Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocoamidopropylamine Oxide, Faex Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCl, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Alcohol denat., Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, CI 15985, CI 42090.

Cena: 4,50zł / 300ml

• słabo
  • od jakiegos czasu zrezygnowałam z szamponów typu loreal, elseve czy inne szaumy (kremowe konsystencje i generalnie jakieś dziwne składniki powodowały elektryzowanie i uczucie brudnych włosów) na rzezc kosmetyków polskich producentów z lekką formułą (nie kremowe) licząc że może naturalne kosmetyki podratuja moje elektryzujące się włosy... i ten akurat mnie zawiódł.

+cena - ok 5zł
    +mocno oczyszcza- włosy rzeczywiście nie sa obklejone niczym, czuć że sa takie inne mocno oczyszczone
    +/- zapach ujdzie w tłumie, nie wali piwskiem

-bardzo plącze włosy, chyba dlatego że mocno je oczyszcza... beż odżywki ani rusz
    -rzadka, płynna konsystecncja wylewa sie tonami z buteleczki
    -nie nawilża, tylko mocno oczyszcza- elektryzacja włosów 120%

generalnie nie ma szału, jesli nie ma nic innego w łazience to mozna użyć ale na dłuższą metę nie sprawdzi się przy włosach suchych,,lubiących sie "skołtunić"....

skończył jako żel pod prysznic bo szkoda było wywalić-lepiej zużyć

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Fajny
  • Bardzo lubie szampony Barwy, wszystkie świetnie oczyszczają włosy i przedłużają ich świeżość. Produkt jest bardzo tani (3-4 pln) i ma przyjemny skład

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić youngleaders za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do cieńkich włosów !
  • Szampon kupiłam przypadkowo w sieci Auchan. Poszukiwałam szamponu, który nawilży i nie obciąży moich cieńkich włosów ze skłonnością do wypadania. Cena była niska, więc zaryzykowałam. Po 3-4 myciach włosy przestały wypadać, a po ponad tygodniu stały się błyszczące i lśnią. Nie używam już odżywek, a włosy są świetnie nawilżone. Szczerze polecam !

Chcesz pochwalić Fifinka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię ten szampon
  • Zaczęłam interesować się włosomaniactwem, więc szukam szamponów, odżywek itp bez zbędnej chemii. Ten szampon stosuje raz w tygodniu do mocniejszego oczyszczenia głowy i włosów i w tej roli spisuje się świetnie. Doskonale oczyszcza, nie plącze ani nie wysusza skóry jak i włosów. Odżywki, maski, oleje świetnie się po nim wchłaniają. Jedyne co mi przeszkadza to konsystencja szamponu no i słaba wydajność, ale czego więcej chcieć po tanim szamponie.
    Nie mniej jednak będę go kupować, bo spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniaaaały!
  • Szczerze mówiąc, niespodziewałam się wiele po szamponie za 3,90, ale bardzo mnie zaskoczył!

+ skład jest w miare spokojny, moja skóra głowy i włosy się z nim polubiły
    + pieni się, może nie żadne WOW, jak np. NIVEA ale to tylko utwierdza, że mało jest w nim chemikalii
    + mam wrażenie, że za jego sprawką włosy się wzmocniły od nasady
    + zapach jest dla mnie obojętny, taki świeży, bardzo delikatny, trochę męski?

- malutkim minusem jest konsystencja. trochę jest za rzadka, ale nie odejmę za to gwiazdki bo nie traci znacznie na wydajności, a za tą cenę to już w ogóle nie mam do czego się przyczepić

Mam zamiar zrobić zapas tego cuda, żeby nie skusić się po skończeniu na jakąś ogólnodostępna bombe silikonową.

Używam tego produktu od: Styczeń
    Ilość zużytych opakowań: około. 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny szampon
  • Właśnie go używam, jestem w połowie butelki i jestem bardzo zadowolona. Szampon świetnie myje włosy, nie podraznia skóry głowy, nie ma super udziwnionych składników i do tego jest tani. Dostępny w wielu miejscach (kioski, sklepy Społem, markety), za niewielką cenę.

+ bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    + jest wydajny
    + dobrze się pieni
    + super zmywa oleje
    + włosy po nim są sypkie i świeże
    + nie powoduje podraznień ani łupieżu
    + uniwersalny (nadaje się dla całej rodziny)
    + ma sympatyczną butelkę i dobre, wygodne otwarcie
    + przyjemny, neutralny zapach

Dla mnie idealny, z pewnością do niego wrócę.
    Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry szampon
  • Powolę sobie zacytować swoją własną recenzje szamponu jajecznego tej samej firmy ,ponieważ to moje dwa numery 1!
    Krótko i na temat.Bardzo fajny szampon w niskiej cenie.
    Bez udziwniaczy,bez dziwnych nut zapachowych,których mam już dość.Bez jedwabiów arganów i innych cudów.Spełnia swoją rolę i całkowicie mnie satysfakcjonuje.Na długo odświeża włosy i na długo zostanie ze mną.

Chcesz pochwalić goniaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry bo polski
  • Kupiłam go na próbę, trochę się go obawiałam. Myślałam, że podrażni moją wiecznie udręczoną skórę głowy i poplącze włosy tak, że będę żałować dnia, w którym zdjęłam go z firlitowej półki.

A jednak! Postanowiłam, że szansę dostanie.

Po pierwszym otwarciu do gustu przypadł mi jego zapach, o dziwo niepiwny. Pewnie zdecydowana większość konsumentek uzna woń za niezbyt przyjemną dla nosa. Przybliżając ( mam problem z opisywaniem zapachów) szampon pachnie jak mix suszonych ziół pomieszany z zapachem trawy i łyżeczką czegoś ostrzejszego.

Podczas mycia dosyć dobrze się pienił, nie była to co prawda tak obfita piana jak przy produktach drogeryjnych, ale absolutnie ten fakt nie zasługuje na minus w mich oczach.

Mistrz oczyszczania. Zmyje wszystko, nawet olejek rycynowy.

Nie miałam problemów z rozczesaniem włosów, poszło nadzwyczaj gładko; bardzo mnie to zaskoczyło. A specjalnie dla dobra recenzji nie użyłam po nim żadnej odżywki! Nawet w sprayu

Włosy po umyciu pozostają dłużej świeże, co dla mnie zasługuje na największy plus. Już nie muszę myc grzywki w środku dnia żeby wyglądała świeżo.

O i jeszcze konsystencja, prawie o tym zapomniałam.
    Nie należy do najgęstszych, ale niweluje mi ją cena 4 zł

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?
  • POLECAM KAŻDEMU!!
  • Miałam do czynienia z szamponami z różnych półek. Od tych drogeryjnych typu Nivea , Dove , Wella itd aż do szamponów wysokich lotów (fryzjerskich). Uczucia były różne , niektóre szampony fajnie się pieniły przez co łatwo się myło głowę. Do innych wracałam np. przez sam ładny zapach za który każdy mnie chwalił. Dopiero niedawno zaczęłam dojrzewać i zastanawiać się nad rolą szamponu. Szampon ma być typowo oczyszczający , ma zmyć ze skóry głowy i włosów cięzkie olejki , spraye , lakiery. Od razu mówię ,że tym szamponem nie jest łatwo umyć głowę. Nie pieni się tak mocno jak większość szamponów z drogerii . Trzeba znależć na niego sposób , ja zawsze staram się rozpienić go przy użyciu wody a wtedy na prawdę jest to czysta przyjemność. Doznałam lekkiego szoku przy spłukiwaniu glowy bo włosy były strasznie tępe i szorstkie. Dopiero po czasie zrozumiałam ,że to efekt porządnego oczyszczenia skóry głowy. Dodając równie naturalną odżywkę bedziecie mieli włosy jak nigdy. Siła tkwi w naturze. Nigdy nie miałam tak długo świeżych włosów. Zawsze miałam problem z oklapniętymi włosami przez okazuję się po prostu szampony naładowane silikonami. Już nie potrafię myć włosów innym szamponem , kupiłam sobie ich cały zapas. Zawsze wydawałam majątek na produkty do pielęgnacji włosów wierząc ,że im droższe tym lepsze. Nigdy bym nie pomyślała ,że szampon za takie drobne może być tak genialny. Polecam również szampon jajeczny z tej samej firmy.!

Chcesz pochwalić Alliee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka jakość jaka cena
  • Mam spore problemy z przetłuszczającymi się włosami, więc właściwości oczyszczające szamponu są dla mnie najważniejsze. Szukam takiego produktu, który pozwoli mi na jak najrzadsze ich mycie. Szampon piwny oczyszcza dobrze, ale gorzej niż inne szampony ziołowe, które wypróbowałam. Włosy muszę myć raz na dwa dni, ale jest to trochę naciągane, przy myciu są już naprawdę nieświeże. Mogłoby być dużo lepiej.

Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to jestem zadowolona. Włosy są błyszczące, sypkie, mają większą objętość. Szampon nie obciąża włosów, ale trudno je po nim rozczesać, przez co muszę częściej używać odżywek do spłukiwania lub odżywki bez spłukiwania i w końcu wychodzi na to, że włosy jednak są obciążone przez nadmiar kosmetyków.

Nie polecam go osobom z wrażliwą skórą głowy, bo może powodować swędzenie.

Szampon bardzo dobrze się pieni i nie trzeba nakładać go dużo. Ma rzadką konsystencję, a butelka jest mięciutka i łatwo ścisnąć ją za mocno, przez co praktycznie za każdym razem wylewam za dużo produktu, a to wpływa ujemnie na wydajność.

Zapach ani odrobinę nie przypomina zapachu piwa, jest to typowy szampon ziołowy.

Dostępność myślę, że jest w porządku. Nie widuję go w drogeriach, ale za to w każdym supermarkecie już tak. Niziutka cena zachęca do kupna.

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?