Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocoamidopropylamine Oxide, Faex Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCl, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Alcohol denat., Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, CI 15985, CI 42090.

Cena: 4,50zł / 300ml

• Świetny
  • Szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy oraz skórę głowy . W moim przypadku nie przesusza włosów, ani ich nie plącze, oraz ich nie obciąża, nie są przychlapnięte. Włosy jak i moje suche końce nabrały blasku. Oczywiście nie jest to blask który bije po oczach jak neon, ale włosy nie są już matowe. Włosy mają ładną objętość, i są miękkie. Są bardziej podatne na układanie. Dobry i tani szampon do zmywania wszelkich olejków, ciężkich masek i oczyszczania włosów. Szampon nie zawiera silikonów co jest kolejnym jego plusem.
    Używam tego produktu od: od kilku dniIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia21100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie natura
  • Na fali włosomaniactwa i ''uczuleń na SLS'' wyszukałam na jakimś włosomaniaczym blogu recenzję pochwalną tego szamponu i gdy tylko zobaczyłam go w Selgrosie, natychmiast trafił do mojego koszyka, razem ze swoim bratem ze skrzypem.
    Jaka jest moja opinia, kiedy kosmetyk sięgnął dna?
    -baaardzo mocno oczyszczający, na moje włosy za silny nawet raz na tydzień. Mam bardzo suche, kręcone włosy i ten szampon wręcz je masakrował. Nawet po naładowaniu fury silikonowej odżywki ledwo rozczesywałam włosy.
    Niestety, chyba nie dla mnie natura...

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Trivedi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Od dłuższego czasu stosuję jedynie szampony ziołowe, bo właściwie tylko one mi służą - moje przetłuszczające się włosy nie lubią sztucznych składników. Szampon piwny stał grzecznie na półeczce razem z kosmetykami ziołowymi, więc się skusiłam.

Niestety, szampon nie działa tak jak szampony ziołowe, włosy po nim szybciej się przetłuszczają. Ale to właściwie jedyny minus.

Bardzo fajna konsystencja - bardzo łatwo rozprowadza się na włosach, dobrze się pieni, ale też nie jest zbyt wodnista.

Włosy po nim nie są przesuszone, bez większych problemów da się je rozczesać nawet bez stosowania odżywki/balsamu/maski.

Szampon faktycznie dodaje blasku, widać to zwłaszcza po końcówkach, które są odżywione i bardziej się błyszczą.

Plusem jest też niska cena.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, dodaje blasku
  • Szampon kupiłam pod wpływem chwili, potrzebowałam jakiegoś "rypacza". Włosy mam długie, podatne na obciazenia. Nie podejrzewałam, że ten szampon tak bardzo im podpasuje.
    +dobra cena
    +wydajność
    + nie plącze włosów
    + zapach, kolor, konsystencja są ok
    + unosi włosy u nasady! u mnie po żadnym szamponie nie mam takiego push up na głowie
    +pięknie nabłyszcza włosy

+/- włosy są po nim bardzo sypkie, nie każdemu może podobać się ten efekt
    +/- średnio z jego dostępnością

Używam tego produktu od: 2miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest cudowny
  • Szampon okazał się świetny, oczyszcza nie plącze włosów dobrze wymywa olejki. Włosy są po nim świeże, lśniące, dobrze się układają nie ma problemu z rozczesaniem i dzięki niemu mogę myć głowę co drugi dzień włosy przestały się szybko przetłuszczać. Polecam go osobą które mają cienkie włosy i oklapnięte mi dobrze je unosi. Wiem że na pewno w mojej łazience zostanie na zawsze. Pozdrawiam

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić justina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajnie oczyszcza.
  • Szampon okazał się naprawdę świetnym oczyszczaczem. Jest to zapewne zasługa SLS na drugim miejscu w składzie. Doskonale radzi sobie z wszelkimi kosmetykami do stylizacji. Wypłukuje je pozostawiając skrzypiące z czystości włosy. Dodatkowo skutecznie zmniejsza ich przetłuszczanie. W związku z tym że jest dosyć silny stosowałam go raz na tydzień w obawie aby nie wysuszył moich kosmyków. Po jego użyciu konieczne jest zastosowanie odżywki ponieważ włosy są tępe i trochę się plączą. Nie jest to dla mnie problem gdyż nie wyobrażam sobie zakończenia mycia włosów bez maski czy odżywki. Nie zauważyłam aby szampon dodał moim włosom blasku ale szczerze przyznam że wcale tego nie oczekiwałam. Szampon ma przede wszystkim dobrze myć i oczyszczać a ten spełnia te funkcje bez zarzutu i myślę że teraz na stałe zagości w mojej łazience. Dodatkowo bardzo niska cena skłania mnie do wypróbowania innych szamponów tej firmy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Mirabelka_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny
  • Wygodne opakowanie!
    Tani i duża ilość jak na taką cenę.
    Zapach ziołowy ale nie duszący i krótko utrzymujący się w powietrzu na włosach nie zostaję.
    Swietna gęsta konsystencja, kóra dobrze się pieni pod wpływem wody. Dobra wydajność. Szampon nie przesusza włosów, nie plącze ich ale również nie wygładza, czy nawilża. Po stosowaniu tego szamponu włosy są bardziej błyszczące, odżywione i wzmocnione.

Używam tego produktu od: 17.11.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1-300ml

Chcesz pochwalić Anahi1307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon bez silikonów i tani jak barszcz!
  • Szampon piwny - brzmiało dziwnie, ale kiedy przypomniałam sobie, że płukanki piwne przywracają blask włosom - musiałam wypróbować tego dziwaka.

Opakowanie produktu nie różni się w niczym od innych - zamykane na klapkę, miękka butla pozwala łatwo dozować produkt. Konsystencja delikwenta jest dość rzadka - przez co czasem łatwo z nim przesadzić. Również dość ciężko wytworzyć z niego pianę. Jednak przy drugim myciu włosy zdecydowanie łatwiej się pienią.

Piwna propozycja od Barwy to idealny oczyszczacz. Taki, który stosowany raz na tydzień sprawi, że nasze włosy będą aż skrzypiały z czystości
    Nie jestem zwolenniczką aż tak mocnego wymywania - jednak co się okazało - raz za czas ten proces bardzo służy moim włosom.

Faktyczny zapach szamponu niema za dużo wspólnego z piwem, więc bez obaw Przypomina trochę ziołowe nuty, po którymś razie nawet mi się zaczął podobać
    A co z obiecanym blaskiem? Ciężko mi określić, jak pod tym względem podziałał na moje włosy. Niestety nie dostrzegłam zauważalnej różnicy.

Spekuluję, że inne warianty tych szamponów będą miały bardzo podobne działanie, różnią się zapewne tylko zapachem czy wyglądem. Jeśli szukacie szamponu bez silikonów i taniego jak barszcz - ta opcja jest dla Was

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić blaskszminki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon piwny nie różni się niczym szczególnym od pozostałych szamponów, jedynie zapach ma inny . Jeśli ktoś obawia się zapachu to bez obaw - absolutnie nie pachnie piwem . A co do działania : doskonale zmywa wszystko , włosy aż skrzypią z czystości dlatego użycie odżywki jest konieczne. Włosy mają ładną objętość, i są miękkie. Obiecanego przez producenta większego blasku nie zauważyłam, no ale nie czarujmy się że szampon mocno oczyszczający włosy, wyczaruje nam blask a"la gwiazda Holywood Nie przyspiesza przetłuszczanie się włosów, ale też go nie ogranicza.

Chcesz pochwalić Carola16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Ciężko mi się wypowiedzieć o tym szamponie.
    Jest tani i wydajny. Obawiałam się piwnego zapachu, na szczęście nie czuć w nim piwa, pachnie jakoś tak.. po męsku.
    Z jednej strony jest delikatny, dobrze oczyszcza i raczej nie plącze włosów, są po nim sypkie i mam wrażenie, że bardziej lśniące. Ale z drugiej strony wzmaga u mnie ich przetłuszczanie. Włosy umyte wieczorem przed snem kolejnego wieczora są już oklapnięte i tłustawe, czego nie da się podratować suchym szamponem. Przy czym po umyciu ich Barwą żurawinową wytrzymują bez mycia 2-3 dni.
    No cóż, najwidoczniej piwo mi nie służy (:P) i raczej się już z tym szamponem nie spotkam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić shinyu za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij