Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Bardzo skuteczna, naturalna pomadka
  • Kosmetyki dla mnie nie muszą być naturalne, ale wiadomo im mniej chemii tym lepiej. A jak coś jest naturalne i działa, to tym bardziej jest świetnie. Ta pomadka działa świetnie, początkowo natłuszcza usta, dzięki swoim olejom, co dobrze chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. Dość długo pozostaje na ustach, ale ta warstewka w niczym nie przeszkadza.

Ma ładny zapach, podoba mi się. Taki lekko mocniejszy zapach rumianku myślę, ale odpowiada mi. Nadaje lekki blask, moich ust nie nawilżyła mocno od razu jak miałam suche skórki, ale po paru użyciach tak i usta stały się gładkie, praktycznie jedwabiście miękkie. Teraz jak jej używam, to suche skórki pojawiają mi się rzadko. Jest lekko twardsza, ale nie jest jakoś ciężko posmarować usta.

Opakowanie jest solidne, nic się nie psuje. Dla lepszej pielęgnacji czasem nakładam grubszą warstwę, czasem może aż za dużo, ale to tak ją polubiłam i dlatego. Stosuję pary razy dziennie, wystarczyłoby mi pewnie teraz z 2 razy dziennie, ale tak ją polubiłam, że chcę częściej Pół gwiazdki tylko mniej, bo minimalnie lepszy efekt myślę, że daje mi Isana intensywnie nawilżająca, która generalnie jest dla mnie idealna. A ta jest genialna i też bardzo blisko jej do niej, dlatego też chętnie jej używam.

Do tego wydajna, smaruję dużo jak pisałam, mam chyba z 3-4 miesiące, niedługo się skończy, ale to i tak super wydajność. Muszę jeszcze użyć do rzęs jak podobno też dobrze działa.A tak tania, a dużo lepsza od droższych pomadek jakie stosowałam. Na pewno kupię ponownie nieraz. Bardzo polecam tę pomadkę, natłuszcza, ale też nawilża, a efekt ten jest długotrwały. Jedna z lepszych, obok Isany intensywnie nawilżającej także moje KWC.

Używam tego produktu od: jakieś 3-4 miesiące chyba
    Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwsze

Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • To mój zdecydowany numer jeden.
    Używam na dwa sposoby:

- tradycyjnie, do pielęgnacji ust: sprawdza się doskonale. Ładnie nawilża, zostawia delikatny połysk, chroni i koi.
    Nie "zjada" się w brzydki sposób, nie zbiera w załamaniach.

- jako odżywka do brwi i rzęs: kolejny raz pełen zachwyt! Rzęsy i brwi są w doskonałej kondycji, są przede wszystkim wydłużone. Zauważyłam też, że ładniej się podkręcają. Hit.

Nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć tej pomadki w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Zakupiłam ten balsam w celu odżywiania rzęs i brwi, ze względu na dobry ku temu skład produktu
    Kosmetyk nabieram na czystą szczoteczkę po tuszu, pozostających resztek używam do ust W jedenym i drugim przypadku balsam nie zawodzi
    +cena
    +dostępność
    +tłusty, dobrze nawilżający
    +neutralny, delikatny zapach
    +gęsta konsystencja, treściwa
    +odżywia i nabłyszcza, rzęsy nie wypadają, stają się mocniejsze i wydłużone (oczywiście po pewnym czasie używania)
    +skład
    +przyjemność noszenia kosmetyku na ustach

Używam tego produktu od: ok.2-3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • prawie prawie
  • + nawilża!! w zasadzie tak dobrze jak pomadka nawilzajaca z nuxe, a różnica w cenie jest kolosalna
    + nadaje się na rzęsy, wiele dziewczyn sobie chwali. Na razie testuję różne opcje nagładania jej, żeby oczy rano nie szczypały ale rzęsy same w sobie faktycznie są bardziej elastyczne
    +cena i dostępność
    +wydajność
    +naturalnośćkoloru i zapachu

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego sztyftu

Chcesz pochwalić akaj za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomadka do zadań specjalnych.
  • Pomadka o wielu twarzach, bo sprawdza się i jako sztyft do ust i jako odżywka do rzęs, o czym wcześniej nie miałam pojęcia.
    Jako pomadka w momencie wygładza i regeneruje usta, pozostawiając je mięciutkie i nawilżone. Bardzo wydajna. Jedynym jej minusem jest dla mnie zapach. Wygodne opakowanie.
    Na plus cena i dostępnośc w każdym Rossmanie.
    Produkt godny polecenia!

Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić studentkaAM za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako odżywka do rzęs - cudowna
  • Jako, że mam słabe rzęsy potrzebowałam czegoś by je odżywić. Tańsze odżywki typu Eveline się u mnie nie sprawdzały, a szkoda mi wydawać więcej. Czytając więc recenzje na różnych blogach, stwierdziłam że spróbuję w dodatku, że cena jest bardzo niska. A więc nie pożałowalam tego zakupu, gdyż widocznie poprawiła wygląd rzęs, stały się dłuższe, mocniejsze i jest ich więcej. Na pewno kupię nia jeszcze nie raz, jest bardzo wygodna w użyciu. Używalam także do brwi i tu już całkiem efekt był świetny, gdyż wiele osób teraz je komplementuje. Jedynym minusem jest to, że na ustach się nie sprawdziła, ale może dlatego, że są bardzo wymagające . Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Zwitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja nowa odżywka do rzęs
  • Polecam serdecznie przetestować jako naturalną odżywkę do rzęs.
    Do ust u mnie się nie sprawdza, ponieważ daje tępą, nie nawilżającą, ani natłuszczającą warstwę. Nie lubię go tak używać.No i ten zapach, jak żwirek kukurydziany benek dla kotów.
    Sprawdza się jako odżywka na noc do brwi i rzęs, jest cudowny!
    Nie mogę używać oleju rycynowego ponieważ niesamowicie mnie drażni, drapie, powoduje puchnięcia oczu. Jak skromnie bym nie nałożyła, rycyna w czystej postaci masakruje moje oczy.
    Skład sztyftu wskazuje, ze można spokojnie używać na rzęsy i brwi, jest bezpieczna.
    Wspaniale odżywia rzęsy, widać już po tygodniu, dwóch wzmocnienie, nabłyszczenie włosków.
    Brwi na pewno też, ale nie widzę większych efektów.
    Rzęsy są wzmocnione, grubsze, odżywione. Na pewno niweluje zniszczenia i przesuszenia od tuszów.
    Serdecznie polecam do rzęs.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Robi co powinna
  • Jestem fanką pomadek ochronnych, dlatego gdy natknęłam się na tę pomadkę na promocji od razu ją zakupiłam.

+cena
    +opakowanie; solidne, na zatrzask
    +fajnie nawilża i wygładza usta
    +dobra baza pod pomadkę
    +wydajna
    +skład; same naturalne składniki

+/- trwałość

- zapach

Ogólnie to kupiłam pomadkę na rzęsy, jednak po kilku dniach zaczęły mi wypadać, więc odstawiłam (nie działo się tak po czystym olejku rycynowym, więc nie wiem, czy wypadały tylko słabsze, czy nie). Słyszałam, że działa dobrze na skórki, więc spróbuję jeszcze tej alternatywy. Jednak poprawnie spisała się na ustach, może do niej kiedyś wrócę.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pastdaylight za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do końca spełniła moje oczekiwania..
  • Udało mi się ją dorwac z śmiesznie niskiej cenie ok. 4 zł. Zaczęłam jednoczesnie stosować zgodnie z przeznaczeniem, czyli do ust i jednocześnie na brwi i rzęsy.
    Jakiś składnik wyraźnie nie pasuje moim ustom , bo po aplikacji moje usta są podrażnione przy zewnętrznej lini warg. Widzę to ja i moi bliscy. Usta robią się różowe jak malina i pieką.
    Nie sprawdziła się zatem jako pomadka.
    Natomiast jako odżywka do rzęs i brwi jest super. Rzęsy są wyraźnie ciemniejsze, pojawiły się w wewnętrznych kącikach baby hair, dużo mocniejsze i dłuższe niż zwykle.
    U mnie efekty było widać już po 2 tyg. od stosowania.
    Polubiłam na rzęsy niestety na usta jest dla mnie za słaba stąd tylko 3 gwiazdki.
    Choć może zbyt surowo ją oceniam?

Używam tego produktu od: od przeszło m-ca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Natuś-77 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Natura czyni cuda
  • Pomadka pięknie wygładza i pielęgnuje usta. Nie ma nachalnego zapachu. Nie barwi ust dzięki czemu mogę nakładać grubą warstwę pomadki bez obaw, że przesadzę z intensywnością koloru. Również cena zachęca do kupna.

Minusów brak

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić szprota_88 za czytelną i pomocną recenzję?