Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Jako odżywka do rzęs - cudowna
  • Jako, że mam słabe rzęsy potrzebowałam czegoś by je odżywić. Tańsze odżywki typu Eveline się u mnie nie sprawdzały, a szkoda mi wydawać więcej. Czytając więc recenzje na różnych blogach, stwierdziłam że spróbuję w dodatku, że cena jest bardzo niska. A więc nie pożałowalam tego zakupu, gdyż widocznie poprawiła wygląd rzęs, stały się dłuższe, mocniejsze i jest ich więcej. Na pewno kupię nia jeszcze nie raz, jest bardzo wygodna w użyciu. Używalam także do brwi i tu już całkiem efekt był świetny, gdyż wiele osób teraz je komplementuje. Jedynym minusem jest to, że na ustach się nie sprawdziła, ale może dlatego, że są bardzo wymagające . Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja nowa odżywka do rzęs
  • Polecam serdecznie przetestować jako naturalną odżywkę do rzęs.
    Do ust u mnie się nie sprawdza, ponieważ daje tępą, nie nawilżającą, ani natłuszczającą warstwę. Nie lubię go tak używać.No i ten zapach, jak żwirek kukurydziany benek dla kotów.
    Sprawdza się jako odżywka na noc do brwi i rzęs, jest cudowny!
    Nie mogę używać oleju rycynowego ponieważ niesamowicie mnie drażni, drapie, powoduje puchnięcia oczu. Jak skromnie bym nie nałożyła, rycyna w czystej postaci masakruje moje oczy.
    Skład sztyftu wskazuje, ze można spokojnie używać na rzęsy i brwi, jest bezpieczna.
    Wspaniale odżywia rzęsy, widać już po tygodniu, dwóch wzmocnienie, nabłyszczenie włosków.
    Brwi na pewno też, ale nie widzę większych efektów.
    Rzęsy są wzmocnione, grubsze, odżywione. Na pewno niweluje zniszczenia i przesuszenia od tuszów.
    Serdecznie polecam do rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi co powinna
  • Jestem fanką pomadek ochronnych, dlatego gdy natknęłam się na tę pomadkę na promocji od razu ją zakupiłam.

+cena
    +opakowanie; solidne, na zatrzask
    +fajnie nawilża i wygładza usta
    +dobra baza pod pomadkę
    +wydajna
    +skład; same naturalne składniki

+/- trwałość

- zapach

Ogólnie to kupiłam pomadkę na rzęsy, jednak po kilku dniach zaczęły mi wypadać, więc odstawiłam (nie działo się tak po czystym olejku rycynowym, więc nie wiem, czy wypadały tylko słabsze, czy nie). Słyszałam, że działa dobrze na skórki, więc spróbuję jeszcze tej alternatywy. Jednak poprawnie spisała się na ustach, może do niej kiedyś wrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pastdaylight za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca spełniła moje oczekiwania..
  • Udało mi się ją dorwac z śmiesznie niskiej cenie ok. 4 zł. Zaczęłam jednoczesnie stosować zgodnie z przeznaczeniem, czyli do ust i jednocześnie na brwi i rzęsy.
    Jakiś składnik wyraźnie nie pasuje moim ustom , bo po aplikacji moje usta są podrażnione przy zewnętrznej lini warg. Widzę to ja i moi bliscy. Usta robią się różowe jak malina i pieką.
    Nie sprawdziła się zatem jako pomadka.
    Natomiast jako odżywka do rzęs i brwi jest super. Rzęsy są wyraźnie ciemniejsze, pojawiły się w wewnętrznych kącikach baby hair, dużo mocniejsze i dłuższe niż zwykle.
    U mnie efekty było widać już po 2 tyg. od stosowania.
    Polubiłam na rzęsy niestety na usta jest dla mnie za słaba stąd tylko 3 gwiazdki.
    Choć może zbyt surowo ją oceniam?

Używam tego produktu od: od przeszło m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Natura czyni cuda
  • Pomadka pięknie wygładza i pielęgnuje usta. Nie ma nachalnego zapachu. Nie barwi ust dzięki czemu mogę nakładać grubą warstwę pomadki bez obaw, że przesadzę z intensywnością koloru. Również cena zachęca do kupna.

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić szprota_88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Jedyna pomadka , ktorej uzywam tak dlugo
    Kupilam ja z zamiarem smarowania rzes jednak nie jestem tak wytrwala ale efekt zauwazylam dosc szybko Obecnie uzywam jej do codziennego makijazu , poniewaz doskonale nawilza , a usta wydaja sie byc zdrowe , mieciutkie wyglada jak lodowy blyszczyk

Dodam takze , ze rzadko ale jednak korzysta z niej moj Tz co jest niezwykle trudne do osiagniecia

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić chillin0411 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk o wielu twarzach
    +dobrze nawilża
    +daje przyjemny poślizg
    +wygładza
    +konsystencja
    +przyciemniła mi brmi i nieco je zagęściła, chociaż niestety nie tak jak chciałam (rosną nad właściwą linią)
    +pomaga na ekstremalne przesuszenia rąk
    +wzmacnia paznokcie
    -zapach
    -opakowanie
    -trwałość
    -smak
    -nie zauważyłam, żeby coś zrobiła z rzęsami
    Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra jakość za niską cenę
  • Pierwszy raz kupiłam ten produkt na promocji za 2,99 zł, nie spodziewałam się nie wiadomo czego za taką cenę.
    Po kilku dniach intensywnego użytkowania jestem bardzo mile zaskoczona.

Używam tego produktu od: kilku dni

Chcesz pochwalić innciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt
  • Bardzo dobry produkt za śmiesznie niska cenę. Do tego wielozadaniowy i z dobrym, naturalnym składem. Uzywam tej pomadki zarówno jako balsamu do ust jak i odzywki do rzes i spełnia swoje zadanie na obu frontach.
    Z pewnoscia kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tyle dobra w tak niskiej cenie
  • Używam pomadki od miesiąca, ale recenzję chciałam wrzucić juz po tygodniu. Nie spodziewałam sie wiele po produkcie drogeryjnym w takiej cenie, ale efekty widać. I to na długo po uzyciu pomadki. Gdyby nie zapach, dałabym jej pełne 5 gwiazdek. Ale po kolei.

Zacznę od minusów:
    - Zapach - sa dni, kiedy jest znośny, ale sa tez takie, kiedy robi mi sie od niego troche niedobrze. Jest po prostu mdły. Ani nuty rumianku. Pachnie troche jak miód gryczany.
    - Trwałość - mogłaby by byc dłuższa, chociaż moze troche sie czepiam, bo nie jest z nia aż tak źle.
    - Po wypiciu herbaty pomadka nie znika wprawdzie całkowicie, ale usta tracą poślizg, produkt staje sie bardziej tępy.

Dwa ostatnie punkty, to z mojej strony takie czepianie sie, bo ponowne nałożenie pomadki to nie problem. Plusów jest zdecydowanie wiecej:

+ Działanie - i to jakie! Pomadka nawilża usta nie tylko, kiedy sie na nich znajduje, ale tez pozostawia je w znacznie lepszym stanie po zmyciu. Miałam problem z suchymi skorkami bliżej wewnętrznej strony ust, takie, ze mogłam zębami urywac ich kawałeczki. Po tygodniu stosowania tej pomadki wszystko minęło. Nie mam ani jednej skorki.
    + Pomadka daje bardzo przyjemny poślizg. Teraz, kiedy nie mam juz skorek i nie za bardzo jest co przygryzac, pocieram sobie wargami o siebie. Dobra i przyjemna alternatywa.
    + Stanowi świetną bazę pod kolorowe pomadki. Wiadomo, każda pomadka wyglada lepiej na dobrze nawilzonych ustach.
    + Duzy plus za sztyft, a nie słoiczek. Nie trzeba sie martwić czystością rąk.
    + Poprawia kondycję rzęs i brwi (chodzi o to alternatywne zastosowanie jako odżywka) - stały sie troche ciemniejsze i dłuższe. Niestety, nie gęstsze.
    + Cena - przy takim działaniu to pikus. Miałam juz kilka znacznie droższych balsamów, które nie robiły nic.

Ogolnie, super. Wielki minus za zapach, ale przynajmniej nie utrzymuje sie długo.
    W dzien stosuje właśnie te pomadkę, na noc wole tę ze słoiczka z Nuxe'a, bo pachnie nieziemsko i jest wyczuwalna do samego rana. Niestety, nie działa na usta tak dobrze jak pomadka z Alterry.

Używam tego produktu od: Od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Prawie całe, obecnie mam jedno do ust i jedno do rzęs i brwi

Chcesz pochwalić Prowitamina za czytelną i pomocną recenzję?