Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Rumiankowe cudeńko
  • Już długi czas jestem wierna pomadkom Isany - szczególnie Hydro. Pewnego dnia stwierdziłam, że mała odmiana się przyda i nie żałuję!

Cóż mogę o niej napisać - wspaniale pachnie, dobrze się rozprowadza. Ładnie prezentuje się na ustach dając im lekki błysk. Cudownie nawilża nawet wymagające usta.
    Warto również wspomnieć o składzie, który również jest na plus jak i cenie.

Zapewne do niej wrócę i to nie raz!

Używam tego produktu od: ok. m-c

Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!!!
  • Cudo! Bije na głowe wszystkie inne,droższe pomadki.
    Mam wymagające usta,ale dzięki tej pomadce to juz nie problem,bo skóra pije ten kosmetyk jak szalona Faktycznie wnika w skórę i nawilża usta, w przeciwieństwie do innych parafinowych kosmetyków. Rozprowadza się też przyjemnie i nie zbiera się w kącikach Jest również bardzo wydajna!
    Brawa za SKŁAD!Używam tego produktu od: 6 miesIlość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Chcesz pochwalić Saber za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam do tej pory!
  • Długo używałam pomadek, które nic nie dawały typu carmex, blistex, nivea itd. itp.
    W końcu trafiłam na tą, a że była w promocji(ok. 4zł), to kupiłam i szczerze mówiąc... nie zawiodłam się. Jest to do tej pory najlepsza pomadka jaką miałam, a mam naprawdę wymagające usta.
    Przede wszystkim nawilża długotrwale przez co nie muszę smarować ust co pół godziny! W dodatku długo utrzymuje się na ustach, dając delikatny połysk, ale nienachalny.
    Nie podrażnia, nie uczula, nie spływa z ust, konsystencja jest zbita, ale łatwa do rozsmarowania.
    Zapach mi kompletnie nie przeszkadza, ale dla niektórych może być nieprzyjemny.
    Plusem jest także opakowanie, które się niepotrzebnie nie otwiera, jest solidne, z grubszego plastiku.

Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bajer na rzęsy.
  • Po pierwszej hennie na rzęsy zaczęły mi wypadać i osłabiły się. A że nie chciałam wydawać majątku na odżywkę do rzes postanowiłam użyć tej pomadki i tylko pod tym względem ją oceniam.
    Pomadka tania, łatwo dostępna (chociaż często jest wykupowana), o ładnym opakowaniu. Fajnie działa na rzęsy, może się nie zagęściły, ale nie wypadają już.
    Wydajna pomadka.

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudo
  • Przez wiele lat nie miałam problemu ze skórą ust a pomadek ochronnych używałam sporadycznie. Alterrę kupiłam kilka miesięcy temu pod wpływem wysokich ocen, od początku miałam o niej dobre zdanie ale ostatnio miałam okazję przekonać się, że to genialny produkt.

Z powodu choroby miałam ekstremalnie przesuszoną skórę ust. Pomadka już po pierwszym użyciu przyniosła ukojenie a w kilka dni doprowadziła usta do normalnego stanu.

- świetnie nawilża, natłuszcza, odżywia, dzięki niej usta są miękkie

- niska cena, solidne opakowanie

- świetny skład bez olei mineralnych

- pomadka nie barwi ust ani ich nie bieli. Nadaje ładny połysk, można używać bez patrzenia w lustro, może być stosowana pod szminkę

-długo się utrzymuje na ustach, jeśli nie piję i nie jem nawet kilka godzin

-dla mnie zapach jest obojętny ale jeśli ktoś jest wrażliwy na zapach olejku rycynowego powinien wybrać wersję z granatem i aloesem

Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielozadaniowa.
  • Zalety :
    - Dostępność (teraz jest w każdym Rossmannie, ale kiedy była na nią prawdziwa gorączka to miejsca na tą pomadkę przez długi, długi czas świeciły pustkami).
    - Czytelna i przejrzysta szata graficzna.
    - Opakowanie porządne. Nie uszkodziło się, nie otwiera się samo. Co prawda lekko porysowane i przybrudzone ale żaden upadek (jak na razie) nie spowodował pęknięcia.
    - Skład - bardzo mi odpowiada.
    - Nie podrażnia.
    - Nie uczula.
    - Cena.
    - Bardzo dobrze nawilża.
    - Sztyft jest zbity, nie spływa.
    - Dobrze się rozprowadza.
    - Nadaje się również jako odżywka do rzęs. Nie wystarczyło mi motywacji do stosowania dłużej niż 2 tygodnie jednak efekty były zaskakujące - rzęsy stały się bardziej błyszczące, mocniejsze, zdyscyplinowane (nie odstawały w każdym kierunku), lepiej się je tuszowało, przestały wypadać.
    - Nie zbiera się w nadmiarze.
    - Nie migruje.
    - Nie powoduje powstawania nieestetycznych białych skórek.
    - Usta są odżywione i miękkie, mięsiste.
    - Bezsmakowa.
    - Przyznam się,że kilka razy (chociażby z braku innego kosmetyku pod ręką czy lenistwa) zdarzyło mi się wcierać balsam Alterry w skórki przy paznokciach. Efekt był zaskakujący - skórki przestały się zadzierać, były lekko natłuszczone, wypielęgnowane, płytka paznokcia błyszcząca.

Wady :
    - Lekka konsystencja. Z doświadczenia wiem,że na zimę będę musiała ją zmienić na coś bardziej treściwego i natłuszczającego ale to raczej małe spostrzeżenie niż wada produktu.

Podsumowując - porządny i wielozadaniowy produkt. Nie wiem czy kupię ponownie tylko i wyłącznie dlatego,że chciałabym przetestować jeszcze inne pomadki/balsamy do ust - chociażby Alterrę z granatem.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy.
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rumiankaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Pomadkę Alterra kupiłam skuszona opiniami vlogerek, zachwytami blogerek i recenzjami na moim ukochanym Wizażu. Rzeczywiście - pomadka bardzo dobra, świetny skład i solidnie zamykane opakowanie. Kupiłam sobie dwie sztuki od razu - jedną noszę w torebce (wraz z całą kosmetyczką innych pomadek, szminek i błyszczyków), natomiast drugą mam dyżurującą w łazience, z której korzystam w ciągu dnia - przewijając się tam niekiedy. Zauważyłam doskonałe nawilżenie ust po stosowaniu tej pomadki, odkąd ją stosuję zapomniałam co to "suche skórki". Próbowałam używać jej jako odżywki do rzęs i brwi - hm... w przypadku rzęs na pewno mi się nie sprawdziła, natomiast jeśli chodzi o brwi, to ładnie po niej błyszczą, jakiegoś spektakularnego wzrostu czy zagęszczenia nie zauważyłam. Uważam, że skoro jest to produkt do smarowania "rąbka" czerwieni na ustach - to niech tak zostanie - w tym zadaniu pomadka rumiankowa z Alterry sprawdza się idealnie. Polecam!

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialna jako odżywka do rzęs i brwi
  • Pomadkę zakupiłam jako odzywkę do rzęs i brwi. Nie stosowałam jej nigdy zgodnie z przeznaczeniem. Jako odżywka spisuje się rewelacyjnie. Brwi nabrały ładnego kształtu i koloru, a rzęsy wreszcie zaczęły rosnąć i są naprawdę długie. Polecam gorąco, bo to żaden wydatek. Jedyne co się może jeszcze przydać przy aplikacji to oczyszczona szczoteczka po starym tuszu Używam tego produktu od: ok. 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: w trakcie 2 sztyftu

Chcesz pochwalić majka85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra.
  • Pomadkę Alterry odkryłam dosyć niedawno, aktualnie zużywam 2 opakowanie i wiem, że pomadka zagości u mnie na dłużej.

Według mnie ma same zalety!

- cudownie nawilża usta, dogłębnie regeneruje (jeśli jest potrzeba) i dba, pielęgnuje z każdą aplikacją
    - usta są miękkie, gładkie i zadbane, z ewentualnymi suchymi skórkami Altetta bardzo szybko sobie radzi
    - dobrze się aplikuje (sztyft jest sztywny), pozostawia na ustach śliską ochronną warstwę, usta zdrowo błyszczą
    - długo i porządnie się utrzymuje
    - super skład
    - zapach mi nie przeszkadza, choć zdaję sobie sprawę, że nie każdemu się spodoba
    - nie pozostawia smaku
    - nie zbiera się w kącikach, nie klei, nie robią się białe "zajady"
    - porządnie wykonane opakowanie ( choć zmieniłabym szatę graficzną na ładniejszą, ale to drobny szczegół )

Kilka razy (pod wpływem przeczytanych recenzji) nałożyłam ją na rzęsy, ale zabrakło mi wytrwałości i przekonania by robić to dalej, dlatego nie mogę wypowiedzieć się o efektach bądź ich braku, ale za to powiem, że kosmetyk nie podrażnił oczu.

Świetnie pielęgnująca pomadka w niskiej cenie! Polecam wypróbować.

Używam tego produktu od: kwietnia 2014

Chcesz pochwalić tass822 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Dla mnie idealna do:
    - ust- nie wysusza, nawilża, pielęgnuje
    - do brwi i rzęs - smaruję i mam wrażenie,że rzęsy mniej wypadają, są gęściejsze
    - do przesuszonych skórek przy paznokciach

-wydajna
    -tania

Mogę się jedynie przyczepić do zapachu, który mógłby być ładniejszy, ale tak to minusów nie widzę.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić behemotkot za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij