Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Wielofunkcyjna, naturalna.
  • Kocham kosmetyki Alterra za naturalność idącą w parze z jakością. Pomadkę kupiłam głównie do rzęs i brwi - jej skład jest wprost genialny do ich pielęgnacji . Nie zawiodłam się. Brwi są lepiej odżywione, błyszczą zdrowiem, natomiast rzęsy są dłuższe i grubsze! Na usta działa standardowo, czyli natłuszcza.
    Ma ładny, delikatny zapach, lekką konsystencję. Kocham!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Black Brain Lady za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stosowana do rzęs nie przyniosła oczekiwanego skutku
  • Kupiłam ją w Rossmannie (tylko tam jest dostępna) za 4,99 zł w cenie regularnej. Jest jednak często w promocji i kosztuje wtedy 3,49 zł albo 4,99 zł. Kupiłam ją za namową jednej z YouTuBerek, która twierdzi, że używa jej jako odżywki do rzęs i bardzo jej pomada. Stwierdziłam, że to nie jest majątek, więc zaryzykuje.

Stosuje ją codziennie wieczorem na noc na rzęsy i brwi jako odżywkę czy coś takiego i niestety nie widzę rezultatów Nakładam odrobinę produktu na paliczek i rozprowadzam po włoskach.
    Efekt jest chyba tylko taki, że włoski są bardziej miękkie i lśniące. Wypadały tak jak dalej wypadają. Szczególnie rzęsy, najbardziej wypadają przy demakijażu, pewnie z racji tego, że jest co zmywać...

Pomadka nie podrażnia okolic oczu, nie powoduje wysypu w tych miejscach.
    Zaczęłam ją stosować teraz do ust, ale szalu też nie ma: zapach średni (czy tak pachnie rumianek?), a pomadka szybko się wchłania w usta i trzeba nałożyć nową warstwę. Pomadka nie daje koloru, lekko nabłyszcza je i nawilża.

Podsumowując: średnia pomadka do ust i jeszcze słabsza odżywka do rzęs

Ilość zużytych opakowań: 2 w trakcie

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super skład,ale...
  • * Od dawna się na nią czaiłam,w końcu kupiłam. Cena regularna,to ok. 6 zł,ja kupiłam na promocji za niecałe 4 zł.
    Wydaje mi się,że jest w stałym asortymencie Rossmana. *Ma solidnie wykonane opakowanie,nic się z niego nie ściera.
    * Zapach średni taki rumianek z olejem rycynowym,ale to już drugorzędna sprawa.
    *Pomadka na początku była twarda i ciężko się ją nakładało,ale zaczęłam zostawiać ją w łazience i lekko się podtopiła i lepiej się nakładało.
    *Ja swoją podzieliłam na pół i połowę przełożyłam do opakowania po innej pomadce-pół stosowałam na usta,pół na rzęsy.
    Ust nie bieli,tylko lekko nabłyszcza,jak to pomadka.Bardzo szybko się zjada,ale już o to się nie czepiam.Jak dla mnie za słabo nawilża.Moja usta są tylko lekko spierzchnięte i ona przywraca im chwilowy komfort,ale nie nawilża na dłuższą metę i nie zapobiega pierzchnięciu im.
    Drugie pół zużyłam na rzęsy i brwi.W sumie zajęło mi to tylko 2 tyg.,więc jakiś efektów nie zauważyłam,ale raczej chodziło o zaspokojenie mojej ciekawości o tzw.kremowaniu rzęs i brwi. Dla mnie to było nużące i wolę już nakładać sam olej rycynowy.Pomadka zmiękczyła rzęsy.

Oceniam TYLKO jako produkt do ust na 3 gwiazdki,bo dla mnie działanie za słabe. 4 gwiazdkę daję za fenomenalny skład<3

Używam tego produktu od: 1,5 mies.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Balsam jest bardzo dobry. Dobrze pielęgnuje usta. Cena sympatyczna. Jedyna wada to zapach. Niby naturalny, ale trochę nieprzyjemny. Ale wiadomo - najważniejsze jest działanie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Buraska za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra
  • Bardzo dobra naturalna pomadka w rozsądnej cenie. Nie barwi ust, pozostawia je nawilżone. Jest łatwodostępna, nie pozostawia gorzkiego posmaku. Ma estetyczne, mocne opakowanie. Jak dla mnie najlepsza.

Chcesz pochwalić Claire91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał!
  • Ulubiona pomadka

+ tania
    + świetny skład
    + doskonale nawilża
    + świetnie nadaje się też do rzęs i brwi
    + bardzo wydajna

To kolejny produkt Alterry który uwielbiam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje wysuszone usta
  • Bardzo często mam problem z wysuszonymi ustami. I bardzo często też zmieniam pomadki bo żadna nie sprawdza się na tyle ile oczekuje. Moje kolejne testy padły na Alterrę. Jestem mile zaskoczona. Pomadka świetnie chroni i leczy już wysuszone usta. Nawilża i nadaje się do używania pod szminkę. Cena jest zachęcająca. Jedynym małym minusem jak dla mnie jest bardzo mocno wyczuwalny rumiankowy zapach. Jednak chwilę po nałożeniu już nie jest tak wyczuwalny i da się żyć. Szczerze polecam.

Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Dość długo się na nią czaiłam, często jej nie ma w moich najblizszych Rssmannach. Nie żałuję! Zawsze miałam problem z suchymi ustami, wazeliny, balsamy i masła średnio sobie z nim radziły. Od kiedy stosuję ten balsam na noc nie musze się martwić o suche skórki czy spierzchnięte usta.

Na plus:
    -Świetne nawilżenie,
    -ochrona
    -naturalny skład
    -wydajność
    -pokonała moje oporne suche skórki
    -idealna konsystencja (dobrze się aplikuje, nie rozpływa się w upale, nie klei się na ustach, ale też nie wchłania się do matu; pozostawia na ustach bardzo delikatny połysk)

Niczego więcej od balsamu do ust nie oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: wciąż zużywam pierwsze

Chcesz pochwalić uwaga gryze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Używam tej pomadki zarówno do ust jak i do rzęs i brwi jako odżywki. Spisuje się doskonale. Brwi i rzęsy są odżywione, usta miękkie.
    Jedyny minus - nie jest za smaczna .

Używam tego produktu od: dwóch, trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Kupiłam ją, ponieważ zobaczyłam ją na jednym z blogów, że jest polecana jako odżywka do rzęs. I ją pokochałam

+zostawia tłustą warstewkę na ustach,
    +niesamowicie odżywia, usta są po niej baardzo miękkie,
    +tania,
    +łatwo dostępna,
    +trwałe opakowanie,
    +baardzo wydajna, nawet podczas jednoczesnym stosowaniu ją na usta, rzęsy i brwi

Ma tylko jeden minus - nie jest zbyt smaczna

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij