Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Zdecydowanie najlepsza pomadka w najniższej cenie
  • Plusy:
    + Przede wszystkim całkowicie naturalny skład
    + Działanie regenerujące, odżywcze, zapobiegające wysuszaniu
    + Uniwersalność zastosowań:

- ze względu na zawartość samych naturalnych olejków, maseł i woskow nadaje się świetnie jako naturalna i skuteczna... odżywka do rzęs
    - jako pierwsza pomoc przy podrażnionej skórze
    - jako odżywka na przesuszone skórki
    - i wiele wiele innych podyktowanych kreatywnością i fantazją

Ilość zużytych opakowań: 2 zużyte

Chcesz pochwalić Neroli Flower za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Dobra
  • +dobrze nawilża,
    +skład,
    +cena,
    +nadaje ustom ładny kolor i delikatny połysk,
    +wydajna,
    -topi się i łamie przy wysokich temperaturach,
    -nie mogę jej zbyt często używać, bo potem mam takie dziwne uczucie na ustach, a jestem uzależniona od użycia pomadek,
    -brak filtra.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna
  • Kupiłam do brwi i rzęs i sprawuje się świetnie na noc, zdecydowanie pielęgnuje. Do ust świetna oprócz specyficznego smaku i zapachu rumianku - to taki dość naturalny zapach i smak więc nie każdy lubi.
    Ale działa świetnie i jest tania.

Używam tego produktu od: dawna

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić 17102007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykla.
  • Kupilam ta pomadke bo taka ochronna zawsze sie przydaje, a ta byla tania, poza tym lubie firme alterra to wzielam. Nie mialam zielonego pojecia o tym jaki hype panuje na nia w internetach, zobaczylam dopiero jak tu weszlam. Powiem szczerze ze zlapalam sie za glowe jak zobaczylam taka wysoka ocene - owszem, jest niezla jak na taka cene, ale na az takie zachwyty nie zalsuguje moim zdaniem.
    Przeciez to zwykla pomadka - ot, troche nawilza, chroni usta i tyle. 3/4 tych bezbarwnych sztyftow to robi. Zauwazylam, ze wiekszosc osob daje wysoka ocene dlatego, ze ktos wymyslil zeby uzywac jej do rzes i wszyscy co powielaja. Ja tez sprobowalam. No i co? Szczerze? Nic. Rzesy jak nie wypadaly tak nie wypadaja, dlugosc ta sama, grubosc tez. Fakt ze moje rzesy sa raczej ok wiec srednio u mnie testowac "odzywki" do rzes, widac wiekszosc osob poza mna widzi jakies tam efekty.
    Oczywiscie polska to polska, wiec fakt, ze produkt ma "naturalny" sklad to juz jakies 80% oceny u jakichs 3/4 recenzentek. Bowiem tak sie juz utarlo w tym kraju, ze jak cos jest naturalne(oczywiscie nikt nie wie, ze niemalze kazda substancja chemiczna wystepuje w naturze, a kosmetyki "naturalne" rowniez powtaja w laboratoriach, bo nikt nie idzie w krzaczki i nie zrywa kwiatuszkow zeby pozniej zrobic z nich kosmetyki), to MUSI byc dobre i zdrowe, nie ma innej mozliwosci, bo przyznaje, ze lubie patrzec w internecie recenzje przeroznych rzeczy z przeroznych kategorii, od kosmetykow, przez jedzenie, elektronike i motoryzacje, to osobiscie jeszcze nigdy PRZENIGDY nie widzialam produktu(zazwyczaj plynow badz innych mazi) naturalnego, ktory bylby zly, nie ma takiego w stanach, z ktorymi jestem dosc zwiazana, rowniez jest to popularne, ale nie az tak jak w polsce, w polsce to glownie kobiety na to patrza.
    Dobra, konczac monolog i robiac podsumowanie, wspomne ze Jak nakladalam blisko oczu to oczywiscie szczypalo i jak sie dostalo do oczu to widzialam przez mgle,, ale przeciez oceny za to nie obnize, bo to nie jest produkt przeznaczony do rzes ani do oczu.
    Jak pisalam, jako pomadka jest zwykla, jako ta odzywka tez. Nie rozumiem zachwytu nad wieloma produktami, i tak tez jest w tym przypadku. nawilza na czas nalozenia, po starciu jej usta sa jak zwykle, moze w minimalnie lepszym stanie, ale przeciez to samo robi kazda pomadka. Ale warto ja wyprobowac, bo ma tyyyyyle dobrych ocen, a kosztuje kilka groszy.

Używam tego produktu od: Nie wiem, chyba od kwietnia nawet,
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny produkt w niskiej cenie
  • bardzo przyjemna pomadka, ładnie nawilżająca usta, rozświetla je i nabłyszcza, nie sprawiając przy tym wrażenia tłustych ust ;P
    uwielbiam produkty rumiankowe, więc ta kwestia bardzo na plus. cena śmiesznie niska (ok.3-4zł), dostępna w każdym rossmanie. w dodatku ładnie pachnie i ma przyjemne opakowanie.
    nie jest to może produkt wybitny i nie wiem jak sprawdza się zimą, ale jestem jak najbardziej na tak!

Chcesz pochwalić aniaa49 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię i na pewno kupię ponownie
  • Kupiłam tę pomadkę po tym, jak przeczytałam o niej wiele dobrego, między innymi na KWC. I muszę przyznać, że faktycznie jest fajna

+ dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza usta. Nie jest to co prawda produkt, który uratuje nam mocno popękane czy wysuszone na wiór wargi, ale przy codziennej pielęgnacji sprawdza się dobrze. Można ją też używać jako bazę pod kolorowe pomadki
    + ma przyjemną konsystencję, nie jest za miękka ani za twarda
    + ma genialny, naturalny skład. Olejki i te sprawy. ZERO PARAFINY!
    + zostawia na ustach b. delikatny, naturalny połysk
    + długo utrzymuje się na ustach
    + przyjemny, delikatny zapach, taki...naturalny
    + bardzo dobra cena (5 zł) i łatwa dostępność
    + opakowanie, porządnie wykonane

- szybko się zużywa

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Idealnie nawilża usta i zostawia delikatny pobłysk. Można używać ją zarówno na usta jak i na brwi lub rzęsy. Do tego jest bardzo tania.

plusy:
    +tania
    +łatwo dostępna
    +solidne opakowanie
    +można stosować zarówno na usta jak i na rzęsy
    +doskonale nawilża
    +długo się utrzymuje
    +ma ładny, delikatny zapach

Chcesz pochwalić hellothere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra w niskiej cenie
  • Pomadkę kupiłam po przeczytaniu, że może wzmocnić brwi i rzęsy, ale po zastosowaniu ja usta już się z nią nie rozstałam. Dodam że nie mam bardzo suchych ust, raczej używałam w codziennej pielęgnacji.
    Opakowanie solidne, mimo noszenia ciągle w torebce nic się nie rozwaliło.
    Konsystencja bardzo mi odpowiada, tłustawa, czuć ja na ustach, dla mnie to plus. Często nakładam ja na noc. Może nie daje spektakularnego nawilżenia, ale ja takiego nie potrzebuje. Duży plus za skład. Teraz używam innej, ale na pewno do niej wrócę.

Chcesz pochwalić Kasia304 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem nią zachwycona
  • Świetna i niedroga o dobrym składzie. Doskonale nawilża nawet spierzchnięte usta. Zostawia delikatny połysk, długo się utrzymuje. Wyleczyła moje uzależnione od pomadek ochronnych usta.
    Używam ją teraz sporadycznie co dowodzi,że warto zainteresować się składem kosmetyków,ponieważ stosowanie naturalnych kosmetyków procentuje w przyszłości
    Przynajmniej takie moje zdanie.

Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pomadka
  • Uwielbiam ją! Dobrze natłuszcza, pięknie pachnie (jak dla mnie wcale nie rumiankiem a to dobrze bo nienawidzę zapachu rumianku ) i ma bardzo dobry skład. Do tego ładne, delikatne opakowanie. Często jest w promocji, ostatnio kupiłam ją za ok 2,5 zł. Nie zamienię jej na żadną inną. Polecam

Używam tego produktu od: niecałe 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić asiulka40 za czytelną i pomocną recenzję?