Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Klarende Maske Gurkenextrakt & Bisabolol (Maseczka rozświetlająca)

Zgłoszony przez Alais87

Maseczka rozświetlająca z tlenkiem glinu, bisabololem, prowitaminą B5 i ekstraktem z ogórka.
Rozświetla, łagodzi podrażnienia i działa uspokajająco na skórę.

Cena: 1,70zł / 2x8ml

• Na tę cenę bardzo fajna
  • Mam za sobą dwie takie maseczki, po dwie saszetki, które dzielę na dwa czyli osiem użyć (: Dorwałam podczas promocji za złotówkę.

Moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem mojej skóry) działa bardzo dobrze Skóra po zmyciu jest mięciutka, gładka, nawilżona, oczyszczona a drobne niedoskonałości mniejsze i mniej zaognione.

Miły akcent w mojej kosmetyczce, niby nic nadzwyczajnego a działa lepiej niż niektóre drogie maski. Zdecydowanie polecam bo efekty zaskakujące

Działa. Polecam

Chcesz pochwalić bellfiore za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetna!
  • Za taką cenę super! Wygładza skóre, jest wyraznie nawilzona, rozswietlona i zdrowo wyglada. Maseczka ma ladny zapach, konsystencja jest wrecz idelana jak na tego typu pordukt, dobrze sie ja naklada, szybko zasycha i latwo ja usunac. Cena, dostepnosc i duza wydajnosc jak najbardziej na plus (1 saszetka wystacza na ok. 6 uzyc) Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Anusia490 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobra maseczka
  • Bardzo dobra maseczka ,zostawia moja skórą gładką i nawilżoną a takze miłą w dotyku.Ja nie widze rozswietlenia ale moze stosuję ją za krótko.Maseczka jest tania,łatwo dostepna,jest bardzo wydajna.Jak dla mnie lepsza od tych wszystkich Avonowych Planet SPA Używam tego produktu od: MiesiącaIlość zużytych opakowań: kilka saszetek

Chcesz pochwalić delfix10 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • + cena / wydajność (jedna saszetka spokojnie wystarczy na dwa razy w kombinacji twarz + szyja)
    + nie podrażnia, nie uczula
    + jest zwarta, treściwa, nie ucieka przez palce, dobrze trzyma się buzi
    + zapachowo wyraźnie czuć glinkę ;-)
    - po nałożeniu delikatnie szczypie, po zmyciu maseczki twarz jest ściągnięta
    - co do rozjaśnienia nie zauważyłam żadnych efektów, no ale cóż, wierzę, że choć troszku działa i po którymś zastosowaniu ujrzę gładką i jednolitą skórę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobra
  • + łatwo dostępna
    + tania
    + jest jej dużo - mi wystarcza na 2 razy ta jedna połowa
    + przyjemny zapach

- dość trudno się zmywa (używam chusteczek a potem wody z tego powodu)
    - trochę szczypała mnie skóra zaraz po nałożeniu ale po zmyciu nie było problemów

Nie wiem do końca czy rozświetla, bo nakładam tego typu maseczki głownie dla relaksu, a w tej roli sprawdza się znakomicie. Nie jest rewelacyjna, ale jest ok, w dodatku za tę cenę...warto spróbować.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 5 podwójnych

Chcesz pochwalić Dalmatinkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zachwyca Mnie
  • Niedawno zakupilam ja po przeczytaniu recenzji na wizazu , z ciekawosci w sumie bo z tej firmy uzywalam truskawkowej ktora wczesniej przypadła mi do gustu ,okazało sie z ta jest rownie dobra .

+ładnie pachnie
    +oczyszcza i łagodzi podraznienia ,po nałozeniu na twarz i zmyciu ,na drugi dzien zauwazylam ze moje czoło ktore mialo pare zaczerwienionych miejsc jest gładkie i matowe ,zaczerwienienia znikneły
    +skora nabrała jednolitego koloru ,znikneły mi rowniez lekkie przebarwienia po wypryskach
    + bardzo miekka i gładka skora
    +wydajna
    + niska cena
    +dostepnosc

-brak

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęte

Chcesz pochwalić Nanya_dnb za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetna glinka
  • Używam tej maseczki systematycznie, czesto zdradzałam ją z innymi jednak, nie na długo, zawsze i tak predzej czy pozniej wracałam do niej

*wspaniale oczyszcza skórę
    (wiadomo nie oczekujmy cudów, jezeli ktos ma problematyczną cerę to należy udac sie do dobrej kosmetyczki i dermatologa bo zadna maseczka nie zrobi z nas Jenifer Lopez w 5minut)

*swietnia ściaga pory
    *wyrownuje koloryt skóry i tu ciekawe zjawisko przy mojej lekko naczyniowej skórze nie ma zadnego czerwonego odczynu skory, wrecz przeciwnie naczynia są uspokojone
    *swietna przed wyjscem czy imprezą raz jako domowa forma spa

Jedyny minus to ze przy dłuzszym trzymaniu na skórze zaczyna piec i odczuwa sie wtedy lekki dyskomfort, to znak ze trzeba juz zmyc maseczke.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić bialaczekoladka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest w porządku.
  • Maseczka spełnia moje oczekiwania. Cera jest fajnie gładka, odżywiona, nie jest podrażniona czy wysuszona.
    Za niską cenę otrzymujemy dobry kosmetyk. Ma fajną konsystencję, ciekawy zapach, ładny kolorek. Tylko troszeczkę szczypie na początku ale to chwilowy efekt. Lekko zasycha, ale nie powoduje to dyskomfortu. Jedna saszetka (8ml) spokojnie wystarcza na dwie aplikacje. Dosyć łatwo się zmywa, wystarczy na chwilę zwilżyć twarz by się rozmoczyła. Maska jest często na promocji, choć i bez niej cena jest niska. Prodkut dostępny tylko w Rossmannach. Chętnie do niej wrócę.

Plusy:
    - działanie
    - zapach
    - wydajność
    - cena
    - nie podrażnia, nie wysusza, nie zapycha
    - ładne opakowanie
    - fajny kolor

Minusy: dla mnie brak.

Używam tego produktu od: Kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: Kilka saszetek.

Chcesz pochwalić Nightmare666 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie na plus
  • Zazwyczaj staram się unikać kosmetyków, które chociażby w minimalnym stopniu wywołują podrażnienie mojej skóry. Dla tej maseczki robię wyjątek, bo pomimo początkowego uczucia szczypania (zawiera alkohol), po jej zmyciu nie widzę zaczerwienienia cery, jest wręcz jaśniejsza. Działanie w szczególe:

+ gładsza i zrelaksowana skóra
    + wyrównanie kolorytu
    + lekkie nawliżenie
    + zwężenie porów w niewielkim stopniu, bez uczucia ściągnięcia
    + zmniejszenie widoczności drobnych niedoskonałości
    + po użyciu cera jest matowa, nie błyszczy się

Łatwo ją zmyć, co też jest dużym plusem.
    Do tego cena jak najbardziej zachęcająca.
    I nie zauważyłam zapychania, przynajmniej przy nieregularnym stosowaniu.
    Planuję używać częściej, jestem ciekawa długotrwałych efektów.

Maseczka raczej nie jest przeznaczona dla osób, które spodziewają się natychmiastowych, spektakularnych efektów lub silnego nawliżenia, ale przy moich potrzebach sprawdza się dobrze. Spore zaskoczenie, bo i większych minusów nie znajduję.

Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić Shaitu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może i przetestowania dermatologiczne ale nie bezpieczna dla wszystkich
  • Mam skóre tłustą, skłonną do zmian trądzikowych ale też alergiczną. Lubię maseczki rozświetlające i w końcu nadszedł czas na nią. Czytałąm o niej samej dobre opinie, więc myślałam że to tylko poprzednie były jakieś złe. Jakie było moje zdziwienie kiedy maseczka automatycznie zaczęła mnie piec na twarzy. Zmyłam ją niemal od razu, miałam zaczerwienioną i piekącą twarz. Żadnego pozytywnego efektu nie zauważyłam. Nie kupię więcej jej, ani żadnej innej maseczki Rival. Bardzo mnie uczuliła, a podrażnienie zeszło dopiero na drugi dzień.

Używam tego produktu od: Kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Antymionka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Z pewnością sięgnę po ten produkt ponownie!
  • Po ten produkt sięgnęłam podczas zakupów w Rossmannie. Mam cerę mieszaną z kilkoma niedoskonałościami. Nie czytałam przed zakupami żadnych recenzji, a więc dokonałam zakupu na chybił-trafił. W tym wypadku trafiłam.

+zgodnie z opinią producenta delikatnie rozświetla i uspokaja skórę
    +sprawia, że drobne niedoskonałości stają się mniej widoczne
    +jest bardzo wydajna
    +delikatnie oczyszcza
    +po jej użyciu nie trzeba odczekiwać wieczności, aby nałożyć makijaż
    +wygodne, estetyczne, higieniczne opakowanie
    +przyjemna konsystencja
    +nie zapycha porów
    +daje uczucie świeżości

-ma chemiczny zapach
    -delikatnie szczypie, aczkolwiek da się wytrzymać
    -po jej zmyciu najlepiej posmarować twarz lekkim kremem nawilżającym (ja używam Nivea Soft)

Ilość zużytych opakowań: 2 (w sumie 4x8ml)

Chcesz pochwalić mrichs za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjasnia
  • bardzo ladnie rozswietla buzie i "wybiela" przebarwienia.jak dla mnie bomba poniewaz szukalam czegos ,co zlagodzi plamki po tradziku.bez przekonania kupilam,poleciala mi kolezanka.i nie zaluje.tak zachwalala,ze kupilam ich kilka,zupelnie w ciemno.zdala egzamin.do tego zmatowila buzie.w kosmetyczce obowiazkowo

Używam tego produktu od: jakiegos czasu
    Ilość zużytych opakowań: nie pamietam

Chcesz pochwalić Aleksanderka_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dość fajna
  • Dość fajna maseczka, zużyłam 6 sztuk i ładnie buźkę nawilżała i wygładzała, ale podczas korzystania z 2 ostatnich piekła mnie skóra, choć wcale nie wykonywałam jej po peelingu, podejrzane W każdym razie nie zrobiła nic złego.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić czikily za czytelną i pomocną recenzję?
  • moja ulubiona
  • Maseczka ładnie pachnie, regularnie stosowana rozswietla, matuje, łagodzi, wygładza, daje poczucie swiezosci, nie obciaza, super.To jedyna maseczka z tej serii, która mi odpowiada, kiedys jescze była fajna z rumienkiem, ale cos chyba nie produkuja juz.Maseczka z górnej półki, za cene z dolnej

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 20?

Chcesz pochwalić taminka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepsza taka, niż żadna
  • Szału nie ma, pupy nie urywa, ale czegóż mamy wymagać za taką cenę?

Zacznijmy od plusów.

Cena - niewątpliwie grosze, jak za dwie saszetki maseczki, które na upartego wystarczą nawet na 4 razy. W tym przypadku staram się jednak zużywać 1 saszetkę na 1 raz, efekty nie zachwycają mnie na tyle, żebym bardzo oszczędzała ten produkt, a cena jest na tyle niska, że wcale nie trzeba go oszczędzać.

Ładnie wygładza i jakby rozjaśnia cerę, delikatnie też oczyszcza, ale nie jakoś spektakularnie.

Dobrze się rozprowadza, ma przyjemną konsystencję.

Saszetkowe opakowanie mi odpowiada, jest jednorazowe, higieniczne, zawiera wystarczającą ilość maseczki i daje możliwość wypróbowania produktu, bez konieczności zakupu dużego opakowania.

Minusy:

Szczypie. Może nie jakoś dotkliwie, ale jednak, głównie zaraz po nałożeniu, szczególnie kiedy mam trochę przesuszoną skórę, np. zimą.

Nieciekawie pachnie. Wiem, zapach w kosmetykach nie jest najważniejszy, mają przede wszytskim pielęgnować, ale woń tej maseczki jednak mi przeszkadza, jest dosyć ostra i da się wyczuć alkohol.

Ciężko ją zmyć samymi palcami, trzeba się wspomóc np. gąbeczką.

Nie jest może najcudowniejsza, ale za taką cenę warto wypróbować

Używam tego produktu od: nie wiem
    Ilość zużytych opakowań: 4 lub 5

Chcesz pochwalić meskalinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ładnie oczyszcza skórę
  • maseczka jest przyjemna, ma dobrą niską cenę, dwupak, delikatnie oczyszcza skórę i delikatnie rozjaśnia cerę- skóra jest miękka i gładka w dotyku, brak tylko efektu rozświetlenia, ale mi to nie przeszkadza, za tą cenę super, lubię wracać do tej maseczki

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 całe podwójne

Chcesz pochwalić karolinatojza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jako maseczka oczyszczająca - TAK!
  • "Klarende" to po niemiecku także "oczyszczający" i myślę, że z takim zamysłem wyprodukowano tę maseczkę. Potwierdza to też formuła glinki oraz skład nastawiony na typowo oczyszczające składniki. Z tego powodu pozwolę sobie ocenić ją właśnie pod tym kątem.

+ cena: 1,69 zł za 2 x 8 ml
    + konsystencja: glinkowata
    + wydajność: chociaż maseczka jest w opakowaniu podzielonym na dwie dawki, mi zwykle starcza na 3 – 4 użycia.
    + działanie: geniusz Świetnie oczyszcza i zwęża pory. Choć moja cera nie lubi kosmetyków oczyszczających/matujących/antytrądzikowych itd., to ta mnie nigdy nie podrażniła.

+/- zapach: morski. Niezbyt lubię, ale nie jest to najważniejsza cecha kosmetyku.
    +/- opakowanie. Saszetki mają swoje zalety, ale ja ich nienawidzę.
    +/- skład. Jest bardzo długi (minus!), ale z tego co moje niewprawne wciąż oko widzi – składników „aktywnych” jest całkiem sporo i to na wysokich miejscach. Jednakże wypełniaczy (będących zarazem potencjalnymi alergenami i/lub zapychaczami) jest również wiele.

Używam tego produktu od: hoho, rok?
    Ilość zużytych opakowań: co najmniej pięć podwójnych

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rafineria za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warta uwagi, tylko producent się pomylił
  • Producent zapewnia, że otrzymujemy maseczkę rozświetlającą, która łagodzi podrażnienia i uspokaja skórę: hmm... temu założeniu trzeba się przyjrzeć.

Maseczka wysoko w składzie ma alkohol i jego działanie jest mocno wyczuwalne po nałożeniu na skórę. Osoby o wrażliwej i suchej skórze powinny jej unikać.

Za to jako maseczka oczyszczająca sprawdza się przyzwoicie, stąd kompletnie nie rozumiem dlaczego producent nie zachwala jej jako taką??

Podsumowując:
    + cena
    + wydajność (2 podwójne opakowania starczyły mi na chyba jakieś 8 aplikacji)
    + dostępność
    + nadaje ładny koloryt skórze
    + oczyszcza skórę
    + twarz jest po niej gładsza (taka gładkość dobrze oczyszczonej skóry, niemal jak po peelingu)

- producent się pomylił co do przeznaczenia, stąd obniżam ocenę

Ilość zużytych opakowań: 2 podwójne opakowania

Chcesz pochwalić priscilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto się zapoznać.
  • Mam cerę normalną bez większych problemów i od tej maseczki wymagałam spełnienia obietnic producenta - rozświetlenia, ponieważ właściwie tylko to on nam obiecuje. Poza tym - jak każda inna maseczka - powinna działać na skórę odświeżająco, oczyszczająco i po prostu pozytywnie.

Najczęściej używałam jej na noc, ale polecam również przed wielkim wyjściem.

Maseczka ma jasnoniebieski kolor i jest w formie zastygającego kremu.

Zalety:
    *faktycznie rozpromienia i rozświetla buzię
    *rozjaśnia cerę
    *delikatnie oczyszcza pory
    *wyraźnie odświeża buzię
    *nadaje się przed imprezą, można po użyciu spokojnie nakładać makijaż
    *matuje twarz
    *wygładza
    *wydajna - 2x8ml wystarcza na 4 razy
    *bardzo niska cena, a do tego często w promocji w Rossmannie, można ją kupić za niewiele ponad złotówkę
    *w składzie olejek sojowy i wyciąg z ogórka
    *świetna konsystencja - kremowa, lekka, łatwo się rozprowadza i szybko zasycha
    *nie ma problemu z jej zmyciem - ja robię to za pomocą mokrej ściereczki muślinowej

Wady:
    *zawiera parabeny i alkohol
    *może dodatkowo podrażniać skórę - na przykład kiedy mam podrażnienia (najczęściej w okolicach płatków nosa) maseczka pali skórę, piecze (ale ostatecznie da się to znieść, na przykład gorsze pieczenie odczuwam przy niebieskiej wersji Hydro)
    *nie nawilża ani trochę - odrobinę ściąga skórę, po jej zastosowaniu konieczne jest użycie kremu nawilżającego

Nie jest to idealna maseczka, nie widzę żadnych spektakularnych efektów, ale mogę powiedzieć, że jest bardzo ok - spełnia swe zadanie, fajnie pielęgnuje i z pewnością jeszcze kiedyś po nią sięgnę.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania, czyli w sumie 4 saszetki

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Podoba mi się
  • Maseczka spełniła wszystkie obietnice producenta na 70% plus na moją buzię zadziałała oczyszczająco.
    Odejmuję gwiazdkę za wspomniane % i nieco nieprzyjemne uczucie ściągnięcia skóry po zmyciu produktu.
    Używam po usuwaniu wyprysków. Skutecznie uspokaja czerwona twarz.

Używam tego produktu od: 6 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić tajskiekajdanki za czytelną i pomocną recenzję?
  • ta mi nie pasuje w ogóle
  • Używałam różnych z tej firmy, ale akurat ta nie jest trafiona do mojej cery.
    Plusy:
    zapach, konsystencja, wydajność(saszetka wystarczy na 2 razy), cena
    Minusy:
    nie rozjaśnia, nie odżywia, nie nawilża, napina, ściąga moją cerę, szczypie, źle się zmywa
    Tej już nie kupię.

Używam tego produktu od: jakiegoś czasu
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem całkiem
  • +tania
    +łatwo dostępna
    +matuje i lekko oczyszcza skórę
    +lekko nawilża
    +nawet przyjemnie pachnie
    +jest bardzo wydajna

- trudno się zmywa samymi palcami, ale od czego jest gąbeczka.

Chcesz pochwalić malwi73 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do skóry przetłuszczonej - ok
  • Maska delikatnie zwęża pory, lekko wyszusza - mi nie odpowiada alkochol zawarty w składzie (działa na oczy - łzawią) Skóra jest zmatowiona, rozjaśniona. Lekko szczypie ale chociaż widać jakieś pozytywne efekty zastosowania maski.

Ilość zużytych opakowań: 4 saszetki

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karola_ol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem jak ona to robi, ale czyni cuda.
  • Nie spodziewałam się niczego szczególnego po tak taniej maseczce z alkoholem w składzie ale przyznam że po jej wypróbowaniu zmieniłam zdanie i jestem ciekawa innych kosmetyków Rival de Loop.

Miałam problem z zaskórnikami na czole i (niestety) śladami po mechanicznym oczyszczaniu cery. Maseczka:
    - złagodziła podrażnienia mimo zawartości alkoholu, uspokoiła cerę
    - wyrównała koloryt
    - skóra jest matowa i bardzo gładka w dotyku, wygląda niesamowicie zdrowo
    - zaskórniki są mniej widoczne
    - najlepsza rekomendacja: mimo czerwonych placków po oczyszczaniu, dzięki tej maseczce mogłam spokojnie wyjść dziś bez makijażu. Jak już napisałam, złagodziła podrażnioną skórę i upiększyła cerę.
    - ładnie pachnie i przyjemnie rozgrzewa
    Polecam przed imprezami, ze względu na efekt.
    Będę ją kupować juz na stałe i z radością wypróbuję inne z tej firmy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Ilość zużytych opakowań: co tydzien jedno, ok. 4

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra
  • Maseczka ma zielony kolor i bardzo przyjemny zapach. Trudno się ją zmywa, bo zastyga na twarzy. Jest bardzo wydajna. Nie nawilża, ale też i nie wysuszyła, ale nie wiem, jakby sie sprawdziła na dłuższą metę. Ma alkohol wysoko w składzie, co jest minusem. Nie łagodzi podraznień, rozgrzewa skórę ( a ma łagodzić). Nie rozumiem jak maseczka łagodząca, może zawierać alkohol? Nie wiem, czy rozświetla, bo mam tłustą cerę. Oczyszcza słabo albo wogóle. Nie jest taka, jak maseczka ziaji, która zostawia lekko nawilżoną twarz.
    Na początku, ta maseczka mi się nie spodobała, ale póżniej zobaczyłam efekt. Moja twarz nabrała równomiernego, ładnego kolorytu. Nawet maseczka rozjaśniła mi cerę.
    Nie wiem, czy kupię, bo maseczka ma alkohol w sładzie.

Ilość zużytych opakowań: dwa podwójne

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?