Avene, Masque Apaisant Hydratant (Maseczka kojąco-nawilżająca)

Powiększ Avene, Masque Apaisant Hydratant (Maseczka kojąco-nawilżająca)

Zgłaszająca osoba Basia:

W zasadzie główny jej składnik to woda termalna z Avene, aż 73%, dodatkowo zawiera kilka substancji nawilżających, które pomagają odbudować barierę ochronną naskórka. Mimo tak prostego składu działa niezwykle efektywnie, jest ukojeniem dla podrażnionej i przesuszonej skóry, co tym bardziej świadczy o leczniczych właściwościach wody termalnej ze źródeł w Avene. Pomogła mojej bardzo podrażnionej i przesuszonej twarzy, kiedy to przebywając często w laboratorium chemicznym moja biedna skóra była narażona na ciągły kontakt z oparami różnych chemikaliów. Używałam jej początkowo codziennie na noc, sucha skóra wchłaniała ją natychmiast, a rano była już w dużo lepszym stanie. Bardzo polecam!!!
Zalecany czas pozostawienia na skórze: 10-15 minut

Skład: Avene aqua, paraffinum liquidum, stearic acid, caprylic/capric triglyceride, carthamus tinctorius, propylene glycol, hydrogenated palm/palm kernel oil PEG-6 esters, glyceryl stearate, Cera microcristallina, PEG-100 stearate, bisphenylhexamethicone, butylparaben, carbomer, disodium EDTA, ethylparaben, parfum, methylparaben, phenoxyethanol, propylparaben, triethanolamine, Aqua.

Cena: ok. 55 zł / 50 ml

• dobra
  • Maseczka;
    + nawilża
    +koi (naprawdę mocno podrażnioną skórę)
    +wydajna

Czyli robi to co producent obiecuje (co wcale nie jest tak oczywiste).

Minusem jest jedynie cena innych nie widzę

Myślę, że będę do niej wracać jednak znalazłam jej odrobinę lepszy , polski i tańszy odpowiednik (hydrain3) i w sumie głównie dlatego odbieram jedną gwiazdkę. Niby to nie jej wina , że są lepsze chodzi jedynie o sprawiedliwą ocenę.
    Ale polecam wypróbować bo naprawdę warto!

Chcesz pochwalić scorpionec za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNA
  • Ta maska uratowała mi ,,życie" a dokładnie mówiąc..przed wykonaniem makijażu posmarowałam twarz kremem z alterry ( nigdy wcześniej go nie używałam, ale miał być taki naturalny i DELIKATNY ) po 3 minutach zaczęła mnie palić twarz,która stała się purpurowa!! dosłownie! a to wszystko na 40 min przed wyjściem na wesele siostry, dzięki Bogu inna siostra była w posiadaniu TEGO CUDA i dosłownie w ciągu minuty moja twarz została ukojona,cudowne uczucie. Sprawdziła się w najbardziej ekstramalnych warunkach, od tego czasu używam jej nie tylko do celów specjalnych ale rowniez regularnie 2x w tyg. Ale się rozgadałam

+cuuudownie koi podrażnioną skórę
    + świetnie nawilża
    +ma lekką konsystencję
    +jest wydajna
    +jest moim wybawcą i nigdy mnie nie zawiodła!

Jeśli chodzi o cenę to się nie wypowiem ,bo nigdy jej nie kupuję, dostaję zawsze jako prezent od siostry,tak wiem,szczęściara ze mnie
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić lejdisnajper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządna
  • Nie jest wcale tak łatwo znaleźć porządnie nawilżającą i kojącą maseczkę, która przy tym nie zapchałaby cery mającej ku temu tendencję. A ta właśnie taka jest. Doceniam to zwłaszcza w sezonie letnim, po opalaniu, a także po podrażnieniu/wysuszeniu innymi kosmetykami. Bardzo ją lubię i będę do niej wracać.

Używam tego produktu od: ok. roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić moonland za czytelną i pomocną recenzję?
  • kit z parabenami
  • Kupilam jedynie ze wzgledu na wasze pozytywne oceny... I zakupu zaluje.
    Maseczka skladem nie powala wrecz rozczarowuje! Jedyny wartosciowy skladnik to kernel oil ,co z tego jak za tym 4 rozne parabeny!:/
    Nie da sie zrobic juz bez nich lub bez tylu? Takiej firmie jak Avene? Naprawde?
    Maseczka znajduje sie w typowo zludno-klinicznym opakowaniu dajacym iluzje produktu "z przepisu lekarza". Wyglada na profesjonalny i "naturalny".
    Tuba to 50ml. Produkt latwo sie wyciska, nie wylatuje zbyt duzo, latwo dozowac. Nakladalam na twarzy juz iles tam razy, zwykle raz na tydzien dla extra nawilzenia na noc po calym tygodniu, nieraz jednak stosowalam jakko krem na noc lub jako krem na dzien, jak zostawalam w domu. Czyli - stosowalam go w roznych proporcjach i wielo-jako
    Zapch jest nawet przyjemny, z tych lekkich i pudrowych - troche przypominajacy mi L Oreala.
    Aplikuje rzecz jasna na swiezo oczyszczona buzie.
    Mialam jakies wymagania,wyobrazenia.. Wydawalo mi sie,ze spotkam aptekarska wersje Beauty Flash Clarinsa, ktory absolutnie powala dzialaniem w ciagu paru sekund!
    Ale nie, co to, to nie..
    Konsystencja jest dosc zbita i lekko gesta, produkt pokrywa buzie wyrazna i wyczuwalna niemniej leciutka jak powietrze warstewka czy tez filtrem. Szybko sie wchlania, zachowuje sie jak lekki krem zmieszany z baza do makijazu...
    Efekt jest najmniej sensacyjny... bo go nie ma.
    Moja skora jest wypielegnowana, widzaca rozne sera, kremy, maseczki, olejki...
    Po nich wyglada zdrowo, rozswietlona, nawilzona...
    Po maseczce Avene,trzymanej krocej, dluzej niz przepisowy czas, a takze stosowanej na cala noc - po postu nic nie jestem w stanie zauwazyc!
    Skora wydaje sie byc lekko zmatowiona i tyle..
    Nie wiem,czy serio to wystarczy,zeby tak ten produkt chwalic..
    Nie podrazia, nie uczula, rowniez mnie nie szczypala..ale co z tego? Nie po to kupuje zaawansowana pielegnacje,zeby cieszyc sie,ze mnie po niej nie wysypalo!
    Zuzyje do konca, ale nieco zrazilam sie do ich produktow, szczegolnie,ze ta maseczka byl moim pierwszym od Avene.
    Nie jestem w stanie z czystym sercem polecic.
    Wiecej na pewno nie kupie.

Używam tego produktu od: kwiecien
    Ilość zużytych opakowań: 75% 50ml

Chcesz pochwalić Ivi 1988 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1207 raz(y)
  • Puszysty i skuteczny kompres
  • Masque Apaisant otrzymalam jako probki do zakupów, a poniewaz moja cera jest naczynkowa ze sklonnoscia do nadreaktywnosci byla poddawana kwasom z

duża ulgą dla mej skóry przetestowalam.

+ konsystencja smietankowa
    + zapach pudrowy, typowy Avene
    + nawilza
    + koi
    + uspokaja
    + wyrownuje koloryt cery
    + nie zapycha
    + można pozostawić na noc
    + pozostawia cerę gładką i miłą
    + prosty sklad
    + zawiera okluzyjną parafine
    + wydajna
    + stosowana pod oczy nei podrazniała
    + nei podraznia
    + nei uczula
    + nie podraznia uszkodzonej cery
    + nie podraznia cery podraznionej kwasami
    + wygładza
    + koi zaczerwienienia i podraznienia
    + nawilza i odzywia
    + chroni przed utratą wody z naskorka
    + nowa wersja bez parabenow
    + idealna jako nocny kompres

+/- cena

Maseczka zamknieta w klasycznej tubie posiada postac śmietanki, dzieki czemu aplikuje sie ja łatwo. Wchłania się szybko, mimo tresciwego skladupozostawia nieco lepki film na twarzy ale nie zapycha. Ma przyjemny sklad: olejek z krokosza (moj faworyt i ulubieniec Pierre Fabre), okluzyjna parafina i kilka innych dobrych emolientów sprawiają ze cera szybko sie uspokaja, goi. Jest jak przyjemny puszysty kompres. Plus za brak parabenow w obecnym skladzie po reformulacji.
    Zapach jest pudrowy, typowy dla Avene, bardzo przyjemny i dopieszczający, potęgujące wrazenie puszystości.
    Cera po jej zastosowaniu jest spokojna, chroniona a pozostawiona na noc sprawa ze skóra odzyskuje kondycję powoli regenerując płaszcz hydrolipidowy.

Przyjemnosć stosowania jest duza,w polaczeniu z wydajnością cena przestaje być zaporowa.
    Zdecydowanie poprawia kondycje cery i koi wszelkie podraznienia, sprawia ze cera nabiera rownomierny koloryt i wypoczety wyglad.
    Jest bezkonkurencyjna jesli chodzi o ukojenie nawilzenie i odzywienie.

Masęczkę polecam jako uzupełnienie pielegnacji i kuracji dla cer naczynkowych, wrazliwych, suchych i mieszanych, ktore szukają ukojenia, podstawowego nawilzenia i odbudowy plaszcza hydrolipidowego. Sprawdza sie rowniez pod oczy, szczegolnie u osób ktore mają tendencje do przesuszen w moim przypadku nie powodowała opuchnięc ani podraznien czy uczulen.
    Doskonała

Obecny sklad:

Avene thermal spring water (avene aqua), Paraffinum liquidum, Stearic acid, Caprylic/capric triglyceride. Carthamus tinctorius, Hyrogenated palm, Palm kernel oil peg-6 esters, Triethanolamine, Glyceryl stearate, Cera microcristalina, PEG 100 stearate, Propylene glycol, Caprylc/capric glycerids, Carbomer, Disodium

EDTA, Parfum, Phenyl trimethicone.

Polecam!

_____________________________________________________________
    Kopiowanie i używanie do innych celów bez pisemnej zgody redakcji zabronione.

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 5x5ml

Chcesz pochwalić Ajiv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko pieknie ale czasem szczypie
  • Polecila mi ta maske pani dermatolog, jako dobre rozwiazanie dla mojej przesuszonej i sklonnej do podraznien skory.

Od strony wlasciwosci nawilzajacych nie mam jej nic do zarzucenia - ladnie nawilza, daje uczucie odswiezenia skory.

Moj problem z nia pojawia sie gdy mam lekko podrazniona skore - w takich wypadkach maseczka nie pomaga, mam uczucie lekkiego szczypania twarzy.

Co prawda to mija po jakims czasie i nie powoduje zaczerwienia, ale poniewaz kosmetyk ma sie nadawac dla alergikow, spodziewalam sie wrecz ukojenia skory w sytuacjach kryzysowych a nie dodatkowego dyskomfortu.

Natomiast nawilzenie super, dlatego daje 3,5 gwiazdki.

Używam tego produktu od: 5 lat, ale rzadko

Ilość zużytych opakowań: 3 op

Chcesz pochwalić Love_cosmetics za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna
  • Maseczka prawie idealna Nie mam jej nic do zarzucenia, ale pewnie gdzieś tam istnieje coś jeszcze lepszego czego nie dane mi było wypróbować.

Jak dotąd, przez ponad pół roku używam wciąż jednego opakowania ( używam ją raz/ dwa razy w tygodniu) i najważniejsze jej cechy to:
    + dobrze nawilża
    + ma delikatną konsystencję, przyjemnie się ją nakłada
    + koi ( np. po opalaniu, przesuszeniu przez centralne ogrzewanie )
    + wydajność
    + estetyczna, małe opakowanie
    + nie zapycha, nie uczula, nie powoduje powstawania niedoskonałości

Jedynie cena mogłaby być niższa ( poza promocją 71 zł) , ale i tak będę ją kupować.

Używam tego produktu od: lipiec 2012

Chcesz pochwalić KitkaMalutka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Od wielu lat borykam sie z problemami z tradzikiem i chyba probowalam juz wszystkiego az w koncu stracilam nadzieje na to ze moja cera moze byc kiedys ładna i bez tych okropnych zaskornikow. Myslalam ze na moj problem nie ma rady az przypadkiem nie natknelam sie na recenzje tej maskeczki na KWC.
    Zachecona pochlebnymi opiniami pobieglam szybciutko do apteki i zakupilam Apaisant Hydratant od Avene... i to byl strzał w 10!

Stosuje ten produkt od 4 miesiecy, raz dziennie, na noc. Z tym, ze uzywam go nie jako maski ale jako kremu i ten wariant sprawdza sie doskonale na mojej cerze.

Mam duzo gladsza skore twarzy, zniknela mi wiecej jak polowa zaskornikow a rano, gdy wstaje, mam promienista buzke. jestem zdecydowanie zadowolona i na pewno nie zmienie jej na nic innego. Wydaje mi sie ze nie ma innego sposobu na zaskorniki jak delikatna pielegnacja i przede wszystkim nawilzanie. Do tego stopnia poprawil sie stan mojej skory, ze nie stosuje juz żadnych podkladow, tylko sam puder w kompakcie. Rewelacja.

+ cudnie nawilza
    + "likwiduje" zaskorniki
    + wygladza buzie
    + koi wszelkie podraznienia, zaczerwienienia itp.

- brak

Używam tego produktu od: 4 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe

Chcesz pochwalić raspberry88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Uwielbiam tę maskę! Bardzo dobrze nawilża i uspokaja moją skłonną do przesuszeń cerę. Ma przyjemny zapach i bardzo dobrze się wchłania. Nie zmywam jej na noc, rano moja buzia jest gładka i miła w dotyku.
    Jedynym minusem jest wysoka, jak dla mnie, cena.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Semiramis84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniała!
  • Maseczkę poleciła mi moja dermatolog na suchą, łuszczącą się i podrażnioną skórę twarzy. Mając w alternatywie maści sterydowe, zaryzykowałam i kupiłam Avene. I nie zawiodłam się! Pierwszy raz zastosowałam ją na noc, a rano obudziałm się ze śliczną, zdrową, gładką skórą. Nie spodziewałam się az takiego efektu. Wystarczy ją stosować 1-2 razy w tygodniu, szybko się wchłania, nie trzeba jej zmywać, można z nią spać. Koi nawet podrażnienia słoneczne. Polecam! Jedyny minus to cena (ponad 50zł), ale warto zainwestować.

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić kawa_zmlekiem za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza
  • Absolutnie najlepsza maseczka jakiej używałam. Warta swej ceny. Nawilża i koi. Bardzo wygodna w stosowaniu bo po prostu nakłada się ją na noc (przynajmniej ja tak robię) i pozwala się działać. Nie trzeba niczego zmywać. Ma delikatny, przyjemny zapach. Jest bardzo wydajna. Ja stosuję ją raz w tygodniu i mam już 5 miesięcy!

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić agata_06 za czytelną i pomocną recenzję?
  • avene znowu pokazało klasę !!!!
  • Maskę zakupiłam w zestawie z mini mleczkiem i peelingiem. Cena zestawu to 55 zł. Maseczka rewelacyjnie nawilża i to dogłębnie. Koi, odżywia. Pielęgnuje. Znikają wszelkie podrażnienia. Nie jest typową maseczką bowiem nie zastyga , nie trzeba jej zmywać. Najlepiej zadziała położona na około godzinę .Potem należy spryskać twarz wodą termalną i cera jak po najlepszym zabiegu. Miałam już mnóstwo róznych pseudo nawilżających kremów i ta maseczka pobiła je na głowę. Cena jest dość wysoka . Ja kładę ją gdzieś 2 razy w tygodniu . Każdemu polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 maseczka

Chcesz pochwalić queenofwinter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tego było mi trzeba
  • Maskę kupiłam, bo moja skóra wyglądała i czuła się fatalnie po wszystkich kremach wysuszających przeciw trądzikowi, jakich używałam. Nie sądziłam, że będzie miała takie spektakularne efekty, które opisuję poniżej.

Formuła:
    Maska ta nie jest "zwykłą maską"- nie nakładamy jej na twarz, a po określonym czasie nie zmywamy. Po prostu wystarczy nałożyć trochę tego cudeńka na buzię- wcale nie potrzebna jest gruba warstwa, jak przekonuje producent, bo i po średnio-grubej warstwie skóra jest niesamowicie odżywiona i ukojona. Później nie trzeba jej zmywać, z czego się bardzo cieszę, bo nienawidzę masek, które zasychają na twarzy na amen i trzeba bardzo porządnie się omęczyć żeby je zmyć. Tej masce po prostu pozwalamy wniknąć w skórę, i to mi się podoba!

Używanie:
    Ja używam 2 razy w tygodniu, zupełnie mi to wystarcza. Mam cerę mieszaną, która jakiś czas temu była kompletnie zdegradowana przez kremy przeciw trądzikowi. Na początku przez tydzień używałam codziennie na wieczór- to nadało życia mojej skórze. Teraz 2 razy w tygodniu rezygnuję z mocnego kremu na noc na rzecz tej maseczki, i działa ona cuda w moim przypadku. Doskonale "naprawiła" tę suchość, którą spowodowały kwasy zawarte w moich kremach.

Jest wygodne, klasyczne-tubka z nakrętką. Cena- troszkę wysoka, ale mogę sobie pozwolić, bo zużywam jej naprawdę niewiele, stosuję już od 2 miesięcy, i końca nie widać

Nawilżenie/ukojenie:
    Maseczka owszem, nawilża oraz koi podrażnioną skórę. Jej konsystencja jest niesamowicie gładka, porównałabym ją do konsystencji baz pod podkład. Po wchłonięciu skóra jest taka miła w dotyku, jak skóra dzidziusia

Ogólna ocena:
    Mimo wysokiej ceny i małej pojemności, jestem bardzo zadowolona, i z czystym sumieniem mogę ten produkt Wam polecić .

Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić kokardka25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudowne ukojenie
  • Zarejestrowałam się specjalnie, aby napisać recenzję tej maseczki. Ponieważ kończę 10 opakowanie, więc będzie bardzo wiarygodna. Do rzeczy. Maseczka cudownie nawilża i koi. U mnie wyleczyła krostki na czole, z którymi nie radził sobie ani dermatolog, ani alergolog. Podejrzewam, że powodem było połączenie naszej cudownej wody z szamponem. Po każdym myciu włosów było to sammo i po każdym z wielu szamponów. Teraz po prostu nakładam maseczkę i jest po kłopocie. Zawsze o niej pamiętam i nigdy się nie rozstaję. Jest też cudowna na wakacjach: leczy po opalaniu, wodzie morskiej czy wietrze. I jeszcze jedno, co dla mnie bardzo ważne. Ta maseczka się nie roluje. Nie wymaga ścierania, zmywania, wystarczy wklepać. Nie cierpię maseczek, po których zostają takie obrzydliwe rolki na palcach i również dlatego Avene to mój ideał.
    Polacam każdemu i na każdą pogodę. Najlepiej na noc. Nie potrzeba już kremu. Rano obudzicie się z dobrze nawilżoną wypoczętą buzią.

Używam tego produktu od: kilka lat

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sasanka2222 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Muszę przyznać, że nie doceniłam tej maseczki. Po zużyciu pierwszego opakowania pobiegłam do apteki i zaopatrzyłam się w najróżniejsze maseczki nawliżające. Była w nich również maseczka Avene dla cery naczynkowej. Jednak żadna z nich nie dorównała tej. Dlatego obecnie kupiłam jej drugie opakowanie. Maseczka dobrze nawliża , ma przyjemną konsystencję i bardzo dobrze wygladza cerę, jest ona przyjemna w dotyku. Opakowanie jest higieniczne, cena ten nie powala i do tego ten piękny zapach. Na razie najlepsza!

Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Zawsze używam jej poprostu jako kremu na noc. Puchowa kołderka na buzi, łagodny miły zapach charakterystyczny dla Avene. Rano twarz uśmiechnięta mięciutka i wypoczęta. Wiem, że to opis mało konkretny, ale zużyłam dziesiątki tubek tej maseczki i za każdym razem jestem nią tak samo zachwycona. Jest jak pluszowy bawełniany miś na dobranoc.
    Z konkretów: zero podrażnień, mega ukojenie, kremowa gęsta konsystencja. Dla tłustych lejących cer tak samo dobra jak dla suchych wiórów. Ma w składzie parafinę i różne jej pochodne i bardzo ją za to lubię!!!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kirjekuorta za czytelną i pomocną recenzję?
  • uwielbiam
  • świetny produkt ze środeniej półki.

Cudownie nawilża, koi, wygładza i odżywia - obietnice spełnione jak dla mnie w 100%.
    Zimą stosuję nawet co drugi dzień.

Nakładam ją na całą noc-wieczorem ,uprzednio oczyszczając i pojąc skórę serum One essential Diora.

Nawet grubsza warstwa tej śmietanki się wchłania ... a osobiście nie żałuję jej sobie

PolecamUżywam tego produktu od: dwóch miesięcyIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić chilli19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna!
  • Może na poczatku zaznaczę w jakich okolicznościach i przy jakim stanie skóry używałam tej maseczki. Otóż:
    - moja skóra była tuż po peelingach m.in. na kwasie azelainowym, kwasie mlekowym i cytrynowym + po masce z izotretinoiną
    a wczesniej po peelingu Mandel+
    - skóra ewidentnie wymagała ochrony, porządnego nawilżenia przy ograniczonym składzie nie powodującym zatykania porów i powstawania stanów zapalnych

Od czasu zrobienia peelingu używałam tej maseczki rano/wieczór. Nakładałam na nią makijaż, a wieczorem chodziłam z nią spać.
    Rewelacyjnie przywróciła nawilżenie i zahamowała powstawanie stanów zapalnych. Moja skóra była cudowna, gładka, miękka...

Dziś jeśli moja skóra ma wszystkiego dosyć, jest zaczerwieniona lub podrażniona - używam od razu maseczki kojąco-nawilżającej. Nie znam lepszej Używam tego produktu od: bilsko rokuIlość zużytych opakowań: 2 op.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić laseczka.wąglika za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra
  • Bardzo dobra maseczka - koi i nawilża skórę. Niweluje wszelkie podrażnienia. Nie lubię zapachu kosmetyków avene ale działanie tej maseczki jest dla mnie ważniejsze. Nakładam ją bardzo cieniutką warstwą - zupełnie wystarcza i pięknie wnika w skórę. Nie pozostawia tłustego filmu, twarz jest gładka, delikatna, mięciutka iwypoczęta. Znikają suche skórki. Szczerze polecam. Jedna tubka starcza na kilka miesięcy.

Używam tego produktu od: kilka lat
    Ilość zużytych opakowań: nie wiem

Chcesz pochwalić aduś111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • git!
  • Idealna po wizycie na basenie. Nakładam grubą warstwę i po pół godzinie moja skóra nie pamięta o chlorowanej wodzie. Idealna na każde pieczenie i zaczerwienienie skóry. Bardziej koi niż nawilża, ale z tym nawilżaniem nie jest też tak tragicznie.

Super sprawa.

Polecam!

Ilość zużytych opakowań: pół

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annalongina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stały element mojej kosmetyczki
  • + przyjemny zapach, dość charakterystyczny dla produktów Avene
    + konsystencja gęstego kremu
    + tłusty,dobrze nawilża
    + po użyciu buzia jest miła w dotyku
    + znosi uczucie suchej skóry natychmiast po użyciu
    + nie zostawia klejącej, lepkiej warstwy
    + potrafi wypchnąć od wewnątrz drobne zmarszczki

- średnio wydajna, trzeba jej nałożyć naprawdę sporo
    - za SKŁAD parabeny i inne nieprzyjazne składniki których staram się unikać

Chcesz pochwalić Semifredo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza
  • To dla mnie najlepsza maseczka nawilżająca jaką miałam, a miałam ich wiele. Koi i nawilża tak skutecznie, że po niej mam buzię miękką i gładką jak pupa niemowlaka. Zdradziłam ją dla Biodermy i bardzo tego żałuję. Avene ma przepiękny zapach, który uwielbiam, super konsystencję i co najważniejsze wchłania się tak dobrze, że nie muszę jej resztek ścierać z twarzy (jak w przypadku biodermy), no i jest wydajna. Mam cerę bardzo wrażliwą i suchą na policzkach, a ta maseczka radzi sobie z tym doskonale. Uwielbiam ją tak jak inne kosmetyki Avene.

Używam tego produktu od:rok

Chcesz pochwalić katszp za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie koi i nawilżą
  • Kupiłam tą maseczkę w momencie gdy czerwone suche plamy nie chciały sobie pójść po użyciu mego normalnego mizidła. Przyzwyczaiłam się już,że raz w miesiącu suchość i zaczerwienienie po prostu mnie odwiedzają. Od kiedy używam tej maseczki nie mam już tego problemu. Skóra w tych miejscach jest miękka, doskonale nawilzona i gładka. Maseczka poradziła sobie z ciemnymi "bliznami", które na stale miałam na policzkach po przejsciu suchości i zaczerwienienia.
    Generalnie od kiedy zaczęłam używac produktów Avene stan mojej skóry sie poprawił. Nawet na tyle, że mogę ją teraz torturować p-zmarszczkowo Dirosealem.
    Dlaczego nie 5*? Cena za wysoka,a pojemność mniejsza niż w standardowych maseczkachUżywam tego produktu od:3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań:w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić juma1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Moja ulubiona maseczka nawilżająca.
    Najczęściej zostawiam ją na noc, a rano budzę się z miękką, ukojoną i doskonale nawilżoną twarzą. Serwuje mi dawkę solidnego odżywienia.

Niweluje zaczerwienienia, podrażnienia powstałe np. w wyniku opalania.
    Cudownie radzi sobie z przesuszeniami zimą, kiedy skóra jest narażona raz na zimno a innym razem na ciepło kaloryferów - doskonale ją uspokaja.

Wchłania się tyle ile trzeba - kiedy skóra jest mocno wysuszona wchłonie się do matu, kiedy nie potrzeba aż takiego nawilżenia zostaje na powierzchni skóry (na szczęście nie w postaci lepkiej warstwy ).

Zapach typowy dla kosmetyków Avene (przynajmniej kremów), dość naturalny i delikatny.

Cena, moim zdaniem, adekwatna do jakości.

Na pewno jeszcze się na nią skuszę, choć przyznam, że po 2 opakowaniach mam ochotę spróbować z czymś innym.

Używam tego produktu od: prawie 2 lat

Chcesz pochwalić Organzza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiedyś must-have
  • Bardzo porządna i niedroga maseczka, jak większość produktów Avene. Kiedyś, parę lat temu zawsze miałam ją w szafce.
    Przepiękny,według mnie kwiatowy,zapach, bogata konsystencja. Wspaniale nawilża i natłuszcza. W tej chwili już jej nie używam, bowiem moja pielęgnacja jest perfekcyjna i stosowane przeze mnie kremy i sera sprawiają, że nie muszę już dodatkowo nawilżać cery. Jeśli zaś chodzi o uspokajanie cery, to tu wzorcowo sprawdza się okresowa kuracja Gentle Night Cream Clarinsa i regularne zraszanie się wodą termalną LRP.
    Jednak gdyby moja cera nagle znów zaczęła się domagać specjlanego traktowania, bez wątpienia kupiłabym tę maseczkę.

Używam tego produktu od: 4, 5 lat.
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Pintalabios za czytelną i pomocną recenzję?