Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Kosmetyk wielu zastosowań
  • Kupiłam co z myślą do stosowania do rzęs . Ok umówmy się może nie daje tak spektakularnych efektów jak Revitalash ale 300 zł a 5 to bardzo duża różnica w cenie. Rzęsy dzięki niej są troszkę dłuższe i ciemniejsze i bardziej sprężyste.
    Ponadto jest bardzo dobrą pomadką ochronną która dobrze i na dług nawilża usta. Więc czego chcieć więcej za 5 złotych

Chcesz pochwalić czarnagwiazda86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wreszcie nie mam problemów z ustami zimą
  • Do kosmetyków Alterry zawsze podchodzę z dystansem, wiele razy mnie na początku zachwyciły, by wkrótce urazić zapachem, czy brakiem działania, często zawiodły już na starcie. A tu mała rzecz broni honoru marki bardzo skutecznie. Co prawda zachęcona wpisami z kosmetycznej blogosfery postanowiłam używać jej do rzęs i brwi, które zapuszczam. Rzeczywiście efekt był podoby do używania olejku rycynowego. Co prawda nieco słabszy w moim przypadku niż kuracja czystym olejkiem rycynowym, ale ten rodzaj aplikacji i postać olejów jest bardziej wygodny i przezde wszystkim nie migruje do oczu. A gdy ten nieszczęsny olej rycynowy zmigrował mi do oka to było ono wrażliwie i czerwone. Było to o tyle drażliwe, że zaczerwienienie schodziło dopiero po ok 24h. A zatem Alterra do rzęs i brwi zostaje ze mną na zawsze, a na pewno do czasu znalezienia bardziej genialnego produktu pielęgnacyjnego.
    Przy okazji kuracji rzęsowej zaczęłam używać jej również do ust z uwagi na fakt, że moja stara pomadka straciła ważność, a przyszły chłody i z braku czasu na zakupy kosmetyczne zaczęłam jej używać. I mija drugi miesiąc, za mną wiatr i mrozy, a ja żadnych pękających ust, a nawet suchych skórek nie doświadczyłam. Patrząc na skład trudno się dziwić działaniu, olej rycynowy tworzy solidną barierę ochronną, a olej kokosowy w towarzystwie m.in. jojoby, shea i witaminy E cudownie pielęgnuje. Ale skoro to takie proste to dlaczego tak niewiele tak skutecznych pomadek i to w takiej cudownie i nieprzyzwoicie niskiej cenie?

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić kate_swan za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA-IDEALNA!
  • Sto lat jestem wierną fanką Tisane..próbowałam różniastych balsamów i zawsze wracałam do Tisane. Jednak kiedy w końcu postanowiłam skusić się na Alterre..przepadłam! Pomadka jest..zajefajna! idealnie nawilża, nie czuję przeciążonych i kleistych ust, po prostu się zakochałam i od kilku tygodni używam tylko tej pomadki..a uwierzcie mi, że Tisane używałam ponad 10 lat! uwielbiam polecam i biję się w usta czemu tak późno ją kupiłaam!! do tego super niska cena! IDEAŁ!

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić sarkastiko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic tak nie nawilża ust jak Alterra!
  • Usta nawilżone, nie pierzchną na wietrze czy mrozie.
    Szybko regeneruje zniszczony nabłonek.
    Skład to praktycznie same oleje organiczne.
    Bardzo długo utrzymuje sie na ustach. Bardzo bardzo długo!
    Wydajna - w ciągu 2 miesięcy regularnego stosowania zużyłam 0,5 opakowania.
    Usta zdecydowanie wyglądają bardzo ładnie i natuuralnie.
    Nie rozmazuje się, nie kruszy, rozprowadza się łatwo. Zdecydowanie wygodniejsza od słoiczków.
    Używam jej wymiennie z pomadką Palmersa i Carmexu. Ale ją lubię zdecydowanie najbardziej. Najdłużej utrzymuje sie na ustach i najlepiej je regeneruje. Rownież najkorzystniej sie prezentuje, bardzo polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, 4,8 g

Chcesz pochwalić AlambraDF za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna
  • Kupiłam ją zachęcona pozytywnymi opiniami w blogosferze. I nie żałuję! Ma ona u mnie 2 zastosowania- pomadka do ust i odżywka do rzęs. W obydwu sprawdza się równie dobrze Jest to zdecydowanie mój KWC

Minusów jak na razie nie widzę

Pozytywy:
    -Bardzo wygodna w użyciu w porównaniu do masełek w "słoiczkach"
    -Cudownie nawilża usta. Odkąd ją stosuję to nawet w największe mrozy nie mam przesuszonych ust!
    -Odkąd nakładam ją na rzęsy widzę że są dużo gęstsze i nie wypadają.
    -Cena. Kupiłam ją na promocji za 3.99

Ilość zużytych opakowań: 1/4 pierwszego

Chcesz pochwalić kena95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt w niskiej cenie!
  • Po wielu pozytywnych opiniach na wizażu i youtubie postanowiłam ją wypróbować. Cena w promocji bardzo kusząca (3,99zł) no i działanie rewelacyjne (zarówno na ustach jak i na rzęsach).
    Po około 2 miesiącach stosowania widzę super efekty, rzęsy są długie i wzmocnione
    Przez pierwszy miesiąc stosowałam codziennie, teraz staram się chociaż raz w tygodniu
    Odejmuję pół gwiazdki za nieciekawy smak, który zostaje po nałożeniu na usta.
    Zdecydowanie polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 (nie skończyłam go jeszcze, myślę, że jeszcze spokojnie kilka miesięcy mi posłuży)

Chcesz pochwalić adusienka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna pomadka, genialna odżywka do rzęs
  • Bardzo ją lubię jako pomadkę nawilżającą. Uwielbiam ją jako odżywkę do rzęs.

+ładnie nawilża usta,
    +mam po niej fenomenalne rzęsy!!! długie i gęste
    +fenomenalna cena 5zł, a na promocji 4zł,

-nie do końca lubię jej zapach,
    -czasem mam problem żeby ją kupić bo w moim Rossmannie jest permanentnie wykupywana, laski się na nią rzucają ale nie dziwię się

Używam tego produktu od: ponad 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 4 lub 5

Chcesz pochwalić kaska_de za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabe nawilżenie
  • Tani, jednak za mało nawilża. Trochę natłuszcza z wierzchu. Poza tym ma nieprzyjemny smak, mocno chemiczny. Zużyłam do końca, ale nie jestem z niej zadowolona.

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na TAK
  • Balsam super. Wyratował mnie już nie raz. Często zdarza mi sie gryzc usta, ale wystarczy, ze naloze gruba warstwe tej pomadki na cala noc i rano usta sa niesamowicie nawilzone i wygladaja milion razy lepiej (: Dodatkowo wielki plus za bardzo dobry skład! Od niedawna zaczelam stosowac tez na rzesy, a teraz czekam na efekty (:

Używam tego produktu od: 4 miesiace

Chcesz pochwalić kagusiiaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra pomadka ocarina
  • Super sklad plus super delikatna konsytencja plus dobre nawilzenie to jej 3 zalety. Jesli jest bardzo cieplo potrafi topic sie a nawet zlamac niestety. Ale I tak ja lubie I bede wracac.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij