Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Powiększ Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Zgłoszony przez drogeriaklaudia_pl

Revlon Photoready Perfecting Primer to perfekcyjna baza pod makijaż, która jest bardzo lekka i perfekcyjnie wygładza cerę i rozprasza światło. Eliminuje widoczne pory i zagłębienia, pozostawiając skore jedwabiście gładką gotowa do położenia podkładu. Jak zapewnia producent można stosować ją samą, jeśli wystarczy nam sam efekt wygładzenia, lub z podkładem PhotoReady do perfekcyjnego efektu.

• GENIALNY!
  • Zapach: Zwykły kosmetyczny zapach wyczuwalny przy aplikacji, później jednak ulatnia się.

Konsystencja: Niezbyt rzadka ani niezbyt gęsta – idealna. Porównywalna do kremu, jedwabista. Na palcach pozostawia efekt bardzo gładkiego naskórka.

Aplikacja i efekt: Po nałożeniu na twarz palcami zauważalne jest natychmiastowe wygładzenie skóry oraz wypełnienie zmarszczek i porów. Osoby z nieskazitelną cerą mogłyby obejść się bez podkładu i zadowolić tylko tą bazą.

Reakcja z innymi kosmetykami: Z moim ulubionym podkładem Affinitone bardzo się lubi, tak samo lubiła się z Clarins i kremami BB. Jedyne co mogłabym „wytknąć” to nieco toporne rozprowadzanie, jeśli zaaplikujemy podkład palcami – jeśli pędzlem nie ma takiego problemu

Trwałość: Przedłuża trwałość podkładu o dobrych kilka godzin! Nie ma śladu zmiany koloru, spływania czy wchodzenia w zmarszczki nawet po znacznym upływie czasu. W moim przypadku, nawet po 12 godzinach nie mogłam doszukać się żadnego dowodu na to, że minęło ponad pół doby a ja nadal mam podkład w takim stanie, jak wychodziłam z domu.

Wydajność: Mam ją już około 7 miesięcy a zużycie jest takie, jak widać na zdjęciu poniżej. Co prawda, nie używam jej codziennie, jednak zużycie mogłoby być większe. Bardzo niewielka ilość wystarcza by pokryć twarz w strefie T.

Moja opinia: NIESAMOWITY PRODUKT. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Revlon, a nie na L’Oreal. Przedłuża trwałość podkładu oraz poprawia jego wygląd, ma genialną konsystencję i powiem szczerze, że nadaje się do wielu typów cery i na każdej świetnie wygląda, a jej działanie jest podobne. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i nie żałuję ani grosza wydanego na ten produkt! Polecam wszystkim baaaardzo gorąco!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Dostałam od koleżanki, która po dwóch użyciach stwierdziła, że to nie dla niej.
    Spróbowałam i okazało się, że dla mnie też nie

Po nałożeniu wydawało się, że jest ok - skóra była gładka, ale oczekiwałam od niej przede wszystkim optycznego zmniejszenia widoczności porów i zmarszczek, ostatecznie to photo ready, ale cóż, w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.
    Poza tym, w porównaniu do drogiej Kanebo czy taniej Cashmere, nakładała się jakoś tak tępo.
    I przede wszystkim, największa jej wada - buzia świeciła się po niej okrutnie! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Plusy:
    - skóra gładka w dotyku
    - bez zapachu
    - wygodna aplikacja
    -nie roluje się przy nakładaniu podkładu

Minusy:
    - nie zmniejsza optycznie widoczności porów, zmarszczek i innych niedoskonałości
    - wzmaga świecenie
    - w porównaniu do innych baz tępo się nakłada
    - wyrównanie kolorytu w moim przypadku sprowadza się do tego, że jestem strasznie blada, ta bladość jest wręcz chorobliwa

Oddałam go kuzynce, być może jej przysłuży się lepiej.

Używam tego produktu od: trzy podejścia

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ale bez bólu oddane

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bazy nie używam na co dzień, ale zawsze, gdy pragnę aby makijaż utrzymaj się w idealnym stanie dłużej.

Wcześniej pokochałam Revlon Colorstay i tym razem nie zawiodłam się na tej firmie- jakość gwarantowana.

Teraz trwają mega promocje w drogeriach, więc szykuję się na kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: nie wiem, bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić katarzyna973 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest to wielkie wow
  • Tak jak w podsumowaniu - nie jest to nic wielkiego aczkolwiek podoba mi się efekt zmatowienia, lekkiego nawilżenia (nakładam po umyciu żelem, ktory nieco ściąga mi twarz) i rozjaśnienia. Bo rozjaśnia mocno i jestem po niej naprawdę blada - dla mnie to akurat plus.

Wydaje mi się, że razem z moim podkładem dobrze współgra - wszelkie niedoskonałości są doskonale pokryte i to przy tylko 1 kropli podkładu

Nie wiem jak to jest z tym rozpraszaniem światła, nie wygładza jakoś szczególnie. Gdy skończę aktualny słoiczek to zainwestuję w kolegę - color correcting primer

Do tego jest w ogóle niewydajny i drogi. Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • muszę powiedzieć, że długo miałam ochotę zakupić tą bazę, jednak zrobiłam to dopiero dwa miesiące temu. I nie żałuję.

Baza jest świetna- dzięki niej makijaż wytrwa całą noc!!

Konsystencja jest bardzo przyjemna, tak samo opakowanie i pompka, która dozuję niewielkie ilości bazy.

Jak mówiłam bazę mam już dwa miesiące, stosuję codziennie, jednak w nie dużych ilościach i pozostało mi wciąż ponad połowę opakowania.

Polecam naprawdę! Dziewczyny szukajcie promocji, 70 zł to dużo, ale ja zakupiłam za 40 zł w hebe

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 248 raz(y)
  • Na początku wielkie nadzieje, a później lekkie rozczarowanie
  • Ileż to ja się nasłuchałam/naczytałam na temat tej bazy! W dodatku- ileż razy ją testowałam i nie kupiłam, aby później jednak kupić. No i jest.

Na początku wydawała mi się rewelacyjna, ale to były testy na... ręce- tu był efekt fotoshopu, brak załamań skóry, idealna gładkość, cuda w rzeczy samej.

Tymczasem na twarzy nie daje nic specjalnego, ot, zwykła baza pod makijaż. Nie wymagam cudów, ale wymagam od bazy gładkości i poślizgu, tymczasem baza Revlon jest tępa, lepiąca- nawet po kilkunastu minutach od nałożenia.

Ale powiem jedno- rewelacyjnie przedłuża trwałość makijażu, od rana do wieczora. U mnie bywa tak, że makijaż nakładam o 6.00, wracam do domu po 17.00 i makijaż jest nadal na miejscu (moja cera jest normalna, ze skłonnością do świecenia lekkiego w strefie T, jeśli skóra już długo nie miała peelingu) i tu swoje zadanie Revlon spełnia w sposób doskonały.

Ogólnie spodziewałam się więcej, ale tak już w życiu bywa, nie zawsze można mieć wszystko

Jeśli szukasz dobrej bazy aby utrwalała i trzymała makijaż all day long i nic więcej, ta baza jest dla Ciebie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno standard

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • W sumie kupiła mi ją moja mama, sama firma była znajoma "ze słyszenia" ale nie mialam zadnych kosmetyków, baza była pierwsza i tak zaczeła sie moja przygoda z firma " REVLON" z bazy jestem bardzo zadowolona, nie jest to jeszcze mój ideał ale jak do tej pory najlepsza jaka mialam okazje wypróbować .
    Bardzo dobrze sie nakłada , skóra odrazu jest inna , delikatna, wygładzona , zmatowiona . moim zdaniem podkład nakłada sie na nią bardzo dobrze, przedluza trwałosc . Zapach jest w porządku. Jest bardzo wydajna , bardzo czesto sie zdarzalo ze nakładalam podklad ( oczywiscie +baza) 2 razy dziennie .

Chyba jednym minusem jest to ze niestety dosyc ciezko jest sie dostac do końcówki bazy, a na dnie zostaje jej dosyc sporo , trzeba wyjmowac pompke i wydobywać zawartosc , dosyc ciezkoo sie ja wyjmuje a niesttey nie mozna pozostawic otwartego sloiczka bo wysycha , moja mama znalazla tymczasowy sposob i trzyma ja w woreczku

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych wad, mało zalet
  • Bazy Revlonu używam sporadycznie, nie jestem w stanie podać długotrwałego, codziennego wpływu na skórę.
    Przy sporadycznych użyciach:
    - nadaje miękkość i gładkość,
    - wypełnia małe zmarszczki i wyrównuje,
    - nie waży się,
    - ładnie stapia z twarzą,
    - przedłuża trwałość makijażu,
    - matuje, nie powoduje świecenia,
    - nie spływa.

Jednak brakuje mi w niej:
    - wyrównania kolorytu skóry - mimo lekkiego napigmentowania nie tonuje ani odrobinę, równie dobrze mogłaby być przezroczysta,
    - nie nawilża - niezbędna jest spora warstwa kremu, która automatycznie zmniejsza trwałość makijażu,
    - podkreśla suche skórki - nie natychmiast, ale po godzinie-dwóch zaczynają być widoczne.

Miła kremowa konsystencja i spora wydajność to kolejny plus. Jest to produkt dobry, ale nie rewelacyjny. Nie jestemw stanie powiedzieć nic o zapychaniu i uczulaniu, przy jednorazowych użyciach raz w miesiącu - nie czyni spustoszeń

Używam tego produktu od: roku mniej więcej raz na miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: nieco z pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?
  • szkoda, że nie jest transparentna
  • Produkt kupiłam jako zamiennik dla bazy siliconewej gosha, bo akurat go nie było w sprzedaży. Nie czytałam wizażowych opini i dobrze bo pewnie stwierdziłabym, że nie warto. Zdecydowałam się na bazę z firmy revlon, bo to moja ulubiona marka kosmetyczna, na niczym się jeszcze nie zawiodłam. A ponieważ używam podkładu colorstay dla cery normalnej - pomyślałam, że oba te produkty będą dobrze ze sobą współpracować. Nie pomyliłam się Ta baza łaczy ze sobą wszystkie te cechy które lubię.
    * zdecydowanie przedłuża trwałość makijażu
    * idealnie wypełnia pory skóry i niweluje wszelkie zaczerwienienia
    * nie waży się i nie osadza w załamaniach
    * wchłania się szybko i do matu - ma przy tym postać białego kremu
    * delikatnie nawilża i nie mam uczucia ściągnietej skóry mimo efektu wygładzenia
    * nie podkreśla suchych skórek np. w okolicach nosa
    * zapach nieinwazyjny
    * wygodne opakowanie z pompką, która się nie zacina
    * produkt wydajny
    Myślę, że cena jest typowa jak na revlon, ja dałam ok 11 funtów (55 zł). Dla cery takiej jak ja - czyli raczej normalnej, suchej w okolicach nosa, ale też lubiącej się przetłuszczać po kilku godzinach w strefie T - ideał. Mam jednak dwie uwagi :
    - trzeba uważać, żeby nie nałozyć ZA DUŻO podkładu na bazę revlon - i owszem wtedy się waży i wyglądamy jak w masce. Wszystko z rozwagą i uzyskamy pożądany efekt
    - dodatkowo postać białego (nude) kremu sprawia, że twarz mamy rozjaśnioną, mimo, że jak wiadomo podkład jest ciemniejszy od bazy - zauważyłam to na niektórych swoich zdjęciach, bo wyglądam na nich jak gejsza...Dlatego w lecie ta baza po prostu odpada, bo zamiast opalonej skóry bedzie efekt jak powyżej
    Używam tego produktu od: ponad 2 m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić mazienka1984 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozczarowanie
  • Bardzo zawiodłam się tą bazą... Stosowałam razem z podkładem revlona colorstay do cery tłustej/ mieszanej i przyznam, że ta baza to porażka. Nie spodziewałam się, że kosmetyki tej samej firmy zważą mi sięna twarzy! i to nie po jakimś czasie, tylko od razu przy nakładaniu podkładu. Robiłam kolejne podejścia na krem, bez kremu i w żadnym z przypadków nie byłam zadowolona. Może odrobinę lepiej było, gdy kładłam bazę na umytą twarz bez kremu, ale zero poślizgu, baza od razu schnie. Z trwałością też nie jest dobrze, bo sam podkład dłużej wytrzymuje. Buzia świeci się już po....uwaga...godzinie, dwóch. Nie zauważyłam jakoś specjalnie wygładzenia ani eliminacji porów. Za to po zmyciu makijażu dużo gratisów w postaci wyprysków i drobnych krostek oraz wągrów. Odradzam niestety. Być może wypróbuję zimą, ale wątpię... Póki co stosuję na i pod powieki. Żal wydanej kasy. Niemałej;/

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić madz89 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij