Kanebo, Sensai, Designing Duo Bronzing Powder (Puder brązujący)

Powiększ Kanebo, Sensai, Designing Duo Bronzing Powder (Puder brązujący)

Zgłoszony przez Kamlisa

Puder brązujący o dwóch odcieniach z 24 - karatowym złotem oraz perłowymi drobinkami zapewnia połyskujący finisz. Oba odcienie można ze sobą mieszać lub stosować osobno.

Cena: 175zł / 4,3g

• Po prostu BOSKI
  • Zdecydowanie to jest mój hit !
    Bronzer świetnie sie nakłada , daje delikatną , satynową poświatę . Buzia po nim jest idealna jak u porcelanowej laleczki
    Można także stosować jako róż do podkreślenia kości policzkowych . Eleganckie opakowanie . Kolejny świetny wypust marki Sensai , mojej ukochanej sprawdzonej i niezawodnej firmy Jestem bardzo zadowolona z tego kosmetyku i szczerze polecam go innym panią

Używam tego produktu od: 10 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić Gizell za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Nie ukrywam, ze mam duzy sentyment do produktow marki Kanebo. Ten puder kupilam w wakacje aby troche bardziej podkreslic opalenizne. Idealnie sie do tego sprawdza. Lekko brazuje i rozswietla, sprawia, ze cera wyglada swiezo. Duzym plusem jest opakowanie, eleganckie, z lusterkiem i naprawde dobrym pedzelkiem.

Używam tego produktu od: 2 miesiecy

Chcesz pochwalić ameliayvette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Numer 1!
  • Pieknie rozswietla, nadaje mojej cerze 'healthy glow'. Uzywam go jako bronzera oraz czasem zeby podkreslic kosci policzkowe zamiast rozu. Dosc trwaly. Wystarcza porownywalnie tyle co inne drogie marki. Nie obsypuje sie.

Jedynym minusem jest cena. Zaplacilam za niego 185 zl i to zaledwie za 4g!!!!! Inne znane marki moga kosztowac tyle samo, ale jest ich 2/3 razy wiecej (srednio 10g)

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić misiakpysiak za czytelną i pomocną recenzję?
  • miły gadżet rozświetlający
  • Jesli ktos szuka pudru brązującego...niech szuka dalej , nie dając sie zwieśc nazwie tego kosmetyku. To zdecydowanie puder rozświetlajacy. Oczywiscie osoba z bardzo jasna, porcelanowa karnacja, ktora zastosuje Kanebo - bedzie ciemniejsza, ale moze tez nadac sobie cokolwiek dziwaczny wyglad złotej maski Tutenchamona
    Puder, jak na firme - nie jest zabojczo drogi, zwłaszcza, ze na aukcjach mozna kupic za nizsza cene. z pewnoscia bedzie wydajny, ale to mnie niezbyt interesuje - kosmetyki tego typu raczej sie znudza/przeterminuja, niz skoncza...
    Ma ładne, eleganckie opakowanie, minimalistyczna i lekka puderniczke. niestety, odciski palców sa widoczne W srodku jest płaski, miekki i funkcjonalny pedzelek, ktory kojarzy mi sie z podobnym z trojkolorowego pudru shiseido...Co nie zdarza sie czesto - mozna go uzywac, nie szukajac czegos wiekszego
    Puder składa sie z dwoch, przechodzacych w siebie kolorów ( własnie ten efekt mnie skusił)- od jasniutkiego bezo-brazu do złota. Efekt brazowienia na mojej skorze jest minimalny ( karnacja jasna, acz nie porcelanowa, standardowe 02 w podkładach), choc ładny. puder ma dyskretne drobinki ( zaden brokat, złote iskierki), nadaje tez złoty poblask, rodzaj tafli. nałozony na cała twarz, zwłaszcza ciezsza reka - moze naprawde upodobnic nas do złotego faraona , choc na policzkach prezentuje sie całkiem ładnie. przypuszczam, ze latem, do leciutkiej opalenizny - bedzie jeszcze lepszy...
    Podsumowujac - niech go testuja miłosniczki rozswietlaczy i wielbicielki eleganckiego złota, te, ktore szukaja typowego bronzera - moga go sobie odpuscic...

Używam tego produktu od: ok 2 tygodni

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić Kamlisa za czytelną i pomocną recenzję?