Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez mooniqa

Maskara Illegal Length dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax/Cire Dabeille, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax/Cire De Carnauba, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Peg / Ppg-17/18 Dime Thicone, Ste A Re Th-20, Phenox Y E Th A Nol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Tdi/Trimellitic Anhydride Copolymer, Disodium Edta, Nylon-6, Sodium Dehydroacetate, 2-Ole Amido-1,3-Octadecanediol, Panthenol, Silica. May Contain/Peut Contenir: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77289/Chromium Hydroxide Green, CI 77742 / Mang Anese Viole T, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77266/Black 2.

• Prawie doskonały
  • Lubię tusze tej firmy bo nie osypują sie, są trwałe i ciemnie -mocno na pigmentowane.
    Ten tusz na moich delikatnych, jasnych, średniej długości rzęsach spisuje sie doskonale.
    Mój jedyny sprawdzający sie tusz wydłużający...innych wydłużających po prostu u mnie nie widać...

+Wydłuża dość mocno
    +Lekko pogrubia
    +Nie obciąża - rzęsy nie są twarde
    +Wydajny

- cena mogla by być niższa
    - ciut za długa szczoteczka musze pilnować przy malowaniu aby sie nie rozmazać
    Ja go polecam ale podobno maja go wycofywać tak mi powiedziano w jednej z drogerii szkoda.

Używam tego produktu od: paru lat
    Ilość zużytych opakowań: 5 szt.

Chcesz pochwalić lilinek za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Patrol kosmetyczny palety makijażowe

• Faktycznie przedłuża dzięki mikro włoskom. Bardzo wydajny.
  • Tusz wysłała mi ciocia z NY, zanim produkt pojawił się w Polsce. Okazał się doskonały.
    Tusz posiada mikro włoski, dzięki którym rzęsa jest przedłużona o jakieś nawet 3 mm. Potrzebowałam kilku malowań, żeby sprawnie nauczyć się tuszować rzęsy żeby je przedłużyć ale nie skleić.
    Kilka razu dziewczyny pytały czy przedłużałam rzęsy
    Tusz jest bardzo wydajny.

+wydajność
    +faktyczne przedłużenie rzęs
    +nie podrażnia oka
    + łatwo zmywalny

- opakowanie pękło przez zbyt mocne dokręcanie tuszu

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 4 nowe opakowania

Chcesz pochwalić karolaNMD za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz świetny, cena niekoniecznie
  • Tusz jest świetny, efekt wydłużenia zdecydowanie widoczny, jednak cena jest zbyt wysoka.

Podobny (także z włóknami, które przyczepiają się do rzęs powodując wydłużenie), lecz dużo tańszy znalazłam w BIEDRONCE (z Bell).

Podsumowując
    Ogólna ocena 8/10
    Jednak Ci, których kieszeń płacze na widok ceny, powinni wybrać tańszą wersję.

Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić Abdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Skusiłam się bo był akurat w promocji (12 zł) więc stwierdziłam, że warto wypróbować. Za taką cenę byłby OK. Dobrze, że nie kupiłam w regularnej cenie - bo nie jest jej wart.

Plusy: dosyć dobrze rozdziela rzęsy i je wydłuża, nie uczula, nie kruszy się i nie rozmazuje. Dość trwały.

Minusy: nie pogrubia, ale chyba nie to jest jego zadaniem. Ma takie delikatne, drobne włoski, które mnie denerwują i czasami nienaturalnie wydłużają rzęsy (zależy jak się trafi włosek na szczoteczce), wówczas jedna rzęsa ma na plus 2 mm - co wygląda komicznie. Ściągam go wtedy palcami. Czasami wpadają one do oka!

Efekt - delikatny, ale to już zależy co kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina_81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dla fanek naturalnego makijażu
  • Zadziwia mnie duża ilość niepochlebnych recenzji. Być może jest to kwestia mojego delikatnego typu urody i związanych z tym preferencji do raczej lekkiego makijażu. W nim zawiera się jednak zawsze dokładne wytuszowanie rzęs, które jak dla mnie powinny być jak najbardziej wydłużone i rozdzielone. Ten kosmetyk nie zwiódł mnie.

+ wydajne opakowanie, starczyło na kilka miesięcy przy niemal codziennym użyciu
    + ładna czerń
    + naturalny efekt podkreślający spojrzenie, nie ma grudek (to dla mnie bardzo ważne, nie znoszę efektu pajęczych odnóży)
    + nie odbija się, nie kruszy

- niezbyt ładne opakowanie
    - cena powinna być niższa o kilka złotych

Chcesz pochwalić pekalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • a gdzie to wydłużenie?
  • Nie przepadam za tuszami marki Maybelline i ten był chyba ostatnim,które przetestowałam. Skusiła mnie obietnica wydłużenia, którego jak się okazało praktycznie w ogóle nie ma. Moje rzęsy jakie były takie są po użyciu tego tuszu. Ogólnie efekt "po" jest raczej mizerny i jeśli,któraś marzy o spektakularnym efekcie to się zawiedzie. Tusz ten nie robi nic a nawet zaryzykuje stwierdzenie,ze sprawia, że rzęsy podkręcone zalotką nagle stają sie proste, ale to też niestety uroda moich rzęs. O żadnym pogrubieniu nie ma mowy. Podsumowując tusz nadaje się tylko do delikatnego makijażu.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Tusz jak tusz... u mnie nie widac prawie wclae efektu użycia. Plusem jest to że nie skleja rzęs ale nie robi też nic pozytywnego także dla mnie bez sensu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieładny efekt końcowy
  • Skusiła mnie cudowna nazwa "illegal length"- no i dałam się nabrać. Tusz nie wydłuża rzęs spektakularnie i pozostawia grudki. Rzęsy wyglądają nienaturalnie. Nie jest wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o plusy: nie rozmazuje się.

Chcesz pochwalić natal_ie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny tusz jednak jest ale
  • Tusz świetnie wydłuża i nie skleja rzęs. Jest wydajny. Kupiłam go w promocji w hebe. Szczoteczka wbrew pozorom zadziwia

Niestety nie kupię go więcej ponieważ strasznie się obsypuje.. Gdyby nie ta wada byłyby idealny

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Tusz o który od zawsze mi chodziło.
    +Cudownie wydłuża
    +lekko pogrubia
    +intensywnie czarny
    +nie uczula
    +nie kruszy się
    + cały dzień utrzymuje się nienagannie
    Minusów w nim nie znajduję, używam od dawien dawna i za każdym razem, gdy decyduję się na coś innego jestem straszliwie zawiedziona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agatelka_22 za czytelną i pomocną recenzję?