Powiększ Clinique, Repairwear, Laser Focus All - Smooth Makeup SPF 15 (Podkład do twarzy)

Zgłoszony przez alatriste

Podkład Repairwear Laser Focus All - Smooth Makeup SPF 15 niweluje widoczność linii i drobnych zmarszczek oraz pokrywa niedoskonałości, pomagając stworzyć piękną, nieskazitelną skórę . Zawiera także składniki, które pomagają zapobiegać uszkodzeniom spowodowanym przez promienie UV i naprawić już istniejące.

• Gorzej niż dno..
  • Małą buteleczkę tego podkładu dostałam gratis do zakupów.Nie miałam żadnego wpływu na kolor i pewnie sama bym ogólnie tego podkładu dla siebie nie wybrała.Moim zdaniem nadaję się zgodnie z przeznaczeniem dla starszych cer,u mnie szału nie było.Mam kolor 02.Juz w opakowaniu wydaje się być ciut za ciemny,jednak na buzi zamienia się w ciężką pomaranczową maskę i ciemnieje z każdą chwilą coraz bardziej.Robi z buzią coś takiego,że po kilku godzinach ma się ochotę ścierać makijąż i pozostać przez resztę dnia bez niczego Wywołuje na buzi zmęczenie.Twarz jest taka bez życia,świeci się,nawet na policzkach.Podkład w ogóle nie wtapia się w skórę i strasznie odznacza na linii brody Jeśli chodzi o krycie-moim zdaniem zadowalające,ale też znam podkładu które kryją lepiej Nie kupiłabym nigdy pełnowymiarowej buteleczki,ogólnie z podkładami clinique mi nie po drodze..

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić Je2bnik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane odczucia
  • Mam mieszane odczucia odnośnie tego podkładu.
    Kupiłam go "w ciemno", ponieważ nie było tego, czego szukałam i napaliłam się na markę... Mam jasną cerę, więc konsultantka doradziła mi kolor 03. Jak dla mnie podkład jest zbyt pomarańczowy, ale myślę, że jak nadejdzie wiosna i trochę się opalę, powinien być w sam raz.
    Konsystencja: Dla mnie trochę zbyt gęsty, trudno się go nakłada. Z racji tego, że jest odrobinę za ciemny, muszę się nieźle namęczyć pędzlem i gąbką, żeby go dobrze rozprowadzić, co znacznie wydłuża czas robienia makijażu. Butelka bez dozownika też jest niewygodna.
    A teraz plusy: podkład długo utrzymuje się na twarzy. Mam taki problem z cerą, że łatwo ją przesuszyć, a jednocześnie po połowie dnia podkłady zwykle "spływają" z twarzy i się świecę. W przypadku tego podkładu nie zauważyłam takiej właściwości. Wręcz odwrotnie: cały dzień, bez żadnych poprawek, to mi się podoba. Zauważyłam też, że fajnie kryje elementy przesuszone, żadnych suchych skórek nie widać.
    Jeśli chodzi o zmarszczki, to hmm. Nie mam jeszcze 30lat, więc mam jedynie niewielkie zmarszczki pod oczami. Nie zauważyłam, aby były mniej widoczne po zastosowaniu tego podkładu.
    Podsumowując:
    Wady: trudno go rozprowadzić, brak dozownika w butelce, cena(!)
    Zalety: długotrwały
    Jednak musiałabym się porządnie zastanowić nad zakupem nowej butelki. Może gdyby podkład był tańszy i miał dozownik...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie używania pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Anchela584 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy z Clinique
  • Zacznę od tego, ze jestem wielka fanka Clinique, podkład ten kupilam więc w ciemno.
    I - niestety - wielka wtopa.
    Kupilam odcien neutral, ten sam, ktorego uzywam w innych pokładach Clinique. Byl o dwa odcienie ciemniejszy!!!
    A poza tym, niestety niczego nie ukrywał,wrecz podkreślał - zwlaszcza pory, z którymi nigdy nie mialam problemu.
    Do tego fatalna butelka bez dozownika.
    Zmeczylam go latem, mieszając z innym Clinique.

Używam tego produktu od: Pol roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Mortycja72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny...
  • Dostałam go w prezencie. Całe szczęście nie wydałam na niego pieniędzy. Bardzo lubię produkty Clinique, ale ten jest na prawdę słaby.
    Widzę praktycznie same minusy:
    - brak pompki, który uniemożliwia wygodne dozowanie produktu
    - najjaśniejszy kolor, który posiadam jest pomarańczowy- nie ma nic jasnego
    - konsystencja niby lekka, ale jak nałoży się go na twarz podkreśla pory
    - nie zauważyłam żadnych właściwości pielęgnacyjnych
    Uważam, że cena nie jest adekwatna do jakości.
    Dodam, że produkt z tego co wiem jest dla cery raczej dojrzałej , ja mam 22 lata i dobrze wypielęgnowaną cerę i na niej się nie sprawdził. Oddałam go mojej mamie i używa go już 3 tydzień, chwaląc sobie. Więc może u osób z dojrzalszą cerą się sprawdzi. U mnie nie.

Ilość zużytych opakowań: o opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić klodek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 219 raz(y)
  • Całkiem przyjemny
  • Serum Laser Focus bardzo lubię, ostatnio przy zakupie miałam próbkę tego o to podkładu a później mini wersję 15ml o odcieniu 3 i 4.

Wiedziałam, że recenzje ma niezbyt pochlebne, ale postanowiłam wypróbować, tym bardziej, że byłam akurat po peelingu medycznym kwasem i skórę miałam bardzo suchą.

Podkład przy suchej skórze, spisywał się rewelacyjnie, odżywiał dodatkowo cerę.

Skóra po użyciu jest gładka, rozświetlona, miła w dotyku, nie jest tłusta. Buzia wygląda bardzo estetycznie.

Gdy skóra zaczęła się łuszczyć, podkład mieszałam z kremem revitalizing supreme, ponieważ niestety sam podkład wtedy wyglądał okropnie (ale w tym przypadku każdy), jako mieszankę można było spokojnie stosować na łuszczącą się skórę, która była efektem peelingu.

Jednak, wypróbowałam również podkład, gdy skóra już się nie łuszczyła.
    Efekt był przyjemny. Podkład rzeczywiście jest lekko kryjący, raczej do ładnej cery, bezproblemowej.
    Cera po nim jest naprawdę gładka, zdrowa, promienna. Jednak co mnie się najbardziej podoba w tym podkładzie- efekt jak wygląda pod oczami, nie wchodzi w zmarszczki (chociaż i tak ich nie mam ponieważ pod oczami mam kwas hialuronowy, aczkolwiek jakieś pojedyncze się znajdą), skóra pod oczami jest gładka, rozświetlona i to bez użycia korektora.

Więc dlaczego nie dałam 5 gwiazdek, a to dlatego że jak dla mnie dla osoby bardzo aktywnej fizycznie, przygotowującej się do zawodów, jest za mało trwały, wolę pod tym względem podkłady, których po treningu nie muszę poprawiać i nie martwić się że coś mi się rozmaże.

Jednak nie wykluczam zakupu, ponieważ regularnie robię peelingi medyczne i kwasami, a tylko po tym podkładzie skóra wygląda ładnie zanim zacznie się łuszczyć i w momencie łuszczenia.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: próbka i mini wersja 15ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić xnika za czytelną i pomocną recenzję?
  • próbka nie zachęca do kupna
  • Dostałam próbkę w odcieniu niekoniecznie moim, więc testowałam tylko w domu.

Nakładanie bardzo przyjemne, podkład typu kremik. Bezzapachowy, co oznacza, że jakiś zapaszek jednak ma (dla mnie na minus - to już wolę fluidy perfumowane). Twarz jest po nim gładka i miła w dotyku. Nie podkreśla suchych skórek, ale uwidacznia pory - a może się czepiam?

Używam tego produktu od: próbka
    Ilość zużytych opakowań: próbka

Chcesz pochwalić Pliskacz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie aż taki zły
  • Podkład jest gesty , treściwy, u mnie krył zadowalajaco. Mysle, że bardziej nadaje się na zimę, choć kolor, który mi Pani dobrała 03 bardziej sie sprawdził w okresie letnim, zimą odznaczał się na skórze i musiałam szyję też mazać. Wygląda w miarę naturalnie, nie podkreśla niedoskonałości skory(zmarszczki i rozszerzone pory). Aplikacja koszmarna. Nie jestem rozczarowana tak jak moje poprzedniczki, ale też mnie specjalnie ten podkład nie ujął.

Używam tego produktu od: od stycznia
    Ilość zużytych opakowań: 1 pełnowymiarowe opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maugo7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nie nie. W porównaniu ze swoim cudownym poprzednikiem do niczego się nie nadaje i... ta cena...
  • Jestem mega rozczarowana tym pudrem. Jego poprzednika uzywałam kilka lat. Był super. A tutaj taki bob jak za 20 zł. Słabo kryje, żle sie rozprowadza, cały czas należy go kontrolować bo pozostawia plamy, nawet po zdjęciu okularów z nosa. O żdnym liftingu nie ma mowy. Myślałam ze produkty, które są następcami mają udoskonaloną recepturę a tutaj poprostu nie do wiary że mozna coś takiego wypuścić. Odradzam bo ten puder do niczego się nie nadaje za 150 zł. Sorry.Zeby normalnie wyglądać to bez przerwy nalezy nanosić poprawki. Acha i bez pompki wogóle nie wydajny.

Używam tego produktu od: 3 miesięcyIlość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić daga71 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie !
  • W drogerii Douglas nieprofesjonalne dziewczę wykorzystując późną porę i moje zmęczenie dobrało mi zbyt ciemny odcień i to przesądziło o mojej ocenie tego produktu.
    Dobrze się nakłada, nie uczula, nie zbiera sie w porach, jest praktycznie bezzapachowy,
    ale oczywiście nie ma właściwości wygładzających zmarszczki, nie bążmy naiwne, taki kosmetyk to nie laser, nie penetruje głębszych warstw skóry.
    Uwaga! Ciemnieje w ciągu dnia-
    na twarzy trzyma się dobrze, nakładam cieniutką warstwę, i mam wrażenie, że po południu jeszcze jest- poznaję po zaciemnieniu cery
    Opakowanie denerwujące- przy przechylaniu butelki styka sie z dłonią (niesterylne), dostaje sie do wewnątrz dużo powietrza, mam wrażenie, że wyleję za dużo lub za mało, trzeba uważać...
    Nie jest wart tych pieniędzy, miałam już tańsze i lepsze

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże (za duże)

Chcesz pochwalić klaviatoorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • A ja będę go bronić!
  • Będę bronić tego podkładu i to bardzo. Kupiłam go miesiąc temu i nie żałuję wydanych na niego pieniędzy. Posiadam kolor 01 czyli najjaśniejszy - może nie jest to porcelana, ale świetnie wtapia się w skórę. Pięknie wygładza naszą twarz. Nie zgodzę się, że ma słabe krycie i kolory wpadające w róż. Mam rozległe zaczerwienienia na twarzy - rumień - i podkład doskonale sobie z nimi radzi. Krycie - zdecydowanie średnie. To nie Estee Lauder DW.

Mam bardzo suchą skórę - a podkład nie podkreśla suchości, dodatkowo czuję że nawilża moją twarz. Jest niewyczuwalny i na mojej twarzy trzyma się dobre 10 godzin.

Ja jestem nim zachwycona. Jest to jeden z lepszych podkładów jakie miałam. Mogę nawet powiedzieć, że dla mnie to ulepszona wersja Chanel Vitalumiere - Clinique pięknie rozświetla, rozpromienia twarz i daje zdecydowanie lepsze krycie od Chanel (który swoją drogą i tak ubóstwiam).

Ja jestem na tak. Dla cer suchych i bardzo suchych godny poleceniaUżywam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie 1 - 30ml

Chcesz pochwalić DorisC1 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij