Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez mooniqa

Maskara Illegal Length dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax/Cire Dabeille, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax/Cire De Carnauba, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Peg / Ppg-17/18 Dime Thicone, Ste A Re Th-20, Phenox Y E Th A Nol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Tdi/Trimellitic Anhydride Copolymer, Disodium Edta, Nylon-6, Sodium Dehydroacetate, 2-Ole Amido-1,3-Octadecanediol, Panthenol, Silica. May Contain/Peut Contenir: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77289/Chromium Hydroxide Green, CI 77742 / Mang Anese Viole T, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77266/Black 2.

• Faktycznie przedłuża dzięki mikro włoskom. Bardzo wydajny.
  • Tusz wysłała mi ciocia z NY, zanim produkt pojawił się w Polsce. Okazał się doskonały.
    Tusz posiada mikro włoski, dzięki którym rzęsa jest przedłużona o jakieś nawet 3 mm. Potrzebowałam kilku malowań, żeby sprawnie nauczyć się tuszować rzęsy żeby je przedłużyć ale nie skleić.
    Kilka razu dziewczyny pytały czy przedłużałam rzęsy
    Tusz jest bardzo wydajny.

+wydajność
    +faktyczne przedłużenie rzęs
    +nie podrażnia oka
    + łatwo zmywalny

- opakowanie pękło przez zbyt mocne dokręcanie tuszu

Używam tego produktu od: 2005
    Ilość zużytych opakowań: 4 nowe opakowania

Chcesz pochwalić karolaNMD za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Tusz świetny, cena niekoniecznie
  • Tusz jest świetny, efekt wydłużenia zdecydowanie widoczny, jednak cena jest zbyt wysoka.

Podobny (także z włóknami, które przyczepiają się do rzęs powodując wydłużenie), lecz dużo tańszy znalazłam w BIEDRONCE (z Bell).

Podsumowując
    Ogólna ocena 8/10
    Jednak Ci, których kieszeń płacze na widok ceny, powinni wybrać tańszą wersję.

Ilość zużytych opakowań: pięć opakowań

Chcesz pochwalić Abdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie ma
  • Skusiłam się bo był akurat w promocji (12 zł) więc stwierdziłam, że warto wypróbować. Za taką cenę byłby OK. Dobrze, że nie kupiłam w regularnej cenie - bo nie jest jej wart.

Plusy: dosyć dobrze rozdziela rzęsy i je wydłuża, nie uczula, nie kruszy się i nie rozmazuje. Dość trwały.

Minusy: nie pogrubia, ale chyba nie to jest jego zadaniem. Ma takie delikatne, drobne włoski, które mnie denerwują i czasami nienaturalnie wydłużają rzęsy (zależy jak się trafi włosek na szczoteczce), wówczas jedna rzęsa ma na plus 2 mm - co wygląda komicznie. Ściągam go wtedy palcami. Czasami wpadają one do oka!

Efekt - delikatny, ale to już zależy co kto lubi.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Marcelina_81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko dla fanek naturalnego makijażu
  • Zadziwia mnie duża ilość niepochlebnych recenzji. Być może jest to kwestia mojego delikatnego typu urody i związanych z tym preferencji do raczej lekkiego makijażu. W nim zawiera się jednak zawsze dokładne wytuszowanie rzęs, które jak dla mnie powinny być jak najbardziej wydłużone i rozdzielone. Ten kosmetyk nie zwiódł mnie.

+ wydajne opakowanie, starczyło na kilka miesięcy przy niemal codziennym użyciu
    + ładna czerń
    + naturalny efekt podkreślający spojrzenie, nie ma grudek (to dla mnie bardzo ważne, nie znoszę efektu pajęczych odnóży)
    + nie odbija się, nie kruszy

- niezbyt ładne opakowanie
    - cena powinna być niższa o kilka złotych

Chcesz pochwalić pekalka za czytelną i pomocną recenzję?
  • a gdzie to wydłużenie?
  • Nie przepadam za tuszami marki Maybelline i ten był chyba ostatnim,które przetestowałam. Skusiła mnie obietnica wydłużenia, którego jak się okazało praktycznie w ogóle nie ma. Moje rzęsy jakie były takie są po użyciu tego tuszu. Ogólnie efekt "po" jest raczej mizerny i jeśli,któraś marzy o spektakularnym efekcie to się zawiedzie. Tusz ten nie robi nic a nawet zaryzykuje stwierdzenie,ze sprawia, że rzęsy podkręcone zalotką nagle stają sie proste, ale to też niestety uroda moich rzęs. O żadnym pogrubieniu nie ma mowy. Podsumowując tusz nadaje się tylko do delikatnego makijażu.

Używam tego produktu od: ponad tydzień

Chcesz pochwalić anna_belle za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Tusz jak tusz... u mnie nie widac prawie wclae efektu użycia. Plusem jest to że nie skleja rzęs ale nie robi też nic pozytywnego także dla mnie bez sensu.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Yenari za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieładny efekt końcowy
  • Skusiła mnie cudowna nazwa "illegal length"- no i dałam się nabrać. Tusz nie wydłuża rzęs spektakularnie i pozostawia grudki. Rzęsy wyglądają nienaturalnie. Nie jest wart swojej ceny.

Jeśli chodzi o plusy: nie rozmazuje się.

Chcesz pochwalić natal_ie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny tusz jednak jest ale
  • Tusz świetnie wydłuża i nie skleja rzęs. Jest wydajny. Kupiłam go w promocji w hebe. Szczoteczka wbrew pozorom zadziwia

Niestety nie kupię go więcej ponieważ strasznie się obsypuje.. Gdyby nie ta wada byłyby idealny

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić niezachwycona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony!
  • Tusz o który od zawsze mi chodziło.
    +Cudownie wydłuża
    +lekko pogrubia
    +intensywnie czarny
    +nie uczula
    +nie kruszy się
    + cały dzień utrzymuje się nienagannie
    Minusów w nim nie znajduję, używam od dawien dawna i za każdym razem, gdy decyduję się na coś innego jestem straszliwie zawiedziona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agatelka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiak
  • Na moich krótkich i jasnych rzęsach daje baaardzo naturalny efekt. Nie wydłuża , czarny kolor też jest raczej delikatny. Ot taki zwykły tusz, który za wiele nie robi. Dobrze, że kupiłam go w promocji, absolutnie nie wart swojej ceny.
    Jak ktoś lubi bardzo znikome podkreślenie oka to się nie zawiedzie.
    Ja nie lubię.
    Jedyny plus jest taki, że nie robi pandy nawet po całym dniu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?