Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Jak na swoją cenę - dobry!
  • Przede wszystkim nie wysycha szybko, mam go już jakoś półtora miesiąca jak nie więcej i nadal jest sprawny, co u moich poprzednich kosmetyków było praktycznie niewykonalne. Wydłuża, pogrubia rzęsy. Jest dobry, warty zakupu

Używam tego produktu od: dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić qlvrz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 2 raz(y)
  • Kolejne rozczarowanie tuszem MF
  • Jestem mocno rozczarowana tym tuszem. Nie jest wart swojej ceny.
    Plusy:
    - delikatne podkręcenie i dobre rozdzielenie rzęs

Minusy:
    - cena
    - brak efektu wow, podobne wydłużenie i pogrubienie dają u mnie tusze za 10 PLN.

Używam tego produktu od: 3 m-cy

Chcesz pochwalić elbaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich rzęsach robi niewiele...
  • To jeden z moich pierwszych, droższych tuszy, który trwale utwierdził mnie w przekonaniu, że tańsze mogą być zdecydowanie lepsze. Z natury mam gęste, dość ładne rzęsy i szukam tylko mocnej czerni, rozdzielenia i lekkiego wydłużenia. Koleżanka mi go zachwalała, internet szumiał wiec się skusiłam.
    Szczoteczka jest tuszem dosłownie oblepiona. Nie wygląda to zbyt zachęcająco. Na moich rzęsach praktycznie nie widać jakiegokolwiek śladu użycia mascary. Nie mogę jej jakoś dobrze docisną, a jak już docisnę to wszystko się skleja i oblepia.
    2 gwiazdki za dostępność, estetyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: używałam 2 tygodnie i odsprzedałam koleżankce
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Czarna2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój nowy ulubiony tusz do rzęs
  • Skusiłam się za niego, ponieważ był w promocji za 19zł i nie żałuję. Ładnie pogrubione i wydłużone rzęsy za jednym pociągnięciem. Nie skleja, nie rozmazuje się, głęboka czerń. Polecam

Chcesz pochwalić 749asia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Jeden z moich ulubionych tuszy do rzęs. Ładnie wydłuża rzęsy, ale pogrubienia jakiegoś to ja nie widzę - i dobrze, bo kupując ten tusz myślałam, że jest wydłużający. Ach ten mój angielski
    Minusem jak dla mnie jest szczoteczka, bo skleja rzęsy, ale nie mam z tym problemu, bo używam silikonowej z innego tuszu. Nie odejmę mu za to, bo dobrze wiedziałam kupując go, że tak będzie.
    Nie osypuje się w ciągu dnia, może pod koniec, ale minimalnie. Na początku może bardziej, no bo tusz jest świeży, przynajmniej ja tak to sobie tłumaczę.
    Mam jeszcze w zapasie drugie opakowanie tego tuszu i na pewno chętnie je zużyję.

Ilość zużytych opakowań: kończę 1

Chcesz pochwalić maxfactor90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham go
  • Ten produkt towarzyszy mi ogrom czasu. Jest cudowny. Mam bardzo długie rzęsy i spisuje się znakomicie.

!!!Ale uwaga TYLKO WERSJA ZŁOTA!!!

Probowałam z czerwoną i była STRASZNA! Wyschła w opakowaniu bardzo szybko, nie dało się nią nic zrobić nie tuszowała rzęs.

Plusy:

+ cena w promocji (co bardzo często się zdarza) tylko 20zł
    + pięknie rozdziela rzęsy
    + intensywna, głęboka czerń
    + nie obsypuje się (chyba że już nie jest za świeży to wtedy można już to zauważyć)
    + mega wydajny
    + cudownie wydłuża rzęsy
    + w miarę szybko wysycha

Minusy:
    - dużo produktu zostaje na szczoteczce i przez co troche zawsze trzeba go zmarnować (bo nie powinno wycierać się go o tubkę o czym zapewne wiecie ) ale to może też przez to że ja zawsze wyginam sobie szczoteczkę by była łatwiejsza aplikacja tuszu na lewe oko prawą ręką

Podsumowując jest wspaniały!

Używam tego produktu od: 3-4 lata
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie czwartego

Chcesz pochwalić Aduuux33 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bubel jakich mało
  • Kupilam ten tusz w promocji za pol darmo. I to byla jego jedyna zaleta.

Tusz schnie na rzesach nieprzyzwoicie dlugo. Przy nakladaniu drugiej warstwy tworza sie grudki. Najgorsze jest to, ze po 8(!) godzinach sie osypuje! Byl na okularach i na policzkach. To wygladalo okropnie.

Po takim klasyku spodziewalam sie czegos zupelnie innego.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić Roverkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity, ale...
  • Jak na tak osławiony tusz spodziewałam się czegoś wow.
    Ani wow nie było.
    Ani objętości nie było.
    Ani wydłużenia nie było.
    Efekt taki jak innym tuszem, nie ma nic wyróżniającego.
    Sam tusz był ok. Nic się z nim nie działo. Nie kruszył się i nie rozmazywał, ale zachwytu nie było.
    Całkiem przeciętny.
    Po pół roku zasechł.

Używam tego produktu od: Przez pół roku

Chcesz pochwalić lotta2501 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie sądziłam że tak ją pokocham
  • Skuszona promocjami w hebe i kończącym sie powoli moim tuszem którego zużyłam dwa opakowania (Rocket) postanowiłam kupić jakiś tusz, już miałam w koszyku mój stary typ gdy zobaczylam cene i przypomniałam sobie dobre opinie. Miałam go póki co nie używać, ale spróbowałam i sie zakochałam, tak pięknych, rozdzilonych, długich i grubych rzęs jeszcze nie miałam, a byłam pewna że nic lepszego niż Rocket nie spotkam. Na dodatek ta mascara ma ogromny plus w postaci łatwego zmywania, a bardzo to cenie głównie gdy wracam z jakiejś imprezy i nie mam już siły na dłuugie zmywanie makijażu, tu tego problem nie ma, tusz schodzi łatwo, mimo że na rzesach jest trwały. Cena regularna też jest przyjazna.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Kami_ldz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za regularną cenę - za słaby...w promocji - ok
  • Kupiłam go w promocji, ale nie wzięłabym za regularną cenę, bo znam tańsze i lepsze tusze.
    Natomiast wypróbować musiałam, bo to tusz z pewną już legendą. Chyba każda kobieta, która już kilka/naście lat się maluje, przeszła przez ten tusz.

No i teraz tak. Czerń tuszu b.ładna, natomiast skleja on rzęsy niemiłosiernie. Ja wiem, że musi być pogrubiająco, ale sklejanie jest za każdym razem dość obfite (a może na promocji, wizięłam po prostu jakiś przeterminowany już model...)
    W każdym razie szczoteczka taka sobie. Fajnie, że tusz się nie kruszy, nie plami i wytrzymuje w różnych warunkach.

Za tregularną cenę, troszkę za mało, ale trzeba go chociaż raz przetestować!

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 9 ml w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lady_Daisy za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij