Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Powiększ Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Mirianka

Podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład, choć lekki, kryje niedoskonałości.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• Nadaje twarzy efekt maski i wysusza ją
  • Skorzystałam z promocji w Rossmannie i zakupiłam tenże podkład marki Astor. Spodziewałam się lepszych efektów.

Głównym minusem jest nadawanie efektu maski. Twarz wygląda sztucznie, sprawia wrażenie nadmiernie wysuszonej. Ponadto podkład Astor Anti-Shine podkreśla skórki, a w moim przypadku również osadzał się na brzegach brwi, przez co musiałam stale poprawiać makijaż brwi. Oprócz tego podkład nie tylko sprawiał wrażenie, że twarz jest wysuszona, ale także wysuszał twarz.

Plusem jest dobre matowanie i zapach. KIedy wróciłam do podkładu Lirene Nature Matte Foundation, zaczęłam stosować "resztki" podkładu Astor jako korektor i muszę przyznać, że byłam bardziej zadowolona z przerobienia go na korektor niż używania go jako podkładu. Wszelkie oznaki trądziku były doskonale zamaskowane.
    Na plus zasługuje także trwałość. Nakładając go na twarz o siódmej, nie musiałam nanosić poprawek w szkole, czyli trzymał się średnio około ośmiu godzin.

Nadanie efektu maski i wysuszanie twarzy przeważyło jednak w mojej ocenie tego produktu, dlatego mogę powiedzieć zdecydowanie: nie, nie kupię go ponownie.
    Używam tego produktu od: styczniaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić immortalperson za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny
  • dziwi mnie tak dużo negatywnych opinii, dla mnie produkt jest świetny! co prawda nie miałam nigdy większego problemu ze świecącą się cerą i kupiłam go raczej ze względu na dobrany odcień i wyrównanie kolorytu skóry z czym wg mnie radzi sobie bardzo dobrze

plusy:
    - ładnie się rozprowadza, nie zauważyłam efektu maski, wręcz przeciwnie, cera wygląda lekko i świeżo
    - nie mam problemu z jego rozprowazeniem
    - odcienie są jasne i ja znalazłam swój idealny gdzie wcześniej zawsze miałam problemy z podkładami wpadającymi w pomarańcz
    - ładnie wyrównuje koloryt
    - dość długo się trzyma
    - wydajny
    - cena optymalna do jakości

minusy:
    - mógłby być lepiej kryjący

Chcesz pochwalić zuza4444 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i ostatni
  • Ogólnie rzec biorąc nie jest najgorszy, ale znam dużo lepsze. Wygląda to tak:

+ dobrze matuje;
    + jasne kolory;
    + fajna konsystencja;
    + zapach;
    + stosunkowo długi efekt;
    + nawet wydajny...

- efekt maski;
    - efekt sztuczności;
    - bez bazy/kremu pod spód - ciężko się rozprowadza;
    - cena nie jest równa efektowi;

Generalnie, jest niezły, ale w stosunku do ceny (bez promocji) - nie tego się spodziewałam po firmie Astor. Bez podkładu pod spód jest jakiś tępy i może zostawiać dziwnie wyglądające ślady. Tworzy efekt sztuczności i trzeba się napracować, żeby nie odznaczał się bardzo od szyi.
    Podoba mi się to, że bardzo matuje i kryje, ale nie kosztem efektu manekina...

Mimo, że fajnie kryje i ma fajne odcienie, nie kupię go ponownie i nie wiem też czy skuszę się na jakikolwiek firmy Astor...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić egie za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Minusy:
    -Podkład jest tępy w nakładaniu, szybko zasycha,
    -Ma konsystencję podobną do musu,
    -Na twarzy wygląda bardzo ciężko, uwidacznia pory, suche skórki.

Plusy:
    -jasne kolory
    -matuje cerę
    -cena

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni - wymaga wprawy w nakładaniu
  • kupiłam go zachęcona ceną - niecałe 20zł
    zdecydowanie wymaga wprawy w nakładaniu - trzeba to robić sprawnie i szybko, inaczej potrafi pozostawić dziwne placki i nierówności.
    Generalnie po którymś użyciu doszłam do wprawy i nie ma tragedii, jednak porównując go z Loreal True Match jest naprawdę kiepsk.

plusominusy:
    + tani (choć nie kupię go więcej)
    + przy wprawnym makijażu całkiem dobrze wygląda
    + matuje (ale jednocześnie wysusza skórę, podkreślając i uwidaczniając zmarszczki, nawet te o któych wcześniej nie miało się pojęcia :P )
    - trochę tworzy tapetowaty, ciężki look na buzi
    - śmierdzi paskudnie..
    - ciężki
    - wysusza skórę
    - podkreśla zmarszczki i cienie pod oczami
    - trudny w nakładaniu
    - zbyt kleista formuła

generalnie za tę cenę można wypróbować, być może u osób z bardziej świecącą skórą się sprawdzi

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (ostatniego)

Chcesz pochwalić k4rka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam go w promocji z myślą, że mimo wszystko Astor jest dobrą marką (chociaż raz już się na niej zawiodłam). Niestety ten podkład też temu przeczy. Jedyny plus to, że dosc matowi. Reszta prosi się o pomstę z nieba. Jest straszenie lejący przez co niewydajny. Bardzo słabo kryje - kremy BB lepiej to robią. Źle się go nakłada i kiepsko wygląda - wpada w pomarańcz. A odnośnie wyglądu twarzy po nim najlepiej opisała to Lukrecja86: "Twarz po nim wygląda paskudnie z plackami i sztucznie, przy linii wlosów lubi się zbierać i tworzyć kolejne skorupki. Spływa tworząc gołe placki a obok nich wielkie plamy podkładu."

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Jak dla mnie jest ok , ale jak dla mnie ma swoje wady i zalety

Plusy:
    +W miarę dobrze kryje
    +matuje
    +Jasne odcienie
    +Dobra cena

Minusy:
    -Szybko zastyga
    -Zostawia smugi

Chcesz pochwalić EsperanzaEterna za czytelną i pomocną recenzję?
  • twarz wypielęgnowana nie błyszczy się
  • PLUSY:
    -najważniejszy, że twarz się po nim nie świeci przez długi czas
    -nie wymaga zastosowania pudru sypkiego, nawet nałożony na krem
    -skóra promienna, odświeżona, zdrowa
    -dobre opakowanie, lekkie, łatwo wyjąć produkt

MINUSY:
    -trzeba nauczyć się go nakładać (szybko, bo robią się mazy)
    -mógłby trochę dłużej być matowy na skórze

Używam 2gie opakowanie, i jest naprawdę dobry, nie jest to jeszcze ideał, ale już coraz bliżej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania małe

Chcesz pochwalić gleosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam go w rossmannie zachęcona ceną. Niestety nie spełnia swojej głównej obietnicy - nie matuje. Mat trwał u mnie najdłużej godzinę, potem skóra świeciła się w strefie T.
    Po paru godzinach cera nie wyglądała dobrze, podkład się ściera, pozostaje go najwięcej w załamaniach, trzeba często robić poprawki.

plusy:
    +jasne odcienie (chociaż mógłby być większy wybór)
    +cena(ok.20zł)
    +średnie krycie

minusy:
    -nie matuje na zbyt długo (przy mojej mieszanej cerze mat utrzymuje się do godziny)
    -ciężko go się rozprowadza, ponieważ szybko zasycha, zostawia smugi
    -ściera się z twarzy, trzeba robić często poprawki
    -podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić BlondHair93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Idealny do mieszanej i tłustej cery!
  • Zakupiony w śmiesznej promocyjnej cenie 13 zł, a mimo to wgrywa z droższymi podkładami np rimmela czy maybeline. Dobrze kryje niedoskonałości, wspaniały na co dzień, szybko się wchłania i pozostawia uczucie miękkiej wypielęgnowanej skóry bez uczucia jak po tłustym kremie. To "anti shine "rzeczywiście matuje w przeciwieństwie do wielu innych teoretycznie matujących podkładów..Suchą skórę będzie raczej dodatkowo wysuszał. Natomiast do tłustej i mieszanej moim zdaniem idealny. Najlepszy jaki do tej pory miałam, nie prędko z niego zrezygnuję

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze nadal w użyciu

Chcesz pochwalić Pulam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona!
  • Jak dla mnie jest najlepszym podkladem, ktory mialam. wyrównuje kolor skory, jest lekki, a przede wszystkim nie mam wrazenia ze mam kilo podkladu na twarzy.

Minusy?
    Dla mnie jeden-krotkotrwaly, po 5h trzeba poprawic

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zuux za czytelną i pomocną recenzję?
  • musiała bym długo pomyśleć nad zakupem kolejnego...
  • Mam cerę mieszaną...podkład ten bardzo dobrze się sprawdził i zachęcił mnie do zakupu swoim opakowaniem jest takie ''eleganckie'' jak każda rzecz podkład ten posiada swoje plusy i minusy które wymienię poniżej...

jego plusy:

-dobrze kryje
    -matuje na długi czas
    -bezzapachowy

jego minusy:

-pozostawia smugi
    -trzeba szybko go rozprowadzać ponieważ szybko zastyga
    -daje efekt maski
    -po zastygnięciu robi się delikatnie pomarańczowy...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 30 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkładzik
  • Ten produkt jest godny polecenia, kryje niedoskonałości całkiem dobrze, ale trezba wspomóc się korektorem, co to matu- to jest on, ale na cerze tłustej czy mieszanej będzie on gościł jakieś 4 godz, później potrzebna jest poprawka.
    Jest lekki i całkiem trwały, jak na cenę 20 zł- to całkiem dobry podkład, warto spróbować : )

Chcesz pochwalić ewelina_18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony, bo przeceniony?
  • Mam wrażliwą jasną cerę z przebarwieniami.
    Wybrałam kolor 300 beige.
    Podkład kupiłam szukając czegoś lekkiego do codziennego makijażu do pracy.
    Wydaje mi się, że jest tutaj bardzo niesprawiedliwie oceniony, i wymaga się od niego zbyt dużo!
    Pod tego typu kosmetyk zawsze używamy kremu (unikamy suchych skórek).
    Nakładamy niewielka ilość, by kolor skóry został wyrównany, niedoskonałości ukryte.
    Ten podkład nie miał być podkładem silnie kryjącym - miał być matujący, lekki i mineralny i taki jest!!!
    Jak mamy syfy to na niego dajemy jeszcze puder w kamieniu i tyle!

Plusy:
    - konsystencja
    - wyrównanie kolorytu
    - brak efektu maski
    - przyjemny do dziennego makijażu
    - skład
    - cena

Minusy:
    -ma tylko jeden minus, za to pół gwiazdki - nie utrzymuje się długo, maxsymalnie do4/ 5 godzin

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić gagarinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Tragedia!
    Wstyd, że Astor wypuścił na rynek to COŚ!
    W sklepie odcień wydawal sie ok, w domu okazalo sie, ze jest za ciemny, no ale to juz wina swiatla w sklepie. Mimo wszystko wpada w pomarańcz, na twarzy wydaje sie, jakbym byla brudna, plamy i nic wiecej.
    Jedna gwiazdka za cene, dalam za niego 15zl w promocji w Rossmannie.
    Nie da sie go normalnie rozprowadzic na twarzy, mieszam go z tlustym kremem, ale juz kupilam inny podklad bo bez sensu meczyc cere tak tlustym kremem i tak beznadziejnym podkladem.
    sciera sie nierownomiernie, tworzy plamy, maziaje na twarzy.

Nie kupujcie tego!Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Weszłam dziś do sklepu aby kupic podkład KRYJĄCY, ktory zakryje moje niedoskonałosci. Polecono mi wlasnie ten. Na rączce wszystko pieknie, Jednak kiedy usłyszalam tak tania cene cos mi nie pasowało, ale tlumaczyla sie ze jest nowy na rynku i dlatego..

JEST STRASZNY
    -nie rozprowadza sie po twarzy
    -pomaranczowe ślady
    -nic nie kryje
    -szybko zasycha, nie jestes w stanie rozsmarowac go

Pod zadnym pozorem nie jest naturalny ! Nie dajcie się nabrać na cene. jest paskudny , nie mialam gorszego !

Używam tego produktu od: 1 dnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić natalliam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale nie najlepszy.
  • Powiem od razu, że nie mam typowo tłustej cery, raczej mieszaną. Co więc skłoniło mnie do zakupu tego podkładu?
    Moją zmorą jest błyszczenie się mojego czółka niezależnie od tego, co sobie na nie nałożę. Anti-shine? Pomyślałam sobie, a co mi tam. Opinie tutaj nie są szczególnie chwalebne, ale ja sama jestem zadowolona.

Kolory. Jest tak mały wybór, Rossmann ma kiepskie zaopatrzenie, czy miałam pecha? Na półce w drogerii zastałam tylko trzy kolory. Trochę mało, żeby można było przebierać. Szczęście, że były chociaż testery. Mam kolor 301 Honey, który najbardziej mi podszedł, dwa pozostałe były jakieś żółte i nieciekawe.

Rozprowadzanie na twarzy. Spróbowałam aplikacji zarówno pędzlem, jak i palcami - w obydwóch przypadkach się sprawdził, choć sam kosmetyk rozciera się dość tępo. Podkład dość szybko schnie i zwyczajnie trze o skórę. Zdecydowanie lepiej sprawa się ma, kiedy nakładamy go na krem, lub bazę. (Mówiąc krótko, najpierw trzeba się nabłyszczyć, żeby się zmatowić. )

Wygląd na buzi. Kolor jest w porządku, nie jest nachalny, nie odcina się, nie ciemnieje. Widzę, że dziewczyny polecają odcień 100- Ivory. Ja mam 301 i nawet on wydaje mi się dość blady, ale to kwestia gustu.
    Może podkreślić suchość skóry.
    Co do matowienia, bo ono jest najważniejsze, w końcu oceniamy podkład matujący. Dla mnie jest w porządku, ale podkreślam, że nie mam typowo tłustej cery. Czoło mi się nie błyszczy, podkład mi nie spływa, ani się nie topi.
    Krycie nie jest najmocniejsze, chociaż staram się pamiętać, że to nie jest podkład matujący. Tylko dlaczego muszę rezygnować z jednego, na rzecz czegoś innego? Drobne zmiany są zakryte, ale z większymi jest problem. Miałam ostatnio problem z zaczerwienieniem wokół ust - niestety przebijało.

Trwałość.
    Dobra. Zazwyczaj zetrę sobie podkład dłońmi w trymiga, bo ciągle młócę rękami wokół twarzy. Astor opiera się trochę dłużej. Nie wypływają po dłuższej chwili jakieś placki, po prostu się trzyma.

Niska cena. Kupowałam w Rossmannie, w którym to na półce widniała cena 20,99, natomiast na rachunku po wyjściu ze sklepu ujrzałam 16,99. Widocznie jakaś niezauważona promocja.

Osobiście nie żałuję zakupu. Nie wydałam dużo, a do mojej cery ten podkład pasuje.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy dotychczas!
  • Mam cerę trądzikową, tłustą w strefie T. U mnie srawdza sie świetnie nie rozumiem negatywnych opini!

+Matowi, na prawdę dobrze, takiego efektu długo szukałam!
    +jasne kolory (mam najjaśniejszy 100ivory)
    +cena jedyne 21zł w rossmanie bez promocji
    +nie jest lejący, ma ideaną konsystencję
    +nie czuć go na twarzy a jednoczesnie twarz jest taka miękka
    +no i jest trwały, ale to zależy od tego co robimy danego dnia

+/- nawet nie wiem czy warto to pisać, ale po nałożeniu trzeba go szybko rozprowadzić bo zaschnie i zrobi smugi, ale to raczej nie jest minus

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić rodzyyyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam go dość krótko, ale jestem z niego bardzo zadowolona. Najbardziej mi pasuje to, że szybko się wchłania, nie powoduje wrażenia maski, ani nie robi plam, moim zdaniem bardziej by pasował osobom które chcą poprawić koloryt skóry. Co do trwałości; trzyma bardzo długo.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Olivx3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczulenie wokół oczu plus zaskórniki na czole
  • Chciałabym być na prawdę obiektywna, dlatego stosowałam go dosłownie 5 dni.
    1 dzień : fajny, ale widziałam ze po 2 godzinach juz skóa się swieci, wiec dałam na niego puder matujący : było ok.
    2 dzień : poczułam ściagniecie i lekkie pieczenie, ale myślałam, że to wynik po prostu oczyszczenia skóry żelem.
    3 dzień : skóra wokół oczu lekko zaczęłą piec... No cóż
    4 dzień : przerwa
    5 dzień : użyłam i co? skóra wokół oczu znów piecze i jest czerwona... pije już calcium i kremuje zwykłym kremem dove.

Efekt:
    -nie matowi skóry
    -mnie podrażnił, a nie mam alergii ani mocno wrażliwej skóry,
    -pozostawia maźgi, któe cieżko rozprowadzić
    -po dłuższym czasie wygląda jakbym wogóle go nie miała
    -podkreśla suche skórki, włoski, załamania w zmarszczkach - nawet tych małych,
    -zapycha : masa zaskórników na czole (ale szybko się ich pozbędziemy) plus Widać ze ma jakieś świństwo w składzie, bo go nawet na opakowaniu brak
    -wysusza skórę na policzkach

Jedynym plusem mocne krycie w efekcie maski. ALe to chyba źle??

Nie polecam... szkoda tylko ze 20 poszły w las, bo dodałabym 20 i miałabym mój kochany z innej firmy.Używam tego produktu od: 5 dniIlość zużytych opakowań: zaczęłam jedno;(

Chcesz pochwalić JOna92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • BOSH! - co to jest???!
  • Jedna wielka tragedia!!
    Nie rozumiem skad biora sie dobre opinie tego podkladu.. Mam cere problemowa zdarza sie wypryski ale przede wszystkim strasznie sie swiece wiec myslalam ze to cos pomoze. Ale jeszcze pogorszylo sprawe...
    Po pierwsze strasznie mnie wysypalo,
    wyszly jakies czerwone placki po zmyciu tego ''cuda'', malo tego meczarnia nie ziemnska przy nakladaniu plamy, suche skorki, wgl twarz wyglada tragicznie.
    Zadnych plusow nie zauwazylam..
    Goraco Nie Polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczete ale wyladowalo w koszu

Chcesz pochwalić Anita1710 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • No kurcze nie!
  • Kupiony w pośpiechu bez zastanowienia - w sumie przecież to Astor, więc będzie b. dobrze.
    Jest bardzo źle.
    Kolor najciemniejszy jest potwornie jasny!
    Nie matuje!!!!!
    Spływa po 3 godzinach!
    Oddałam kumpeli która matowienia nie potrzebuje.
    Nie! Nie! Nie!

Używam tego produktu od: 3 miesiące temu
    Ilość zużytych opakowań: nawet nie pół

Chcesz pochwalić SpoXi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny dla mnie
  • Doprawdy nie wiem skąd tak negatywne opinie na temat tego podkładu. Kupiłam go na promocji w Rossmanie za ok. 20 złotych. Mam odcień najjaśniejszy.

Plusy:
    + kolor bardzo jasny, nie ciemnieje na twarzy
    + utrzymuje się na twarzy z 12 godzin (sprawdzałam niejednokrotnie)
    + nie zapycha
    + ładnie kryje
    + jest lekki, twarz jest jakby nieposmarowana niczym a jednak jest podkład
    + bardzo dobrze matuje

Minusy:
    - podkreśla suche skórki
    - może troszkę smużyć

Polecam spróbować najlepiej nakładać szybko i palcami

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić cherry_kitty za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętniak, więc szukam dalej
  • Mam cerę mieszaną, więc oczywiście stawiam na mat, dlatego też skusiłam się na ten podkład. I tak oto w moim przypadku z plusów mogę wymienić jedynie dobre krycie niedoskonałości cery i wydajność, natomiast z minsów:
    - jest bardzo „ciężki”, trudno się rozprowadza przez swoją gęstość,
    - tworzy efekt maski, nawet jeśli sprawnie poprawnie go nałożymy i nie daje mojej cerze oddychać, dlatego też...
    - ...łatwo z nim przeholować, trzeba trochę czasu, żeby dobrać odpowiednią porcję,
    - uwydatnia wysuszone skórki (u mnie szczególnie na policzkach),
    - nie ma zbyt dużego wyboru jeśli chodzi o kolor,
    - i co najzabawniejsze - nie współpracuje z korektorem tej samej marki!

Nie jest wart swojej ceny i na pewno nie wyląduje więcej w mojej kosmetyczce.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Zegarmistrzyni za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem w nim zakochana i będę mu wierna tak długo jak długo będzie dostępny na rynku
  • Nie wiem czemu ten podkład ma tak niską ocenę. To jest najlepszy podkład jaki do tej pory miałam. Mam cerę bardziej tłustą niż mieszaną i dość wymagającą. Zaczyna się świecić już po kilkunastu minutach po umyciu. Mam widoczne pory, wągry i często wychodzą mi wypryski, ale nie mam blizn. Próbowałam masę podkładów, z dolnej i z górnej półki (loreal, revlon, bonjour, max factor..itd), ale żaden się nie sprawdził. Postanowiłam więc szukać dalej odpowiedniego podkładu. Ten jest najlepszy ze wszystkich jakie do tej pory miałam. Zaznaczam, że mam bardzo jasną karnację i używam koloru 201 sand i mojej cerze nadaje piękny ciepły koloryt (wreszcie niewpadający w róż ani pomarańcz!). Jest niesamowicie lekki, kryje przyzwoicie jednak przy większych wypryskach będzie konieczny korektor, nie ma mowy o efekcie maski, w ogóle nie czuć go na twarzy, nie ma uczucia lepkości, konsystencja w sam raz - nie za płynna ani za gęsta, bardzo szybko się wchłania więc najlepiej w miarę szybko go nakładać - trzeba go wyczuć i tyle, nie tworzy plam, nie zapycha, znacząco ukrywa pory, zapach prawie niewyczuwalny, świetnie matuje (w połączeniu z pudrem sypkim astora anti shine mattitude 002 - PO PROSTU MIODZIO!) Używam tego produktu od: Ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: około 6 opakowań

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mrowkojad za czytelną i pomocną recenzję?