Pędzel kabuki do pudru For Your Beauty, Rossmann

Powiększ Pędzel kabuki do pudru For Your Beauty, Rossmann

Zgłoszony przez Opsyche

Profesjonalny pędzel do pudru ma bardzo dużą końcówkę, dzięki czemu idealnie nadaje się do szybkiego rozprowadzenia pudru sypkiego lub w kamieniu na dużej powierzchni.

Cena: 8zł

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Słaby
  • Za każdym razem, gdy używam tego pędzla, wypada z niego bardzo dużo włosów. Jeszcze nigdy z czymś takim się nie spotkałam. To jego największa wada, ale poza tym też nie jestem z niego zadowolona. Jest dość sztywny, co niezbyt mi odpowiada. To najsłabszy pędzel, jaki kiedykolwiek miałam. Jest duży, co dobrze sprawdza się przy porannym makijażu, kiedy używamy pudru sypkiego, ale i tak puder nie rozprowadza się zbyt dobrze. Jednak, tak jak już pisałam, najgorsze jest to gubienie włosów. Nie wiem, może trafiłam na jakiś felerny egzemplarz, być może stąd moje niezadowolenie.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Jest to bardzo dobry pędzel do pudru za niską cenę.
    Równomiernie rozprowadza puder sypki na twarzy, nic się nie osypuje i nie rozpyla w powietrzu.
    Rączka dobrze leży w ręce, pędzel prałam kilkakrotnie w szamponie i nic się złego nie dzieje, nie odkształca się i nie plącze.
    Ma dość duża główkę, rozprowadzenie pudru na twarzy nie zajmuje dużo czasu.Włosie ma odpowiednią gęstość i nie drapie twarzy.
    Pomimo tego, że pędzel gubi sporo włosia to cały czas ma tak dobrą gęstość, że nie odczuwa się różnicy podczas malowania .
    Podsumowując, jak najbardziej warto wypróbować, bo cena śmiesznie niska a jakość zaskakująco wysoka

Chcesz pochwalić elpa11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • gubi włoski, plącze się
  • kupuję tanie pędzle, które można co roku wymienić bez żalu, więc i tym nie jestem zawiedzniona - nie oczekuję dużej trwałości
    pędzel spełnia podstawowe zadanie - jest miękki, elastyczny, dociera pudrem np koło nosa bez problemu, nakłada puder równomiernie, bez plam i cienką warstwą, nie drapie po twarzy, nawet jeśli stemplujemy ją pudrem
    ma wygodną rączkę, jęst gęsty i puchaty

wady - gubi włoski od razu, zarówno całe jak i połamane kawałki, na początku intensywnie, aż musiałam się obierać z nich przed wyjściem, teraz mniej
    włosie jest nietrwałe - po praniu, ale też i używaniu zwykłym plącze się i kołtuni, szczególnie na bokach. lekko je rozczesują i usuwam wypadające włosie, wtedy jest ok
    wiem, że dojdzie do stanu, kiedy dużo włosia wypadnie a reszta będzie poszarpana i splątana - wtedy go bez żalu wyrzucę i być może kupię następny taki sam

Używam tego produktu od: 2-3 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: używam ciągle pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry stosunek ceny do jakości
  • Do tej pory do pudru używałam puszków, jednak odkąd kupiłam bambusowy puder z BU z bardzo niewygodnym opakowaniem, puszek przestał spełniać swoją rolę i potrzebowałam dużego pędzla, który opanuje wszędzie latający proszek.

Nie chciałam się wykosztować - choć prędzej czy później to pewnie nastąpi - dlatego postanowiłam kupić pędzel z Rossmanna za 8,99 zł.

Rączka, choć plastikowa, dobrze leży w dłoni i łatwo się go trzyma. Włosie jest sztuczne, jednak odrobinę szorstkie. Na początku trochę gubił włoski, jednak z czasem przestał. Nabiera odpowiednią ilość produktu i równomiernie rozprowadza go po twarzy, jako kabuki nadaje się też tylko do powierzchownego \'omiatania\' buzi.

Łatwo się go myje choćby łagodnym szamponem dla dzieci. Służy mi już pół roku bez większych uszczerbków.

Następny pędzel z pewnością kupię lepszy, ale początkującym albo potrzebującym taniego pędzla na gwałt z czystym sumieniem polecam rossmannowskie kabuki.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić deszczowypies za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry !
  • Pędzel oceniam dość wysoko patrząc na cene, niestety nie da się kupić cudnej kabulki za 8 zł, ale o dziwo nie jest zły. Oczywiście warto się rozejrzeć i dokonać zakupu lepszego pędzla, ale gdy szukacie taniej alternatywy to polecam.

Jesli chodzi o trwałość to nie wypomiem sie do końca bo używam pędzel od około miesiąca. Generalnie nie jest zły jak na pędzel kabuki o sztucznym włosiu, póki co trzyma sie wręcz idealnie, ale za taka cene nie oczekiwała bym ze tak pozostanie na długi czas.
    Jeśli ktoś oczekuje dobrej żywotności i zachowania właściwości włosia należy rozejrzeć się za pędzlem o włosiu naturalnym, ale tu trzeba wydać spora sumę pieniedzy.

Pędzle dobrze rozprowadza puder zarówno ten w kamieniu, sypki czy brązer w kuleczkach.Można go też zakupić jako pędzel do omiatania twarzy jeśli nie chcemy wydawać dużo na tego typu gadżet, wtedy nie wymaga tyle prania i posłuży dłużej.
    Jesli miekki, nie podrażnia.

Niestety pędzel trochę gubi włosie już przed praniem. Po praniu nie zniszczył sie.

Jeśli bedzie taka konieczność,ze owy pędzle sie zniszczy myślę, ze sięgnę po niego ponownie. Jest tani i właściwie spelnia swoja rolę, a naprawdę wolę wydać 8zł niż kupić na prawdę drogi ,profesjonalny pędzle, który niekoniecznie bedzie mi odpowidał

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pierwszy w trakcie użytkowania

Chcesz pochwalić paula_092 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie dobry
  • Dziwię się tak licznym opiniom o krótkiej żywotności włosia tego pędzla. Mam go od dawna i służy mi do dziś bardzo dobrze. Owszem, zdarza się, że zgubi jedno, dwa włosia, ale to raz na baaaardzo długi czas, nawet podczas mycia.

Plusy:
    + przede wszystkim cena,
    + delikatne włosie,
    + dobrze rozprowadza puder,
    + jest podręczny,

Ja jestem z niego zadowolona i szczerze polecam Używam tego produktu od: długiego czasuIlość zużytych opakowań: 2 pędzle

Chcesz pochwalić paula020691 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Aaa Dobry
  • Bardzo fajny pędzel za niską cenę, wziełam go na wypróbowanie i się nie zawiodłam.
    Posiada gęste włosie-mój naszczęście "jeszcze" go nie gubi

Daje 5 gwiazdek bo wydaje mi się ze za tak niską cene otrzymuje dość fajne Kabuki.;-)

Ilość zużytych opakowań: 1 pędzel

Chcesz pochwalić AleSsa_xD za czytelną i pomocną recenzję?
  • SUPER
  • Co tu dużo mówić...pędzel jest bardzo dobry i spełnia swoje zadanie w 100%.
    Faktycznie gubi troszkę włosia ale tylko na początku.

Najlepszą metodą aplikacji, w jego przypadku jest stemplowanie.
    Zapobiega to rozcierania podkładu czy korektora dość twardymi włoskami i ich gubieniu. (Są twarde ale nie drażnią)

Puder rozprowadza się bardzo naturalnie przez co wykończenie jest idealne!

Spokojnie dałabym za niego dwa a może i trzy razy większą cenę

Chcesz pochwalić Bella_cello za czytelną i pomocną recenzję?
  • jaka cena taki produkt
  • Oceniam ten pędzel dość wysoko z prostego powodu, mianowicie podeszłam do niego realistycznie.
    Kupiłam ten pędzel jako "przejściówkę" tzn. potrzebowałam czegoś już, teraz a drogiego pędzla, który ma nam służyć długo nie ma co kupować pod wpływem impulsu, warto się rozejrzeć i dokonać dobrego zakupu.

Generalnie jeśli chcemy oczekiwać dobrej żywotności i zachowania właściwości włosia należy rozejrzeć się za pędzlem o włosiu naturalnym, dobrej jakości a takie pędzle już kosztują swoje zwłaszcza jeśli kupowane są pojedynczo (pędzle kupowane w zestawach zazwyczaj wychodzą taniej)

Niestety każdy kto od pędzla kabuki o sztucznym włosiu, zwłaszcza takiego za 8 czy 10 zł będzie oczekiwał trwałości zawiedzie się i jest to nawet dość logiczne.

Pędzel trochę gubi włosie już przed praniem co można byłoby ulepszyć, ale jak za tą śmieszną cenę i tak jest naprawdę ok choćby dlatego, że dość dobrze rozprowadza puder. Można go też zakupić jako pędzel do omiatania twarzy jeśli nie chcemy wydawać dużo na tego typu gadżet, wtedy nie wymaga tyle prania i posłuży dłużej.

Zaznaczyłam, że nie wiem czy kupię go ponownie ponieważ jeśli nie będę w podobnej sytuacji tzn. nie będę potrzebowała czegoś od zaraz a nad wyborem drogiego pędzla chciała się zastanowić, to pewnie nie. Jeśli jednak sytuacja powtórzy się, z pewnością po niego sięgnę bo naprawdę wolę wydać 8zł choćby miał mi posłużyć 2 tyg a w tym czasie dokonać naprawdę rozważnego i udanego zakupu pędzla profesjonalnego niż na szybko wydać większe pieniądze na coś co może być nawet dobrej jakości, ale personalnie niekoniecznie mi odpowiadać.
    Niestety do pędzli ze sztucznym włosiem, zwłaszcza z tej półki cenowej tylko tak powinnyśmy podchodzić bo w każdym innym wypadku raczej będziemy rozczarowane.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: jeden w trakcie użytkowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Czarna2405 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieprzyjemności...
  • Kocham ten pędzel, ale jednocześnie go nienawidzę.
    Jest to mój pierwszy pędzel tego typu, który kupiłam w Rossmannie tylko dlatego, że był w promocji za 7,99zł. Normalnie kosztuje jakoś ponad 10 zł. Słyszałam, że inne pędzle kabuki z Rossmanna (chyba Elite Professional, albo coś tędy...) strasznie gubią włosie, ale myślałam, że z tym będzie inaczej... Myliłam się. Ten pędzel bardzo gubi włosie. W całej swojej pozostałej z****istości ta jego jedna wada sprawia, że go nienawidzę.
    Gubi te włosie w czasie stosowania co sprawia, że wbija się nam ono w twarz i zostaje na niej Okropne uczucie. No, ale jakoś to znoszę, co nie znaczy, że mi się podoba. Jednak z powodu tej jeden wady nie wiem czy ponownie go kupię.
    Teraz o zaletach.... Kilka się znajdzie....
    - Jest duży co sprawia, że jednym ruchem możemy obmieść dużą powierzchnię twarzy
    - Włosie jest w miarę zbite, choć czasem, szczególnie po bokach robi się takie poszarpane i powykręcane w każdą stronę, co naturalnie powoduje jeszcze większe jego gubienie...
    - Nie myłam go jeszcze, ale myślę, że nie będzie sprawiał problemów. Jeśli będzie to wpis edytuję i opiszę to
    - Łatwo się brudzi przez co pewnie trzeba go często myć
    - Włosie trochę drapię twarz co jest denerwujące
    - Fajny ,,stojaczek"

Z braku laku będę go używać do jego ,,śmierci" lub do końca mojej cierpliwości, ponieważ mam wrażenie, że pędzel z każdą kolejną aplikacją bardziej działa mi na nerwy...
    Lepiej chyba zainwestować w coś droższego, ale lepszego...

EDIT:
    Myłam go (w ciepłej wodzie z szamponem) i poległ na całej linii. Zacznę od tego, że już w czasie mycia gubił włosie, ale to mnie specjalnie nie zdziwiło... tragedia zaczęła się jak trzeba było go wysuszyć. Sam to by się chyba z 2 tygodnie suszył całkowicie, postawiłam go w okolice grzejnika żeby było szybciej, choć i tak to 2 dni mu zajęło ;0 Już wtedy zauważyłam jak bardzo zniszczyło/zniekształciło się włosie i wiedziałam, że teraz nic z niego nie będzie. Włosie do tej pory nie wróciło do swojej poprzedniej formy. Jest twarde, kujące. Włosie wypada jeszcze częściej i jeszcze w większej ilości. Ogólnie jestem na granicy załamania nerwowego jeśli chodzi o stosowanie jego (jest mniej skuteczny, włosie kuje, nieprzyjemne). Coraz częściej myślę o skróceniu sobie tych cierpień i wyrzuceniu go do kosza (rzadko to robię), ale teraz chyba nie będę miała litości...

Używam tego produktu od: ponad miesiąc prawie codziennie
    Ilość zużytych opakowań: 1 ciągle

Chcesz pochwalić CzarnaMamba1907 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij