Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Powiększ Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Zgłoszony przez drogeriaklaudia_pl

Revlon Photoready Perfecting Primer to perfekcyjna baza pod makijaż, która jest bardzo lekka i perfekcyjnie wygładza cerę i rozprasza światło. Eliminuje widoczne pory i zagłębienia, pozostawiając skore jedwabiście gładką gotowa do położenia podkładu. Jak zapewnia producent można stosować ją samą, jeśli wystarczy nam sam efekt wygładzenia, lub z podkładem PhotoReady do perfekcyjnego efektu.

• To nie to
  • Dostałam od koleżanki, która po dwóch użyciach stwierdziła, że to nie dla niej.
    Spróbowałam i okazało się, że dla mnie też nie

Po nałożeniu wydawało się, że jest ok - skóra była gładka, ale oczekiwałam od niej przede wszystkim optycznego zmniejszenia widoczności porów i zmarszczek, ostatecznie to photo ready, ale cóż, w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.
    Poza tym, w porównaniu do drogiej Kanebo czy taniej Cashmere, nakładała się jakoś tak tępo.
    I przede wszystkim, największa jej wada - buzia świeciła się po niej okrutnie! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Plusy:
    - skóra gładka w dotyku
    - bez zapachu
    - wygodna aplikacja
    -nie roluje się przy nakładaniu podkładu

Minusy:
    - nie zmniejsza optycznie widoczności porów, zmarszczek i innych niedoskonałości
    - wzmaga świecenie
    - w porównaniu do innych baz tępo się nakłada
    - wyrównanie kolorytu w moim przypadku sprowadza się do tego, że jestem strasznie blada, ta bladość jest wręcz chorobliwa

Oddałam go kuzynce, być może jej przysłuży się lepiej.

Używam tego produktu od: trzy podejścia

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ale bez bólu oddane

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bazy nie używam na co dzień, ale zawsze, gdy pragnę aby makijaż utrzymaj się w idealnym stanie dłużej.

Wcześniej pokochałam Revlon Colorstay i tym razem nie zawiodłam się na tej firmie- jakość gwarantowana.

Teraz trwają mega promocje w drogeriach, więc szykuję się na kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: nie wiem, bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić katarzyna973 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest to wielkie wow
  • Tak jak w podsumowaniu - nie jest to nic wielkiego aczkolwiek podoba mi się efekt zmatowienia, lekkiego nawilżenia (nakładam po umyciu żelem, ktory nieco ściąga mi twarz) i rozjaśnienia. Bo rozjaśnia mocno i jestem po niej naprawdę blada - dla mnie to akurat plus.

Wydaje mi się, że razem z moim podkładem dobrze współgra - wszelkie niedoskonałości są doskonale pokryte i to przy tylko 1 kropli podkładu

Nie wiem jak to jest z tym rozpraszaniem światła, nie wygładza jakoś szczególnie. Gdy skończę aktualny słoiczek to zainwestuję w kolegę - color correcting primer

Do tego jest w ogóle niewydajny i drogi. Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • muszę powiedzieć, że długo miałam ochotę zakupić tą bazę, jednak zrobiłam to dopiero dwa miesiące temu. I nie żałuję.

Baza jest świetna- dzięki niej makijaż wytrwa całą noc!!

Konsystencja jest bardzo przyjemna, tak samo opakowanie i pompka, która dozuję niewielkie ilości bazy.

Jak mówiłam bazę mam już dwa miesiące, stosuję codziennie, jednak w nie dużych ilościach i pozostało mi wciąż ponad połowę opakowania.

Polecam naprawdę! Dziewczyny szukajcie promocji, 70 zł to dużo, ale ja zakupiłam za 40 zł w hebe

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 232 raz(y)
  • Na początku wielkie nadzieje, a później lekkie rozczarowanie
  • Ileż to ja się nasłuchałam/naczytałam na temat tej bazy! W dodatku- ileż razy ją testowałam i nie kupiłam, aby później jednak kupić. No i jest.

Na początku wydawała mi się rewelacyjna, ale to były testy na... ręce- tu był efekt fotoshopu, brak załamań skóry, idealna gładkość, cuda w rzeczy samej.

Tymczasem na twarzy nie daje nic specjalnego, ot, zwykła baza pod makijaż. Nie wymagam cudów, ale wymagam od bazy gładkości i poślizgu, tymczasem baza Revlon jest tępa, lepiąca- nawet po kilkunastu minutach od nałożenia.

Ale powiem jedno- rewelacyjnie przedłuża trwałość makijażu, od rana do wieczora. U mnie bywa tak, że makijaż nakładam o 6.00, wracam do domu po 17.00 i makijaż jest nadal na miejscu (moja cera jest normalna, ze skłonnością do świecenia lekkiego w strefie T, jeśli skóra już długo nie miała peelingu) i tu swoje zadanie Revlon spełnia w sposób doskonały.

Ogólnie spodziewałam się więcej, ale tak już w życiu bywa, nie zawsze można mieć wszystko

Jeśli szukasz dobrej bazy aby utrwalała i trzymała makijaż all day long i nic więcej, ta baza jest dla Ciebie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno standard

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • W sumie kupiła mi ją moja mama, sama firma była znajoma "ze słyszenia" ale nie mialam zadnych kosmetyków, baza była pierwsza i tak zaczeła sie moja przygoda z firma " REVLON" z bazy jestem bardzo zadowolona, nie jest to jeszcze mój ideał ale jak do tej pory najlepsza jaka mialam okazje wypróbować .
    Bardzo dobrze sie nakłada , skóra odrazu jest inna , delikatna, wygładzona , zmatowiona . moim zdaniem podkład nakłada sie na nią bardzo dobrze, przedluza trwałosc . Zapach jest w porządku. Jest bardzo wydajna , bardzo czesto sie zdarzalo ze nakładalam podklad ( oczywiscie +baza) 2 razy dziennie .

Chyba jednym minusem jest to ze niestety dosyc ciezko jest sie dostac do końcówki bazy, a na dnie zostaje jej dosyc sporo , trzeba wyjmowac pompke i wydobywać zawartosc , dosyc ciezkoo sie ja wyjmuje a niesttey nie mozna pozostawic otwartego sloiczka bo wysycha , moja mama znalazla tymczasowy sposob i trzyma ja w woreczku

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych wad, mało zalet
  • Bazy Revlonu używam sporadycznie, nie jestem w stanie podać długotrwałego, codziennego wpływu na skórę.
    Przy sporadycznych użyciach:
    - nadaje miękkość i gładkość,
    - wypełnia małe zmarszczki i wyrównuje,
    - nie waży się,
    - ładnie stapia z twarzą,
    - przedłuża trwałość makijażu,
    - matuje, nie powoduje świecenia,
    - nie spływa.

Jednak brakuje mi w niej:
    - wyrównania kolorytu skóry - mimo lekkiego napigmentowania nie tonuje ani odrobinę, równie dobrze mogłaby być przezroczysta,
    - nie nawilża - niezbędna jest spora warstwa kremu, która automatycznie zmniejsza trwałość makijażu,
    - podkreśla suche skórki - nie natychmiast, ale po godzinie-dwóch zaczynają być widoczne.

Miła kremowa konsystencja i spora wydajność to kolejny plus. Jest to produkt dobry, ale nie rewelacyjny. Nie jestemw stanie powiedzieć nic o zapychaniu i uczulaniu, przy jednorazowych użyciach raz w miesiącu - nie czyni spustoszeń

Używam tego produktu od: roku mniej więcej raz na miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: nieco z pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że nie jest transparentna
  • Produkt kupiłam jako zamiennik dla bazy siliconewej gosha, bo akurat go nie było w sprzedaży. Nie czytałam wizażowych opini i dobrze bo pewnie stwierdziłabym, że nie warto. Zdecydowałam się na bazę z firmy revlon, bo to moja ulubiona marka kosmetyczna, na niczym się jeszcze nie zawiodłam. A ponieważ używam podkładu colorstay dla cery normalnej - pomyślałam, że oba te produkty będą dobrze ze sobą współpracować. Nie pomyliłam się Ta baza łaczy ze sobą wszystkie te cechy które lubię.
    * zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu
    * idealnie wypełnia pory skóry i niweluje wszelkie zaczerwienienia
    * nie waży się i nie osadza w załamaniach
    * wchłania się szybko i do matu - ma przy tym postać białego kremu
    * delikatnie nawilża i nie mam uczucia ściągnietej skóry mimo efektu wygładzenia
    * nie podkreśla suchych skórek np. w okolicach nosa
    * zapach nieinwazyjny
    * wygodne opakowanie z pompką, która się nie zacina
    * produkt wydajny
    Myślę, że cena jest typowa jak na revlon, ja dałam ok 11 funtów (55 zł). Dla cery takiej jak ja - czyli raczej normalnej, suchej w okolicach nosa, ale też lubiącej się przetłuszczać po kilku godzinach w strefie T - ideał. Mam jednak dwie uwagi :
    - trzeba uważać, żeby nie nałozyć ZA DUŻO podkładu na bazę revlon - i owszem wtedy się waży i wyglądamy jak w masce. Wszystko z rozwagą i uzyskamy pożądany efekt
    - dodatkowo postać białego (nude) kremu sprawia, że twarz mamy rozjaśnioną, mimo, że jak wiadomo podkład jest ciemniejszy od bazy - zauważyłam to na niektórych swoich zdjęciach, bo wyglądam na nich jak gejsza...Dlatego w lecie ta baza po prostu odpada, bo zamiast opalonej skóry bedzie efekt jak powyżej
    Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Bardzo zawiodłam się tą bazą... Stosowałam razem z podkładem revlona colorstay do cery tłustej/ mieszanej i przyznam, że ta baza to porażka. Nie spodziewałam się, że kosmetyki tej samej firmy zważą mi sięna twarzy! i to nie po jakimś czasie, tylko od razu przy nakładaniu podkładu. Robiłam kolejne podejścia na krem, bez kremu i w żadnym z przypadków nie byłam zadowolona. Może odrobinę lepiej było, gdy kładłam bazę na umytą twarz bez kremu, ale zero poślizgu, baza od razu schnie. Z trwałością też nie jest dobrze, bo sam podkład dłużej wytrzymuje. Buzia świeci się już po....uwaga...godzinie, dwóch. Nie zauważyłam jakoś specjalnie wygładzenia ani eliminacji porów. Za to po zmyciu makijażu dużo gratisów w postaci wyprysków i drobnych krostek oraz wągrów. Odradzam niestety. Być może wypróbuję zimą, ale wątpię... Póki co stosuję na i pod powieki. Żal wydanej kasy. Niemałej;/

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić madz89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiedziona
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami z wizażu oraz promocją w jednej z drogerii postanowiłam zrobić sobie prezent. Nadawała się na niego doskonale, bo zbliżal sie sylwester i okres karnawałowych imprez.
    Cóż.... nie jestem zadowolona. Baza jest owszem wydajna, matuje, ale sprawdza sie jako tako tylko w połaczeniu z kremem wzbogaconym fluidem - Dove. Z podkładami nie współpracuje. Podkresla kazdą niedoskonałośc cery, podkład osadza się w porach (chyba nie musze dodawac, że wygląda to szkaradnie) ciężko się rozciera i tak na prawdę to nie zauważyłam róznicy z/bez bazy.....

Źle wydane pieniądze.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 prawie całe

Chcesz pochwalić lilimaer za czytelną i pomocną recenzję?
  • na moje potzreby jest OK
  • Ja uzywam tej bazy tylko pod oczy w celu ograniczenia zbierania sie korektora pod oczami. W tym celu sprawdza sie znakomicie.
    (no i biorac pod uwage uzycie pewnie satrczy mi na lata - doslownie)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Aggy81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mocne nie
  • Nie wiem, jakie ta baza mogłaby mieć zalety - może brak zapychania? Za to pełna gwiazdka.

Wady:
    - zerowy efekt - baza miewa dobre dni, wtedy podkład wygląda na niej nieźle, ale ani nie jest trwalszy, ani nie wygląda lepiej niż bez niej
    - najczęściej jednak efekt jest gorszy od zamierzonego, fluid na bazie wygląda, jakby się zwarzył; zbiera się się w grudki, placki, kropki
    - kiepsko się z nią pracuje - mimo konsystencji rzadkiego kremu jest dość tępa, nie zmienia właściwości na lepsze, czy nałożymy ją gąbeczką, pędzlem czy palcami
    - cena - powyżej 60 złotych, a jakośc jak z kiosku
    - pompka nie zbiera produktu do końca, a nie da się jej zdjąć z buteleczki, więc jakieś 20-25% bazy musimy wyrzucić

Używam tego produktu od: jesień 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno i nigdy więcej

Chcesz pochwalić demoderniste za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wstyd Revlona
  • Po roku zmieniam całkowicie recenzję.
    To nie jest baza. To jest coś co jest zupełnie nie potrzebne. Na początku byłam zachwycona produktem, ale po czasie widzę, że to pomyłka.
    Ma tępą konstystencję, trudno nałożyć na nią jakikolwiek podkład. Najlepiej trzyma Colorstay, ale razem nie są jakieś supertrwałe.
    Dodatkowo przesusza skórę od razu po aplikacji. Cera wygląda na bardzo zmęczoną po demakijażu. Przy dłuższym używaniu wyskakują pryszcze.
    Cena za bazę to 69 zł, co jest dużym wydatkiem, a jakość jest delikatnie mówiąc średnia.
    Sporym minusem jest także fakt, że baza przy używaniu średnio raz na dwa tygodnie zużywa się tylko w połowie do momentu końca przydatności, czyli 12 miesięcy. Musiałam wyrzucić połowę bazy.

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdza się
  • O dziwo, jestem z niej zadowolona mimo mojej lekkiej niechęci do Revlona
    Baza wydłuża żywotność podkładu (tu: DW Estee Lauder), makijaż się nie waży, a przyzwoity wygląd jest dla mnie kluczowy w pracy.

Trochę opornie nakłada się na nią podkład, ale nie wysusza (nie bardziej, niż sam DW), nie podkreśla porów czy zmarszczek itd. Wydajna. Niedroga. Przy perfekcyjnej albo niezapryszczonej cerze można używać jej solo, twarz wygląda 100 razy lepiej, niż bez makijażu

Ogólnie - mogę polecić

Ilość zużytych opakowań: 1/5 opakowania

Chcesz pochwalić Kasza Manna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Baza dobra, problem z pompką
  • Baza w mojej opinii bardzo dobra:
    - mleczny kolor, lekko wyrownujący koloryt skóry (ale nie kryjaca),
    - tworzy matową powłokę na skórze,
    - niewyczuwalna,
    - pompka doskonale dozuje odpowiednią ilość kosmetyku,
    - przedłuża makijaż na tłustej cerze - makijaż nie spływa,
    - cera lepiej wygląda choć trzeba mieć świadomość, że baza nie wygładza głębszych nierówności,
    -wcale nie jest odporna na intensywne ścieranie (nie wytrzyma kataru)
    - nie zapycha i nie szkodzi na problematyczną skórę,
    - w miarę wydajna - 1 opakowanie starczyło na 4 miesiące używania codziennie.

Wady i dlaczego jej już nie kupię:
    - cena (prawie 90 zł)
    - pompka zepsuła się po zużyciu 3/4 opakowania (na szczęście buteleczkę można otworzyć podważając np. nożem, jest to jednak dość trudne, a i gorzej się z tak wybywanej bazy korzysta, baza niezamknięta, podejrzewam, że w ciągu doby wyschłaby uniemożliwiając nałożenie, więc po użyciu trzeba znów całą pomkę używając siły nabić na buteleczkę). Za taką cenę jednak wolałabym niezawodne opakowanie. Wrócę do niej jedynie wtedy, jeżeli nie znajdę tańszej i lepszej bazy.

Faktycznie na końcówce dozownika zasycha - nie jest to jednak duży problem: traci się na prawdę niedużo samej bazy i taką grudkę łatwo usunąć).

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, 1/4 zawartości wydobywana patyczkiem...

Chcesz pochwalić agusiaww za czytelną i pomocną recenzję?
  • taka sobie
  • ja nie jestem zadowolona z tej bazy, nie odpowiada mi ani konsystencja ani zapach, dobrze się wchłania ale i tak czuję że mam ją nałożoną na twarzy - pozostawia taką "warstewkę" nie lubię jej używać, rzeczywiscie wygładza buzię ale jakoś nie zauważyłam zmniejszenia porów i przedłużenia utrzymywania się makijażu na buzi Używam tego produktu od: 4 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny produkt
  • Zakupiłam niedawno na allegro ten produkt Revlon Photoready Baza + Korektor 2w1 ( nie numer 01 jak na zdjeciu a 02) i jestem nim zachwycona, ponieważ:
    +dobrze matuje
    +zmniejsza pory
    + po jego nałożeniu na twarz od razu widać że skóra jest gładsza
    +nie nadaje koloru mimo korektora, baza jest niewidoczna
    +przyjemnie pachnie
    +wystarczy go niewiele na pokrycie twarzy

Jedyni malutki minusik jest taki, że przy dłużym nieużywaniu go gdy naciśniemy na pompke najpierw wychodzi trposzeczke zeschłej bazy ktora jest w pompce, a później dopiero kremowa baza, ale mi to wcale nie przeszkadza.

Używam tego produktu od: Miesiąca

Chcesz pochwalić karla543 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajna baza
  • To bardzo fajna baza pod makijaż.
    Na początek pierwsza uwaga- to jest baza SILIKONOWA! Zawiera nic innego jak najpowszechniejszy silikon DIMETHICONE!
    Ale do rzeczy:
    Nie zapycha, co się rzadko przy silikonowych bazach zdarza, ale ta jakimś cudem bardzo dobrze się spisuje. Ja próbowałam już różnych baz i wszystkie zapychały, do tej podeszłam bardzo sceptycznie, jednak po otrzymaniu próbki w Douglasie mile się zaskoczyłam..
    Doskonale ''podrasowuje'' podkład, nawet gdy użyjemy podkładu nie z najwyższej półki np. Maybelline - wygląda tak dobrze po tej bazie jakby to był porządny luksusowy podkład
    Twarz wygląda naprawdę ładnie- gładziutko i świeżutko
    Butelka fajna, aplikacja wygodna- pompka
    Wydajna*** jedno machnięcie pompką i starcza na całą twarz

No chyba jednak ten silikon- za niego odejmuję gwiazdeczkę. Choć teraz dimethicone wszędzie już ładują- sprawdźcie skład swoich podkładów, szamponów, odżywek, kremów- na pewno go znajdziecie..

Ja z ostrożności używam ją raz na jakiś czas, nie codziennie- boję się, że mogłaby jednak zacząć zapychać gdyby używac ją nagminnie- tak po prostu wolę chuchać na zimne, niż potem walczyć z niespodziankami
    PODSUMOWANIE:
    Polecam, bo warto mieć taki kosmetyk na te chwile, kiedy zależy nam by wyjątkowo ładnie wyglądać- niekoniecznie tylko na wielką randkę czy Sylwestra itp., ale też czasami w zwykły dzień na poprawę nastroju

Używam tego produktu od: Nie pamiętam- dwóch miesięcy?
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić MadameEve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze utrwala makijaż
  • Znam produkty marki Revlon, bardzo lubię podkład Photoready, dlatego też zdecydowałam się na zakup tej bazy. Jeśli chodzi o opakowanie, to jest takie samo jak w przypadku podkładu, pompka nie aplikuje za dużo specyfiku, nie wiem na ile się sprawdzi, gdy na dnie zostanie odrobinka Sama baza jest koloru mleczno- różowego (nr 001), niewidoczna po nałożeniu na twarz. Konsystencja gęsta- trochę trudno się ją nakłada i rozsmarowuje na niej podkład. Nie jest to baza silikonowa, przez co jest mniej wydajna, bo trzeba nabierać jej więcej. Jeśli chodzi o działanie.... hmm... gdy pierwszy raz nałożyłam ją na twarz byłam zachwycona- ładnie ściąga rozszerzone pory, matuje skórę, ale niestety tylko na jakieś dwie godziny (mam skórę mieszaną, dodatkowo używam pudru sypkiego), po tym czasie o dziwo świeciłam się bardziej, niż bez użycia bazy Efekty rozpraszania światła nie zauważyłam. Duży plus za trwałość, bo faktycznie podkład trzyma się na niej świetnie. Podsumowując... nie wiem, czy produkt ten wart jest swojej ceny (przynajmniej tej sklepowej). Ja za swoją zapłaciłam 40 zł z wysyłką na Allegro- to mniej- ale za te pieniądze można dostać coś lepszego.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Magda_Gdansk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra baza, na pewno kupie ja ponownie, choc jej cena powinna byc troszke nizsza
  • Produkt bardzo dobry
    plusy
    - superdo cery tłustej,
    -kontroluje jej świecenie,
    -zmniejsza pory,
    -wygladza nasz cerę, jest naprawde bardzo dobra baza
    minusy
    -cena

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić ewelinafox za czytelną i pomocną recenzję?