Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Ideał!
  • Ulubiona pomadka

+ tania
    + świetny skład
    + doskonale nawilża
    + świetnie nadaje się też do rzęs i brwi
    + bardzo wydajna

To kolejny produkt Alterry który uwielbiam.

Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Madzia94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratuje wysuszone usta
  • Bardzo często mam problem z wysuszonymi ustami. I bardzo często też zmieniam pomadki bo żadna nie sprawdza się na tyle ile oczekuje. Moje kolejne testy padły na Alterrę. Jestem mile zaskoczona. Pomadka świetnie chroni i leczy już wysuszone usta. Nawilża i nadaje się do używania pod szminkę. Cena jest zachęcająca. Jedynym małym minusem jak dla mnie jest bardzo mocno wyczuwalny rumiankowy zapach. Jednak chwilę po nałożeniu już nie jest tak wyczuwalny i da się żyć. Szczerze polecam.

Chcesz pochwalić NikaaK za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Dość długo się na nią czaiłam, często jej nie ma w moich najblizszych Rssmannach. Nie żałuję! Zawsze miałam problem z suchymi ustami, wazeliny, balsamy i masła średnio sobie z nim radziły. Od kiedy stosuję ten balsam na noc nie musze się martwić o suche skórki czy spierzchnięte usta.

Na plus:
    -Świetne nawilżenie,
    -ochrona
    -naturalny skład
    -wydajność
    -pokonała moje oporne suche skórki
    -idealna konsystencja (dobrze się aplikuje, nie rozpływa się w upale, nie klei się na ustach, ale też nie wchłania się do matu; pozostawia na ustach bardzo delikatny połysk)

Niczego więcej od balsamu do ust nie oczekuję.

Ilość zużytych opakowań: wciąż zużywam pierwsze

Chcesz pochwalić uwaga gryze za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Używam tej pomadki zarówno do ust jak i do rzęs i brwi jako odżywki. Spisuje się doskonale. Brwi i rzęsy są odżywione, usta miękkie.
    Jedyny minus - nie jest za smaczna .

Używam tego produktu od: dwóch, trzech miesięcy

Chcesz pochwalić Adrianna_8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • Kupiłam ją, ponieważ zobaczyłam ją na jednym z blogów, że jest polecana jako odżywka do rzęs. I ją pokochałam

+zostawia tłustą warstewkę na ustach,
    +niesamowicie odżywia, usta są po niej baardzo miękkie,
    +tania,
    +łatwo dostępna,
    +trwałe opakowanie,
    +baardzo wydajna, nawet podczas jednoczesnym stosowaniu ją na usta, rzęsy i brwi

Ma tylko jeden minus - nie jest zbyt smaczna

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Agata124611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Extra!
  • Pomadka posiada naturalny skład, nie uczula, chroni i nawilża usta. Potrafi w szybkim tempie zregenerować szorstkie i wysuszone usta. Stosują ją także na noc jako odzywkę do rzęs, są one po niej jakby mocniejsze i grubsze. Jako niewielki minusik mogę potraktować jej specyficzny zapach olejku rycynowego, ale da się go przeżyć.

Chyba kiedyś jeszcze do niej wrócę, jest moją kolejną faworytką wśród balsamów do ust.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Alraune92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomocna
  • + doskonały skład
    + niska cena względem jakości
    + głęboko nawilża usta
    + regeneruje
    + zapobiega pękaniu, szorstkości
    + stosowana codziennie sprawia, że usta są miękkie, nawilżone
    + nie zbiera się w kącikach ust i nie roluje
    + lekka konsystencja, nie bieli ust

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: połowa 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ekspertka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rumiankowe cudeńko
  • Już długi czas jestem wierna pomadkom Isany - szczególnie Hydro. Pewnego dnia stwierdziłam, że mała odmiana się przyda i nie żałuję!

Cóż mogę o niej napisać - wspaniale pachnie, dobrze się rozprowadza. Ładnie prezentuje się na ustach dając im lekki błysk. Cudownie nawilża nawet wymagające usta.
    Warto również wspomnieć o składzie, który również jest na plus jak i cenie.

Zapewne do niej wrócę i to nie raz!

Używam tego produktu od: ok. m-c

Chcesz pochwalić Pistacia za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza!!!
  • Cudo! Bije na głowe wszystkie inne,droższe pomadki.
    Mam wymagające usta,ale dzięki tej pomadce to juz nie problem,bo skóra pije ten kosmetyk jak szalona Faktycznie wnika w skórę i nawilża usta, w przeciwieństwie do innych parafinowych kosmetyków. Rozprowadza się też przyjemnie i nie zbiera się w kącikach Jest również bardzo wydajna!
    Brawa za SKŁAD!Używam tego produktu od: 6 miesIlość zużytych opakowań: w trakcie 3-go

Chcesz pochwalić Saber za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką miałam do tej pory!
  • Długo używałam pomadek, które nic nie dawały typu carmex, blistex, nivea itd. itp.
    W końcu trafiłam na tą, a że była w promocji(ok. 4zł), to kupiłam i szczerze mówiąc... nie zawiodłam się. Jest to do tej pory najlepsza pomadka jaką miałam, a mam naprawdę wymagające usta.
    Przede wszystkim nawilża długotrwale przez co nie muszę smarować ust co pół godziny! W dodatku długo utrzymuje się na ustach, dając delikatny połysk, ale nienachalny.
    Nie podrażnia, nie uczula, nie spływa z ust, konsystencja jest zbita, ale łatwa do rozsmarowania.
    Zapach mi kompletnie nie przeszkadza, ale dla niektórych może być nieprzyjemny.
    Plusem jest także opakowanie, które się niepotrzebnie nie otwiera, jest solidne, z grubszego plastiku.

Chcesz pochwalić Burza_1994 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij