Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Powiększ Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Zgłoszony przez mika925

Aksamitna formuła matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu, opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Może być
  • nie trafiłam z odcieniem.. wzięłam najjaśniejszy jaki był a i tak w domu okazał się za ciemny (nie było testerów). Szkoda, że w tej zacofanej Polsce nie można ani sprawdzić kosmetyku w drogerii, ani go zwrócić gdy nie spasuje.. ehh.. do rzeczy:

+ dobrze kryje
    + wygładza
    + wyrównuje koloryt
    + dozowanie z pojemniczka
    + nie uczula

+/- zapach (nie cierpię grejpfrutów)
    +/- cena

- trzeba uważać z odcieniami..
    - nie dla cery mieszanej (podkreśla suche obszary na twarzy)

Używam tego produktu od: półtora roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ZielFiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Kocham ten fliud, jest fantastyczny! Pięknie pachnie, wygląda naturalnie, łatwo się rozprowadza i jest mega wydajny. Jedno opakowanie które kosztuje bodażje ok 20 zł starcza mi na ponad pół roku a bez makijażu nie ruszam się z domu. Nie zauważyłam żadnych wad, opakowanie też mi odpowiada, wszędzie się mieści Polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić julioa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid
  • Fluid dobrze się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Wystarczająco pokrywa niedoskonałości i nie tworzy efektu maski. Używam koloru 01 Sandy Matt (Piaskowy)- idealnie dopasowuje się do mojego odcienia skóry.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Johna01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Stosowałam go dość długo, jednak zrezygnowałam, bo wydawało mi się, że zatyka pory skóry. Jednak nie mogę tego stwierdzić na 100%.
    Zalety produktu:
    -wydajny
    -łatwo dostępny, często na promocjach
    -ładny zapach
    -kolor dopasowuje się idealnie do skóry
    -nie tworzy efektu maski
    -efekt matujący ciężko mi ocenić, bo mam problemy z cerą i bardzo szybko się błyszczy

Używam tego produktu od: ok. roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asiuulkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny w użytkowaniu
  • Jest niesamowity. Przypadł mi od samego początku do gustu. Świetnie stapiał się w moją jasną karnacją i to był chyba jedyny jaki znalazłam z dostępnych fluidów o tak jasnym kolorze. Krył, nie tworzy efektu maski, świetny mat, ładny zapach, przyjemna konsystencja oraz łatwo dostępny.

+Jasne kolory
    + Nie zapycha
    + Nie tworzy maski
    + Świetny zapach
    + Cena
    + Łatwo dostępny

- Opakowanie

Używam tego produktu od: od 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: około 14 za każdym razem całe opakowanie.

Chcesz pochwalić NastjaRomanow za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeden z lepszych
  • Używam tego podkładu dosyć długo. Bardzo przypadł mi do gustu jego grejpfrutowy zapach Nie kryje zbyt mocno ale jednak wyrównuje koloryt cery, nie utrzymuje się zbyt długo, po kilku godzinach nie ma go już na twarzy. Pomimo, że mam bardzo jasną karnację dobrze sprawdza się u mnie kolor 02 naturalny. Bardzo wydajny, fajna konsystencja, wygodne opakowanie, łatwo dostępny. Nie matuje, mam cerę tłustą i bez przypudrowania się nie obejdzie oraz troszkę zapycha pory. Jest jednak jednym z lepszych podkładów z jakimi miałam styczność.

Chcesz pochwalić rEwelka93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może byc
  • Ogólnie fajny fluid. Na początku byłam z niego zadowolona. Teraz chyba przeniosę sie na inny.
    ZALETY:
    *ładny zapach
    *dobrze kryje
    *nie tworzy "maski"
    *kremowa konsystencja
    *cena
    *dostępność

WADY:
    *szybko schodzi
    *widać suche skórki
    *mało kolorów

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 4-5

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aga571 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za tę cenę naprawdę super.
  • Fluid spełnia swoje zadanie. Dość ładnie kryje, zakrywa pory, nie zapycha!!! Jest niedrogi. Wydaje mi się, że sprawdzi się na każdej cerze. Jedyny minus to jego trwałość. W ciągu dnia zazwyczaj po paru godzinach należy poprawić makijaż. Jednak jak na swoją cenę naprawdę świetnie sobie radzi z moją problematyczną skórą.

Ilość zużytych opakowań: pięć

Chcesz pochwalić mgda667 za czytelną i pomocną recenzję?
  • CAŁKIEM PRZYZWOITY FLUID
  • Oceniam kolorek 120/02, który jest najjaśniejszym z trzech dostępnym wariantów kolorystycznych.

+ średnie krycie, które można stopniować
    + przyjemna, kremowa konsystencja
    + produkt nie smuży
    + nie zastyga tak szybko, zatem można robić drobne poprawki podczas aplikacji
    + niska cena (w promocji ok. 12zł)
    + dobra dostępność

+ / - należy uważać na kolorki, najjaśniejszy odcień wbrew narzuconej przez numeracji przez producenta to ten z pośrednim numerkiem (02/120)
    + / - silny owocowo-chemiczny zapach, który na dłuższą metę męczy okropnie Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

- nie utrzymuje matu, wymaga przypudrowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak.
  • Przeciętny. Na początku byłam dość zadowolona, potem nie za bardzo.

Krycie małych niedoskonałości.
    Cena
    Dostępność.
    Łatwa aplikacja.
    Pompeczka.
    Kolor naturalny wtapiał się w cerę.
    Śliczny grejfrutowy zapach.

Trwałość. Po godzine nawet przypudrowana świeciłam się, chociaż na początku byłam zadowolona, potem ot tak się zmieniło, nie wiem czemu.
    Szybko schodził z twarzy.

Używam tego produktu od: Od lipca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić ogaarnijto za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij