Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• może być...
  • Krem nie powalił mnie na kolana. Przydaje się, ale nie zdziałał cudów:
    -/+ efekt wygładzenia średni, skóra jest może bardziej elastyczna, ale nierówności zostały;
    -/+ średnio matuje i słabo nawilża; skóra jest lekko napięta;
    -/+ konsystencja przyjemna, ale długo się wchłania;
    -/ + nie uczula, ani nie podrażnia skóry, natomiast powoduje łzawienie, gdy jest rozsmarowany zbyt blisko oka;
    - cena zbyt wysoka w stosunku do ilości i jakości;
    Daje efekt bez rewelacji, równie dobrze mogłabym go nie stosować; Nie zaobserwowałam poważniejszych zmian ani w jedną, ani w drugą stronę.

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić agata1960 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama przyjemność
  • Przy mojej tłustej skórze sprawdza się bardzo dobrze! Nie zapycha porów, ślicznie pachnie i ta konsystencja!

Zalety:
    - wydajny
    - śliczny zapach
    - bardzo lekka konsystencja, nie zatyka porów
    - można stosować pod makijaż - nie wałkuje się

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Magda_BB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko pachnie, może nawilża...
  • + zapach,
    + nie zapychał mnie,
    + nawilżył,
    - świeciłam się,
    - działał tylko przez chwilę (nie poprawił kondycji skóry, nawilżał na kilkanaście minut).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MajLoli za czytelną i pomocną recenzję?
  • Krem nieidealny.
  • Mam wrażanie, że marka Vichy ostatnio "schodzi na psy" i każdy jej produkt jest mniej udany od poprzedniego przy jednoczesnym wzroście ceny. Ten krem zawiódł mnie na całej linii. Mam cerę normalną, a po użyciu Idealii świecę się jak żarówka. Na dodatek krem zapycha pory. Po tygodniu regularnego stosowania miałam na twarzy tyle niedoskonałości, że byłam przekonana, że znów wróciłam do bycia nastolatką. I nie, krem mnie nie uczula, po prostu powoduje powstawanie zaskórników. Jedyne zalety jakie widzę to atrakcyjne opakowanie i efekt nawilżenia.

Ilość zużytych opakowań: męczę jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić ma_lyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • u mnie się nie sprawdził przy cerze mieszanej
  • Dostałam 10 próbek tego kremu Idealia Rozświetlający krem wygładzający dla skóry normalnej i mieszanej.
    I całe szczęście że tylko 10. Według mnie ten krem nie jest dobry dla cery mieszanej.

Na pewno nie polecam go w okresie letnim. Ma rozświetlać a efekt jest taki że po pewnym czasie skóra w strefie T świeci się jak żarówka.Często dostawałam niemiłe komentarze w stylu :czym się wysmarowałaś że się tak cała świecisz... Efekt odwrotny do tego co deklaruje producent.

Niestety nie wygładza zmarszczek, W strefie T niesamowicie podkreśla widoczność porów, a policzki przesusza co powoduje że nierówności są bardziej widoczne. Nie zwęża porów. Zdecydowanie za mało nawilża dla skóry mieszanej.

Nie ze wszystkimi filtrami przeciwsłonecznymi współgra.
    Lepiej stosować go na skórę bez filtra na dzień, ale to mija się z celem, chyba że tylko na tzw. większe wyjścia.

Krem jest koloru lekko różowawego, zapach ma przyjemny (choć ja wolę kosmetyki bezzapachowe).
    Dobrze się rozprowadza, ma lekką konsystencję i jest wydajny. Tyle plusów.

Jedyne zastosowanie jakie widzę u siebie to użycie go jako delikatnego rozświetlacza na okolicę oczu, szyję i dekolt. Niestety za tą cenę nie opłaca się go kupić ponownie.

Używam tego produktu od: już nie
    Ilość zużytych opakowań: 1Ox1,5 ml

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem
  • Ten krem dobrze sprawdził się w moim przypadku, skóra staja się delikatna i rozświetlona po prostu zdowo wyglądająca. Krem przywrócił skórze naturalny blask i nadał jej jednolity i świeży koloryt.

Chcesz pochwalić lamboo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do mieszanej
  • Dostałam ten krem w prezencie - sama bym go nie kupiła, bo jest o wiele za drogi. Używam go od paru miesięcy, pomału się kończy, i całe szczęście, bo nie sprawdza mi się.
    Mam cerę mieszaną - na policzkach jest normalna, w strefie T tłusta. Ten krem jest dla mnie za ciężki, nie nadaje się według mnie pod makijaż, gdyż pozostawia na twarzy tłustą warstwę.
    W skrócie:

+ lekko rozświetla
    + nie zapycha
    + wydajny (w tym przypadku to akurat wada...)
    + różowy kolor

+/- średnio nawilża, na co dzień raczej wystarczająco

- cena
    - nie wchłania się do końca
    - na początku było czuć mocno alkoholowy zapach; teraz już go nie czuję i zapach jest całkiem przyjemny

Podsumowując, za taką kwotę absolutnie nie polecam tego kremu. O wiele lepszy można kupić już za 10 zł na przykład z Ziaji.

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Rossonera za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładnie rozświetla i tyle
  • Kremik oceniam, gdyż dostałam go w prezencie. Myślę, że normalnie sama bym nie kupiła, gdyż jakoś nie wierzę w obietnice Vichy

Ale do rzeczy... Krem jest przyzwoity jeśli chodzi o młode kobiety, raczej z bezproblemową skórą. Tak naprawdę nie robi nic poza rozświetleniem skóry, co powoduje, ze skóra nie wygląda na zmęczoną. Do zalet można też zaliczyć, że jest bardzo dobrą bazą pod makijaż. Mnie nie zapchał, ale nie wiem czy to nie zasługa tego, że często wykonuję peeling i używam na noc kremu złuszczającego. Jak większość kremów Vichy, ten również ma luksusowe opakowanie, przyjemny zapach i świetną konsystencję.

Wady? Zdecydowanie zbyt mało nawilża!!!

Ocena ogólna? Można spróbować, ale znam lepsze kremy

Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-szego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić didunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dość przyzwoity
  • Krem spełnia większość moich wymagań chociaż ma też wadY. Konsystenacja kremu jest bardzo przyjemna, lekka i odświeżająca. Krem dość szybko się wchłania, nie pozostawia żadnej tłustej czy lepkiej warstwy. Bardzo dobrze nadaje się pod makijaż. Krem nie podrażnia, nie spowodował wysypu krostek, itp.
    Samo działanie kremu jest przyzwoite. Krem ładnie nawilża skórę, która faktycznie jest rozświetlona. Mam skórę mieszaną i jednak tutaj troche wolałabym żeby miał bardziej matujące działanie. Niestety krem bardziej rożświetla i czasami moja skóra po kilku godzinach zaczyna się świecić. Jeśli chodzi o cenę to produkt mógłby kosztowac odrobine mniej bo aż takiego spektakularnego działania nie zauważyłam, żeby wydać 100 zł. Podsumowując trochę za drogi ale przyzwoity krem.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić sosna30 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z lepszych, jakie miałam...
  • Mam typowo mieszaną cerę: policzki suche jak wiór i czoło jakby natłuszczone. Znalezienie dobrego kremu naprawdę jest dla mnie nie lada zadaniem. Na Idealię trafiłam przypadkiem. Nie oczekiwałam cudów, ale krem mile mnie zaskoczył.

Opakowanie to standard Vichy. Solidne, ciężkie i szklane. Niby nic specjalnego, ale dobrze prezentuje się na półce w łazience. Tylko plastik na zakrętce lubi popękać.

Idealia pachnie bardzo przyjemnie. To jeden z najładniej pachnących wg mnie kremów, jakich miałam przyjemność używać. Określiłabym ten zapach jako świeży, orzeźwiający, energetyzujący.

Krem ma dobrą konsystencję dla mieszanej skóry. Nie jest ona za lekka, ale nie jest też za ciężka. Wchłania się momentalnie i nie zostawia tłustego filmu. Współpracuje z każdym serum i z każdym podkładem, jakiego używałam.

Do tego ten krem naprawdę działa. Mam wrażenie, że czoło rzeczywiście jest bardziej napięte i nie widać na nim pierwszych zmarszczek. Skóra jest naprawdę gładsza i odżywiona. Parę chwil po użyciu jest miękka i delikatna. Krem usuwa oznaki zmęczenia na mojej twarzy zmęczonej komputerem i klimatyzacją.

Nie mam zmian pigmentacyjnych i problemów z naczynkami, więc nie mam pojęcia jak sobie z tym radzi. Ale pory mam wrażenie, że są rzeczywiście mniej widoczne.

Polecam wszystkim ten krem. Ja jestem zadowolona z niego i naprawdę uważam, ze warto spróbować, choć wiem że mankamentem może być cena.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: 1 słoik 50 ml i około 10 próbek

Chcesz pochwalić Cloudberry za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij