na tróję
  • Na wstępie chcę powiedzieć, że nie wiem o co chodzi z tymi wszystkimi hitami. Zazwyczaj jest tak, że jedna blogerka na yt powie np.: "Ta mascara jest po prostu idealna", pojawia się wiele recenzji na blogach, wszyscy na wstępie wmawiają sobie, że kosmetyk jest taki świetny i tak im się zdaje. Wydaje mi się, że w ten sposób tak wiele osób daje HIT tym samym kosmetykom.

Zacznę od minusów:

- PRODUKT OD MAX FACTORA - CZYLI BYŁ TESTOWANY NA BIEDNYCH ZWIERZĄTKACH! (dlatego zamierzam nie kupować jej więcej)

- odbija się na powiece, nie ma tragedii, ale odbija się, ale u mnie wiele tuszy tak robi, bo mam tłustą cerę...

- dość szybko gęstnieje.

+/- cena - są tańsze i droższe tusze

Teraz plusy:

+ Pogrubia
    +Wydłuża
    + Głęboka czerń (koleżanka spytała, co robię, że mam takie czarne rzęsy )

Podsumowując, gdyby nie ten pierwszy ogromny minus to byłby zapewne mój ulubiony tusz, wybaczyłabym mu to, że się czasem odbija, ale nie mam sumienia już go używać, kiedy wiem, że biedne zwierzątka cierpiały przy testach.

Używam tego produktu od: marca
    Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agatha123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dramatyczna objętość czy dramat na rzęsach.
  • Zachęcona opiniami na youtubie kupiłam. Nie będę mówić jak bardzo żałuję, bo kupiłam na promocji w Rossmanie (-49%) czyli koszt nie był straszny, ale już go nie kupię, bez względu na cenę.

PLUSY
    + kolor - bez grafitu, szarości, producent mówi czarny, więc dostajemy czarny; bez ściemniania;
    + pogrubia - tu również producent nie kłamał, rzęsy stają się grube i widoczne;
    + nieco wydłuża
    + opakowanie - dość eleganckie klasyczne, nie za duże;
    + szczoteczka - dość mała, wąsko zakończona; łatwo jest pomalować rzęsy w kącikach;

MINUSY
    - skleja rzęsy, szczoteczka zamiast rozczesywać tworzy posklejane kosmyki, a jak zaczną tworzyć się grudki to dostajemy efekt dramatu na rzęsach;
    - kruszy się - nie w formie kropek, a raczej w formie szarego cienia pod okiem; ciężko to usunąć i źle wygląda;
    - szczoteczka - tak, jest to też plus, ale i minus - nabiera za dużo produktu, a poza tym ciężko współpracuje mi się ze szczoteczką naturalną z włosia (ale to już personalna preferencja);
    Używam go od blisko dwóch miesięcy, a już przysechł i chyba go nie skończę, ze względu na osypywanie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego, ale chyba go nie skończę

Chcesz pochwalić sigird za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie nr. 1 !
  • Moje rzęsty są proste i niezbyt długie. Szukałam tuszu który nadaje wygląd naturalnych fajnie podkręconych rzęs a przy okazji ich nie skleja. Trafilam idealnie! Kupiłam go na promocji w drogerii za 19zł ale nie miałabym problemu z ponownym zakupem za cenę normalną.

Plusy:

- wygodna, zwykła, niesylikonowa szczoteczka
    - głęboka czerń tuszu
    - fajnie podkręca
    - wydłuża rzęsy
    - nie obsypuje się.
    - nie skleja rzęs

Minusy:
    - szczoteczka nabiera jak dla mnie za dużo tuszu ale to nie problem

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić blackgoat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie moja bajka
  • Zachęcona wieloma dobrymi opiniami kupiłam go na promocji w Rossmanie. Zawiodłam się. Jest to najsłabszy tusz Max Factor jaki miałam możliwość używać, ale po kolei:

Plusy:
    - poręczny, łatwy do nałożenia
    - fajna szczoteczka

Minusy:
    - potwornie skleja moje rzesy - spojrzenie faktycznie dramatyczne, ale nie tak jakby się tego chciało... pogrubia rzęsy ale ich nie rozdziela...
    - odbija się na powiekach w trakcie aplikacji - nie zdarzało mi się to z innymi tuszami aż w takim stopniu
    - kruszy się w ciągu dnia :/

Daje 2 gwiazdki, ponieważ nakładam go czasem na same końce górnych rzęs dla podkreślenia spojrzenia - każda inna aplikacja tego tuszu mi nie służy.

Używam tego produktu od: 3 miesiący
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lilas Mauve za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy nie zawodzi
  • Maskara 2000 Calorie to zawsze bezpieczny wybór.

* piękna czerń
    * trwałość
    * naturalne pogrubienie rzęs
    * wygodna szczoteczka
    * nie osypuje się, nie skleja rzęs
    * łatwy demakijaż
    * szybko schnie
    * przystępna cena

Wad nie zauważyłam. Polecam

Używam tego produktu od: 3 lata
    Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić Silanah za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zachecona tyloma pochlebnymi opiniami na temat tego tuszu pobieglam od razu do rossmana, no i stalo sie.. moje wielkie rozczarowanie

Zaczne od plusow, ktorych nie znalazlam zbyt wiele
    +przyjemna szczoteczka
    +gleboka czern
    +wydluzenie rzes

Teraz gorsza strona
    -cena (za 30 zl moglibysmy spodziewac sie czegos wiecej)
    -konsystencja
    -potwornie skleja rzesy
    -kruszy sie
    -bardzo latwo odbija sie na powiece

Nie mam pojecie jak mial wygladac efekt sztucznych rzes.. Wydluzenie faktycznie jest wporzadku, tylko co z tego jak calosc wyglada jakbym miala moze z 10 dlugich i bardzo grubych rzes..
    Jestem szczegolnie zawiedziona tym tuszem

Chcesz pochwalić mpawlowskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Plusy produktu:

-świetnie pogrubia rzęsy (na tym efekcie najbardziej mi zależy, kiedy używam tuszu)
    -dobrze wydłuża
    -długo utrzymuje się na rzęsach, nie osypuje się, wytrzymuje cały dzień oraz wieczorne bieganie
    -szybko się go zmywa - wystarczy umyć twarz żelem i przejechać wacikiem z płynem do demakijażu (nawet za 5 zł) - schodzi bez problemu
    -starcza na długo - ok. 2,5 - 3 miesięcy codziennego używania

Dla mnie jedynym minusem jest jego cena (29,99 zł) - jak dla mnie trochę za dużo jak na tusz, ale zawsze kupuję go na promocji za 21,99 zł, więc nie ma tragedii. Na pewno będę używać.

Używam tego produktu od: 4 lat (z małym przerwami na inne tusze)
    Ilość zużytych opakowań: ok 5-6

Chcesz pochwalić ania_na_uniwersytecie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry tusz!
  • Tusz jak dla mnie ma właściwie same plusy:
    + nie schnie mimo codziennego używania
    +ma zwykłą prostą szczoteczkę, a jakoś bardzo o takie trudno ostatnio...
    + szczoteczka dobrze rozczesuje i pogrubia każdą rzęsę, nie skleja rzęs
    + tusz nie zmienia wraz z upływem czasu konsystencji, nie tworzą się grudki, tusz nie zaczyna się sypać
    + tusz jest bardzo trwały jak na niewodoodporną wersję
    + szybko schnie na rzęsach, więc można od razu położyć drugą warstwę, by uzyskać bardziej wieczorowy efekt bez sklejania rzęs albo wrażenia sztucznych doklejek.

Do tego dobra cena (szczególnie w promocjach) i bardzo estetyczne minimalistyczne opakowanie, i ta dam, mam KWC

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić mundaya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mojego serca nie podbił...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs, dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Tusz, używany przeze mnie rok temu, sprawował się na tyle dobrze, że zakupiłam go ponownie. Aczkolwiek, tym razem mojego serca nie podbił. Zauważalnie pogrubiał i wydłużał, delikatnie podkręcał, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając przy tym grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepiał rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Używam tego produktu od: 2013 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Mam długie rzęsy, jednak nie są zbyt gęste. Ten tusz jest dla mnie idealny. Używam go od bardzo dawna. Jak tylko kupowałam inny ( a tetowałam wiele, łącznie z tymi z najwyższej półki), zawsze wracałam do niego z podkulonym ogonem

Plusy:
    -pogrubia
    -nie kruszy się
    -nie skleja
    -nie wysycha
    -cena jest przystępna (szczególnie w promocji, można go kupić za 19zł)
    - nie rozmazuje się
    -rzęsy wyglądają ładnie i naturalnie

Minusy
    -brak

Chcesz pochwalić Orzeszek1986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij