Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Powiększ Maybelline, Illegal Length (Wydłużający tusz do rzęs)

Zgłoszony przez mooniqa

Maskara Illegal Length dzięki formule zawierającej mikro włókna oraz specjalnej szczoteczce Fiber - Fix pozwala osiągnąć efekt maksymalnie wydłużonych rzęs - nawet do 4 mm. Wyjątkowa szczoteczka została zaprojektowana tak, aby dokładnie rozprowadzić włókna znajdujące się w tuszu, docierając do każdej rzęsy.

Skład: Aqua/Water/Eau, Paraffin, Potassium Cetyl Phosphate, Cera Alba/Beeswax/Cire Dabeille, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax/Cire De Carnauba, Acacia Senegal/Acacia Senegal Gum, Glycerin, Pentylene Glycol, Cetyl Alcohol, Acrylates Copolymer, Hydroxyethylcellulose, Peg / Ppg-17/18 Dime Thicone, Ste A Re Th-20, Phenox Y E Th A Nol, Hydrolyzed Corn Starch, Sodium Polymethacrylate, Hydrogenated Jojoba Oil, Hydrogenated Palm Oil, Tdi/Trimellitic Anhydride Copolymer, Disodium Edta, Nylon-6, Sodium Dehydroacetate, 2-Ole Amido-1,3-Octadecanediol, Panthenol, Silica. May Contain/Peut Contenir: CI 77491, CI 77492, CI 77499/Iron Oxides, CI 77007/Ultramarines, CI 77891/Titanium Dioxide, Mica, CI 75470/Carmine, CI 77288/Chromium Oxide Greens, CI 77289/Chromium Hydroxide Green, CI 77742 / Mang Anese Viole T, CI 77510 / Ferric Ferrocyanide, CI 77266/Black 2.

• Mój ulubiony!
  • Tusz o który od zawsze mi chodziło.
    +Cudownie wydłuża
    +lekko pogrubia
    +intensywnie czarny
    +nie uczula
    +nie kruszy się
    + cały dzień utrzymuje się nienagannie
    Minusów w nim nie znajduję, używam od dawien dawna i za każdym razem, gdy decyduję się na coś innego jestem straszliwie zawiedziona.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić Agatelka_22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabiak
  • Na moich krótkich i jasnych rzęsach daje baaardzo naturalny efekt. Nie wydłuża , czarny kolor też jest raczej delikatny. Ot taki zwykły tusz, który za wiele nie robi. Dobrze, że kupiłam go w promocji, absolutnie nie wart swojej ceny.
    Jak ktoś lubi bardzo znikome podkreślenie oka to się nie zawiedzie.
    Ja nie lubię.
    Jedyny plus jest taki, że nie robi pandy nawet po całym dniu.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cienki
  • Tuszu tego używałam pare lat temu. Nie przypadł mi do gustu, ponieważ nie było w ogóle po nim widać rzęs. Po użyciu wyglądałam niemalże jak przed użyciem, więc efekt zerowy. Skusiłam się na niego głównie przez te całe mikrowłókna, które ani troche nie wydłużyły moich krótkich rzęs. Jest dużo tańszych maskar, które dają o wiele lepsze efekty.

Używam tego produktu od: kiedyś miałam i skończyłam

Chcesz pochwalić Lewese4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry tusz
  • tusz bardzo dobrze wydluza rzesy nie skleja mam krotkie cienkie rzesy tusz sprawia ze wygladaja przepieknie tatralny efekt w koncu mam dlugie rzesy naprawde polecam

Używam tego produktu od: 0d 8mies
    Ilość zużytych opakowań: 2 0p

Chcesz pochwalić aneczka1906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • idealny
  • Bardzo dobry tusz który spektakularnie podkreślił i wydłużył moje rzęsy które z natury sa dość krótkie, ma bardzo głęboka czerń co jest wielkim plusem. Jest latwo dostepny w drogeriach wiec jest wart zakupienia go na pewno nikt nie będzie żałował.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: prawie 3

Chcesz pochwalić ASIA91189 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra wydłużająca mascara
  • Wybrałam ten tusz, ponieważ zależy mi na wydłużeniu rzęs i mocnym przyciemnieniu.
    Mikro włoski zawarte w mascarze rzeczywiście pomagają wydłużyć rzęsy. Jest ich sporo, nawet pod koniec używania nadal były.

Plusy
    + wydłużenie rzęs
    + intensywny kolor
    + cena /w promocji ok. 20 zł/
    + wydajność

Minusy
    - szkoda, że ani troszkę nie pogrubia

Używam tego produktu od: ok. 1,5 roku temu

Chcesz pochwalić MalaCzarnaSukienka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto przetestować
  • Tusz spełnia swoje zadanie - wydłuża znacznie rzęsy i wygląda przepięknie. Jednakże jak wcześniej ktoś wspomniał - trzeba dużo cierpliwości do niego, ale od początku.

Tusz ma szczoteczkę dosyć specyficzną, bo z niej "wychodzą" włoski, które przedłużają rzęsy. Gdy zaczyna się opakowanie, to jest po prostu rewelacja. Coś pięknego i nie trzeba doklejać sztucznych rzęs, bo efekt jest naprawdę zadowalający. Gdy przychodzi końcówka tuszu, zaczynają się schody.. Szczotka jest już "potargana", przez co rzęsy są sklejone i trzeba się naprawdę dużo namachać, by je rozdzielić. Ponadto przy aplikacji zaczyna się osypywać, gdy już tak walczymy, by rozdzielić te rzęsy. Jest jednak wydajny, przy codziennym używaniu wystarcza na około 2,5 miesiaca, a dla mnie to dużo.

Jednakże nie zmienię tuszu mimo to, bo jestem z niego zadowolona.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: około 9

Chcesz pochwalić hernameispaula za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo
  • Tusz jest cudowny, szukałam długo takiego produktu
    Mam cienkie i krótkie rzęsy, wiec potrzebuj tuszu który je wydłuży, podkręci i pogrubi dodając przy tym czerni , tusz maybelline illegal leght spełnia moje oczekiwania w 100 % Cena dla niektórych może sie wydawać wysoka, ale jest tej ceny wart, dodatkowo bardzo wydajny. Malowanie Nim to przyjemność bez grudek i posklejanych rzęs, polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić Natalia_Xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja
  • Ten tusz stał się jednym z moich ulubieńców kosmetycznych. W 100 % sprawdza się przy wydłużaniu moich rzęs. Są one naturalnie długie ale w połączeniu z tym produktem wyglądają naprawdę świetnie. Nie byłam przekonana do szczoteczki ponieważ osobiście bardzo lubię silikonowe. Po jakimś czasie jednak przyzwyczaiłam się i nie stanowiło to dla mnie żadnego problemu.

Jest dość trwałym produktem . Mam już końcówkę ale i tak świetnie podkreśla rzęsy. Z czystym sumieniem mogę Wam go polecić . Jak dla mnie REWELKA.

Ilość zużytych opakowań: 1, standard

Chcesz pochwalić aaadriannaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • nie rozumiem tak negatywnych opinii... u mnie się sprawdził
    fajnie wydłuża
    naturalnie podkreśla rzęsy
    nie skleja
    nie zostawia grudek
    tani - chyba 12 zł w drogerii Wispol jakiś rok temu

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić Kurczak105x za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij