Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Powiększ Astor, Anti - Shine Make Up (Podkład matujący) (nowa wersja)

Zgłoszony przez Mirianka

Podkład zapewniający świeży wygląd i matową cerę przez cały dzień. Formuła z minerałami zapewnia satynowy efekt. Podkład, choć lekki, kryje niedoskonałości.

Cena: ok. 25zł / 30ml

• KREM BB + porady jak nałożyć
  • szukałam kremu bb z efektem matu na wakcje - najlepiej tej firmy

pomyślmy - kosztuje tyle co kremy bb (podkłady tej firmy to ok 50-60 zł) jest w tubce jak inne kremy bb - to jest krem bb tylko ze zmienioną nazwą

wszystkie kremy bb zostawiają smugi i ciemnieją na twarzy tak samo jak ten - nawet odcień najjaśniejszy to robi

krem jest bardzo skoncentrowany więc należy go nakładać w ilośći ziarna pieprzu na każdą z części twarzy , szybko i dokładnie rozsmarowywać i nie poprawiać ręką bo się zroluje - przestaje się rolować jak wysycha , po pokryciu pędzlem z sypkim pudrem nie roluje się wcale

wybierać podkład w tej samej tonacji co twarz , żeby nie było widać smug i zawsze pokrywać linię żuchwy

nałożony w okolicy oczu może obsuszać za bardzo skórę pod oczami - wtedy natłuszczający krem lub korektor pod spód

i najważniejsze - nigdy nie łączyć z kremem dającym efekt matu - wtedy nie chce się rozsmarowywać i powstają smugi - ja nkładam na krem odżywczy , skóra jest idealnie zmatowiona , sucha i jednocześnie nie spięta

przy kremach bb zawsze rozmazywały mi się cienie , róż tworzył placki po paru godzinach pojawiały się brązowe plamy na policzkach - ten krem jest idealny , przy prawidłowym nałożeniu daje efekt matowej i jednocześnie rozświetlonej cery

krycie jak przy kremach bb
    odcień 201 - brak żółtych pigmentów (przy kremie odżywczym)
    odcień 300 - same żółte pigmenty

wcześniej testowany z matującymi kremami l'oreal , dax i la roche-posey
    dobry efekt z kremem z witaminami sulphor busko zdrój

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić cake4queen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia...
  • Ten podkład nie jest wart swojej ceny mimo że nie jest ona olbrzymia. Szukając matującego podkładu na wiosenne dni zdecydowałam się na Astora aby wreszcie przetestować jakiś podkład z tej marki. Miałam nadzieję na niezbyt gęstą konsystencję, fajny matt, lekkie krycie niedoskonałości, jakże byłam w błędzie. Ten podkład to jakaś pomyłka. Konsystencja na początku gdy wycisnęłam z tubki przypominała mus ale po nałożeniu na twarz zaczął się rolować, ciężko rozprowadzać. Matuje na 1h może 2. Kryć wcale nie kryje. Wydaje mi się że mnie trochę zapychał bo miałam ciągle jakieś niespodzianki. Od takiej firmy jak Astor oczekiwałam więcej. Na ten podkład się nie zdecyduję.

Używam tego produktu od: Miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 30ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Katiaczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • anty anti-shine
  • Kupno tego produktu do dobrych decyzji zaliczyć mi trudno. Na szczęście przez wzgląd na jego niską cenę nie muszę bardzo rozpaczać.

Do konkretów:
    - wątpliwa trwałość i wątpliwe matowienie
    - bardzo nienaturalny i nieestetyczny wygląd - produkt nie stapia się ze skórą, a tworzy na jej powierzchni suchą skorupę
    - aplikacja to wyścig z czasem, tu nie może być mowy o pomyłce, należy wiedzieć dokładnie ile i jak, w przeciwnym razie tworzą się piękne smugi (ja nieststy nie zgłębiłam tej tajemnicy). Dokładanie podkładu, czy jakiekolwiek poprawki - niemożliwe.
    - po zastygnięciu wychodzi jego pomarańcz

+ niska cena
    + brak zapachu

Chcesz pochwalić alchemiczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • naturalno nienaturalny efekt
  • Chyba z rok się przymierzałam do jego kupna i w końcu,gdy skończył sie mój ulubiony Revlon CS,to postanowiłam kupic coś lżejszego i tańszego i w końcu padło na ten w odcieniu 201 sand.Nie orientuję się dokładnie ile jest odcieni,ale w Rossmanie był tylko ten i dwa ciemniejsze.Odcień wpada w żółć.Do jasnej,nieporcealanowej karnacji będzie w sam raz.
    Produkt jest w miękkiej tubce,która bez problemu można później przeciąc.Ma konsystencję troche kremową,nie jest bardzo wodnista,wydaje się lekka. Zapach jest bardzo przyjemny,jak balsam do ciała.
    Aplikacja tego podkładu idealnie jest dla mnie chyba nie możliwa. Mam wprawę.Namiętnie używałam Revlonu CS,który dość szybko zastyga i nie miałam z nim problemu takiego jak z tym.Nie potrafię go ładnie i równomiernie nałożyć.Revlon nakładałam palcam,i,partiami,tutaj mam problem,bo podkład bardzo szybko zastyga na buzi i trudno o równomierne nałożenie go.Łatwo o to by się podczas aplikacji zrolował,a, poprawka jest niemożliwa. Kojarzy mi się on trochę z maseczką peel-on;p Zastyga i się juz nie ruszy. Buzia się kleji od niego i efekt jest półmatowy.Nawilża skórę. Podkład ma krycie trochę mniej niż średnie.Ciężko wspołpracuje z korektorem. Po przypudrowaniu
    dalej czuć lekkie lepienie sie twarzy.Mat jest ok.3 godziny.
    Używam go ,gdy wychodzę na chwile i wiem,że nikt nie będzie mi się bacznie przyglądał.
    Jak komuś nie szkoda tych 22 zł,to może wypróbować,ale aplikacja jest okropna.

EDIT:
    Ostatnimi czasy próbowałam nakładać na twarz bez żadnych kremów i nakładany bardzo szybko palcami o dziwno już smug nie tworzy,ale czy na dłuższą metę,to takie dobre dla cery? Raczej nie.
    Przy upałach zaczyna się lekko ważyć na brodzie i koło nosa.
    Używam tego produktu od: mies..Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • REWELACYJNY!
  • Wczoraj był okropny upał . Nałożyłam fluid na twarz i o dziwo trzymal mi się przez kilka godzin . Nie" spływał" z twarzy , cera była matowa , ładnie zakrył wszystkie moje niedoskonałości , a mam ich kilka w moim wiekudziwię się , że podkład ma tak niskie oceny , dla mnie rewelacja!

Używam tego produktu od: 3 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić FaMa68 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zawiodłam się na marce
  • Mam cerę suchą i gdzieniegdzie pojawia się trądzik. Nie jest on duży, ale widać go. Ten podkład na pierwsze wrażenie bardzo dobrze maskuje, skóra się nie świeci, jest po prostu matowa. Tak.. niestety przez mniej niż godzinę. Po krótkim czasie zaczyna się on ścierać i to co chciałam pod nim ukryć jest jeszcze bardziej widoczne.. Polecić mogę jedynie osobom które mają cerę bezproblemową.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karambolaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Zakupiłam podkład zachęcona promocją i cieszę się, że nie kupiłam go w normalnej cenie.
    Plusy:
    +dobrze matuje
    +kryje niedoskonałości
    +nie uwydatnia suchych skórek
    +jest lekki

Minusy:
    -źle się rozprowadza, trzeba nakładać go szybko, partiami, bo prędko zasycha
    - nierównomiernie się ściera
    -na twarzy zmienia kolor na ciemniejszy

Na pewno będzie dobry do tłustej skóry na lato.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić gwiazdka100000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jednym słowem fatalny!
  • Podkład ten jest moim pierwszym i zarazem ostatnim podkładem tej firmy. Dziwię się, że tak renomowana marka wypuściła na rynek kosmetyczny tak koszmarny produkt. Jestem nim bardzo rozczarowana i zawiedziona. Niestety muszę przyznać rację wizażankom, które opisywały go w negatywny sposób. Dawno nie używałam czegoś tak fatalnego.

Minusy:
    - podkreśla suche skórki
    - podkład topornie rozsmarowuje się na twarzy
    - roluje się, pozostawia smugi, a co najgorsze tworzy okropne placki
    - utrzymuje się na twarzy 2 h, po czym nierównomiernie znika, dodam, że mam cerę tłustą, ale od podkładu matującego wymagam czegoś więcej
    - wygląda nienaturalnie i sztucznie (mam odcień 201 sand)
    - bardzo słabo spełnia funkcję matującą (po godzinie twarz błyszczy się)

Oczywiście nie polecam i radzę się dobrze zastanowić przed jego zakupem, bo mimo że kosztuje 21,99 w Rossmannie to według mnie nie jest wart nawet złotówki.

Chcesz pochwalić kineczka26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie niestety NIE
  • Niestety na mojej cerze się nie sprawdził.

Kupiony w promocji w Naturze za około 15 zł.
    W sumie cena mnie do niego przekonała.

Jednakże kolor jakiś taki żółty, bardzo nienaturalny efekt na twarzy, trudno się rozsmarowuje, zastyga w trakcie nakładania dzięki czemu nie można go równomiernie nałożyć, efekt maski, smugi na twarzy, uwydatnia suche skórki.
    Matuje na bardzo krótko, nie kryje (ledwo co).

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić martynq00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nadaje twarzy efekt maski i wysusza ją
  • Skorzystałam z promocji w Rossmannie i zakupiłam tenże podkład marki Astor. Spodziewałam się lepszych efektów.

Głównym minusem jest nadawanie efektu maski. Twarz wygląda sztucznie, sprawia wrażenie nadmiernie wysuszonej. Ponadto podkład Astor Anti-Shine podkreśla skórki, a w moim przypadku również osadzał się na brzegach brwi, przez co musiałam stale poprawiać makijaż brwi. Oprócz tego podkład nie tylko sprawiał wrażenie, że twarz jest wysuszona, ale także wysuszał twarz.

Plusem jest dobre matowanie i zapach. KIedy wróciłam do podkładu Lirene Nature Matte Foundation, zaczęłam stosować "resztki" podkładu Astor jako korektor i muszę przyznać, że byłam bardziej zadowolona z przerobienia go na korektor niż używania go jako podkładu. Wszelkie oznaki trądziku były doskonale zamaskowane.
    Na plus zasługuje także trwałość. Nakładając go na twarz o siódmej, nie musiałam nanosić poprawek w szkole, czyli trzymał się średnio około ośmiu godzin.

Nadanie efektu maski i wysuszanie twarzy przeważyło jednak w mojej ocenie tego produktu, dlatego mogę powiedzieć zdecydowanie: nie, nie kupię go ponownie.
    Używam tego produktu od: styczniaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić immortalperson za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie świetny
  • dziwi mnie tak dużo negatywnych opinii, dla mnie produkt jest świetny! co prawda nie miałam nigdy większego problemu ze świecącą się cerą i kupiłam go raczej ze względu na dobrany odcień i wyrównanie kolorytu skóry z czym wg mnie radzi sobie bardzo dobrze

plusy:
    - ładnie się rozprowadza, nie zauważyłam efektu maski, wręcz przeciwnie, cera wygląda lekko i świeżo
    - nie mam problemu z jego rozprowazeniem
    - odcienie są jasne i ja znalazłam swój idealny gdzie wcześniej zawsze miałam problemy z podkładami wpadającymi w pomarańcz
    - ładnie wyrównuje koloryt
    - dość długo się trzyma
    - wydajny
    - cena optymalna do jakości

minusy:
    - mógłby być lepiej kryjący

Chcesz pochwalić zuza4444 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwszy i ostatni
  • Ogólnie rzec biorąc nie jest najgorszy, ale znam dużo lepsze. Wygląda to tak:

+ dobrze matuje;
    + jasne kolory;
    + fajna konsystencja;
    + zapach;
    + stosunkowo długi efekt;
    + nawet wydajny...

- efekt maski;
    - efekt sztuczności;
    - bez bazy/kremu pod spód - ciężko się rozprowadza;
    - cena nie jest równa efektowi;

Generalnie, jest niezły, ale w stosunku do ceny (bez promocji) - nie tego się spodziewałam po firmie Astor. Bez podkładu pod spód jest jakiś tępy i może zostawiać dziwnie wyglądające ślady. Tworzy efekt sztuczności i trzeba się napracować, żeby nie odznaczał się bardzo od szyi.
    Podoba mi się to, że bardzo matuje i kryje, ale nie kosztem efektu manekina...

Mimo, że fajnie kryje i ma fajne odcienie, nie kupię go ponownie i nie wiem też czy skuszę się na jakikolwiek firmy Astor...

Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić egie za czytelną i pomocną recenzję?
  • kiepski
  • Minusy:

-Podkład jest tępy w nakładaniu, w moim przypadku bardziej sprawdziło się jego nakładanie palcami. Rozprowadzanie pędzlem pozostawiało smugi.
    -Ma konsystencję podobną do musu, szybko zasycha,
    -Na twarzy wygląda bardzo ciężko, uwidacznia pory, suche skórki.
    - tworzy efekt maski, widać że podkład jest na twarzy, wygląda to nienaturalnie,
    - cera po jego użyciu wygląda na zmęczoną i nieświeżą,
    - nie kryje niedoskonałosci,
    - nie jest trwały, w ciągu dnia szybko sciera się z twarzy,

Plusy:
    -jasne kolory, 201 Sand - jasny kolor z tonami żółtymi, nie ciemnieje na twarzy,
    -matuje cerę , u mnie przy cerze tłustej na ok. 3 godziny,

Ogólnie: nie polecam

Ilość zużytych opakowań: pół tubki

Chcesz pochwalić looona za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni - wymaga wprawy w nakładaniu
  • kupiłam go zachęcona ceną - niecałe 20zł
    zdecydowanie wymaga wprawy w nakładaniu - trzeba to robić sprawnie i szybko, inaczej potrafi pozostawić dziwne placki i nierówności.
    Generalnie po którymś użyciu doszłam do wprawy i nie ma tragedii, jednak porównując go z Loreal True Match jest naprawdę kiepsk.

plusominusy:
    + tani (choć nie kupię go więcej)
    + przy wprawnym makijażu całkiem dobrze wygląda
    + matuje (ale jednocześnie wysusza skórę, podkreślając i uwidaczniając zmarszczki, nawet te o któych wcześniej nie miało się pojęcia :P )
    - trochę tworzy tapetowaty, ciężki look na buzi
    - śmierdzi paskudnie..
    - ciężki
    - wysusza skórę
    - podkreśla zmarszczki i cienie pod oczami
    - trudny w nakładaniu
    - zbyt kleista formuła

generalnie za tę cenę można wypróbować, być może u osób z bardziej świecącą skórą się sprawdzi

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego (ostatniego)

Chcesz pochwalić k4rka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Kupiłam go w promocji z myślą, że mimo wszystko Astor jest dobrą marką (chociaż raz już się na niej zawiodłam). Niestety ten podkład też temu przeczy. Jedyny plus to, że dosc matowi. Reszta prosi się o pomstę z nieba. Jest straszenie lejący przez co niewydajny. Bardzo słabo kryje - kremy BB lepiej to robią. Źle się go nakłada i kiepsko wygląda - wpada w pomarańcz. A odnośnie wyglądu twarzy po nim najlepiej opisała to Lukrecja86: "Twarz po nim wygląda paskudnie z plackami i sztucznie, przy linii wlosów lubi się zbierać i tworzyć kolejne skorupki. Spływa tworząc gołe placki a obok nich wielkie plamy podkładu."

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Olga_Christie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest ok
  • Jak dla mnie jest ok , ale jak dla mnie ma swoje wady i zalety

Plusy:
    +W miarę dobrze kryje
    +matuje
    +Jasne odcienie
    +Dobra cena

Minusy:
    -Szybko zastyga
    -Zostawia smugi

Chcesz pochwalić EsperanzaEterna za czytelną i pomocną recenzję?
  • twarz wypielęgnowana nie błyszczy się
  • PLUSY:
    -najważniejszy, że twarz się po nim nie świeci przez długi czas
    -nie wymaga zastosowania pudru sypkiego, nawet nałożony na krem
    -skóra promienna, odświeżona, zdrowa
    -dobre opakowanie, lekkie, łatwo wyjąć produkt

MINUSY:
    -trzeba nauczyć się go nakładać (szybko, bo robią się mazy)
    -mógłby trochę dłużej być matowy na skórze

Używam 2gie opakowanie, i jest naprawdę dobry, nie jest to jeszcze ideał, ale już coraz bliżej

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania małe

Chcesz pochwalić gleosia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • Kupiłam go w rossmannie zachęcona ceną. Niestety nie spełnia swojej głównej obietnicy - nie matuje. Mat trwał u mnie najdłużej godzinę, potem skóra świeciła się w strefie T.
    Po paru godzinach cera nie wyglądała dobrze, podkład się ściera, pozostaje go najwięcej w załamaniach, trzeba często robić poprawki.

plusy:
    +jasne odcienie (chociaż mógłby być większy wybór)
    +cena(ok.20zł)
    +średnie krycie

minusy:
    -nie matuje na zbyt długo (przy mojej mieszanej cerze mat utrzymuje się do godziny)
    -ciężko go się rozprowadza, ponieważ szybko zasycha, zostawia smugi
    -ściera się z twarzy, trzeba robić często poprawki
    -podkreśla suche skórki

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić BlondHair93 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Idealny do mieszanej i tłustej cery!
  • Zakupiony w śmiesznej promocyjnej cenie 13 zł, a mimo to wgrywa z droższymi podkładami np rimmela czy maybeline. Dobrze kryje niedoskonałości, wspaniały na co dzień, szybko się wchłania i pozostawia uczucie miękkiej wypielęgnowanej skóry bez uczucia jak po tłustym kremie. To "anti shine "rzeczywiście matuje w przeciwieństwie do wielu innych teoretycznie matujących podkładów..Suchą skórę będzie raczej dodatkowo wysuszał. Natomiast do tłustej i mieszanej moim zdaniem idealny. Najlepszy jaki do tej pory miałam, nie prędko z niego zrezygnuję

Używam tego produktu od: Dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze nadal w użyciu

Chcesz pochwalić Pulam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona!
  • Jak dla mnie jest najlepszym podkladem, ktory mialam. wyrównuje kolor skory, jest lekki, a przede wszystkim nie mam wrazenia ze mam kilo podkladu na twarzy.

Minusy?
    Dla mnie jeden-krotkotrwaly, po 5h trzeba poprawic

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić zuux za czytelną i pomocną recenzję?
  • musiała bym długo pomyśleć nad zakupem kolejnego...
  • Mam cerę mieszaną...podkład ten bardzo dobrze się sprawdził i zachęcił mnie do zakupu swoim opakowaniem jest takie ''eleganckie'' jak każda rzecz podkład ten posiada swoje plusy i minusy które wymienię poniżej...

jego plusy:

-dobrze kryje
    -matuje na długi czas
    -bezzapachowy

jego minusy:

-pozostawia smugi
    -trzeba szybko go rozprowadzać ponieważ szybko zastyga
    -daje efekt maski
    -po zastygnięciu robi się delikatnie pomarańczowy...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego 30 ml.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić aniusia1792 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry podkładzik
  • Ten produkt jest godny polecenia, kryje niedoskonałości całkiem dobrze, ale trezba wspomóc się korektorem, co to matu- to jest on, ale na cerze tłustej czy mieszanej będzie on gościł jakieś 4 godz, później potrzebna jest poprawka.
    Jest lekki i całkiem trwały, jak na cenę 20 zł- to całkiem dobry podkład, warto spróbować : )

Chcesz pochwalić ewelina_18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niedoceniony, bo przeceniony?
  • Mam wrażliwą jasną cerę z przebarwieniami.
    Wybrałam kolor 300 beige.
    Podkład kupiłam szukając czegoś lekkiego do codziennego makijażu do pracy.
    Wydaje mi się, że jest tutaj bardzo niesprawiedliwie oceniony, i wymaga się od niego zbyt dużo!
    Pod tego typu kosmetyk zawsze używamy kremu (unikamy suchych skórek).
    Nakładamy niewielka ilość, by kolor skóry został wyrównany, niedoskonałości ukryte.
    Ten podkład nie miał być podkładem silnie kryjącym - miał być matujący, lekki i mineralny i taki jest!!!
    Jak mamy syfy to na niego dajemy jeszcze puder w kamieniu i tyle!

Plusy:
    - konsystencja
    - wyrównanie kolorytu
    - brak efektu maski
    - przyjemny do dziennego makijażu
    - skład
    - cena

Minusy:
    -ma tylko jeden minus, za to pół gwiazdki - nie utrzymuje się długo, maxsymalnie do4/ 5 godzin

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić gagarinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE!
  • Tragedia!
    Wstyd, że Astor wypuścił na rynek to COŚ!
    W sklepie odcień wydawal sie ok, w domu okazalo sie, ze jest za ciemny, no ale to juz wina swiatla w sklepie. Mimo wszystko wpada w pomarańcz, na twarzy wydaje sie, jakbym byla brudna, plamy i nic wiecej.
    Jedna gwiazdka za cene, dalam za niego 15zl w promocji w Rossmannie.
    Nie da sie go normalnie rozprowadzic na twarzy, mieszam go z tlustym kremem, ale juz kupilam inny podklad bo bez sensu meczyc cere tak tlustym kremem i tak beznadziejnym podkladem.
    sciera sie nierownomiernie, tworzy plamy, maziaje na twarzy.

Nie kupujcie tego!Używam tego produktu od: miesiacaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • TRAGEDIA
  • Weszłam dziś do sklepu aby kupic podkład KRYJĄCY, ktory zakryje moje niedoskonałosci. Polecono mi wlasnie ten. Na rączce wszystko pieknie, Jednak kiedy usłyszalam tak tania cene cos mi nie pasowało, ale tlumaczyla sie ze jest nowy na rynku i dlatego..

JEST STRASZNY
    -nie rozprowadza sie po twarzy
    -pomaranczowe ślady
    -nic nie kryje
    -szybko zasycha, nie jestes w stanie rozsmarowac go

Pod zadnym pozorem nie jest naturalny ! Nie dajcie się nabrać na cene. jest paskudny , nie mialam gorszego !

Używam tego produktu od: 1 dnia
    Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić natalliam za czytelną i pomocną recenzję?