Powiększ Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez evanuela

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Magnesium Sulfate, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citric Acid. (04.01.2015)

• ok
  • kremik był dołaczony do balsamu z tej serii , chcac nie chcac wypróbowałam go chociaz pisze ze dp cery bardzo suchej a moja taka nie jest o dziwo sprawdził się
    swietnie nawilza , na dzien troche moze byc przy tłusty jesli ktos ma cere mieszana/tłusta
    na plus zaliczam tez zapach cene i pojemność 75 ml

Używam tego produktu od: 2 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry nawilżacz
  • Mam cere mieszana, przeszlam terapie izotretynoina. Potrzebowalam dobrze nawilzajacego kremu na noc, a ze ziaje po prostu lubie i ich kosmetyki dobrze sie u mnie sprawuja, siegnelam w drogerii po ten kremik. I absolutnie nie zaluje tych wydanych AZ 8zl - zawrotna kwota ;-)
    Krem jest bardzo odzywczy, nawilzajacy, sprawia wrazenie takiej "bogatej konsystencji", dlatego cerom mieszanym/tlustym raczej odradzalabym stosowanie go na dzien. Sama rowniez nakladam go tylko i wylacznie na noc i bardzo dobrze sie sprawdza w tej roli. Dobrze sie wchlania, cera jest miekka i mila w dotyku. Nie zapycha, nie uczula. Ladnie pachnie, jest tani i w miare wydajny. Czasem stosuje tez jako kuracje na dlonie i bardzo dobrze sprawuje sie rowniez w tej roli. Mozliwe ze na jakis czas przy nim zostane, dopoki moje wymagania nie wzrosna do czegos poza dobrym nawilzeniem - to wymaganie w zupelnosci powyzszy produkt spelnia ;-)

Ilość zużytych opakowań: W trakcie 1

Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten akurat nietrafiony
  • To nie jest tak, że jak krem jest tani a firma polska to musi być kiepski. Lubię Ziaję, ale ten krem wyjątkowo mało daje.

Na początku dobrze nawilża, ale po kilkunastu minutach suche partie mojej mieszanej cery są znów wysuszone a tłuste mocno przetłuszczone.

O efekcie przeciwzmarszczkowym też raczej nie może być mowy.

Szukam dalej

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za masakra!
  • Niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale...
    Krem ładnie pachnie, to polska firma,cena jest ok.Ma fajną konsystencje i ślicznie pachnie.Niestety po drugim dniu używania go na mojej skórze pojawił się ogromny wysyp pryszczy trądzik kosmetyczny!Krem zaraz odstawiłam.Trądzik utrzymywał się 2 tygodnie.Po kilku dniach znów zaczęłam go stosować i to samo...Pewnie to przez parafinę w składzie.Nie użyje go więcej!Masakra!
    Dobrze, że mam komu go oddać!
    Fuuu!

Ilość zużytych opakowań: 5 %

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam problem ze skórą.Niby mam cerę mieszaną ale raz na jakiś czas zmieniam się w węża i łuszczy mi się skóra. Pomagał krem półtłusty lirene i clobaza. Postanowiłam jednak spróbować czegoś innego. Miałam próbkę tego kremu i podobał mi się zapach. Puenta. Krem się sprawdza. W połączeniu z pilingiem cukrowym bardzo poprawia stan skóry. Mam tylko lekko ściągniętą skórę na prawym policzku i tyle. Nakładam ten krem i potem albo fluid (rano) albo krem przeciwzmarszczkowy ( na noc). Do mycia używam oliwki Ziaji. W takiej cenie warto zaryzykować. Dodam, że krem do rąk z tej serii nie działa. Masło jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Chcesz pochwalić anaanas za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Od małego choruję na Atopowe zapalenie skóry, a ten krem idealnie sprawdza się do mojego rodzaju skóry, sprawia, że jest delikatna w dotyku i nie łuszczy się.

Trochę długo się wchłania, bo jest dosyć gęsty, ale to jak najbardziej na plus, bo ja potrzebuję takich kremów.

Gorąco polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić angie92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jak w tytule: uwielbiam ten krem !
    Rzeczywiście ma same zalety. rewelacyjnie nawilżył moją suchą i wrażliwą skóre, nie ma żadnych suchych skórek na twarzy. Nie podrażnia, nie zapycha. Bardzo podoba mi się równiez delikatny zapach. Używam także do łokci i jako kremu do rąk. Świetna jakość przy bardzo niskiej cenie. Polecam !

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić MiaColucci za czytelną i pomocną recenzję?
  • no cóż...bywało lepiej
  • krem dostałam w jakimś zestawie na urodziny

+ cena za tą objętość jest dobra
    + dobrze nawilża

- zapach- dla mnie straszny. Nie lubie tak mocnych zapachów w kremach. Aż mdli
    - skóra mnie po nim piekła a spojówki się czerwieniły więc mnie uczula
    - zbyt tłusty raczej nie na dzień
    - brak ochrony UV też sprawia, że raczej nie jest na dzień

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Krem kupiłam w zestawie wraz z mleczkiem z tej samej serii, w drogerii natura za 9.99 )

Zalety:
    - zapach
    -konsystencja
    -nawilża
    -skóra wygląda po nim na zadbaną
    -cena

Wady:
    -jest troszkę tłusty, więc głównie używam go na noc

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić xxxweraxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem EVER
  • Produkt jak dla mnie ma praktycznie same plusy!
    +gęsta, konkretna konsystencja
    +piękny zapach
    +szybko się wchłania
    +doskonale nawilża i natłuszcza skórę suchą, podrażnioną
    +jest doskonały na noc, na dzień odrobinę zbyt tłusty
    +idealny dla osób uwielbiająch kremy o bogatej konsystencji

Mam problemy ze skórą, kilka lat temu miałam paskudne atopowe zapalenie skóry na twarzy, do dziś zdarza mi się miewać tzw. "liszaje". krem przede wszystkim nie podrażnia, na co muszę uważać, przy wyborze kremu, doskonale nadaje się na noc, na zimę także jest idealny. Latem preferuję kremy o nieco lżejszej konsystencji, natomiast od 2 lat nie rozstaję się z nim i z pewnością zostanie ze mną na wiele lat. Kolejny plus***> jest tani jak barszcz!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij