Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• bardzo fajny
  • Mój nowy nabytek, który chyba zostanie ze mną na dłużej Jakiś czas temu dostałam w aptece katalog z próbkami, między innymi był tam ten krem, który całkiem mi "podpasował". Kupiłam więc normalne opakowanie i używam. Jestem zadowolona.

Opakowanie, jak to Vichy, bardzo ładne, estetyczne i eleganckie. Zapach kremu mmmm.... uwielbiam
    Konsystencja lekka, przyjemna, szybko się wchłania, nie pozostawia tłustej warstwy na skórze

Cera jest promienna, koloryt wyrównany, jeśli mnie wzrok nie myli to przebarwienia się rozjaśniły. Skóra jest nawilżona, wygładzona, miła w dotyku, a zmarszczki są mniej widoczne.

Na pewno kupię następne opakowanie

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić kratka95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Uwielbiam produkty vichy, bo są dobrej jakości i ogólnie dostępne.
    Tego typu kremów (przeciwzmarszczkowych) używam przeważnie na noc.
    Fajna konsystencja, ładny zapach, szybko się wchłania delikatnie spłyca zmarszczki, wygładza i u mnie rano cera jest bardziej promienna niż wcześniej, gdy kremu nie używałam.

Obecnie przerzuciłam się na serum idealia i daje lepsze efekty od kremu, więc też polecam!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić mytime za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Przez długi czas szukałam odpowiedniego kremu do twarzy, a poszukiwanie raczej nie były zbyt owocne. Każdy kolejny krem przynosił kolejne rozczarowanie, a przy jego stosowaniu pojawiało się więcej minusów niż plusów. Aż do czasu, kiedy porwałam z pracy próbkę Idealii Vichy Początkowo nie spodziewałam się jakiegoś szału, zwłaszcza, że nie planowałam kupować tak drogiego kremu, a opinie o nim są różnego kalibru (zwyczajnie nie dla wszystkich jest odpowiedni), ale..! Okazało się, że ten krem jest dla mnie idealny. Po zużytej próbce kupiłam cały słoiczek i używam od kilku miesięcy.

Plusy:
    - cera zrobiła się gładsza i delikatniejsza w dotyku
    - poprawiła się jednolitość koloru cery
    - zauważyłam nawet pewne wygładzenie pierwszych zmarszczek mimicznych
    - krem jest wydajny
    - ma lekka formułę i bardzo łatwo się rozprowadza

Minusy:
    - cena, cena, cena

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić milvapole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczego więcej mi nie potrzeba.
  • Miniaturowe opakowanie kremu dostałam kiedy kupowałam jakiś filtr Vichy. Zaraz potem wyjeżdżałam na tydzień i zamiast dużego opakowania mojego dotychczasowego kremu zabrałam ze sobą ten mały słoiczek. No i wpadłam! Krem może nie jest idealny - jak wynika ze skrajnych opinii - ale jest idealny DLA MNIE! Kolejne opakowania kupowałam już sama, świadomie wydając stówę.
    Moja skóra bardzo go polubiła. Do tego stopnia, że nie potrzebuję do jej pielęgnacji prawie nic więcej. Demakijaż żelem (też Vichy zresztą), Idealia rano i wieczorem. Raz w miesiącu kawitacja, mikro lub kwas migdałowy, wspomagam się też Belissą, ale nie jestem przekonana co do skuteczności tego suplementu szczerze mówiąc. I to jest wszystko, czego moja cera potrzebuje. A do najmłodszych już nie należy
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę, jednakowoż biorąc pod uwagę to, że nie potrzebuję przy nim prawie żadnych innych kosmetyków to i tak wychodzi nieźle. Jest wydajny, moja cera jest po nim zwyczajnie...fajna! Taka jak być powinna.
    Dla odmiany mogę dodać, że kiedyś przypadkowo dostałam w prezencie wersję dla cery suchej - zorientowałam się niestety już po otwarciu opakowania, więc stwierdziłam, że co mi tam - spróbuję. No ale to było kompletne nieporozumienie - w sumie nic dziwnego, bo mam cerę mieszaną.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić madzieeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cała seria idealia to pic na wodę
  • Miałam serum, miałam krem i oba są naprawdę kiepskie, ale skupmy się na kremie.
    Pierwsze wrażenie wizualne: ładny słoiczek, typowa szata kremów Vichy, różowy, słodki, dziewczęcy, ładnie wygląda na toaletce. Krem ma kolor jasno różowy, przed nałożeniem na twarz nawet nieźle pachnie. Niestety po nałożeniu pierwsze co czuć to zapach alkoholowy.

Po drugie, działanie.. poza "rozświetleniem" które zawdzięczamy ogromnej ilości drobinek w kremie, a nie zbawiennemu działaniu kremu, nie ma on praktycznie zalet.
    Właściwie dodanie rozkruszonego rozświetlacza do kremu za 10zł dałoby taki sam efekt.
    Nawilżenie jest bardzo kiepskie i powierzchowne. Po niedługim czasie po aplikacji skóra jest znowu ściągnięta.
    5 lat badań którymi chwali się Vichy przy okazji tego produktu to czas zmarnowany.

Producent obiecuje:
    "widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki" - absolutnie nie, jestem młoda, zmarszczek praktycznie nie mam a nawet mimicznych nie wygładza,
    "miękka, gładka i jędrna skóra" - miękka owszem do czasu aż znowu nie wyschnie czyli jakieś 20 minut od aplikacji
    "cera wygląda świeżo" - przy takiej ilości drobinek ciężko aby nie wyglądała, efekt utrzyma się do pierwszego mycia twarzy.
    "skóra promienieje zdrowym blaskiem" - jw.
    "cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne" - absolutnie nic z tego nie robi.
    "zmniejszona widoczność porów" - obiecanki cacanki, fajnie by było ale nic takiego nie zauważyłam.

Ten krem nadaje się jako baza rozświetlająca pod podkład a nie krem pielęgnacyjny.
    Absolutnie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny kremik
  • bardzo lubię produkty firmy vichy, gdyż są one dobre jakościowo i w miarę w przystępnych cenach.
    mam skórę gładką (bez wyprysków), delikatne zmarszczki mimiczne z nierównomiernym kolorem.
    nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, ale fakt troszkę naciąga , na pewno wygładza, lecz kolorytu nie wyrównuje.
    działa jak niektóre bazy pod puder, więc fajnie później rozprowadza się podkład.
    obecnie przerzuciłam się na serum idealia i uważam, że jest dużo lepsze, ale kremu nadal używam i używać będę

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Po Vichy aqualia thermal, przyszedł czas na ten. Po dwójce dzieci miałam straszne plamy na twarzy i potrzebowałam je rozjaśnic. Nie jestem zwolenniczką chemicznego działania na probleby z kolorytem. Chciała w możliwie delikatny sposób pozdybć się przebarwień. Pomogło ale przebarwienia nie znikneły,minimalnie zostaly rozjaśnione, sądze że przy użyciu wody utlenionej przez 6 miesięcy miałabym ten sam efekt co przy uzyciu tego kremu. Krem jest fajny , pod makijaz sprawdzał się super, ale mam zamiennik za 35 zł który jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić megimaja7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zanim kupiłam krem Idealia słyszałam od koleżanki że kosmetyki Vichy są przereklamowane, a najgorsze w nich jest to, że owszem nawilżają ale tak jakby uzależniają naszą skórę od wody, powodując przy długotrwałym efekcie jej wysuszenie. Niestety po miesiącu stosowania Idealii musiałam przyznać jej rację ale znacznijmy od plusów, których nie znajduję wiele. Krem ma ładne opakowanie. Konsystencja kremu dobrze nadaje się na dzień, dobrze współgra z podkładami. Jest też wydajny. Kosmetyk nie spowodował u mnie zapychania.
    Przejdźmy jednak do minusów. "Blask" jaki miał przynosić cerze, niestety jest tylko nieznośnym filmem, który wygląda sztucznie i bynajmiej nie wynika z kondycji cery. Krem nie zwalczył moich niedoskonałości, na co w sumie nie liczyłam, ale również niczego nie załagodził ani nie zmniejszył porów. Na dłuższą metę zauważyłam że moja cera jest coraz bardziej przesuszona.
    Niestety za taką cenę i renomę jaką cieszy się marka Vichy spodziewałam się czegoś więcej. Nie kupię ponownie

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?
  • hit!
  • Odkryłam ten produkt dzięki tutejszym glossyboxom. Absolutny hit jeśli chodzi o kremy do pielęgnacji w moim przypadku.

+lekka, przyjemna "kremowa" konsystencja
    +bardzo wydajny
    +świeży, herbaciany zapach
    +naprawdę nawilża
    +pozostawia uczucie świeżej, czystej skóry
    +poprawił stan mojej skóry odnośnie wyprysków, mianowicie znacznie zmniejszych pojawianie się "nieprzyjaciół"

Używam tego kremy juz drugi rok i taka moja rada dla początkujacych użytkowników - polecam krem poprzedzać stosowaniem serum również z tej samej serii dla lepszych efektów. Później wystarcza sam krem.

Jedyne co bym zmienila i traktuje to jako minus to opakowanie. Nie przeszkadza mi słoiczek ale tak jak i serum mogłoby mieć pompkę dla większej wygodny.

Ilość zużytych opakowań: 1,5 słoiczka 50ml

Chcesz pochwalić MillionDollar za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzy / trzy plus
  • Idealia to taki krem, który nie zapada w pamięci po zużyciu całego słoiczka. Fajnie się się go używa, ślicznie pachnie (krem ma przede wszystkim działać i dawać określone efekty a nie tylko dawać wrażenia zapachowe) ale nie oszałamia.

+ eleganckie, lekkie opakowanie
    +obłędny zapach, "luksusowy"
    + bardzo dobrze się wchłania, doskonale sprawdza się pod makijaż
    + ładnie napina skórę na buzi
    +nie zapycha porów i tak powinno być w wersji dla posiadaczek mieszanej cery
    + lekko koi skórę, delikatnie łagodzi podrażnienia
    +leciutka, delikatna konsystencja

+/- tyle lat badań, tyle patentów, tyle testów klinicznych a nawilżenie jest raczej powierzchowne
    -pory niestety nie są mniej widoczne
    - nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego ale nie mam ich jeszcze tyle aby siać panikę
    - w SP kosztuje 99 zł, za tą cenę można mieć znacznie lepszy krem pielęgnacyjny

Tak jak już wspomniałam, krem bardzo dobrze się stosuje, ale nie jest niezbędnym w mojej pielęgnacji, sprawdza się ale można szukać dalej.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa słoiczki 15 ml i 50 ml

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?