Powiększ Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez evanuela

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

• ten akurat nietrafiony
  • To nie jest tak, że jak krem jest tani a firma polska to musi być kiepski. Lubię Ziaję, ale ten krem wyjątkowo mało daje.

Na początku dobrze nawilża, ale po kilkunastu minutach suche partie mojej mieszanej cery są znów wysuszone a tłuste mocno przetłuszczone.

O efekcie przeciwzmarszczkowym też raczej nie może być mowy.

Szukam dalej

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za masakra!
  • Niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale...
    Krem ładnie pachnie, to polska firma,cena jest ok.Ma fajną konsystencje i ślicznie pachnie.Niestety po drugim dniu używania go na mojej skórze pojawił się ogromny wysyp pryszczy trądzik kosmetyczny!Krem zaraz odstawiłam.Trądzik utrzymywał się 2 tygodnie.Po kilku dniach znów zaczęłam go stosować i to samo...Pewnie to przez parafinę w składzie.Nie użyje go więcej!Masakra!
    Dobrze, że mam komu go oddać!
    Fuuu!

Ilość zużytych opakowań: 5 %

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam problem ze skórą.Niby mam cerę mieszaną ale raz na jakiś czas zmieniam się w węża i łuszczy mi się skóra. Pomagał krem półtłusty lirene i clobaza. Postanowiłam jednak spróbować czegoś innego. Miałam próbkę tego kremu i podobał mi się zapach. Puenta. Krem się sprawdza. W połączeniu z pilingiem cukrowym bardzo poprawia stan skóry. Mam tylko lekko ściągniętą skórę na prawym policzku i tyle. Nakładam ten krem i potem albo fluid (rano) albo krem przeciwzmarszczkowy ( na noc). Do mycia używam oliwki Ziaji. W takiej cenie warto zaryzykować. Dodam, że krem do rąk z tej serii nie działa. Masło jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Chcesz pochwalić anaanas za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo przyjemny
  • Od małego choruję na Atopowe zapalenie skóry, a ten krem idealnie sprawdza się do mojego rodzaju skóry, sprawia, że jest delikatna w dotyku i nie łuszczy się.

Trochę długo się wchłania, bo jest dosyć gęsty, ale to jak najbardziej na plus, bo ja potrzebuję takich kremów.

Gorąco polecam !

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić angie92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Jak w tytule: uwielbiam ten krem !
    Rzeczywiście ma same zalety. rewelacyjnie nawilżył moją suchą i wrażliwą skóre, nie ma żadnych suchych skórek na twarzy. Nie podrażnia, nie zapycha. Bardzo podoba mi się równiez delikatny zapach. Używam także do łokci i jako kremu do rąk. Świetna jakość przy bardzo niskiej cenie. Polecam !

Używam tego produktu od: luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić MiaColucci za czytelną i pomocną recenzję?
  • no cóż...bywało lepiej
  • krem dostałam w jakimś zestawie na urodziny

+ cena za tą objętość jest dobra
    + dobrze nawilża

- zapach- dla mnie straszny. Nie lubie tak mocnych zapachów w kremach. Aż mdli
    - skóra mnie po nim piekła a spojówki się czerwieniły więc mnie uczula
    - zbyt tłusty raczej nie na dzień
    - brak ochrony UV też sprawia, że raczej nie jest na dzień

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić malaga101 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Krem kupiłam w zestawie wraz z mleczkiem z tej samej serii, w drogerii natura za 9.99 )

Zalety:
    - zapach
    -konsystencja
    -nawilża
    -skóra wygląda po nim na zadbaną
    -cena

Wady:
    -jest troszkę tłusty, więc głównie używam go na noc

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić xxxweraxxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem EVER
  • Produkt jak dla mnie ma praktycznie same plusy!
    +gęsta, konkretna konsystencja
    +piękny zapach
    +szybko się wchłania
    +doskonale nawilża i natłuszcza skórę suchą, podrażnioną
    +jest doskonały na noc, na dzień odrobinę zbyt tłusty
    +idealny dla osób uwielbiająch kremy o bogatej konsystencji

Mam problemy ze skórą, kilka lat temu miałam paskudne atopowe zapalenie skóry na twarzy, do dziś zdarza mi się miewać tzw. "liszaje". krem przede wszystkim nie podrażnia, na co muszę uważać, przy wyborze kremu, doskonale nadaje się na noc, na zimę także jest idealny. Latem preferuję kremy o nieco lżejszej konsystencji, natomiast od 2 lat nie rozstaję się z nim i z pewnością zostanie ze mną na wiele lat. Kolejny plus***> jest tani jak barszcz!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Krem kupiłam w sklepie Ziaja za ok 8,90. Także cena zachęcająca

Plusy:
    -cena
    -świetnie nawilża, likwiduje suche skórki
    -mam skórę mieszaną i trądzik to dla mnie nic nowego, więc myślałam, że skoro ten krem jest tłusty to spowoduje jeszcze zwiększenie się wyprysków. Na początku wyskoczyło parę dodatkowych krostek, ale jak skóra przyzwyczaiła się do kremu po paru dniach to było tylko lepiej- widoczna poprawa kondycji skóry, jest elastyczna, odżwywiona, mam nawet wrażenie, że ma ładniejszy koloryt, jest taka "świeża" i promienna
    - ma przyjemny zapach

Minusy:
    - malutki za to, że krem jest za tłusty pod podkład i powinien to być tylko krem na noc. Ja własnie stosowałam go tylko na noc, rano zmywałam i na co dzień pod podkład używam innego, mniej tłustego kremu

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić aneta_anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do suchych lokci i piet
  • pomylka w moim przypadku straszna. mam sucha skore i do tego jestem po 30, sam sklad powinien mnie zastanowic a jednak cos mi padlo na mozg i wydalam te szalowe 15 zloty

- po dwoch dniach mnie zapchal okrutnie. nastolatka w rozwkicie ma mniejsze wypryski niz ja
    - po drugie wchlania sie rownie szybko co smalec
    - nie nadaje sie pod podklad czy puder bo jest za tlusty, a ja nie mam 3 godzin zeby czekac az sie wchlonie

natomiast jest swietny do suchych lokci i piet i tak zamierzam go zuzyc

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić katakumba za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij