Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez mooniqa

Maskara Illegal Length dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax/Cire Dabeille, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax/Cire De Carnauba, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Peg / Ppg-17/18 Dime Thicone, Ste A Re Th-20, Phenox Y E Th A Nol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Tdi/Trimellitic Anhydride Copolymer, Disodium Edta, Nylon-6, Sodium Dehydroacetate, 2-Ole Amido-1,3-Octadecanediol, Panthenol, Silica. May Contain/Peut Contenir: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77289/Chromium Hydroxide Green, CI 77742 / Mang Anese Viole T, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77266/Black 2.

• dobry
  • nie rozumiem tak negatywnych opinii... u mnie się sprawdził
    fajnie wydłuża
    naturalnie podkreśla rzęsy
    nie skleja
    nie zostawia grudek
    tani - chyba 12 zł w drogerii Wispol jakiś rok temu

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Kurczak105x za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój KWC
  • Zawsze kupowałam maskary z avonu a tą dostałam od mojego chłopaka i nie zmieniłabym jej na inną.
    Zdecydowanie dużo ale to dużo lepsza od tych z avonu.
    Wreszcie moje rzęsy są pomalowane, głęboko czarne i zyskały sporo objętości.
    Maskara jest wydajna, bardzo trwała trzeba się trochę wysilić by ją zmyć. Łzy nie są w stanie jej zmyć.
    Nie jest wodoodporna ale i tak jest moim faworytem.
    Nakładanie nie sprawia problemów, szczoteczka jest odpowiednia.
    Odejmuje jej pół gwiazdki za trudności ze zmywaniem.
    Ale za to maskara przeżywa na moich rzęsach nawet pobyt pod prysznicem co oznacza o jej trwałości.
    Jak zasnę z pomalowanymi rzęsami to budzę się a maskara jest nie starta i nie mam śladów na twarzy.

Chcesz pochwalić MKatherine za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Spodziewałam się czegoś lepszego
  • Kupiłam w promocji, za 15 zł, i to jedna z niewielu zalet, bo gdybym zapłaciła za ten tusz normalną cenę (czyli ponad 30 zł) byłabym na siebie po prostu wściekła. Trudno powiedzieć czy tusz jest zły, czy dobry. Na co dzień nie maluję się zbyt mocno więc może być, ale nie tworzy żadnej nadzwyczajnie ciekawej oprawy oczu. Może i wydłuża, ale nie jest to jakiś powalający efekt. Do tego niezbyt podoba mi się konsystencja i szczoteczka. Tusz jest raczej rzadki, a szczoteczka mogłaby mieć więcej rzęsek przez co kosmetyk znacznie lepiej by się rozprowadzał. Na ogół trudno powiedzieć że to była jakaś wielka pomyłka, bo do codziennego użytku tak dla naturalnego makijażu nie jest zły, ale po firmie maybelline spodziewałam się jednak znacznie lepszej jakości produktu. Tymczasem ten tusz w niczym nie wygrywa ze zwykłym najtańszym tuszem wibo czy miss sporty.

Plusy:
    *tworzy efekt naturalnego makijażu
    *nie skleja rzęs
    *nie kruszy się i nie pozostawia drobinek na rzęsach
    *jest dość trwały, trzyma formę przez kilka długich godzin

Minusy:
    *zbyt wysoka cena w porównaniu z jakością
    *słaba szczoteczka
    *poza wydłużaniem rzęs, w ogóle ich nie pogrubia
    *przez rzadką konsystencję trzeba go nałożyć dość dużo, co wiąże się ze słabą wydajnością.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić Pulam za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tusz do rzęs dla cierpliwych.
  • Na tą maskarę zdecydowałam się zachęcona opinią pani ekspedientki w Rossmanie. Pierwsza aplikacja była totalną katastrofą. Efektem olbrzymiej ilości tuszu na szczoteczce było wrażenie posiadania trzech rzęs na krzyż! Zniechęcona odłożyłam ten tusz na dno kosmetyczki i kupiłam nowy. Kiedyś jednak znalazłam się w sytuacji kryzysowej i byłam zmuszona użyć właśnie tego produktu. Najpierw jednak zdjęłam nadmiar tuszu ze szczoteczki, a potem metodą prób i błędów doszłam do odpowiedniej techniki nakładania go. Kiedy robi się to we właściwy sposób ta maskara naprawdę daje radę, ale ilość zmarnowanego na to czasu jest przytłaczająca.

Plusy:
    - odpowiednio nakładany rozdziela rzęsy
    - ładnie pogrubia i wydłuża

Minusy:
    - trudna aplikacja
    - po otwarciu zbyt duża ilość znajduje się na szczoteczce
    - szybko wysycha, przez co jest mało wydajny

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: całe jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić raspberryjelly za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię
  • Kupiłam, gdy potrzebowałam tuszu "na już" i nie było czasu się zastanawiać więc złapałam pierwszy z brzegu, kompletnie nieświadoma tych całych wydłużających włókien.
    Pierwsze nałożenie było katastrofą. Ponieważ mam długie i gęste rzęsy posklejały się i wyszły z tego odnóża pająka. Za drugim razem było już lepiej. Gdy już wyczułam jak go używać uznałam go za bardzo dobry tusz. Efekt wydłużonych rzęs jest widoczny, ale wygląda naturalnie, na czym zawsze mi zależy.
    Jego największa wada? Wysycha i choć nie wykorzystałam go do końca to nadaje się tylko do wyrzucenia.
    Jeśli chodzi o wodoodporność to radzi sobie na co dzień, ale do basenu to lepiej w nim nie wskakiwać,

Chcesz pochwalić Arthien za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Plusy tego produktu to przede wszystkim to, że potrafi naprawdę bardzo wydłużyć rzęsy, trzeba tylko znaleźć dobrą technikę malowania nim, bo większość sposobów się nie nadaje. Ja na szczęście swoją znalazłam i jestem zadowolona z tuszu

Minusem jest to że tusz bardzo szybko się wysusza.. w moim przypadku to akurat nie problem bo noszę soczewki kontaktowe i wystarczą dwie krople płynu do soczewek i tusz jest jak nowy, lecz nie polecam osobom które nie posiadają takiego płynu w domu ponieważ tusz nie starczy im na długo.

Kolejnym minusem jest to, że jeśli nałoży się więcej niż jedną warstwę tego tuszu, to nie ładnie wygląda na rzęsach, jest taki bardzo suchy a rzęsy posklejane.

Tusz należy do kruszących się, dlatego ja używam go jedynie na \'czubkach\' rzęs, żeby je mocno wydłużyć, przed czym używam innego tuszu na całych rzęsach. Jeśli użyje tego tuszu w taki sposób, moje rzęsy wyglądają bardzo ładnie, lecz jesli poprostu je pomaluje samym tym tuszem, jest nieco gorzej, ale też nie jest źle!

PozdrawiamUżywam tego produktu od: 3 latIlość zużytych opakowań: powyżej 5

Chcesz pochwalić bajoor za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyzwoity tusz
  • Tusz zakupiłam w hebe w promocji, na poczatku miałam do niego mieszane uczucia poniewaz niby wydłużał lekko pogrubiał ale strasznie je sklejał. Odłożyłam tusz na jakiś czas i gdy skonczyły mi sie już wszystkie jakie miałam ponownie siegłam po ten. I tu nagle wielkie rozczarowanie! Tusz przestał sklejać rzęsy a nadal ładnie pogrubiał i wydłużał może nawet bardziej niż wczesniej gdy był rzadki. Moja rada: kupić tusz i zostawić go na pare dni z niedokręconą zakretka aby lekko zgęstniał i bedzie ok!Używam tego produktu od: pół roku z przerwa Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Daria18g za czytelną i pomocną recenzję?
  • ujdzie
  • Nawet fajnie wydłuża rzęsy, ale jeśli chodzi o te niteczki, które zawiera to bardziej one przeszkadzają niż pomagają. Podczas malowania rzęs wpadają mi oka, zamiast zostawać na rzęsach! Trochę skleja rzęsy, ale z tym zawsze sobie poradzę Co jeszcze jest minusem to to, że dość szybko wysycha :/ Mimo minusów, co jakiś czas go zakupuję. Mam do niego słabość

Ilość zużytych opakowań: 2 lub 3

Chcesz pochwalić CopiCO za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry!
  • Dobry tusz, co prawda nie jest genialny, ale jak na swoją cenę może być.
    plusy
    +fajna szczoteczka
    + wystarcza na bardzo długo
    + wydłuża rzęsy
    + łatwy do zmycia
    minsy
    - trochę skleja rzęsy
    - szybko się wysusza

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić lujka003 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Jak szybko zakupiłam ten tusz bezmyślnie tak szybko się go pozbyłam.Maskara robi bałagan na rzęsach. Zawiera jakieś dziwne długie "patyczki" wyglądające jak odnóża muchy :-\ To sprawia, że rzęsy wyglądają na poplątane. Nie żadnego wydłużeni, pogrubienia ani rozdzielenia. NIE POLECAM

Chcesz pochwalić juma1979 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij