Oriflame, Tender Care Cherry (Wiśniowy krem uniwersalny)

Oriflame, Tender Care Cherry (Wiśniowy krem uniwersalny)

Kompleksowy balsam o wiśniowym aromacie. Koi skórę i odpowiednio ją nawilża. Użyj w dowolnym miejscu twarzy lub ciele, aby szybko przywrócić skórze miękkość.

Skład: Petrolatum, Caprylic/Capric Triglyceride, Paraffinum Liquidum, Cera Alba, Paraffin, Acetylated Lanolin, Cetyl Alcohol, Parfum, Tocopheryl Acetate, Glyceryl Caprylate.

Cena: 22,90zł / 15ml
/m/

przydatny drobiazg

To już któraś wersja zapachowa kremu uniwersalnego Oriflame. Wiśniowa odsłona jest zdecydowanie najlepsza ze wszystkich.

Kremik/wazelina ma wiele zastosowań, bo można smarować nim:

1. spierzchnięte usta
2. otarcia przy nosie i ustach podczas kataru
3. suchą skórę na kolanach i łokciach
4. każde inne miejsce

Kosmetyk chroni i przyspiesza regenerację naskórka, a do tego jest zamknięty w uroczym opakowaniu. Kosztuje niewiele i jest bardzo wydajny.

MINUSY:

Zapach wiśni szybko wietrzeje i krem łapie wtedy taką chemiczną nutkę, trochę kojarzącą mi się z zapachem szpitalnych korytarzy (czyli z lizolem).

Jeśli chcemy stosować krem jako balsam do ust, to niestety opakowanie nie jest zbyt szczęśliwe (konieczność niehigienicznego grzebania paluchem w słoiczku)

Jak ja kocham je jajeczka!

Piękne, czerwone opakowanie ze złotym wzorem. Każde otwarcie to sama przyjemność - zapach wiśni jest intensywny, wyraźny, super owocowy. Zostawiłam sobie do specjalnie na zimę, żeby mi przypominał o lecie. Działanie pielęgnacyjne nie odstaje od innych wersji - to jest podstawa mojej kosmetyczki. Do ust, suchych skórek, podrażnień, natychmiastowo działa. Zawsze mam go obok łóżka. Niestety opakowanie nie jest higieniczne, więc do użytku raczej w domu.
Cena wysoka, ale naprawdę polecam polować na jakieś promocje. Pomimo niepozornego opakowania dość wydajny.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Kocham!

W mojej torebce zawsze jest coś wazelinowego. Czy to z bielendy, z ziaji, nivea, a już z pewnością któryś z tender care z Oriflame <3 Po prostu cudaki!

Plusy:

- nawilża i natłuszcza usta

- poręczny i elegancki - zmieści się do kosmetyczki, kieszeniu kurtki, do torebk - wszędzie

- cuuuuuuuuuuudowny zapach

Jakby dodawali do niego pędzelek bez konieczności &quot;maczania\' palucha byłabym wzniebowzięta!

Ilość zużytych opakowań: kilka

Naj pod każym względem!

Jeden w domu, jeden do torebki żeby zawsze mieć go przy sobie :D

Drogi produkt, ale meega wydajny. Swietnie nawilża usta,a posmarowane nim obtarcia w kącikach ust lub zajady znikają po 2 dniach.
Zapach- co tu dużo mówić... jak go czuję to odpływam :) Cudowna wisienka.

Ilość zużytych opakowań: 2 do połowy,1 całe

wiśnia pełną gębą!

Te małe zawiniątka od Oriflame są godne polecenia każdej z Was.

Nawilżają usta, nadając im delikatnie zauważalny połysk. Zresztą są dobre nie tylko na wargi, ale i suche skórki przy paznokciach czy przesuszone łokcie.

Krem pachnie wiśniowo, prawdziwie, nie sztucznie.

Cena dość wygórowana, ale biorąc pod uwagę wydajność produktu - nomen omen - zjadliwa:)

Używam tego produktu od: roku.
Ilość zużytych opakowań: nie liczyłam, ale było ich co najmniej trzy.

kocham &#9829;

&#8226; wielofunkcjonalność (na usta,pięty,łokcie itp.) +
&#8226; niehigieniczne nakładanie -

Używam tego produktu od: 2013-do teraz
Ilość zużytych opakowań: 3 z każdego zostało mi po mniej niż pół

Kremik ten przekierowany jest do suchych miejsc np.ust, stóp itd. U mnie sprawdził się na prawdę świetnie na ustach!! Nawilżył mi usta wtedy kiedy tego potrzebowałam. Jego również dużym plusem jest jego zapach, aż chce się go użyć :) :) Jedynym małym minusikiem jest to, że zimą kiedy np. ja noszę rękawiczki muszę je zdejmować by nałożyć produkt, ale to raczej nie sprawia problemu. Jest małej wielkości i długo utrzymuje się na ustach. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Cudeńko!

Powiem szczerze, że zwykłego kremu uniwersalnego nie lubię, za to wszelkie jego wersje zapachowe to i owszem mniej lub bardziej. Jest to produkt wielofunkcyjny. Można go stosować na usta jako balsam, na suche łakocie, pięty lub kolana oraz skórki wokół paznokci. Doskonale łagodzi również ukąszenia po komarach, a nawet pomaga skórze po kąpieli słonecznej. Mi najbardziej podoba się jego wersja wiśniowa, mimo że za wiśniami nie przepadam, następne w kolejności są wersje: karmelowa oraz waniliowa, na równi z kokosową jest migdałowa, na przedostatniej pozycji uplasowałabym czekoladową, ponieważ spodziewałam się zapachu czekolady mlecznej a zastałam gorzką.

Używam tego produktu od: kiedyś używałam

Super działanie na ustach

Używam tego kremu tylko na usta, ponieważ mam cerę skłonną do zapychania i unikam takich cudów. Natomiast na ustach sprawdza się świetnie, długotrwale je nawilża szczególnie w okresie zimowych. Kremu stosuję też na noc i pod względem działania jest bardzo podobny do Carmexu w słoiczku. Zapach jest bardzo przyjemny.
Jedyne co mi nie pasuje to formuła słoiczku. Jeżeli jestem poza domem to niechętnie sięgam palcem po balsam, bo jest to niehigieniczne, a nie zawsze mam możliwość umycia rąk. Za to odejmuję pół gwiazdki.

Ilość zużytych opakowań: początek

Chemiczny zapach

Produkt sam w sobie nie jest zły, ponieważ dobrze nawilża i natłuszcza usta oraz inne suche miejsca. Zastosowany np. na łokcie nawilża je i sprawia, że są gładkie. Ma takie same efekty jak zwykła wazelina. Kupiłam akurat tą wersję zapachową, ponieważ uwielbiam zapach wiśni, ale ten nie przypadł mi do gustu. Zapach jest mdły i chemiczny przez co przestałam go używać na usta, gdyż nie mogłam znieść tego okropnego zapachu.

Produkt znajduje się w wygodnym i eleganckim opakowaniu. Idealnie nadaje się do noszenia w torebce. Mam długie paznockie więc miewałam problemy z wydobyciem produktu, dlatego uważam opakowanie za mało praktyczne. No i ta cena... Ja akurat kupiłam go w promocji, ale nigdy nie zapłaciłabym za niego regularnej ceny.

Zużyję do końca na miejsca, w których nie będę czuła tego strasznego zapachu.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

OK

+ ładnie pachnie
+ lekko nawilża
+ ma estetyczne opakowanie

- niehigieniczne nakładanie

Miałam te 4 kremy, każdy o innym zapachu, wiśniowy najmniej przypadł mi do gustu. Był najbardziej miękki z wszystkich, taki rozciapany ;)

Przekonałam się:) Jestem na tak! Nie zawsze coś jest takie złe jak się wydaje

Przekonałam się że raczej dobrze natłuszcza, jeżeli naloży się cienką warstwę na usta:) . Działa identycznie jak wazelina, natłuszcza, a raczej nabłyszcza, nawilża. Po jego zastosowaniu usta sprawiają wrażenie miękkich.

Plusy:
- estetyczne, ładnie wyglądające opakowanie
- zapach
- nawilżenie i zmiękczające działanie
- wydajność

Minusy:
- sposób aplikacji
- zbyt szybko znika z ust, choć nawilżenie nadal pozostaje

Aha i jedna kwestia- Dobrze nawilża wtedy i tylko wtedy gdy nałożymy go na usta cienką warstwę:).!

Osobiście bardziej preferuję Avon i Tisane, ale przekonałam się że też nie jest zły!:)
Odejmujmę pół gwiazdki, za to że szybko znika z ust, choć nawilżenie pozosotaje.

Przekonana :) kolejnym podejściem do tego kosmetyku, polecam. Nie zawsze coś jest takie złe jak się wydaje.

Używam tego produktu od: 3 lat z przerwami
Oceniono na 4.5 z 5 gwiazdek