Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Bardzo dobra pomadka ocarina
  • Super sklad plus super delikatna konsytencja plus dobre nawilzenie to jej 3 zalety. Jesli jest bardzo cieplo potrafi topic sie a nawet zlamac niestety. Ale I tak ja lubie I bede wracac.

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniała
  • Jedna z lepszych pomadek pielęgnacyjnych jaką stosowałam. Szczególnie w takim okresie kiedy na dworze mamy temperaturę poniżej zera sprawdza się idealnie i chroni nasze usta. Wtedy zużywam hurtowo

Słyszałam także o innym zastosowaniu tej pomadki, a mianowicie jako odżywki do rzęs i brwi. Sprawdziła się również bardzo dobrze ale może to przez moją nieudolność nakładania ale czasami nałożyłam tak blisko linii rzęs, że połowę produktu miałam w oku i trzeba było przemywać oczy. Obecnie znalazłam inny wspaniały sposób na wzrost rzęs i zagęszczenie brwi także tą pomadkę stosuję zgodnie z przeznaczeniem.

Niektóre z jej zalet:

- wspaniały skład

- zbita woskowa konsystencja. Wspaniale rozsmarowuje się na ustach

- nadaje ustom delikatny śliczny połysk. Bardzo często to właśnie jej używam w ciągu dnia zamiast błyszczyka

- nawilża i zmiękcza skórę ust

- chroni usta podczas ujemnych temperatur i podczas wiatru.

- trzyma się długo na ustach i również długo czujemy jej nawilżenie. Możemy jeść pić a usta przez wiele godzin są ochronione i nawilżone

- wydajna

- bardzo dobra cena. Ja kupuję zwykle na promocji i zaopatruję się w dwa opakowania

- zapach neutralny i bardzo naturalny

- wygodne opakowanie i ładne opakowanie. Nie znoszę jak coś trzeba wyciskać lub wkładać palec do słoiczka z balsamem do ust.

- jeszcze nie stosowałam ale sądzę, że bardzo dobrze by się sprawdziła jako taki produkt doraźny na suche łokcie czy pięty.

- mam zamiar ją wypróbować również jako balsam do suchych skórek wokół paznokci. Ciekawe jak się sprawdzi ale coś czuję, że idealnie. Czekam na promocję w ross

Serdecznie polecam dla mnie ten produkt jest rewelacyjny, tani i wydajny i na pewno jeszcze wiele opakowań przede mną

Używam tego produktu od: od 1,5 roku jestem wierna tej pomadce
    Ilość zużytych opakowań: 5-6 opakowań

Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Supertania superpomadka
  • Kupiona przez przypadek, tak przy okazji, a ze lubie kosmetyki marki Alterra wyladowala w koszyku. Bardzo ladny, naturalny sklad. Nie pozostawia koloru, nie bieli, ladnie nawilza. Niestety przy cieplejszych dniach moja miala tendencje do topienia sie i ostatecznie mi sie zlamala stad minus pol gwiazdki - ale I tak kupilam nastepn

Używam tego produktu od: dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić patik79 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Na plus w tej pomadce to zdecydowanie skład(podobno naturalny),cena, opakowanie. Jeśli chodzi o zapach to ja nic nie czuje( a nawet chciałabym poczuć ten cały rumianek), na rzęsy działa świetnie, teraz stosuje do ust ale niezbyt mi się podoba(jakoś czuje ja zbyt bardzo na ustach i znam lepsze-choć droższe)

Chcesz pochwalić Rerera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Ma fantastyczny skład- bardzo naturalny jak cala Alterra. Świetnie dziala na spierzchniete usta, niezastapiona w codziennej pielęgnacji.

Ja stosuję jako bazę pod kolorowa pomadkę.

Odejmuję pół gwiazdki za zapach- jakis taki zbyt ziołowy jak dla mnie.

Chcesz pochwalić ejnohalo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna
  • Najlepsza pomadka do ust, bijąca na głowę moje ulubione pomadki Bebe i Tisane.

Przede wszystkim cudowny skład, idealnie pielęgnuje usta - są miękkie, przyjemne w dotyku, zregenerowane, błyszczące - daje piękny, delikatny efekt.
    Pachnie ślicznie, dobrze "smakuje", nie roluje się, nie zbiera w załamaniach, wydajna i kosztuje grosze.
    Jest dostępna w każdym Rossmannie.

I d e a ł.

Polecam!

Używam tego produktu od: 2miesiące

Chcesz pochwalić Asia19x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra zarówno do rzęs jak i do ust
  • Pomadki używam zarówno do moich suchych ust, jak i na powieki i rzęsy.

Właściwie najbardziej jestem zachwycona jej nawilżającym działaniem na moją skórę w okół oczu, która zawsze była sucha i spierzchnięta, co wyglądało nieestetycznie i uniemożliwiało nakładanie cieni, żeby ładnie wyglądały. Od prawie roku używam jej wieczorem na skórę w okół oczu brwi i rzęsy. Włoski stały się gęściejsze i dłuższe i wyglądają zdrowiej. A skóra jest nawilżona.

A jeśli chodzi o jej działanie na usta to po prostu dobra pomadka nawilżająca

Używam tego produktu od: Prawie roku
    Ilość zużytych opakowań: Kilka

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ruda0390 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna za 5 zł!
  • + Znakomicie nawilża usta, nawet na mrozie.
    + Jest niesamowicie wydajna. Przy niektórych pomadkach trzeba wielokrotnych aplikacji i grubszej warstwy, żeby w ogóle zauważyć jakąś różnicę, a tu efekt jest już po jednokrotnym "przejechaniu" ust
    + CENA. Regularnie kosztuje 5 zł, a zdarzają się też promocje i możemy ją znaleźć za 3-4 zł.
    + Proste i trwałe opakowanie (spokojnie może przetrwać w torebce).
    + Ma bardzo dobry skład, dlatego też nie czuć chemii w zapachu czy smaku (no nie oszukujmy się, każdej z nas zdarzyło się zjeść trochę pomadki, więc smak to też ważna sprawa).
    + Na ustach nadaje bezbarwny połysk. Dla mnie to plus, bo wygląda dobrze niezależnie od makijażu (a nawet jego braku). Barwiące pomadki nie zawsze i nie każdemu pasują, bo czasem te kolory są mało twarzowe, np. jaśniutko różowe mogą wyglądać trupio lub tandetnie.

- Jedyny minus dla mnie to fakt, że czasami trzeba się jej naszukać w Rossmannie, bo czasami są małe zapasy, zwłaszcza jak zaczyna się zła pogoda i promocje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Pasowała mi dopóki nie trafiłam na niesamowicie nawilżającą Neutrogenę. Takie słaby przeciętniak z tego, kiepsko nawilża/ natłuszcza, plus za fajny skład.

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić animale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjny balsam do ust
  • Testowałam mnóstwo polecanych i/lub popularnych balsamów do ust. Tą pomadkę kupiłam jako... Odżywkę do rzęs. Jednak użyłam jej też zgodnie z przeznaczeniem i teraz nie muszę już poszukiwać antidotum dla moich ust. Ponadto znalazłam fenomenalną odżywkę do rzęs, brwi, paznokci i skórek. Jeden sztyft, mnóstwo zastosowań.

Zalety:

Dla ust:
    + Idealnie nawilża: koniec z suchymi skórkami, pęknięciami, pierzchnięciem ust
    + Natłuszcza: na tyle, że nie przeszkadza na ustach, ale chroni przed niekorzystnym działaniem wiatru czy chłodu

Dla rzęs i brwi:

Dla paznokci:
    + Utwardza
    + Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu
    + Dba o skórki
    + Nabłyszcza (przy regularnym stosowaniu nawet, gdy nie ma jej na paznokciach, płytki pięknie błyszczą)

Ogólne:
    + Kosmetyk jest wegański: bez substancji pochodzenia zwierzęcego i nietestowany na zwierzętach
    + Skład zachwyca
    + Niska cena
    + Duża wydajność

Wady (ogólne):
    - Dziwnie pachnie, ale to subiektywna opinia, ponadto do zapachu przywykłam po kilku dniach

Polecam!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij