Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej
Produkt dostępny w 55 sklepach. Cena już od 66,79 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• cena = jakość = elegancja
  • Efektowne opakowanie, lekka, wchłaniająca się konsystencja, czego chcieć więcej? Niższej ceny na szczęście z odsieczą przybywają wielorakie strony, apteki, drogerie internetowe gdzie owy krem można upolować już w granicach 50/60 zł

+ opakowanie ( różowe, połyskujące, słoik dobrze leży w dłoni, w kosmetyczce)
    + konsystencja, lekka, trochę krem trochę żel, jednak kolor skierowany bardziej w stronę kremową.
    + szybko się wchłania
    + lekko nawilża
    + skóra się nie zapycha, nie błyszczy
    + widać po jakimś czasie lepszy kolor skóry
    + zaobserwowałam mniej wyprysków na twarzy
    + nie roluje się pod makijażem, dobrze współpracuje z fluidem, pudrem.
    +wydajny

Nie zrażajcie się błyszczącymi drobinkami, podczas aplikacji znikają, myślę, że mają one za zadnie rozpromienić naszą cerę. Nie wiem czy to tylko moje złudzenia, ale porównując cerę po dniu z kremem vichy a innym kremem widzę różnicę.

Polecam go osobom z cerą mieszaną.

Jak już wspomniałam minusem jest cena, ciężka do przełknięcia przeciętnemu człowiekowi na studiach itd, ale uważam, ze jeśli uda się go zdobyć za 60 zł to warto odmówić sobie ciasteczka na jego rzecz.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja ciąża

• Zawiedziona
  • Dostalam w prezencie maly sloiczek tego kremu.
    Ciesze sie, ze nie kupilam go.
    Istotnie sprawia iz cera jest aksamitna i koloryt wyrownany ale niestety kosztem zapchania porow skory.
    Nie takiego efektu spodziewalam sie po tak drogim kremie.
    Fakt, moja cera jest wymagajaca i pewnie wiekszosci kobiet ten krem bedzie pasowal.
    Stwierdzam jednak ze znam lepsze kremy za niecale 10 zl.
    Odejmuje 2 gwiazdki za zapychanie skory. Gdyby nie to...krem bylby idealny

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 male

Chcesz pochwalić SLAYERA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny
  • Plusy:
    nie zapycha
    ładnie nawilża
    nie roluje się pod makijażem
    zapach
    rozświetla przy tym nie mając żadnych paskudnych błyszczących drobinek !
    cena jak za tą jakość

Minusy:
    brak działania przeciwzmarszczkowego (ale kto by się tego spodziewał po kremie :P)

Chcesz pochwalić winter_cookie za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniak
  • Nie cierpię kremów w słoiczkach, bo jestem posiadaczką paznokci wychodzących za opuszek palca i albo produkt wchodzi pod paznokieć albo potrzebuje czegoś jeszcze do przeniesienia kremu z opakowania na twarz, poza tym jest to dla mnie bardzo niehigieniczne - odkręcanie go codziennie, aby pyłki mogły się swobodnie osadzać i dłubanie w nim palcem... ale skusiłam się, bo jedna z moich koleżanek bardzo sobie chwaliła.
    Kremik na początku urzekł mnie subtelnym zapachem i delikatną konsystencją. Po zastosowaniu daje efekt aksamitnie gładkiej twarzy, faktycznie dobrze nawilża. Na mojej twarzy nie robi nic poza tym, nie zauważyłam wygładzenia zmarszczek, czy wyrównania kolorytu, w sumie spodziewałam się efektu WOW i chyba dlatego jestem zawiedziona.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić iwonka1001 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przywrócił komfort mojej skórze, nie uczula
  • O ile Idealia Skin Sleep nie zachwyciła mnie jakoś szczególnie, tak ten krem spisuje się doskonale.
    Opakowanie eleganckie, szklane, różowe, z lusterkiem na wieczku. Moim zdaniem nieprzydatnym. Kolor kremu różowy. Zapach przyjemny nie narzucający się. Gdzieś w tle czuć alkohol. Konsystencja kremu przyjemna. Świetnie go się nakłada. Szybko się wchłania. Nawilża, ale nie pozostawia tłustej warstwy. Na pewno nie obciąża skóry. Nadaje się pod makijaż. Cera jest po nim gładka. Zwęża pory. Spłyca pierwsze zmarszczki. Lubię go używać również na noc. Na noc jest lepszy niż Idealia Skin Sleep Vichy. Krem jest wydajny używam od dwóch miesięcy, a jeszcze się nie skończył. Starczy na jeszcze miesiąc.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Agnieszka_kw za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideały nie istnieją..rozczarowana
  • Oczekiwałam od tego kremu dużo, ideału..ale się rozczarowałam. To zwykły krem nawilżający, a kosztuje ponad 80 zł. Krem jest dobry pod makijaż, nawilża, wygładza skórę i szybko się wchłania, ale to wszystko. Obietnice producenta nie są spełnione. Na pewno porów nie zmniejsza, nie rozjaśnia. Szkoda było wadawać tyle kasy, na pewno do niego nie wrócę. Miałam próbki Idealia w żelu i niestety efekt taki sam, czyli żaden.

Używam tego produktu od: pól roku

Chcesz pochwalić Cytrynka83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny krem ale nie ideał
  • Krem ma bardzo przyjemną konsystencję. Łatwo się nakłada, szybko wchłania. Skóra po jego użyciu faktycznie wygląda "lepiej" chociaż nie umiem powiedzieć dokładnie co takiego ten krem robi warto dodać, że nie jest to też jakieś wielkie WOW, krem nie spowoduje, że cera będzie wyglądać jak po nałożeniu podkładu.

Niestety, dla mnie największy minus jest taki, że efekt nie jest trwały, a na takim mi zależało, a nie tylko od aplikacji do aplikacji. Oczekiwałam trwałej poprawy wyglądu cery i trochę się zawiodłam.

Znam równie dobre kremy za połowę ceny Vichy...

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Natya84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna skóra nadal jest marzeniem....
  • Zużyłam chyba z 5 opakowań tego kremu, część kupiłam, część dostałam i z każdym kolejnym opakowaniem stwierdzam, że jednak to nie to....
    5 lat badań, 2 patenty wszystko fajnie, ale co tak na prawdę ma robić ten krem? Skóra 20-latki i 60-latki jest zupełnie inna a firma Vichy przekonuje, że krem jest idealny dla każdego wieku.... No chyba jednak nie...
    Owszem rozświetla, ale to dodatek drobinek.... Nawilżać też nawilża... Ale cera nie ma nie ma jednolitego kolorytu, zmiany naczyniowe też są widoczne a pory tak jak były widoczne tak są nadal, przyjamniej u mnie. Więc pozostane na tych 5 zużytych opakowaniach, chociaż zapach ma cudowny i to chyba on mnie przyciagał do zakupu kolejnych opakowań. Czas coś zmienić, czas wypróbować nowy krem
    Plusem jest na pewno dostęność- znajdziemy ją w każdej aptece a minusem cena, ale kremy z Vichy tak niesety kosztują.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić natusiaaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden
  • Krem jest moim ideałem. Skora jest po nim nawilżona ożywiona wyglądo zdrowo. Nie podrażnia jest bardzo lekki i pięknie pachnie. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5/6 opakowań

Chcesz pochwalić martast1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Uwielbiam produkty vichy, bo są dobrej jakości i ogólnie dostępne.
    Tego typu kremów (przeciwzmarszczkowych) używam przeważnie na noc.
    Fajna konsystencja, ładny zapach, szybko się wchłania delikatnie spłyca zmarszczki, wygładza i u mnie rano cera jest bardziej promienna niż wcześniej, gdy kremu nie używałam.

Obecnie przerzuciłam się na serum idealia i daje lepsze efekty od kremu, więc też polecam!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić mytime za czytelną i pomocną recenzję?