Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocoamidopropylamine Oxide, Faex Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCl, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Alcohol denat., Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, CI 15985, CI 42090.

Cena: 4,50 zł / 300 ml

• Najtańszy w życiu szampon
  • Chyba nigdy nie zdarzyło mi się kupić szamponu z tych tanich i niereklamowanych w TV, do zakupu skłoniły mnie dobre opinie na Wizażu.

Rzeczywiście jest niezły - bez odżywki niestety zostaje siano na głowie, ale za to w połączeniu z odpowiednią odżywką (ja używam bananowej kallos) radzi sobie znacznie lepiej niż droższe szampony z tysiącem składników odżywczych, zwiększających objętośc itd itd.

Włosy są gładkie, ale nie obciążone, sypkie, przyjemne w dotyku, pozostają świeże dość długo (na tyle że nie muszę myć codziennie, a co dwa dni - ale tak już miałam i mam).

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić woetia za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• Przyjemniaczek w niskiej cenie
  • Moje włosy : średnioporowate, zdrowe, falowane, przetłuszczające się.

Działanie : Na początku chciałabym odnieść się do obietnicy producenta. Czy szampon dodaje blasku? Moim włosom absolutnie tak!

Co więcej, szampon dobrze oczyszcza, odświeża włsosy i mam wrazenie ze nie wysusza mocno. Zapach? Dla mnie to zapach chmielu

Innym plusem jest niska cena i dostępnośc

Polecam!

Używam tego produktu od: 6 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić Hiuren za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo
  • od jakiegos czasu zrezygnowałam z szamponów typu loreal, elseve czy inne szaumy (kremowe konsystencje i generalnie jakieś dziwne składniki powodowały elektryzowanie i uczucie brudnych włosów) na rzezc kosmetyków polskich producentów z lekką formułą (nie kremowe) licząc że może naturalne kosmetyki podratuja moje elektryzujące się włosy... i ten akurat mnie zawiódł.

+cena - ok 5zł
    +mocno oczyszcza- włosy rzeczywiście nie sa obklejone niczym, czuć że sa takie inne mocno oczyszczone
    +/- zapach ujdzie w tłumie, nie wali piwskiem

-bardzo plącze włosy, chyba dlatego że mocno je oczyszcza... beż odżywki ani rusz
    -rzadka, płynna konsystecncja wylewa sie tonami z buteleczki
    -nie nawilża, tylko mocno oczyszcza- elektryzacja włosów 120%

generalnie nie ma szału, jesli nie ma nic innego w łazience to mozna użyć ale na dłuższą metę nie sprawdzi się przy włosach suchych,,lubiących sie "skołtunić"....

skończył jako żel pod prysznic bo szkoda było wywalić-lepiej zużyć

Chcesz pochwalić aleksandra081988 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Bardzo lubie szampony Barwy, wszystkie świetnie oczyszczają włosy i przedłużają ich świeżość. Produkt jest bardzo tani (3-4 pln) i ma przyjemny skład

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić youngleaders za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny do cieńkich włosów !
  • Szampon kupiłam przypadkowo w sieci Auchan. Poszukiwałam szamponu, który nawilży i nie obciąży moich cieńkich włosów ze skłonnością do wypadania. Cena była niska, więc zaryzykowałam. Po 3-4 myciach włosy przestały wypadać, a po ponad tygodniu stały się błyszczące i lśnią. Nie używam już odżywek, a włosy są świetnie nawilżone. Szczerze polecam !

Chcesz pochwalić Fifinka5 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo lubię ten szampon
  • Zaczęłam interesować się włosomaniactwem, więc szukam szamponów, odżywek itp bez zbędnej chemii. Ten szampon stosuje raz w tygodniu do mocniejszego oczyszczenia głowy i włosów i w tej roli spisuje się świetnie. Doskonale oczyszcza, nie plącze ani nie wysusza skóry jak i włosów. Odżywki, maski, oleje świetnie się po nim wchłaniają. Jedyne co mi przeszkadza to konsystencja szamponu no i słaba wydajność, ale czego więcej chcieć po tanim szamponie.
    Nie mniej jednak będę go kupować, bo spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: 4 miesiecy

Chcesz pochwalić nirvvana za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniaaaały!
  • Szczerze mówiąc, niespodziewałam się wiele po szamponie za 3,90, ale bardzo mnie zaskoczył!

+ skład jest w miare spokojny, moja skóra głowy i włosy się z nim polubiły
    + pieni się, może nie żadne WOW, jak np. NIVEA ale to tylko utwierdza, że mało jest w nim chemikalii
    + mam wrażenie, że za jego sprawką włosy się wzmocniły od nasady
    + zapach jest dla mnie obojętny, taki świeży, bardzo delikatny, trochę męski?

- malutkim minusem jest konsystencja. trochę jest za rzadka, ale nie odejmę za to gwiazdki bo nie traci znacznie na wydajności, a za tą cenę to już w ogóle nie mam do czego się przyczepić

Mam zamiar zrobić zapas tego cuda, żeby nie skusić się po skończeniu na jakąś ogólnodostępna bombe silikonową.

Używam tego produktu od: Styczeń
    Ilość zużytych opakowań: około. 5

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić endorfiina za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny szampon
  • Właśnie go używam, jestem w połowie butelki i jestem bardzo zadowolona. Szampon świetnie myje włosy, nie podraznia skóry głowy, nie ma super udziwnionych składników i do tego jest tani. Dostępny w wielu miejscach (kioski, sklepy Społem, markety), za niewielką cenę.

+ bardzo dobrze oczyszcza włosy i skórę głowy
    + jest wydajny
    + dobrze się pieni
    + super zmywa oleje
    + włosy po nim są sypkie i świeże
    + nie powoduje podraznień ani łupieżu
    + uniwersalny (nadaje się dla całej rodziny)
    + ma sympatyczną butelkę i dobre, wygodne otwarcie
    + przyjemny, neutralny zapach

Dla mnie idealny, z pewnością do niego wrócę.
    Polecam!

Używam tego produktu od: ok 2 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić italiana07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu dobry szampon
  • Powolę sobie zacytować swoją własną recenzje szamponu jajecznego tej samej firmy ,ponieważ to moje dwa numery 1!
    Krótko i na temat.Bardzo fajny szampon w niskiej cenie.
    Bez udziwniaczy,bez dziwnych nut zapachowych,których mam już dość.Bez jedwabiów arganów i innych cudów.Spełnia swoją rolę i całkowicie mnie satysfakcjonuje.Na długo odświeża włosy i na długo zostanie ze mną.

Chcesz pochwalić goniaq za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry bo polski
  • Kupiłam go na próbę, trochę się go obawiałam. Myślałam, że podrażni moją wiecznie udręczoną skórę głowy i poplącze włosy tak, że będę żałować dnia, w którym zdjęłam go z firlitowej półki.

A jednak! Postanowiłam, że szansę dostanie.

Po pierwszym otwarciu do gustu przypadł mi jego zapach, o dziwo niepiwny. Pewnie zdecydowana większość konsumentek uzna woń za niezbyt przyjemną dla nosa. Przybliżając ( mam problem z opisywaniem zapachów) szampon pachnie jak mix suszonych ziół pomieszany z zapachem trawy i łyżeczką czegoś ostrzejszego.

Podczas mycia dosyć dobrze się pienił, nie była to co prawda tak obfita piana jak przy produktach drogeryjnych, ale absolutnie ten fakt nie zasługuje na minus w mich oczach.

Mistrz oczyszczania. Zmyje wszystko, nawet olejek rycynowy.

Nie miałam problemów z rozczesaniem włosów, poszło nadzwyczaj gładko; bardzo mnie to zaskoczyło. A specjalnie dla dobra recenzji nie użyłam po nim żadnej odżywki! Nawet w sprayu

Włosy po umyciu pozostają dłużej świeże, co dla mnie zasługuje na największy plus. Już nie muszę myc grzywki w środku dnia żeby wyglądała świeżo.

O i jeszcze konsystencja, prawie o tym zapomniałam.
    Nie należy do najgęstszych, ale niweluje mi ją cena 4 zł

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ToniaZhivago za czytelną i pomocną recenzję?