Schwarzkopf Gliss Kur, Ultimate Volume, Ekspresowa odżywka regeneracyjna dodająca objętości włosom delikatnym

Odżywka przeznaczona jest dla delikatnych i zniszczonych włosów. Natychmiast ułatwia ich rozczesywanie po myciu szamponem. Regeneracyjna formuła z płynnym kolagenem morskim odbudowuje delikatne, zniszczone i płaskie włosy od wewnątrz. Odżywka nie zawiera silikonów, dzięki czemu nie obciąża włosów i dodaje im objętości już od nasady. Dla zdrowych włosów o zauważalnie większej objętości do 48 godzin.

do włosów bez objętości
regenerujące
w sprayu
lekkie
hipoalergiczna
Skóra głowy
normalna

ułatwia rozczesywanie

Moja recenzja będzie powtórzeniem tego, co już zostało na jej temat napisane:
-ładnie pachnie
-ułatwia rozczesywanie włosów /zarówno mokrych jak i suchych/
-jest dosyć wydajna
-włosy po zastosowaniu tej odżywki są gładsze i może nieco bardziej lśnią

Co do odżywiania - trudno powiedzieć, mogę się pokusić o stwierdzenie, że w jakimś stopniu zabezpiecza włosy przed szkodliwymi czynnikami, przed urazami mechanicznymi.
Czy dodaje objętości? Pewnie zależy od włosów, na początku wydawało mi się, że tak, obecnie nie zauważam aby dodawała objętości.

Pewnie kupię ponownie bo sprawdza się do rozczesywania długich włosów moich córek.

Używam tego produktu od: rok lub więcej
Ilość zużytych opakowań: co najmniej dwa

Nie robi nic

Chciałam spróbować jakiejś odżywki bez spłukiwania i wybór padł na tą. Jednak bardzo się zawiodłam,ponieważ nie widzę żadnych efektów. Włosy po niej są oklapnięte i bez objętości.Do tego zapach też średni. Moim zdaniem to zmarnowane pieniądze

lubimy się :)

Lubię ekspresowe odżywki, zwłaszcza gdy nie mam czasu bawić się w dokładną pielęgnację moich włosów. Za co lubię ten produkt?

+ piękny zapach
+ opakowanie
+ nie obciąża
+ wygładza
+ nadaje blask
+ nie wysusza

- nie nadaje objętości i za to odejmuje jedną gwiazdkę

Hmmm.....

Według mnie to jest najsłabsza odżywka w spray'u z Gliss z Kur. Przede wszystkim żadnego volume nie ma, regeneracji raczej też nie. Jedynie co to łatwiejsze rozczesywanie oraz przyjemny zapach, który długo utrzymuje się na włosach. Zdecydowanie wolę inne wersje Gliss Kurowych odżywek , ta jest średnia i raczej nie polecam.

bardzo przyjemna

Bardzo lubię jej zapach. Jest lekka i nie obciąża włosów. Odżywia włosy, ale nie daje bardzo pokaźnych efektów co do ich regeneracji, lecz jednak nie liczyłam na to. Używam jej przede wszystkim do układania włosów, w czym spisuje się bardzo dobrze i jest jedną z moich ulubionych odżywek w tej kwestii.

przyjemna

Po zużyciu odżywki w sprayu intensywnie regenerującej, która okazała się być bublem na jakiś czas zraziłam się do odżywek Gliss Kur. Tą wersję kupiłam, bo była w gratisie do szamponu. Szampon był beznadziejny, odżywka jednak całkiem przyjemna.

Produkt znajdziemy w wygodnej buteleczce z atomizerem. Ja jak na razie nie znalazłam odżywki, która miałaby lepszy atomizer niż te z Gliss Kur. Atomizer psika idealną mgiełką, bardzo równomiernie. W dodatku chodzi bardzo lekko. Wg mnie opakowanie im się udało. Plus również za to, że widać zużycie.

Odżywki używałam na mokre włosy. Dzięki niej łatwiej było mi je rozczesać, w dodatku zapach jest całkiem przyjemny. Na szczęście zapach wyczuwam tylko podczas aplikacji i kilka minut po, później się ulatnia.

Odżywka jest bardzo wydajna. Jedna buteleczka starczyła mi na prawie 10 miesięcy używania co drugi dzień. Dodając niewygórowaną cenę i dobrą dostępność mam włosowego pewniaka.
Po takim czasie używania jednak chyba skuszę się na jakąś nowość :)

Podsumowując to dobra odżywka, która pomaga w rozczesywaniu. Regeneracji czy większej objętości nie zauważyłam, ale i tak jest w mojej czołówce odżywek w sprayu.

Polecam.

Używam tego produktu od: ponad 10 miesięcy
Ilość zużytych opakowań: jedno dzisiaj skończone

ciekawa

Wspomnę że moje cienkie, suche i wypadające włosy wygladają bez życia tak fuj :) ta odżywka może szalu nie robi ale lekko unosi włosy i sa dłuzej puszyste i dodatkowo pięknie pachnie. ułatwia także rozczesywanie. odejmuje gwiazdke bo nie sadzę żeby regenerowała moich strąków.

Ilość zużytych opakowań: 1 cale

Obietnice palcem na wodzie pisane.

Moje włosy: cienkie, przetłuszczające się, z tendencją do puszenia i kręciołków.
Nie oczekiwałam po tej odżywce cudów, miała za zadanie uzupełnić pielęgnację tuż po myciu włosów. Używam jej zaraz po zdjęciu ręcznika z głowy. Zazwyczaj po wcześniejszej masce bądź odżywce do spłukiwania. Czasami, kiedy jestem w niedoczasie, solo tuż po umyciu głowy.
Zacznę od plusów. Odżywka jest szalenie wydajna. Używam jej od kilku miesięcy i wciąż jest jeszcze trochę w opakowaniu. Cena przyzwoita, często bywa w promocji. Dostępna praktycznie w każdej drogerii. Opakowanie w porządku, przed użyciem trzeba nim porządnie wstrząsnąć, by dokładnie zmieszać zawartość.
Kosmetyk nie skleja włosów ani ich nie obciąża. Największym plusem jest to, że bardzo łatwo się je rozczesuje (mam włosy za łopatki). Nie puszy ich, nie elektryzuje. Jednak największym minusem jest dla mnie brak objętości. Próbowałam z różnymi szamponami i wiem, że wszelka objętość jaką osiągnęłam na swoich włosach nie jest zasługą tej odżywki. Jak wcześniej wspomniałam, nie oczekiwałam cudów, ale obietnice producenta są bez pokrycia i za to odejmuję 2 gwiazdki. Czy ją polecam? Tak, szczególnie kobietom, które mają problem z plątaniem włosów. Chociaż myślę, że na rynku jest dużo lepszych kosmetyków w tej samej cenie.

Ilość zużytych opakowań: na wykończeniu opakowania 200 ml

ok

Odżywka ładnie pachnie, dośc dobrze rozplatuje wlosy, nie obciaza ich. co do efektu volume, to raczej slabo, moim zdaniem lepszy szampon z tej samej linii.
Fajna forma 2- fazowa, mozna przetestowac.

Używam tego produktu od: 3 miesiecy

Obietnice z przymrużeniem oka.

Kupiłam ten produkt ponieważ w ostatnim czasie miałam bardzo dużo problemów z rozszczesywaniem włosów. Jesli chodzi o tę funkcję, produkt zdaje swój egzamin. Niestety nie jest tak kolorowo jeśli chodzi o dodawanie objętości i regeneracje włosów - nic takiego nie zauważyłam.

Plusy
+ ładny zapach, który utrzymuje się dość długo
+ cena
+ faktycznie ułatwia rozczesywanie

Minusy
- nie sprawdza się jesli chodzi o regenerację oraz objętość

Ilość zużytych opakowań: 1 niepełne

Zależy dla kogo, dla mnie okej:D

Produkt dobry ,ale jeżeli chodzi o "objętość" którą miała dodawać chyba się nie sprawdza. Ułatwia rozczesywanie ,ale objętości brak!
Ma ładny zapach za co można dodać duży +.

Używam tego produktu od: 1 mies.
Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

1/3 obietnicy

"Regeneracja i objętość, łatwe rozczsywanie"
To obiecuje producent. Niesty możemy spodziewać się tylko łatwiejszego rozczesywania włosów. Mam kręcone włosy, więc rozczesuje je tylko na mokro, a ten spray bardzo mi w tym pomaga. Czasem \\\'psikam\\\' nim na ręce i wygładzam naelektryzowane włosy. W tym też nieżle się sprawdza. Jest bardzo wydajny.

Ilość zużytych opakowań: Zużyłam pół opakowania

fajna ta odżywka

Kupiłam ją, ponieważ moje włosy ciężko rozczestac. W tej roli sprawdza się dobrze. Dużo łatwiej jest je rozczesac. Przyjemnie pachnie. Nie jest droga, dostępna w każdym rosmanie. Nie obciąża moich delikatnych włosów. Nie dodaje objętości jak obiecuje nam producent. Jednak je nie kupiłam jej w celu dodania moim włosom objętości, tylko w celu łatwego rozczesywania moich włosow.

Używam tego produktu od: wrzesień 2014