Rexona, Biorythm Dry, Antyperspirant w kulce

Rexona, Biorythm Dry, Antyperspirant w kulce

Antyperspirant w kulce Rexona Biorythm to doskonała ochrona nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Aktywne składniki antyperspirantu kontrolują pocenie zapewniając skuteczną ochronę, a inteligentne mikrokapsułki uwalniają świeży zapach wtedy, kiedy najbardziej tego potrzebujesz.

Skład: Aqua, Aluminum Chlorohydrate, Steareth-2, Helianthus Annuus Seed Oil, Parfum, Steareth-20, Silica Dimethyl Silylate, Caprylic/Capric Triglycerine, Gelatin Crosspolymer, Cellulose Gum, Sodium Benzoate, Hydrated Silica, Citric Acid, Potassium Lactate, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Citronellol, Geraniol, Hydroxycitronellal, Limonete.

Cena: 11zł / 50ml
/m/

Antiperspirant w kulce Rexona ma bardzo przyjemny zapach . Ogranicza pocenie w dużym stopniu . Jest bardzo wydajny . Używałam go bardzo często . Mimo wystarczyl na długo. Zdecydowanie polecam ze względu za świetne działania i przyjemny dla kobiet zapach . Cena dość niska . Zdecydowanie polecam

W porządku.

Jak do tej pory Rexona nigdy mnie nie zawiodła, a nawet zazwyczaj przerastała oczekiwania.
W przypadku wersji Biorythm nie ma aż tak dużego pozytywu, ale i tak produkt trzyma poziom.

Antyperspirant chroni przed potem na kilka ładnych godzin - spokojnie daje radę w gorące czy bardzo stresujące dni, chroni tak do 8 godzin. Później pot się pojawia, ale właściwości dezodorujące cały czas są zachowane - nie ma przykrego zapachu, czuć jedynie zapach dezodorantu.

Zapach jest niestety trochę za mdły i za ciężki na lato, dość intensywny, mydlany. Zdecydowanie za mało świeży jak na kosmetyk tego typu, ale też nie jest brzydki czy odpychający.

Produkt ma konsystencję kremową, nie ścieka, łatwo się aplikuje i dość szybko wysycha.
Nie wywołuje podrażnień na skórze.
Duży plus za niepozostawianie białych śladów na ubranich.
Wydajność również na plus.

W mojej ocenie antyperspirant zasługuje na mocne 3 gwiazdki - prawidłowo spełnia swoje zadanie, jest wygodny w użyciu i wydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, ale polecam :)

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

zadowolona

Z każdą testowaną kulką Rexony mam coraz lepsze zdanie o tych antyperspirantach. Po kolei wypróbowuje każdy rodzaj i zapach. Bardzo ważne dla mnie jest by zapach dezodorantu pod koniec dnia nie mieszał się z potem, bo wtedy tworzy kiepską mieszankę.

+ Rexona biorytm pod względem zapachu sprawdza się bardzo dobrze tzn. jest prawie niewyczuwalna i najważniejsze nie czuć brzydkiego zapachu potu :)
+ ochrone przed pocieniem i plamami oceniam na czwórkę z plusem
+ wygodne opakowanie, produkt spłtwa w doł i mogę go wykorzystać do końca
+ kulka się nie zacina, aplikacja jest bezproblemowa
+ dość szybko wysycha

- ślady dezodorantu na ubraniach

edytuję: w ostatnim tygodniu stosowania już nie radził sobie tak świetnie z maskowaniem zapachu potu, uwalniały sie chyba te kulki motion sense i czuć było zapach kulki, który lekko mnie drażnił

Ilość zużytych opakowań: 1 Biorytm, 2 inne sztuki tej firmy

dobry

bardzo chwalę ten antyperspirant. Używam od dwóch lat i nie mam ochoty na żadne zmiany, testy, próby. Ten jest w sam raz dla mnie. Chroni przed zapachem potu, hamuje nadmierne pocenie. Nie brudzi ubrań, ma przyjemny zapach i konsystencę, nie lepi się, szybko wchałania pozostawiając poczucie świeżości.

Bardzo wydajny, starcza mi na 3-4 miesięce. Wygodnie, poręczne opakowanie.

Używam tego produktu od: 2 lata
Ilość zużytych opakowań: kilka

super kosmety

Dla mnie najlepszy antyperspirant !

Ma bardzo ładny zapach który czuję w trakcie dnia :)
Nie zostawia białych śladów i rzeczywiście hamuje pocenie.

Używam tego produktu od: okolo 2 lat
Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Zadowolił mnie

Plusy:
-ładny zapach
-praktyczne opakowanie
-cena
-dostępność w sklepach
-eliminuje potliwość chociaż mniej niż opakowanie podaje

Minusy:
-48h wytrzymałości? o wiele wiele krócej ...

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

jestem zadowolona

Antyperspirant może nie chroni zupełnie przed potem, ale tego nigdy nie oczekiwałam. Chroni natomiast przed zapachem potu. Używając go zawsze w sytuacji gdy się zgrzałam czułam tylko i wyłącznie zapach antyperspirantu. A zapach jest delikatny i przyjemny.
Bardzo podoba mi się opakowanie. Kulka jest w dole, dzięki czemu nie trzeba czekać aż antyperspirant spłynie. Szczególnie pomocne jest to przy końcu produktu. Opakowanie ma kształt dopasowujący się do dłoni. Na początku bałam się że będzie mi wypadało, ale nie jest tak źle :)
Jedyne co mi sie nie podoba i za co odejmuje pół gwiazdki to to że resztki produktu które zostają na kulce kawala sie i później przy nieostroznym otwarciu mogą z zatyczki wypaść.
Cena i dostepność sa dobre.

Używam tego produktu od: ok 2 - 3 miesiace

Skuteczny

Ulubiona forma antyperspirantu czyli kulka i wygodne opakowanie - pozwala uzyc go w w ekspresowym tempie, nie czekajac az plyn "zleci" na dol. Antyperspirant spelnia swoje zadanie - chroni mnie 24 h , a raczej 12, gdyz rano nakladam a wieczorem po prysznicu naturalnie go nie ma :) nie testowalam w ekstremalnych sytuacjach, jednak dla mnie dzialal zarowno w czasie lata jak i w zimowym okresie. Ma delikatny zapach ktory nie miesza sie z perfumami i niweluje brzydka won potu. Ogolnie produkt na plus, dla niewymagajcych

Używam tego produktu od: Pol roku
Ilość zużytych opakowań: Dwa pelne

zdecydowanie nie

Skuszona promocją pozwoliłam sobie na wypróbowanie tegoż oto cudeńka.Niewątpliwie do plusów tego antyperspirantu można zaliczyć zapach i na tym plusy sie kończą( i oczywiście cena) Nie spełnia swojego głównego zadania-nie chroni przed potem,nie nadaje sie w ogóle na upały.Po godzinie mam mokre pachy i czuje nieprzyjemny zapach pomimo tego,ze nie mam problemów z nadmiernym poceniem.

Używam tego produktu od: 2-3 tygodni

Ładny zapach...

Taką kulkę miałam ze dwa lata temu.
Najbardziej lubiłam jego zapach-delikatny, miły jak to Biorythm.
Kulka się nie zacinała, wygodnie się jej używało.
Preparat nie wysychał jakoś rewelacyjnie szybko, po kilku minutach wciąż jeszcze pachy się kleiły.
Chronił przed potem tak średnio-jak siedziałam w szkole i niewiele się poruszałam to było O.K, ale przy większym wysiłku już nie dawał sobie rady.
Neutralizował zapach potu i nie mieszał się z nim, pod koniec dnia nie śmierdział.
Plamy-jak były, tak były, chyba nigdy nie znajdę antyperspirantu, który tym plamom zapobiega...
Kulka wydajna-3 miesiące przy codziennym stosowaniu.
Jednak wolę antyperspiranty w sprayu.

Używam tego produktu od: używałam ze 2 lata temu

Słaby

Kupiłam ten antyerspirant bez większego zastanowienia, kiedy zapomniałam zabrać używaną wówczas kulkę na wyjazd. Dopiero później się zorientowałam, że kiedyś już tą rexonę miałam i nie byłam zadowolona. Ale do rzeczy:

- zapach może i ładny, ale niezbyt długo się utrzymuje i absolutnie nie maskuje zapachu potu, wręcz przeciwnie- tworzy z nim ciężką do zniesienia mieszankę:/
- nie chroni przed poceniem, nawet kiedy używam go w mało aktywne dni.

Jedynym plusem jest to, że szybko schnie, ale to za mało.

Używam tego produktu od: 2 miesiące (na zmianę z innym)
Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Polecam.

Kupiłam go ze względu na bardzo ładny słodki, ale delikatny zapach. Długo po zastosowaniu potu nie czuć ani troszkę, niestety czasem zdarza się, że pacha jest wilgotna, ale rzadko. Nie podrażnia, Minusem jest, że potrafi pobrudzić czarne ciuszki na biało.
Ogólnie bardzo dobry, polecam. :)

Ilość zużytych opakowań: jedno, drugie w trakcie