Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocoamidopropylamine Oxide, Faex Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCl, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Alcohol denat., Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, CI 15985, CI 42090.

Cena: 4,50zł / 300ml

• POLECAM KAŻDEMU!!
  • Miałam do czynienia z szamponami z różnych półek. Od tych drogeryjnych typu Nivea , Dove , Wella itd aż do szamponów wysokich lotów (fryzjerskich). Uczucia były różne , niektóre szampony fajnie się pieniły przez co łatwo się myło głowę. Do innych wracałam np. przez sam ładny zapach za który każdy mnie chwalił. Dopiero niedawno zaczęłam dojrzewać i zastanawiać się nad rolą szamponu. Szampon ma być typowo oczyszczający , ma zmyć ze skóry głowy i włosów cięzkie olejki , spraye , lakiery. Od razu mówię ,że tym szamponem nie jest łatwo umyć głowę. Nie pieni się tak mocno jak większość szamponów z drogerii . Trzeba znależć na niego sposób , ja zawsze staram się rozpienić go przy użyciu wody a wtedy na prawdę jest to czysta przyjemność. Doznałam lekkiego szoku przy spłukiwaniu glowy bo włosy były strasznie tępe i szorstkie. Dopiero po czasie zrozumiałam ,że to efekt porządnego oczyszczenia skóry głowy. Dodając równie naturalną odżywkę bedziecie mieli włosy jak nigdy. Siła tkwi w naturze. Nigdy nie miałam tak długo świeżych włosów. Zawsze miałam problem z oklapniętymi włosami przez okazuję się po prostu szampony naładowane silikonami. Już nie potrafię myć włosów innym szamponem , kupiłam sobie ich cały zapas. Zawsze wydawałam majątek na produkty do pielęgnacji włosów wierząc ,że im droższe tym lepsze. Nigdy bym nie pomyślała ,że szampon za takie drobne może być tak genialny. Polecam również szampon jajeczny z tej samej firmy.!

Chcesz pochwalić Alliee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taka jakość jaka cena
  • Mam spore problemy z przetłuszczającymi się włosami, więc właściwości oczyszczające szamponu są dla mnie najważniejsze. Szukam takiego produktu, który pozwoli mi na jak najrzadsze ich mycie. Szampon piwny oczyszcza dobrze, ale gorzej niż inne szampony ziołowe, które wypróbowałam. Włosy muszę myć raz na dwa dni, ale jest to trochę naciągane, przy myciu są już naprawdę nieświeże. Mogłoby być dużo lepiej.

Jeśli chodzi o właściwości pielęgnacyjne, to jestem zadowolona. Włosy są błyszczące, sypkie, mają większą objętość. Szampon nie obciąża włosów, ale trudno je po nim rozczesać, przez co muszę częściej używać odżywek do spłukiwania lub odżywki bez spłukiwania i w końcu wychodzi na to, że włosy jednak są obciążone przez nadmiar kosmetyków.

Nie polecam go osobom z wrażliwą skórą głowy, bo może powodować swędzenie.

Szampon bardzo dobrze się pieni i nie trzeba nakładać go dużo. Ma rzadką konsystencję, a butelka jest mięciutka i łatwo ścisnąć ją za mocno, przez co praktycznie za każdym razem wylewam za dużo produktu, a to wpływa ujemnie na wydajność.

Zapach ani odrobinę nie przypomina zapachu piwa, jest to typowy szampon ziołowy.

Dostępność myślę, że jest w porządku. Nie widuję go w drogeriach, ale za to w każdym supermarkecie już tak. Niziutka cena zachęca do kupna.

Chcesz pochwalić Kachiguri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, tani szampon oczyszczający.
  • Nie kupowałam go, bo uwierzyłam w bajki producenta, ale zrobiłam to, ponieważ produkt nie zawiera silikonów i zaciekawiła mnie informacja na opakowaniu "szampon piwny". Nie ukrywam, że przyjazna cena (4,20 zł) również odegrała tu swoją rolę.

Szampon zamknięto w butelce z cienkiego, przeźroczystego plastiku. Dzięki temu na bieżąco możemy kontrolować ubytek produktu.
    Papierowa etykieta z przodu i tyłu szybko namokła, zaczęła brzydko się łuszczyć i odklejać.
    Pojemność szamponu to 300 ml.

Produkt ma kolor jasno-bursztynowy, ale piwem nie pachnie. Zapach jest ziołowy, podobny do tego w szamponie jajecznym z tej samej serii. Szampon jest dość lejący. Pieni się dobrze.

Jest to przyzwoity szampon. Nie obciąża włosów (a wręcz nieco przedłuża ich świeżość), dobrze myje (spokojnie domywa oleje, również naftę kosmetyczną). Zostawia włosy skrzypiące z czystości, szorstkie i nieco splątane, więc zawsze korzystałam po nim z odżywki (ale ja ogólnie zawsze korzystam z odżywek).

Nie zauważyłam, żeby nawilżał czy odżywiał włosy i nie sądzę aby robił to samo ze skórą głowy, gdyż używam go na przemian z innymi szamponami. Na temat przywracania blasku czy zmniejszenia łamliwości włosów nie mogę się wypowiedzieć, bo takiego problemu obecnie nie mam.

Do głębokiego oczyszczania włosów raz/dwa razy w tygodniu nadaje się wyśmienicie.

Używam tego produktu od: początku września

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy oraz skórę głowy . W moim przypadku nie przesusza włosów, ani ich nie plącze, oraz ich nie obciąża, nie są przychlapnięte. Włosy jak i moje suche końce nabrały blasku. Oczywiście nie jest to blask który bije po oczach jak neon, ale włosy nie są już matowe. Włosy mają ładną objętość, i są miękkie. Są bardziej podatne na układanie. Dobry i tani szampon do zmywania wszelkich olejków, ciężkich masek i oczyszczania włosów. Szampon nie zawiera silikonów co jest kolejnym jego plusem.
    Używam tego produktu od: od kilku dniIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia21100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie natura
  • Na fali włosomaniactwa i ''uczuleń na SLS'' wyszukałam na jakimś włosomaniaczym blogu recenzję pochwalną tego szamponu i gdy tylko zobaczyłam go w Selgrosie, natychmiast trafił do mojego koszyka, razem ze swoim bratem ze skrzypem.
    Jaka jest moja opinia, kiedy kosmetyk sięgnął dna?
    -baaardzo mocno oczyszczający, na moje włosy za silny nawet raz na tydzień. Mam bardzo suche, kręcone włosy i ten szampon wręcz je masakrował. Nawet po naładowaniu fury silikonowej odżywki ledwo rozczesywałam włosy.
    Niestety, chyba nie dla mnie natura...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trivedi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, dodaje blasku
  • Szampon kupiłam pod wpływem chwili, potrzebowałam jakiegoś "rypacza". Włosy mam długie, podatne na obciazenia. Nie podejrzewałam, że ten szampon tak bardzo im podpasuje.
    +dobra cena
    +wydajność
    + nie plącze włosów
    + zapach, kolor, konsystencja są ok
    + unosi włosy u nasady! u mnie po żadnym szamponie nie mam takiego push up na głowie
    +pięknie nabłyszcza włosy

+/- włosy są po nim bardzo sypkie, nie każdemu może podobać się ten efekt
    +/- średnio z jego dostępnością

Używam tego produktu od: 2miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest cudowny
  • Szampon okazał się świetny, oczyszcza nie plącze włosów dobrze wymywa olejki. Włosy są po nim świeże, lśniące, dobrze się układają nie ma problemu z rozczesaniem i dzięki niemu mogę myć głowę co drugi dzień włosy przestały się szybko przetłuszczać. Polecam go osobą które mają cienkie włosy i oklapnięte mi dobrze je unosi. Wiem że na pewno w mojej łazience zostanie na zawsze. Pozdrawiam

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić justina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny
  • Wygodne opakowanie!
    Tani i duża ilość jak na taką cenę.
    Zapach ziołowy ale nie duszący i krótko utrzymujący się w powietrzu na włosach nie zostaję.
    Swietna gęsta konsystencja, kóra dobrze się pieni pod wpływem wody. Dobra wydajność. Szampon nie przesusza włosów, nie plącze ich ale również nie wygładza, czy nawilża. Po stosowaniu tego szamponu włosy są bardziej błyszczące, odżywione i wzmocnione.

Używam tego produktu od: 17.11.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1-300ml

Chcesz pochwalić Anahi1307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon bez silikonów i tani jak barszcz!
  • Szampon piwny - brzmiało dziwnie, ale kiedy przypomniałam sobie, że płukanki piwne przywracają blask włosom - musiałam wypróbować tego dziwaka.

Opakowanie produktu nie różni się w niczym od innych - zamykane na klapkę, miękka butla pozwala łatwo dozować produkt. Konsystencja delikwenta jest dość rzadka - przez co czasem łatwo z nim przesadzić. Również dość ciężko wytworzyć z niego pianę. Jednak przy drugim myciu włosy zdecydowanie łatwiej się pienią.

Piwna propozycja od Barwy to idealny oczyszczacz. Taki, który stosowany raz na tydzień sprawi, że nasze włosy będą aż skrzypiały z czystości
    Nie jestem zwolenniczką aż tak mocnego wymywania - jednak co się okazało - raz za czas ten proces bardzo służy moim włosom.

Faktyczny zapach szamponu niema za dużo wspólnego z piwem, więc bez obaw Przypomina trochę ziołowe nuty, po którymś razie nawet mi się zaczął podobać
    A co z obiecanym blaskiem? Ciężko mi określić, jak pod tym względem podziałał na moje włosy. Niestety nie dostrzegłam zauważalnej różnicy.

Spekuluję, że inne warianty tych szamponów będą miały bardzo podobne działanie, różnią się zapewne tylko zapachem czy wyglądem. Jeśli szukacie szamponu bez silikonów i taniego jak barszcz - ta opcja jest dla Was

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić blaskszminki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon piwny nie różni się niczym szczególnym od pozostałych szamponów, jedynie zapach ma inny . Jeśli ktoś obawia się zapachu to bez obaw - absolutnie nie pachnie piwem . A co do działania : doskonale zmywa wszystko , włosy aż skrzypią z czystości dlatego użycie odżywki jest konieczne. Włosy mają ładną objętość, i są miękkie. Obiecanego przez producenta większego blasku nie zauważyłam, no ale nie czarujmy się że szampon mocno oczyszczający włosy, wyczaruje nam blask a"la gwiazda Holywood Nie przyspiesza przetłuszczanie się włosów, ale też go nie ogranicza.

Chcesz pochwalić Carola16 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij