Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Powiększ Vichy, Idealia, Krem do cery normalnej i mieszanej

Zgłoszony przez magnatka87

Idealna skóra przestała być marzeniem!
Dzięki poprawie zdrowia skóry, spełnia się marzenie o idealnej cerze.
W wyniku ogólnoświatowego badania obejmującego kobiety w wieku 20-60 lat, z czterech grup etnicznych, Vichy Laboratories stworzyło pielęgnację nadającą skórze idealny wygląd - Idealia może odmienić Twoją skórę natychmiast.
Zalety:
- 2 patenty,
- 5 lat badań,
- 12 testów i badań klinicznych.
Wskazania:
- utrata blasku- stres, zmęczenie,
- drobne linie,
- pierwsze zmarszczki,
- wiek ok. 30 lat.
Działanie:
- widocznie wygładzone pierwsze zmarszczki,
- miękka, gładka i jędrna skóra,
- cera wygląda świeżo,
- skóra promienieje zdrowym blaskiem,
- cera ma jednolity, równomierny koloryt, zmiany naczyniowe i pigmentacyjne są mniej widoczne,
- zmniejszona widoczność porów .

Skład: Aqua, Glycerin, Dimethicone, Alcohol Denat, Pentaerythrityl Tetraethylhexanoate, Saccharomyces/Xylinum Black Tea Ferment, Myreth-3 Myristate, Isopropyl Palmitate, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Octyldodecanol, Synthetic Wax, PEG-100 Stearate, CI 17200, CI 15985, CI 77891, Stearyl Alcohol, Mica, Carbomer, Glyceryl Stearate, Dimethicone/Vinyl Dimethicone Crosspolymer, Dimethicone Crosspolymer, Methylmethacrylate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Adenosine, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol, Capryloyl Salicylic Acid, Fragance.

Cena: ok. 100zł / 50ml

• cztery z minusem/ cztery
  • Idealia to taki krem, który nie zapada w pamięci po zużyciu całego słoiczka. Fajnie się się go używa, ślicznie pachnie (krem ma przede wszystkim działać i dawać określone efekty a nie tylko dawać wrażenia zapachowe) ale nie oszałamia.

+ eleganckie, lekkie opakowanie
    +obłędny zapach, "luksusowy"
    + bardzo dobrze się wchłania, doskonale sprawdza się pod makijaż
    + ładnie napina skórę na buzi
    +nie zapycha porów i tak powinno być w wersji dla posiadaczek mieszanej cery
    + lekko koi skórę, delikatnie usuwa podrażnienia
    +leciutka, delikatna konsystencja

+/- tyle lat badań, tyle patentów, tyle testów klinicznych a nawilżenie jest raczej powierzchowne
    -pory niestety nie są mniej widoczne
    - nie zauważyłam działania przeciwzmarszczkowego ale nie mam ich jeszcze tyle aby siać panikę

Tak jak już wspomniałam, krem bardzo dobrze się stosuje, ale nie jest niezbędnym w mojej pielęgnacji, sprawdza się ale można szukać dalej.

Używam tego produktu od: jakiś czas temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa słoiczki 15 ml i 50 ml

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo doby krem
  • Zaznaczyłam "nie wiem", bo lubię testować nowe kosmetyki, poza tym totalnym hitem to ten krem nie jest, ale pewnie wrócę kiedyś do niego.

W odróżnieniu od serum z tej serii, tem krem naprawdę działa. Skóra wygląda zdecydowanie ładniej, jest rozświetlona, ale nie jest przetłuszczona jak po serum. Krem ładnie nawilża i wygładza skórę, nie uczula, nie zapycha. Dobry będzie na jesień i wiosnę wg mnie, natomiast latem może być za ciężki dla mieszanej skóry nawet z tendencją do odwodnienia (jak w przypadku mojej). Podsumowując- krem godny wypróbowania.

Używam tego produktu od: pół roku temu używałam
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy krem jak do tej pory
  • Podczas zakupów w aptece pani farmaceutka podarowała mi zestaw 4 próbek idealia wszystkie rewelacyjne. Krem kupiłam od razu jest naprawde wysmienity , nie jakos kosmicznie drogi wydajny. Teraz mam w planach dokupic BB.. Szczerze polecam jesli chodzi o ten przedział cenowy

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić saramamba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiedzie prym w grze zespołowej
  • Zdecydowanie podnoszę obie ręce w glosowaniu na ,,TAK".

Po raz pierwszy od kilku lat używam kremu do twarzy - mam (miałam) cerę mocno problematyczną, z mnóstwem niespodzianek, tłustą, szarą i nie ciekawą. Każdy, nawet drogi krem działał mi na nerwy - pozostawiał na mojej skórze wyczuwalny film albo przetłuszczał, zapychał itd.
    Do Ideali podeszłam sceptycznie i .. pokochałam momentalnie, mój ci on! Tworzy mój duet nr 1 - łączę go z Auriga Flavo C i nie potrzeba mi niczego wiecej. Moja skóra jest rozjaśniona, nawilżona, odpręzona, jakby młodsza, a niespodzianki pojawiają się znacznie rzadziej.
    Na noc uzywam mazideł z ,,mazideł" ale na dzień oleje sa dla mnie za ciężkie - nawet z hialuronem, dlatego podstawa porannej pielegnacji to hydrolat z niacynamidem i oczywiscie moja Idealia, często z Flavo C.

Polecam, warto podejść do Apteki i poprosic o próbkę. Używam Idealii bez ulepszeń - tej ,,starej dobrej" wersji. Krem jest lekki i ślicznie pachnie - co cudownie nastraja na cały dzień

Ilość zużytych opakowań: 3 słoiczki

Chcesz pochwalić Blackashmere za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zniewalajacy zapach
  • Dostałam ten krem w kilku próbkach. Jego zapach powalił mnie na nogi. Jest przepiękny, nigdy nie miałam kremu o takim zapachu. Konsystencja fajna, jest lekki i choć mam cerę mieszaną to porów nie zatyka. Używałam go również pod makijaż i się sprawdził. Sam też dał efekt delikatnej skóry ale po kilku godzinach niestety moja twarz zaczynała się świecić. Więc jak na taką cenę muszę się poważnie zastanowić czy go kupię.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MK1971 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma.
  • Pan w aptece doradził i namówił mnie na ten krem, ale niestety u mnie się nie sprawdził. Posiadam cerę mieszaną. Po nałożeniu skóra chwilowo staje się jedwabista, miękka w dotyku, dlatego też na początku myślałam że ten krem to strzał w dziesiątkę. Z dnia na dzień przestał działać, słabo nawilżał, delikatnie wysuszył skórę. Zaczęłam go używać tylko rano, a na noc krem mocno nawilżający. Pod makijaż sie nadaje, nie roluje się, jak dla mnie bardzo ładnie pachnie, ładne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Ninur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny krem do używania na co dzień
  • Krem dostałam najpierw w próbkach, a potem świadomie go sobie kupiłam, bo okazało się, że bardzo mi odpowiada. Idealii używam na co dzień, również pod makijaż. To co w nim lubię to lekka konsystencja - nie zapycha porów, a nałożony na twarz błyskawicznie się wchłania, pozostawiając skórę nawilżoną, lekko napiętą i delikatnie rozświetloną. Jest przy tym bardzo wydajny. No i ten zapach... zakochałam się w nim!

Ilość zużytych opakowań: pierwsze, w trakcie

Chcesz pochwalić Historia O za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być...
  • Krem nie powalił mnie na kolana. Przydaje się, ale nie zdziałał cudów:
    -/+ efekt wygładzenia średni, skóra jest może bardziej elastyczna, ale nierówności zostały;
    -/+ średnio matuje i słabo nawilża; skóra jest lekko napięta;
    -/+ konsystencja przyjemna, ale długo się wchłania;
    -/ + nie uczula, ani nie podrażnia skóry, natomiast powoduje łzawienie, gdy jest rozsmarowany zbyt blisko oka;
    - cena zbyt wysoka w stosunku do ilości i jakości;
    Daje efekt bez rewelacji, równie dobrze mogłabym go nie stosować; Nie zaobserwowałam poważniejszych zmian ani w jedną, ani w drugą stronę.

Używam tego produktu od: maja 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić agata1960 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama przyjemność
  • Przy mojej tłustej skórze sprawdza się bardzo dobrze! Nie zapycha porów, ślicznie pachnie i ta konsystencja!

Zalety:
    - wydajny
    - śliczny zapach
    - bardzo lekka konsystencja, nie zatyka porów
    - można stosować pod makijaż - nie wałkuje się

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić Magda_BB za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko pachnie, może nawilża...
  • + zapach,
    + nie zapychał mnie,
    + nawilżył,
    - świeciłam się,
    - działał tylko przez chwilę (nie poprawił kondycji skóry, nawilżał na kilkanaście minut).

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MajLoli za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij