Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Powiększ Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Mirianka

Podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład, choć lekki, kryje niedoskonałości.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• bardzo słaby
  • Kupiłam produkt kierując się składem i firma. Skład jest ok i dla mnie niestety to koniec pozytywnych aspektów podkładu. Jest to najgorszy podkład jaki używałam w ostatnim czasie. Bardzo kiepsko się rozprowadza. Konsystencja sprawia że na twarzy robią się plamy a kryciu niedoskonałości trudno mówić. Dla mnie rozczarowanie.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Chcesz pochwalić Barwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie, raczej nie dla mojej cery
  • Podkład miał być matujący, ale ta satyna spowodowała, że strasznie świeciłam się już po ok. 1 h. Nie mogłam tego uniknąć….nawet, gdy nałożyłam na siebie puder, to wtedy po 2 h wszystko ze mnie spływało, cera była tłusta i świecąca. Widocznie nie był to kosmetyk dla mnie.

- brak długotrwałego efektu matu
    - tłusta skóra już po ok. 1 h
    - uwydatniał niedoskonałości skóry
    - strasznie zapychał, sprzyjał rozwojowi zaskórników

+wydajny
    +konsystencja ładnie się rozprowadzała
    +niska cena
    +fajny, dopasowany kolor

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Za 25 zł spodziewałam się czegoś więcej. Już nie mówię o niewielkiej gamie kolorów, która również jest śmieszna, ale o samym produkcie. Jedyny plus to to, że nie ma zapachu. Minusy:
    -mała gama kolorów
    -podkreśla zmarszczki i uwypukla niedoskonałości
    -trwały do momentu zetknięcia się wodą, mam na myśli pot
    -ciężki w rozprowadzaniu pędzelkiem
    Ogółem nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

Chcesz pochwalić Ivathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do trzech razy sztuka
  • Robiłam do tego podkładu trzy podejścia: za pierwszym razem mnie zachwycił, matował na długo a kolor (201 sand) miał piękny żółtawy odcień. Zaczęłam stosować go regularnie i wtedy zrobiło się gorzej, bo źle się rozprowadzał, wyglądał na twarzy jak tapeta i w ogóle nie krył.

Ostatnio, z braku laku, musiałam do niego wrócić, bo większość matujących podkładów mi się skończyła lub przeterminowała. Zmieszałam go jednak z innym, bardziej nawilżającym podkładem (krem bb UnderTwenty) i od tamtej pory zostaliśmy przyjaciółmi

+matuje na długo (mam cerę BARDZO tłustą)
    +ma piękny kolor
    +nie wygląda na twarzy jak tapeta
    +małej poprawki wymaga dopiero po ok. 6h
    +nieźle kryje

-/+ najlepiej jest go właśnie mieszać z czymś bardziej nawilżającym; dla niektórych może być to minus, jednak mi to nie robi większej różnicy

Chcesz pochwalić greendove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupiłam go na przedświątecznej wyprzedaży i trochę mnie rozczarował. Podkreślał skróki i niekiedy miałam problem z równym rozprowadzeniem go ponieważ robiły się "grudki". Jak na tak niewielką tubę jest on wydajny ponieważ starczył mi na prawie 3 miesiące no i dawał sobie radę przy mrozach oraz na całonocnych imprezach.

Używam tego produktu od: 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wioli13579 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko, ale szału nie robi.
  • Zacznę od tego, że to jedyny podkład, który udało mi się dobrać idealnie pod względem koloru - jest to nr 201 sand. No po prostu idealnie wtapia się w kolor mojej cery, w ogóle go nie widać po nałożeniu. I t jest jego największy plus.
    Matuje średnio, ale do tego się przyzwyczaiłam, jeszcze żaden podkład nie zmatowił mi skóry na dłużej niż 2 godziny, a podkład pudruję dodatkowo zawsze i tu nie ma wyjątku. Kiedy moja cera ma lepsze dni, ten podkład spisuje się idealnie, chociaż krycia też nie ma mocnego. Nie zauważyłam też, żeby mnie zapychał, za co duży plus.
    Kupiłam go w promocji za jakieś 15 zł, także za tę cenę jestem naprawdę zadowolona z jego działania.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNY
  • Zakupiłam go kilka miesięcy temu, ponieważ moja skóra bardzo się błyszczy szukałam dobrze matującego podkładu. Skusiła mnie promocja w Rossmanie, szczerze powiedziawszy spodziewałam się zupełnie innych efektów po takiej marce. Podkład może i matuję, ale moją cerę niestety tylko na około godzinkę. Poza tym po nałożeniu wyglądałam jakbym wysmarowała się tynkiem, okropne uczucie. Podkład strasznie zatykał mi pory, czulam że moja skóra się dusi. Warto wspomnieć również o tym, że kolory tej serii nie są zbyt ładne. Niestety bardzo się rozczarowałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niedokończone)

Chcesz pochwalić Devoyka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moim zdaniem jest dobry
  • Kupiłam go pierwszy raz na promocji w rossmanie. Nie jestem zbytnio wymagająca co do podkładów, lubię go. Opakowanie starcza mi na miesiąc przy codziennym użytkowaniu. Mam najjaśniejszy odcień. Nie robi efektu "maski", nie jest gęsty, wydajny i niedrogi (23zl bez promocji w rossmanie). Lecz bez pudru stay matte z rimmel na pewno nie utrzymałby mi się długo na twarzy

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić nataliaswid za czytelną i pomocną recenzję?
  • NAJ-GOR-SZY
  • kupiłam na promocji w rosmanie zachęciła mnie niska cena 17 zł no i marka, w końcu to astor. miałam nadzieję że tym razem się nie przejade na ich kosmetykach ale no, wyszło jak zawsze. (najpierw bublem okazała się pomadka w kolorze nude, który koło nude to nawet nie leżał a potem tusz do rzęs)
    -totalnie nie da się z nim pracować na twarzy, zasycha w mgnieniu oka, tworzy plamy jak z gipsu, ani gąbeczzką, ani pędzlem ani palcem tego nie rozprowadzisz dokładnie
    -nie wyrównuje koloru
    -nie wiem czy to jest ten efekt matowej skóry, ale jak dla mnie to jakaś gipsowa maska
    -nie współpracuje z innymi kosmetykami,
    -okropne kolory
    -brzydki zapach
    -zostawia okropne plamy

wydaje mi się, że może nie być aż tak problematyczny przy mocno tłustej cerze.

nie znajdę ani jednego plusa.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Miłam kolor 2 i 3, zakupiłam w rossmanie z ciekawości...

Minusy:

- opakowanie - łatwo się pobrudzić, dużo produktu zostaje na zakrętce

- ciężka konsystecja, trzeba szybko rozsmarowywać bo zastyga jak maska

- mała gama odcienni tylko 3, trudno wybrać odpowiedni ( mieszłam nr 2 z nr 3)

- cena do jakości niezadawalająca

Plusy:

- nawet dobre krycie

- zapach

- cena dopuszczalna

Używam tego produktu od: maja-teraz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzitka23 za czytelną i pomocną recenzję?