Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Powiększ Revlon, PhotoReady Perfecting Primer (Baza pod makijaż)

Zgłoszony przez drogeriaklaudia_pl

Revlon Photoready Perfecting Primer to perfekcyjna baza pod makijaż, która jest bardzo lekka i perfekcyjnie wygładza cerę i rozprasza światło. Eliminuje widoczne pory i zagłębienia, pozostawiając skore jedwabiście gładką gotowa do położenia podkładu. Jak zapewnia producent można stosować ją samą, jeśli wystarczy nam sam efekt wygładzenia, lub z podkładem PhotoReady do perfekcyjnego efektu.

• Dziwna
  • Zaraz po nałożeniu na skore efekt jest fantastyczny - wypelnia pory, skora jest matowa i wygładzona. No i to tyle. Próbowałam z paroma różnymi podkładami (nawet z dedykowanym photoready od revlona), żeby nie oceniać pochopnie i w każdym przypadku było to samo, w większym lub mniejszym stopniu.

- ciężko rozprowadzić na niej podkład, tępo to idzie
    - podkład bardzo szybko warzy sie na tej bazie
    - zapchała mnie
    - nie przedłuza trwałosci makijazu

Chcesz pochwalić vangie za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Jest OK
  • Kupiłam ten kosmetyk tylko dlatego, iż była jakiś czas temu promocja w rossmanie: kup jeden a drugi za darmo. Postanowiłam więc zainwestować w podkład i bazę tej samej marki.
    -Zacznijmy więc od tego, że cena jest bardzo wysoka( no tak, revlon) i jak na bazę to dla mnie nie do przyjęcia;
    -Jeśli chodzi o opakowanie to jest wygodne, łatwo się ją aplikuje i za to plusik;
    -Konsystencja bazy kremowa, po nałożeniu skóra jest bardzo gładka;
    -Dobrze matuje ( u mnie 3-4h, a to już jest u mnie dużo:P)
    -Utrwala makijaż, który czasami potrafił mi zniknąć w niewyjaśnionych okolicznościach;
    -Ujednolica cerę, wygładza ją i daje jej ładny wygląd;
    -Wydajność jest w porządku, wystarczy odrobina bazy aby pokryć całą twarz, jednak zawsze przy kolejnej aplikacji trochę bazy z czubka aplikatora wysycha i trzeba wycisnąć więcej;

Ogólnie produkt spełnia moje oczekiwania jako baza, jednak cena mnie zniechęca i odstrasza.. Kupię tylko wtedy, jeśli znów będzie podobna promocja w drogerii..:P

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Tysiulaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • GENIALNY!
  • Zapach: Zwykły kosmetyczny zapach wyczuwalny przy aplikacji, później jednak ulatnia się.

Konsystencja: Niezbyt rzadka ani niezbyt gęsta – idealna. Porównywalna do kremu, jedwabista. Na palcach pozostawia efekt bardzo gładkiego naskórka.

Aplikacja i efekt: Po nałożeniu na twarz palcami zauważalne jest natychmiastowe wygładzenie skóry oraz wypełnienie zmarszczek i porów. Osoby z nieskazitelną cerą mogłyby obejść się bez podkładu i zadowolić tylko tą bazą.

Reakcja z innymi kosmetykami: Z moim ulubionym podkładem Affinitone bardzo się lubi, tak samo lubiła się z Clarins i kremami BB. Jedyne co mogłabym „wytknąć” to nieco toporne rozprowadzanie, jeśli zaaplikujemy podkład palcami – jeśli pędzlem nie ma takiego problemu

Trwałość: Przedłuża trwałość podkładu o dobrych kilka godzin! Nie ma śladu zmiany koloru, spływania czy wchodzenia w zmarszczki nawet po znacznym upływie czasu. W moim przypadku, nawet po 12 godzinach nie mogłam doszukać się żadnego dowodu na to, że minęło ponad pół doby a ja nadal mam podkład w takim stanie, jak wychodziłam z domu.

Wydajność: Mam ją już około 7 miesięcy a zużycie jest takie, jak widać na zdjęciu poniżej. Co prawda, nie używam jej codziennie, jednak zużycie mogłoby być większe. Bardzo niewielka ilość wystarcza by pokryć twarz w strefie T.

Moja opinia: NIESAMOWITY PRODUKT. Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na Revlon, a nie na L’Oreal. Przedłuża trwałość podkładu oraz poprawia jego wygląd, ma genialną konsystencję i powiem szczerze, że nadaje się do wielu typów cery i na każdej świetnie wygląda, a jej działanie jest podobne. Podsumowując, jestem bardzo zadowolona z tego zakupu i nie żałuję ani grosza wydanego na ten produkt! Polecam wszystkim baaaardzo gorąco!

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić malinowyxsok za czytelną i pomocną recenzję?
  • To nie to
  • Dostałam od koleżanki, która po dwóch użyciach stwierdziła, że to nie dla niej.
    Spróbowałam i okazało się, że dla mnie też nie

Po nałożeniu wydawało się, że jest ok - skóra była gładka, ale oczekiwałam od niej przede wszystkim optycznego zmniejszenia widoczności porów i zmarszczek, ostatecznie to photo ready, ale cóż, w moim przypadku nic takiego nie miało miejsca.
    Poza tym, w porównaniu do drogiej Kanebo czy taniej Cashmere, nakładała się jakoś tak tępo.
    I przede wszystkim, największa jej wada - buzia świeciła się po niej okrutnie! Mam cerę mieszaną w kierunku tłustej.

Plusy:
    - skóra gładka w dotyku
    - bez zapachu
    - wygodna aplikacja
    -nie roluje się przy nakładaniu podkładu

Minusy:
    - nie zmniejsza optycznie widoczności porów, zmarszczek i innych niedoskonałości
    - wzmaga świecenie
    - w porównaniu do innych baz tępo się nakłada
    - wyrównanie kolorytu w moim przypadku sprowadza się do tego, że jestem strasznie blada, ta bladość jest wręcz chorobliwa

Oddałam go kuzynce, być może jej przysłuży się lepiej.

Używam tego produktu od: trzy podejścia

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, ale bez bólu oddane

Chcesz pochwalić izabel71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam!
  • Bazy nie używam na co dzień, ale zawsze, gdy pragnę aby makijaż utrzymaj się w idealnym stanie dłużej.

Wcześniej pokochałam Revlon Colorstay i tym razem nie zawiodłam się na tej firmie- jakość gwarantowana.

Teraz trwają mega promocje w drogeriach, więc szykuję się na kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: nie wiem, bardzo długo
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić katarzyna973 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest to wielkie wow
  • Tak jak w podsumowaniu - nie jest to nic wielkiego aczkolwiek podoba mi się efekt zmatowienia, lekkiego nawilżenia (nakładam po umyciu żelem, ktory nieco ściąga mi twarz) i rozjaśnienia. Bo rozjaśnia mocno i jestem po niej naprawdę blada - dla mnie to akurat plus.

Wydaje mi się, że razem z moim podkładem dobrze współgra - wszelkie niedoskonałości są doskonale pokryte i to przy tylko 1 kropli podkładu

Nie wiem jak to jest z tym rozpraszaniem światła, nie wygładza jakoś szczególnie. Gdy skończę aktualny słoiczek to zainwestuję w kolegę - color correcting primer

Do tego jest w ogóle niewydajny i drogi. Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić chwast za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój typ
  • muszę powiedzieć, że długo miałam ochotę zakupić tą bazę, jednak zrobiłam to dopiero dwa miesiące temu. I nie żałuję.

Baza jest świetna- dzięki niej makijaż wytrwa całą noc!!

Konsystencja jest bardzo przyjemna, tak samo opakowanie i pompka, która dozuję niewielkie ilości bazy.

Jak mówiłam bazę mam już dwa miesiące, stosuję codziennie, jednak w nie dużych ilościach i pozostało mi wciąż ponad połowę opakowania.

Polecam naprawdę! Dziewczyny szukajcie promocji, 70 zł to dużo, ale ja zakupiłam za 40 zł w hebe

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dagmara2442 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 363 raz(y)
  • Na początku wielkie nadzieje, a później lekkie rozczarowanie
  • Ileż to ja się nasłuchałam/naczytałam na temat tej bazy! W dodatku- ileż razy ją testowałam i nie kupiłam, aby później jednak kupić. No i jest.

Na początku wydawała mi się rewelacyjna, ale to były testy na... ręce- tu był efekt fotoshopu, brak załamań skóry, idealna gładkość, cuda w rzeczy samej.

Tymczasem na twarzy nie daje nic specjalnego, ot, zwykła baza pod makijaż. Nie wymagam cudów, ale wymagam od bazy gładkości i poślizgu, tymczasem baza Revlon jest tępa, lepiąca- nawet po kilkunastu minutach od nałożenia.

Ale powiem jedno- rewelacyjnie przedłuża trwałość makijażu, od rana do wieczora. U mnie bywa tak, że makijaż nakładam o 6.00, wracam do domu po 17.00 i makijaż jest nadal na miejscu (moja cera jest normalna, ze skłonnością do świecenia lekkiego w strefie T, jeśli skóra już długo nie miała peelingu) i tu swoje zadanie Revlon spełnia w sposób doskonały.

Ogólnie spodziewałam się więcej, ale tak już w życiu bywa, nie zawsze można mieć wszystko

Jeśli szukasz dobrej bazy aby utrwalała i trzymała makijaż all day long i nic więcej, ta baza jest dla Ciebie.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno standard

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • TAK TAK TAK
  • W sumie kupiła mi ją moja mama, sama firma była znajoma "ze słyszenia" ale nie mialam zadnych kosmetyków, baza była pierwsza i tak zaczeła sie moja przygoda z firma " REVLON" z bazy jestem bardzo zadowolona, nie jest to jeszcze mój ideał ale jak do tej pory najlepsza jaka mialam okazje wypróbować .
    Bardzo dobrze sie nakłada , skóra odrazu jest inna , delikatna, wygładzona , zmatowiona . moim zdaniem podkład nakłada sie na nią bardzo dobrze, przedluza trwałosc . Zapach jest w porządku. Jest bardzo wydajna , bardzo czesto sie zdarzalo ze nakładalam podklad ( oczywiscie +baza) 2 razy dziennie .

Chyba jednym minusem jest to ze niestety dosyc ciezko jest sie dostac do końcówki bazy, a na dnie zostaje jej dosyc sporo , trzeba wyjmowac pompke i wydobywać zawartosc , dosyc ciezkoo sie ja wyjmuje a niesttey nie mozna pozostawic otwartego sloiczka bo wysycha , moja mama znalazla tymczasowy sposob i trzyma ja w woreczku

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić wjb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żadnych wad, mało zalet
  • Bazy Revlonu używam sporadycznie, nie jestem w stanie podać długotrwałego, codziennego wpływu na skórę.
    Przy sporadycznych użyciach:
    - nadaje miękkość i gładkość,
    - wypełnia małe zmarszczki i wyrównuje,
    - nie waży się,
    - ładnie stapia z twarzą,
    - przedłuża trwałość makijażu,
    - matuje, nie powoduje świecenia,
    - nie spływa.

Jednak brakuje mi w niej:
    - wyrównania kolorytu skóry - mimo lekkiego napigmentowania nie tonuje ani odrobinę, równie dobrze mogłaby być przezroczysta,
    - nie nawilża - niezbędna jest spora warstwa kremu, która automatycznie zmniejsza trwałość makijażu,
    - podkreśla suche skórki - nie natychmiast, ale po godzinie-dwóch zaczynają być widoczne.

Miła kremowa konsystencja i spora wydajność to kolejny plus. Jest to produkt dobry, ale nie rewelacyjny. Nie jestemw stanie powiedzieć nic o zapychaniu i uczulaniu, przy jednorazowych użyciach raz w miesiącu - nie czyni spustoszeń

Używam tego produktu od: roku mniej więcej raz na miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: nieco z pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Madame_eL za czytelną i pomocną recenzję?