Powiększ Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• rewelacja!
  • Duże, bardzo ładne opakowanie. Niska cena. Produkt w miarę łatwo dostępny w internecie. Po otwarciu super ciasteczkowy zapach utrzymujący się na włosach niestety bardzo krótko-zaraz po wysuszeniu włosów już go nie czuć. Podoba mi się konsystencja, jest wodnista i bardzo równomiernie się nakłada na włosy. Odjęłam jedną gwiazdkę ze względu na długi czas czekania- nałożenie na włosy,na to czepek, podgrzewam trochę suszarką i zakładam ręcznik na głowę , czekam pół godziny. Za to efekt jest niesamowity. Jeszcze nigdy nie miałam tak puszystych włosów. Są uniesione od nasady. Rewelacja !

Ilość zużytych opakowań: poł pierwszego

Chcesz pochwalić LigiaA za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniawa
  • maska w sumie OK, ale nie zrobiła furory. trzymałam ją zawsze 10min, włosy myję co 2 dni, stosowałam zamiennie z odżywkami co 2-3 mycie

plusy:
    -skład
    -włosy miękkie, sypkie, miałam zwiększony skręt;
    - łatwe rozczesywanie;
    - zapach ciasteczek, który potem długo utrzymywał się na włosach

minusy:
    - nie zwiększył mi się porost włosów, żadnych baby hairów
    - trudno dostępny
    - mało wydajna, starczyła mi na niecały miesiąc, a nie szalałam z ilością
    - jak na taką wydajność maski - za duża cena

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić katarynqa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • Maskę zakupiłam pod wpływem pozytywnych opinii na jej temat pojawiających się wszędzie, w tym i na wizażu. Nie ukrywam, że wiązałam z nią duże nadzieje i zawiodłam się trochę.

Posiadam włosy cienkie, kiedyś mocno kręcone a obecnie falowane (czemu przestały się kręcić jest dla mnie zagadką nie do rozwiązania...), zadbane, z dużą skłonnością do puszenia się. Liczyłam na to, że maska dociąży włosy i nawilży je, nie zależało mi na pobudzeniu wzrostu.

Maska jest bardzo lekka, nie obciąża, a moje włosy wchłaniają ją całą w dosłownie 2 minuty. Do tego stopnia, że nie ma różnicy, czy spłuczę ją czy nie. Obojętnie jaką ilość nałożę, maska z włosów znika i nie ma po niej śladu. Na początku byłam w szoku, ale nie zraziłam się do niej - wręcz przeciwnie, uznałam, że to bardzo dobry znak Po wyschnięciu jednak włosy były bardzo spuszone i miały "nierówną" strukturę, jakby łuski włosa były bardziej otwarte niż zwykle. Fakt, były nawilżone, ale puch był masakryczny... Nie poddałam się jednak i zużyłam całe opakowanie, co w sumie nie było trudne, bo maska jest bardzo lejąca i przez to bardzo niewydajna. Nie zmieniło się jednak jej działanie na moich włosach, puch był wszechobecny.

Podsumowując, jest to jeden z pierwszych (i jak na razie ostatnich) rosyjskich kosmetyków, na którym się zawiodłam. Naprawdę nie wiem, co jest przyczyną tego, ze na moich włosach się nie sprawdziła...

Używam tego produktu od: kwiecień 2014

Chcesz pochwalić bombonlina za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Plusy:
    - zapach (rzeczywiście pachnie jak ciasteczka)
    - porost włosów jakiś jest, tylko, żeby go bardziej zauważyć trzeba by ją stosować dłużej, bo miesiąc to zdecydowanie za mało,
    - SKŁAD!
    - cena może być dość wysoka, ale za taki skład warto zapłacić te 16-25 zł więc nie jest źle,
    - żadko kiedy mam tak miękie włosy jak po użyciu maseczki,
    - nie wysusza,
    - dobrze się zmywa,

minusy:
    -bardzo małowydajna, na początku używałam jej tyle ile innych maseczek, ale po dwóch tygodniach zużyłam już ponad połowę więc musiałam się ogarniczać,
    - troche spływa z włosów, ale trzeba ją dobrze wmasować i jest git,
    - dostępność, ale w sumie na allegro i tak taniej wychodzi niż w sklepie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna maska
  • Nie puszy włosów . Wygładza . Stosowana na skalp ogranicza przetłuszczanie . Polecam stosować na ok 20 - 30 min pod czepek i ręcznik . Porost włosów ? niee . Trzeba stosować regularnie by były fajne efekty oraz nakładać odpowiednią ilość .

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • +cudowny, ciasteczkowy zapach
    +bogaty, naturalny skład
    +włosy są po niej miękkie, wygładzone
    +rośnie mi dużo nowych włosów więc na pewno miała w tym swój udział
    +nakładałam ją najczęściej już po umyciu i świetnie się wtedy sprawdza: ułatwia rozczesywanie oraz, co najważniejsze, nie obciąża

- jako typowa maska pod czepek raczej za słaba
    - rzadzina (przez co mało wydajna)

Na pewno jeszcze do niej wrócę, jednak ze względu na działanie (raczej delikatne) i konsystencję, określiłabym ją bardziej jako dobrą odżywką niż maskę

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewalam sie wiecej
  • Szczerze mowiac, to strasznie sie rozczarowalam. Maska miala pobudzic wlosy i zachamowac wypadanie i chociaz nie spodziewalam sie cudow to po tym calym zachwalaniu jej na m.in. YT czy wizazu to myslalam, ze zauwaze lepsze rezultaty. Maske trzymalam dluzej niz zaleca producent, zazwyczaj min. 30 min do nawet 1 h. Nie zauwazylam, zeby wlosy zaczely mi szybciej rosnac, a do tego zaczely znowu wypadac. Wczesniej stosowalam olejek rycynowy jako wcierke na skalp i wypadanie magicznie ustalo, kiedy przezucilam sie na ta maske to ilosc wypadajacych wlosow sie powiekszyla. I fakt, maska ma fajny, ciasteczkowy zapach, ale szczerze mowiac nie widzialam zadnych rezultatow jakie obiecywal producent.
    Jak widze niektore dziewczyny zachwalaja ten produkt i biarac pod uwage niska cene to warto sie skusic na wyprobowanie, ale szczerze mowiac to jakos specjalnie jej nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca

Chcesz pochwalić emerald_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • + Nie podrażnia skalpu.
    + Pięknie pachnie, a zapach długo utrzymuje się na włosach.
    + Ładne opakowanie.
    + Wydaje mi się, że odżywa skórę głowy.

- Dostępność.
    - Wysusza włosy.
    - Włosy po niej są szorstkie i sztywne.
    - Zero przyrostu.

Reasumując: no nie :/. Spodziewałam się turbo-odżywienia, wysypu baby hair i w ogóle, a dostałam suche, napuszone włosy. Stosuję więc tylko na skalp, ale efektów nie widać.

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smętne włosy
  • Mam włosy:
    - gęste,
    - bardzo długie,
    - o niskiej porowatości,
    - falowane z tendencją do puszenia się i przesuszonych końcówek

Maskę kupiłam ponieważ byłam ciekawa jej działania rzekomo przyspieszającego porost włosów, oraz dlatego, że szukałam lekkiego, nie obciążającego kosmetyku.

Jedyne co urzekło mnie w tej masce to zapach - słodki, ciepły i rzeczywiście przypominający ciasteczka.
    Jednak samo jej działanie zupełnie mnie rozczarowało, tym bardziej że jeżeli chodzi o pielęgnacje moje włosy nie są zbyt wybredne i "trudne".
    Maska przede wszystkim powoduje, że włosy stają się zupełnie bez życia, smętnie sobie wiszą i jednocześnie wyczuwam, że są one pokryte jakimś dziwnym, trudnym do zdefiniowania filmem.

Szybszego porostu natomiast nie odnotowałam.

Używałam tego kosmetyku na najprzeróżniejsze sposoby - na zaledwie 3 minuty, na 10 lub nawet pod czepek jako kompres - w każdym przypadku było tak samo.
    Miałam ulizane, płaskie włosy, które najchętniej jak najszybciej znów bym umyła.

Najgorsze jednak, że końcówki włosów najbardziej ucierpiały przez tą drożdżową kurację - stały się koszmarnie suche i spuszone i teraz muszę ratować je olejowaniem oraz innymi, już sprawdzonymi specyfikami.

Niestety po raz kolejny przekonałam się, że kosmetyki rosyjskie nie służą wszystkim włosom.
    Spośród szerokiej ich gamy, coraz częściej natykam się na takie, które wręcz mi szkodzą zamiast pomagać.
    Przynajmniej tak miało miejsce w przypadku maski drożdżowej Babuszki Agafii.

Całą gwiazdkę, zamiast połowy daję za zapach, który podoba mi się najbardziej

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska dla cierpliwych
  • Tak, jak pisały moje niektóre poprzedniczki-maskę trzeba na włosach trzymać dosyć długo (20-30 minut), aby efekt był zauważalny. Oczywiście nie mówię tu o szybszym wzroście włosów, bo w tygodniu stosuję różne odżywki i maseczki, gdyż nie lubię używać ciągle jednego produktu. W związku z tym ciężko mi powiedzieć czy akurat ten kosmetyk wpływa na porost włosów, ale ma dużo innych pozytywnych właściwości:
    +przepiękny ciasteczkowy zapach,
    +sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i pachnące,
    +ułatwia rozczesywanie (nie wiem dlaczego inne kobiety mają z tym problem, może trzeba podciąć końcówki
    +nadaje włosom zdrowego wyglądu i blasku.

Z minusów mogę wymienić tylko konsystencję, gdyż przy moich bardzo długich włosach opakowanie skończyłam dosyć szybko.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, to nie miałam z tym większego problemu – kupiłam maskę z sklepie zielarskim w Warszawie przy ul. Hożej.

Na zakończenie mogę potwierdzić, że produkt jest naprawdę bardzo dobry i chciałabym jeszcze kiedyś mieć go na swojej półce, jednak ilekroć pomyślę o rosyjskich kosmetykach gdzieś we mnie głęboko odzywa się głos, który przypomina o obecnej sytuacji Rosji z Ukrainą, o tym co dzieje się u naszych sąsiadów tuż obok. Opuściły mnie chęci wspierania rosyjskiego rynku kosmetycznego.
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij