Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• Nie taka idealna ta idealia
  • Idealia to dobry krem. Pierwsze, co zauważyłam, to niezwykle miękka skóra, jest mega nawilżona i elastyczna. Co więcej, taki efekt utrzymuje się przez cały dzień. Skóra pozostaje miękka nawet po demiakijażu pod koniec dnia. Po nałożeniu kremu skóra zdecydowanie wygląda świeżej, zdrowiej, ale nie jest pełna balsku, tak jak obiecuje producent.

Krem ma ładny zapach, lekką konsystencję, szybko się wchłania i stanowi idealną bazę pod makijaż.

I to tyle. Producent się trochę zapędził z obietnicami, bo krem, np. nie sprawia, że zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne czy że drobne linie, pierwsze zmarszczki stają się mniej widoczne.

Podsumowujac: to dobry krem nawilżający, ale nie jest wart swojej ceny. Krem o takim działaniu można znaleźć za ok. 3o zł. Znów płaci się za markę Vichy. Dobrze, że dostałam krem w prezencie. Sama z siebie bym go nie kupiła.

Ilość zużytych opakowań: 1/4 słoiczka

Chcesz pochwalić Brandy Alexander za czytelną i pomocną recenzję?
  • Miło się go używa i to wszystko
  • Rzeczywiście po nałożeniu twarz jest jakby pełna blasku a cera wygląda zrowiej, jednak w dłuższej perspektywie krem ten nie przynosi spektakularnych efektów tzn, nie spłyca zmarszczek..

Reasumując
    + ładnie pachnie
    + rozświetla twarz po nałożeniu
    + dość dobrze nawilża
    + ma fajną konsystencję - nie zapycha porów
    + przyjemnie poręczne pudełeczko

- nie spłyca zmarszczek
    - nie działa liftingująco
    - wysoka cena.

Krem ten przyjemnie się używa, jednak nie za taką cenę, myślę że można znaleźć dużo tańszy produkt o podobnym działaniu. Kupię, go może jak będzie na dobrej promocji.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania po 50 ml i kilka próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tutapanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale bez szału.
  • Producent zaszalał. Obiecuje cuda, a tu tymczasem zaoferował całkiem dobry, jednak nie powalający na kolana krem. Można z powodzeniem znaleźć jego tańszy odpowiednik, bo temu nadano zdecydowanie zbyt wygórowaną cenę.

Dobry krem na dzień, bo ładnie pachnie, szybko się wchłania i przyjemnie nawilża. Jednak marzeń w postaci idealnej skóry na pewno nie spełnia. Zmarszczek nie wygładzi, z wyrównaniem kolorytu też za bardzo nie zaszaleje, a o zmniejszeniu widoczności porów nawet nie ma co wspominać.

Nawilża, delikatnie ujędrnia, skóra staje się miękka w dotyku i tyle. Krem za 10 zł też to potrafi, więc po co przepłacać?

PODSUMOWUJĄC: Nie kupię ponownie, szkoda pieniędzy.

Używam tego produktu od: trzy miesiące

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 12 raz(y)
  • Nabłyszczacz
  • + Śliczny zapach, wygodny słoiczek.
    + + Nie szczypie w oczy, nie zapycha.
    + + + Nawilża, wygładza, wyrównuje koloryt, rozświetla i odświeża.

- Wysoka cena.
    - - Zostawia na twarzy wyraźny, mocno błyszczący film, który wydaje się zamierzonym działaniem producenta. Dla jednych to efekt lustra wody, dla innych błysk psich jaj.

Kiedyś po użyciu kremu poszłam na fitness. Po raz pierwszy w życiu pot spływał mi po twarzy strumieniami, skóra się udusiła. Sytuacja powtórzyła się parokrotnie, krem nie nadaje się na lato.

Ilość zużytych opakowań: 1 / 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Malla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Świetny krem.
    Faktycznie zauważyłam zmianę stanu skóry.
    Ładnie wyrównuje koloryt.
    Ma delikatną konsystencję, szybko sie wchłania.
    Mam cerę wraźliwą i często po nałożeniu innych kremów skóra była czerwona i podrażniona. Den doskonale sobie z tym radzi.

Fakt- kosztuje sporo, ale uważam, że za dobry kosmetyk warto zapłacić więcej.

Chcesz pochwalić orlica_temidy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla kobiet z lekkimi wypryskami ( od czasu do czasu)
  • Krem niestety odpada dla dziewczyn, którym czasami coś "wyskoczy" na twarzy. Zatyka pory i jak miałam już naprawdę ładną cerę bez żadnych krostek to po stosowaniu tego produktu znów się męcze z niedoskonałościami skóry. W dodatku po stosowaniu tego kremu przez 2 miesiące moja cera jest przesłuszona, a stosowałam krem odpowiedni dla mojego rodzaju skóry.
    Plus za zapach i szybko wchłaniającą się konsystencje.

Używam tego produktu od: listopad 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Anulkat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczny zapach!
  • Zapach kremu jest po prostu zniewalający!
    Konsystencja również świetna, bardzo przyjemny kolorek. Ogólnie sama przyjemność nakładać kremik na twarz.
    Szybko się wchłania, daje efekt aksamitnej cery.
    Z podkładami jest bardzo kompatybilny.
    Fajny słoiczek.
    Jednak nie zauważyłam żadnych efektów "idealnej cery"... ?
    Dlatego też uważam cena, którą producent żąda jest zdecydowanie za wysoka w porównaniu do efektów kremu.

Używam tego produktu od: 3 tygodniu
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1 dużego

Chcesz pochwalić Fiurka za czytelną i pomocną recenzję?
  • jeszcze mnie nie przekonał
  • Mam próbkę 15 ml w słoiczku,dla cery normalnej i mieszanej, używam go tylko po demakijażu, dlatego nie jestem w stanie do końca powiedzieć czy daje długotrwałe i spektakularne efekty.

+ piękny zapach (chyba najpiękniejszy zapach kremu jaki miałam)
    + delikatnie nawilża
    +ma średnio lekką konsystencję, wchłania się stosunkowo długo
    + jest raczej wydajny

- regularna cena jest powalająca
    - nie zauważyłam efektu "idealizującego" moją skórę, myślę, ze w tej cenie można mieć dwa albo trzy doskonale działające kremy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie próbki 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • NieIDEALny
  • Stosuję go od niedawna, dostałam na prezent. Uważam cenę za wysoką w stosunku do jakości. Niby jest przeznaczony do cery tłustej i mieszanej a mojej akurat nie pomaga, może też zbytnio nie szkodzi, ale po jakimś czasie widzę tylko świecący się nos
    Mam też mieszane uczucia do co zastosowania go w okresie jesienno-zimowym a może jestem zbyt niecierpliwa?
    Plus za ładny zapach. Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 30ml

Edit
    Znalazłam nowe zastosowanie dla tego kremu Szkoda, żeby stał bezczynnie na półce, używam go obecnie jako krem na dekolt i szyję. Działa rewelacyjnie Skóra jest super miękka i gładka na piersiach.

Chcesz pochwalić corny13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni krem
  • Krem nie daje jakiś spektakularnych efektów. Jedynymi zaletami tego kremu to nawilżanie i piękny zapach. Blasku nie zauważyłam, a i cena nie zachwyca.

Chcesz pochwalić Skubka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dosyć dobry
  • Krem jest bardzo dobry jeśli chodzi o główne działanie tego kremu, mianowicie - poprawienie kolorytu i wygładzanie. Nigdy nie wierzyłam w to, co mówią w reklamach (w przypadku Vichy Idealia) - krem ma zdziałać cuda w ciągu 2 tyg. W przypadku tego kremu, cud się zdarzył nie po 2 tyg. a po 4 dniach stosowania i na dzień i na noc. Moje przebarwienia na policzkach zniknęły jak za dotknięciem różczki. Cera stała się także miękka w dodtyku i wygładzona. Duży plus.
    Co do wchłaniania...super u mnie sprawdza się jako krem na dzień stosowany pod fluid. Dzięki temu, że zostawia lekki film, super rozprowadzają się na nim kosmetyki (zaznaczam , ze mam cerę tłustą, wrażliwą).Bardzo fajnie współgra z fluidami i cera wygląda bardzo promiennie. Jeśli jednak nie nakładam danego dnia fluidu a zastosuję ten krem na cerę, to pozostawia lekko tłustawą i lepką warstwę, co może nie do końca nam kobietom się podobać . Zaznaczę również, że w moim przypadku dużo lepiej wchłaniał się latem, gdy cera była bardziej "podsuszona" .
    Podsumowując: latem dobrze sprawdzał się w moim przypadku na dzień zarówno pod makijaż jak i bez. Zimą stosuję go pod makijaż, bądź na noc. Na dzień zimą nie stosuję, bo tak jak wspomniałam troszkę gorzej się wchłania.
    Ogólnie oceniam bardzo dobrze, bo w przypadku przebarwień, nie znalazłam lepszego kremu.

Używam tego produktu od: ośmiu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić kazikzvegas za czytelną i pomocną recenzję?
  • Stanowcze nie..
  • Niestety nie zauważyłam widocznego efektu jakiś zmian zachodzacych na mojej twarzy jesli chodzi o jakies dlugotrwałe wygładzenie czy "zanikanie" zmarszczek. Przy pierwszych paru uzyciach pluem wydawala mi sie lekko tłusta konsystetnacja, niestety z czasme zaczeła bardzo zapychać i pojawialy sie po tym kremie niestety niedoskonałosci co odrazu sprawilo, ze go odstawiłam. Krem niestety wogole równiez nie nawilżal mojej skóry, mialam po pol godzinie wrazenie, jak bym wogole nie nakladala kremu na twarz. Nie rozświetlał mojej cery, na pocztaku dawał fajny efekt jakby "napięcia" ale bylo to niestety tylko chwilowe. Krem mało wydajny wedlug mnie, przeciwienstwie do linii Aqua Thermal co jest dla mnie juz minusem przy takiej cenie kremu. Ja niestety mowie stanowczo nie.

Używam tego produktu od: Kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: Kilka próbek

Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • kolejna katastrofa linii Idealia
  • I znowu na szczęście skończyło się tylko na próbkach.
    Krem fatalny, skóra jest po nim ściągnięta i lepka, zostaje film na skórze, przy czym wysusza cerę. Drobinki roświetlające sa dla mnie nie do przyjęcia. Skład bardzo kiepski, zero naturalnych składników a cena koszmarna.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: próbki

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _Sasha_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Głowy nie urywa...niestety
  • Uczucia mam ogormnie mieszane...kremik dobrze nawilża, ale hmm...pozostawia tłusty film, nie przez cały czas, jednakże do godziny czasu trzeba chodzić z taką lepką twarzą, co w przypadku kiedy czas nagli, i trzeba nałożyć makijaż, komplikuje bardzo sprawę.

Cena powiedzmy sobie szczerze jest kosmiczna, jak na krem który nie robi na buzi żadnych spektakularnych efektów.

Zapach chodż jest przyjemny, to nie porywa, ale bądzmy szerzy, nie o zapach tutaj chodzi.

Ogólne moje wrażenia...słodko - gorzkie. Używam tego produktu od: około 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: narazie pierwsze.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić LittleAnne za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem jak najbardziej na TAK!
  • Krem przeniósł mnie w krainę niesamowitej lekkości.

Plusy:
    idealna konsystencja,
    szybko się wchłania,
    pozostawia skórę odpowiednio nawilżoną,
    pozostawia na skórze niesamowity blask, który bije z daleka
    krem Vivhy sprawia, że czuję się piękna każdego dnia

Minusy:
    zbyt szybko się kończy
    cena niekiedy mnie zniechęca

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić klio69 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremik na co dzień
  • Nie stawiam maksimum gwiazdek dlatego, że cena jest zdecydowanie nieadekwatna do jakości produktu. Jest parę kremów Vichy, które są warte takich pieniędzy (niejednokrotnie kosztują nawet mniej od Idealii), ale ten po prostu... nie jest tego wart. Ok. 60-70 zł byłoby znacznie bardziej realistyczną cerą. A tak naprawdę znam dziesiątki kremów za 15-30 zł, które robią ze skórą dokładnie to samo.
    Dlatego mówię po prostu: "nie".

Odośnie właściwości:
    Mam cerę normalną ze skłonnością do podrażnień i krostek, a ten krem ani mnie nie zapchał ani nie podrażnił. Ładnie koi, nawilża, odrobinkę odżywia skórę. Bałam się, że kiedy rozsmaruję go na twarzy, zobaczę brokat, jak w paru innych kremach, które miały dodawać cerze blasku, ale nic takiego się nie stało. Powierzchnia skóry była dopieszczona i wyrównana, wygładzona. Odbijała światło tak jakby naturalnym blaskiem, co nie miało nic wspólnego z przetłuszczeniem.
    Do tego krem ślicznie i świeżo pachniał, a (zważywszy na cenę) stosowanie go stanowiło dla mnie element luksusu.

Ogólne wrażenie: dobre. Nie rewelacyjne i nie bardzo dobre, ale dobre.

Dodam, że krem naprawdę nie zapycha i nie podrażnia, za to leciutko koi skórę. Miałam wcześniej serum z tej linii, ale koszmarnie zapchało mi pory i musiałam je odstawić. Dlatego naprawdę z wielką ulgą przyjęłam fakt, że krem jest znacznie, znacznie lepszej jakości niż serum z Idealii.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno, w trakcie

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić DwadziesciakilkaLat za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie idealny
  • Bardzo trafiony dla mojej cery: znacznie zmniejszył problem z trądzikiem: zmian jest dużo mniej, a nawet jak się pojawią, szybciej się goją. Doskonale współgra z podkladami: makijaż lekko się nakłada, dobrze trzyma cały dzień. Moja cera miewa tendencje do podraznien, ale ten krem ich nie funduje. Przyjemnie pachnie, ma ładne opakowanie, znośną cenę (w superpapharm kupuję go w proporcjach za 65-75 zł w zależności od okazji). Wydajny! Wystarczy naprawdę niewielką ilość na jedną aplikację!

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 lub 4

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić annan_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • mojej cerze bardziej szkodzi niż pomaga
  • Niestety zawiodławm się bardzo, bo krem nie tylko nie spełnia obiecyanych efektów, ale przede wszystkim szkodzi mojej cerze.
    Mam cerę normalną, od czasu do czasu z lekkimi wypryskami czy zanieczyszczeniami (typowe, hormonalne zmiany cery). Po jednym użyciu tego kremu na nastepny dzień mam 100% pewnośc drobnych krostek i małych wyprysków, robią mi się zaczerwienienia jakby krem uczulał, a dodam że mam dość wytrzymała skórę bez większych tendencji do alergii.

Dodatkowy minus to cena.

Krem jest ładny wizualnie (różowy mus), fajnie pachnie, zaraz po nałożeniu skóra jest lekko rozświetlona i jedwabista w dotyku. Ale na dłuższą metę krem źle wpływa na moją cerę. Wielki minus!

Nie polecam.

Używam tego produktu od: styczeń 2013
    Ilość zużytych opakowań: zaczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić cynamon_wanilia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ziębi, nie grzeje
  • Wprawdzie używam go z 15ml próbki, ale używam go codziennie od ok. 2 miesięcy.
    Skóra nawilżona jest, ale to tyle.
    Ani nie zauważyłam poprawy kolorytu, ani to ona bardziej promienna, ani wygładzona.

Fajny krem nawilżający, ale nie w takiej cenie.

Używam tego produktu od: ok. 2 miesiące

Chcesz pochwalić kosmetycznoniekosmetyczni za czytelną i pomocną recenzję?
  • wygładza
  • stosowałam jedynie próbki tego kremu, gdyż dostawałam je w hurtowych ilościach
    nie mam zbytnio problemu z trądzikiem, tylko od czasu do czasu cos się pojawi. jeśli dlugo nie uzywam jakis kremow moja skora robi sie sucha, matowa.
    ten krem baardzo przypadł mi do gustu. skora jest po nim nawilżona, nie wiem czy usówa jakies nie doskonałości, pryszcze - wątpie, bo to nie jesgo zadanie ale w dotyku skora jest mięciutka i gładziutka : D
    wręcz promienieje, nabiera zdrowego koloru i nie jest matowa.

Ilość zużytych opakowań: masa próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić rossaley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny krem!
  • Mysle, ze z kremami do twarzy jest tak, ze jesli widzimy ich dzialanie i jestesmy z nich bardzo zadowolone, to chyba oznacza, ze krem powstal wlasnie z mysla o naszej wyjatkowej cerze i jej problemach W mlodosci mialam tradzik, ktory jednak calkiem nie ustapil, mimo ze mam skonczone 30 lat. Borykam sie wciaz z zaskornikami i zaczerwieniami na twarzy. Ten krem bardzo wygladzil moja skore, zrownal koloryt, nawet bez podkladu wyglada zdrowo. Moge nosic czerwona szminke. Nie wierze w cudy, kremy tego typu nie lecza, ale poprawa stanu cery jest bardzo widoczna. Mam tlusta/ mieszana cere, krem nie matuje, cera zaczyna sie swiecic szybko, ale w zasadzie nie ma na rynku kremu matujacego, ktory by ten problem rozwiazal. Dlatego ja pare razy w ciagu dnia przykladam bibulke, albo zwykla chusteczke na czolo, nos, skronie i brode i to w zasadzie rozwiazuje problem. Skora jest nawilzona i miekka.

Używam tego produktu od: 1 miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 50ml

Chcesz pochwalić luqalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zaszkodził, ale też nie pomógł
  • Krem wygrałam w konkursie w ramach testowania.

Co w nim lubie:
    - zapach - przepiękny, delikatny
    - konsystencja - gładka, lekko różowa, przyjemna w dotyku
    - opakowanie - eleganckie, szklane

Mam cerę tłustą, trądzikową, z przebarwieniami i zmianami.
    Jak dla mnie krem jest OK - ładnie się rozprowadza, jest wydajny, ma śliczny zapach. Dość szybko się wchłania, nie lepi się.
    Ja - z obawy, że moja skóra w dzień będzie się nadmiernie błyszczeć - stosowałam go wyłącznie na noc. Twarz była miła w dotyku i tyle.
    Wiadomo - przebarwień nie zlikwidował, zmarszczek też nie, o wypryskach nie wspominając.
    Na pewno nie podrażnił, nie wysuszył, nie przetłuścił, nie zaczerwienił skóry.

To dla mnie taki zwykły krem, który może w minimalnym stopniu korzystnie wpływa na cerę. Osobiście nie dałabym za niego w aptece 100zł.

Używam tego produktu od: 1 opakowanie - stosowane nie codziennie, 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte

Chcesz pochwalić aklinora za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być
  • PLUSY
    -szybko się wchłania
    -wygładza, mam taką mięciutką skórę po nim
    -lekki
    -ładnie pachnie
    -rozświetla i odświeża

MINUSY
    -kiepski stosunek ceny do jakości
    -przebarwienia nie zniknęły
    -nie mam zmarszczek więc w tym temacie się nie wypowiem, według starszej siostry przedział wiekowy dla tego kremu to 18-25 a nie wyżej.

Nie ma szału.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pamlee za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczula....
  • niestety krem stworzony na pozór dla wrażliwej delikatnek cery okazal się totalną pomyłka mimo iż moja buzia nie wymaga szczególnego traktowania i kremy różne stosuje....

uczulił mnie miałam ogromny czerwony placek na policzku... do tego nie rozświetla, nie redukuje zmarszczek nie robi kompletnie nic!!!!

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić pusiunia 11 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 5 raz(y)
  • światełko w tunelu
  • W końcu, niestety skończyłam ten krem i mogę wystawić recenzję Dostalam do testowania z tabletkami, ktore rownież były rewelacyjne.

Krem świetny!! Jeden z najlepszych kremów do mojej tłustej, trądzikowej cery jakie miałam. Porównywalny do wycofanego Olaya, którego kochałam całym sercem i wciąż jestem w żałobie po nim, choć dzięki temu kremowi widzę światełko w tunelu

Idealia ma idealną konsystencję. Wchłania się dobrze, ale mógłby szybciej. Zapach jest przyjemny.

Makijaż nakłada się na niego bardzo dobrze, sprawdza się na różnych podkładach. Podkłady utrzymują się na nim przyzwoicie.

W czasie używania nie bylo u mnie pogorszenia stanu cery - więc nie zapychał a nawet skóra wyglądała wyjątkowo lepiej. Blizny, przebarwienia, ślady zostały, ale cera naprawdę dobrze przy nim wyglądała.

Zmarszczek nie mam, więc nie miał co korygować.

Jestem bardzo zadowolona z tego kremu i na pewno do niego wrócę!! Szkoda, że jest taki drogi no ale to Vichy

Używam tego produktu od: w maju skończyłam
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze i nie ostatnie!

Chcesz pochwalić Seona za czytelną i pomocną recenzję?