Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Świetny, jednak uczula :c
  • Plusy:
    - wydłuża i pogrubia, przy czym NIE SKLEJA rzęs
    - długo się utrzymuje na oczach
    - jest dosyć wodoodporny, potrafi trochę wytrzymać
    - cena

Minusy:
    - troszkę się kruszy
    - niestety, ale wydaje mi się, że uczula (oczy pieką, po innych kosmetykach tak nie mam :C )

Używam tego produktu od: ok. pół roku (?)

Chcesz pochwalić Ascendio za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobry
  • Bardzo przyjemny tusz do rzęs, za relatywnie niewielką cenę dostajemy jakość tuszu z górnej półki. Najbardziej zdziwiło mnie jednak to, że tusz moich rzęs nie pogrubił ani troszeczkę, natomiast bardzo je wydłużył. Albo mam nietypowe rzęsy, albo producent lekko nas zmyla. Trzyma się cały dzień, delikatnie tylko odbił się na górnej powiece, po jakichś 8 godzinach, więc nie ma tragedii.

Cechy neutralne:
    -ładne opakowanie,
    -dosyć długo się trzyma, ale po paru godzinach odbił się na powiece,
    - w ogóle nie pogrubia, ale nie uznaję tego za minus, ponieważ efekt był bardzo zadowalający, bardzo rzęsy wydłużył i ładnie uformował.

Plusy:
    -nie pachnie brzydko jak większość tuszy.
    -dobra cena, jakość ją przewyższa,
    -bardzo łatwo się tuszuje rzęsy.

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trackie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić mylengrave za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ideał <3
  • Po długich poszukiwaniach tuszu doskonałego trafiłam wreszcie na ten, z którym zostanę na dłużej

+nie osypuje się
    +trwały
    +piękna,głęboka czerń
    +pogrubia rzęsy

Mimo, że dorwałam go na promocji za ok. 15 zł to nawet regularna cena >30 zł nie jest minusem. Warto w ten tusz zainwestowac

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Katiee92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Kupiłam go zachęcona wieloma pozytywnymi opiniami i nie zawiodłam się, a wręcz przeciwnie!
    Zastanawiałam się czy droższy tusz może faktycznie być lepszy od takich tanich jakie zwykle kupowałam i z których nie byłam zadowolona. Zaryzykowałam i stałam się szczęśliwą posiadaczką tego tuszu, jest idealny dla moich rzęs!
    Każdy ZAWSZE okrutnie je sklejał, nakładało się za dużo tuszu, no makabra.

[+] lekko podkręca
    [+] lekko pogrubia
    [+] nakłada odpowiednią ilość tuszu na rzęsy - nie za mało, nie za dużo
    [+] nie odbija się
    [+] nie kruszy się
    [+]NIE SKLEJA

Ja tutaj widzę same plusy, nawet nie wpiszę w minusach ceny, a to dlatego, że warto trochę dopłacić i mieć ładnie podkreślone rzęsy. Poza tym, często można go spotkać na promocji w Hebe.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić loczi9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze wrażenie: masakra.
  • Napaliłam się na niego jak dzik na szyszki po przeczytaniu opinii tutaj. Kupiłam w sp na promocji po 20zł. Pierwsze użycie i wrażenia.. Fatalne. Dosłownie nic nie robił oprócz barwienia rzes na czarno. No chciało mi się płakać. Schowałam do szuflady i leżał tak z miesiąc aż sobie o nim przypomniałam. Stwierdziłam że a tam, popapram się trochę. I ten znienawidzony przeze mnie tusz stał się nieodłącznym elementem mojej kosmetyczki. Po miesiącu trochę przysechł i w końcu był taki jak trzeba, cudowny wręcz. Zużyłam go i kupiłam drugi. Teraz przed pomalowaniem rzes macham szczoteczka żeby trochę zasechł i jest ok.

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 2

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić donnapaulsen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Mam średniej długości, gęste, ale proste rzęsy. Przy każdym tuszu stosuję zalotkę. Jak każdy produkt Max Factor ma swoje plusy i minusy.
    Plusy:
    +pogrubia
    +wydłuża
    +trwały
    Minusy:
    -bardzo szybko wysycha (wymiana po 1,5/2 miesiącach; choć, większość maskar kupionych w Rossmannie wysychy po jakimś miesiącu)
    -cena (warto polować na promocje)
    -nie liczmy na usztywnienie rzęs po podkręceniu zalotką

Używam tego produktu od: grudzień 2013
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić paulinabk26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • No nie wiem...
  • Nie wiem, czy ja kupiłam stary tusz, czy on taki po prostu jest. Na szczoteczce ZAWSZE osadza się za dużo produktu, przez co tworzą się grudki. Jest gęsty, skleja moje rzęsy i bez użycia innego tuszu do rozczesania rzęs się nie obejdzie. Jego zaletą jest ładny wygląd opakowania i głęboka czerń. Ogólnie nie lubię tego tuszu, a szkoda, bo miałam duże oczekiwania.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić savando za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie "otwiera" oko
  • Na początku za nim nie przepadałam, może dlatego,że po prostu nie potrafiłam dobrze go nałożyć. Z czasem opanowałam tę sztukę i zobaczyłam,że moje rzęsy są naprawdę ładnie rozczesane, tusz jakby otwiera oko i stawia kropkę nad i w naszym makijażu. Jakiegoś dramatycznego pogrubienia jednak nie zauważyłam. I trzeba uważać przy nakładaniu bo może tworzyć grudki.Ale myślę że ten tusz mimo wszystko ma więcej plusów niż minusów.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić missbrasil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Póki co - mój numer jeden!
  • Najlepszy tusz jaki miałam do tej pory. Sporo eksperymentuję z tuszami, bo szukałam tańszego zamiennika (cena nie na studencką kieszeń) jednak kiedy jest w promocji zawsze do niego wracam.

Zalety:
    - pogrubia
    - nie skleja
    - świetnie się nakłada
    - jedna warstwa pozwala uzyskać efekt wow
    - nie odbija się
    - nie kruszy
    - nie blaknie

Wady:
    - cena

Nie znalazłam tuszu lepszego od tego.

Używam tego produktu od: zawsze
    Ilość zużytych opakowań: zaczynam 3 opakowanie

Chcesz pochwalić pittowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy jaki może być w dobrej cenie
  • używam go od paru ładnych lat i napewno będę do niego wracać przedewszystkim dobrze trzyma się na rzęsach nie wykrusza się, nie odbija na powiekach i jest w bardzo dobrej cenie myślę że na kieszeń każdej kobiety

Używam tego produktu od: kilku ładnych lat

Chcesz pochwalić asia9605 za czytelną i pomocną recenzję?