Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Klarende Maske Gurkenextrakt & Bisabolol (Maseczka rozświetlająca)

Zgłoszony przez Alais87

Maseczka rozświetlająca z tlenkiem glinu, bisabololem, prowitaminą B5 i ekstraktem z ogórka.
Rozświetla, łagodzi podrażnienia i działa uspokajająco na skórę.

Cena: 1,70zł / 2x8ml

• Chwalona: 2 raz(y)
  • polecam
  • SKuteczna maseczka, konkretnie działająca. Faktycznie rozświetla i faktycznie ściąga skórę czyszcząc pory. Ciężko się ją zmywa, jest to upierdliwe, ale cóż..zaletą jest tez niska cena, w promocji po 1,2, a nawet 1zł. Z całej serii regularnie stosują tę i peel of.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Chcesz pochwalić hula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykła, przyjemna maseczka
  • trochę oczyszcza skórę, ujednolica koloryt chwilowo, ale cudów nie ma- to tylko maseczka; brak mi tutaj efektu "WOW" jaki miałam po innych maseczkach
    podrażniona skóra może czasem szczypać po aplikacji (o ile dobrze pamiętam to ma ona alkohol denat w składzie, więc może to jego wina...)
    wygładza skórę
    konsystencja jest idealna- kremowa, nie rzadka
    niska cena
    delikatny, nie nachalny zapach
    nie zasycha na skórze bardzo mocno (nie ma efektu "skorupy" , wiec nawilżanie w czasie, gdy maseczka jest na twarzy nie jest potrzebne)
    szybko się ją zmywa ze skóry
    wydajna (1 saszetka wystarcza mi na 3 użycia na twarz)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agnieszka987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Można spróbować...
  • Po niezbyt udanej maseczce oliwkowej, ta jest miłą odmianą. Konsystencja kremowa z dodatkiem glinki, łatwo ją nałożyć na twarz. Nie szczypie, lekko zasycha. Po zmyciu z twarzy, skóra jest przede wszystkim miękka i gładka. Lekko zmatowiona. Jednak ogromnym jak dla mnie minusem jest jej zapach - niby delikatny, a przy tym chemiczny, po prostu dziwny. Dla mnie nieprzyjemny. Podsumowując, maseczka jest warta wypróbowania, ale ja już do niej nie wrócę, głównie ze względu na zapach.

Używam tego produktu od: 2014 roku
    Ilość zużytych opakowań: 1 saszetka (2x8 ml)

Chcesz pochwalić Meghan1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemna, warto czasem kupić
  • Użyłam 2 saszetki, czyli te 4 małe. Nigdy bym się nie skusiła, ale promocja w rossmanie mnie skusiła. Kosztowała 1zł.Warto spróbować. Kupilam prawie wszytskie rodzaje na spróbowanie.

+wydajna (1 saszetka czyli te 2 połówki starczają na ok. 6-8 użyć)
    +ma piękny kolor, taki miętowy
    +skóra po użyciu jest naprawdę miękka, gładka
    +maseczka lekko rozświetla i rozjaśnia
    +łatwo się zmywa

-na początku przy nałożeniu piecze, ale to jakieś 10 sekund

Maseczka jest bardzo fajna. Przyjemna dla skóry. Zmniejsza zaczerwienienia. Zdecydowanie jeszcze ją kupię. To najlepsza maseczka z tych rossmanowych.

Używam tego produktu od: 2 i pół tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić zielonakoniczyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na tę cenę bardzo fajna
  • Mam za sobą dwie takie maseczki, po dwie saszetki, które dzielę na dwa czyli osiem użyć (: Dorwałam podczas promocji za złotówkę.

Moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem mojej skóry) działa bardzo dobrze Skóra po zmyciu jest mięciutka, gładka, nawilżona, oczyszczona a drobne niedoskonałości mniejsze i mniej zaognione.

Miły akcent w mojej kosmetyczce, niby nic nadzwyczajnego a działa lepiej niż niektóre drogie maski. Zdecydowanie polecam bo efekty zaskakujące

Działa. Polecam

Chcesz pochwalić bellfiore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Za taką cenę super! Wygładza skóre, jest wyraznie nawilzona, rozswietlona i zdrowo wyglada. Maseczka ma ladny zapach, konsystencja jest wrecz idelana jak na tego typu pordukt, dobrze sie ja naklada, szybko zasycha i latwo ja usunac. Cena, dostepnosc i duza wydajnosc jak najbardziej na plus (1 saszetka wystacza na ok. 6 uzyc) Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra maseczka
  • Bardzo dobra maseczka ,zostawia moja skórą gładką i nawilżoną a takze miłą w dotyku.Ja nie widze rozswietlenia ale moze stosuję ją za krótko.Maseczka jest tania,łatwo dostepna,jest bardzo wydajna.Jak dla mnie lepsza od tych wszystkich Avonowych Planet SPA Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: kilka saszetek

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • + cena / wydajność (jedna saszetka spokojnie wystarczy na dwa razy w kombinacji twarz + szyja)
    + nie podrażnia, nie uczula
    + jest zwarta, treściwa, nie ucieka przez palce, dobrze trzyma się buzi
    + zapachowo wyraźnie czuć glinkę ;-)
    - po nałożeniu delikatnie szczypie, po zmyciu maseczki twarz jest ściągnięta
    - co do rozjaśnienia nie zauważyłam żadnych efektów, no ale cóż, wierzę, że choć troszku działa i po którymś zastosowaniu ujrzę gładką i jednolitą skórę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobra
  • + łatwo dostępna
    + tania
    + jest jej dużo - mi wystarcza na 2 razy ta jedna połowa
    + przyjemny zapach

- dość trudno się zmywa (używam chusteczek a potem wody z tego powodu)
    - trochę szczypała mnie skóra zaraz po nałożeniu ale po zmyciu nie było problemów

Nie wiem do końca czy rozświetla, bo nakładam tego typu maseczki głownie dla relaksu, a w tej roli sprawdza się znakomicie. Nie jest rewelacyjna, ale jest ok, w dodatku za tę cenę...warto spróbować.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 5 podwójnych

Chcesz pochwalić Dalmatinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwyca Mnie
  • Niedawno zakupilam ja po przeczytaniu recenzji na wizazu , z ciekawosci w sumie bo z tej firmy uzywalam truskawkowej ktora wczesniej przypadła mi do gustu ,okazało sie z ta jest rownie dobra .

+ładnie pachnie
    +oczyszcza i łagodzi podraznienia ,po nałozeniu na twarz i zmyciu ,na drugi dzien zauwazylam ze moje czoło ktore mialo pare zaczerwienionych miejsc jest gładkie i matowe ,zaczerwienienia znikneły
    +skora nabrała jednolitego koloru ,znikneły mi rowniez lekkie przebarwienia po wypryskach
    + bardzo miekka i gładka skora
    +wydajna
    + niska cena
    +dostepnosc

-brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Nanya_dnb za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij