Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon piwny dodający blasku z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon piwny z naturalnym wyciągiem z drożdży piwnych przeznaczony jest do pielęgnacji włosów matowych, cienkich, suchych i zniszczonych zabiegami fryzjerskimi. Siła wyciągu z drożdży piwnych oraz kompleks witamin dostarczają niezbędnych aminokwasów i minerałów. Nawilżają i odżywiają włosy i skórę głowy, ułatwiają ich odbudowę. Przywracają blask i witalność, dodają elastyczności korzystnie wpływając na zmniejszenie ich łamliwości. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy, dzięki czemu na dłużej zachowują swoją świeżość i puszystość. Regularne stosowanie sprawia, że włosy stają się lśniące, lekkie i podatne na układanie.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocoamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocoamidopropylamine Oxide, Faex Extract, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCl, Polysorbate 20, Propylene Glycol, Alcohol denat., Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Hexyl Cinnamal, CI 15985, CI 42090.

Cena: 4,50zł / 300ml

• Dobry
  • Od dłuższego czasu stosuję jedynie szampony ziołowe, bo właściwie tylko one mi służą - moje przetłuszczające się włosy nie lubią sztucznych składników. Szampon piwny stał grzecznie na półeczce razem z kosmetykami ziołowymi, więc się skusiłam.

Niestety, szampon nie działa tak jak szampony ziołowe, włosy po nim szybciej się przetłuszczają. Ale to właściwie jedyny minus.

Bardzo fajna konsystencja - bardzo łatwo rozprowadza się na włosach, dobrze się pieni, ale też nie jest zbyt wodnista.

Włosy po nim nie są przesuszone, bez większych problemów da się je rozczesać nawet bez stosowania odżywki/balsamu/maski.

Szampon faktycznie dodaje blasku, widać to zwłaszcza po końcówkach, które są odżywione i bardziej się błyszczą.

Plusem jest też niska cena.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić wild_horse za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porządny, dodaje blasku
  • Szampon kupiłam pod wpływem chwili, potrzebowałam jakiegoś "rypacza". Włosy mam długie, podatne na obciazenia. Nie podejrzewałam, że ten szampon tak bardzo im podpasuje.
    +dobra cena
    +wydajność
    + nie plącze włosów
    + zapach, kolor, konsystencja są ok
    + unosi włosy u nasady! u mnie po żadnym szamponie nie mam takiego push up na głowie
    +pięknie nabłyszcza włosy

+/- włosy są po nim bardzo sypkie, nie każdemu może podobać się ten efekt
    +/- średnio z jego dostępnością

Używam tego produktu od: 2miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Evet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest cudowny
  • Szampon okazał się świetny, oczyszcza nie plącze włosów dobrze wymywa olejki. Włosy są po nim świeże, lśniące, dobrze się układają nie ma problemu z rozczesaniem i dzięki niemu mogę myć głowę co drugi dzień włosy przestały się szybko przetłuszczać. Polecam go osobą które mają cienkie włosy i oklapnięte mi dobrze je unosi. Wiem że na pewno w mojej łazience zostanie na zawsze. Pozdrawiam

Używam tego produktu od: października
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić justina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajnie oczyszcza.
  • Szampon okazał się naprawdę świetnym oczyszczaczem. Jest to zapewne zasługa SLS na drugim miejscu w składzie. Doskonale radzi sobie z wszelkimi kosmetykami do stylizacji. Wypłukuje je pozostawiając skrzypiące z czystości włosy. Dodatkowo skutecznie zmniejsza ich przetłuszczanie. W związku z tym że jest dosyć silny stosowałam go raz na tydzień w obawie aby nie wysuszył moich kosmyków. Po jego użyciu konieczne jest zastosowanie odżywki ponieważ włosy są tępe i trochę się plączą. Nie jest to dla mnie problem gdyż nie wyobrażam sobie zakończenia mycia włosów bez maski czy odżywki. Nie zauważyłam aby szampon dodał moim włosom blasku ale szczerze przyznam że wcale tego nie oczekiwałam. Szampon ma przede wszystkim dobrze myć i oczyszczać a ten spełnia te funkcje bez zarzutu i myślę że teraz na stałe zagości w mojej łazience. Dodatkowo bardzo niska cena skłania mnie do wypróbowania innych szamponów tej firmy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić Mirabelka_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny
  • Wygodne opakowanie!
    Tani i duża ilość jak na taką cenę.
    Zapach ziołowy ale nie duszący i krótko utrzymujący się w powietrzu na włosach nie zostaję.
    Swietna gęsta konsystencja, kóra dobrze się pieni pod wpływem wody. Dobra wydajność. Szampon nie przesusza włosów, nie plącze ich ale również nie wygładza, czy nawilża. Po stosowaniu tego szamponu włosy są bardziej błyszczące, odżywione i wzmocnione.

Używam tego produktu od: 17.11.2013
    Ilość zużytych opakowań: 1-300ml

Chcesz pochwalić Anahi1307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon bez silikonów i tani jak barszcz!
  • Szampon piwny - brzmiało dziwnie, ale kiedy przypomniałam sobie, że płukanki piwne przywracają blask włosom - musiałam wypróbować tego dziwaka.

Opakowanie produktu nie różni się w niczym od innych - zamykane na klapkę, miękka butla pozwala łatwo dozować produkt. Konsystencja delikwenta jest dość rzadka - przez co czasem łatwo z nim przesadzić. Również dość ciężko wytworzyć z niego pianę. Jednak przy drugim myciu włosy zdecydowanie łatwiej się pienią.

Piwna propozycja od Barwy to idealny oczyszczacz. Taki, który stosowany raz na tydzień sprawi, że nasze włosy będą aż skrzypiały z czystości
    Nie jestem zwolenniczką aż tak mocnego wymywania - jednak co się okazało - raz za czas ten proces bardzo służy moim włosom.

Faktyczny zapach szamponu niema za dużo wspólnego z piwem, więc bez obaw Przypomina trochę ziołowe nuty, po którymś razie nawet mi się zaczął podobać
    A co z obiecanym blaskiem? Ciężko mi określić, jak pod tym względem podziałał na moje włosy. Niestety nie dostrzegłam zauważalnej różnicy.

Spekuluję, że inne warianty tych szamponów będą miały bardzo podobne działanie, różnią się zapewne tylko zapachem czy wyglądem. Jeśli szukacie szamponu bez silikonów i taniego jak barszcz - ta opcja jest dla Was

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić blaskszminki za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Szampon piwny nie różni się niczym szczególnym od pozostałych szamponów, jedynie zapach ma inny . Jeśli ktoś obawia się zapachu to bez obaw - absolutnie nie pachnie piwem . A co do działania : doskonale zmywa wszystko , włosy aż skrzypią z czystości dlatego użycie odżywki jest konieczne. Włosy mają ładną objętość, i są miękkie. Obiecanego przez producenta większego blasku nie zauważyłam, no ale nie czarujmy się że szampon mocno oczyszczający włosy, wyczaruje nam blask a"la gwiazda Holywood Nie przyspiesza przetłuszczanie się włosów, ale też go nie ogranicza.

Dobry i tani szampon do zmywania wszelkich olejków, ciężkich masek i oczyszczania włosów

Chcesz pochwalić Carola16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej nie dla mnie
  • Ciężko mi się wypowiedzieć o tym szamponie.
    Jest tani i wydajny. Obawiałam się piwnego zapachu, na szczęście nie czuć w nim piwa, pachnie jakoś tak.. po męsku.
    Z jednej strony jest delikatny, dobrze oczyszcza i raczej nie plącze włosów, są po nim sypkie i mam wrażenie, że bardziej lśniące. Ale z drugiej strony wzmaga u mnie ich przetłuszczanie. Włosy umyte wieczorem przed snem kolejnego wieczora są już oklapnięte i tłustawe, czego nie da się podratować suchym szamponem. Przy czym po umyciu ich Barwą żurawinową wytrzymują bez mycia 2-3 dni.
    No cóż, najwidoczniej piwo mi nie służy (:P) i raczej się już z tym szamponem nie spotkam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić shinyu za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 177 raz(y)
  • Dobry, warto mieć pod ręką
  • Na początku pomyślałam: hmmmm, z piwem, no cóż, trzeba wypróbować, może będzie ciekawy. Po dłuższym czasie użytkowania tego płynnego, złotawego szamponu stwierdziłam, że jest nawet przyjemny.

O moich włosach piszę dużo i często, dla formalności wspomnę tylko, że są bardzo długie, proste, rozjaśniane w gabinecie pasemkami wykonywanymi co 4 mies. Bywa, że moje włosy są przesuszone, ale im dłużej od farbowania, tym bliżej im do normalnych, z wyjątkiem końcówek, rzecz jasna.

Szampon jest aromatyczny, przypomina jakieś delikatne zioła, na pewno chmiel, ogólnie bardzo mi się to podoba. Myję włosy co 3-ci dzień, trzy razy szamponem- od najtańszego do najdroższego, czyli pierwsze mycie to Joanna albo Barwa, drugie mycie- coś ze średniej półki, trzecie mycie- Macadamia albo Joico, później maska.

Barwa z piwem jest świetna, ponieważ jest to szampon tradycyjny, dosyć silnie myjący i dla mnie jest to coś czego szukałam. Jeżeli ktoś chce używać tylko szamponu piwnego, na pewno nie da się tego zrobić mając włosy suche lub farbowane, szampon jest zbyt silnie działający. Ale jeśli masz włosy normalne, a nawet przetłuszczające się, ten szampon będzie idealny.

Po umyciu włosów tym szamponem odżywka lub maska jest niezbędna, aby rozczesać włosy, zwłaszcza długie.

Używam tego produktu od: 43 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno 100%

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczacz.
  • Zwiększenie "włosowej świadomości" wiąże się z zakupem dwóch szamponów. Pierwszy powinien być delikatny, drugi silnie oczyszczający. I właśnie do tego drugiego celu używam szamponu piwnego od Barwy.

Szamponu używam raz w tygodniu (zazwyczaj w weekend) do porządnego oczyszczenia łba. W tej funkcji sprawia się doskonale. Dlaczego? Już pędzę z tłumaczeniem.

Kłaki zawsze myję dwa razy. Włosy skrzypią z świeżości. Wiem, że dzięki temu ziołowemu szamponowi są naprawdę dobrze oczyszczone. Skóra głowy też dobrze go toleruje - nie mam łupieżu, żadnych podrażnień. Nie wypadają mi po nim włosy.

Co jest dla mnie logiczne - plącze włosy. Nie ma opcji, aby po jego użyciu nie zastosować odżywki albo maski, która pomoże je rozczesać.

Cena - śmiesznie niska. Wydajność - ekstremalnie wysoka. Nie wiem, kiedy go zużyję, bo schodzi naprawdę powoli.

Ze swojej strony polecam. Nie wyobrażam sobie oczyszczać porządnie głowy czymś innym, niż Barwa.

Używam tego produktu od: wrzesień 2013
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić fallenart91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie bardzo dobry
  • Znaleziony na najnizszej polce. Pozytywne zaskoczenie:

- nadaje blask
    -wlosy sa miekkie i gladkie
    -dobrze oczyszcza
    -ladny zapach
    -cena niziutka
    -brak silikonow

Jak dla mnie jeden z najlepszych, zapewne powodem jest brak silikonow,

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Chcesz pochwalić ellish za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam
  • Szampon kupiłam z ciekawości, rzuciło mi się w oczy " natura " niestety ten szampon to klapa.

Zalety :
    - cena
    - wygodne opakowanie

Wady:
    - nie wydajny
    - przesusza włosy
    - plącze włosy
    - podrażnia skórę głowy, przez co włosy wypadają
    - daje efekty odwrotne niż producent obiecuje

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić fallensavior za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jak dla mnie świetny. Nie obiąża włosów, po zastosowaniu włosy są dobrze oczyszczone, aż skrzypią Oczywiście wymaga zastosowania odżywki. Nie obcązża włosów, jest tani i wydajny, nie zostawia zapachu Poza tym ma dobry skład. Moje rudawe włosy są po nim złociste i pieknie się układają.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić nawrotka88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • to dobry szampon - niska cena, jest wydajny, dobrze się pieni i bardzo dobrze oczyszcza włosy po zastosowaniu masek czy olejków, nie przetłuszcza. włosy po umyciu trochę się plączą ale to jak po każdym szamponie

Chcesz pochwalić loseyourself13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po piwku suszy, oj suszy...
  • Skuszona opcją "rypacza" na moje niskopory (których bez SLESowców umyć się nie da) zakupiłam ten szampon. A że piwny to jeszcze bardziej zachwyca

Szybkie luknięcie na skład:
    substancje myjące:
    - Sodium Laureth Sulfate
    - Cocoamide DEA
    - Cocamidopropylamine Oxide (chociaż ona raczej jest wspomagaczem przy pierwszym delikwencie, powinna ciut złagodzić i wspomóc tworzenie się piany)
    Składniki ciekawe:
    - Faex Extract - ekstrakt z drożdży
    - panthenol
    - kwas linolowy
    - palmitynian retinylu (wit. A)
    - bioflawonoidy
    - biotyna
    Składniki potencjalnie podrażniające:
    - Sodium Chloride (sól) - wysoko
    - Alcohol denat. - daleko w składzie, jednak może być to odczuwalne dla włosów - swoją drogą, szkoda że nie prawdziwe piwo
    Brak w składzie substancji filmotwórczych.

Jak działa Szampon piwny?
    Działa. I to porządnie. Rypie bez zastanowienia wszystko. Czy to maski z furką silikonów, czy to tłuszcz własny, czy fajny olej, który sobie nałożyłyśmy na włosy. Jeżeli potrzebujemy szamponu, który dokładnie oczyści włosy ze wszystkich filmoformerów, które przez dłuższy czas nagromadziły się na włosach to jest to naprawdę dobry produkt.
    Plącze włosy, ale zmieniłam technikę mycia włosów i nie było większych problemów ze splątanymi włosami, jednak radzę uważać.
    Włosy są tepe w dotyku, ale trudno się spodziewać innego efektu.
    I jeden jedyny zarzut, który całkowicie zdyskwalifikował u mnie ten szampon: niesamowicie wysusza włosy. Rozumiem, gdyby się to zdarzyło nie stosując nic poza tym, ale naprawdę nie żałowałam włosom ani emolientów, ani nawilżaczy, ani protein nawet. Za każdym razem po wyschnięciu ten sam efekt - sztywne, przesuszone fale. Jednak alkohol zadziałał na włosy, mimo krótkiego trzymania.

Inne aspekty szamponu:
    - taniutki - zapłaciłam 4,09
    - mało wydajny - rozbiłam ten bank w niewiele ponad miesiąc, ale to dlatego, że...
    - ... szampon nie pieni się zbyt dobrze, przez co trzeba go dać dużo na włosy, żadne triki nie pomagają
    - pachnie ziołowo, nie piwnie - chociaż to nie jest żadna wytyczna to trochę szkoda dla smakosza, żeby nie poniuchał...

Ogólnie: nie znalazłam sposobu na ochronę włosów przed tym szamponem i tym sposobem nie wrócę do niego więcej.

Używam tego produktu od: końca czerwca
    Ilość zużytych opakowań: 300ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Inspire za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • To bardzo dobry szampon świetnie myje , domywa wszelkie maski i oleje, mało kosztuje i dla mnie jest mega wydajny- co wynika z konsystencji, która jest troche lejąca, ale mi nie przeszkadza. zapach typowo piwny, ale nie nachalny. Swoje zadanie jako szampoonu spelnia na 5! Jedyne do czego można sie przyczepić to opakowanie ciężko się zamyka i bardzo szybko brzydko zdzierają się etykiety - dla mnie jednak nie ma to wiekszego znaczenia

Używam tego produktu od: 3m-ce

Chcesz pochwalić iskraa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny prosty szampon
  • Jak dla mnie ten szampon jest super.
    Nie ma silikonów, więc wiadomo, że włosy nie będą idealnie gładkie po umyciu, ale odżywka załatwia sprawę. Tego oczekuję od szamponu, że nie zapcha mi włosów.

Świetnie zmywa oleje
    Fajnie oczyszcza (każdy szampon nakładam 2 razy, bez wyjątku)
    Włosy zostawia puszyste, miękkie, nie są oklapnięte, ale bardzo gładkie

Jeśli nie użyje się odżywki po myciu, nie ma problemów z kołtunami po wyschnięciu.

Ma ładne opakowanie, zapach kwestia gustu, mi się podoba, jest wydajny, tani i łatwo dostępny

Jak dla mnie ideał, wydaje mi się, że włosy są dużo świeższe po nim, niż po każdym innym szamponie jaki używałam, a włosy przetłuszczają mi się bardzo szybko.

Chcesz pochwalić Meadow za czytelną i pomocną recenzję?
  • bleee
  • Plusy:
    -Cena
    -Dostępność
    -bez silikonów
    -opakowanie

Minusy:
    -Wydajność
    -Wcale nie oczyszcza
    -Słabo zmywa oleje
    -Słabo się pieni

Podsumowując nie spełnia moich oczekiwań i jest słaby do oczyszczenia jak na szampon z SLS.Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejny świetny szampon z barwy.
  • Nie pamiętam tylko czy zapach mnie nie drażnił, czy był znośny, bo zużyłam ten szampon kilka miesięcy temu. Tak jak inne szampony barwy - ma krótki przyjazny skład, jest tani i łatwo dostępny, bardzo dobrze oczyszcza. I w porównaniu z innymi szamponami barwy ma dużo lepsze opakowanie! Nie dość, że jest trochę większe, to jeszcze wygodniejsze, dużo lepiej się ten szampon dozuje.

Używam tego produktu od: używałam go ok. pół roku temu

Chcesz pochwalić nyankasia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Szczęśliwe moje włosy, że doznały tego szamponu. Całe dotychczasowe życie szukałam czegoś, co z jednej strony nada objętości, a z drugiej blasku. Jestem posiadaczką włosów idealnie prostych, przetłuszczających się, w kolorze ciepły blond i wydaje mi się, że ten szampon jest właśnie przeznaczony dla kogoś takiego. Używam go od około miesiąca i efekty są takie:
    - włosy nie są obciążone,
    - są wyraźnie uniesione u nasady ale nie sianowate,
    - mięciutkie w dotyku,
    - ślicznie połyskują,
    - końcówki nie wyglądają na postrzępione,
    - włosy są znacznie posłuszniejsze niż po innych szamponach, nie przyklapują z czasem i przez cały dzień są po prostu świeżutkie.
    Jeśli chodzi o mój rodzaj włosów, to producent trafił w sedno.
    Poza tym muszę nadmienić, że szampon jest bardzo wydajny i dobrze się pieni.

Ilość zużytych opakowań: jedno o pojemności 300 ml

Chcesz pochwalić Rumiankowy Platek za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawet nawet
  • Szampon mocno oczyszcza, całe szczęście nie występuje u mnie żadne podrażnienie, przy dłuższym stosowaniu.
    Ładnie pachnie, nie nachalnie co mi się podoba.
    Jenak plączę włosy, i przy używaniu solo tego szamponu może powodować wysuszenie skóry, i włosów, jak było w moim wypadku, dlatego też używałam odżywki zaraz po umyciu.
    Szampon jest tani, i nawet wydajny. dobrze się pieni, ale jest rzadki. Nie zawiera silikonów.

Nie wiem, mam mieszane do niego uczucia. Może kiedyś kupię go ponownie, póki co szukam dalej moich ideałów

Używam tego produktu od: pół roku temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gackt_vanilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie.
  • tragedia włosy są jak siano, bez odżywki nie byłoby nawet mowy o rozczesaniu. w zapachu przypomina karton. zdecydowanie tragiczny zakup. nie skończyłam nawet butelki, bo nie wytrzymałam. nie widzę żadnych plusów tego produktu..

Używam tego produktu od: parę miesięcy temu
    Ilość zużytych opakowań: połowa jednego

Chcesz pochwalić likecrazycrazycrazy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły szampon
  • Szampon ziołowy o bardzo przyjemnym zapachu. Spodziewałam się raczej odrobinę innego zapachu, ale ten też mi się podoba. Konsystencja szamponu jest rzadka. Kolor kosmetyku typowo kojarzący się z piwem czyli mocno żółty . Niestety szampon słabo się pieni, przez co nie jest zbyt wydajny. Włosy po umyciu stają się miękkie, lśniące oraz gładkie. Szampon przy dłuższym używaniu nie daje uczucia swędzenia skóry, nie tworzy się łupież. Sprawiają wrażenie oczyszczonych, a co za tym idzie dłużej są świeże. Ogromnym plusem jest to, że szampon nie zawiera silikonów. Jego niska cena również jest jego atutem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić olunia88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spowodował łupież...:/
  • Uwielbiam ziołowe szampony i tylko takie używam zwykle z Barwy, ale ten nie spasował mi...

Plusy:
    - ładnie pachnie
    - wydajny, dobrze się pieni
    - ładny kolor i wygodna butelka
    - atrakcyjna cena

Minusy:
    - Nie zauważyłam żeby dodawał blasku
    - plącze włosy (włosy są po nim okropnie szorstkie)
    - włosy po nim szybko się przetłuszczają
    - strasznie wysuszył mi skóre głowy i spowodował łupież

Osobiście nie polecam, chociaż nie gwarantuje że na innych włosach też się nie sprawdzi...

Używam tego produktu od: około miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić Natiii2123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • PLUSY:
    + dobrze oczyszcza, ale przy tym nie sieje spustoszenia
    + polska firma
    + stosunek cena:wydajność:pojemność
    + brak niepotrzebnych pierdół w składzie

MINUS JEDEN, ALE ISTOTNY:
    pół gwiazdki mniej od żurawinowego za:
    - gorszy zapach, kolor i za alkohol denat
    - to trochę niepoważne pisać, że szampon polecany jest dla włosów zniszczonych, a w składzie dawać SLS, sól i denat, cóż nieświadomy konsument (czyli większość ludzi, którzy patrzą na obietnice producenta, a nie skład) sam sobie szkodzi...

Używam tego produktu od: trzech miesięcy

*jak zawsze, gdy czytam inne recenzje...
    Jak można uważać konieczność użycia odżywki po szamponie z detergentami (zresztą, obojętnie po jakim) za minus? Podstawową zasadą dbania o włosy jest odżywka. Zawsze. Wszędzie. Po każdym myciu. I po każdym szamponie.
    Plus to, że włosy po nim skrzypią (pominę fakt, że to sygnał, że włosy są wyczyszczone z silikonów). Jak po każdym szamponie z silnymi detergentami na początku składu...
    Ręce opadają.

Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?