Powiększ Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• z chęcia kupię kolejne opakowanie
  • bardzo fajna maska zakupilam ja na poczatku swojego wlosomaniactwa moje wlosy byly suche puszace sie do tego farbowalam je i prostowalam
    maska odzywila mi wlosy wygladzila do tego pięknie pachnie
    jesli chodzi o wady dla mnie ta maska nie ma wad

Używam tego produktu od: 1roku
    Ilość zużytych opakowań: 2duże

Chcesz pochwalić sophisticated_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Idealna na puszące się włosy!
  • Mam włosy średnioporowate z dużą tendencją do puszenia się. Maska sprawdziła się na moich włosach bardzo dobrze! Nawilżyła i dociążyła moje kapryśne kosmyki. Włosy wyglądają u mnie najlepiej po 4 godzinach od wysuszenia. Nakładałam ją na wiele sposobów i jako odżywkę i jako kompres. Jako maska bardziej nawilżała.

Plusy:
    +bardzo dobry skład
    +miły zapach
    +idealnie dociąża włosy
    +nawilża włosy
    +cena (zapłaciłam w promocji ok. 11 zł)

Minusy:
    -rzadka konsystencja
    -położona na skalp przetłuszcza
    -nie zauważyłam wysypu baby hair, szybszego porostu

Używam tego produktu od: 4 miesiące, regularnie (1-2 razy w tygodniu)
    Ilość zużytych opakowań: zostało mi 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić lila0073 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rewelacji
  • Maseczka swietnie pachnie i włosy po niej nie sa obciązone, w dodatku fajnie sie ukladają ale niestety to tyle.. Na pewno nie zadziałał na wypadające włosy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Martynkaglg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 370 raz(y)
  • zwyczajność i nieskuteczność
  • Znam kilka kosmetyków rosyjskich i lubię je. Na początku lubiłam i tę- maskę drożdżową, ale sympatia zmieniła się w niechęć.

Zbyt rzadka konsystencja, maska przelewa się przez palce. Wydajność dlatego jest niska, ale to taki pluso- minus, bo chciałabym ten gadżet zużyć jak najszybciej.

Nakładam po myciu na 10 minut lub dłużej. Tylko na długość, bo skóra głowy tego obciążenia nie wytrzymuje i pojawia się szybsze przetłuszczanie. Na długości efekty takie sobie, na drugi dzień po tej masce włosy są cienkie, lekkie, fruwające, nieefektowne. Słowem- niewypał.

Na moje włosy wpływa źle.
    Plus ma za cenę i dosyć ładny zapach.
    Mając na uwadze tę niefortunną przygodę wracam do Kallos keratin i Kallos vanilla. O niebo lepsze!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe, została ilość około jednej łyżeczki

Chcesz pochwalić cora za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo zza wschodniej granicy
  • Czytając opinie na blogach i KWC, opiewające w zachwyty nad rosyjskimi kosmetykami, pocieszam się, że nie tylko mnie dopadł szał na produkty zza wschodniej granicy! Składy są imponujące, ceny w stosunku do jakości niewygórowane, z dostępnością też coraz lepiej, oczywiście najbardziej opłaca się zamawiać je z Internetu. Osławiona maska drożdżowa była jednym z pierwszych kosmetyków, na które się skusiłam. Staram się jak najlepiej dbać o swoje włosy, które codziennie katuję ciepłem prostownicy, wymagają nawilżenia i odżywienia. Od kiedy zapuszczam włosy, obietnice producentów na temat przyspieszenia ich wzrostu za sprawą kosmetyku, są dla mnie szczególnie kuszące.
    + Pierwsze od czego muszę zacząć do cudowny zapach! Piernikowe ciasteczka, tak mogę go opisać. Czuć odrobinę masła, cynamon, korzenne przyprawy. I co najwspanialsze - zapach bardzo długo utrzymuje się na włosach.
    + Świetny, naturalny skład.
    + Wygodne opakowanie, odpowiedniej wielkości i szerokości. Można wydostać resztki do końca. Plus za zabezpieczające wieczko w środku, które chroni przed rozlaniem produktu. Ładny design, stylizowany na retro z wizerunkiem Babci Agafii.
    + Cudowne działanie. Ta maska odmieniła moje włosy. Mam bardzo wrażliwą skórę głowy, w dzieciństwie borykałam się z uciążliwym i nawracającym łupieżem. Kiedy się go pozbyłam miałam uraz i nie eksperymentowałam z kosmetykami do włosów, obawiając się nawrotu. W wypadku tej maski postanowiłam zaryzykować i opłaciło się. Maska zahamowała nadmierne wypadanie włosów, zaobserwowałam też wysyp krótkich włosków w okolicach skroni.
    + Krótki czas działania, producent zaleca by były to 2 minuty. I rzeczywiście po tak krótkim czasie maska spełnia swoje zadanie. Pozostawia włosy miękkie, lśniące. Łatwiej się układają, dłużej zachowują świeżość. I pięknie pachną, ale o tym już wspominałam.
    + Nie obciąża włosów, nie są oklapnięte.
    + Jak za takie działanie jej cena jest niska - zapłaciłam w osiedlowej Aptece niecałe 13 złotych. W Internecie można dostać ją kilka złotych taniej, ale doliczając koszty wysyłki, cena będzie podobna.
    + Dostępność także jest coraz lepsza, coraz więcej Aptek i sklepów ma kosmetyki rosyjskie w swoim asortymencie.

+/- Konsystencja maski. Moim zdaniem zbyt lejąca, potrafi uciekać przez palce, na szczęście włosów dobrze się trzyma. Trzeba uważać przy nakładaniu.

Po raz pierwszy jestem tak zadowolona z działania maski do włosów. Wszystkie obietnice producenta zostały spełnione, czego się nie spodziewałam. Na dniach kupię ją ponownie, polecam każdemu!

Używam tego produktu od: luty-maj 2015

Chcesz pochwalić Symforoza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Ziołowe remedium
  • Jestem posiadaczką bardzo długich, średnio-porowatych kapryśnych włosów mieszanych.

Przy pierwszych użyciach, nie dostrzegałam większych efektów. Włosy wydawały mi się troszkę bardziej miękkie i lśniące, nic poza tym. Jednak z przyjemnością używałam dalej tego produktu, zachęcona cudownym ciasteczkowym zapachem i wymogiem krótkiego czasu trzymania na głowie. Mam dosyć nadmiernie przetłuszczającą się skórę głowy więc z początku nakładałam go tylko po trochu, na dwie minutki.
    Później się rozchorowałam i przez jakiś czas wstrzymałam pielęgnację włosów, odstawiłam wszystko czego dotychczas używałam (wcierki, mgiełki, Latte Kallosa). Dziegciowy szampon Agafii odstawiłam na rzecz powrotu do starego rumiankowego Green Pharmacy. Aktualnie poza nim używam tylko maski drożdżowej Agafii.

Nie jestem zupełnie pewna, co spowodowało nagłą przemianę. Aktualnie nakładam go obficie przy skórze głowy, na długość tylko delikatnie rozprowadzam maskę od góry. Już nie trzymam jej dwie minuty, spłukuję od razu. Odtąd maska zaczęła czarować moje włosy. Są gładkie i miękkie jak jedwab, błyszczą, są nawilżone, sypkie, nie plączą się. Już nie pamiętam tych zmasakrowanych, suchych dolnych 15 centymetrów włosów - sprawiają wrażenie jakby od zawsze były zdrowe. Z każdym użyciem efekt jest coraz mocniejszy i utrzymuje się do kolejnego mycia (co drugi dzień).
    Niestety nie odnoszę wrażenia jakoby się moje włosy zagęstniły od tego czasu. Są piękne i zdrowe, wydaje mi się że nawet szybciej rosną.

Mimo to, jestem absolutnie oczarowana maską Babci Agafii. Moje włosy zazwyczaj odrzucają wszystko czym je traktuję, jednak nareszcie znalazłam coś co przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Przewiduję związek na długie lata!

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Reoa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciw wypadaniu może, ale poza tym...
  • Cudów się o tej masce naczytałam, choć zdarzały się także osoby rozczarowane jej działaniem. Świadoma sposobu używania (na skalp, trzymanie jej dłużej) próbowałam różnych sposobów na pogłębienie naszej znajomości, ale każda próba - trzymanie krótko, długo, przed myciem, po myciu, na całą długość, tylko na skalp - kończyło się fiaskiem, czyli w moim wykonaniu przyklapniętymi i dziwnie obklejonymi, a momentami i przesuszonymi włosami.

Po paru użyciach w różnych warunkach zdecydowałam, że nie chcę więcej wyglądać jak ze starą szczotą na głowie, więc niestety nie wypowiem się na temat przyspieszenia porostu włosów - używałam jej zbyt krótko i zbyt nieregularnie, ale nawet gdyby tempo wzrosło o 1000%, i tak nie zrekompensowałoby to mojego rozczarowania stanem kosmyków.

Używam tego produktu od: od miesiąca

Chcesz pochwalić spodkoldry za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna lecz przy innym sposobie stosowania
  • używałam jej 4 lata temu i była fajna na włosy po umyciu szamponem ,

od roku używam jej na noc i rano myje włosy albo wieczorem

czasami nakładam tylko na skóre głowy na kilka godzin przed myciem włosy są wtedy rewelacyjne i ten błysk

za to stosowana po szamponie normalnie jak myje to masakra pol pojemnika na te włosy wylałam nie wydajna kompletnie i włosy suche sztywne okropność przy spłukiwaniu potem było tylko gorzej ani tego rozczesać ani nic masakra była i przy takim stosowaniu nie polecam

mam włosy miękkie błyszczące ale zniszczone blond

i polecam z całego serca stosować tylko na skóre głowy

na kilka godz przed myciem tak spisuje się na medal

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 9 ALBO WIĘCEJ

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić XXLolaaaXX za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmar
  • Nigdy więcej jej nie kupię. Maska ma fatalną konsystencje lejącą przecieka przez palce i jak dla mnie okropnie słodko śmierdzi. Jak jogurt biszkoptowy, fuj nie znoszę tego zapachu. Po za tym u mnie nic nie robi. Włosy sztywne pokątonione, trudne do rozczesania. Zero wygładzenia a bejbików jak nie było tak nie ma, może na mnie nie działa.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Eksplozja dzieciowłosów
  • Wow, wow.

Pod koniec listopada straszliwie zaczęły mi wypadać włosy (na tle stresów). Postanowiłam się ratować, inwestując w tę maskę.

Stosowałam równocześnie z szamponem p/wypadaniu z tej samej serii.

Maska pachnie przepysznie. Przypomina mi słodkie maślane ciasteczka Więc ekstra.

Mogę spokojnie nakładać od samej nasady i na skórę głowy - bez problemu się spłukuje i nie pozostawia nieprzyjemnych filmów. Nie robi też tzw. "przychlastu".

Efekt piorunujący. Włosy co prawda nie przestały wypadać, posypały się totalnie (widocznie tak miało być). Natomiast po 4 miesiącach mam już ogromną ilość baby hair o długości kilku cm. Te, które nie wypadły urosły przez ten czas zauważalnie szybciej (kilkanaście cm!!!).

Pierwszy produkt, który u mnie zadziałał. I to jak

Ilość zużytych opakowań: 2 (dwa)

Chcesz pochwalić scratches za czytelną i pomocną recenzję?