Powiększ Rossmann, Alterra, Kamille Lippenpflege (Balsam do ust z ekstraktem z rumianku) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Silwena

Alterra to marka naturalnych kosmetyków, której dystrybutorem jest Rossmann. Sztyft Alterra pielęgnuje usta dzięki cudownym składnikom zawartym w formule, znajdziemy tu olej rycynowy, kokosowy, jojoba, słonecznikowy, wosk pszczeli, wosk candelilla, oliwe z oliwek, olejek z marchwi oraz wit. A i E. Pomadka nie zawiera syntetycznych barwników, aromatów i substancji konserwujących. Nie zawiera również silikonu, parafiny i innych produktów na bazie olejów mineralnych. Surowce roślinne pochodzą z kontrolowanych upraw ekologicznych i dzikich zbiorów. Tolerancja skóry potwierdzona dermatologicznie.

Skład: Ricinus Communis Seed Oil, Cocos Nucifera Oil, Cera Alba, Simmondsia Chinensis Seed Oil, Candelilla Cera, Palmitic Acid, Stearic Acid, Butyrospermum Parkii, Olea Europaea Fruit Oil*, Tocopheryl Acetate, Aroma, Helianthus Annuus Seed Oil, Chamomilla Recutita Oil*, Daucus Carota Sativa Root Extract, Beta-Carotene, Tocopherol.
* z certyfikowanych upraw ekologicznych

Cena: 5,60zł / 4,8g
/s/

• fajny produkt w niskiej cenie
  • bardzo przyjemna pomadka, ładnie nawilżająca usta, rozświetla je i nabłyszcza, nie sprawiając przy tym wrażenia tłustych ust ;P
    uwielbiam produkty rumiankowe, więc ta kwestia bardzo na plus. cena śmiesznie niska (ok.3-4zł), dostępna w każdym rossmanie. w dodatku ładnie pachnie i ma przyjemne opakowanie.
    nie jest to może produkt wybitny i nie wiem jak sprawdza się zimą, ale jestem jak najbardziej na tak!

Chcesz pochwalić aniaa49 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Lubię i na pewno kupię ponownie
  • Kupiłam tę pomadkę po tym, jak przeczytałam o niej wiele dobrego, między innymi na KWC. I muszę przyznać, że faktycznie jest fajna

+ dobrze nawilża i delikatnie natłuszcza usta. Nie jest to co prawda produkt, który uratuje nam mocno popękane czy wysuszone na wiór wargi, ale przy codziennej pielęgnacji sprawdza się dobrze. Można ją też używać jako bazę pod kolorowe pomadki
    + ma przyjemną konsystencję, nie jest za miękka ani za twarda
    + ma genialny, naturalny skład. Olejki i te sprawy. ZERO PARAFINY!
    + zostawia na ustach b. delikatny, naturalny połysk
    + długo utrzymuje się na ustach
    + przyjemny, delikatny zapach, taki...naturalny
    + bardzo dobra cena (5 zł) i łatwa dostępność
    + opakowanie, porządnie wykonane

- szybko się zużywa

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Redhead__GIRL za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Idealnie nawilża usta i zostawia delikatny pobłysk. Można używać ją zarówno na usta jak i na brwi lub rzęsy. Do tego jest bardzo tania.

plusy:
    +tania
    +łatwo dostępna
    +solidne opakowanie
    +można stosować zarówno na usta jak i na rzęsy
    +doskonale nawilża
    +długo się utrzymuje
    +ma ładny, delikatny zapach

Chcesz pochwalić hellothere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra w niskiej cenie
  • Pomadkę kupiłam po przeczytaniu, że może wzmocnić brwi i rzęsy, ale po zastosowaniu ja usta już się z nią nie rozstałam. Dodam że nie mam bardzo suchych ust, raczej używałam w codziennej pielęgnacji.
    Opakowanie solidne, mimo noszenia ciągle w torebce nic się nie rozwaliło.
    Konsystencja bardzo mi odpowiada, tłustawa, czuć ja na ustach, dla mnie to plus. Często nakładam ja na noc. Może nie daje spektakularnego nawilżenia, ale ja takiego nie potrzebuje. Duży plus za skład. Teraz używam innej, ale na pewno do niej wrócę.

Chcesz pochwalić Kasia304 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem nią zachwycona
  • Świetna i niedroga o dobrym składzie. Doskonale nawilża nawet spierzchnięte usta. Zostawia delikatny połysk, długo się utrzymuje. Wyleczyła moje uzależnione od pomadek ochronnych usta.
    Używam ją teraz sporadycznie co dowodzi,że warto zainteresować się składem kosmetyków,ponieważ stosowanie naturalnych kosmetyków procentuje w przyszłości
    Przynajmniej takie moje zdanie.

Chcesz pochwalić basiulkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja ulubiona pomadka
  • Uwielbiam ją! Dobrze natłuszcza, pięknie pachnie (jak dla mnie wcale nie rumiankiem a to dobrze bo nienawidzę zapachu rumianku ) i ma bardzo dobry skład. Do tego ładne, delikatne opakowanie. Często jest w promocji, ostatnio kupiłam ją za ok 2,5 zł. Nie zamienię jej na żadną inną. Polecam

Używam tego produktu od: niecałe 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: ok 4

Chcesz pochwalić asiulka40 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny produkt
  • przyzwoity balsam do ust , chroni usta lekko nawilza oraz niwyluje pieczenie ust , jak dla mnie ma wszystko co to powinien miec dobry balsam do ust

napewno kupie ponownie

Używam tego produktu od: 8 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Angi255 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo skuteczna, naturalna pomadka
  • Kosmetyki dla mnie nie muszą być naturalne, ale wiadomo im mniej chemii tym lepiej. A jak coś jest naturalne i działa, to tym bardziej jest świetnie. Ta pomadka działa świetnie, początkowo natłuszcza usta, dzięki swoim olejom, co dobrze chroni je przed czynnikami zewnętrznymi. Dość długo pozostaje na ustach, ale ta warstewka w niczym nie przeszkadza.

Ma ładny zapach, podoba mi się. Taki lekko mocniejszy zapach rumianku myślę, ale odpowiada mi. Nadaje lekki blask, moich ust nie nawilżyła mocno od razu jak miałam suche skórki, ale po paru użyciach tak i usta stały się gładkie, praktycznie jedwabiście miękkie. Teraz jak jej używam, to suche skórki pojawiają mi się rzadko. Jest lekko twardsza, ale nie jest jakoś ciężko posmarować usta.

Opakowanie jest solidne, nic się nie psuje. Dla lepszej pielęgnacji czasem nakładam grubszą warstwę, czasem może aż za dużo, ale to tak ją polubiłam i dlatego. Stosuję pary razy dziennie, wystarczyłoby mi pewnie teraz z 2 razy dziennie, ale tak ją polubiłam, że chcę częściej Pół gwiazdki tylko mniej, bo minimalnie lepszy efekt myślę, że daje mi Isana intensywnie nawilżająca, która generalnie jest dla mnie idealna. A ta jest genialna i też bardzo blisko jej do niej, dlatego też chętnie jej używam.

Do tego wydajna, smaruję dużo jak pisałam, mam chyba z 3-4 miesiące, niedługo się skończy, ale to i tak super wydajność. Muszę jeszcze użyć do rzęs jak podobno też dobrze działa.A tak tania, a dużo lepsza od droższych pomadek jakie stosowałam. Na pewno kupię ponownie nieraz. Bardzo polecam tę pomadkę, natłuszcza, ale też nawilża, a efekt ten jest długotrwały. Jedna z lepszych, obok Isany intensywnie nawilżającej także moje KWC.

Używam tego produktu od: jakieś 3-4 miesiące chyba
    Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu pierwsze

Chcesz pochwalić Candy_lips za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza!
  • To mój zdecydowany numer jeden.
    Używam na dwa sposoby:

- tradycyjnie, do pielęgnacji ust: sprawdza się doskonale. Ładnie nawilża, zostawia delikatny połysk, chroni i koi.
    Nie "zjada" się w brzydki sposób, nie zbiera w załamaniach.

- jako odżywka do brwi i rzęs: kolejny raz pełen zachwyt! Rzęsy i brwi są w doskonałej kondycji, są przede wszystkim wydłużone. Zauważyłam też, że ładniej się podkręcają. Hit.

Nie wyobrażam sobie, żeby mogło zabraknąć tej pomadki w mojej kosmetyczce.

Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić kofi81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na TAK
  • Zakupiłam ten balsam w celu odżywiania rzęs i brwi, ze względu na dobry ku temu skład produktu
    Kosmetyk nabieram na czystą szczoteczkę po tuszu, pozostających resztek używam do ust W jedenym i drugim przypadku balsam nie zawodzi
    +cena
    +dostępność
    +tłusty, dobrze nawilżający
    +neutralny, delikatny zapach
    +gęsta konsystencja, treściwa
    +odżywia i nabłyszcza, rzęsy nie wypadają, stają się mocniejsze i wydłużone (oczywiście po pewnym czasie używania)
    +skład
    +przyjemność noszenia kosmetyku na ustach

Używam tego produktu od: ok.2-3 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić aLKa9891 za czytelną i pomocną recenzję?