Powiększ Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• rewelacyjna
  • Jakiś czas temu zużyłam jedno opakowanie, a teraz kupiłam kolejne. Kocham tę maskę

Plusy:

*ciasteczkowy zapach
    *cudownie wygładza i nabłyszcza włosy
    *nawilża
    *nie obciąża
    *szybszy porost i bejbiki
    *cena - kupiłam w promocji za 8zł!

Neutralne:

*konsystencja - jest dość lejąca, ale mi to nie przeszkadza
    *przeciętna wydajność

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: drugie

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• cudnie pchnie
  • Plusy:
    * przepiękny ciasteczkowy zapach, który naprawdę długo utrzymuje się na włosach
    * włosy wygładzone, bardzo łatwo się rozczesują

Minusy:
    * nie zauważyłam wpływu na porost włosów
    * mogłaby być odobinkę gęściejsza

Ogólnie jednak maseczka jest przyjemna i dobrze wpływa na wygląd moich włosów.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malenstwoEdzia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 82 raz(y)
  • Przyjemna
  • Maseczka sprawdziła się u mnie bardzo dobrze.

na plus:
    pachnie ciasteczkami
    jest tania
    włosy są ładnie odbite u nasady po jej użyciu
    delikatnie nawilża
    włosy są lekkie i nieobciążone co jest plusem przy cienkich i delikatnych
    poprawia stan skalpu. w duecie z jantarem wyrosło mi mnóstwo baby hair
    włosy ładnie błyszczą

minusy:
    dość lejąca
    wg mnie średnio wydajna
    nie jest to typowa maska regenrująca

UŻYCIE: używałam jej tylko na tyle minut ile zaleca producent czyli 1-2 minuty (max 3 ) jako tzw odżywkę po szamponie. Każda próba przedłużenia kończyła się fryzura 'ala tłusty strąk

wrócę do niej tym bardziej że teraz używałam kilku innych i nie dawały tak dobrego efektu puszystych lekkich włosów.

Używam tego produktu od: stycze kwiecień 2015

Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Odżywka nie kamuflaż
  • Kończę drugie opakowanie maski i jestem zachwycona. Pierwsze opakowanie kupiłam na fali rosnącego zainteresowania wschodnimi kosmetykami. Nie za bardzo mi się spodobało gdyż moje włosy były mocno zniszczone agresywną chemią, ciepłem prostownicy, mocnym farbowaniem. Co mnie zaskoczyło to działanie na skórę głowy. Nie miałam wrażenia oblepionego skalpu po nałożeniu na skórę. Odżywka była lekka, nie najgorsza, ale katowanych latami włosach brakowało silikonowego efektu wow. Teraz kiedy moje włosy wyglądają lepiej kończę drugie opakowanie i powiem tyle- cudownie, prawdziwie nawilża i poprawia wygląd i wzrost włosów. Trwale wzmacnia, nabłyszcza bardzo.
    Coraz częściej obce osoby myślą, ze moje farbowane włosy są naturalne. Tak zdrowo błyszczą. Będę do niej wracała. Maska jest słabo dostępna, w moim mieście stacjonarnie kosmetyki są dwa razy droższe niż w sieci, dlatego zawsze zamawiam online.
    300 ml, zapach ciastek, cena przystępna. Czego chcieć więcej?

Ilość zużytych opakowań: Kończę drugie

Chcesz pochwalić Lycosa za czytelną i pomocną recenzję?
  • cięzko powiedzieć
  • Kupiłam maskę przy okazji większych zakupów internetowych. Czy sie jakoś zachwyciłam??? Chyba nie... Może dlatego, żo oprócz niej używam inne maski, króre bardziej mi podeszły, może dlatego, że nie zauwazyłam jakiegoś szybkiego porostu włosów czy wysypu baby hair ( mam go ale już wcześniej zaczęłam stosować suplementy diety, które poprawiły kondycję włosów skóry i paznokci, dlatego nie mogę w 100% powiedzieć, że to dzięki tej masce).
    Zapach piękny, skład tez niczego sobie, do konsystencji musze się doczepić bo przy moich gęstych włosach do ramion trzy aplikacjie maski i ponad połowe opakowania ubyło)
    Włosy po użyciu rzeczywiście lepiej wyglądają, są dociązone, ale następnego dnia już sa nieświerze.
    Będę wytrwale ją kończyć, może jeszcze uda mi sie pobudzic włosy do szybszego wzrostu :0

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dmmo1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na skalp
  • Ta maska stała się jednym z moich ulubionych kosmetyków! Przede wszystkim przyczyniła się do wysypy baby hair, które rosną teraz znacznie mocniejsze niż nowe włoski przed użyciem maski. Maska także wpływa u mnie na szybszy wzrost włosów, aczkolwiek nie daje tutaj jakiegoś spektakularnego efektu. Bardzo dobrze sprawiła się na moim wrażliwym skalpie, zmniejszyła swędzenie i wyskakiwanie wszelkich krostek, odżywiła skórę i wzmocniła cebulki. Ponadto nie obciążą, włosy wręcz są bardziej odbite u nasady. Zauważyłam także mniej sterczących włosów. Niestety maska nie jest zbyt wydajna ani tania, jednak mimo to będę ją dalej używała. Zaznaczam, że nie używałam jej na całą długość.

Używam tego produktu od: ok. pół roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Black_out za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moja faworytka
  • Jest to moja ulubiona maska . Mam włosy krótkie, z tendencją do kręcenia i puszenia, a w dodatku przesuszania, więc łatwo wyobrazić sobie "szopę" po umyciu.
    Plusy:
    +zauważyłam wysyp baby hair
    +włosy stały się bardziej miękkie, błyszczące, odżywione
    +szybciej rosną
    Razem ze mną używa jej moja Mama, która +/- farbuje włosy raz na dwa miesiące. W dodatku na blond. Fryzjerka była bardzo zdziwiona, że tak szybko zregenerowała włosy po "usmażeniu" ich lokówką .

Używam tego produktu od: Pół roku (nieregularnie)
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie 4. opakowania

Chcesz pochwalić Lady_Pauliette za czytelną i pomocną recenzję?
  • z chęcia kupię kolejne opakowanie
  • bardzo fajna maska zakupilam ja na poczatku swojego wlosomaniactwa moje wlosy byly suche puszace sie do tego farbowalam je i prostowalam
    maska odzywila mi wlosy wygladzila do tego pięknie pachnie
    jesli chodzi o wady dla mnie ta maska nie ma wad

Używam tego produktu od: 1roku
    Ilość zużytych opakowań: 2duże

Chcesz pochwalić sophisticated_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealna na puszące się włosy!
  • Mam włosy średnioporowate z dużą tendencją do puszenia się. Maska sprawdziła się na moich włosach bardzo dobrze! Nawilżyła i dociążyła moje kapryśne kosmyki. Włosy wyglądają u mnie najlepiej po 4 godzinach od wysuszenia. Nakładałam ją na wiele sposobów i jako odżywkę i jako kompres. Jako maska bardziej nawilżała.

Plusy:
    +bardzo dobry skład
    +miły zapach
    +idealnie dociąża włosy
    +nawilża włosy
    +cena (zapłaciłam w promocji ok. 11 zł)

Minusy:
    -rzadka konsystencja
    -położona na skalp przetłuszcza
    -nie zauważyłam wysypu baby hair, szybszego porostu

Używam tego produktu od: 4 miesiące, regularnie (1-2 razy w tygodniu)
    Ilość zużytych opakowań: zostało mi 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lila0073 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Maseczka swietnie pachnie i włosy po niej nie sa obciązone, w dodatku fajnie sie ukladają ale niestety to tyle.. Na pewno nie zadziałał na wypadające włosy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?