Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Powiększ Under Twenty, Anti! Acne, Effect Perfect Cover (Fluid matujący)

Zgłoszony przez mika925

Aksamitna formuła matująca o świeżym, grejpfrutowym zapachu, opracowana została we współpracy z dermatologami i kosmetologami, dzięki czemu:
- pomaga naturalnie ukryć niedoskonałości, bez efektu maski,
- długotrwale matuje, pomagając zachować świeży wygląd,
- wygładza skórę, wyrównując jej koloryt.

Cena: ok. 17zł / 30ml

• Całkiem ok
  • Co tu dużo mówić, nie jakiś super, ale też nie ma co narzekać.
    Plusy:
    -tani
    -łatwodostępny
    -nie zatyka porów
    -ładnie matuje
    -niezłe krycie
    - żółty odcień
    -ładny zapach
    -wydajny

minusy:
    -mały wybór odcieni (raczej żółte, plus dla mnie nawet 1 jest nieco za ciemne )
    -niezbyt trwały (choć nie ma co narzekać)

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1, 5 opakowania

Chcesz pochwalić zielina za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Coś wspaniałego!!!
  • Poszłam do rossmana z myślą, aby przetestować jakiś nowy produkt, może coś odkryje ciekawego No i podeszłam sobie do półki z właśnie tymi fluidami. Odcień jaki odrazu wzięłam bez większego zastanowienia to 03, bo mam opaloną skórę przez cały rok. I naprawdę : bez większego zastanowienia wzięłam ten fluid, ze względu na niską cenę. W ogóle nie pomyślałam nawet, że ten kosmetyk tak zrewolucjonizuje mój codzienny makijaż. I naprawdę nie wyolbrzymiam tutaj. Zawsze miałam poważny problem z wszystkimi podkładami, ponieważ pod tym względem moja cera jest wymagająca i prawie każdy podkład niestety źle wygląda na mojej twarzy. Zawsze jedne dawały mi efekt ciasta na twarzy, drugie nic nie zakrywały, inne znowu miały słabe kolory albo wyglądały beznadziejne na twarzy. Mam naprawdę dość duże problemy z cerą, w tym pełno przebarwień potrądzikowych i wiele niedoskonałości.

Ten produkt sprawił nareszcie codzienną radość z robienia makijażu. Jestem szczęśliwa, że wkońcu po 3 latach szukaniu dobrego podkładu, znalazłam ten ideał za tak niewielką cenę!!!!

Najważniejsze: Wspaniale kryje niedoskonałości, moja twarz wygląda jak po photoshopie, wszystko jest pięknie zakryte. aż nie mogłam uwierzyć, przyglądając się swojej skórze w lustrze, że wkońcu mój trądzik i przebarwienia zostały dogłębnie pozakrywane.

+ odcień 03 jest pięknym beżowym kolorem lecz tylko dla opalonych, bo jest naprawdę dość ciemny, jest to pierwszy odcień podkładu, który idealnie pasuje do mojej twarzy
    + wspaniale poprawia koloryt skóry, twarz wygląda na bardzo zdrową, promienną i świeżą
    + niska cena
    + bardzo wysokie krycie, biorę tutaj pod uwagę mój trądzik i dużo przebarwień, co wszystko jest pozakrywane po tym fluidzie
    + bardzo ładny mat, który nie jest takim typowym ciężkim matem (mimo że nigdy nie lubiłam matu na twarzy, zawsze wolałam satynowe wykończenie, to mat jaki daje ten fluid wyjątkowo dobrze wygląda na mojej twarzy, a mam cerę ze skłonnością do przesuszania się)

- myślę, że minusem produktu może być uboga gama kolorystyczna. Odcień nr 01 jest dość ciemny i na twarzy bladziochów raczej się nie sprawdzi.

Produkt zrewolucjonizował mój makijaż, tak bardzo, że aż sama nie dowierzam, że znalazłam nareszcie idealny podkład
    POLECAM GORĄCOOO!!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Lawlietka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na początku był dobry..
  • Gdy pierwszy raz go nałożyłam nie mogłam uwierzyć własnym oczom. Fluid tak dokładnie wszystko zamaskował, był 'leciutki', wgl nie czułam, że mam go na twarzy i ogólnie moja twarz wyglądała cudownie. Bardzo się cieszyłam, że wreszcie znalazłam odpowiedni podkład dla siebie.
    Niestety szybko się rozczarowałam... Po jakiejś godzinie moja twarz wyglądała okropnie, nie dość byłam cała rozmazana i się strasznie błyszczałam to jeszcze po upływie tego czasu miałam odczucie, że mam maskę na twarzy, całość wyglądała okropnie, więc musiałam szybko to zmyć. Stwierdziłam, że to może przez krem, który wsmarowałam w twarz przed nałożeniem fluidu, ale nie. Używałam go jeszcze przez 2 dni, ale efekt nadal był taki sam. Jakaś masakra ;_; Cena jak na taki bubel jest za wysoka. I jeszcze ten bardzo intensywny, sztuczny, grejpfrutowy zapach.

Ogólnie nie polecam. Nie kupię go nigdy więcej i nie wiem co zrobię z tym, którego mi jeszcze dużo zostało -,-

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić natqok za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki świetny produkt, a taki beznadziejny...
  • Pod pewnymi względami jest wręcz perfekcyjny, ale w innych kwestiach pozostawia wiele do życzenia.
    Plusy: bardzo, ale to bardzo dobrze kryje niedoskonałości, matuje, ujednolica cerę, sprawia efekt perfekcyjnej cery nawet w przypadku niedoskonałości, ładnie pachnie, nie zapycha porów.
    Minusy: jego niby lekka konsystencja jest jakby tępa, bardzo ciężko (o ile to w ogóle możliwe) go równomiernie rozsmarować, najjaśniejszy odcien 01 jest o wiele za ciemny, a nie należę do typów o bardzo jasnej cerze.
    Nadaje się jeśli go mieszac z kremem, a później ewentualnie nakładam go jako korektor. Irytuje mnie, że mimo rażących minusów, do tej pory nie znalazłam nic lepszego.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić kiertolainen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił moje oczekiwania
  • Kupiłam ten fluid po rocznym używaniu kremu z pudrem z tej firmy. Krem dostałam kiedyś od cioci, trochę poużywałam, ale w końcu postanowiłam zakupić zwykły fluid.

Produkt nakłada się dość sprawnie, grejpfrutowy zapach dodatkowo umila aplikację.

Zalety:
    + zapach
    + cena
    + opakowanie
    + wydajność
    + efekt matowy utrzymuje się u mnie dość długo

Wady:
    - przy większej nałożonej ilości kolor się przyciemnia
    - należy uważać przy wyciskaniu produktu, łatwo o zbyt dużą ilość
    - podkreśla suche skórki koło nosa i brwi, jeśli wcześniej nie nałoży się kremu
    - znika po kilku godzinach

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić MeMarika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny!
  • Używam go od dawna- najpierw używałam go w wersji- korektor punktowy+ fluid 2w1 i też byłam zachwycona.

W odróżnieniu do feralnego kremu BB z Under20 ten produkt jest idealny! Wszystko co obiecuje producent jest spełnione

+matuje
    +kosztuje mało (dla nastolatki idealny)
    +zakrywa niedoskonałości
    +dość trwały
    +nie trzeba nakładać pudru bo sam jest już dobrze wykończony
    +obecnie łatwo dobrać swój kolor, bo fajnie wtapia się w kolor skóry (posiadam 02)
    +nie tworzy efektu maski
    +pachnie grejpfrutami (tak to najważniejsze... )

minusów szczerze mówiąc nie wiedzę to mój hit!

Używam tego produktu od: ok pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 1,5

Chcesz pochwalić zuzka78 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • + cena, na promocji można za dychę spotkać, więc...
    + pojemność, tego jest na prawdę dużo jak za taką cenę.
    + dostępność, w każdym rossmannie, a ostatnio nawet w biedrze widziałam
    + zapach nie jest zły
    + nie zapycha
    +konsystencja troszkę lejąca, ale ja się przyzwyczaiłam i jest mi wygodnie.
    +wydajność, ciężko jest go zużyć przed końcem ważności.

-odcienie; po prostu nie. wg mnie zbyt żółte(?), nr 02 jest strasznie ciemny, będę musiała jeszcze 01 spróbować, ale z tym odcieniem to na prawdę problem ;/ zazwyczaj używam w wakacje kiedy jestem opalona.
    -tłusty; nie umiem inaczej tego opisać, podobno ma być matujący, ale w ogóle tego nie widać, bez pudru cera się świeci jak nie wiem co ;/
    -podkreśla suche skórki; zazwyczaj nie jest to wielkim problemem, bo używam krem nawilżający pod spód, ale przez jakiś czas moje skórki na prawdę były wysuszone w okolicach czoła, brwi, nosa.
    - po kilku godzinach znika z twarzy... tak, jakby wyparował?

Ilość zużytych opakowań: 2 zwykłe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kzebracka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • nie trafiłam z odcieniem.. wzięłam najjaśniejszy jaki był a i tak w domu okazał się za ciemny (nie było testerów). Szkoda, że w tej zacofanej Polsce nie można ani sprawdzić kosmetyku w drogerii, ani go zwrócić gdy nie spasuje.. ehh.. do rzeczy:

+ dobrze kryje
    + wygładza
    + wyrównuje koloryt
    + dozowanie z pojemniczka
    + nie uczula

+/- zapach (nie cierpię grejpfrutów)
    +/- cena

- trzeba uważać z odcieniami..
    - nie dla cery mieszanej (podkreśla suche obszary na twarzy)

Używam tego produktu od: półtora roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ZielFiel za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony
  • Kocham ten fliud, jest fantastyczny! Pięknie pachnie, wygląda naturalnie, łatwo się rozprowadza i jest mega wydajny. Jedno opakowanie które kosztuje bodażje ok 20 zł starcza mi na ponad pół roku a bez makijażu nie ruszam się z domu. Nie zauważyłam żadnych wad, opakowanie też mi odpowiada, wszędzie się mieści Polecam

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić julioa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry fluid
  • Fluid dobrze się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję. Posiada przyjemny, delikatny zapach. Wystarczająco pokrywa niedoskonałości i nie tworzy efektu maski. Używam koloru 01 Sandy Matt (Piaskowy)- idealnie dopasowuje się do mojego odcienia skóry.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Johna01 za czytelną i pomocną recenzję?