Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez mooniqa

Maskara Illegal Length dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax/Cire Dabeille, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax/Cire De Carnauba, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Peg / Ppg-17/18 Dime Thicone, Ste A Re Th-20, Phenox Y E Th A Nol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Tdi/Trimellitic Anhydride Copolymer, Disodium Edta, Nylon-6, Sodium Dehydroacetate, 2-Ole Amido-1,3-Octadecanediol, Panthenol, Silica. May Contain/Peut Contenir: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77289/Chromium Hydroxide Green, CI 77742 / Mang Anese Viole T, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77266/Black 2.

• tylko dla fanek naturalnego makijażu
  • Zadziwia mnie duża ilość niepochlebnych recenzji. Być może jest to kwestia mojego delikatnego typu urody i związanych z tym preferencji do raczej lekkiego makijażu. W nim zawiera się jednak zawsze dokładne wytuszowanie rzęs, które jak dla mnie powinny być jak najbardziej wydłużone i rozdzielone. Ten kosmetyk nie zwiódł mnie.

+ wydajne opakowanie, starczyło na kilka miesięcy przy niemal codziennym użyciu
    + ładna czerń
    + naturalny efekt podkreślający spojrzenie, nie ma grudek (to dla mnie bardzo ważne, nie znoszę efektu pajęczych odnóży)
    + nie odbija się, nie kruszy

- niezbyt ładne opakowanie
    - cena powinna być niższa o kilka złotych

Chcesz pochwalić pekalka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• a gdzie to wydłużenie?
  • Nie przepadam za tuszami marki Maybelline i ten był chyba ostatnim,które przetestowałam. Skusiła mnie obietnica wydłużenia, którego jak się okazało praktycznie w ogóle nie ma. Moje rzęsy jakie były takie są po użyciu tego tuszu. Ogólnie efekt "po" jest raczej mizerny i jeśli,któraś marzy o spektakularnym efekcie to się zawiedzie. Tusz ten nie robi nic a nawet zaryzykuje stwierdzenie,ze sprawia, że rzęsy podkręcone zalotką nagle stają sie proste, ale to też niestety uroda moich rzęs. O żadnym pogrubieniu nie ma mowy. Podsumowując tusz nadaje się tylko do delikatnego makijażu.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Tusz jak tusz... u mnie nie widac prawie wclae efektu użycia. Plusem jest to że nie skleja rzęs ale nie robi też nic pozytywnego także dla mnie bez sensu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieładny efekt końcowy
  • Skusiła mnie cudowna nazwa "illegal length"- no i dałam się nabrać. Tusz nie wydłuża rzęs spektakularnie i pozostawia grudki. Rzęsy wyglądają nienaturalnie. Nie jest wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o plusy: nie rozmazuje się.

Chcesz pochwalić natal_ie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny tusz jednak jest ale
  • Tusz świetnie wydłuża i nie skleja rzęs. Jest wydajny. Kupiłam go w promocji w hebe. Szczoteczka wbrew pozorom zadziwia

Niestety nie kupię go więcej ponieważ strasznie się obsypuje.. Gdyby nie ta wada byłyby idealny

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Tusz o który od zawsze mi chodziło.
    +Cudownie wydłuża
    +lekko pogrubia
    +intensywnie czarny
    +nie uczula
    +nie kruszy się
    + cały dzień utrzymuje się nienagannie
    Minusów w nim nie znajduję, używam od dawien dawna i za każdym razem, gdy decyduję się na coś innego jestem straszliwie zawiedziona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agatelka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiak
  • Na moich krótkich i jasnych rzęsach daje baaardzo naturalny efekt. Nie wydłuża , czarny kolor też jest raczej delikatny. Ot taki zwykły tusz, który za wiele nie robi. Dobrze, że kupiłam go w promocji, absolutnie nie wart swojej ceny.
    Jak ktoś lubi bardzo znikome podkreślenie oka to się nie zawiedzie.
    Ja nie lubię.
    Jedyny plus jest taki, że nie robi pandy nawet po całym dniu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienki
  • Tuszu tego używałam pare lat temu. Nie przypadł mi do gustu, ponieważ nie było w ogóle po nim widać rzęs. Po użyciu wyglądałam niemalże jak przed użyciem, więc efekt zerowy. Skusiłam się na niego głównie przez te całe mikrowłókna, które ani troche nie wydłużyły moich krótkich rzęs. Jest dużo tańszych maskar, które dają o wiele lepsze efekty.

Używam tego produktu od: kiedyś miałam i skończyłam

Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry tusz
  • tusz bardzo dobrze wydluza rzesy nie skleja mam krotkie cienkie rzesy tusz sprawia ze wygladaja przepieknie tatralny efekt w koncu mam dlugie rzesy naprawde polecam

Używam tego produktu od: 0d 8mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 0p

Chcesz pochwalić aneczka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Bardzo dobry tusz który spektakularnie podkreślił i wydłużył moje rzęsy które z natury sa dość krótkie, ma bardzo głęboka czerń co jest wielkim plusem. Jest latwo dostepny w drogeriach wiec jest wart zakupienia go na pewno nikt nie będzie żałował.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?