Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Powiększ Max Factor, 2000 Calorie Dramatic Volume (Pogrubiający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez paradiso perduto

2000 Calorie Dramatic Volume to tusz pogrubiający, nadający rzęsom więcej objętości. Dostępny w kilku kolorach.

• Fajny, ale ...
  • Zawsze słyszałam pochlebne opinię o tym kultowym tuszu, zachęcona nimi i ja się na niego skusiłam. Jeżeli chodzi o szczoteczkę, choć nie jest ona silikonowa, to dobrze rozdziela i nie skleja moich cienkich rzęs. Są one uniesione, pogrubione i tu pojawia się, ale... to pogrubienie jest bardzo naturalne. Początkowo, gdy tusz jest bardzo świeży, lubi się odbijać na powiece, z czasem trochę gęstnieje i dla mnie taki jest najlepszy. Nie osypuje się do 6-8 godzin, potem uparte oko może dostrzec pojedyncze "kropki" tuszu pod okiem. Na pewno, kiedyś do niego powrócę, bo to całkiem fajny tusz za rozsądną cenę. (w promocji można go kupić za 19.99 zł np. w Ross...). Polecam.

Chcesz pochwalić Jjoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, godny polecenia ale nie ideał
  • Tusz kupiłam z powodu wielu pozytywnych recenzji, i nie zawiodłam się

Plusy:
    -szczoteczka (choć na początku myślałam, że tuszowanie nią rzęs nie będzie łatwe)
    -rzęsy po nałożeniu 1 warstwy były ładnie pogrubione i wydłużone
    -nie zasychał w opakowaniu, mimo częstego używania

Minusy:
    -niestety po kilku godzinach odbijał się na dolnej powiece, co wymagało poprawek

Używam tego produktu od: używałam go około 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlackBlueWhite za czytelną i pomocną recenzję?
  • na 3 tygodnie
  • Kiedy kupiłam ten tusz byłam przeszczęśliwa. Taki kultowy, najbardziej klasyczny, wszystkim znany. Przez dwa tygodnie był bez zarzutu i byłam z niego całkiem zadowolona. Jako, że byłam urzeczona samym faktem posiadania tego produktu, to nieraz wybaczałam mu obciążanie rzęs, zbyt dużą ilość tuszu na szczoteczce... W trzecim tygodniu coś się zaczęło dziać. Tusz zgęstniał na tyle, że oklejał rzęsy, zostawiał grudki, a szczoteczka ani grzebyk do rzęs nie były w stanie tego ogarnąć. Niestety, okazało się, że albo tusz jest krótkodystansowcem, albo po prostu nie nadaje się dla osób o gęstych rzęsach.

Używam tego produktu od: trzech tygodni

Chcesz pochwalić Odonate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny raz Max Factor mnie nie zawiódł
  • Moja kolejna miłość od MF.
    Tusz kupiłam w świątecznej promocji bożonarodzeniowej z pudrem Creme Puff. Zawsze chciałam go wypróbować, a że cena za zestaw była niesamowicie kusząca, to musiałam go mieć.
    Po pierwszej aplikacji aż mnie zatkało rzęsy bardzo wydłużone i pogrubione. Mam gęste, ale nie za długie rzęsy.
    Szczoteczka jest klasyczna, nie silikonowa, mimo tego świetnie rozdziela i nie tworzy grudek. Rzęsy nie tracą swojej lekkości i po nałożeniu tuszu można je modelować szczoteczką.

Z upływem czasu tusz gęstnieje, co czyni go chyba jeszcze lepszym.
    Czerń jest zadowalająco ciemna. Dla mnie w sam raz. Można stopniować efekt poprzez nakładanie warstw.

Opakowanie jest eleganckie, proste. Jeden minus (zauważyłam to nie tylko przy tym produkcie Max Factora) to to, że napisy się ścierają. (Jestem perfekcjonistką i znajduję każde duperele)

Wydaje mi się, że chyba nie znajdę lepszego tuszu na tej półce cenowej

Chcesz pochwalić love_kills_slowly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super gdyby nie...
  • Tusz zakupiłam po przeczytaniu rożnych opini w internecie i ogólnie jest super, tzn rzeczywiście pogrubia rzesy bardzo ładnie je rozdzielając... minusem jest jednak, że szybko wysycha i przy zakręcaniu tworzy się duza i sucha ilość tuszu, który co jakiś czas muszę czyścić...

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Kasiula2893 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie warta polecenia!
  • Maskarę kupiłam podczas za 19,99 zł podczas jednej z promocji w Rossmannie. Mocno wahałam czy wypróbować wersję podkręcającą ( 2000 calorie curved brush), ale ostatecznie przystałam na "klasyczną" wersję. Absolutnie nie żałuję jej zakupu, aczkolwiek nie jest to mój idealny tusz. Ogromny plus za faktyczną objętość, zgodnie z tym co deklaruje producent. Nie wiele wydłużenia czy podkręcenia, ale jestem w stanie to przeżyć . Muszę jednak zaznaczyć, że tusz ten jest całkowicie NIEWODOODPORNY! Wystarczy odrobina wody lub kilka łez i natychmiast mam czasne strużki na policzkach. Nie sprawdzi się absolutnie tam gdzie jest woda. Nie kruszy się, nie rozmazuje, nie odbija się na powiekach. Uważam, że każdy powinien go chociaż raz spróbować.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Catalinna za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem niezła
  • Cały czas szukam tego idealnego tuszu i testuje coś nowego. Ten ani mnie nie zachwycił, ani nie zniechęcił. Całkiem go lubię, ale nie wiem czy sięgnęłabym po niego po raz kolejny. Można uzyskać ładny efekt na rzęsach przy odrobinie starań i dodatkowej szczoteczki, która rozczesze.

ZALETY
    + wydajny
    + trwały
    + pogrubia
    + nadaje ładny efekt na rzęsach

WADY
    - nie do końca jestem przekonana do tej szczoteczki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić delciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ani dramat, ani dramatic.
  • Mam rzęsy długie, ale niestety cienkie i jasne na końcach. Poszukuję więc tuszy pogrubiających, które mocno podkreślą rzęsy i zwiększą ich objętość.
    Ostatnio chętnie używam tuszy MF, wcześniej było to Clump Defy, 2000C zaczęłam testować w następnej kolejności.

* Podobnie jak to było w przypadku Clump Defy uważam, że pogrubienie mogłoby być zdecydowanie lepsze. Tusz niby jest pogrubiający, a robi coś zupełnie innego.
    Na pewno wydłuża, a więc właścicielki krótkich rzęs mogą za to 2000C pokochać. Ja tego nie szukam, więc nie podbija to mojej oceny.
    * Tusz ma bardzo ładny, głęboki czarny kolor, który ładnie podkreśla włoski, nawet w ich najjaśniejszej części.
    * W jego konsystencji są cytując klasyka plusy dodatnie, oraz plusy ujemne. Nie przepadam za suchymi tuszami. W tym przypadku 2000C bardzo mi podszedł, bo jego konsystencja jest dość mokra i łatwo nakłada się ją na rzęsy. Niestety jednocześnie tusz lubi się też maziać, oraz odbijać na powiekach. Praktycznie za każdym razem odbije sobie górne rzęsy na łuku brwiowym. Co więcej trudno potem te znaczki ze skóry usunąć.
    * Użyty nieuważnie może sklejać. Szczególnie było to uciążliwe, kiedy tusz był świeżo otwarty. Teraz, po dwóch miesiącach użytkowania sytuacja ma się lepiej. Warto było w tym przypadku dać MF trochę czasu, uważam że po jakimś czasie staje się lepszy.
    * Mimo wszystko nie nakładam więcej niż 2-3 warstwy. Kolejne będą już zlepiać i rzęsy nie będą wyglądać estetycznie. Tusz lubi zostawiać też drobne grudki na końcach włosków, dlatego trzeba malować precyzyjnie i uważnie. Poza tym za wiele warstw spowoduje, że rzęsy będą zwyczajnie ciężkie.
    * Bardzo podoba mi się szczoteczka. Nie znoszę tych silikonowych, ta jest włochata i dość wąska, można nią złapać wszystkie włoski. Nabiera sporo tuszu.
    * Tusz jest dosyć trwały, nie funduje nam pod koniec dnia czarnej wysypki na policzkach. Rzęsy po całym dniu mogą jednak zacząć się zbijać w kolonie, ale jest to prawie niezauważalne. Tusz szybko schnie po aplikacji, ale nie dostrzegłam kruszenia się.
    * Opakowanie jest proste i możnaby powiedzieć, estetyczne, tylko po jakimś czasie złote elementy zaczynają się ścierać. Ponadto czarne opakowanie staje się krok po kroku siwe, kiedy przyjmuje brudy z kosmetyczki. Mimo wszystko mi się podoba, jest ładne i smukłe w przeciwieństwie do tych wszystkich spuchniętych opakowań.
    * 2000C nie jest ekstremalnie drogi, bo jego regularna cena to mniej więcej 30 złotych, a w promocji można go dostać nawet za 20. Tymczasem Clump Defy kosztował mnie 52 złote.

Mimo wad, polubiłam go. 2000 stawia nam na drodze kilka przeszkód, ale rzęsy wyglądają w miarę dobrze. Zazwyczaj stosuję go, kiedy mam więcej czasu na makijaż - wtedy potrafię sobie wyczarować rzęsy długie, mocno czarne i znakomicie wyciągnięte. Pogrubienia wciąż szukam...
    Ponieważ testowałam go niejako w kontrze do Clupy Defy to podsumowując powiem, że moim zdaniem oba są na równi. 2000 może ciut bardziej skleja, ale ogólnie a rzęsach efekt jest podobny. Różnica jest w cenie.

Używam tego produktu od: 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wysoka cena, niska jakość
  • Kupiłam ten produkt, ponieważ skończył mi się mój stary tusz. Zawsze chciałam spróbować kultowej mascary 2000C. W drogerii zapłaciłam za niego około 30zł (wiem, że przepłaciłam, jednak nie miałam czasu na bieganie po innych drogeriach, gdzie są promocje). Na promocji można go dostać za 20zł.
    Przejdźmy do sedna. Tusz okropnie skleja rzęsy, po otworzeniu nie da się go normalnie użytkować. Zapach kosmetyku jak dla mnie okropny. Dopiero teraz po 3 miesiącach użytkowania tusz jako tako daje radę. trochę wysechł i nie skleja ich aż tak bardzo. Ale nie tego efektu się spodziewałam.

MINUSY:
    -koszmarnie skleja rzęsy
    -zapach
    -dopiero po 3 miesiącach użytkowania jako tako wygląda na rzęsach
    -cena, a jakość

PLUSY:
    brak

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić domik2 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie wydłuza rzesy
  • nie mam rzes jakos specjalnie dlugich sa raczej srednie od tuszu oczekuje zeby ladnie je podkrecal,tusz ten bardzo fajnie je wydluza i delikatnie podkreca ,kolor ktory posiadam jest brazowy i uslyszalam od kilku osob ze ladnie wyglada w swietle slonecznym, do konca nie spelnia moich oczekiwan co do podkrecenia wiec daej bede szukac tego jedynego

Używam tego produktu od: trzech miesiecy

Chcesz pochwalić Diame za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij