Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs) (nowa wersja)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to klasyczny tusz pogrubiający Max Factor, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• nic wartego uwagi
  • Kupiony na promocji w Rossmanie za 20 zł. Czytałam wcześniej pozytywne recenzje na jego temat i spodziewałam się.. czegoś więcej. Tusz nie podkręca rzęs ani ich nie pogrubia, czyli nie spełnia swojego zadania. Stanowi wykończenie codziennego makijażu, kiedy nie zależy mi na spektakularnym a mocno przeciętnym efekcie.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Chcesz pochwalić PlasticBeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze do niego wracam
  • Naprawdę świetny tusz w dobrej cenie. Klasyczne opakowanie i szczoteczka, intensywna czerń i widoczne pogrubienie rzęs, czego chcieć więcej. Jestem z niego zadowolona od paru lat i zawsze po nieudanych odskokach powracam do tego pewniaka. Zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić bialycukier za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry pewniak do którego zawsze można wrócić
  • Tusz jest naprawdę dobry. Zawsze chętnie do niego wracam, robi to co ma robić. Intensywna czerń, klasyczna szczoteczka, wydłuża i pogrubia przy czym nie skleja rzęs. Można uzyskać lekki makijaż jak i mocniejszy wręcz sceniczny na wieczorne wyjścia. Cena również nie jest wysoka, plusem jest to, że często można spotkać go w promocji.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Chcesz pochwalić lilaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Tusz ma wygodna w użyciu szczoteczkę - co dla mnie jest bardzo ważne. Ładnie podkreśla rzęsy, choć efekt mógłby być bardziej spektakularny, na wielkie wyjście oczekuję czegoś więcej,a le na co dzień jest jak najbardziej ok. Nie kruszy się i nie rozmazuje. mam nadzieję, że przetrwa więcej niż 2-3 miesiące.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe (w trakcie)

Chcesz pochwalić blanka789 za czytelną i pomocną recenzję?
  • można używać na codzień
  • Kupuję go zawsze w promocji za ok. 16 zł (nie drożej) aby nosić na codzień w kosmetyczce.
    Zwykły tusz, do zwykłego użytku. Nie ma żadnych specjalnych wad ani żadnych specjalnych zalet.
    Jest taki jak każdy normalny, tani tusz być powinien.
    Nie osypuje się, nie brudzi, utrzymuje się do wieczora, ładnie rozczesuje rzęsy ale ani nie wydłuża ani nie pogrubia.

Ilość zużytych opakowań: wiele

Chcesz pochwalić anso77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tusz na policzkach
  • Nie będę się rozpisywać - tusz wydaje się być obecny wszędzie, poza rzęsami (po jakiejś godzinie od pomalowania). Nawet mój pierwszy tusz do rzęs (z wibo?) nie obsypywał się tak jak to paskudztwo. To dyskwalifikuje go jako tusz, choćby rzęsy były po nim do nieba, to co z tego, skoro chwilę później wygląda się jak panda?

Chcesz pochwalić f _ c k yea za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredniak
  • Jak dla mnie to srednio dobry tusz. Fakt nie osypuje sie i jest trwaly, ale to chyba tyle plusow. Ktos musi miec naprawde idealne rzesy lub byc niewymagajacy poniewaz ten tusz ani nie podkreca, ani nie pogrubia ( co powinien robic bo jest do tego przeznaczony), nie wydluza..no nic. Znam tusze, ktore przeznaczone sa do np. pogrubiania a mimo to spelniaja tez inne funkcje tkj.wydluzenie czy podkrecenie. Daje bardzo naturalny efekt. Jesli ktos wymaga od tuszu tylko przyciemnienia rzes to polecam Jednak mysle, ze niejeden tusz za 10 zl spisal by sie lepiej

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić claudyna666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z 2 idealnych
  • mialam i statą i nową wersje. po latach poszukiwań, fortuny wydanej na testy stwierdzam ,że to jeden z 2 moich ulubionych mascar. kupuję je na zmianę, w zależności od aktualnej promocji. ale wracając do recenzji.
    lubię go za
    trwałość
    szczoteczkę normalną, klasyczną bez udziwnień
    efekt- podkreślone, pogrubione , lekko wydłużone rzęsy
    nie osypuje się, nie rozmazuje, trwa na rzęsach niezmiennie cały dzień

jest chyba w każdek drogerii . robi to co robić powinien tusz. nie oczekuję efektu sztucznych rzęs, bo od tego są właśnie sztuczne rzęsy.

podsumowując jedna z 2mascar ,które kupuję regularnie.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkanascie

Chcesz pochwalić paulinakarolina za czytelną i pomocną recenzję?
  • kultowy pewniak
  • 2000 kalorii używam od 100 lat ..od zawsze ... i mimo że wiele razy testowałam inne tusze on zawsze ocierał łzy rozczarowania po kolejnych niewypałach. Przez kilka lat uważałam że jest niemożliwe żeby ktoś stworzył coś lepszego a jednak...

Plusy:

+cena (można dorwać za 2 dyszki na promocjach)
    +dostępność
    +ładnie pogrubia rozdziela i wydłuża (tutaj potrzebna jest jednak wprawa pamiętam jak na początku kariery makijażowej wkurzał mnie dramatycznie teraz już nie pamiętam z jakiego powodu )
    +czarna ładna czerń
    +nie odbija się po wyschnięciu
    +opakowanie klasyczne proste
    +szczoteczka tradycyjna
    +/-gęstość (przez pierwszy tydzień za rzadka formuła, po około dwóch miesiącach za gęsta , w międzyczasie idealna)
    +bardzo łatwy w demakijażu czymkolwiek

Minusy:

-osypuje się i szybko robi się za gęsty przez co zaczyna robić grudki

Miłość prawie idealna ale ostatnio wyparł go Loreal so coture filetowo złoty. W tym momencie mój ideał. Ma wszystkie plusy 2000 calorie i nie ma jego minusów. No może ma jeden so coture masakrycznie się zmywa.
    max factor ma piękną czerń ale loreal bije tutaj wszystkich na głowę ten kolor jest jakiś trójwymiarowy dla mnie.
    Chociaż zdradzony i tak uważam go za kultowy bardzo porządny tusz ,któremu należy się jakaś nagroda za ponadczasowość i dobrą robotę.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: straciłam rachubę ale chyba ponad 20

Chcesz pochwalić iwona.ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubieniec
  • Jak dla mnie super! Kupiłam go w rossmannie na promocji 1+1 (z czystej ciekawości ). Wydłuża i zagęszcza moje dość krótkie rzęsy przez co są wyraźne, a to lubię. Nie osypuje się, całkiem dobrze się zmywa. Jedyny malutki minus za to, że po dłuższym używaniu, gdy już zaczyna zasychać może robić grudki na rzęsach.

Chcesz pochwalić jestemoliwia za czytelną i pomocną recenzję?