Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Najlepszy jaki miałam.
  • Tusz jest naprawdę bardzo dobry. Mimo to jak do tej pory zużyłam zaledwie jedno jego opakowanie. I to był błąd. Szukałam dalej, myśląc, ze znajdę jeszcze lepszy tusz niż ten.Niestety nie znalazłam i dlatego na pewno do niego wrócę.
    Tusz ładnie rozczesuje rzęsy, nie pozostawia grudek,pogrubia i ładnie wydłuża rzęsy. Kolor jest intensywny, nie kruszy się i nie rozmazuje.
    Bardzo często można go dostać w promocji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny.
  • Tusz dostałam w prezencie od partnera. Okazał się naprawde świetny.

+pięknie podkręca rzęsy
    + głęboka czerń
    + świetnie radzi sobie z rozdzieleniem rzęs
    +cena
    +nie osypuje się, nie odbija też na powiece
    + po aplikacji tuszu rzęsy wydają się gęściejsze

- dla mnie brak! zdecydowanie jest to mój ulubiony tusz i z chęcią będę do niego wracała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Coffee0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko...
  • Maskarę kupiłam na promocji w Hebe, dałam za nią jeżeli dobrze pamiętam około 17zł. Miejsce w szafie Max Factora gdzie stały tusze było doszczętnie wymiecione i pozostały jedynie śladowe ilości koloru niebieskiego i brązowego (black brown) który na dobrą sprawę na rzęsach i tak wygląda jak czarny.
    Tusz niestety nie powala. Jest strasznie gęsty i skleja rzęsy (no chyba , że wg producenta sklejanie rzęs jest równoznaczne z objętością...). Myślałam, że to wina szczoteczki jednak próby użycia innej czy rozczesania świeżo pomalowanych rzęs inną szczotką nie pomogły.
    Tusz nie prowadził sobie również z podkręceniem rzęs. Fakt, na początku je podkręcił ale już po paru chwilach w ogóle nie było tego widać.

Podsumowując: podobne tusze można kupić za znacznie niższe pieniądze, a w cenie 2000 calorie można kupić maskary znacznie od niego lepsze.
    Daję jednak gwiazdkę za to, że się nie osypuje i drugą za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patataj za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo...słabo...
  • wielkie rozczarowanie.po recenzjach myślałam, że to kultowy tusz robiący cuda z rzęsami ale niestety. na moich rzęsach spisał się słabo. jestem blondynką, mam dość cienkie i średnio długie rzęsy. tusz był dość wilgotny na początku ale bardzo szybko wysychał. w pewnym momencie zupełnie kiepsko się go nakładało, trzeba było nałożyć milion warstw żeby faktycznie pogrubił rzęsy i oblepił je porządnie. miałam wrażenie, że ślizga mi się po rzęsach zamiast na nich zostawać. nigdy wcześniej nie miałam tego z innym tuszem. do tego się osypywał, odbijał się i bardzo łatwo się rozmazywał przy łzawieniu oczu. bublowaty.

Ilość zużytych opakowań: jedno i ani jednego więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bezkonkurencyjny!
    Kilka razy skusiłam się na inne tusze,jednak ten jest zdecydowanie najlepszy i regularnie do niego wracam. Trwały,pogrubia i u mnie przede wszystkim wydłuża,nie osypuje się,wydajny. Cena - za każdym razem,gdy się kończy znajduję go w promocji w Rossie za dwadzieścia kilka złotych.
    Gdybym mogła,dałabym 6/5 gwiazdek

Używam tego produktu od: ok. 2 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dracuuula za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM!!
  • Jak najbardziej godny polecenia!
    Przetestowałam już wiele tuszy do rzęs, obecnie nie wymienię MF 2000 Calorie na żaden inny tusz!
    Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, mam wrażenie że tusz powoduje optyczne powiększenie oka
    w połączeniu z zalotką efekt jest nieziemski!

widoczne pogrubienie i wydłużenie
    dostępne kolory
    dobra szczoteczka, nieutrudniająca podczas malowania
    tusz nie zasycha; z biegiem czasu jego konsystencja staje sie lepsza
    jeśli chodzi o działanie żadnych zastrzeżeń, ale cena regularna...
    na szczęście często pojawia się na promocjach gdzie można już kupić za +/- 20 zł

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić domcialke za czytelną i pomocną recenzję?
  • Piękne pogrubienie
  • Bardzo lubię ten tusz. Ma klasyczną szczoteczkę co dla mnie jest dużym plusem, te silikonowe strasznie mnie drażnią. Pięknie pogrubia rzęsy i je rozdziela. Nie kruszy się. Ma świetną cenę i często jest na promocji poniżej 20zł Czego chcieć więcej

Używam tego produktu od: dwa lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić madzia1352 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dobrze, że dałam mu szansę!
  • Do maskary podeszłam entuzjastycznie - ma dobre recenzje, stara jest jak świat i chyba zasługuje na miano maskary kultowej. Nie zraziłam się skromnym wyglądam opakowania, ale mój entuzjazm przygasł, kiedy zobaczyłam szczoteczkę. Relikt PRL-u! Taka zwyczajna, aż do bólu! Jest niewielka i spiralna, w myśl słów "Jaki koń jest, każdy widzi". Pierwsza, druga, trzecia i kolejna aplikacja utwierdziły mnie w przekonaniu, że nie jest warta ani swej ceny, ani zachodu. Rzuciłam w kąt, myśląc "phi, co najwyżej 200 kalorii". Ale niedawno do niej wróciłam, a jej losy się ważyły - miała albo być używana, albo dokonać swego żywota w koszu na śmieci. Od kilku dni jest zachwycona i przepraszam ją cichutko, że chciałam się jej pozbyć.

+ przepięknie podkręca rzęsy;
    + w zasadzie też je pogrubia, ale ja nie jestem fanką grubych rzęs, więc nie zależy mi na tym;
    + jedna warstwa wspaniale rozdziela rzęsy, kolejne pogrubiają je i nie sklejają - nie liczcie na efekt \'owadzich odnóży\';
    + w ciągu dnia nie znika, nie kruszy się, nic z tych rzeczy;
    + dla moich cienkich, marnych rzęs 2 warstwy to opcja dzienna, trzy do czterech wieczorowa - dodatkowo, kiedy trzecia warstwa jest już prawie sucha, modeluję rzęsy opuszkiem palca, żeby były maksymalnie podkręcone. Nie z każdym tuszem ta sztuczka się udaje - rzęsy po nim muszą być elastycznie, nie krucze, i muszą dawać się modelować. Jeśli o to chodzi, to jest to najlepszy tusz, jaki miałam;
    + szczoteczka nie nabiera za dużo tuszu;
    + po półtora miesiącu nie zauważyłam, żeby zgęstniał czy wysychał, oby tak dalej;
    + dość szybko zastyga na rzęsach, dzięki czemu nie odbija się i nie maże, ale też nie na tyle szybko, żeby nie dokonać jakiejś korekty;
    + kolor jest głęboki - z pewnością czerń a nie jakieś popłuczyny;
    + dobrze się zmywa, ale niekoniecznie na deszczu wczoraj przetestowane!
    + jak na tak rewelacyjny tusz, to cena jest niewygórowana.

- niepozorne opakowaniem, pozornie wątła szczoteczka;
    - (w moim osobistym odczuciu mógłby być wydłużający a nie pogrubiający, ale właściwie to nie jest minus, tylko takie marzenie, bo producent przecież lojalnie informuje, że jest to maskara pogrubiająca).

Ten produkt ma szansę stać się moim KWC - bardzo bym tego chciała, bo skakanie z maskary na maskarę zaczyna mnie dobijać. Niestety, muszę z końcową oceną poczekać jeszcze kilka miesięcy.
    Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: kawałek pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo słaby tusz
  • Żałuje że go kupiłam
    Jest drogi
    Miałam nadzieje ze będzie lepszy za tą cenę
    Słabo maluje moje rzęsy
    Nie jestem z niego zadowolona
    Nigdy więcej ! Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić klara_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał
  • Używam tego tuszu od kilkunastu lat, czasami dla odmiany kupuję inny, ale zawsze do niego wracam. Mam długie i cienkie rzęsy, a ten tusz rewelacyjnie je pogrubia już po nałożeniu pierwszej warstwy. Ma świetną szczoteczkę, która równomiernie rozprowadza tusz nie sklejając rzęs. Jest trwały, nie kruszy się i nie rozmazuje nawet podczas deszczu czy upalnych dni.

Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić tygrys3313 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij