Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Powiększ Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Zgłoszony przez mika925

Aksamitna formuła matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu, opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Straszny zapychacz.
  • Zanim zaczęłam go używać moja cera była prawie idealna, teraz przez pół roku nie mogę jej doprowadzić do stanu poprzedniego. Okropnie zapycha przy niecodziennym używaniu! Jestem pewna, że to przez niego mam więcej niedoskonałości.

Ilość zużytych opakowań: 5 duże

Chcesz pochwalić weronikaaa89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny fluid
  • Fluid bardzo dobry, cera wygląda po prostu ślicznie, według mnie bardzo dobrze kryje, nie podkreśla suchych skórek, pięknie pachnie. Śmiało może konkurować z podkładami z wyższej półki o, o wiele wyższej cenie.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe opakowania

Chcesz pochwalić RiO95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny na lato
  • Podkład o lekkiej konsystencji i przyjemnym zapachu.
    Daje bardzo naturalny efekt.
    Minusem jest jednak gama kolorystyczna oraz to że nie kryje.
    Najjaśniejszy oddcień był dla mnie zbyt ciemny ale to się zmieniło gdy troszkę się opaliłam latem.
    Polecam go właśnie na lato bo nie jest ciężkim podkładem.

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić asymetryczna dama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niestety to znów nie to
  • Kolejny produkt do testowania, kupiłam go na początku grudnia i jeszcze go mam, nie stosuję go codziennie ale i tak wg mnie jest wydajny. Mimo tego znów nie trafiłam na to co bym oczekiwała. Kosztował w promocji wtedy niecałe 13 zł, więc nie ma co ubolewać, że pieniądze poszły w błoto Posiadam kolor 02 i jest w sam raz.. Szkoda, że tylko kolor

Do pozytywów zaliczam :
    + praktyczne opakowanie, dobrze się wydostaje produkt z pojemniczka
    + ładny grejpfrutowy zapach
    + wydajność
    + cena nawet przystępna

Negatywy produktu :
    - dość szybko schodzi
    - nie matuje za dobrze
    - pozostawia smugi, muszę się sporo namęczyć by go dobrze rozprowadzić
    - w moim przypadku zatyka pory a potem wyskakują krostki
    - widać na nim skórki przesuszone

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwsze opakowanie - wow! potem już nieco gorzej...
  • Mimo, że mam ciut więcej niż 20 lat zdecydowałam się na kupno tego podkładu pod wpływem opinii iż całkiem dobrze matuje. Jeśli chodzi o mat to faktycznie byłam z tego podkładu zadowolona.
    Pierwsze opakowanie i pierwsze wrażenie to:
    - ładny świeży zapach
    - w "miarę" dobrany koloryt mimo małej gamy kolorystycznej
    - dobry mat
    - zadowalające krycie
    - zadowalająca trwałość
    Podkład się skończył, nadeszła zima więc przerzuciłam się na cos innego. Teraz na wiosnę znów zapragnęłam powrócić do Under Twenty i przy drugim opakowaniu cechy takie jak zapach, konsystencja, trwałość i mat się nie zmieniły ale jest już trochę gorzej bo:
    - zaczął mocno podkreślać suche skórki
    - ten sam kolor którego używałam jesienią obecnie na mojej twarzy po 2/3 godz. staje się pomarańczowy
    O ile skórki mogę wytłumaczyć stanem mojej cery po zimie o tyle zmiany koloru podkładu nie mogę zrozumieć ani zaakceptować. Nie wiem czy to zależy od tego, że jesienią pracowałam w pomieszczeniu zamkniętym, z klimatyzacją w ostrym świetle jarzeniówek (i wtedy podkład na twarzy wyglądał super) a teraz pracuję prawie, że na wolnym powietrzu i w świetle naturalnym na twarzy jest jakaś masakra. Czyżby podkład się tak utleniał?
    Ostatecznie myślałam, że będzie fajnym "matowcem" na lato a tu klops, szukam czego innego...

Ilość zużytych opakowań: dwa pełne

Chcesz pochwalić cytrynnnka za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna porażka
  • Kupiłam ze względu na korzystną cenę i przez moje pozytywne wspomnienia z kremem BB tej firmy. Jednak ten produkt okazał się totalnym bublem!
    Wady:
    -nie matuje
    -okropny zapach
    -kiepska gama kolorystyczna (w dodatku za ciemne kolory, nawet 01 )
    -nie kryje praktycznie wcale
    -waży się
    -utrzymuje się maksymalnie 3 godziny

Zdecydowanie nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Onamarzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej.
  • Wszystko na nie. Już po pierwszym użyciu zaczęłam żałować, że kupiłam ten fluid. Najjaśniejszy kolor (sandy matt) za ciemny i to dużo, nie polecam dla osób z jasną karnacją. Tworzy efekt maski, robi plamy, strasznie się rozprowadza. Ten "grejpfrutowy zapach też mi nie odpowiada. Jednym słowem tragedia, nie polecamUżywam tego produktu od: Użyłam kilka razy, ani trochę się do niego nie przekonałamIlość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić normalisboring za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • bardzo fajny
  • Bardzo fajny podkład. ładnie pachnie, dobrze się rozsmarowuje, kryje niedoskonałości, nawet takie większe. Poza tym jest łatwo dostępny w niskiej cenie.
    \nJedyny minus, za kolor. Nawet najjaśniejszy nie nadaje się dla mojej skóry bez odrobiny słońca. Dlatego używam go tylko w sezonie wiosenno-letnim.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić biia za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się
  • Kupiłam go ze względu na cenę, ponieważ jest niska i kusi, mam cerę bez większych wyprysków, jedynie moim problemem są zaskórniki u mnie ten podkład się nie sprawdzi, jest zbyt mało kryjący, za bardzo wtapia się w skórę przez co na mnie działał trochę jak krem a nie podkład.

Bardzo szybko się zużył, mało wydajny.
    Plusem jest wygodne opakowanie i wygodna aplikacja no i oczywiście cena.
    Minusem jak dla mnie to zbyt mało wydajny, mało kryjący.
    Myślę, że jest idealny dla kogoś kto nie ma problemów z cerą i nie chce przykryć niedoskonałości jedynie podkreślić kolorek skóry

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne opakowanie

Chcesz pochwalić bezuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko wina gamy kolorystycznej
  • Cześć dziewczyny Na podkład Under Twenty natknęłam się całkiem przypadkiem, nie miałam zamiaru go kupić. Był w przecenie, po wypróbowaniu na ręce prezentował się całkiem ładnie, pomyślałam, że za takie opakowanie 15 zł to nie tak dużo.

Wszystko zmieniło się po pierwszym nałożeniu. Kupiłam odcień #1. Na ręce wyglądał świetnie. Na twarzy po prostu ściemniał. Oczywiście, pięknie pachniał, mat był po prostu cudowny, nie tworzył efektu maski, zakrywał niedoskonałości (nie obyło się bez korektora, ale po jego nałożeniu cera wydawała się idealna). Niestety podkład musiałam odsprzedać.

Następnego dnia znów wybrałam się na poszukiwanie podkładu, jednak z powodu niedużego wyboru znów wybrałam Under Twenty, odcień #02 Naturalny. Myślałam, że będzie tak jak z jego poprzednikiem. Podkład również ściemniał, ale tylko odrobinę (tylko ja mam takie wrażenie czy nr 2 jest jaśniejszy). Jednak ciągle szukam swojego KWC do mojej dziwnej cery. Z braku czegoś lepszego używam właśnie tego.

Podsumowując
    Plusy:
    × ślicznie pachnie, grejfrutowo,
    × świetny mat, przy normalnej cerze bez niedoskonałosci nie potrzebny jest puder,
    × nie tworzy efektu maski, gdy rozetrze się go dobrze przy linii włosów,
    × nie jest lejący, ani bardzo gęsty,
    × długo utrzymuje się na skórze, ja po przypudrowaniu widzę go nawet po 8 godzinach lekcyjnych, wliczając w to wf
    × nie powoduje uwydatnienia niedoskonałości,
    × tani, w promocji rossmannowskiej po 15 zł.

Minusy:
    × niestety ciemnieje na skórze nie polecam go dziewczynom o bardzo jasnych karnacjach,
    × dziwna gama kolorystyczna, są dostępne tylko trzy kolory, które same w sobie są dosyć ciemne, a do tego bardzo do siebie zbliżone,
    × trudno zmyć go z rąk, nawet pod ciepłą wodą z mydłem, przynajmniej mamy pewność, że długo utrzyma się na twarzy
    × nazwa w podkładzie 'Anti-acne' w magiczny sposób nie pozbędzie się trądziku ani nie zapobiegnie jego powstawaniu, trądzik jak jest tak był i nie widzę żadnej poprawy.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić poczatekxkonca za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACJA!
  • Kupiłam go całkiem przypadkiem gdyż lubię tą firmę.
    Okazał się najlepszym KWC mojej twarzy !
    plusy
    *tani
    *nie zapycha
    * świetnie maskuje
    *matuje
    *nie schodzi
    *nie daje efektu maski
    *wydajny
    *ślicznie pachnie grejfrutem

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić nastka 15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niekoniecznie
  • +przyjemny zapach- grejpfrutowy
    +łatwa aplikacja

-zbyt ciemne odcienie..skoro jest to podkład dla nastolatek to po kiego....są w sprzedaży takie ciemne odcienie? -,-
    -efekt maski
    -trudno schodzi po aplikacji z rąk, pomimo mycia pod bieżącą wodą

Używam tego produktu od: Od około 2 lat
    Ilość zużytych opakowań: 3,4

Chcesz pochwalić Infinity Begins Today za czytelną i pomocną recenzję?
  • wydajny, dobrze kryje
  • używam tego fluidu od dłuższego czasu i od początku przypadł mi do gustu ze względu na
    + niską cenę
    +miły zapach
    +dobrze sie rozprowadza ze względu na swoją konsystencję
    +wygodny w użyciu (pompka)
    +ładne odcienie , dopasowane do kolorytu
    +dobrze matuje

używam go zarówno latem jak i zimą, świetnie kryje niedoskonałości i matuje
    zdecydowanie polecam nie tylko dziewczynom under 20 ;D

Używam tego produktu od: 2-3 lat
    Ilość zużytych opakowań: 4 - 5 x 30 ml

Chcesz pochwalić yooyooanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój ulubiony!
  • używam już od dawna i moim zdaniem jest najlepszym fluidem do typowo młodzieńczej cery

zalety:
    -cena
    -wydajność
    -dobrze matuje
    -przyjemny zapach
    -łatwo się rozprowadza
    -lekki, bez efektu maski
    -wygładza skórę
    -nie zostawia smug

wady:
    -po dłuższym czasie zwyczajnie schodzi
    -brak działania antybakteryjnego

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: wiele?

Chcesz pochwalić Emmilja za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie to
  • Używałam przez dłuższy okres czasu i mogę powiedzieć że nie jest to to czego potrzebowałam. Sam produkt ma fajną konsystencje, ładnie pachnie, całkiem nieźle kryje, w przypadku matu się nie wypowiem gdyż nie mam z tym problemu. Minusem jest to że ciemnieje po jakimś czasie na twarzy, a schodząc pozostawia plamy, które nie wyglądają ciekawie. Za tą cenę można jednak kupić i próbować

Używam tego produktu od: prawie rok
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Ull92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Póki co to jedyny tego typu kosmetyk, który przypadł mi do gustu. Oczywiście ciągle poszukuje tego idealnego, ale póki co ten mi jak najbardziej odpowiada.
    Jego zalety to: + pięknie pachnie grejfrutem
    +fajnie się go rozprowadza
    + łatwo i szybko się wchłania
    + na prawdę matuje
    + odpowiednio nałożony nie daje efektu maski
    + całkiem dobrze kryje
    + pompka
    + bardzo wydajny w przystępnej cenie
    Minusy: - mam wrażenie że trochę wysusza cerę i przez to uwidacznia wysuszone skórki więc trzeba dodatkowo nawilżac skórę innymi kosmetykami
    - no i duży minus tego produktu czyli to że NIE JEST TRWAŁY Po całym dniu jego efektów prawie nie widać.
    - mały wybór odcieni

Używam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: około 4-5 te 30 ml

Chcesz pochwalić breloczek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Grejpfruty !
  • Kupiłam go po wizycie u dermatologa kiedy musiałam mieć coś lekkiego i niezapychającego. Ten się sprawdził bardzo dobrze. Nie zapychał, może minimalnie podkreślał suche skórki których miałam dużo po kuracji specyfikiem od dermy

+ zapach! mnie przypadł do gustu, świeży, owocowy
    + mat
    +krył całkiem przyzwoicie, w parze z korektorem
    +wydajny
    +pompka
    +cena

- średnio trwały
    -odbijał się np na telefonie... ale który tego nie robił
    - mały wybór odcieni
    -ciemniał na twarzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić grzanka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny
  • - Fluid mimo lekkiej formuły dobrze kryje niektóre niedoskonałości przez co twarz wygląda naturalnie
    - ma piękny zapach
    - nie zapycha
    - wyrównuje koloryt
    - twarz wygląda świeżo
    - na większe niedoskonałości trzeba użyć kolektora

Nie utrzymuje się zbyt długo ale dla mojej cery jest okej , na pewno kupię go kolejnym razem

Używam tego produktu od: hmmm...
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić Siemaasz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny produkt
  • Tak na prawdę odpowiedź "czy kupiłabyś ten produkt jeszcze raz " jest nie prawdziwa. Bo mam już ich kilka.
    Pierwszy kupiłam sobie sama, kolejny dostałam, a trzeci
    oddała mi moja siostra , której dała ów produkt koleżanka "za gratisy "

PLUSY:
    - cudowny zapach
    - dobrze kryje ( zaczerwienienia, poprawia koloryt, bywało, że razem z pudrem korektorowałam syfki )
    - ma bardzo wygodne opakowanie
    - nie zostawia plam/ szybko schnie
    - łatwo się go rozprowadza
    MINUSY:
    - nie jest zbyt trwały

Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić koala199 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Mam cerę problematyczną i szybko przetłuszczającą się, ten fluid jest dla mnie idealny! Niestety warto zaznaczyć, że nie mam większych niedoskonałości, tylko zaskórniki.
    +zapach
    +nie zatyka porów
    +dobry, wielogodzinny mat
    +wydajny
    +świetne krycie.
    Warto dodać, że skończyłam swoje 1 opakowanie i niedługo lecę po następne

Używam tego produktu od: W i po wakacjach

Chcesz pochwalić Lilibum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk godny polecenia dla początkującyh
  • Produkt ma odpowiednią konsystencję, przyjemny zapach, nie zapycha, wygodne opakowanie. Co do krycia niedoskonałości to nie zgadzam się w 100 %, ponieważ z tym produktem jest to nieosiągalne, przynajmniej u mnie. Raczej nie mam problemu ze świecącą cerą, więc nie umiem dokładnie określić jaki daje efekt w kategorii matowienia, ale nadaje ładny koloryt cerze więc tu jest duży plus. Jeśli chodzi o cenę to jak na taki kosmetyk to nie jest mało, przy zakupie zastanawiałam się czy warto tyle wydać, ale jednak zdecydowałam się i raczej nie żałuję. Jak dotąd nie znalazłam nic lepszego dla mojej cery.Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić asko96 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto pamiętać, że ciemnieje
  • W lipcu tego roku zakupiłam fluid Natural matt numerek 02.

Przy zakupie tegoż podkładu warto pamiętać, że trochę ciemnieje i jego odcień jest pomarańczowy.
    Najwygodniej naklada się go palcami wtedy mam pewność, że nie przesadziłam jego ilością.

+ - matuje krótko , ale dla mnie nie jest to znacząca wada, zawsze utrwalam makijaż pudrem matującym,
    +- opakowanie z pompką, ale niestety nie jest przeźroczyste,nie widzimy ile podkładu nam zostało.

Plusy:
    + pachnie grejpfrutem,
    + szybko się wchłania,
    + nie zatyka porów,
    + niezłe krycie,
    + utrzymuje się na twarzy ok 8h,
    + dostępny w każdym Rossmann'ie za niewielkie pieniądze.

Minusy:
    - mała gama odcieni,
    - nie ukrywa większych niedoskonałości.

Używam tego produktu od: 4mc
    Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić StokrotkaLilly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podkład ogólnie dobry jak na jego cenę.
  • Przetestowałam dość sporo podkładów i muszę stwierdzić, że ten jest w miarę dobry. Mam mieszaną skórę, w strefie T czasami wyskoczy mi nieprzyjemna niespodzianka i ten podkład daje satysfakcjonujące krycie takich niedoskonałości.

Plusy:
    +cena
    +zapach świeżego grejfruta
    +dobre krycie (jak na taką cene)
    +opakowanie z pompką

Minusy:
    -po godzinie twarz się świeci
    -nie matuje
    -trzeba przypudrować pudrem w kamieniu lub sypkim

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania po 30ml

Chcesz pochwalić KathrynHarries za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemnienie jest jego najwększą wadą.
  • Tak właściwie to nie wiem dlaczego kupiłam w ogóle ten produkt Mam już swoje 3 ulubione podkłady i więcej mi nie trzeba ale skusiła mnie obietnica działania antybakteryjnego - latem miałam problemy z wypryskami.

+ Świetne opakowanie - ładne, lekkie, funkcjonalne. Pozwala wycisnąć odpowiednią ilość produktu.
    + Podkład ma kremową konsystencję i piękny grejpfrutowy zapach.
    + Fluid rzeczywiście bardzo dobrze matuje - sama mam sucha skórę ale testowałam go latem więc miałam niewielkie problemy z błyszczeniem. Ten kosmetyk utrzymywał matową buzię całkiem dobrze. Po zagruntowaniu na twarzy pozostawia pudrowe wykończenie.
    + Krycie przyzwoite - da się stopniować całkiem nieźle ale większe niedoskonałości trzeba dodatkowo zakryć korektorem.
    + Nie zapycha porów i nie przysparza nowych niedoskonałości.

- Mam skórę wrażliwą na przesuszanie i niestety po kilku tygodniach stosowania moja skóra wymagała mocniejszego nawilżania na noc.
    - Ogromny minus za zaledwie 3 kolory. Sama kupiłam numer 120 ponieważ wydawał mi sie najjaśniejszy ale i tak był nieco za ciemny. Pozostałe 2 różnią się naprawdę niewiele.
    - Sprawę z kolorami pogarsza ciemnienie. Latem jeszcze było to do zniesienia ale obecnie nie sięgam po ten produkt bo skończyłabym z pomarańczową twarzą.
    - Nie jest to trwały fluid, łatwo znika z twarzy w kontakcie z potem przez co nie nadaje się na lato (jednocześnie nie mogę go stosować zimą ze względu na efekt matujący i zbyt ciemny kolor )
    - Nie odnotowałam żadnego działania antybakteryjnego.

Myślę że to dobry produkt dla nastolatek oczekujących zmatowienia buzi i średniego krycia, mnie nie zachwycił.

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sredni
  • Produkt kupilam szukajac tanszych produktow do wytestowania polskiej produkcji Moja uwage przykul ten podklad.Wprawdzie under 20 juz raczej za mna,ale na twarzy dalej wyskakuja mi rozne niespodzianki i stwierdzilam ze taki produkt przebadany dermatologicznie pod tym katem bedzie dla mnie w sam raz.Sam produkt zamkniety jest w prostej plastikowej buteleczce idealnej na wyjazdy,z wygodna pompka.Wybor kolorow nie powala,z tego co pamietam byly ,,az\\\'\\\' trzy.Podklad ma bardzo specyficzny grejprutowy zapach,nie spotkalam sie z czyms takim w kosmetykach kolorowych dotychczas Podklad calkiem fajnie dopasowywal sie do koloru mojej cery.Nie odznaczal sie.Ma dosyc lekka konsysytencje,napewno wiekszych niespodzianek nie zakryje,ale do ujednolicenia cery byl w sam raz.Nie podkreslal suchych skorek.Buzia nie swiecila sie po aplikacji,nie byla tez tępo matowa.Efekt moze nie byl jakis powalajacy ale nie wygladalo to tez zle.Dobre podklady przyzwyczaily mnie do czegos innego Nie spowodowal zadnego wysypu niespodzianek.Co do trwalosci to niestety duzy minus.Bardzo szybko schodzil z twarzy Pod koniec dnia nie bylo juz wlasciwie czego zmywac Nie moge go niestety polecicUżywam tego produktu od: znam go od ok 2 latIlość zużytych opakowań: mialam jedno

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?