Powiększ Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• Maska dla cierpliwych
  • Tak, jak pisały moje niektóre poprzedniczki-maskę trzeba na włosach trzymać dosyć długo (20-30 minut), aby efekt był zauważalny. Oczywiście nie mówię tu o szybszym wzroście włosów, bo w tygodniu stosuję różne odżywki i maseczki, gdyż nie lubię używać ciągle jednego produktu. W związku z tym ciężko mi powiedzieć czy akurat ten kosmetyk wpływa na porost włosów, ale ma dużo innych pozytywnych właściwości:
    +przepiękny ciasteczkowy zapach,
    +sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i pachnące,
    +ułatwia rozczesywanie (nie wiem dlaczego inne kobiety mają z tym problem, może trzeba podciąć końcówki
    +nadaje włosom zdrowego wyglądu i blasku.

Z minusów mogę wymienić tylko konsystencję, gdyż przy moich bardzo długich włosach opakowanie skończyłam dosyć szybko.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, to nie miałam z tym większego problemu – kupiłam maskę z sklepie zielarskim w Warszawie przy ul. Hożej.

Na zakończenie mogę potwierdzić, że produkt jest naprawdę bardzo dobry i chciałabym jeszcze kiedyś mieć go na swojej półce, jednak ilekroć pomyślę o rosyjskich kosmetykach gdzieś we mnie głęboko odzywa się głos, który przypomina o obecnej sytuacji Rosji z Ukrainą, o tym co dzieje się u naszych sąsiadów tuż obok. Opuściły mnie chęci wspierania rosyjskiego rynku kosmetycznego.
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna 'Babcia'
  • Zachęcona pozytywnymi opiniami na Wizażu i po przeczytaniu składu produktu, zapragnęłam mieć ten kosmetyk i... od dwóch tygodni go mam! Maskę nakładałam dopiero cztery razy, zatem o szczególnym działaniu na porost nie mogę nic na razie powiedzieć. Natomiast muszę przyznać, iż maska już po pierwszym użyciu sprawiła, że moje włosy były miękkie i bardzo przyjemne w dotyku! Do tego śliczny zapach produktu przekonuje mnie do niego do tego stopnia, że mam ochotę zamówić już kolejne opakowanie. Skład ma bardzo fajny i naprawdę jest wydajna - na te cztery aplikacje zużyłam 1/5 pudełeczka dopiero POLECAM!

Używam tego produktu od: 2 tyg.

Chcesz pochwalić KITKA_23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co myśleć...
  • Zacznę od tego, że mam zdrowe włosy, nie farbowane, schną sobie naturalnie, nie używam gorących urządzeń do stylizacji. Kupiłam ją po przeczytaniu recenzji i wspaniałego składu.
    + cena
    + super skład
    +łagodzi skórę
    + włosy nie fruwają po niej na wszystkie strony
    + włosy są odpowiednio dociążone
    - nie nawilża, w zasadzie nie robi nic, włosy są po prostu takie jakbym umyła je tylko szamponem
    - nie ułatwia rozczesywania

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita maska
  • Kupiłam jakoś kilka miesięcy temu,musiałam ją wypróbować po przeczytaniu tych wszystkich zachwalających ją w niebiosa opinii. Zamówiłam ją na allegro,ponieważ jak wiadomo ciężko dostać ją stacjonarnie.

Maska zamknięta jest w odkręcanym pudełku,wszędzie rosyjskie napisy,ogólnie opakowanie w stylu vintage,bardzo oryginalne. Pierwszy raz zastosowałam ją pod czepek,po umyciu włosów,na jakieś 40 minut. Nałożyłam na skalp,wmasowałam,po czym dałam dość dużą ilość na całą długość. Dodatkowo wszystko podgrzałam suszarką,by składniki lepiej wniknęły we włosy i skalp. Po 40min spłukałam i pozwoliłam włosom wyschnąć naturalnie. Efekt przerósł moje oczekiwania włosy niesamowicie lśniące,gładkie,nawilżone,pachnące..no jak z reklamy. Do tego odbite od nasady,zero obciążenia. No cud. Po raz drugi użyłam jej na około 10 minut,ale efekt nie był już tak spektakularny. Na plus zasługuje też świetny skład.

Maska jest świetna,ale pod warunkiem że będziemy ją trzymać minimum 30 minut oraz nie będziemy jej włosom szczędzić. Moje włosy są farbowane,lekko przesuszone,mają gorsze dni,żyją swoim życiem,puszą się,zdecydowanie brakowało im nawilżenia i wygładzenia,ale z tą maską udało mi się je poskromić Nie wiem,czy przyspiesza wzrost,ponieważ robię inne rzeczy w tym kierunku (m.in pije drożdże),więc na ten temat nie mam zdania. Maska ma śliczny,ciasteczkowy zapach,konsystencję dosyć rzadką,lejącą,ale bez przesady,co ułatwia rozprowadzenie jej na włosach. Niestety jest niewydajna,przy moich włosach (do zapięcia stanika) starczyła na około 8 zastosowań,ale nie szczędziłam jej sobie i zawsze nakładałam dość sporo.
    Na pewno jeszcze ją kupię,jest jedną z lepszych jakich miałam okazję stosować

Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niespodzianka
  • Byłam nieco zawiedziona rosyjskimi kosmetykami, zwłaszcza Szampony Agafii nie przypadły mi do gustu.
    Mimo to kupiłam tą odżywkę, w sumie to nie kierowałam się tym porostem włosów, nie mam z tym problemów , chciałam aby maska nawilżała i nie szkodziła wrażliwej skórze.
    Moje oczekiwania zostały spełnione, włosy po tej maseczce są nawilżone i błyszczące. Nie obciąża, nie podrażnia skóry jak i włosów.
    Jedyny minus, jest trochę za rzadka i opakowanie zupełnie nie poręczne, jak na taką konsystencje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić losek78 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Niewielkie ale
  • Maska przy pierwszym użyciu przesuszyła mi końcówki. Gdy dodałam do niej aloes już wszystko było dobrze

Zalety:
    + Ciekawa konsystencja ( dobrze się nakłada)
    + Po dodaniu aloesu super nawilża
    + Piękny zapach (ciasteczka!)
    + Włosy po użyciu miękkie i sypkie

Wady:
    - Dzięki konsystencji mała wydajność (mam dość dużo włosów)
    - Słabe opakowanie przy takiej konsystencji
    - No i niestety przesuszyła mnie za 1-szym razem

Ilość zużytych opakowań: 3/4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić darat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • Maskę kupiłam jako jeden z wielu kosmetyków do testowania w celu zahamowania wypadania włosów i przyspieszenia porostu.

Ogólnie jestem z niej zadowolona ale kupując produkt nazwany "maską" oczekiwałam troszkę więcej.

Plusy:
    - naturalny skład
    - niesamowity zapach, bardzo przypadł mi do gustu - taki budyniowo-biszkoptowy
    - wydajność - konsystencja jest dość lejąca dzięki czemu wystarczy mała ilość by pokryć włosy (nie spływa z włosów)
    - włosy są po niej sypkie, miękkie i świeże - nie obciąża
    - troszkę zahamowała wypadanie włosów

Minusy:
    - jak dla mnie bardziej to odżywka niż maska do włosów
    - ciężko dostać w sklepach stacjonarnych (trzeba zamawiać co wiąże się z dodatkowymi kosztami)
    - nie zauważyłam większego przyrostu włosów

Chcesz pochwalić Iv87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ją!!
  • Kocham i ubóstwiam tą maskę na pewno nie będzie to ostatnie opakowanie !

PLUSY:
    - wspaniały zapach ! Jak budyń waniliowy 💜💜
    - kremowa konsyatencja
    - wydajność - niewiele potrzeba aby pokryć nią włosy
    - włosy po użyciu tej maski są niesamowicie miekkie, lśniące, lekko rozprostowane
    - zapach utrzymuje się na włosach przez co najmniej dwoe godziny

MINUSY:
    - dostępność - cieżko ją spotkać w sklepach stacjonarnych. Ja swoją kupiłam w sklepie internetowym

Może się powtarzam ale na pewno zakupie ją ponownie ponieważ kocham tą maske !! Chcę jeszcze wypróbować jej siostry, łopianową i jajeczną. Podobno tak samo rewelacyjne

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić malva1986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowna!
  • Uwielbiam ją! Na pewno ją kupie ponownie!

Plusy:
    + niska cena (kilkanaście złotych)
    + cudowny, ciasteczkowy zapach
    + nawilża i odżywia włosy
    + włosy są miękkie i błyszczące

Minusy:
    - dostępność (tylko online)
    - trochę rzadka
    - opakowanie średnio wygodne.

Minusy jednak są mało znaczące, bo działanie przerasta wszystkie wady!

Używam tego produktu od: Pół roku

Chcesz pochwalić misislipy za czytelną i pomocną recenzję?
  • JEST SZAŁ
  • Maska to jak na razie mój KWC.
    Na to składa się przede wszystkim naturalny skład, to jak wpływa na moje włosy no i ogromnym plusem jest tu cena!!!
    Dzięki temu bije wszystkie inne odżywki. Na stałe zagościła w mojej łazience. Przejdźmy do konkretów:

- kocham jej zapach, maślane ciasteczka, ta maska nawet lepiej pachnie niż takie ciasteczka, ma się ochotę ją polizać
    (jestem strasznym wąchaczem im coś mi się bardziej z zapachu podoba tym lepiej
    - naturalny skład
    - konsystencję ma dość rzadką, ale dzięki temu szybko się rozprowadza i mi to akurat odpowiada
    - włosy po nim są przecudowne : nawilżone, sypkie, odżywione, mocno błyszczące, zdrowe
    - bardzo wydajna
    - cena- mam ją po bardzo niskiej cenie !
    - szybkość w działaniu wystarczy 1 minuta, tak jak jest w sposobie użycia, nie trzeba trzmać dłużej, działa na prawdę tak szybko ( więcej o tym poniżej !

Jednynym malutkim minusem, ale to z mojej winy jest to, że chciałam przedobrzyć Trzymałam maseczkę na skórze głowy i włosach 20 min co każde mycie tak na samym początku 1 opakowania, wydawało mi się, że będzie lepiej, ale niestety jeśli chodzi o efekt na włosach to był taki sam. Ale skóra głowy zaareagowała mi łupieżem. Podejrzewam, że za długo i za czesto trzymałam na skórze głowy. Ale nie podałam się ten zapach po prostu nie dawał mi spokoju i teraz nakładam na włosy i jest super !!! Skóre głowy mam dość problematyczną więc tą sfere sobie odpuściłam.
    Co do stosowania jeszcze tojak pisałam juz 1 minutka w rezultacie wystarczy, ja myje włosy osuszam ręcznikiem nakładam maskę wcieram i delikatnie podgrzewam suszarką, na chwilę zawijam w ręcznik i pozwalam w cieple działać maseczce ) Po chwili zmywam letnia woda, efekt murowany ))
    POLECAM )

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Kończe drugie opakowanie

Chcesz pochwalić ladyshadowsh za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij