KWC LogobyWIZAŻ logo

Kupi ponownie: 50% osób
    annalongina
    1 lipca 2012 o 13:12
    uczulił :(
    Zachęcona dobrymi recenzjami oszczędziłam na eko kosmetykach, których używam zawsze i mam za swoje. Kupiłam za 15 zł w Rossmannie zadowolona z ceny, zapachu i braku parabenów. Krem wywołuje u mnie pieczenie skóry i okropny rumień. Trochę jestem sobie winna bo od kilku miesięcy używam wszystkiego tylko ecocert itd. Ale to uczulenie świadczy o tym ajkei straszne świństwa są w tych kremach:/ Strasznie mocno, sztucznie pachnie. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

2 osób uznało tą opinię za pomocną
    ulinkaaa
    21 kwietnia 2012 o 22:46
    wspaniały
    Kupiłam całą serię i jestem zachwycona. Trochę przepłaciłam, bo można go dorwać już za 12 zł w promocji. Krem doskonale nawilża skórę, ma bogaty skład. Nie klei się i nie pozostawia tłustej warstwy. Podobnie jak wersja na dzień pachnie delikatnie i morsko. Cera jest gładka i wypoczęta. Nie podrażnia i nie uczula. Można spokojnie stosować pod podkład, nie roluje się. Szybko się wchłania. Jak za tę cenę to rewelacja. Krem w niskiej cenie, który spokojnie może konkurować z markami wysoko półkowymi. Opakowanie w słoiczku pozwala zużyć produkt do końca. Krem wydajny, starczył na 1,5 miesiąca codziennego stosowania. Gorąco polecam. Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

mikasa280
    11 czerwca 2012 o 0:39
    5 / 5
    Świetny wypełniacz pierwszych zmarszczek !
    Krem jest świetny ! Nie za tłusty, szybko się wchłania, wypełnia drobne pierwsze zmarszczki od środka.. szczególnie zadowolona jestem ze zniknięcia tych w okolicach oczu ;] z tymi niewielkimi na czole jeszcze walczy, ale dam mu więcej czasu :D generalnie polecam !! Używam tego produktu od: niedawna Ilość zużytych opakowań: niewiele pierwszego

weronkaa84
    13 kwietnia 2016 o 16:13
    5 / 5
    Krem zamknięty jest w plastikowym słoiczku z nakrętką. Jest biały, o gęstej i lekko tłustej konsystencji. Zapach delikatny, przyjemny. Krem dobrze rozprowadza się na skórze, szybko się wchłania. Pozostawia jednak lekko tłusty , ochronny film a skóra delikatnie się błyszczy. Jednak w kremie na noc kompletnie mi to nie przeszkadza. Nie zapycha, nie podrażnia nie powoduje przetłuszczania się skóry. Odżywia i nawilża. Skóra jest miękka gładka, jędrna a drobne zmarszczki są mniej widoczne. Krem jest wydajny.
    Szczegóły:
    Kupił/a w:Drogeria internetowa

lola2485
    25 lutego 2015 o 21:26
    dobry
    po licznych próbach z innymi kremami ten wywarł na mnie dobre a nawet bardzo dobre wrażenie, przede wszystkim dlatego, że mnie nie uczulił a cera jest w o niebo lepszym stanie niz przed używaniem go,nic mnie nie swędzi i nie piecze może jedyny minus za to że nie uelastycznia na tyle na ile bym oczekiwała, ale troszkę cera jest wygładzona więc moze muszę dłużej używać zeby efekt był lepszy. ja zamierzam kupić też krem na dzień z tej serii więc śmiało mogę stwierdzić ze jestem zadowolona Używam tego produktu od: od 2 miesięcy Ilość zużytych opakowań: w trakcie używania

Verri
    16 stycznia 2014 o 14:11
    3 / 5
    pól na pół
    miła konsystencja, fajny zapach, nawilża, szybko się wchłania, nie zostawia tłustego filmu mimo że czuć go na twarzy, jest przyjemny i niedrogi. Wszystko fajnie pięknie ale nie robi najważniejszego nie wygładza zmarszczek, nie zapobiega powstawaniu i w ogóle nie. jako krem pod makijaż bardzo proszę, nadaje się, ale oczekiwałam właśnie tego efektu przeciwzmarszczokwego no i sie nie doczekałam... Używam tego produktu od: 6 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 3 całe

czuszka82
    21 czerwca 2013 o 7:47
    niezły ale miewałam lepsze
    Krem stosuję razem z kremem na dzień i kremem pod oczy z tej samej serii. Jak i krem na dzień- nie jest jakiś rewelacyjny ale też nie jest zły. Nawilża, odżywia, nie pozostawia tłustego filtru, szybko się wchłania i ma przyjemny zapach. Używam tego produktu od: dwóch miesięcy Ilość zużytych opakowań: jedno

paradiso perduto
    30 marca 2013 o 16:03
    3 / 5
    dobry
    Kremiszcza używam od około pół roku, może krócej. Tak długo przede wszystkim dlatego, że chciałam go wypróbować w różnych stanach mojej cery w różnych porach roku. Na pewno krem ten nie nadaje się na podrażnioną skórę słońcem/mrozem/wiatrem etc. Jeszcze bardziej piecze, skóra zaróżawia się, jest tkliwa i boląca. Nie mniej jednak czasem wydawało mi się, że skóra jest niewrażliwa, nasmarowałam się nim, a trochę mnie zapiekło. Jest to powód, przez który już po ten krem nie sięgnę mimo że jest naprawdę dobry. Ma paskudne opakowanie i jest w słoiczku, czego nie lubię, ale jest polskim produktem i jest naprawdę tani - do tego dość często można go kupić po obniżonej cenie. Nawilża, natłuszcza, odżywia moją cerę. Najlepiej się nadaje na jesień i zimę dla mieszańców w kierunku skóry suchej. Na lato może być za ciężki, chyba że wymieszany z HA. Skóra o poranku jest miękka, nieprzetłuszczona, gładka, nawilżona. Naprawdę byłam z niego zadowolona. Nie wydaje mi się, żeby zapychał - starałam się go stosować z przerwami (co drugi dzień lub w innym schemacie). Do tego jest wydajny i przyjemnie pachnie. Przypomina mi jakieś perfumy, ale nie kojarzę jakie. Bardzo żałuję, że krem czasem podrażnia moją skórę, bo przez to nie kupię go ponownie. Może ten zapach jest tu winowajcą? Używam tego produktu od: około pół roku Ilość zużytych opakowań: 1 całe

kasik_23
    16 grudnia 2012 o 11:19
    bardzo dobry krem
    Krem wywarł na mnie bardzo pozytywne odczucia. Mam cerę mieszaną, która wymaga dogłębnego nawilżania, - inaczej od razu pojawiają się pod oczami drobne zmarszczki z przesuszenia ( mam 25 lat ). Używając tego produktu mam to czego oczekuję - nienachalnego nawilżenia, bez uczucia oblepienia skóry, wygładzenie drobniutkich zmarszczek. Krem ma lekką konsystencję, błyskawicznie się wchłania, nie uczula, nie zapycha i działa. Zużyłam dwa opakowania- teraz planuję kupić inny krem, żeby dostarczyć sobie inne cenne składniki, ale jestem przekonana, że na pewno do niego wrócę. Używam tego produktu od: 8 miesięcy Ilość zużytych opakowań: 2 - 50ml

loreta
    7 listopada 2012 o 13:59
    Ogromny zawód
    Podstawowym i wielkim minusem tego kremu jest to, że wywołuje u mnie pieczenie skóry po jego zastosowaniu (mam cerę suchą i wrażliwą). Poza tym krem ma lekką, wodnistą konsystencję i bardzo szybko się wchłania (osobom o skórze mieszanej i tłustej powinien przypaść do gustu). Dodatkowo całkiem dobrze nawilża. Zapach - rzecz gustu - mi się podoba. Dlatego za nawilżanie i zapach daję 1 gwiazdkę. Mimo to, nie kupię go więcej, ponieważ ten krem mnie uczulił. Do tej pory z żandym innym produktem AA nie miałam takich problemów. W ogóle dziwi mnie to, że firma reklamująca się jako producent kosmetyków do skory wrażliwej robi taki bubel. Odradzam kupowanie tego kremu wszystkim wrażliwcom. Używam tego produktu od: tygodnia Ilość zużytych opakowań: pierwsze i ostatnie

liotru
    3 listopada 2012 o 23:01
    Uczulajacy krem alergiczny
    Zalety: +lekka konsystencja kremu uwzgledniajac fakt ze jest to krem na noc Wady: -Krem wywoluje pieczenie i rumienienie skory twarzy. -Sztucznie pachnie. -Bardzo slabe dzialanie jak dla wieku 30+,brak widocznych rezultatow. Używam tego produktu od: miesiaca Ilość zużytych opakowań: Jestem w trakcie pierwszego i ostatniego z tej serii opakowania.

konfitura
    27 sierpnia 2012 o 16:39
    2 / 5
    bezsensowna droga przez mękę
    Nie wiem dla kogo ten krem. Niby dla 30+, ale nie sądzę aby tak w istocie było. Nie dba o skórę solidnie, nie odczuwam działania odżywczych składników. Tak to wygląda przynajmniej w moich oczach. Krem nieźle pachnie, ma przyjemną konsystencję. Natłuszcza skórę, tym samym ją uelastyczniając. I to by było na tyle. Rano budzę się z tym samym odczuciem, z którym zasypiałam. Natłuszczona skóra. Zero regeneracji, czy choćby odżywienia. Nie mam już ochoty się z nim męczyć, pozostałość zużyję tylko na szyję i dekolt. Żałuję eksperymentu od AA z obliczem Moniki B. Używam tego produktu od: ok. miesiąca Ilość zużytych opakowań: 1/2 słoiczka
    Używa produktu od:miesiąc

marta16081982
    19 czerwca 2012 o 7:07
    Rewelacyjny na pierwsze zmarszczki
    Nie spodziewałam sie takiego efektu, ale faktycznie działa !!! Zmarszczki koło oczy znikają, reszta zmniejsza się w superr tepie. Świetnie się wchłania i ma przyjemny zapach . Używam tego produktu od: niedawna Ilość zużytych opakowań: większe pół pierwszego

perwersje
    23 maja 2012 o 21:04
    zmiana recenzji
    Skóra jest po nim gładka i odżywiona, ale efekt ten szybko znika i trzeba nałozyć kolejną warstwę kremu na twarz. Wielkim plusem jest fakt ze nie uczula, oczy po nim nie lzawią a skóra nie szczypie. U mnie wystapiło tylko lekkie mrowienie, ktore po kilku sekundach ustąpiło, a skóre i oczy mam bardzo wrazliwe! Zapach bardzo orzeżwiający i przyjemny. Polecałabym go raczej osoba po 20 roku zycia, dla 30 za słaby. EDIT: Po miesiącu stosowania stan skóry zdecydowanie sie poprawił, dlatego zmieniam zdanie o tym kremiku, potrzeba systematyczności i zdziaa cuda. ;) Skóra jest spręzysta i nawilzona, a zmarszczki o dziwo mnie widoczne. Polecam.