Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Mojego serca nie podbił...
  • Jestem posiadaczką dość zwyczajnych rzęs. Dlatego też od dobrego tuszu oczekuję widocznego wydłużenia, pogrubienia i intensywnej czerni. Tusz, używany przeze mnie rok temu, sprawował się na tyle dobrze, że zakupiłam go ponownie. Aczkolwiek, tym razem mojego serca nie podbił. Delikatnie pogrubiał, nieznacznie wydłużał, jednak efekt ten trudno nazwać spektakularnym. Szczoteczka, choć nie plastikowa/silikonowa, ładnie rozczesywała i rozdzielała rzęsy, nie zostawiając grudek. Nałożony w rozsądnej ilości nie oblepiał rzęs. Czerń wyrazista. Trwałość standardowa.

Używam tego produktu od: 2013 roku

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawsze do niego wracam
  • Mam długie rzęsy, jednak nie są zbyt gęste. Ten tusz jest dla mnie idealny. Używam go od bardzo dawna. Jak tylko kupowałam inny ( a tetowałam wiele, łącznie z tymi z najwyższej półki), zawsze wracałam do niego z podkulonym ogonem

Plusy:
    -pogrubia
    -nie kruszy się
    -nie skleja
    -nie wysycha
    -cena jest przystępna (szczególnie w promocji, można go kupić za 19zł)
    - nie rozmazuje się
    -rzęsy wyglądają ładnie i naturalnie

Minusy
    -brak

Chcesz pochwalić Orzeszek1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Jeden z najlepszych tuszy jakie miałam okazje przetestować (a trochę tego jest ) Skusiłam się na niego dosyć późno na promocji w Rossmanie.

PLUSY
    + pięknie podkreśla oczy i podkręca rzęsy
    + pogrubia
    + cudowna czerń!
    + nie osypuje się i nie rozmazuje się
    + łatwo zmyć
    + długo utrzymuje się na rzęsach
    + wygodna szczoteczka

MINUSY
    - troszkę skleja rzęski
    - wq mnie nie jest to tusz bezzapachowy, ma trochę taki chemiczny zapach

Jeden z moich ulubieńców ;-)

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Evermore96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona klasyka
  • Podchodziłam przeważnie sceptycznie do tego tuszu, gdyż zawsze był reklamowany jako jeden z najlepszych tuszy. Wydawał mi się przestarzały, ze względu na szczoteczkę (moje pierwsze tusze były silikonowe).
    Dostałam go w prezencie i w ostateczności, gdy już nie miałam tuszu zasięgłam po niego iii cud.... Kochane rewelacja !!! Miałam już za sobą kilkadziesiąt rożnych tuszy, ale za każdym razem kupowałam jakąś "rewelacyjną nowość". Tym razem kupiłam drugi tusz 2000 Calorie, żeby mieć od razu jak ten się skończy

Bardzo wydajny mam go od pół roku i jeszcze nim maluje.
    Podkręca rewelacyjnie, kapitalnie podkreślone oczy

Minus można zaliczyć, że od wody się marze, ale przecież nie jest wodoodporny a ja nie znoszę pół godziny zmazywać tuszu i później ciemne wokół oczu mieć wiec dla mnie w sumie plus

POLECAM

Chcesz pochwalić magszko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy jaki miałam.
  • Tusz jest naprawdę bardzo dobry. Mimo to jak do tej pory zużyłam zaledwie jedno jego opakowanie. I to był błąd. Szukałam dalej, myśląc, ze znajdę jeszcze lepszy tusz niż ten.Niestety nie znalazłam i dlatego na pewno do niego wrócę.
    Tusz ładnie rozczesuje rzęsy, nie pozostawia grudek,pogrubia i ładnie wydłuża rzęsy. Kolor jest intensywny, nie kruszy się i nie rozmazuje.
    Bardzo często można go dostać w promocji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Daisypears za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny.
  • Tusz dostałam w prezencie od partnera. Okazał się naprawde świetny.

+pięknie podkręca rzęsy
    + głęboka czerń
    + świetnie radzi sobie z rozdzieleniem rzęs
    +cena
    +nie osypuje się, nie odbija też na powiece
    + po aplikacji tuszu rzęsy wydają się gęściejsze

- dla mnie brak! zdecydowanie jest to mój ulubiony tusz i z chęcią będę do niego wracała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Coffee0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepsko...
  • Maskarę kupiłam na promocji w Hebe, dałam za nią jeżeli dobrze pamiętam około 17zł. Miejsce w szafie Max Factora gdzie stały tusze było doszczętnie wymiecione i pozostały jedynie śladowe ilości koloru niebieskiego i brązowego (black brown) który na dobrą sprawę na rzęsach i tak wygląda jak czarny.
    Tusz niestety nie powala. Jest strasznie gęsty i skleja rzęsy (no chyba , że wg producenta sklejanie rzęs jest równoznaczne z objętością...). Myślałam, że to wina szczoteczki jednak próby użycia innej czy rozczesania świeżo pomalowanych rzęs inną szczotką nie pomogły.
    Tusz nie prowadził sobie również z podkręceniem rzęs. Fakt, na początku je podkręcił ale już po paru chwilach w ogóle nie było tego widać.

Podsumowując: podobne tusze można kupić za znacznie niższe pieniądze, a w cenie 2000 calorie można kupić maskary znacznie od niego lepsze.
    Daję jednak gwiazdkę za to, że się nie osypuje i drugą za to, że nie podrażnia moich wrażliwych oczu.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić patataj za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo...słabo...
  • wielkie rozczarowanie.po recenzjach myślałam, że to kultowy tusz robiący cuda z rzęsami ale niestety. na moich rzęsach spisał się słabo. jestem blondynką, mam dość cienkie i średnio długie rzęsy. tusz był dość wilgotny na początku ale bardzo szybko wysychał. w pewnym momencie zupełnie kiepsko się go nakładało, trzeba było nałożyć milion warstw żeby faktycznie pogrubił rzęsy i oblepił je porządnie. miałam wrażenie, że ślizga mi się po rzęsach zamiast na nich zostawać. nigdy wcześniej nie miałam tego z innym tuszem. do tego się osypywał, odbijał się i bardzo łatwo się rozmazywał przy łzawieniu oczu. bublowaty.

Ilość zużytych opakowań: jedno i ani jednego więcej

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ingula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy!
  • Bezkonkurencyjny!
    Kilka razy skusiłam się na inne tusze,jednak ten jest zdecydowanie najlepszy i regularnie do niego wracam. Trwały,pogrubia i u mnie przede wszystkim wydłuża,nie osypuje się,wydajny. Cena - za każdym razem,gdy się kończy znajduję go w promocji w Rossie za dwadzieścia kilka złotych.
    Gdybym mogła,dałabym 6/5 gwiazdek

Używam tego produktu od: ok. 2 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić dracuuula za czytelną i pomocną recenzję?
  • UWIELBIAM!!
  • Jak najbardziej godny polecenia!
    Przetestowałam już wiele tuszy do rzęs, obecnie nie wymienię MF 2000 Calorie na żaden inny tusz!
    Idealnie pogrubia i wydłuża rzęsy, mam wrażenie że tusz powoduje optyczne powiększenie oka
    w połączeniu z zalotką efekt jest nieziemski!

widoczne pogrubienie i wydłużenie
    dostępne kolory
    dobra szczoteczka, nieutrudniająca podczas malowania
    tusz nie zasycha; z biegiem czasu jego konsystencja staje sie lepsza
    jeśli chodzi o działanie żadnych zastrzeżeń, ale cena regularna...
    na szczęście często pojawia się na promocjach gdzie można już kupić za +/- 20 zł

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 7 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić domcialke za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij