Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 16,00 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Powracam i powracam
  • Namiętnie szukam tuszu doskonałego, testuje wiele produktów różnych firm, ale co jakiś czas wracam do MaxFactora 2000 calorie. Cena bardzo przystępna jak na tę firmę.
    - nie skleja
    - wydłuża
    - pogrubia
    Rzęsy wyglądają naturalnie, nie przypominają "nóżek pająka".
    Myśle, że każda z Nas powinna go przetestować.

Ilość zużytych opakowań: kilka, całe

Chcesz pochwalić kosmetoholiczkaa za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• kurde no zepsuł się
  • + Ma piękny, kruczoczarny kolor, nie stwarza grudek, rzesy są gładkie, rozdzielone, a tusz trzyma baaaardzo mocno nie osypując się, długo pozostaje świeży.

Niestety słabo wydłuża, w ogóle nie pogrubia i nie podkręca. Nada sie ale tylko jako delikatne podkreślenie już naturalnie bujnych rzęs.

Co swoja droga jest dziwne, bo uzywalam go tez kilka lat temu i wtedy spelnial moje oczekiwania. Ten kupiony miesiac temu w Rossmanie jest już duuuużo słabszy :/ a cena ta sama

Używam tego produktu od: kilka lat temu i teraz

Chcesz pochwalić panibozia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjaciel
  • Wracam do niego i wracam... zawsze lubię testować nowe maskary ale gdy jakaś mnie zawiedzie kupuje dwutysięcznik maxa bo on mi zawsze dobrze na rzęsach robi
    -Duże pogrubienie nawet przy 1 warstwie
    -Wydłuża
    -Nie osypuje się
    -Płakać w nim jednak nie polecam, chyba żadna maskara mi się tak nie rozmazywała pod wpływem łez ale sam z siebie np. przy lekko deszczowej pogodzie się nie rozmaże
    -Z zalotką naprawdę efekt sztucznych rzęs, wiem co mówie, często doklejam
    -Kochany niezawodny
    -Bardzo tani, bardzo klasyczny
    Często na promocji w rossmanie

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: tyle że nie zliczę

Chcesz pochwalić blondfairy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z najlepszych
  • Jeden z najlepszych tuszy jakie znam, idealny do codziennego makijażu.

+ Wystarcza na długo
    + Nie zasycha w pojemniczku
    + Nie obsypuje się, nie kruszy
    + Wytrzymuję naprawdę długo, bez poprawiania
    + Często można spotkać go w promocyjnych cenach

Minusów jak dla mnie brak

Chcesz pochwalić melancoolie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • W komplecie z Maybelline Collosal Volume Express 100% Black od kilku lat stanowią podstawę mojego makijażu.

+wydajny
    +szczotecza ładnie nakłada produkt, rozdziela rzęsy
    +w zależności od ilości nakładanego produktu, można stopniować efekt
    +raczej się nie obsypuje i nie odbija
    +nie powoduje alergii u osoby noszącej szkła kontaktowe z wrażliwą okolicą oczu
    +często w promocji drogeryjnej

Pół gwiazdki odejmuję za to, że pożądany przeze mnie efekt dostarcza dopełnienie jej zółtym Maybelline, solo nie jest dla mnie w 100% idealny. Jako skladowa - świetny.

Pogrubia i wydłuża rzęsy, jednak osoby szukające spektakularnego efektu i podkręcenia mogą poczuć się zawiedzione.

Bardzo dobry tusz używany również przez koleżanki makijażystki.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: ok. 4-5

Chcesz pochwalić Iggy16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecania
  • * pogrubia
    * wydłuża
    * nie skleja rzęs, ładnie je rodziela
    * nie kruszy się
    * jedna warstwa jest wystarczająca, można nałożyć drugą dla większego efektu

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić chwilemotyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rozczaowujący
  • Zachęcona opiniami użytkowniczek kupiłam go na promocji w Rossmannie -49%. Mam długie, ciemne i lekko podkręcone rzęsy, tak naprawdę jedyne, czego wymagam od tuszu to pogrubienie. Ten tusz nawet tego nie robi, jedynie brzydko je skleja. Na dodatek zauważyłam, że po użyciu tego tuszu moje rzęsy są prostsze. Nie wiem, czy trafiłam na jakiś stary egzemplarz, czy o co chodzi, ale nie spodziewałam się, ze tusz za ok. 60 zł już po kilku godzinach będzie się kruszył i osypywał. Generalnie jestem nim bardzo rozczarowana i na pewno nie kupię kolejnego opakowania.

Chcesz pochwalić angie4691 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Bardzo dobry produkt w tej cenie.
    Plusy:
    cena
    nie kruszy się,
    nie skleja rzęs,
    super pogrubia,
    lekko wydłuża,
    używam jedno opakowania 2-3 miesiace,

Minusy:
    mogłby bardziej wydłużać

Używam tego produktu od: 2-3 lata

Chcesz pochwalić alicjaj583 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Po prostu dobry
  • Ten tusz jest najlepszym, który udało mi się znaleźć. Nie jest ideałem, jest po prostu najbardziej znośny.
    Nie osypuje się, trzyma się długo na rzęsach, pogrubia je i nie skleja. Ma dobrą konsystencję. Oczy mnie od niego nigdy nie piekły. Szczoteczka jest przyjemna w użytkowaniu.
    Nie zasycha szybko w opakowaniu, jest wydajny.

Co do minusów: nie wydłuża rzęs. To jedyny i ogromny zarazem minus. Gdyby nie to, miałby piątkę.
    Nie czepiam się, po prostu używałam wiele lepszych pod tym względem tuszów. Niestety dowalały one w innych kategoriach, tak więc 2000 Calorie... Jesteś jak dotąd najlepszy.

Używam tego produktu od: dwóch - trzech lat
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Safu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Głęboka czerń
  • Długo poszukiwałam odpowiedniego efektu pogrubienia rzęs bez niedmiernego ich wydłużenia (taki właśnie efekt najbardziej pasuje do moich oczu) i dzięki tej mascarze udało mi się osiągnąć zadowalający mnie rezultat . Głęboka czerń i pogrubienie to jest to, co w niej uwielbiam! Do tej pory trafiałam na mniej lub bardziej udane mascary i muszę przyznać, że dotychczas nic tej nie przebiło.
    Cena nie jest zbyt wygórowana (w sam raz na studencką kieszeń) i za to ogromny plus.
    Ocena 4,5 gwiazdki wynika z małego ,,niedosytu" - wciąż poszukuję tuszu idealnego, z efektem WOW

Plusy:
    + głęboka czerń
    + zadowalające zagęszczenie rzęs
    + cena

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić karola0704 za czytelną i pomocną recenzję?