Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Powiększ Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Mirianka

Podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład, choć lekki, kryje niedoskonałości.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• Tak beznadziejnego podkładu jeszcze nie miałam ;/
  • Skusiłam się na jego zakup ponieważ był w promocji. Rozczarował mnie już na samym początku, kompletnie nie mogłam go rozprowadzić po twarzy, zrobiły się gródki, wałki i od razu zrobiły się suche plamy. Chciałam dać mu szansę bo stwierdziłam, że tak nie może być i to może z moją cerą jest coś nie tak ale za każdym razem było to samo. Kompletna porażka jak można wypuścić tak zły produkt i to w dodatku za taką cenę.

Używam tego produktu od: opakowanie leży bezużytecznie będę musiała się go pozbyć
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić oopaulka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Nie, nie i jeszcze raz nie
  • Mam tłustą cerę, więc pokusiłam się na podkład matujący. I? I nigdy więcej. Zapchał mi pory po tygodniu używania do takiego stopnia, że przepłaciłam to krostkowymi wykwitami na policzkach i czole! Ponadto zważał się po kilku godzinach, wyraźnie ciemniał na twarzy w ciągu kilkunastu minut od nałożenia, generalnie wyglądał okropnie. A efekt matowienia? Po jakimś czasie nie było po nim śladu, a przy zwykłych podkładach, bez efektu mat, nie mam takiego problemu (tzn. nie błyszczy mi się skóra tak jak przy tym podkładzie). Jestem niezadowolona i nawet nie szukam znajomej, żeby jej oddać, bo ten kosmetyk narobił mi takich szkód, że nikogo nie będę na to narażać.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Ombrmama za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie!
  • Ten podklad jest beznadziejny!!

Minusy:
    -w ogóle nie spotopił mi się z twarzą
    -kolory do bani
    -nic nie kryje
    -nie matuje
    - w ogole sie nie utrzymuje na twarzy
    - wysypało mnie po nim
    -wygladał fatalnie na twarzy
    -okropnie widoczny
    -podkreślił wszystkie moje niedoskonałości!!
    -powłaził w zmarszczki, podkreślił suche skórki, podkreślił pryszcze

jak mozna coś takiego wyprodukowac???? nigdy wiecej!!!!!!!!!!

Używam tego produktu od: 1 tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić LoveSport3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo słaby
  • Kupiłam produkt kierując się składem i firma. Skład jest ok i dla mnie niestety to koniec pozytywnych aspektów podkładu. Jest to najgorszy podkład jaki używałam w ostatnim czasie. Bardzo kiepsko się rozprowadza. Konsystencja sprawia że na twarzy robią się plamy a kryciu niedoskonałości trudno mówić. Dla mnie rozczarowanie.

Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowania

Chcesz pochwalić Barwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • oj nie, raczej nie dla mojej cery
  • Podkład miał być matujący, ale ta satyna spowodowała, że strasznie świeciłam się już po ok. 1 h. Nie mogłam tego uniknąć….nawet, gdy nałożyłam na siebie puder, to wtedy po 2 h wszystko ze mnie spływało, cera była tłusta i świecąca. Widocznie nie był to kosmetyk dla mnie.

- brak długotrwałego efektu matu
    - tłusta skóra już po ok. 1 h
    - uwydatniał niedoskonałości skóry
    - strasznie zapychał, sprzyjał rozwojowi zaskórników

+wydajny
    +konsystencja ładnie się rozprowadzała
    +niska cena
    +fajny, dopasowany kolor

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić slodkadorotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Za 25 zł spodziewałam się czegoś więcej. Już nie mówię o niewielkiej gamie kolorów, która również jest śmieszna, ale o samym produkcie. Jedyny plus to to, że nie ma zapachu. Minusy:
    -mała gama kolorów
    -podkreśla zmarszczki i uwypukla niedoskonałości
    -trwały do momentu zetknięcia się wodą, mam na myśli pot
    -ciężki w rozprowadzaniu pędzelkiem
    Ogółem nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: nawet nie połowa

Chcesz pochwalić Ivathe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do trzech razy sztuka
  • Robiłam do tego podkładu trzy podejścia: za pierwszym razem mnie zachwycił, matował na długo a kolor (201 sand) miał piękny żółtawy odcień. Zaczęłam stosować go regularnie i wtedy zrobiło się gorzej, bo źle się rozprowadzał, wyglądał na twarzy jak tapeta i w ogóle nie krył.

Ostatnio, z braku laku, musiałam do niego wrócić, bo większość matujących podkładów mi się skończyła lub przeterminowała. Zmieszałam go jednak z innym, bardziej nawilżającym podkładem (krem bb UnderTwenty) i od tamtej pory zostaliśmy przyjaciółmi

+matuje na długo (mam cerę BARDZO tłustą)
    +ma piękny kolor
    +nie wygląda na twarzy jak tapeta
    +małej poprawki wymaga dopiero po ok. 6h
    +nieźle kryje

-/+ najlepiej jest go właśnie mieszać z czymś bardziej nawilżającym; dla niektórych może być to minus, jednak mi to nie robi większej różnicy

Chcesz pochwalić greendove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Kupiłam go na przedświątecznej wyprzedaży i trochę mnie rozczarował. Podkreślał skróki i niekiedy miałam problem z równym rozprowadzeniem go ponieważ robiły się "grudki". Jak na tak niewielką tubę jest on wydajny ponieważ starczył mi na prawie 3 miesiące no i dawał sobie radę przy mrozach oraz na całonocnych imprezach.

Używam tego produktu od: 3 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 opk.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić wioli13579 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem spoko, ale szału nie robi.
  • Zacznę od tego, że to jedyny podkład, który udało mi się dobrać idealnie pod względem koloru - jest to nr 201 sand. No po prostu idealnie wtapia się w kolor mojej cery, w ogóle go nie widać po nałożeniu. I t jest jego największy plus.
    Matuje średnio, ale do tego się przyzwyczaiłam, jeszcze żaden podkład nie zmatowił mi skóry na dłużej niż 2 godziny, a podkład pudruję dodatkowo zawsze i tu nie ma wyjątku. Kiedy moja cera ma lepsze dni, ten podkład spisuje się idealnie, chociaż krycia też nie ma mocnego. Nie zauważyłam też, żeby mnie zapychał, za co duży plus.
    Kupiłam go w promocji za jakieś 15 zł, także za tę cenę jestem naprawdę zadowolona z jego działania.

Używam tego produktu od: Roku

Chcesz pochwalić Helena_1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OKROPNY
  • Zakupiłam go kilka miesięcy temu, ponieważ moja skóra bardzo się błyszczy szukałam dobrze matującego podkładu. Skusiła mnie promocja w Rossmanie, szczerze powiedziawszy spodziewałam się zupełnie innych efektów po takiej marce. Podkład może i matuję, ale moją cerę niestety tylko na około godzinkę. Poza tym po nałożeniu wyglądałam jakbym wysmarowała się tynkiem, okropne uczucie. Podkład strasznie zatykał mi pory, czulam że moja skóra się dusi. Warto wspomnieć również o tym, że kolory tej serii nie są zbyt ładne. Niestety bardzo się rozczarowałam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 (niedokończone)

Chcesz pochwalić Devoyka za czytelną i pomocną recenzję?