Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Supertania superpomadka
  • Kupiona przez przypadek, tak przy okazji, a ze lubie kosmetyki marki Alterra wyladowala w koszyku. Bardzo ladny, naturalny sklad. Nie pozostawia koloru, nie bieli, ladnie nawilza. Niestety przy cieplejszych dniach moja miala tendencje do topienia sie i ostatecznie mi sie zlamala stad minus pol gwiazdki - ale I tak kupilam nastepn

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Na plus w tej pomadce to zdecydowanie skład(podobno naturalny),cena, opakowanie. Jeśli chodzi o zapach to ja nic nie czuje( a nawet chciałabym poczuć ten cały rumianek), na rzęsy działa świetnie, teraz stosuje do ust ale niezbyt mi się podoba(jakoś czuje ja zbyt bardzo na ustach i znam lepsze-choć droższe)

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Ma fantastyczny skład- bardzo naturalny jak cala Alterra. Świetnie dziala na spierzchniete usta, niezastapiona w codziennej pielęgnacji.

Ja stosuję jako bazę pod kolorowa pomadkę.

Odejmuję pół gwiazdki za zapach- jakis taki zbyt ziołowy jak dla mnie.

Chcesz pochwalić ejnohalo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Najlepsza pomadka do ust, bijąca na głowę moje ulubione pomadki Bebe i Tisane.

Przede wszystkim cudowny skład, idealnie pielęgnuje usta - są miękkie, przyjemne w dotyku, zregenerowane, błyszczące - daje piękny, delikatny efekt.
    Pachnie ślicznie, dobrze "smakuje", nie roluje się, nie zbiera w załamaniach, wydajna i kosztuje grosze.
    Jest dostępna w każdym Rossmannie.

I d e a ł.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2miesiące

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra zarówno do rzęs jak i do ust
  • Pomadki używam zarówno do moich suchych ust, jak i na powieki i rzęsy.

Właściwie najbardziej jestem zachwycona jej nawilżającym działaniem na moją skórę w okół oczu, która zawsze była sucha i spierzchnięta, co wyglądało nieestetycznie i uniemożliwiało nakładanie cieni, żeby ładnie wyglądały. Od prawie roku używam jej wieczorem na skórę w okół oczu brwi i rzęsy. Włoski stały się gęściejsze i dłuższe i wyglądają zdrowiej. A skóra jest nawilżona.

A jeśli chodzi o jej działanie na usta to po prostu dobra pomadka nawilżająca

Używam tego produktu od: Prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna za 5 zł!
  • + Znakomicie nawilża usta, nawet na mrozie.
    + Jest niesamowicie wydajna. Przy niektórych pomadkach trzeba wielokrotnych aplikacji i grubszej warstwy, żeby w ogóle zauważyć jakąś różnicę, a tu efekt jest już po jednokrotnym "przejechaniu" ust
    + CENA. Regularnie kosztuje 5 zł, a zdarzają się też promocje i możemy ją znaleźć za 3-4 zł.
    + Proste i trwałe opakowanie (spokojnie może przetrwać w torebce).
    + Ma bardzo dobry skład, dlatego też nie czuć chemii w zapachu czy smaku (no nie oszukujmy się, każdej z nas zdarzyło się zjeść trochę pomadki, więc smak to też ważna sprawa).
    + Na ustach nadaje bezbarwny połysk. Dla mnie to plus, bo wygląda dobrze niezależnie od makijażu (a nawet jego braku). Barwiące pomadki nie zawsze i nie każdemu pasują, bo czasem te kolory są mało twarzowe, np. jaśniutko różowe mogą wyglądać trupio lub tandetnie.

- Jedyny minus dla mnie to fakt, że czasami trzeba się jej naszukać w Rossmannie, bo czasami są małe zapasy, zwłaszcza jak zaczyna się zła pogoda i promocje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Pasowała mi dopóki nie trafiłam na niesamowicie nawilżającą Neutrogenę. Takie słaby przeciętniak z tego, kiepsko nawilża/ natłuszcza, plus za fajny skład.

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić animale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjny balsam do ust
  • Testowałam mnóstwo polecanych i/lub popularnych balsamów do ust. Tą pomadkę kupiłam jako... Odżywkę do rzęs. Jednak użyłam jej też zgodnie z przeznaczeniem i teraz nie muszę już poszukiwać antidotum dla moich ust. Ponadto znalazłam fenomenalną odżywkę do rzęs, brwi, paznokci i skórek. Jeden sztyft, mnóstwo zastosowań.

Zalety:

Dla ust:
    + Idealnie nawilża: koniec z suchymi skórkami, pęknięciami, pierzchnięciem ust
    + Natłuszcza: na tyle, że nie przeszkadza na ustach, ale chroni przed niekorzystnym działaniem wiatru czy chłodu

Dla rzęs i brwi:

Dla paznokci:
    + Utwardza
    + Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu
    + Dba o skórki
    + Nabłyszcza (przy regularnym stosowaniu nawet, gdy nie ma jej na paznokciach, płytki pięknie błyszczą)

Ogólne:
    + Kosmetyk jest wegański: bez substancji pochodzenia zwierzęcego i nietestowany na zwierzętach
    + Skład zachwyca
    + Niska cena
    + Duża wydajność

Wady (ogólne):
    - Dziwnie pachnie, ale to subiektywna opinia, ponadto do zapachu przywykłam po kilku dniach

Polecam!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Efekt nawilżająco-odżywczy jest żaden. Dodatkowo pomadka zwyczajnie śmierdzi, równie dobrze mogę posmarowac usta wazeliną, prszynajmniej nie będę czuć zapachu a efekt podobny. Jak dla mnie bubel, na szczęście tani

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Zaczne od tego, ze mam bardzo wymagajace usta. Zawsze popekane, widoczne skorki i suche. Uzywalam roznych "zwyklych" pomadek do ust, ale zadna im nie pomogla. Po wyczytaniu recenzji od tego balsamu, postanowilam ja kupic. Nie bylo problemu u mnie z jej znalezieniem, Plusy to oczywiscie natluszczenie, baardzo dlugo utrzymuje mi sie na ustach. I chroni! Przyznam po cichu, ze uzywam jej takze do rzes i widze roznice, choc regularnie nie natluszczam. Usta zregenerowaly mi sie bardzo szybko, po pierwszym dniu widzialam kolosalna roznice, poza tym nie daje jakiegos swiecacego efektu na ustach, tylko delikatne natluszczenie. Rzesy tez sa jakby gestsze, dluzsze. Widze roznice. Opakowanie solidne, spadla mi nie raz i ani jednego pekniecia. Jednakze odejmuje pol gwiazdki za zapach, ktory mnie do tej pory drazni, ale przyzwyczailam sie do niego, ale tez to, ze zapewne zima, jak przyjda mrozy bede potrzebowala czegos mocniejszego, aczkolwiek bede jej uzywala i najwyzej zmienie recenzje (na korzysc)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić Olcia1503 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij