Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• Przyjemny krem ale nie ideał
  • Krem ma bardzo przyjemną konsystencję. Łatwo się nakłada, szybko wchłania. Skóra po jego użyciu faktycznie wygląda "lepiej" chociaż nie umiem powiedzieć dokładnie co takiego ten krem robi warto dodać, że nie jest to też jakieś wielkie WOW, krem nie spowoduje, że cera będzie wyglądać jak po nałożeniu podkładu.

Niestety, dla mnie największy minus jest taki, że efekt nie jest trwały, a na takim mi zależało, a nie tylko od aplikacji do aplikacji. Oczekiwałam trwałej poprawy wyglądu cery i trochę się zawiodłam.

Znam równie dobre kremy za połowę ceny Vichy...

Używam tego produktu od: dłużej niż 3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić Natya84 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealna skóra nadal jest marzeniem....
  • Zużyłam chyba z 5 opakowań tego kremu, część kupiłam, część dostałam i z każdym kolejnym opakowaniem stwierdzam, że jednak to nie to....
    5 lat badań, 2 patenty wszystko fajnie, ale co tak na prawdę ma robić ten krem? Skóra 20-latki i 60-latki jest zupełnie inna a firma Vichy przekonuje, że krem jest idealny dla każdego wieku.... No chyba jednak nie...
    Owszem rozświetla, ale to dodatek drobinek.... Nawilżać też nawilża... Ale cera nie ma nie ma jednolitego kolorytu, zmiany naczyniowe też są widoczne a pory tak jak były widoczne tak są nadal, przyjamniej u mnie. Więc pozostane na tych 5 zużytych opakowaniach, chociaż zapach ma cudowny i to chyba on mnie przyciagał do zakupu kolejnych opakowań. Czas coś zmienić, czas wypróbować nowy krem
    Plusem jest na pewno dostęność- znajdziemy ją w każdej aptece a minusem cena, ale kremy z Vichy tak niesety kosztują.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić natusiaaa86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój numer jeden
  • Krem jest moim ideałem. Skora jest po nim nawilżona ożywiona wyglądo zdrowo. Nie podrażnia jest bardzo lekki i pięknie pachnie. Nie zamieniłabym go na żaden inny.

Używam tego produktu od: 4 lata
    Ilość zużytych opakowań: 5/6 opakowań

Chcesz pochwalić martast1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Godny polecenia!
  • Uwielbiam produkty vichy, bo są dobrej jakości i ogólnie dostępne.
    Tego typu kremów (przeciwzmarszczkowych) używam przeważnie na noc.
    Fajna konsystencja, ładny zapach, szybko się wchłania delikatnie spłyca zmarszczki, wygładza i u mnie rano cera jest bardziej promienna niż wcześniej, gdy kremu nie używałam.

Obecnie przerzuciłam się na serum idealia i daje lepsze efekty od kremu, więc też polecam!

Używam tego produktu od: około 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: mnóstwo

Chcesz pochwalić mytime za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Przez długi czas szukałam odpowiedniego kremu do twarzy, a poszukiwanie raczej nie były zbyt owocne. Każdy kolejny krem przynosił kolejne rozczarowanie, a przy jego stosowaniu pojawiało się więcej minusów niż plusów. Aż do czasu, kiedy porwałam z pracy próbkę Idealii Vichy Początkowo nie spodziewałam się jakiegoś szału, zwłaszcza, że nie planowałam kupować tak drogiego kremu, a opinie o nim są różnego kalibru (zwyczajnie nie dla wszystkich jest odpowiedni), ale..! Okazało się, że ten krem jest dla mnie idealny. Po zużytej próbce kupiłam cały słoiczek i używam od kilku miesięcy.

Plusy:
    - cera zrobiła się gładsza i delikatniejsza w dotyku
    - poprawiła się jednolitość koloru cery
    - zauważyłam nawet pewne wygładzenie pierwszych zmarszczek mimicznych
    - krem jest wydajny
    - ma lekka formułę i bardzo łatwo się rozprowadza

Minusy:
    - cena, cena, cena

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: cztery

Chcesz pochwalić milvapole za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niczego więcej mi nie potrzeba.
  • Miniaturowe opakowanie kremu dostałam kiedy kupowałam jakiś filtr Vichy. Zaraz potem wyjeżdżałam na tydzień i zamiast dużego opakowania mojego dotychczasowego kremu zabrałam ze sobą ten mały słoiczek. No i wpadłam! Krem może nie jest idealny - jak wynika ze skrajnych opinii - ale jest idealny DLA MNIE! Kolejne opakowania kupowałam już sama, świadomie wydając stówę.
    Moja skóra bardzo go polubiła. Do tego stopnia, że nie potrzebuję do jej pielęgnacji prawie nic więcej. Demakijaż żelem (też Vichy zresztą), Idealia rano i wieczorem. Raz w miesiącu kawitacja, mikro lub kwas migdałowy, wspomagam się też Belissą, ale nie jestem przekonana co do skuteczności tego suplementu szczerze mówiąc. I to jest wszystko, czego moja cera potrzebuje. A do najmłodszych już nie należy
    Pół gwiazdki odejmuję za cenę, jednakowoż biorąc pod uwagę to, że nie potrzebuję przy nim prawie żadnych innych kosmetyków to i tak wychodzi nieźle. Jest wydajny, moja cera jest po nim zwyczajnie...fajna! Taka jak być powinna.
    Dla odmiany mogę dodać, że kiedyś przypadkowo dostałam w prezencie wersję dla cery suchej - zorientowałam się niestety już po otwarciu opakowania, więc stwierdziłam, że co mi tam - spróbuję. No ale to było kompletne nieporozumienie - w sumie nic dziwnego, bo mam cerę mieszaną.

Używam tego produktu od: około roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie czwartego

Chcesz pochwalić madzieeek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cała seria idealia to pic na wodę
  • Miałam serum, miałam krem i oba są naprawdę kiepskie, ale skupmy się na kremie.
    Pierwsze wrażenie wizualne: ładny słoiczek, typowa szata kremów Vichy, różowy, słodki, dziewczęcy, ładnie wygląda na toaletce. Krem ma kolor jasno różowy, przed nałożeniem na twarz nawet nieźle pachnie. Niestety po nałożeniu pierwsze co czuć to zapach alkoholowy.

Po drugie, działanie.. poza "rozświetleniem" które zawdzięczamy ogromnej ilości drobinek w kremie, a nie zbawiennemu działaniu kremu, nie ma on praktycznie zalet.
    Właściwie dodanie rozkruszonego rozświetlacza do kremu za 10zł dałoby taki sam efekt.
    Nawilżenie jest bardzo kiepskie i powierzchowne. Po niedługim czasie po aplikacji skóra jest znowu ściągnięta.
    5 lat badań którymi chwali się Vichy przy okazji tego produktu to czas zmarnowany.

Producent obiecuje:
    "widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki" - absolutnie nie, jestem młoda, zmarszczek praktycznie nie mam a nawet mimicznych nie wygładza,
    "miękka, gładka i jędrna skóra" - miękka owszem do czasu aż znowu nie wyschnie czyli jakieś 20 minut od aplikacji
    "cera wygląda świeżo" - przy takiej ilości drobinek ciężko aby nie wyglądała, efekt utrzyma się do pierwszego mycia twarzy.
    "skóra promienieje zdrowym blaskiem" - jw.
    "cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne" - absolutnie nic z tego nie robi.
    "zmniejszona widoczność porów" - obiecanki cacanki, fajnie by było ale nic takiego nie zauważyłam.

Ten krem nadaje się jako baza rozświetlająca pod podkład a nie krem pielęgnacyjny.
    Absolutnie nie jest wart swojej ceny.

Używam tego produktu od: Kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe 50ml

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Juuustyna za czytelną i pomocną recenzję?
  • przyjemny kremik
  • bardzo lubię produkty firmy vichy, gdyż są one dobre jakościowo i w miarę w przystępnych cenach.
    mam skórę gładką (bez wyprysków), delikatne zmarszczki mimiczne z nierównomiernym kolorem.
    nie zauważyłam jakiegoś efektu wow, ale fakt troszkę naciąga , na pewno wygładza, lecz kolorytu nie wyrównuje.
    działa jak niektóre bazy pod puder, więc fajnie później rozprowadza się podkład.
    obecnie przerzuciłam się na serum idealia i uważam, że jest dużo lepsze, ale kremu nadal używam i używać będę

Używam tego produktu od: odkąd się pojawił na rynku
    Ilość zużytych opakowań: dużo

Chcesz pochwalić monakuc za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem
  • Po Vichy aqualia thermal, przyszedł czas na ten. Po dwójce dzieci miałam straszne plamy na twarzy i potrzebowałam je rozjaśnic. Nie jestem zwolenniczką chemicznego działania na probleby z kolorytem. Chciała w możliwie delikatny sposób pozdybć się przebarwień. Pomogło ale przebarwienia nie znikneły,minimalnie zostaly rozjaśnione, sądze że przy użyciu wody utlenionej przez 6 miesięcy miałabym ten sam efekt co przy uzyciu tego kremu. Krem jest fajny , pod makijaz sprawdzał się super, ale mam zamiennik za 35 zł który jest rewelacyjny.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić megimaja7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Zanim kupiłam krem Idealia słyszałam od koleżanki że kosmetyki Vichy są przereklamowane, a najgorsze w nich jest to, że owszem nawilżają ale tak jakby uzależniają naszą skórę od wody, powodując przy długotrwałym efekcie jej wysuszenie. Niestety po miesiącu stosowania Idealii musiałam przyznać jej rację ale znacznijmy od plusów, których nie znajduję wiele. Krem ma ładne opakowanie. Konsystencja kremu dobrze nadaje się na dzień, dobrze współgra z podkładami. Jest też wydajny. Kosmetyk nie spowodował u mnie zapychania.
    Przejdźmy jednak do minusów. "Blask" jaki miał przynosić cerze, niestety jest tylko nieznośnym filmem, który wygląda sztucznie i bynajmiej nie wynika z kondycji cery. Krem nie zwalczył moich niedoskonałości, na co w sumie nie liczyłam, ale również niczego nie załagodził ani nie zmniejszył porów. Na dłuższą metę zauważyłam że moja cera jest coraz bardziej przesuszona.
    Niestety za taką cenę i renomę jaką cieszy się marka Vichy spodziewałam się czegoś więcej. Nie kupię ponownie

Chcesz pochwalić Marta87_7a za czytelną i pomocną recenzję?