Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• najlepsza!!!
  • Cudo! Bije na głowe wszystkie inne,droższe pomadki.
    Mam wymagające usta,ale dzięki tej pomadce to juz nie problem,bo skóra pije ten kosmetyk jak szalona Faktycznie wnika w skórę i nawilża usta, w przeciwieństwie do innych parafinowych kosmetyków. Rozprowadza się też przyjemnie i nie zbiera się w kącikach Jest również bardzo wydajna!
    Brawa za SKŁAD!Używam tego produktu od: 6 miesIlość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Chcesz pochwalić Saber za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam do tej pory!
  • Długo używałam pomadek, które nic nie dawały typu carmex, blistex, nivea itd. itp.
    W końcu trafiłam na tą, a że była w promocji(ok. 4zł), to kupiłam i szczerze mówiąc... nie zawiodłam się. Jest to do tej pory najlepsza pomadka jaką miałam, a mam naprawdę wymagające usta.
    Przede wszystkim nawilża długotrwale przez co nie muszę smarować ust co pół godziny! W dodatku długo utrzymuje się na ustach, dając delikatny połysk, ale nienachalny.
    Nie podrażnia, nie uczula, nie spływa z ust, konsystencja jest zbita, ale łatwa do rozsmarowania.
    Zapach mi kompletnie nie przeszkadza, ale dla niektórych może być nieprzyjemny.
    Plusem jest także opakowanie, które się niepotrzebnie nie otwiera, jest solidne, z grubszego plastiku.

Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bajer na rzęsy.
  • Po pierwszej hennie na rzęsy zaczęły mi wypadać i osłabiły się. A że nie chciałam wydawać majątku na odżywkę do rzes postanowiłam użyć tej pomadki i tylko pod tym względem ją oceniam.
    Pomadka tania, łatwo dostępna (chociaż często jest wykupowana), o ładnym opakowaniu. Fajnie działa na rzęsy, może się nie zagęściły, ale nie wypadają już.
    Wydajna pomadka.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Przez wiele lat nie miałam problemu ze skórą ust a pomadek ochronnych używałam sporadycznie. Alterrę kupiłam kilka miesięcy temu pod wpływem wysokich ocen, od początku miałam o niej dobre zdanie ale ostatnio miałam okazję przekonać się, że to genialny produkt.

Z powodu choroby miałam ekstremalnie przesuszoną skórę ust. Pomadka już po pierwszym użyciu przyniosła ukojenie a w kilka dni doprowadziła usta do normalnego stanu.

- świetnie nawilża, natłuszcza, odżywia, dzięki niej usta są miękkie

- niska cena, solidne opakowanie

- świetny skład bez olei mineralnych

- pomadka nie barwi ust ani ich nie bieli. Nadaje ładny połysk, można używać bez patrzenia w lustro, może być stosowana pod szminkę

-długo się utrzymuje na ustach, jeśli nie piję i nie jem nawet kilka godzin

-dla mnie zapach jest obojętny ale jeśli ktoś jest wrażliwy na zapach olejku rycynowego powinien wybrać wersję z granatem i aloesem

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowa.
  • Zalety :
    - Dostępność (teraz jest w każdym Rossmannie, ale kiedy była na nią prawdziwa gorączka to miejsca na tą pomadkę przez długi, długi czas świeciły pustkami).
    - Czytelna i przejrzysta szata graficzna.
    - Opakowanie porządne. Nie uszkodziło się, nie otwiera się samo. Co prawda lekko porysowane i przybrudzone ale żaden upadek (jak na razie) nie spowodował pęknięcia.
    - Skład - bardzo mi odpowiada.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Cena.
    - Bardzo dobrze nawilża.
    - Sztyft jest zbity, nie spływa.
    - Dobrze się rozprowadza.
    - Nadaje się również jako odżywka do rzęs. Nie wystarczyło mi motywacji do stosowania dłużej niż 2 tygodnie jednak efekty były zaskakujące - rzęsy stały się bardziej błyszczące, mocniejsze, zdyscyplinowane (nie odstawały w każdym kierunku), lepiej się je tuszowało, przestały wypadać.
    - Nie zbiera się w nadmiarze.
    - Nie migruje.
    - Nie powoduje powstawania nieestetycznych białych skórek.
    - Usta są odżywione i miękkie, mięsiste.
    - Bezsmakowa.
    - Przyznam się,że kilka razy (chociażby z braku innego kosmetyku pod ręką czy lenistwa) zdarzyło mi się wcierać balsam Alterry w skórki przy paznokciach. Efekt był zaskakujący - skórki przestały się zadzierać, były lekko natłuszczone, wypielęgnowane, płytka paznokcia błyszcząca.

Wady :
    - Lekka konsystencja. Z doświadczenia wiem,że na zimę będę musiała ją zmienić na coś bardziej treściwego i natłuszczającego ale to raczej małe spostrzeżenie niż wada produktu.

Podsumowując - porządny i wielozadaniowy produkt. Nie wiem czy kupię ponownie tylko i wyłącznie dlatego,że chciałabym przetestować jeszcze inne pomadki/balsamy do ust - chociażby Alterrę z granatem.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Pomadkę Alterra kupiłam skuszona opiniami vlogerek, zachwytami blogerek i recenzjami na moim ukochanym Wizażu. Rzeczywiście - pomadka bardzo dobra, świetny skład i solidnie zamykane opakowanie. Kupiłam sobie dwie sztuki od razu - jedną noszę w torebce (wraz z całą kosmetyczką innych pomadek, szminek i błyszczyków), natomiast drugą mam dyżurującą w łazience, z której korzystam w ciągu dnia - przewijając się tam niekiedy. Zauważyłam doskonałe nawilżenie ust po stosowaniu tej pomadki, odkąd ją stosuję zapomniałam co to "suche skórki". Próbowałam używać jej jako odżywki do rzęs i brwi - hm... w przypadku rzęs na pewno mi się nie sprawdziła, natomiast jeśli chodzi o brwi, to ładnie po niej błyszczą, jakiegoś spektakularnego wzrostu czy zagęszczenia nie zauważyłam. Uważam, że skoro jest to produkt do smarowania "rąbka" czerwieni na ustach - to niech tak zostanie - w tym zadaniu pomadka rumiankowa z Alterry sprawdza się idealnie. Polecam!

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna jako odżywka do rzęs i brwi
  • Pomadkę zakupiłam jako odzywkę do rzęs i brwi. Nie stosowałam jej nigdy zgodnie z przeznaczeniem. Jako odżywka spisuje się rewelacyjnie. Brwi nabrały ładnego kształtu i koloru, a rzęsy wreszcie zaczęły rosnąć i są naprawdę długie. Polecam gorąco, bo to żaden wydatek. Jedyne co się może jeszcze przydać przy aplikacji to oczyszczona szczoteczka po starym tuszu Używam tego produktu od: ok. 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie 2 sztyftu

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra.
  • Pomadkę Alterry odkryłam dosyć niedawno, aktualnie zużywam 2 opakowanie i wiem, że pomadka zagości u mnie na dłużej.

Według mnie ma same zalety!

- cudownie nawilża usta, dogłębnie regeneruje (jeśli jest potrzeba) i dba, pielęgnuje z każdą aplikacją
    - usta są miękkie, gładkie i zadbane, z ewentualnymi suchymi skórkami Altetta bardzo szybko sobie radzi
    - dobrze się aplikuje (sztyft jest sztywny), pozostawia na ustach śliską ochronną warstwę, usta zdrowo błyszczą
    - długo i porządnie się utrzymuje
    - super skład
    - zapach mi nie przeszkadza, choć zdaję sobie sprawę, że nie każdemu się spodoba
    - nie pozostawia smaku
    - nie zbiera się w kącikach, nie klei, nie robią się białe "zajady"
    - porządnie wykonane opakowanie ( choć zmieniłabym szatę graficzną na ładniejszą, ale to drobny szczegół )

Kilka razy (pod wpływem przeczytanych recenzji) nałożyłam ją na rzęsy, ale zabrakło mi wytrwałości i przekonania by robić to dalej, dlatego nie mogę wypowiedzieć się o efektach bądź ich braku, ale za to powiem, że kosmetyk nie podrażnił oczu.

Świetnie pielęgnująca pomadka w niskiej cenie! Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Dla mnie idealna do:
    - ust- nie wysusza, nawilża, pielęgnuje
    - do brwi i rzęs - smaruję i mam wrażenie,że rzęsy mniej wypadają, są gęściejsze
    - do przesuszonych skórek przy paznokciach

-wydajna
    -tania

Mogę się jedynie przyczepić do zapachu, który mógłby być ładniejszy, ale tak to minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić behemotkot za czytelną i pomocną recenzję?
  • Alterra, ani tera ani nigdy!
  • Ten produkt niestety nie spełnił żadnych moich oczekiwań.
    Albowiem:
    - okrutnie smakuje, żaden rumianek, raczej jakiś smar, czy coś w tę stronę,
    - żadnych efektów pielęgnacyjnych, usta prawie zaraz po użyciu są suche jak pieprz, zaryzykuję stwierdzenie, że je nawet wysusza!
    - paskudna wazeliniasta konsystencja
    - sztyft szybko się złamał

+jedyny maleńki: cena
    no i co z tego, że tani. I tak zaraz musiałam nabyć co innego( czyli ukochaną Neutrogenę)

=chytry 2x traci

Używam tego produktu od: około miesiącaIlość zużytych opakowań: jedno, i wystarczy!

Chcesz pochwalić alicemia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak.
  • Pielęgnuje.
    Nawilża.
    Chroni.
    Koi.
    Nadaje się pod matowe szminki.
    Nadaje się do pielęgnacji brwi
    Niedroga.
    Dobrze opakowana.
    Łatwo dostępna.

Używam tego produktu od: 2 mesięcy

Chcesz pochwalić onyxxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie urywa
  • Stosowałam ją zarówno na usta, jak i na rzęsy. Niestety drugie zastosowanie odpada,bo podrażnia mi oczy.
    Na usta nie jest źle, choć zauważyłam, że nie nawilża tak jak powinna. Mam usta bardzo wymagające, smaruję się balsamem co pół godziny i niestety ta pomadka nie sprostała wyzwaniu. Często miałam suche i lekko spękane wargi.
    Ogólnie nie jest zła. Daję 3 gwiazdki za cenę i dobry skład.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić madretrudneslowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna pomadka.
  • Kiedy zaczytałam się w KWC, nie mogłam nie wypróbować jednego z większych hitów, jakim jest ta pomadka z Alterry Na rzęsy jednak jej nie stosowałam, korzystam z niej jedynie do ust.

Zalety:
    + faktycznie nawilża
    + nieźle się trzyma
    + pozostawia usta miękkie i wypielęgnowane
    + sztyft jest porządny (nie otwiera się sama) i łatwo się wykręca

Wady:
    - zapach, dla mnie po prostu okropny. Szczęśliwie nie pozostaje specjalnie długo

Ogółem - szału nie ma, ale wielkich rozczarowań też. Pewnie kupię ją znów, aby stosować na zmianę z Lovely, coby za bardzo ust do jednej nie przyzwyczaić

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy

Chcesz pochwalić saintfreak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomadka do... rzęs!
  • A tu ci psikus! Tak tak wspomnianej pomadko trochę sie naszukałam i kupiłam ją z myślą o moich rzesach! Jej świetny skład od jakiegoś czasu bardzo polecany jest w stosowaniu na rzęsy. Po kuracji innym środkiem do rzęs, który bardzo korzystnie wpłyną na ich kondycje postanowiłam coś zmienić, ale nie zaprzestać stosowania kosmetyku na rzęsach, bojąc się, że brak czegokolwiek by je znów osłabiło. Pomadka jest najprostsza na świecie jeśli chodzi o opakowanie. Sztyft jest dość duży. Stosować go można na różne sposoby... albo rozcierajac palcem na lini rzęs, albo szczoteczką od mascary zeskrobywac trochę produktu ze sztyftu i przeczesywać rzęsy. Ja jednak wolałam działać od nasady i po prostu zamykałam oczy i jak po ustach kilka razy przejeżdżałam sztyftem po lini rzęs. Oczywiście nie uniknione było najechanie nim na okolice oczu ale to im kompletnie nie szkodzi bo skład mógł jej tylko pomóc! Efekt po poprzedniej kuracji był utrzymany, a rzęsy wzmocnione. W efekcie ubocznym skóra powiek nawilżona i miękka. Do ust jej nie stosowałam, a na pewno nie polecam uzywania jednej pomadki do ust i rzęs! Jest tak tania, że można pozwolić sobie na dwie

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 cała i druga w trakcie

Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna szminka ochronna
  • Fajny produkt. Stosuje najczesciej na noc- gruba warstwe.
    Pielegnuje i wygladza.
    Bardzo delikatny zapach.
    Kosntystencja dosc twarda.

Kolejnym plusem jest cena i dostepnosc. Wydajna.
    Produkt, na ktorym mozna polegac, ktory nie upieksza tylko pielegnuje.
    Zdecydowanie pomadka ta nie zdetronizuje mojej ulubionej Tisane, ale jest w porzadku.
    Opakowanie wykonane z porzadnego plastiku co jest wazne jesli ktos lubi swoje szminki nosic w kieszeniach
    Używam tego produktu od: 6 miesiecyIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić blackdaisy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny skład i jeszcze lepsze działanie
  • Jest to pomadka, która jako jedna z niewielu jest w stanie odpowiednio nawilżyć moje usta. Transparentna, dobrze nawilża i długo utrzymuje się na ustach bez konieczności nieustannego poprawiania. Świetnie nadaje się jako baza pod makijaż ust. Posiada gęstą, z początku odrobinę tępą konsystencję, jednak z czasem rozprowadza się bardzo łatwo.

Próbowałam stosować ją również jako odżywkę do rzęs na noc, jednak skapitulowałam, ponieważ rano budziłam się z opuchniętymi powiekami jednak nie jest to jej przeznaczenie, więc nie odejmuję za to ani jednej gwiazdki.

+ konsystencja
    + jest przezroczysta przy aplikacji
    + świetnie wygładza i nawilża
    + nie posiada zapachu
    + świetny skład
    + bardzo tania, zwłaszcza w promocji
    + poręczna, posiada solidne opakowanie
    + efekt nawilżenia utrzymuje się długo
    + jeżeli nie podrażni oczu, nadaje się również jako odżywka do rzęs

Minusów brak Zdecydowanie polecam.

Używam tego produktu od: miesiąc (drugie opakowanie)
    Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić miechowianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako odżywka do brwi i rzęs
  • Kupiłam pomadkę jesienią gdy moje usta wymagały lekkiego nawilżenia, niestety do ust się nie sprawdził- zbyt mała ochrona, szybko się ścierała, nie leżała mi po prostu. Odłożyłam ją w kąt, potem przeczytałam pochlebne opinie na temat boskiego działania na rzęsy i brwi. Zaczęłam stosować, a że moje brwi wymagały zapuszczenia w miejscach zbyt wydepilowanych - pomyśłalam spróbuję.
    Smarowałam wieczorem- bezposrednio na rzesy i brwi, nie żadną szczoteczką po tuszu czy coś...
    Z działania na rzęsy nie jestem zadowolona- może troszkę się wzmocniły- ale nie żeby urosły zagęściły się czy zmieniły kolor na mega czarny- nic z tych rzeczy ale.. na brwi działa rewelacyjnie- w miejsach gdzie miesiacami nie chciały mi odrosnac wloski odrosły grube nowe brwi ! i juz sa dlugie po 3-4 tygodniach stosowania. Jestem mega zadowolona.
    Gdy mi sie skonczy kupie nastepna. A ile razy nie zajde do rossmanna widze panie biegajace za ta pomadka, ciekawe dlaczego..?

Używam tego produktu od: czterech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Katie Dziub za czytelną i pomocną recenzję?
  • będę do niej wracać
  • Kupiłam ją przypadkiem kilka lat temu. Potrzebna mi była ochronna pomadka a na Bebe zabrakło mi pieniędzy. Był to przypadkowy strzał w 10.
    + sztyf jest odpowiednio miękki, nie zmienia się przy skrajnych temperaturach lata czy zimy,
    +świetnie nawilża,
    + opakowanie jest odpowiednie, nie rozwala się co przy częstym noszeniu w kieszeni/plecaku/torbie jest ogromnym plusem,
    + dobra cena

Minusów nie zauważyłam.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: z 5?

Chcesz pochwalić dziewczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna!
  • Kupiłam ją miesiąc temu, ponieważ naczytałam się na wizazu wielu pozytywnych opinii. Nie zawiodłam się!
    Postanowiłam używać jej nie tylko do ust, ale rónież na rzęsy, pomyślałam, że nie zaszkodzi, a może w jakiś magiczny sposób staną się one dłuższe, grubsze, gęstsze.
    Usta: często stosuję ją na noc i mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że naprawdę je nawilża, bo kiedy rano się obudzę to nadal czuję ją na ustach.
    Rzęsy: nie wiem czy jest to efekt placebo, ale po tygodniu zauważyłam, że są one dluższe i grubsze.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić parahumanistka za czytelną i pomocną recenzję?
  • i do rzęs, i do ust.
  • + do rzęs - zmiękcza, pogrubia, przyciemnia, pobudza wzrost
    + do ust - zmiękcza, wygładza, zabezpiecza, natłuszcza
    + piękny, naturalny skład
    + bardzo niska cena

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Dla mnie najlepsza pomadka jaką miałem.
    + świetny, naturalny skład
    +gęsta, dobrze przywierająca do ust, długo się utrzymuje, świetnie nawilża
    +bardzo delikatny, subtelny zapach. Nie drażni i co ciekawe nie ulatnia się do samego końca opakowania.
    +tania, dostępna

-zbyt szybko znika na przecenie J

Pozostanę jej wierna na długo.

Używam tego produktu od: około2 lata
    Ilość zużytych opakowań: 6 i mam kolejne

Chcesz pochwalić parus za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pomadka nawilżająca
  • Bardzo lubię ten balsam do ust.
    Nie znalazłam ani jednej wady!

Zalety:
    - forma produktu czyli sztyft, bardzo higieniczny i praktyczny w stosowaniu poza domem
    - bardzo mocno i trwale nawilża
    - dobrze się wchłania, nie ma problemu z tłustą warstewką na ustach
    - ładnie wygląda, sprawdza się nawet do codziennego makijażu - nie barwi ust, ale sprawia, że wyglądają zdrowo i bardzo lśnią
    - niska cena
    - bardzo duża wydajność

Dodam jeszcze, że pomadkę można stosować również na rzęsy (będą mocniejsze, dłuższe i grubsze) oraz skórki w okolicach paznokci.

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić GlamKitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiony
  • Mój ulubiony balsam do ust na noc i na...wait for it...rzęsy!
    Jest fantastyczny. Nie klei się, nawilża cudownie, nie ma zapachu (no może ma, delikatny zapach naturalnych olejków) ani smaku, trzyma się tam gdzie został nałożony (nie mam go na poduszce ani całej twarzy rano).
    Usta są po jego użyciu miękkie i nawilżone a po dłuższym stosowaniu na oczy moje rzęsy stały się mocniejsze, nieco dłuższe i gęstsze.
    Nie widzę w nim wad.

Używam tego produktu od: tak dawna, że już nie pamiętam
    Ilość zużytych opakowań: strzelam, że ze 6

Chcesz pochwalić HotChocolate za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiona
  • bardzo, bardzo przyjemna pomadka, pielęgnuje i ładnie nawilża usta, od razu po nałożeniu przynosi ukojenie.
    uwielbiam ją także za naturalny skład pełny olejków i ekstraktów, pachnie delikatnie i nie mam wrażenia, że \\\'zjadam\\\' jakiś chemiczny specyfik.
    odejmuję pół gwiazdki za to, że szybko znika z ust, czasem mnie to irytuje i przez to nie jest zbyt wydajna, jednak tak na prawdę cena wszystko rekompensuje do tego często trafiam na nią w promocji, wtedy kosztuje grosze.
    używam jej także do pielęgnacji rzęs, zamiennie z olejkiem rycynowym i kokosowym, jest bardzo lekka i nie podrażnia. poza tym, zauważyłam, że po wieczornej aplikacji, rano skóra wokół oczu jest ładnie nawilżona i rozświetlona.
    kilka razy uratowała też moje suche skórki wokół paznokci.

wspaniały wielofunkcyjny produkt dostępny w każdym rossmannie, szczerze polecam

Używam tego produktu od: lipiec 2013

Chcesz pochwalić Dboom_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na mnie to cudo nie działa.
  • Wiele się naczytałam i nasłuchałam o cudownych właściwościach tej pomadki, no i oczywiście dałam się skusić głównie z zamiarem używania jej jako odżywki to rzęs.
    I być może coś jest ze mną nie tak, ale na mnie chyba nie działa. Używałam każdego wieczoru na noc i... nic

Formuła, konsystencja: żółtawa pomada, dość ciężka i tłusta, raczej twarda - topi się łatwo pod wpływem ciepła skóry.

Zalety:
    *pozostawia na ustach grubą, tłustą warstwę ochronną, dlatego będzie się nadawała jako pomadka ochronna na najgorsze mrozy
    *pozostawia bezbarwny, lekki i zdrowy błysk na ustach
    *używana na rzęsy ani trochę nie powoduje łzawienia, pieczenia oczu
    *niska cena
    *łatwa dostępność
    *fajnie odżywia, natłuszcza i nawilża usta
    *świetny skład - olejek rycynowy, kokosowy, jojoba, masło shea, oliwa z oliwek, olejek słonecznikowy, rumianek, a nawet znajdziemy marchew
    *wygodny, niezawodny sztyft
    *design opakowania ok
    *produkt organiczny, naturalny

Wady:
    *jak już wspomniałam - na moje rzęsy nie działa - wyglądają jak wyglądały, zdarza im się też pojedynczo wypadać tak jak przed używaniem tej pomadki
    *niezbyt przyjemny wygląd pomadki, no i zapach - ledwo wyczuwalny, ale jednak nieprzyjemny
    *wydajność - raczej średnio, bo lubi się topić

Jako pomadka do ust - fajna, treściwa, odżywcza, naturalna - ale znam lepsze i przyjemniejsze.
    Jako odżywka to rzęs - nie działa.
    Osobiście nie mogę zrozumieć zachwytów nad tym produktem... Liczyłam na o wiele więcej. Dla mnie słabe 3 gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?