Powiększ Pervoe Reshenie, Receptury Babci Agafii, Maska do włosów na pobudzenie wzrostu `Drożdżowa`
Produkt dostępny w 20 sklepach. Cena już od 7,28 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• Za tą cenę chętnie
  • Największe zalety tego produktu to niska cena oraz stosunkowo dobry efekt.
    Do tego przyjemny zapach i naturalny skład, który u mnie widocznie pobudził włosy do wzrostu.

Jak za cenę 10 zł to na pewno warto. Kupowałam przez naturabazar.pl

Używam tego produktu od: od miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 - 300 ml

Chcesz pochwalić Anette30 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja rąk

• Taka sobie
  • Maska całkiem przeciętna. Pachnie przyjemnie, włosy po niej są całkiem przyzwoite i to wszystko. Nie zauważyłam przyspieszenia wzrostu. Włosy nie układają się po niej jakoś znacząco lepiej. Konsystencja jak dla mnie zbyt wodnista, nieco spływa z włosów. Nie jest bardzo droga, ale trzeba się pomęczyć, żeby ją znaleźć.
    Podsumowując ok, ale bez szału.
    Prawdopodobnie dam jej jeszcze jedną szansę, ale nie w najbliższym czasie.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić KaskaWu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska na czwórkę z minusem.
  • Maska która świetnie pachnie i wygładza włosy.
    Dobrze się rozprowadza na włosach jednak u mnie po nałożeniu tej maski na włosy włosy są tak jakby coś bardziej obciążone bo zaczynają bardziej wypadać niż po zastosowaniu innej maski.
    A szkoda bo jednak ta maska miała zmniejszyć wypadanie włosów a nie je potęgować.

Używam tego produktu od: paru miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić EmkaEmilka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełniła swojego podstawowego zadania
  • Maskę drożdżową kupiłam z myślą o przyspieszonym wzroście włosów, co opisuje producent. Niestety, zawiodłam się. Położona na skórę głowy spowodowała łupież. Odpuściłam sobie nakładanie na skalp, nakładałam na długość - robiła to, co dobra maska powinna robić - wygładzała włosy, nabłyszczała, zmiękczała. Nakładanie jej było przyjemnością, z powodu smacznego zapachu Niestety nie spełniła swojego podstawowego zadania, a dobrą maskę mogę kupić za 5 zł.

Chcesz pochwalić bzonia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Maskę stosowałam z myślą o przyśpieszeniu wzrostu włosów, dlatego nakładałam ją 2-3 razy w tygodniu tylko i wyłącznie na skórę głowy i trzymałam pod czepkiem 30-60 min.

Opakowanie starczyło mi na ponad 2 miesiące stosowania. Po tym czasie zauważyłam, że włosy mam wyraźnie dłuższe, pojawiło się dużo nowych włosków, a zakola (mam je od zawsze, nie są wynikiem problemów hormonalnych) powoli zarastają
    Dodatkowo maska bardzo łatwo się spłukuje oraz nie obciąża moich rzadkich i niezbyt grubych włosów. Po jej zmyciu włosy są puszyste, uniesione u nasady, dobrze się rozczesują.
    Dodatkowo wypada ich zdecydowanie mniej.

W recenzjach często przewija się zapach ciastek. Ja nic takiego nie czuję. Dla mnie ta maska śmierdzi, jednak zapach nie utrzymuje się na włosach, dlatego nie przeszkadza mi to zupełnie.

Zdaję sobie sprawę, że nie na wszytskich działa to samo, ale nakładanie tej maski od połowy długości włosów nie podziała stymulująco na ich wzrost u nikogo!
    Prawidłowo stosowana może (ale oczywiście nie musi) przynieść bardzo dobre rezultaty.

Będę wracała do niej regularnie.

Polecam!

Używam tego produktu od: ponad 2 miesiące

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • No niestety..
  • Aż szkoda, że muszę masce, która ma tak dobre recenzję wystawić własną, niestety gorszą. Zaczęłam stosować ten kosmetyk jakiś czas temu w ramach wielkiego testu rosyjskich kosmetyków, na który skądinąd bardzo czekałam. Niestety akurat maska bardzo mnie rozczarowała.

* Mam włosy bardzo gęste i długie. Raczej zdrowe i bardzo mocne. Ich główną bolączką jest to, że niezaopiekowane bardzo się puszą i diabelski upór stawiają przed w miarę trwałym utrzymaniem ich w ładzie.
    * Maska drożdżowa ma cudowny zapach i tragiczną konsystencję. Pachnie jakimiś wycukrowanymi po brzegi ciastkami - szalenie słodko, intensywnie, może dla niektórych drażniąco, ale na pewno nietypowo. Natomiast już konsystencja to totalny pasztet. Jest koszmarnie rzadka i lejąca. I nie chodzi już tutaj o to, że może spłynąć z głowy, bo akurat w moje gęste włosy jakoś tam się wkręci. Problem jest jednak nawet przy nabieraniu maski z opakowania. Niestety konsystencja obniża wydajność. Nie polecam nakładać jej na włosy "z wody", bo wszystko Wam zjedzie.
    * Przyznam, że ten kosmetyk to było pasmo niekończących się niespodzianek i zdziwień, bowiem nie pamiętam, kiedy ostatnio jakaś maska tak przychlastnęła mi włosy, jak Agafia. Po prostu przyklap się u mnie nie zdarza, a tu proszę. Jest w niej coś takiego, że moim włosom nie służy. Przyznam, że na początku trzymałam maskę dosyć długo i nakładałam ją od połowy długości włosa. Potem przeczytałam na etykiecie, że wystarczą jakieś 2-3 minuty i liczyłam, że to będzie recepta na sukces. Okazuje się, że poprawa była tylko częściowa. Oklap był jakby mniejszy, ale wciąż zauważalny. Jest to niestety wada dyskwalifikująca.
    * Oprócz wielkiego minusa można zauważyć jakieś tam plusy. Maska zmiękcza włosy, dobrze się po niej rozczesują i są błyszczące. Końcówki nie są tak poszarpane, włosy się nie puszą. Tylko cóż z tego, takie efekty daje mi pierwsza lepsza maska choćby z Kallosa, więc nie wydaje mi się, żeby plusy wymienione tutaj miały jakoś szczególnie podbić ocenę produktu.
    * Odniosę się jeszcze do głównej obietnicy, czyli do przyspieszenia wzrostu włosa i podsumuję to krótko - niczego nie widzę.
    * Maska zamknięta jest w niewielkim, okrągłym, plastikowym słoiczku. Pominę jego wygląd, bo tutaj nie ma się czego czepiać. Opowiem raczej o funkcjonalności, która niestety jest średnia. Nie wiem, czy to wada tylko mojego opakowania, czy wszystkich, ale mój słoik bardzo ciężko się dokręca. Ponadto denerwuje mnie ta nakładka pod wieczkiem, którą za każdym razem trzeba podważyć paznokciem i odłożyć na bok przy okazji brudząc wszystko maską. Wystarczyłoby chyba sreberko, bo to denko i tak bardziej szczelne nie jest...
    * Maska nie jest szczególnie droga, około 10 złotych. Należy jednak dodać do niej koszt przesyłki, bowiem ja dałam radę znaleźć kosmetyki Pervoe Reshenie tylko w Internecie. Wydajność jest słaba, za głównego sprawcę uważam niestety wspominaną konsystencję.

Według mnie nie warto. Widzę, że maska znalazła rzesze wielbicieli, natomiast ja nie widzę w niej niczego dobrego, czy odkrywczego. Skład owszem fajny, ale efekty za tym nie idą. Dramatyczna konsystencja, przychlast na głowie i nie dostajemy w zamian nic, czego nie uzyskamy od typowych masek z drogerii. Dwója.

Używam tego produktu od: Ok. 3 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • tania i całkiem dobra maska
  • wpadła mi ona w ręce gdzieś z 1,5 roku temu pierwszy raz, cena dosyć niska więc pomyślałam spróbuję , użyję, miałam wtedy małe problemy z włosami które wystąpiły po pewnym zabiegu fryzjerskim więc łapałam się czego mogłam i muszę przyznać że nie przypuszczałam że będzie ona całkiem niezłym kosmetykiem. Ja maskę nakładam na około 30 min.
    Plusy:
    -włosy nawilżone
    -lśniące
    -nie puszące się
    -mięciutkie
    -sypkie
    -nie obciąża włosów
    - prześlicznie pachnie

(nie wiem czy faktycznie jest po niej szybszy wzrost włosów ponieważ mi włosy i tak bardzo szybko rosną więc nie potrafię tego stwierdzić)

Mały minusik za konsystencję:
    -mogłaby być trochę gęściejsza

Używam tego produktu od: 1,5 roku

Chcesz pochwalić Mika7891 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KWC
  • Używam tej maski od około 2 tygodni około 2 razy w tygodniu. Włosy sa po niej super miękkie, lśniące, wyglądają na odżywione, ale nie są absolutnie obciążone a miałam z tym problem w przypadku masek drogeryjnych, nie ma żadnych dziwnych składników a do tego alkohol jest daleko w składzie, jest troszkę lejąca ale daje rade ją założyć na włosy . Ma niby przyspieszać wzrost włosów czy tak jest nie wiem bo pije również drożdże i pokrzywę więc trudno mi orzec czy sama maska pomaga ale jak zapuszczacie włosy to na pewno jest super wspomagaczem każdy powinien ją wypróbować.,
    UWAGA
    Najlepszy efekt daje nałożenie maski na około 5-7 minut i zawinięcie ich w ręcznik i nastepnie spłukanie chłodną wodą (nalezy pamiętać aby dokładnie spłukać). Mam włosy puszące się i cienkie, na grube pewnie troche dłużej można potrzymać.

Używam tego produktu od: 2 tyg
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić LolipopGirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwyczajna
  • Kupując produkt miałam nadzieje, że będzie hitem.
    Zacznę od plusów: pięknie pachnie ciasteczkami, ma świetny skład i dobre opakowanie. Niestety ta maska to nic ciekawego... Nakładałam ją tylko przed myciem bo obciążała, poza tym moich włosów nie wzmocniła, nie były bardziej błyszczące, ani nie wypadały mniej, jest zbyt rzadka, a w porównaniu do działania i wydajności mogę śmiało powiedzieć, że jest droga.

Chcesz pochwalić Paula_luna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie nic ciekawego.
  • To moja druga "babuszka" - poprzednio byłam w posiadaniu maski do twarzy. Powiem szczerze, że jak na razie nie czuję się zachęcona produktami tej firmy. Niby nie szkodzą, ale niewiele robią.
    Kupiłam tę licząc na wzmocnienie i to co robią przeciętne odżywki - wygładzenie, odrobinę nawilżenia. Skład robił wrażenie, więc wydaje mi się, że moje oczekiwania nie były wygórowane.
    Maskę nakładałam na skórę głowy oraz długość włosów. Ogólnie przy nakładaniu trzeba uważać, bo produkt jest dość rzadki. O, dziwo, konsystencja nie przeszkadzała mu w byciu wydajnym, a może raczej: przeciętnie wydajnym jak na konsystencję
    Po raz kolejny w przypadku tej firmy mam pozytywne wrażenia zapachowe - maska pachnie nie drożdżami, a ciastkami biszkoptowymi
    Jeśli chodzi o samo działanie, to było dość nijakie. Włosów nie wypadało ani mniej ani więcej, było wprawdzie nawilżenie, ale nie wygładzenie - włosy latały dookoła i były takie "kaczuszkowato miękkie", a ja, delikatnie mówiąc, nie przepadam za takim efektem.
    Kosmetyk zużyłam cały, bo liczyłam na to, że w końcu coś pyknie choć z tym wzmocnieniem, no, ale nie stało się nic ciekawego

Używam tego produktu od: 2 miesiące temu przez ok. miesiąc

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?