Rival de Loop, Klarende Maske Gurkenextrakt & Bisabolol (Maseczka rozświetlająca)

Maseczka rozświetlająca z tlenkiem glinu, bisabololem, prowitaminą B5 i ekstraktem z ogórka.
Rozświetla, łagodzi podrażnienia i działa uspokajająco na skórę.

Dość fajna

Dość fajna maseczka, zużyłam 6 sztuk i ładnie buźkę nawilżała i wygładzała, ale podczas korzystania z 2 ostatnich piekła mnie skóra, choć wcale nie wykonywałam jej po peelingu, podejrzane :( W każdym razie nie zrobiła nic złego.

Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

wygladza skore

uwielbiam prawie wszysykie maseczki z serii rival de loop

ta pieknie wygladza i oczyszcza skore, cena niska nieraz w promocji za grosze

maseczka nigdy nie wywolala u mnie podraznienia czy zaczerwienienia, latwa aplikacja, dobrze sie zmywa gabeczka

Używam tego produktu od: Dłużej niż kilka lat
Ilość zużytych opakowań: Więcej niż 10

Dla mnie ok

Jedna z leszpych maseczek w tym przedziale cenowym. Kupiłam z czystej ciekawości (była w promocji). Moim zdaniem, wyraźnie poprawia stan skóry twarzy. Buzia jest po niej rozświetlona, przyjemna i gładka w dotyku. Konsystencja maseczki jest w sam raz - nie ścieka, dobrze się ją aplikuje.

Wady produktu:
troszkę szypie po nałożeniu, dość trudno się ją zmywa. Mogłaby być też dostępna w większej wersji (np. w tubce).

Dla mnie ok, na pewno kupię ją ponownie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
Ilość zużytych opakowań: powyżej 5

Niezła

+ wydajność
+ cena
+ widzę bezpośrednie działanie po zmyciu - skóra jest gładsza, uspokojona, choć pory powiększone, chyba dostrzegam to rozświetlenie :D nie jest to natomiast efekt mega wow

- ciężko się zmywa
- opakowanie - wolę tubki, niż saszetki, które po otwarciu czekają na kolejną aplikację, jest to niewygodne i niehigieniczne, a saszetka jest za duża na jedno użycie
- leciutko szczypie po nałożeniu

Używam tego produktu od: kilku tygodni

polecam

SKuteczna maseczka, konkretnie działająca. Faktycznie rozświetla i faktycznie ściąga skórę czyszcząc pory. Ciężko się ją zmywa, jest to upierdliwe, ale cóż..zaletą jest tez niska cena, w promocji po 1,2, a nawet 1zł. Z całej serii regularnie stosują tę i peel of.

Używam tego produktu od: kilku lat
Ilość zużytych opakowań: kilkadziesiąt

Zwykła, przyjemna maseczka

;)trochę oczyszcza skórę, ujednolica koloryt chwilowo, ale cudów nie ma- to tylko maseczka; brak mi tutaj efektu "WOW" jaki miałam po innych maseczkach ;)
:]podrażniona skóra może czasem szczypać po aplikacji (o ile dobrze pamiętam to ma ona alkohol denat w składzie, więc może to jego wina...)
:)wygładza skórę
:)konsystencja jest idealna- kremowa, nie rzadka
:)niska cena
;)delikatny, nie nachalny zapach
:)nie zasycha na skórze bardzo mocno (nie ma efektu "skorupy" , wiec nawilżanie w czasie, gdy maseczka jest na twarzy nie jest potrzebne)
:)szybko się ją zmywa ze skóry
:)wydajna (1 saszetka wystarcza mi na 3 użycia na twarz)

Ilość zużytych opakowań: 2 saszetki

Można spróbować...

Kremy, peelingi i maseczki są kwestią indywidualną. Moja cera z tłustej, trądzikowej przeszła w mieszaną, czasami nawet bardzo przesuszoną na policzkach (szczególnie w okresie jesień-zima). Zatem maseczki staram się dobierać nad wyraz ostrożnie. Maseczka posiada gęstą, kremową konsystencję o błękitnym zabarwieniu. Odczuwalnie ściąga skórę, lecz jest łatwa do zmycia. Jej zapach jest trudny do opisania, aczkolwiek jest on delikatny, w miarę przyjemny. Skóra po tej maseczce jest przyjemnie gładka i miękka, delikatnie nawilżona i zmatowiona. Pory wydają się być oczyszczone. Maseczka uspokaja zaczerwienienia, nie podrażnia ani też nie przesusza. Delikatnie rozświetla. Nie zapycha, a co za tym idzie, nie pogarsza stanu cery.

Ilość zużytych opakowań: kilka saszetek o pojemności 2x8ml

Przyjemna, warto czasem kupić

Użyłam 2 saszetki, czyli te 4 małe. Nigdy bym się nie skusiła, ale promocja w rossmanie mnie skusiła. Kosztowała 1zł.Warto spróbować. Kupilam prawie wszytskie rodzaje na spróbowanie.

+wydajna (1 saszetka czyli te 2 połówki starczają na ok. 6-8 użyć)
+ma piękny kolor, taki miętowy
+skóra po użyciu jest naprawdę miękka, gładka
+maseczka lekko rozświetla i rozjaśnia
+łatwo się zmywa

-na początku przy nałożeniu piecze, ale to jakieś 10 sekund

Maseczka jest bardzo fajna. Przyjemna dla skóry. Zmniejsza zaczerwienienia. Zdecydowanie jeszcze ją kupię. To najlepsza maseczka z tych rossmanowych.

Używam tego produktu od: 2 i pół tygodnia
Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Na tę cenę bardzo fajna

Mam za sobą dwie takie maseczki, po dwie saszetki, które dzielę na dwa czyli osiem użyć (: Dorwałam podczas promocji za złotówkę.

Moim skromnym zdaniem (jak i zdaniem mojej skóry) działa bardzo dobrze :) Skóra po zmyciu jest mięciutka, gładka, nawilżona, oczyszczona a drobne niedoskonałości mniejsze i mniej zaognione.

Miły akcent w mojej kosmetyczce, niby nic nadzwyczajnego a działa lepiej niż niektóre drogie maski. Zdecydowanie polecam bo efekty zaskakujące :)

Działa. Polecam

Świetna!

Za taką cenę super! Wygładza skóre, jest wyraznie nawilzona, rozswietlona i zdrowo wyglada. Maseczka ma ladny zapach, konsystencja jest wrecz idelana jak na tego typu pordukt, dobrze sie ja naklada, szybko zasycha i latwo ja usunac. Cena, dostepnosc i duza wydajnosc jak najbardziej na plus (1 saszetka wystacza na ok. 6 uzyc) Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

bardzo dobra maseczka

Bardzo dobra maseczka ,zostawia moja skórą gładką i nawilżoną a takze miłą w dotyku.Ja nie widze rozswietlenia ale moze stosuję ją za krótko.Maseczka jest tania,łatwo dostepna,jest bardzo wydajna.Jak dla mnie lepsza od tych wszystkich Avonowych Planet SPA

średniak

+ cena / wydajność (jedna saszetka spokojnie wystarczy na dwa razy w kombinacji twarz + szyja)
+ nie podrażnia, nie uczula
+ jest zwarta, treściwa, nie ucieka przez palce, dobrze trzyma się buzi
+ zapachowo wyraźnie czuć glinkę ;-)
- po nałożeniu delikatnie szczypie, po zmyciu maseczki twarz jest ściągnięta
- co do rozjaśnienia nie zauważyłam żadnych efektów, no ale cóż, wierzę, że choć troszku działa i po którymś zastosowaniu ujrzę gładką i jednolitą skórę

Ilość zużytych opakowań: kilka

Jest dobra

+ łatwo dostępna
+ tania
+ jest jej dużo - mi wystarcza na 2 razy ta jedna połowa
+ przyjemny zapach

- dość trudno się zmywa (używam chusteczek a potem wody z tego powodu)
- trochę szczypała mnie skóra zaraz po nałożeniu ale po zmyciu nie było problemów

Nie wiem do końca czy rozświetla, bo nakładam tego typu maseczki głownie dla relaksu, a w tej roli sprawdza się znakomicie. Nie jest rewelacyjna, ale jest ok, w dodatku za tę cenę...warto spróbować.

Używam tego produktu od: Kilku miesięcy
Ilość zużytych opakowań: 5 podwójnych