Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Uwielbiam. I na usta, i na rzęsy
  • Pierwsze opakowanie kupiłam zachęcona pozytywnymi recenzji (z kosmetykami Alterry mam różne doświadczenia) - i zamierzałam używać jako odżywki do rzęs.

I mam tylko SOA1 w ramach komentarza: u mnie działa!

Rzeczywiście na efekty trzeba poczekać, i potrzebna jest systematyczność, ale stan rzęs się poprawia, stają się dłuższe i elastyczniejsze. U mnie nie była to jakaś radykalna zmiana, ale dla mnie widoczna - mam krótkie rzęsy, więc każde pół milimetra robi różnicę.

Mam wrażliwe oczy i powieki podatne na opuchnięcia, więc nie mogę używać tego balsamu każdej nocy - ale ponieważ długofalowe rezultaty mnie zachwycają, zwykle stosuję co drugą, nie tylko na rzęsy, ale także na brwi.

Próbowałam używać także na usta, ale dobry skład dobrym składem, a ta pomadka po prostu mi nie smakuje. Nie noszę jej ze sobą w torebce, ale trzymam na nocnym stoliku, i gdy stosuję na rzęsy, to też smaruję nim usta. A rano budzę się z nawilżonymi miękkimi ustami.

Używam tego produktu od: 1.5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić mpaulk za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit adipocyty

• Z wierzchu tłusto, pod spodem pustynia
  • Z wielkim entuzjazmem nabyłam tę pomadkę i ochoczo zaczęłam aplikować ją na usta kilka razy dziennie. Konsystencja przyjemna, nie roluje się, nie lepi bardzo mocno, niestety zarówno na moich ustach jak i rzęsach zupełnie się nie sprawdziła. Otóż po bodajże 3 dniach stosowania, moje usta stały się masakrą, tak przesuszonych ust dawno nie miałam. Smarowałam się nią przed każdym wyjściem na pole i kilka razy dziennie w domu i klapa. Po nałożeniu na rzęsy na noc, rano miałam strasznie opuchnięte powieki. Podejrzewam, że olej rycynowy mi nie służy.

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić akinomcia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Używam tylko i wyłącznie tej pomadki do ochrony ust. Jestem wręcz uzależniona od niej i jeżeli kiedyś ktoś ją wycofa z rossmana to wydam dużo pieniędzy na solidny zapas.
    +nawilża
    +super wydajna
    +nie otwiera sie w torbie
    +nie roluje sie na ustach
    +genialna jako odzywka na rzęsy

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: miliardy

Chcesz pochwalić kasiakowo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętna
  • Podoba mi się opakowanie tej pomadki- jest solidne, wykonane z grubszego plastiku. nie pęka i nie otwiera się samoczynnie w torebce. Jak dla mnie jest ona bezsmakowa i bezzapachowa. Nie jest zbyt twarda ani zbyt miękka i nie zmienia swojej konsystencji pod wpływem ciepła czy zimna. Bardzo wydajna i wystarcza na długo. Minusem jest dla mnie to, że pomadka szybko "się zjada" i mimo tego, że nawilża dość dobrze, to jednak na krótko. Po godzinie znów muszę powtarzać aplikację, bo moje usta znów zaczynają się robić szorstkie i suche . Plusem natomiast jest to, że nie roluje się i nie zbiera się w załamaniach. Jest niedroga. Ja jednak nadal jestem zmuszona szukać swojego ideału.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze nawilża usta
  • Przeważnie zimą za zewnątrz stosuję neutrogenę, latem tisane. Szukałam dodatkowej pomadki żebym stosowała w domu. Czytając prosty skład zdecydowałam się na tą pomadkę. Bardzo dobrze nawilża usta. Uważam, że tak dobrze jak Tisane. Następnego lata zamienie Tisane na Alterrę. Podsumowując idealna jakość w połączeniu z niską ceną.

Używam tego produktu od: 2 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić sylvik3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Kupiłam dwie na promocji -49 w Rossmannie. Cena regularna jednej to 4.99 za TAKI kosmetyk to prawie jak nic
    Używam ją i na rzęsy, i na usta. Rzęsy są po niej cudownie odzywione, dłuzsze, ciemniejsze - aczkolwiek wymaga systematycznego używania. Z natury mam bardzo długie rzęsy, do tego używałam odżywki Long 4 Lashes + później tylko Alterry i faktycznie może być ona delikatniejsza, być alternatywą. Ma wspaniały skład, zmiękcza i pielęgnuje usta, nie ma zapachu/ma neutralny co może być plusem albo minusem. Nie uczula, jestem bardzo zadowolona, no zwłaszcza za obecność tylu dobrych składników Na pewno jeszcze do niej wrócę. Warto wypróbować.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie

Chcesz pochwalić nataliablond za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały kosmetyK!
  • Pomadke zakupilm skuszona skladem oraz opiniami na wizazu, blogach i instagramie. Pokladalam w niej duze nadzieje co do poprawy stanu moich ust, ktore wymagaja wyjatkowo starannej pielegnacji, poniewaz czesto sa przesuszone, maja odstajace skorki i pekaja. Ta pomadka jest idealna i na pewno do niej wroce.

+ wspanialy sklad
    + nzawilzenie
    + odywienie
    + usta sa gladkie i wygladaja pieknie
    + wygodne opakowanie
    +cena
    + wydajnosc
    + dostepnosc

Polecam. Na rzesy nie probowalam, ale w najblizszym czasie sprobuje i opisze swoje wyniki.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyk wielofunkcyjny
  • Co tu dużo pisać to jest po prostu świetny, wielofunkcyjny kosmetyk.

Bedąc na Wizażu bardzo często spotykałam się z zachwytami na temat tej pomadki, ale jeszcze bardziej się nia zainteresowałam gdy zaczęłam szukać naturalnej alternatywy dla odzywek z bimatoprostem. Wtedy trafiłam na blog w którym polecono stosowanie tej pomadki właśnie w tym celu. Początkowo byłam sceptycznie nastawiona , ponieważ mam wrażliwe oczy, do tego moje powieki ani miejsce pod oczami nie toleruja olejów, bo później reagują obrzękami i pieczeniem. Ale uznałam, żę zarykuje, kilka złotych to nie taki wydatek, a zawsze mogę zuzyć ja na usta.

Pomadkę kupiłam stosowałam ją zarówno na usta jak i na rzęsy. W obu przypadkach sprawdziła się świetnie.

Jęzeli chodzi o usta to czuć, że faktycznie ochrania. Ma dośc kremową konsystencję, dobrze sunie po ustach i się na nich utrzymuje. Gdy zejdzie ustą są miekkie, a nie wysuszone czy ściągniete.Czuć tę faktyczną pielegnację. Nie wiem jak się sprawdza w przypadku mocno spierzchniętych ust. Ja ze swoimi nie mam tego typu problemów, więc na takie nieproblematyczne usta jest w sam raz

Co do rzęs to przede wszystkim ogromny plus, że nie podraznia , odnoszę wrazenie że wręcz łagodzi okolice oczu. Po drugie faktycznie wpływa na ich kondycję. Początkowo stosując tę pomadkę na rzęsy nie widziałam efektów, ale z tej racji, że mi nie szkodziła, widziałam ze tusz nieco lepiej wygląda na rzęsach to uznałam że będę smarować dalej, a nuż systematyczność zostanie nagrodzona Po jakimś czasie zauwazyłam, że rzęsy są ciemniejsze, nieco grubsze, przestają wypadać podczas demakijażu , do tegonaprawdę się wydłużyły. Mam teraz wachlarz rzęs, bardzo podobny do tego który uzyskałam stosując odżywki z bimatoprostem. Natomiast koleżanki się pytają czy coś robiłam z rzęsami , czy doczepiałam itd

Tak więc ja polecam. Ale w przypadku rzęs trzeba postawić na SYSTEMATYCZNOŚĆ. Pomadki używam regularnie od ponad 3 miesięcy i dopiero jakiś czas temu zauważyłam te efekty, które mam dzisiaj, szczególnie że ludzie zaczęli zwracać uwagę na moje rzęsy.

Używam tego produktu od: ponad 3 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić pseudofeministka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Pomadka rumiankowa Alterra, świetnie nawilżą usta, chyba najlepiej ze wszystkich pomadek jakie mam. Pachnie bardziej jak miodek a nie jak rumianek. Jest dość tłusta, czytałam , że dziewczyny używają ją na rzęsy ale ja zdecydowanie wolę nakładać ją na usta bo świetnie im służy.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić lizka903 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezastąpiona przez cały rok.
  • Ta pomadka ratuje moje usta za każdym razem gdy tego potrzebują, jest niezastąpiona zarówno w ciągu dnia solo, jak i jako baza pod intensywne matowe pomadki. Sprawdziła się podczas jesiennych wiatrów, zimowych mrozów a także letnich upałów. Używa jej też mój mężczyzna i bardzo sobie chwali. Fantastycznie zmiękcza skórę ust, nawilża, chroni przed niesprzyjającymi warunkami atmosferycznymi i mocno wysuszającymi kosmetykami. Dodatkowo nadaje ustom bardzo fajny blask, sprawia że wyglądają na zdrowe i wypielęgnowane. Bardzo, bardzo polecam

Używam tego produktu od: minimum rok
    Ilość zużytych opakowań: 4 całe (2 opakowania ja + 2 opakowania narzeczony)

Chcesz pochwalić Gagatek9 za czytelną i pomocną recenzję?