Powiększ Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez evanuela

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Hexyl Laurate, Glycerin, Dimethicone, Sorbitan Sesquioleate, Diisostearoyl Polyglyceryl-3 Dimer Dilinoleate, Magnesium Sulfate, Argania Spinosa Kernel Oil, Panthenol, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Cera Alba, Hydrogenated Castor Oil, Sodium Benzoate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Parfum, Limonene, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Alpha-Isomethyl Ionone, Hexyl Cinnamal, Citric Acid. (04.01.2015)

• Użytkownik
    Chwalona: 7 raz(y)
  • Super!
  • Mam skórę normalną, która czasem robi się delikatnie sucha. Nie mam żadnych alergii, wyprysków, a skóra nie jest specjalnie wrażliwa. Jak dla mnie krem jest rewelacyjny. Świetnie nawilża i wygładza skórę. Dodatkowo krem jest bardzo tani i bardzo wydajny. Przy stosowaniu dwa razy dziennie (nakładam raczej grubą warstwę) starcza na ok 1,5 miesiąca. Dodatkowo kosmetyk ładnie pachnie, a opakowanie jest schludne. Krem bardzo polecam. Ziai dziękuję za świetny kosmetyk.

Ilość zużytych opakowań: 4 duże opakowania

Chcesz pochwalić M.Cz. za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• na suche miejsca na ciele idealny
  • plusy:
    -cena
    - zapach
    - konsystencja
    - idealny na suche miejsca (mam zawsze bardzo suche nogi, a po posmarowaniu tym kremem jest idealnie)

minusy:
    - dla mnie zbyt długo się wchłania
    - pojawiają się wypryski po zbyt częstym używaniu,
    - cera się świeci bardzo więc na dzień się nie nadaje

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić annli18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel
  • Zacznijmy od plusów,chociaż ich jest mało:
    +cena
    +dostępność
    +konsystencja,jest gęsta
    +pojemność (dla kogoś,komu się spodoba,dla mnie to minus,bo ja się z nim męczę)

Minusy:
    -zapach
    -długo się wchłania
    -pozostawia tłustą warstwę na skórze (dlatego odpada stosowanie na dzień)
    -cera po nim okropnie się świeci,nawet gdy użyję na noc to rano to widzę
    -wyparowuje z opakowania (to samo zdarzyło mi się przy kremie AA, z tym,że wtedy odstawiłam krem na dłużej i wyparowało pół,a tutaj mniej)
    -efekt nawilżenia jest złudzeniem-odstawiłam go na kilka dni,może trzy i zauważyłam,że łuszczy mi się skóra. Nie miałam tak nawet przy ujemnych temperaturach w tym roku

Próbowałam używać go jako kremu do rąk-ręce po nim się świeciły no i ze względu na długość wchłaniania się odpuściłam.

Używam tego produktu od: luty 2015

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do suchej skóry !
  • Bardzo dobry krem. Idealnie nadaje się do skóry suchej. Mocno nawilża i można zapomnieć o suchych skórkach, nie zapycha. Świetnie nadaje się pod makijaż, choć czasami bywa za tłusty. Mnie osobiście to nie przeszkadza. Z racji tego, że jest to duże opakowanie, trochę mi się znudził, dlatego też jako następny krem kupiłam brata bliźniaka: krem bio olejki z awokado. Bardzo żałuję, ponieważ mocno mnie uczulił. Z chęcią do niego powrócę

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Badzika za czytelną i pomocną recenzję?
  • pełen dylematów
  • Mam cerę raczej tłustą ostatnio, kremu używałam na noc.

+ bardzo ładnie pachnie
    + gęsty, treściwy
    + tani i łatwodostępny

- w zasadzie nie widzę po nim efektów: ani nawilżenia, ani odżywienia, ani niczego - taki sobie jest, a mimo to mam wrażenie, że jakby przytłoczył moją cerę i był "zbyt" treściwy, mam wrażenie że cera była po nim zmęczona, szara, ciężko mi to określić.

* zapomniałam o nim w pewnym momencie (kupiłam nowy krem) i sięgając po niego po dwóch - trzech miesiącach zauważyłam, że całkowicie wyparowa, a została go jeszcze połowa! nigdy mi się to wcześniej nie zdarzyło, nie wiem co o tym myśleć.

Najlepsze jest to, że nie za bardzo za co mam mu obniżyć ocenę, ale równocześnie nie ma plusów w działaniu. Dla mnie ten krem jest wielką zagadką, być może kupię go kiedy moja cera znów się wysuszy albo znormalnieje.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu z przerwami

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nightcall za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • kremik był dołaczony do balsamu z tej serii , chcac nie chcac wypróbowałam go chociaz pisze ze dp cery bardzo suchej a moja taka nie jest o dziwo sprawdził się
    swietnie nawilza , na dzien troche moze byc przy tłusty jesli ktos ma cere mieszana/tłusta
    na plus zaliczam tez zapach cene i pojemność 75 ml

Używam tego produktu od: 2 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

Chcesz pochwalić Ewelindz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane odczucia
  • Mam cere mieszana, przeszlam terapie izotretynoina. Potrzebowalam dobrze nawilzajacego kremu na noc, a ze ziaje po prostu lubie i ich kosmetyki dobrze sie u mnie sprawuja, siegnelam w drogerii po ten kremik.
    Krem sprawia wrazenie takiej "bogatej konsystencji", dlatego cerom mieszanym/tlustym raczej odradzalabym stosowanie go na dzien. Sama rowniez nakladam go tylko i wylacznie na noc. Dobrze sie wchlania, cera jest miekka i mila w dotyku. Nie zapycha, nie uczula. Ladnie pachnie, jest tani i w miare wydajny. Czasem stosuje tez jako kuracje na dlonie i bardzo dobrze sprawuje sie rowniez w tej roli.
    Po zużyciu całego słoiczka wielkości 75ml mam jednak dziwne wrazenie ze to cudowne nawilżenie, odżywianie, zmiękczanie skory itp jest dosłownie piecem na wode. Odczuwalnym tylko wtedy, gdy mamy krem na buzi. Rano, kiedy krem powinien sie wchłonąc i cudownie nawilżać skore - nie widziałam tego nawilżenia. Było tylko wtedy, kiedy krem znajdował sie na powierzchni skory. Plusem jest to, ze nie zapycha i ogolnie nic złego nie robi.
    Podsumowując - krem moze i nawilza, jednak nie jest to nic specjalnego jesli chodzi o twarz. Natomiast na dłonie, ręce, ciało ktore jest szorstkie - bardzo dobrze sie spełniał.
    Nie wiem czy kupie ponownie.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Viollence za czytelną i pomocną recenzję?
  • ten akurat nietrafiony
  • To nie jest tak, że jak krem jest tani a firma polska to musi być kiepski. Lubię Ziaję, ale ten krem wyjątkowo mało daje.

Na początku dobrze nawilża, ale po kilkunastu minutach suche partie mojej mieszanej cery są znów wysuszone a tłuste mocno przetłuszczone.

O efekcie przeciwzmarszczkowym też raczej nie może być mowy.

Szukam dalej

Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić claudineee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Co za masakra!
  • Niby darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby ale...
    Krem ładnie pachnie, to polska firma,cena jest ok.Ma fajną konsystencje i ślicznie pachnie.Niestety po drugim dniu używania go na mojej skórze pojawił się ogromny wysyp pryszczy trądzik kosmetyczny!Krem zaraz odstawiłam.Trądzik utrzymywał się 2 tygodnie.Po kilku dniach znów zaczęłam go stosować i to samo...Pewnie to przez parafinę w składzie.Nie użyje go więcej!Masakra!
    Dobrze, że mam komu go oddać!
    Fuuu!

Ilość zużytych opakowań: 5 %

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • skuteczny
  • Mam problem ze skórą.Niby mam cerę mieszaną ale raz na jakiś czas zmieniam się w węża i łuszczy mi się skóra. Pomagał krem półtłusty lirene i clobaza. Postanowiłam jednak spróbować czegoś innego. Miałam próbkę tego kremu i podobał mi się zapach. Puenta. Krem się sprawdza. W połączeniu z pilingiem cukrowym bardzo poprawia stan skóry. Mam tylko lekko ściągniętą skórę na prawym policzku i tyle. Nakładam ten krem i potem albo fluid (rano) albo krem przeciwzmarszczkowy ( na noc). Do mycia używam oliwki Ziaji. W takiej cenie warto zaryzykować. Dodam, że krem do rąk z tej serii nie działa. Masło jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, w trakcie 2

Chcesz pochwalić anaanas za czytelną i pomocną recenzję?