Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Powiększ Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Mirianka

Podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład, choć lekki, kryje niedoskonałości.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• NAJ-GOR-SZY
  • kupiłam na promocji w rosmanie zachęciła mnie niska cena 17 zł no i marka, w końcu to astor. miałam nadzieję że tym razem się nie przejade na ich kosmetykach ale no, wyszło jak zawsze. (najpierw bublem okazała się pomadka w kolorze nude, który koło nude to nawet nie leżał a potem tusz do rzęs)
    -totalnie nie da się z nim pracować na twarzy, zasycha w mgnieniu oka, tworzy plamy jak z gipsu, ani gąbeczzką, ani pędzlem ani palcem tego nie rozprowadzisz dokładnie
    -nie wyrównuje koloru
    -nie wiem czy to jest ten efekt matowej skóry, ale jak dla mnie to jakaś gipsowa maska
    -nie współpracuje z innymi kosmetykami,
    -okropne kolory
    -brzydki zapach
    -zostawia okropne plamy

wydaje mi się, że może nie być aż tak problematyczny przy mocno tłustej cerze.

nie znajdę ani jednego plusa.

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić faramka za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Miłam kolor 2 i 3, zakupiłam w rossmanie z ciekawości...

Minusy:

- opakowanie - łatwo się pobrudzić, dużo produktu zostaje na zakrętce

- ciężka konsystecja, trzeba szybko rozsmarowywać bo zastyga jak maska

- mała gama odcienni tylko 3, trudno wybrać odpowiedni ( mieszłam nr 2 z nr 3)

- cena do jakości niezadawalająca

Plusy:

- nawet dobre krycie

- zapach

- cena dopuszczalna

Używam tego produktu od: maja-teraz
    Ilość zużytych opakowań: niecałe dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić madzitka23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielkie rozczarowanie
  • Podkład kupiłam ponieważ poleciła mi go pani z rossmanna i już przy pierwszym użyciu się rozczarowałam.

-podkład zasycha w tempie błyskawicznym, musiałam nakładać go"na raty"
    -ciężko go rozprowadzić na twarzy, tworzy ciemne plamy, wyglądające jakby się było brudnym
    -śmierdzi
    -w dotyku przypomina plastelinę, jest klejący na twarzy
    -efekt maski, nawet przy małej ilości nakładanej na krem
    -ściera się
    -brudzi ubrania
    -waży się przy wysokiej temperaturze

+matuję
    +wyrównuje koloryt (gdyby nie brać pod uwagę ciemnych plam które tworzy cera wyglądałaby na zdrową)

Tak więc gdy tylko pozwoliły mi na to fundusze kupiłam inny podkład, do tego już nie wrócę.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Zaczarowana0103 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BEZNADZIEJA
  • Kupiłam go kiedyś na jakiejś promocji i na pewno nie zrobię tego nigdy więcej, nawet jeżeli byłby jedynym istniejącym podkładem na rynku. Zdecydowanie trata pieniędzy, nawet w promocyjnej cenie.
    Szczerze mówiąc, jedynym jego plusem jest to, że faktycznie matuje (na jakiś czas).

Minusów za to, cała masa:
    * źle się rozprowadza
    * po nałożeniu wszystko wygląda super, po minucie są same smugi na twarzy, których nie da się rozetrzeć i wygląda się, jakby się było okurzonym albo brudnym
    * podkreśla suche miejsca na skórze, zmarszczki etc.
    * ma okropny zapach
    * zbyt wysoka cena
    * nie odpowiada mi konsystencja
    * kiedyś jak się lekko popłakałam, nie były to niewiadomo jakie łzy, spłynął razem z łzami. Byłam cała umalowana i miałam takie dwa rowki od łez, które pozostały bez cienia podkładu. fatalnie.

Nie zużyłam go całego, bardzo szybko go wyrzuciłam.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić Innosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla cery niesprawiającej kłopotów
  • Kupiłam ten produkt na jakiejś rossmannowej promocji, żeby przetestować. Mam odcień 300, który jest straszliwie ciemny, muszę go rozjaśniać i to na zapas, gdyż po wyschnięciu ciemnieje jeszcze bardziej. Ma za to żółtawą, naprawdę piękną pigmentację.

Utrwalony - matuje, ale bez rewelacji. Nigdy nie osiągnęłam nim efektu matu na dłużej niż 3 godziny, choć nie mogę powiedzieć, by potem następowała katastrofa. Właściwie w ogóle mam wrażenie, że jego wykończenie jest bardziej satynowe niż matujące.

Do tego jest to podkład średnio kryjący, ale na pewno nie typu BB, jak ktoś pisał poniżej. Nie nawilża skóry i wymaga pewnej precyzji w nakładaniu (smugi).

Nie jest to produkt rewelacyjny, raczej nie kupiłabym go ponownie, jednak kosztował niewiele i nie ma efektów ubocznych, które by go deklasowały. Jeśli ktoś nie ma większych problemów ze skórą i szuka produktu w okolicach 20 zł, kosmetyk może mu przypaść do gustu.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ruararta za czytelną i pomocną recenzję?
  • KREM BB + porady jak nałożyć
  • szukałam kremu bb z efektem matu na wakcje - najlepiej tej firmy

pomyślmy - kosztuje tyle co kremy bb (podkłady tej firmy to ok 50-60 zł) jest w tubce jak inne kremy bb - to jest krem bb tylko ze zmienioną nazwą

wszystkie kremy bb zostawiają smugi i ciemnieją na twarzy tak samo jak ten - nawet odcień najjaśniejszy to robi

krem jest bardzo skoncentrowany więc należy go nakładać w ilośći ziarna pieprzu na każdą z części twarzy , szybko i dokładnie rozsmarowywać i nie poprawiać ręką bo się zroluje - przestaje się rolować jak wysycha , po pokryciu pędzlem z sypkim pudrem nie roluje się wcale

wybierać podkład w tej samej tonacji co twarz , żeby nie było widać smug i zawsze pokrywać linię żuchwy

nałożony w okolicy oczu może obsuszać za bardzo skórę pod oczami - wtedy natłuszczający krem lub korektor pod spód

i najważniejsze - nigdy nie łączyć z kremem dającym efekt matu - wtedy nie chce się rozsmarowywać i powstają smugi - ja nkładam na krem odżywczy , skóra jest idealnie zmatowiona , sucha i jednocześnie nie spięta

przy kremach bb zawsze rozmazywały mi się cienie , róż tworzył placki po paru godzinach pojawiały się brązowe plamy na policzkach - ten krem jest idealny , przy prawidłowym nałożeniu daje efekt matowej i jednocześnie rozświetlonej cery

krycie jak przy kremach bb
    odcień 201 - brak żółtych pigmentów (przy kremie odżywczym)
    odcień 300 - same żółte pigmenty

wcześniej testowany z matującymi kremami l'oreal , dax i la roche-posey
    dobry efekt z kremem z witaminami sulphor busko zdrój

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cake4queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Ten podkład nie jest wart swojej ceny mimo że nie jest ona olbrzymia. Szukając matującego podkładu na wiosenne dni zdecydowałam się na Astora aby wreszcie przetestować jakiś podkład z tej marki. Miałam nadzieję na niezbyt gęstą konsystencję, fajny matt, lekkie krycie niedoskonałości, jakże byłam w błędzie. Ten podkład to jakaś pomyłka. Konsystencja na początku gdy wycisnęłam z tubki przypominała mus ale po nałożeniu na twarz zaczął się rolować, ciężko rozprowadzać. Matuje na 1h może 2. Kryć wcale nie kryje. Wydaje mi się że mnie trochę zapychał bo miałam ciągle jakieś niespodzianki. Od takiej firmy jak Astor oczekiwałam więcej. Na ten podkład się nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katiaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • anty anti-shine
  • Kupno tego produktu do dobrych decyzji zaliczyć mi trudno. Na szczęście przez wzgląd na jego niską cenę nie muszę bardzo rozpaczać.

Do konkretów:
    - wątpliwa trwałość i wątpliwe matowienie
    - bardzo nienaturalny i nieestetyczny wygląd - produkt nie stapia się ze skórą, a tworzy na jej powierzchni suchą skorupę
    - aplikacja to wyścig z czasem, tu nie może być mowy o pomyłce, należy wiedzieć dokładnie ile i jak, w przeciwnym razie tworzą się piękne smugi (ja nieststy nie zgłębiłam tej tajemnicy). Dokładanie podkładu, czy jakiekolwiek poprawki - niemożliwe.
    - po zastygnięciu wychodzi jego pomarańcz

+ niska cena
    + brak zapachu

Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalno nienaturalny efekt
  • Chyba z rok się przymierzałam do jego kupna i w końcu,gdy skończył sie mój ulubiony Revlon CS,to postanowiłam kupic coś lżejszego i tańszego i w końcu padło na ten w odcieniu 201 sand.Nie orientuję się dokładnie ile jest odcieni,ale w Rossmanie był tylko ten i dwa ciemniejsze.Odcień wpada w żółć.Do jasnej,nieporcealanowej karnacji będzie w sam raz.
    Produkt jest w miękkiej tubce,która bez problemu można później przeciąc.Ma konsystencję troche kremową,nie jest bardzo wodnista,wydaje się lekka. Zapach jest bardzo przyjemny,jak balsam do ciała.
    Aplikacja tego podkładu idealnie jest dla mnie chyba nie możliwa. Mam wprawę.Namiętnie używałam Revlonu CS,który dość szybko zastyga i nie miałam z nim problemu takiego jak z tym.Nie potrafię go ładnie i równomiernie nałożyć.Revlon nakładałam palcam,i,partiami,tutaj mam problem,bo podkład bardzo szybko zastyga na buzi i trudno o równomierne nałożenie go.Łatwo o to by się podczas aplikacji zrolował,a, poprawka jest niemożliwa. Kojarzy mi się on trochę z maseczką peel-on;p Zastyga i się juz nie ruszy. Buzia się kleji od niego i efekt jest półmatowy.Nawilża skórę. Podkład ma krycie trochę mniej niż średnie.Ciężko wspołpracuje z korektorem. Po przypudrowaniu
    dalej czuć lekkie lepienie sie twarzy.Mat jest ok.3 godziny.
    Używam go ,gdy wychodzę na chwile i wiem,że nikt nie będzie mi się bacznie przyglądał.
    Jak komuś nie szkoda tych 22 zł,to może wypróbować,ale aplikacja jest okropna.

EDIT:
    Ostatnimi czasy próbowałam nakładać na twarz bez żadnych kremów i nakładany bardzo szybko palcami o dziwno już smug nie tworzy,ale czy na dłuższą metę,to takie dobre dla cery? Raczej nie.
    Przy upałach zaczyna się lekko ważyć na brodzie i koło nosa.
    Używam tego produktu od: mies..Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY!
  • Wczoraj był okropny upał . Nałożyłam fluid na twarz i o dziwo trzymal mi się przez kilka godzin . Nie" spływał" z twarzy , cera była matowa , ładnie zakrył wszystkie moje niedoskonałości , a mam ich kilka w moim wiekudziwię się , że podkład ma tak niskie oceny , dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić FaMa68 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij