Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Powiększ Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Zgłoszony przez mika925

Aksamitna formuła matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu, opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• CAŁKIEM PRZYZWOITY FLUID
  • Oceniam kolorek 120/02, który jest najjaśniejszym z trzech dostępnym wariantów kolorystycznych.

+ średnie krycie, które można stopniować
    + przyjemna, kremowa konsystencja
    + produkt nie smuży
    + nie zastyga tak szybko, zatem można robić drobne poprawki podczas aplikacji
    + niska cena (w promocji ok. 12zł)
    + dobra dostępność

+ / - należy uważać na kolorki, najjaśniejszy odcień wbrew narzuconej przez numeracji przez producenta to ten z pośrednim numerkiem (02/120)
    + / - silny owocowo-chemiczny zapach, który na dłuższą metę męczy okropnie Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno

- nie utrzymuje matu, wymaga przypudrowania

Chcesz pochwalić Asiuchal za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak.
  • Przeciętny. Na początku byłam dość zadowolona, potem nie za bardzo.

Krycie małych niedoskonałości.
    Cena
    Dostępność.
    Łatwa aplikacja.
    Pompeczka.
    Kolor naturalny wtapiał się w cerę.
    Śliczny grejfrutowy zapach.

Trwałość. Po godzine nawet przypudrowana świeciłam się, chociaż na początku byłam zadowolona, potem ot tak się zmieniło, nie wiem czemu.
    Szybko schodził z twarzy.

Używam tego produktu od: Od lipca
    Ilość zużytych opakowań: Dwa opakowania

Chcesz pochwalić ogaarnijto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Straszny zapychacz.
  • Zanim zaczęłam go używać moja cera była prawie idealna, teraz przez pół roku nie mogę jej doprowadzić do stanu poprzedniego. Okropnie zapycha przy niecodziennym używaniu! Jestem pewna, że to przez niego mam więcej niedoskonałości.

Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Chcesz pochwalić weronikaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny fluid
  • Fluid bardzo dobry, cera wygląda po prostu ślicznie, według mnie bardzo dobrze kryje, nie podkreśla suchych skórek, pięknie pachnie. Śmiało może konkurować z podkładami z wyższej półki o, o wiele wyższej cenie.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić RiO95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na lato
  • Podkład o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu.
    Daje bardzo naturalny efekt.
    Minusem jest jednak gama kolorystyczna oraz to że nie kryje.
    Najjaśniejszy oddcień był dla mnie zbyt ciemny ale to się zmieniło gdy troszkę się opaliłam latem.
    Polecam go właśnie na lato bo nie jest ciężkim podkładem.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asymetryczna dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety to znów nie to
  • Kolejny produkt do testowania, kupiłam go na początku grudnia i jeszcze go mam, nie stosuję go codziennie ale i tak wg mnie jest wydajny. Mimo tego znów nie trafiłam na to co bym oczekiwała. Kosztował w promocji wtedy niecałe 13 zł, więc nie ma co ubolewać, że pieniądze poszły w błoto Posiadam kolor 02 i jest w sam raz.. Szkoda, że tylko kolor

Do pozytywów zaliczam :
    + praktyczne opakowanie, dobrze się wydostaje produkt z pojemniczka
    + ładny grejpfrutowy zapach
    + wydajność
    + cena nawet przystępna

Negatywy produktu :
    - dość szybko schodzi
    - nie matuje za dobrze
    - pozostawia smugi, muszę się sporo namęczyć by go dobrze rozprowadzić
    - w moim przypadku zatyka pory a potem wyskakują krostki
    - widać na nim skórki przesuszone

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsze opakowanie - wow! potem już nieco gorzej...
  • Mimo, że mam ciut więcej niż 20 lat zdecydowałam się na kupno tego podkładu pod wpływem opinii iż całkiem dobrze matuje. Jeśli chodzi o mat to faktycznie byłam z tego podkładu zadowolona.
    Pierwsze opakowanie i pierwsze wrażenie to:
    - ładny świeży zapach
    - w "miarę" dobrany koloryt mimo małej gamy kolorystycznej
    - dobry mat
    - zadowalające krycie
    - zadowalająca trwałość
    Podkład się skończył, nadeszła zima więc przerzuciłam się na cos innego. Teraz na wiosnę znów zapragnęłam powrócić do Under Twenty i przy drugim opakowaniu cechy takie jak zapach, konsystencja, trwałość i mat się nie zmieniły ale jest już trochę gorzej bo:
    - zaczął mocno podkreślać suche skórki
    - ten sam kolor którego używałam jesienią obecnie na mojej twarzy po 2/3 godz. staje się pomarańczowy
    O ile skórki mogę wytłumaczyć stanem mojej cery po zimie o tyle zmiany koloru podkładu nie mogę zrozumieć ani zaakceptować. Nie wiem czy to zależy od tego, że jesienią pracowałam w pomieszczeniu zamkniętym, z klimatyzacją w ostrym świetle jarzeniówek (i wtedy podkład na twarzy wyglądał super) a teraz pracuję prawie, że na wolnym powietrzu i w świetle naturalnym na twarzy jest jakaś masakra. Czyżby podkład się tak utleniał?
    Ostatecznie myślałam, że będzie fajnym "matowcem" na lato a tu klops, szukam czego innego...

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Kupiłam ze względu na korzystną cenę i przez moje pozytywne wspomnienia z kremem BB tej firmy. Jednak ten produkt okazał się totalnym bublem!
    Wady:
    -nie matuje
    -okropny zapach
    -kiepska gama kolorystyczna (w dodatku za ciemne kolory, nawet 01 )
    -nie kryje praktycznie wcale
    -waży się
    -utrzymuje się maksymalnie 3 godziny

Zdecydowanie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Onamarzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Wszystko na nie. Już po pierwszym użyciu zaczęłam żałować, że kupiłam ten fluid. Najjaśniejszy kolor (sandy matt) za ciemny i to dużo, nie polecam dla osób z jasną karnacją. Tworzy efekt maski, robi plamy, strasznie się rozprowadza. Ten "grejpfrutowy zapach też mi nie odpowiada. Jednym słowem tragedia, nie polecamUżywam tego produktu od: Użyłam kilka razy, ani trochę się do niego nie przekonałamIlość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić normalisboring za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Bardzo fajny podkład. ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje, kryje niedoskonałości, nawet takie większe. Poza tym jest łatwo dostępny w niskiej cenie.
    \nJedyny minus, za kolor. Nawet najjaśniejszy nie nadaje się dla mojej skóry bez odrobiny słońca. Dlatego używam go tylko w sezonie wiosenno-letnim.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić biia za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij