W7 Trends, Double Act Bronzer And Blusher (Podwójny bronzer i róż)

Powiększ W7 Trends, Double Act Bronzer And Blusher (Podwójny bronzer i róż)

Zgłoszony przez baby doll

Double Act - bronzer i róż do policzków w jednym. Wyglądaj wspaniale dzięki tej egzotycznej kombinacji pocałunku słońca i łobuzerskiego rumieńca.

Skład: Talc, Dimethicone, Magnesium Stearate, Syntethic wax, Caprylic/Capric Triglyceride, Ethylhexyl Palmitate, Methylparaben, Propylparaben. May contain: Cl 77019 (Mica), Cl 77891 (Titanium Dioxide), Cl 77491 (Iron Oxide Red), Cl 77492 (Iron Oxide Yellow), Cl 77499 (Iron Oxide Black), Cl 77742 (Magnesium Violet), Cl15850:2 (D&C Red 6 Ba. Lake).

Cena: 14zł / 8g

• wakacje, morze, drinki z parasolką
  • Po udanym romansie z bronzerem Honolulu od W7 postanowiłam wypróbować jakiś inny wynalazek tej firmy i padło właśnie na double act. I stwierdziłam, że producent pomylił nazwy bo to właśnie double act powinien być nazwany honolulu. A dlaczego? Bo właśnie on daje efekt muśniętej słońcem, zaróżowionej i wypoczętej cery, jak po wakacjach w kurorcie
    Kosmetyk ma dwie części: bronzer z dość mocnymi drobinkami i rozświetlający róż. Najłatwiej po prostu wymieszać je pędzlem i musnąć nim policzki. Można też używać oddzielnie, wtedy potrzebny jest mały pędzel do różu lub ten dołączony do opakowania. Kolorki są ładne, naturalne, pigmentacja dość mocna, trzeba uważać aby nie przesadzić.
    Kosmetyk ma też drobne wady: nieprzyjemny zapach charakterystyczny dla tanich pudrów, zbyt mocne rozświetlenie, kiepskawą trwałość, trochę się też osypuje. Jednak honolulu jest lepszej jakości, temu brakuje troche "klasy". Z drugiej strony nie można wymagać jakości Diora od pudru za 15 zł...
    Podsumowując polecam do letniego, wieczorowego makijażu, na codzień, do pracy może być trochę zbyt błyszczący.

Używam tego produktu od: tydzień

Chcesz pochwalić zabuzabu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Swietny rozswietlacz i bronzer w jednym uwielbiam go! Daje piekny połysk i jest delikatny. Cena 12zl na allegro. Jestem mega zadowolona
    Plusy:
    -wydajny
    -delikatny
    -cena
    -Opakowanie

Minusy:
    Brak

Używam tego produktu od: Dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić diamencik88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto wypróbować, ale KWC to to nie jest.
  • Skończył mi się bronzer i od jakiegoś czasu zastanawiałam się dodatkowo nad kupnem rozświetlacza. Na wizażu znalazłam informację o W7 dobule act. Cena atrakcyjna, dwa w jednym więc spełni obie moje potrzeby - kupię, pomyślałam.

Działanie - trzeba nauczyć nakładać ten kosmetyk, bo nieumiejętnie nałożony może tworzyć smugi, podstawa to dobry pędzel (ale z braku laku, do poprawek w ciągu dnia używam załączonego do opakowania).
    Osobno używam bronzera do wysmuklenia twarzy, następnie w strategicznych miejscach różo-rozświetlacza a na koniec pędzlem wymieszanym w obu produktach wykonuję kilka ruchów w celu zatarcia granic.
    Wygląda ładnie, jako look letni moim zdaniem zdaje egzamin, na jesień już nie będzie się nadawał i muszę kupić inny kosmetyk albo zrezygnować z różo-rozświetlacza.

Trwałość - średnia - po ok 3,4 godz prawie nie widać rozświetlacza i warto zrobić poprawkę, ale na mojej mieszanej cerze nic poza cieniami nie trzyma się dłużej niż parę godzin i muszę robić poprawki.

Jest wydajny, używam 2mce a nie widzę różnicy w ilości kosmetyku w stosunku do dnia w którym go kupiłam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ahnesa87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • okropny, najgorszy
  • Zawiodłam się, przeczytałam na temat tego badziewia mase pochlebnych opinii i nie wiem kto je pisał, ale podziwiam, bo ja nie mogę uzywac tego kosmetyku, jest straszny. Nie widze żadnych plusów
    -błyszczy się, nie jest to rozświetlenie są to drobinki brokatu zatopione w produkcie, gdyby był to jedyny minus może przydałby się chociaż na sylwestra albo karnawał
    -oprócz \'cudownego polysku\' na naszej twarzy nie widać nic, bronzer czy roz nie spełniają swojej funkcji, chyba że stylizujemy edwarda ze zmierzchu ktory wyszedl na slonce bo po nałożeniu wyglądamy podobnie
    -jest bardzo nie trwały, już po dwóch trzech godzinach schodzi, po czym wyglądamy naprawdę nie fajnie, twarz baaardzo się po nim świeci
    -chcąc uratować jeszcze jakoś ten produkt spróbowałam używać go jako cienia do powiek i tu poniósł klęskę
    -cena co do opakowania i jakości jest zawyżona
    kupiłam to za 24 zl , opakowanie jest naprawde malutkie, nie poręczne
    zamiast tego w tej samej cenie mozna kupić prawdziwy bronzer czy róz
    stanowczo odradzam, prawdziwy bubelUżywam tego produktu od: dwa tygodnieIlość zużytych opakowań: jedno

- co do pędzelka można go wyrzucić albo przeczesac sobie brwi, gdyż do funkcji nabierania produktu i co najwazniejsze rozsmarowywania go zupełnie się nie nadaje

Chcesz pochwalić rossaley za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój ulubiony !
  • Po pierwsze bardzo wydajny, używam od roku i nawet nie dotkną dna. Róż bardzo fajny intensywny, bronzer też (jedynie trzeba go trochę więcej nałożyć). Pędzelek fajny i precyzyjny. Trwałość nie powala, ale do tej pory nie miałam lepszego różo-bronzera

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić emi1515151515 za czytelną i pomocną recenzję?
  • hmm...
  • Zacznę od pędzelka - nie używam go. Ma nawet niezłą sprężystość (nie za twardy, nie za miękki), ale jakoś nie mogłam przekonać się do jego kształtu. Nakładam swoimi pędzlami.

Pudełko - super wygląda na półce, ale zamyka się tak luźno, że naprawdę nie wiem, jak zabiorę je w podróż...

Zapachu nie wyczuwam. Konsystencja - bardzo ciekawa, na pędzel nabiera się akurat tyle, żeby nie zrobić sobie krzywdy, nie pyli w pudełku, miękka, ale nie za miękka. W związku z tym bardzo sympatycznie oceniam dozowanie, można precyzyjnie dawkować intensywność, no właśnie... raczej tej ciemnej, broznującej części. Jasna, różowa, jest taka hmm nieokreślona: jak na róż dla mnie za jasna, za delikatna, a jak na rozświetlacz zbyt różaśna, za ciemna. Część broznująca jest za to (na moje potrzeby) idealnie nie-żółta, nie-solaryjna, tylko taka właśnie zdrowo, słonecznie przyciemniająca. Hurra!!!

Używam więc albo samego bronzera, albo zmieszanych obu części (wtedy bronzer robi się taki... no jak policzki opalone na słońcu, lekko podmalowane różem i zaróżowione od... np. lekkiego drinka wypijanego na tarasie hotelu przy plaży, nocą na dyskotece ). Wytrzymuje ok, choć znowu nie rewelacyjnie, jakiś kolorek widać. Edit: mam niemiłe wrażenie, że migruje - po zastosowaniu na twarzy długo utrzymuje się przyciemnienie, ale modelowanie jakoś tak... znika, dość szybko. Niestety.

Recenzję popełniłam i dałam gwiazdki przede wszystkim z powodu dobrej relacji jakość/cena w tym przypadku. Zapłaciłam w sklepie stacjonarnym 14 zł i mam całkiem całkiem sympatyczny produkt.

Używam tego produktu od: kilka tygodniIlość zużytych opakowań: mam jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Darkblue za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny jako róż i jako bronzer, lub jako MIX 2 kolorów na raz!
  • Nie spodziewałam się, że tak tani produkt może mnie tak pozytywnie zaskoczyć, a jednak

Można dostać go na allegro za ok. 15 zł plus wysyłka ( z dostawą wyniesie nas lekko ponad 20 zł), ale zaznaczam już na wstępnie, że naprawdę warto, bo tak naprawdę kupując jeden produkt otrzymujemy w nim 3 różne warianty kolorystyczne!

Na opakowaniu widnieje informacja, że to bronzer (bronzing) i rozświetlacz (highlighting), ale z rozświetlaczem (ten różowy kolor na zdjęciu) nie ma nic wspólnego.
    Według mnie i innych (chyba wszystkich ?) jest to nic innego jak róż o typowo różanym, pastelowym kolorze i satynowym wykończeniu)

WYKOŃCZENIE:
    Produkt ten zawiera mikroskopijnie opalizujące drobinki, nie jest to nachalny brokat, więc efektu bombki nie uzyskacie.
    Wykończenie jest satynowe, skóra ładnie opalizuje i widać lekki shimmer, blask na skórze.

Kolor ciemniejszy - bronzer - posiada drobinki w kolorze złotym, z kolei róż ma ich mniej i są one srebrne.

KoNSYSTENCJA:
    Miękka, pudrowa, aksamitna, nie jest bardzo twarda, ani bardzo miękka - mam ten produkt w magnetycznej palecie i nie sypie się, ani nie pyli jak większość tanich tego typu produktów.

PIGMENT:
    Oba kolory nałożone z osobna już jedną warstwą na skórze są widoczne, po kilkukrotnym pociągnięciu pędzla można zbudować kolor i stopniowo zwiększać jego nasycenie (w miarę potrzeb).
    To samo jeśli używamy mixu obu kolorów na raz.

Co najważniejsze, nie da się tym produktem przesadzić i uzyskać efektu klauna ! wiem, że to zależy od jasności karnacji, ja mam średnią w kierunku do bladej oliwkowej i nigdy nadmiar tego różo-bronzera mi nie zaszkodził. Zawsze wygląda ładnie, promiennie.

TRWAŁOŚĆ:
    Jeśli nie dotykamy rękami twarzy to utrzymuje się długo, ja raz dziennie poprawiam produkt, ale spokojnie mogłabym się bez tego obyć.

WYDAJNOŚĆ:
    Oceniam na 5+, produkt nie pyli (widzę to, bo trzymam go w palecie) , jest dobrze napigmentowany (więc nie trzeba go nakładać i dokładać), dobrze się stapia ze skórą i jest półtwardy, już widzę że tak szybko się nie skończy.

DOSTĘPNOŚĆ:
    Tylko przez net, więc odejmuję gwiazdkę bo to zawsze jakieś utrudnienie.

Opakowanie solidne, ładne, a przede wszystkim bezpieczne!
    Pędzelek dołączonym przyzwioty, miękki chociaż go osobiście nie używam.

Mogę polecić z czystym sumieniem!

Używam tego produktu od: całe lato
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1-ego

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić madzioha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Bardzo fajny produkt!
  • Marzyła mi się '10' Benefitu, ale 150 zł to zdecydowanie za dużo. Double Act jest 10 razy tańszy, a zadowalający. I choć nienawidzę podróbek to dla tego kosmetyku robię wyjątek
    Rozświetlacz w opakowaniu wygląda jak róż, jednak na twarzy daje bardzo fajny blado-różowy efekt rozświetlenia ze srebrnymi drobinkami. Bronzer natomiast zawiera złote drobinki. Jest dla mnie na razie trochę za ciemny (uwaga jasne cery!), więc czekam aż się trochę opalę. Obydwa produkty utrzymują się na twarzy cały dzień. Rozświetlacz stosuję codziennie, a jeszcze nie widzę dna, więc jest to kosmetyk wydajny i zdecydowanie wart swojej niskiej ceny.
    Polecam!

Chcesz pochwalić Llux za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z faworytow!
  • Dosyc dlugo na niego polowalam. Mam cala mase takich podwojnych zestawow. Moj ulubiony jest z manhattana, ale niestety byl w jakiejs limitowanej wersji i go juz nie ma, dlatego musialam sobie zorganizowac zastepstwo. W7 okazal sie godnym zastepca. Bardzo ladny odcien brazera, highlighter jak sie okazalo jest rozem, ale ladnym rozem i ladnie sie razem dopasowuja. Highligher uzywam dodatkowo do tego. W sumie to wszystko jest bardzo blyszczace i czasem mam wrazenie, ze wygladam jak bombka na choince, no ale ja tak juz lubie! a kosmetyk szczerze polecam!

Chcesz pochwalić ada_bunny za czytelną i pomocną recenzję?
  • Praktyczny gadżet, na szczęście nie z Chin. Ale...
  • Ile zdjęć tego produktu obejrzałam w sieci, tyle wersji kolorystycznych widziałam
    Mimo wszystko, w zaparte, każda recenzja i fotorecenzja mówiła, że to rozświetlacz z bronzerem.
    Ba! Nawet opakowanie nam to próbuje wmówić, pisząc Bronzing and Highlighting powder.

No i cóż.
    Bronzer jaki jest, każdy widzi, ale rzekomy rozświetlacz to nic innego jak róż - jasny, bo jasny, ale to nadal nie rozświetlacz

Nie można go więc porównać do 10\' benefit, gdzie właśnie ten różówy pasek jest perłowo-różowy i bardzo jasny.

Nie mam b.jasnej cery, raczej średnią i ten róż widać. Tzn. na pewno nie rozświetla jasną poświatą, a daje kolor. Tym bardziej nie widzę go jako rozświetlacza dla cer bladych.

To robi różnicę już przy aplikacji, bo należy mieć na uwadze, że wyraźny różowy pasek na szczytach kości policzkowych to nie do końca to, do czego dążymy w jasnym, świetlistym makijażu

Bronzer jest karmelowy, nawet nieźle wygląda, ma niewielkie drobinki, ale nie rzucają się one w oczy.

Nie jest to cegła, czerwień, pomarańcz

Tym razem, ku mojemu zaskoczeniu, całkiem użyteczny okazał się też pędzelek dołączony do opakowania , co czyni ten produkt miłym i praktycznym gadżetem podróżnym.

Produkt nie kruszy się i nie pyli. Jest wydajny. Zresztą jak większość produktów tej kategorii są niemalże niezużywalne .

Jako produkt tekturowo - tani wzbudzał we mnie obawy co do kraju, składu i standardu produkcji, ale jak się wczytałam w cyferki itp. wychodzi na to, że to jednak nie Chińczyk.
    Oby...

Podsumowując :
    Tani gadżet, nawet całkiem praktyczny, chyba się polubiliśmy. Można spróbować, za niewiele ponad 20zł z przesyłką nie żałuję zakupu i chętnie go używam - choć mam swoich faworytów w tej kategorii.

Używam tego produktu od: 1.5 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 3 pochwał. Chcesz pochwalić anibiaa za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij