Powiększ Clarena, Hydro Hyaluronic Line, Hydro Hyaluronic Cream (Krem nawilżający z kwasem hialuronowym)

Zgłoszony przez mg78

Krem z nową, pozbawioną parabenów, silikonów i olei mineralnych formułą, na bazie kompleksu PENTAVITIN efektywnie zwiększającego nawilżenie skóry. Połączenie kwasu hialuronowego z ekstraktami białej herbaty i alg, niweluje dyskomfort suchej cery, działa antyoksydacyjnie skutecznie zapobiegając starzeniu się skóry. Polecany do profesjonalnej pielęgnacji cery wymagającej natychmiastowego i długotrwałego nawilżenia.
Sposób użycia: aplikować na skórę twarzy rano i/lub wieczorem.

/s/

• Same plusy
  • Mam wersję w słoiczku (na zdjęciu widzę inną wersję opakowania), ale o identycznej nazwie i z tej samej serii.

Jest to krem uniwersalny, zarówno na dzień jak i na noc. Używałam go pod makijaż przy niewielkim nasłonecznieniu (nie ma filtra, ale mój podkład ma bodajże SPF20 albo 25, więc to mi wystarczało). Stosowałam go też na noc i tu także sprawdzał się świetnie.

Plusy:
    - nie uczulił, a jestem alergikiem i wrażliwcem,
    - ma delikatny, kremowy zapach, mogłam spokojnie użyć go i przytulić się do męża (który nie znosi intensywnych zapachów w kosmetykach),
    - pozostawia "mokry" film na twarzy, takie poczucie wilgoci, które nie ma nic wspólnego z tłustością,
    - nawilża cerę, przy regularnym używaniu zrobiła się miękka i gładziutka,
    - sprawdził się w okresie luty - sierpień, a więc zarówno w okresie grzewczym, w różnych warunkach atmosferycznych w okresie przejściowym zima-wiosna, a także w lato (wtedy już nie na dzień -brak filtów- ale na noc, dzięki niemu moja skóra nie pociła się tak bardzo w upalne noce jak przy innych kremach).

Starczył mi na pół roku z kawałkiem, więc naprawdę jest wydajny. Mogę z czystym sumieniem polecić!

Zaznaczyłam, że nie wiem, czy kupię ponownie, dlatego że Clarena wycofała linię Hydro Hyaluronic Line, zamiast tego wprowadziła serię Hyaluron 3D Line - nie mam pojęcia, czy były jakieś zmiany w składzie, czy jest to tylko zmiana nazewnictwa (szata graficzna pozostała identyczna).

Używam tego produktu od: trochę ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: cały słoiczek 50 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Bel e Muir za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabe nawilżenie skóry odwodnionej
  • Cechy produktu:
    * ładny delikatny zapach;
    * zamknięty w szklanym słoiczku.

Plusy:
    + zwiększa napięcie skóry;
    + trochę rozświetla;
    + nie zapycha;
    + nie pozostawia tłustej warstwy;
    + stanowi dobrą bazę pod makijaż

Minusy:
    - tylko powierzcowne nawilżenie;
    - brak filtrów UV.

Podsumowanie:
    Mam cerę odwodnioną normalną w kierunku odwodnionej mieszanej, z tendencją do zapychania i wrażliwą na warunki atmosferyczne. Krem sprawia, że staje się ona napięta, lekko rozświetlona i nawilżona na powierzchni, ale nie zapewnia jej głębokiego nawilżenia, którego potrzebuje. Pewnie go jeszcze kupię ze względu na działanie napinająco-rozświetlające i łatwość stosowania pod makijaż, i będę używać na zmianę z czymś głębiej nawilżającym.

Używam tego produktu od: 4 mc-y
    Liczba zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić chestnut_lynx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit
  • Jest to świetnie nawilżający krem w przystępniej cenie. Moje takie odkrycie roku 2013 Przyznam szczerze, że u mnie sprawdził się lepiej niż Clarins HydraQuench Cooling Cream - Gel, a to był mój hicior.
    Plusy:
    - czuć nawilżenie, nie mam rano problemu "suchych skórek",
    - nie zapycha,
    - pomimo treściwej konsystencji dość dobrze się wchłania i nadaje się pod makijaż,
    - nowe opakowanie z pompką,
    - przystępna cena jak za taką jakość,
    - wydajny.

Minusem może być to że nie jest dostępny stacjonarnie.

Ilość zużytych opakowań: dwa i pół opakowania

Chcesz pochwalić Kini87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo ładnie nawilża
  • Specjalistka powiedziała mi, że mam cerę tłustą, ale suchą taki mały paradoks ostatnio miałam problemy z moją buzią, skóra zaczęła mi się bardzo łuszczyć i żaden krem mi nie pomagał. Polecono mi ten kremik i... "ta daaaaa". Buzia wygląda o wiele lepiej.

Plusy:
    - ładnie nawilżona
    - skóra wygląda o wiele zdrowiej
    - zniknęły mi małe zmarszczki
    - w składzie nie ma parabenów i silikonów
    - efekty widać po pierwszym użyciu (przynajmniej u mnie... )
    - nie zapycha porów
    - bardzo ładnie, delikatnie pachnie

Minusy:
    - lekko błyszcząca się twarz, ale ładnie można wszystko skryć pod makijażem

Ogólnie polecam

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić BlackOrchid89 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Świetny
  • Typ skóry mieszany strefa t przetłuszczająca się reszta sucha
    Do zakupu skłonił mnie opis producenta tzn krem bez dodatków parabenów, silikonów, olei mineralnych i innych, potencjalnych alergenów oprócz tego zawiera kwas Hialuronowy . Niestety nie znam się na składzie więc zawierzam temu co pisze producent .
    Konsystencja kremu leciutka idealnie wchłania się ,nie pozostawia na twarzy żadnej lepkiej warstwy.
    Krem nie zapycha nie powoduje u mnie wysypu .
    Skóra miękka nawilżona ,nie ściągnięta .
    Krem nadaje się pod makijaż .

Na początki do testów zakupiłam opakowanie 50ml teraz dokupiłam 200ml.

Ilość zużytych opakowań: 50ml ,

Chcesz pochwalić mg78 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij