Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Volume, Odżywka do włosów delikatnych dodająca objętości

Odżywka przeznaczona jest dla delikatnych i zniszczonych włosów. Ułatwia ich rozczesywanie po myciu szamponem. Regeneracyjna formuła z płynnym kolagenem morskim odbudowuje delikatne, zniszczone i płaskie włosy od wewnątrz. Odżywka nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie obciąża włosów i dodaje im objętości już od nasady. Dla zdrowych włosów o zauważalnie większej objętości do 48 godzin.

Fajna :)

Moje włosy są co prawda gęste ale raczej cienkie przez co są oklapnięte. Ogólnie nie wierzyłam za bardzo w te wszystkie chwyty marketinkowe drogeryjnych producentów typu "100% większa objętość" albo jakieś formuły unoszące włosy u nasady itp. ale tym produktem byłam mile zaskoczona :)

Plusy:
+ ładny zapach
+ dobrze się rozprowadza
+ atrakcyjna cena po promocji
+ nie obciąża włosów
+ włosy są faktycznie bardziej uniesione
+ nie ma po niej efektu "szopy" jak po innych kosmetykach na objętość
+ dostępność w prawie każdej drogerii

Minusów jako tako nie zauważyłam ale na moje długie włosy 200 ml starcza na trochę krótko, więc mogłobyby być troche większe opakowanie ale nie jest źle bo w Rossmanie często jest w promocji więc zawsze można zrobić sobie zapas :)
Polecam :)

Ilość zużytych opakowań: chyba 4

Przeciętna

Mam włosy cienkie i rozdwajające się, aktualnie w trochę lepszym stanie niż zazwyczaj.

Odżywkę kupiłam do stosowania rano podczas szybkiego prysznica - czyli trzymałam na włosach 3-5min max. Po użyciu włosy łatwo się rozczesywały i były dość miłe w dotyku ale niestety przy codziennym używaniu po jakimś czasie zbyt obciążone i puszące się. Pomimo dobrego efektu po użyciu nie czułam żeby długofalowo wpływała pozytywnie na moje włosy - ot zwykła odżywka która pomaga w rozczesywaniu...

kolejna porażka

Używałam wielu odżywek Gliss Kura i wszystkie były super. Czy kolor różówy, czy czarny, czy brązowy, nawet zółty. A tu takie wielkie rozczarowanie, powinni wycofać ten produkt.
Po prostu MASAKRA!!!

Plusów nie ma żadnych, poza ładnym fioletowym kolorem opakowania.

Przetłuszcza skórę głowy, obciąża włosy, są sklejone u nasady głowy a na końcach postrzępione. Do tego uczula i powoduje problemy ze skórą na głowie.

Włosy są po niej jakby takie śliskie, jakby je ktoś polał olejem, nic dziwnego że łatwo się rozczesują.

średnia

Mam włosy za łopatki raczej cienkie i średnio gęste w kolorze ciemnego brązu.Na moich włosach ta odżywka sprawdza się raczej średno.
Napewno ułatwia rozczesywanie i nawilża ale również obciąża włosy.Tracą one na objętości czego bardzo nie lubię.Zapach nie powala na kolana ale też nie przeszkadza.Czy odżywia cięzko stwierdzić,bo używałam na zmianę z innymi odżywkami i maskami.Dobra do pierwszeg O w metodzie OMO lub przed olejowaniem na mokro jako poślizg by włosy mniej wypadały.
Ponownie nie kupię bo lubię jak odżywka dodaje objętości a przynajmniej jej nie zabiera.

Dla mnie prawie idealna

Bardzo dobrze się u mnie sprawdza. Mam dosyć długie, lekko zniszczona na końcach, bardzo plączące się włosy. Po jakimś miesiącu końcówki zaczęły wyglądać dużo lepiej. Nie wiem czy to zasługa tylko odżywki, ale myślę, że w dużej części tak.

ZALETY:
+wydajna
+włosy są po niej miękkie
+poprawiła kondycje moich zniszczonych końcówek
+ma delikatny, neutralny, nie pozostający na włosach zapach
+łatwo się ją nakłada i zmywa
+ładne opakowanie

WADY:
-nie zauważyłam, by moje włosy miały większą objętość

Mocno przetłuszcza

Bardzo trudna do spłukania i włosy szybko się przetłuszczają, mam farbowane rude włosy, więc też nie mogę ich moczyć i płukać przez nie wiadomo ile czasu. Nakładam ją na włosy, gdy biorę prysznic, po czym myję je szamponem (który mocno wysusza), a potem nakładam farbującą odżywkę i tylko w taki sposób mogę używać tego produktu, bo tak normalnie gdybym miała jej używać na sam koniec po myciu to wyglądałabym jakbym włosów z 5 dni nie myła ;) Jest bardzo wydajna i tania.

Ilość zużytych opakowań: jedno 200 ml

Ulubiona, dobra jak brat szampon ;)

Uwielbiam szampon i odżywkę z tej serii.
Oby dwie sprawdzają sie rewelacyjne na moich włosach. Włosy moje mają objętość z natury, ale po tym są nawilżone, ładne, uniesione u nasady, estetyczne. Jestem bardzo zadowolona. Kupię ponownie, bez głębszego zastanowienia. Włosy po odżywkę są miękkie, łatwe w rozczesywaniu, lejące, ładne po prostu.
jestem na TAK.

Używam tego produktu od: jakiś czas
Ilość zużytych opakowań: kilka

Niestety nie dla mnie

Odżywki nakładam dość dużo ponieważ mam długie włosy a końcówki się plączą.
W związku z tym jest mało wydajna..

Efekty, po zmyciu włosy nie są tak lejące jakbym chciała, a po ich osuszeniu ręcznikiem nie rozczesują się specjalnie łatwo.
Nie są też gładkie ani błyszczące, wręcz wysychając sterczą, odstają i puszą się, zwłaszcza od połowy ich długość aż po same końce. Nawet olejek nie potrafi ich wtedy ujarzmić.

Zdecydowanie nie dla mnie, co najgorsze że nie ułatwia rozczesywania włosów długich.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Zużyłam z przyjemnością:)

Kupiłam ją z ciekawości,zwykle kupuje wersje białą i stwierdziłam,że spróbuje tej.Kosztowała tylko funta więc nawet gdyby okazał się bublem nie byłoby mi żal jej wyrzucić.Dziwię się tym wszystkim negatywnym opiniom.Według mnie jest równie dobra co i biała.Producent obiecuje zwiększenie objętości włosów i jak najbardziej ta obietnica zostaje spełniona.Włosów jest więcej,są mocniejsze,miększe i bardziej lśniące.Wyglądają poprostu zdrowo i są dobrze odżywione.Wypada ich mniej,a z rozczesywaniem nie ma problemów.Odżywka starczyła mi na ok miesiąc, więc wydajność ok,tymbardziej że ja tego typu kosmetyków nigdy sobie nie żałuje i mam bardzo długie włosy:) Polecam wypróbować,ja będę zakup ponawiać!

Tak jak szampon - nie zwiększa objętości.

Stosowałam odżywkę, wraz z szamponem z tej samej serii. Oba produkty nie spisywały się tragicznie, ale nie spełniały swojego zadania.

Odżywka Ma przyjemny zapach, i zadowalającą gęstą konsystencję. Ułatwia także rozczesywanie włosów.

Jej minusem jest mała wydajność oraz to, że wbrew przekonaniom producenta, obciąża włosy. Sprawia wrażenie ciężkości, oraz sprzyja szybszemu przetłuszczaniu.

Nie jest bardzo złym produktem, ale wiem, że więcej nie skuszę się na jej kupno.

Pół na pół.

Właściwie oprócz odżywek w sprayu nigdy nie stosowałam tej popularnej, drogeryjnej serii Schwarzkopf. Ta odżywka to mój pierwszy zakup z Gliss Kur i w sumie uczucia mam mieszane - po tak znanej i cenionej marce spodziewałam się więcej.

Mam bardzo długie i bardzo trudne w pielęgnacji włosy, do połowy zdrowe, od połowy przesuszone - i to nimi chciałam się zająć stosując tę odżywkę. Używałam po każdym myciu zostawiając na 5 minut i spłukując.

<b>Konsystencja:</b> kremowa, dość gęsta, ale lekka, rozbielona (trochę podobna do równie słynnych odżywek Pantene).

<b>Zalety:</b>
*obietnica producenta co do zwiększenia objętości sprawdza się (zwłaszcza, kiedy nie rozczeszemy włosów tuż po umyciu), są uniesione i naprawdę wygląda, jakbym miała ich dwa razy więcej
*nie obciąża włosów
*łatwo się rozprowadza i nie spływa z włosów
*łatwo się zmywa
*cena ok, często w promocji
*opakowanie ma profesjonalny wygląd
*zapach ładny, niedrażniący, świeży - bardzo typowy dla produktów Gliss Kur, dość długo zostaje potem na włosach
*wydajność w porządku nawet przy bardzo długich włosach
*w składzie dość wysoko kolagen i keratyna

<b>Wady:</b>
*niestety jeszcze bardziej wysuszyła mi włosy, zrobiło się z nich puszyste \'siano\' (mimo, że z natury są proste jak druty i nie mają tendencji do puszenia się)
*obietnica producenta co do regeneracji zniszczonych włosów okazała się być bajką - oprócz poprawienia objętości odżywka nie zrobiła nic - włosy były matowe i szorstkie
*butelka nie jest wygodna w użytkowaniu, twarda, ciężko wydobyć z niej zwłaszcza resztki produktu
*w składzie parabeny
*nie zauważyłam, by była pomocna w rozczesywaniu włosów

Fajnie, że ta odżywka faktycznie zwiększa objętość, ale szkoda, że coś za coś - w zamian za objętość na głowie mamy sianko. Zdecydowanie tak być nie powinno, gdybym stosowała ją przez dłuższy czas z pewnością ciężko by było potem zregenerować włosy.
Być może lepszy efekt uzyskają osoby z bardzo cienkimi, krótszymi włosami - u mnie jednak odżywka uzyskała 50% skuteczności.

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

Jak produkt niespecjalistyczny, do codziennego użytku jest ok

Odżywki używam razem z szamponem z tej samej serii. Protukty te nie dodają szczególnej objętości ale dla mnie plusem jest to że nie obciążają włosów, za to bardzo dobrze się rozczesują. Produkty innych marek które miały mieć ten sam efekt są dużo gorsze.

Plusy: brak obciążania, łatwe rozczesywanie
Minusy: brak objętości jakiej można się spodziewać po przeczytaniu ulotki

Ilość zużytych opakowań: ok 7