Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• Świetna za 5 zł!
  • + Znakomicie nawilża usta, nawet na mrozie.
    + Jest niesamowicie wydajna. Przy niektórych pomadkach trzeba wielokrotnych aplikacji i grubszej warstwy, żeby w ogóle zauważyć jakąś różnicę, a tu efekt jest już po jednokrotnym "przejechaniu" ust
    + CENA. Regularnie kosztuje 5 zł, a zdarzają się też promocje i możemy ją znaleźć za 3-4 zł.
    + Proste i trwałe opakowanie (spokojnie może przetrwać w torebce).
    + Ma bardzo dobry skład, dlatego też nie czuć chemii w zapachu czy smaku (no nie oszukujmy się, każdej z nas zdarzyło się zjeść trochę pomadki, więc smak to też ważna sprawa).
    + Na ustach nadaje bezbarwny połysk. Dla mnie to plus, bo wygląda dobrze niezależnie od makijażu (a nawet jego braku). Barwiące pomadki nie zawsze i nie każdemu pasują, bo czasem te kolory są mało twarzowe, np. jaśniutko różowe mogą wyglądać trupio lub tandetnie.

- Jedyny minus dla mnie to fakt, że czasami trzeba się jej naszukać w Rossmannie, bo czasami są małe zapasy, zwłaszcza jak zaczyna się zła pogoda i promocje

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • przeciętniak
  • Pasowała mi dopóki nie trafiłam na niesamowicie nawilżającą Neutrogenę. Takie słaby przeciętniak z tego, kiepsko nawilża/ natłuszcza, plus za fajny skład.

Używam tego produktu od: kilka lat

Chcesz pochwalić animale za czytelną i pomocną recenzję?
  • Perfekcyjny balsam do ust
  • Testowałam mnóstwo polecanych i/lub popularnych balsamów do ust. Tą pomadkę kupiłam jako... Odżywkę do rzęs. Jednak użyłam jej też zgodnie z przeznaczeniem i teraz nie muszę już poszukiwać antidotum dla moich ust. Ponadto znalazłam fenomenalną odżywkę do rzęs, brwi, paznokci i skórek. Jeden sztyft, mnóstwo zastosowań.

Zalety:

Dla ust:
    + Idealnie nawilża: koniec z suchymi skórkami, pęknięciami, pierzchnięciem ust
    + Natłuszcza: na tyle, że nie przeszkadza na ustach, ale chroni przed niekorzystnym działaniem wiatru czy chłodu

Dla rzęs i brwi:

Dla paznokci:
    + Utwardza
    + Zapobiega łamaniu i rozdwajaniu
    + Dba o skórki
    + Nabłyszcza (przy regularnym stosowaniu nawet, gdy nie ma jej na paznokciach, płytki pięknie błyszczą)

Ogólne:
    + Kosmetyk jest wegański: bez substancji pochodzenia zwierzęcego i nietestowany na zwierzętach
    + Skład zachwyca
    + Niska cena
    + Duża wydajność

Wady (ogólne):
    - Dziwnie pachnie, ale to subiektywna opinia, ponadto do zapachu przywykłam po kilku dniach

Polecam!

Chcesz pochwalić StarsBeachSunriseAndHe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie.
  • Efekt nawilżająco-odżywczy jest żaden. Dodatkowo pomadka zwyczajnie śmierdzi, równie dobrze mogę posmarowac usta wazeliną, prszynajmniej nie będę czuć zapachu a efekt podobny. Jak dla mnie bubel, na szczęście tani

Używam tego produktu od: 0,5 roku

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak!
  • Zaczne od tego, ze mam bardzo wymagajace usta. Zawsze popekane, widoczne skorki i suche. Uzywalam roznych "zwyklych" pomadek do ust, ale zadna im nie pomogla. Po wyczytaniu recenzji od tego balsamu, postanowilam ja kupic. Nie bylo problemu u mnie z jej znalezieniem, Plusy to oczywiscie natluszczenie, baardzo dlugo utrzymuje mi sie na ustach. I chroni! Przyznam po cichu, ze uzywam jej takze do rzes i widze roznice, choc regularnie nie natluszczam. Usta zregenerowaly mi sie bardzo szybko, po pierwszym dniu widzialam kolosalna roznice, poza tym nie daje jakiegos swiecacego efektu na ustach, tylko delikatne natluszczenie. Rzesy tez sa jakby gestsze, dluzsze. Widze roznice. Opakowanie solidne, spadla mi nie raz i ani jednego pekniecia. Jednakze odejmuje pol gwiazdki za zapach, ktory mnie do tej pory drazni, ale przyzwyczailam sie do niego, ale tez to, ze zapewne zima, jak przyjda mrozy bede potrzebowala czegos mocniejszego, aczkolwiek bede jej uzywala i najwyzej zmienie recenzje (na korzysc)

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: niecale 1

Chcesz pochwalić Olcia1503 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudownie kojąca!
  • Balsam podprowadziłam mamie po nieudanej przygodzie z balsamem D. i teraz widzę ogromną różnicę.
    Generalnie balsam jest twardy i zwarty, nawet w czasie upałów trzyma konsystencję kiedy przez niedopatrzenie zostawiłam ją w aucie na 3 godziny w pełnym słońcu. Początkowo może się wydawać zbyt twarda, ale dla jej wspaniałego działania wybaczam ten mankament.
    Działanie: naturalny skład zapewnia cudowne natłuszczenie, choć z nawilżaniem może być już mały problem, ale coś za coś. W ciągu kilku dni kosmetyk cudownie zregenerował spierzchnięte, wysuszone i podrażnione innym balsamem usta. Już nie mrowią, nie pieką, nie są zaognione, skórki się nie zadzierają! Nareszcie mam cudownie nawilżone i zadbane usta.
    Zapach - początkowo odrzucał mnie, nie mogłam się do niego przekonać, drażnił mnie i mierził, ale po raz kolejny działanie sprawiło, że przeszłam nad tym do porządku dziennego.
    Teraz używam go raz dziennie - profilaktycznie, kiedy pogoda będzie niesprzyjająca znowu wróci do codziennego i częstego użytku.
    Opakowanie: typowe, z matowego, lekko chropowatego tworzywa dzięki czemu nie wysuwa się z dłoni. Opakowanie nie brudzi, napisy i grafiki są trwałe, nic nie złazi, a opakowanie nie ma tendencji do otwierania się.

Podsumowując: to genialny kosmetyk, który spełnia wszystkie obietnice producenta - usta są nawilżone, zadbane, mięciutkie. Nie daję KWC tylko ze względu na specyficzny zapach, 5 gwiazdek zdecydowanie zasłużone

Używam tego produktu od: 4 miesięcu

Chcesz pochwalić haitanka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie podzielam zachwytów
  • Nie wyróżnia się spośród pozostałych pomadek do ust poza smrodkiem. Nie ma glicerolu, a więc nie nawilża ust, zapewnia jedynie natłuszczenie i ochronę. Nie utrzymuje się zbyt długo. Zwykła pomadeczka, za taką cenę może być, aczkolwiek zapach mnie bardzo drażni. Kupiłam ją bardziej na rzęsy, tutaj nie zdziałała za wiele choć jest leciutka poprawa, dobrze działa na paznokcie - zauważalnie je wzmacnia. Jednak to za mało w stosunku do moich oczekiwań, dlatego tylko 3 gwiazdki.
    Podsumowując: polecam na paznokcie, do zwykłego użytku jest raczej poniżej przeciętnej.

Używam tego produktu od: 2-3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 i pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Morrrigan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna ochrona dla ust
  • Dla mnie ten balsam do ust to ideał.
    Największym plusem jest skład - naturalne oleje, bez dodatku parafiny. Ładny zapach, niska cena i poręczne opakowanie sprawiają, że nie ma do czego się doczepić. Wprawdzie nie ma różnych wariantów smakowych i kolorystycznych, ale jeżeli traktujemy go jako balsam na co dzień, to nie jest to problemem.
    Najważniejszy jest efekt - usta są miękkie, nawilżone... i nie trzeba ich smarować co 5 sekund
    Po odzwyczajeniu ust od wysuszających mnie pomadek na bazie paraffiny to ten jest jak narazie najlepszy.

Ilość zużytych opakowań: sześć

Chcesz pochwalić Akka87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Moja ulubiona
  • Pomadka na moich ustach świetnie się spisuje. Nawilża najlepiej ze wszystkich pomadek jakie miałam okazję stosować. Świetna niska cena, z wydajnością jest trochę gorzej. Opakowanie i jego zamknięcie są dobre przez cały czas. Jeśli chodzi o używanie jej na brwiach czy rzęsach, to też dała dobre rezultaty po miesiącu systematycznego stosowania. Serdecznie polecam!

Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić Jjoe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielofunkcyjna, naturalna.
  • Kocham kosmetyki Alterra za naturalność idącą w parze z jakością. Pomadkę kupiłam głównie do rzęs i brwi - jej skład jest wprost genialny do ich pielęgnacji . Nie zawiodłam się. Brwi są lepiej odżywione, błyszczą zdrowiem, natomiast rzęsy są dłuższe i grubsze! Na usta działa standardowo, czyli natłuszcza.
    Ma ładny, delikatny zapach, lekką konsystencję. Kocham!

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Black Brain Lady za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij