Powiększ Ziaja, Bio Olejki, Krem na dzień i na noc do skóry bardzo suchej, podrażnionej z olejkiem arganowym

Zgłoszony przez evanuela

Łagodząco - ochronny krem z naturalnym olejkiem arganowym. Wspomaga procesy ochronne skóry. Poprawia gładkość i elastyczność naskórka. Zmniejsza zmarszczki oraz zapobiega ich powstawaniu. Koi podrażnienia.

• Najlepszy krem EVER
  • Produkt jak dla mnie ma praktycznie same plusy!
    +gęsta, konkretna konsystencja
    +piękny zapach
    +szybko się wchłania
    +doskonale nawilża i natłuszcza skórę suchą, podrażnioną
    +jest doskonały na noc, na dzień odrobinę zbyt tłusty
    +idealny dla osób uwielbiająch kremy o bogatej konsystencji

Mam problemy ze skórą, kilka lat temu miałam paskudne atopowe zapalenie skóry na twarzy, do dziś zdarza mi się miewać tzw. "liszaje". krem przede wszystkim nie podrażnia, na co muszę uważać, przy wyborze kremu, doskonale nadaje się na noc, na zimę także jest idealny. Latem preferuję kremy o nieco lżejszej konsystencji, natomiast od 2 lat nie rozstaję się z nim i z pewnością zostanie ze mną na wiele lat. Kolejny plus***> jest tani jak barszcz!

Ilość zużytych opakowań: 5 dużych opakowań

Chcesz pochwalić UrbaBasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Krem kupiłam w sklepie Ziaja za ok 8,90. Także cena zachęcająca

Plusy:
    -cena
    -świetnie nawilża, likwiduje suche skórki
    -mam skórę mieszaną i trądzik to dla mnie nic nowego, więc myślałam, że skoro ten krem jest tłusty to spowoduje jeszcze zwiększenie się wyprysków. Na początku wyskoczyło parę dodatkowych krostek, ale jak skóra przyzwyczaiła się do kremu po paru dniach to było tylko lepiej- widoczna poprawa kondycji skóry, jest elastyczna, odżwywiona, mam nawet wrażenie, że ma ładniejszy koloryt, jest taka "świeża" i promienna
    - ma przyjemny zapach

Minusy:
    - malutki za to, że krem jest za tłusty pod podkład i powinien to być tylko krem na noc. Ja własnie stosowałam go tylko na noc, rano zmywałam i na co dzień pod podkład używam innego, mniej tłustego kremu

Ilość zużytych opakowań: 2,5

Chcesz pochwalić aneta_anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry do suchych lokci i piet
  • pomylka w moim przypadku straszna. mam sucha skore i do tego jestem po 30, sam sklad powinien mnie zastanowic a jednak cos mi padlo na mozg i wydalam te szalowe 15 zloty

- po dwoch dniach mnie zapchal okrutnie. nastolatka w rozwkicie ma mniejsze wypryski niz ja
    - po drugie wchlania sie rownie szybko co smalec
    - nie nadaje sie pod podklad czy puder bo jest za tlusty, a ja nie mam 3 godzin zeby czekac az sie wchlonie

natomiast jest swietny do suchych lokci i piet i tak zamierzam go zuzyc

Używam tego produktu od: miesiaca

Chcesz pochwalić katakumba za czytelną i pomocną recenzję?
  • tłuste mazidło
  • Beznadziejny krem do twarzy, który sprawdza się jako natłuszczający balsam do ciała. Bardzo długo się wchłania i pozostawia na skórze tłustą warstwę. Nie wyobrażam sobie używać go na twarz, ale do ciała sprawdza się nieźle, szczególnie na przesuszone partie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op. 75 ml

Chcesz pochwalić ejf za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kremik
  • Na początku zacznę od tego że mam tłustą cere i nie mogę pozwolic sobie na pierwszy lepszy krem ze sklepowej półki ponieważ niestety kończy się to żle dla mojej twarzy używam jednego kremu na dzień ale jak wiadomo człowiek chce zmiany która nie zawsze kończy sie dobrze :P Zanim zakupiłam Ziaję musiałam się troche nagimnastykowac bo jak się okazuje nie w kazdym sklepie jest dostepny.

Używam produktu na noc i czasami na dzień jeśli siedzę w domku ponieważ pozostawiwa troszkę tłusty film.

Zacznę od tego co jest dla mnie ogromnie ważne to że kremik nie zapycha) dobrze się wchłania, dobrze nawilża co sprwia że suche skórki znikają. Łagodzi podrażnienia. Skóra po nim jest delikatna, mięciutka, przyjemna w dotyku.

Fajny produkt za małe pieniążki

Serdecznie polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: nie całe opakowanie

Chcesz pochwalić Mariola_86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Jedyny kosmetyk, który w ciągu dwóch nocy spowodował, że na mojej twarzy zniknęły suche skórki! Serdecznie polecam, rano należy zmyć tonikiem tłustą warstewkę.
    Co najważniejsze : nie natłuszcza!

Używam tego produktu od: 3miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: mała część

Chcesz pochwalić anblumo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomógł mi przetrwać zimę
  • Tłusty, bogaty i gęsty krem, który działał na moją skórę kojąco, nawilżająco i łagodząco.
    Stosowałam go na noc, przez całą zimę, ponieważ świetnie radził sobie z przesuszoną przez ogrzewanie i podrażnioną przez mróz skorą.

Tak duży (75ml) słoik wystarczył mi na cała zimę

Ma gęstą, trochę trudną do rozsmarowania konsystencję, ale pachnie przyjemnie, bardzo delikatnie.

Po całej nocy z kremem na twarzy, rano skóra jest ujędrniona, wypoczęta i zregenerowana.

Jedyna niedogodność przy jego stosowaniu, to tłusta i świecąca warstwa jaką pozostawia, ale może na tym polega jego dobroczynne działanie.

Na pewno zaopatrzę się w niego na kolejną zimę.Używam tego produktu od: 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 słoik 75 ml

Chcesz pochwalić kasia0106 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej na nie
  • Krem na noc raczej a u mnie to tylko na noc...

+ na noc dobrze nawilża i odżywia
    + nie powoduje podrażnień ani innych niespodzianek
    +wydajne opakowanie
    + cena
    + zapach( uwielbiam wszystko z olejkiem arganowym)

- u mnie w żadnym wypadku nie nadaje się na dzień za ciężki i tłusty a mam cerę mieszaną

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 75 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aina_w za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej na noc
  • +duże opakowanie za niską cenę
    \n+fajny zapach
    \n+natłuszcza bardzo suchą skórę pozostawiając lekki film - bardziej nadaje się na noc
    \n-aplikacja kremu , wolę pompkę ponieważ krem jest wtedy czysty, niezanieczyszczony.
    \n-mimo że mam suchą skóre to wydaje mi się za ciężki na dzień
    \n-brak ochrony UV

Chcesz pochwalić Monika2301 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry krem do codziennej pielęnacji
  • Krem kupiłam w lecie, gdy moja skóra (w normalnych warunkach mieszana) była przesuszona słońcem, wysoką temperaturą i częstymi kąpielami.
    Plusy:
    + lekka, nietłusta konsystencja - dobrze się wchłania;
    + przyjemny zapach;
    + wydajność i niska cena;
    + dobrze nawilża i odżywia;
    + dobra baza pod makijaż

Na pewno polecam dla osób z cerą normalną i mieszaną, zwłaszcza w warunkach gdy cera jest narażona na przesuszenie.

Używam tego produktu od: 2013 r
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Paula33100 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij