Powiększ Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez evanuela

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Magnesium Sulfate, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citric Acid. (04.01.2015)

• pełen dylematów
  • Mam cerę raczej tłustą ostatnio, kremu używałam na noc.

+ bardzo ładnie pachnie
    + gęsty, treściwy
    + tani i łatwodostępny

- w zasadzie nie widzę po nim efektów: ani nawilżenia, ani odżywienia, ani niczego - taki sobie jest, a mimo to mam wrażenie, że jakby przytłoczył moją cerę i był "zbyt" treściwy, mam wrażenie że cera była po nim zmęczona, szara, ciężko mi to określić.

* zapomniałam o nim w pewnym momencie (kupiłam nowy krem) i sięgając po niego po dwóch - trzech miesiącach zauważyłam, że całkowicie wyparowa, a została go jeszcze połowa! nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło, nie wiem co o tym myśleć.

Najlepsze jest to, że nie za bardzo za co mam mu obniżyć ocenę, ale równocześnie nie ma plusów w działaniu. Dla mnie ten krem jest wielką zagadką, być może kupię go kiedy moja cera znów się wysuszy albo znormalnieje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • kremik był dołaczony do balsamu z tej serii , chcac nie chcac wypróbowałam go chociaz pisze ze dp cery bardzo suchej a moja taka nie jest o dziwo sprawdził się
    swietnie nawilza , na dzien troche moze byc przy tłusty jesli ktos ma cere mieszana/tłusta
    na plus zaliczam tez zapach cene i pojemność 75 ml

Używam tego produktu od: 2 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Mam cere mieszana, przeszlam terapie izotretynoina. Potrzebowalam dobrze nawilzajacego kremu na noc, a ze ziaje po prostu lubie i ich kosmetyki dobrze sie u mnie sprawuja, siegnelam w drogerii po ten kremik.
    Krem sprawia wrazenie takiej "bogatej konsystencji", dlatego cerom mieszanym/tlustym raczej odradzalabym stosowanie go na dzien. Sama rowniez nakladam go tylko i wylacznie na noc. Dobrze sie wchlania, cera jest miekka i mila w dotyku. Nie zapycha, nie uczula. Ladnie pachnie, jest tani i w miare wydajny. Czasem stosuje tez jako kuracje na dlonie i bardzo dobrze sprawuje sie rowniez w tej roli.
    Po zużyciu całego słoiczka wielkości 75ml mam jednak dziwne wrazenie ze to cudowne nawilżenie, odżywianie, zmiękczanie skory itp jest dosłownie piecem na wode. Odczuwalnym tylko wtedy, gdy mamy krem na buzi. Rano, kiedy krem powinien sie wchłonąc i cudownie nawilżać skore - nie widziałam tego nawilżenia. Było tylko wtedy, kiedy krem znajdował sie na powierzchni skory. Plusem jest to, ze nie zapycha i ogolnie nic złego nie robi.
    Podsumowując - krem moze i nawilza, jednak nie jest to nic specjalnego jesli chodzi o twarz. Natomiast na dłonie, ręce, ciało ktore jest szorstkie - bardzo dobrze sie spełniał.
    Nie wiem czy kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten akurat nietrafiony
  • To nie jest tak, że jak krem jest tani a firma polska to musi być kiepski. Lubię Ziaję, ale ten krem wyjątkowo mało daje.

Na początku dobrze nawilża, ale po kilkunastu minutach suche partie mojej mieszanej cery są znów wysuszone a tłuste mocno przetłuszczone.

O efekcie przeciwzmarszczkowym też raczej nie może być mowy.

Szukam dalej

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za masakra!
  • Niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale...
    Krem ładnie pachnie, to polska firma,cena jest ok.Ma fajną konsystencje i ślicznie pachnie.Niestety po drugim dniu używania go na mojej skórze pojawił się ogromny wysyp pryszczy trądzik kosmetyczny!Krem zaraz odstawiłam.Trądzik utrzymywał się 2 tygodnie.Po kilku dniach znów zaczęłam go stosować i to samo...Pewnie to przez parafinę w składzie.Nie użyje go więcej!Masakra!
    Dobrze, że mam komu go oddać!
    Fuuu!

Ilość zużytych opakowań: 5 %

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam problem ze skórą.Niby mam cerę mieszaną ale raz na jakiś czas zmieniam się w węża i łuszczy mi się skóra. Pomagał krem półtłusty lirene i clobaza. Postanowiłam jednak spróbować czegoś innego. Miałam próbkę tego kremu i podobał mi się zapach. Puenta. Krem się sprawdza. W połączeniu z pilingiem cukrowym bardzo poprawia stan skóry. Mam tylko lekko ściągniętą skórę na prawym policzku i tyle. Nakładam ten krem i potem albo fluid (rano) albo krem przeciwzmarszczkowy ( na noc). Do mycia używam oliwki Ziaji. W takiej cenie warto zaryzykować. Dodam, że krem do rąk z tej serii nie działa. Masło jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Chcesz pochwalić anaanas za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Od małego choruję na Atopowe zapalenie skóry, a ten krem idealnie sprawdza się do mojego rodzaju skóry, sprawia, że jest delikatna w dotyku i nie łuszczy się.

Trochę długo się wchłania, bo jest dosyć gęsty, ale to jak najbardziej na plus, bo ja potrzebuję takich kremów.

Gorąco polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić angie92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jak w tytule: uwielbiam ten krem !
    Rzeczywiście ma same zalety. rewelacyjnie nawilżył moją suchą i wrażliwą skóre, nie ma żadnych suchych skórek na twarzy. Nie podrażnia, nie zapycha. Bardzo podoba mi się równiez delikatny zapach. Używam także do łokci i jako kremu do rąk. Świetna jakość przy bardzo niskiej cenie. Polecam !

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić MiaColucci za czytelną i pomocną recenzję?
  • no cóż...bywało lepiej
  • krem dostałam w jakimś zestawie na urodziny

+ cena za tą objętość jest dobra
    + dobrze nawilża

- zapach- dla mnie straszny. Nie lubie tak mocnych zapachów w kremach. Aż mdli
    - skóra mnie po nim piekła a spojówki się czerwieniły więc mnie uczula
    - zbyt tłusty raczej nie na dzień
    - brak ochrony UV też sprawia, że raczej nie jest na dzień

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Krem kupiłam w zestawie wraz z mleczkiem z tej samej serii, w drogerii natura za 9.99 )

Zalety:
    - zapach
    -konsystencja
    -nawilża
    -skóra wygląda po nim na zadbaną
    -cena

Wady:
    -jest troszkę tłusty, więc głównie używam go na noc

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić xxxweraxxx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij