Rimmel, Match Perfection, Bronzer (Puder brązujący)

Rimmel, Match Perfection, Bronzer (Puder brązujący)

Kategoria
Marka

Najnowszy puder brązujący Rimmel z serii Match Perfection dostępny w trzech wersjach kolorystycznych. Puder pozwala uzyskać naturalną opaleniznę.

prasowane

Subtelny.

Kupiłam go z ciekawości, gdy sprawdził mi się puder z tej serii od Rimmel. Bronzerowi nigdy nie odmowie. Ogólnie tą firmę bardzo lubię, ale od czasu do czasu trafiają im się takie gafy. Jednym z nich jest ten puder. Jest on bardzo delikatny, subtelny. Lecz, sama jakość nie zachwyca. Przy nakładaniu trzeba się mocno postarać by cokolwiek zostało na pędzelku, a tym bardziej na twarzy. Mało chce się nabierać. Ma tendencje do plamienia się. Mocno się osypuje i pyli. Wyjątkowo szybko mi się skończył. Odcień nie zbyt też pasował do mojej cery. Nie spełnił moich oczekiwań. A jeszcze zapłaciłam za niego ok. 30 złotych. Przepłaciłam.

dla swiadomych uzytkownikow - nie

uzywalam go w czasach, gdy o makijazu nie mialam zadnego pojecia. wtedy mi odpowiadal ale dzisiaj wiem, ze taki bronzer nie jest dla mnie. niestety ma drobinki wiec nie nadaje sie do konturowania a jedynie do ocieplenia twarzy. dodatkowo odcien jest cieply wiec znow jedynie do ocieplenia. opakowanie jest kiepskie ale to nie wplywa na moja ocene. produkt ma kiepska pigmentacje.

dobry produkt

Oceniam odcień 001

Plusy:
-delikatnie podkreśla rysy twarzy
-trudno z nim przesadzić
-kolor nie jest sztucznie pomarańczowy
-baaardzo wydajny
-trwały
-w miarę tani

Minusy:
-błyszczące drobinki
-opakowanie mogłoby być bardziej solidne

Używam tego produktu od: 2 lata

słaby

niestety zawiódł bardzo:

- słaba pigmentacja
- ciężko go nabrać na pędzel
- opakowanie nietrwałe

bronzer jest wydajny tyle mu przyznam, ale póki co nie jest mi to na rękę:) bo męczę się z nim i wygląda na to że będę musiała się pozbyć opaowania. Kolor praktycznie niewidoczny, musi byc nałożony wielokrotnie, żeby coś dojrzeć (a nie maluję się mocno). Nie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Dla mnie super ! :)

Ja bardzo lubię ten puder brązujący ;)
Lubię "wykończyć" nim mój makijaż.

- dobrze się rozprowadza
- można na pędzelku zmieszać jego odcienie
- ładnie modeluje rysy twarzy
- delikatnie mieni się do słońca
- lekki
- nie ściera się szybko

Dla mnie bardzo fajny puder :)

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

na kolana nie powala.....

kupiłam na jakiejś promocji w Rossmane ponieważ bardzo lubie kosmetyki rimmel ale niestety nie tym razem....

:( struktura która ciężko rozprowadza się na skórze
:( bronzer wgl nie trzyma się pędzla tylko kruszy rozsypuje naokoło
:( sztuczny zapach, taki mdły
:( opakowanie tandetne, pokrywka wgl się nie zamyka i bronzer ciągle się otwiera

jedyny plus to dość ładny kolor, dla mnie idealny

nakładam go palcami i całą ręka bo inaczej nie da rady, jestem przy tym cała ubrudzona ale jakoś musze wykończyć ten produkt

Używam tego produktu od: kilka tygodni
Ilość zużytych opakowań: 1 rozpoczęte

Sztuka makijażu - dodać sobie urody bez widocznej tapety! ten produkt to potrafi!

Posiadam odcien 003 Medium/Dark uzywam go namietnie , codziennie i jak pisalam w tytule on naturalnie przyciemnia moja twarz czesto slysze och jaka masz ciemna karnacje , albo chodzisz na solarium ? a ja zaprzestalam nawet uzywac podkladu tylko delikatnie przejezdzam nim po calej twarzy co nadaje jej ladnego koloru a policzki podkreslam troche mocniej i efekt utrzymuje sie caly dzien. Gorzej bylo latem gdy sie opalilam to faktycznie byl zbyt jasny do podkreslania ale to tylko dwa miesiace a tak smigam z nim juz prawie caly rok i ledwo widac denko. Byl tani kupilam go za ok 12- 14 zl w promocji. Jego wada jest tandetne pudelko /zamykanie oraz to ze faktycznie czasami dziala topornie , trzeba sie napracowac jesli ma sie na twarzy jakis podklad np przy Astor Skin Match musze sie niezle namachac a bronzer tak jakby nie chcial sie chwytac tego podkladu , jest slaby efekt natomiast gdy stosuje Loreal Infallible swietnie sie z nim stapia i efekt rowniez utrzymuje sie do wieczora. Ja jestem zadowolona z efektu bo jest bardzo naturalny dlatego moge wam go polecic nie zaznaczam ze kupilabym go ponownie poniewaz jak wiekszosc lubie ciagle siegac po cos nowego , ale gdyby nie bylo takiej mozliwosci nabylabym go ponownie jako kosmetyk do codziennego uzytku.

słaby

Albo kupiłam za jasny odcień albo pigmentacja jest strasznie słaba. Mam w zbliżonym odcieniu róż Wibo i on jest widoczny po 2-3 muśnięciach, zaś ten brązer smaruje po 20 razy (co drugi raz pędluje w opakowaniu) i tylko mieniące się drobinki... bez podkładu i/lub pudru waży się na twarzy, tworząc lekko brązową maź... Po zważeniu się dopiero przybiera odcień widoczny.

Zapłaciłam za niego regularną cenę i to były wyrzucone pieniądze... To jest jedyny produkt Rimmela, który mnie zawiódł... Puder Stay Matte, pojedyńcze cienie i kredki Rimmela bardzo lubię i będę chwalić, ale ten brązer to pomyłka..

Ilość zużytych opakowań: w połowie wykorzystane opakowanie

Raczej jestem zadowolona z tego produktu.

Raczej nie zapłaciłabym za ten bronzer 30zł, ale skorzystałam z okazji w rossmann\'ie i kupiłam za 18zł. Nie byłam, co do niego pewna, gdyż jak widać, ma w sobie 3 odcienie. Wybrałam odcień light.

+ odcień jest delikatny, wygląda naturalnie
+ dobrze podkreśla kości policzkowe
+ ma w sobie rozświetlające drobinki, o których w sumie nie wiedziałam, ale nie są zbyt intensywne
+ utrzymuje się z 4 godziny, bez konieczności poprawiania

- trzeba go sporo nałożyć, żeby było widać efekt
- boję się go włożyć luźno do torebki, gdyż opakowanie słabo się domyka i może się rozsypać

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

nie jest zły

Posiadam odcień nr 3 Medium/Dark
+ładnie podkreśla kości policzkowe (tylko w takim celu go stosuję)
+jest lekko błyszczący, ale nienachalnie
+cena nie zwala z nóg
+dobra pigmentacja
+wydajny
+/-kolor mi odpowiada, chociaż czasem mam wrażenie zależne od oświetlenia, że trochę wpada w pomarańcz
-trwałość mogłaby być lepsza
-napisy z opakowania szybko się ścierają, a ono samo nie wygląda solidnie
-trzeba uważać, aby nie przesadzić z aplikacją i nie narobić sobie plam na policzkach

może być

Bronzer nadaje cerze ładny odcień, podkreśla rysy twarzy, łatwo go nałożyć.

PLUSY:
ładnie podkreśla rysy twarzy
wydajny
naturalny, nie pomarańczowy odcień
nie osypuje się

MINUSY:
dużo świecących się drobinek
po upuszczeniu na podłogę cały się pokruszył
cena

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Marność

O Matko! Jaki to jest słaby kosmetyk! Dawno nie maiałm czegoś, ż czego byłabym tak niezadowolona. Twarz w ogóle się nie brazuje, a mam jasna cerę, tylko błyszczy się od złotych drobinek. Nie mozna wymodelować owalu, nie można przyciemnić cery, nie wiem o czym myslał producent, jak tworzył to coś. Odradzam kazdemu.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe