Powiększ Pervoe Reshenie, Przepisy Babci Agafii, Maska do włosów drożdżowa na pobudzenie wzrostu

Zgłoszony przez Dragonblood

Maska do włosów drożdżowa to wspaniały sposób na przyśpieszenie wzrostu włosów. Drożdże piwne to naturalne źródło białka, witamin i mikroelementów, które przenikają w strukturę włosa, wzmacniając je i przyspieszając wzrost. Olej z kiełków pszenicy posiada działanie regeneracyjne i przeciwdziałające wypadaniu. Sok z brzozy to znany ludowy środek na wzmocnienie cebulek włosowych. Dzięki zawartości olejów z zimnego tłoczenia maska ułatwia rozczesywanie. Włosy stają się jedwabiste i pełne blasku.
Nie zawiera PEG i parabenów.

Maska zawiera ekstrakty z:
- Drożdże piwne (Yeast Extract) – poprawiają strukturę włosa, wzmacniają, przyśpieszają wzrost.
- Sok brzozowy (Betula Alba Juice) – wzmacnia cebulki włosowe, nadaje włosom blask, zapobiega wypadaniu.
- Oman wielki (Inula Helenium Extract) – działa antyseptycznie i przeciwbakteryjnie
- Mącznica lekarska ( Arctostaphylos Uva Ursi Extract) - znakomity naturalny antyseptyk
- Ostropest plamisty (Silybum Marianum Extract) - łagodzi stany zapalne i hamuje zmiany skórne.
oraz oleje z zimnego tłoczenia:
- Olej z kiełków pszenicy (Triticum Vulgare Germ Oil) - regeneruje wnętrze włosów, odtwarza naturalną osłonkę i wygładza ich powierzchnie. Chroni przed nadmierną utratą wody oraz promieniowaniem UV.
- Olej z nasion białej porzeczki (Ribes Aureum Seed Oil) – wykazuje działanie przeciwzapalne, intensywnie odżywia włosy.
- Olej z orzeszków cedrowych (Pinus Siberica Cone Oil) – ogranicza łojotok, zwalcza łupież, stymuluje krążenie podskórne i przeciwdziała wypadaniu włosów
- Olej z owoców dzikiej róży ( Rosa canina Fruit Oil) - odżywia, nawilża i uelastycznia włosy

Skład: Aqua with infusions of: Yeast Extract, Betula Alba Juice; enriched by extracts: Inula Helenium Extract, Arctostaphylos Uva Ursi Extract, Silybum Marianum Extract, Cetrionium Chloride, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Guar Gum; cold pressed oils: Triticum Vulgare Germ Oil, Ribes Aureum Seed Oil, Pinus Siberica Cone Oil, Rosa Canina Fruit Oil, Ascorbic Acid, Panthenol, Glucosamine, Citric Acid, Parfum, Benzoic Acid, Sorbic Acid

/n/

• super
  • Plusy:
    - zapach (rzeczywiście pachnie jak ciasteczka)
    - porost włosów jakiś jest, tylko, żeby go bardziej zauważyć trzeba by ją stosować dłużej, bo miesiąc to zdecydowanie za mało,
    - SKŁAD!
    - cena może być dość wysoka, ale za taki skład warto zapłacić te 16-25 zł więc nie jest źle,
    - żadko kiedy mam tak miękie włosy jak po użyciu maseczki,
    - nie wysusza,
    - dobrze się zmywa,

minusy:
    -bardzo małowydajna, na początku używałam jej tyle ile innych maseczek, ale po dwóch tygodniach zużyłam już ponad połowę więc musiałam się ogarniczać,
    - troche spływa z włosów, ale trzeba ją dobrze wmasować i jest git,
    - dostępność, ale w sumie na allegro i tak taniej wychodzi niż w sklepie

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić shoutitloud za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajna maska
  • Nie puszy włosów . Wygładza . Stosowana na skalp ogranicza przetłuszczanie . Polecam stosować na ok 20 - 30 min pod czepek i ręcznik . Porost włosów ? niee . Trzeba stosować regularnie by były fajne efekty oraz nakładać odpowiednią ilość .

Chcesz pochwalić NowaLimonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra odżywka
  • +cudowny, ciasteczkowy zapach
    +bogaty, naturalny skład
    +włosy są po niej miękkie, wygładzone
    +rośnie mi dużo nowych włosów więc na pewno miała w tym swój udział
    +nakładałam ją najczęściej już po umyciu i świetnie się wtedy sprawdza: ułatwia rozczesywanie oraz, co najważniejsze, nie obciąża

- jako typowa maska pod czepek raczej za słaba
    - rzadzina (przez co mało wydajna)

Na pewno jeszcze do niej wrócę, jednak ze względu na działanie (raczej delikatne) i konsystencję, określiłabym ją bardziej jako dobrą odżywką niż maskę

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić margalit za czytelną i pomocną recenzję?
  • spodziewalam sie wiecej
  • Szczerze mowiac, to strasznie sie rozczarowalam. Maska miala pobudzic wlosy i zachamowac wypadanie i chociaz nie spodziewalam sie cudow to po tym calym zachwalaniu jej na m.in. YT czy wizazu to myslalam, ze zauwaze lepsze rezultaty. Maske trzymalam dluzej niz zaleca producent, zazwyczaj min. 30 min do nawet 1 h. Nie zauwazylam, zeby wlosy zaczely mi szybciej rosnac, a do tego zaczely znowu wypadac. Wczesniej stosowalam olejek rycynowy jako wcierke na skalp i wypadanie magicznie ustalo, kiedy przezucilam sie na ta maske to ilosc wypadajacych wlosow sie powiekszyla. I fakt, maska ma fajny, ciasteczkowy zapach, ale szczerze mowiac nie widzialam zadnych rezultatow jakie obiecywal producent.
    Jak widze niektore dziewczyny zachwalaja ten produkt i biarac pod uwage niska cene to warto sie skusic na wyprobowanie, ale szczerze mowiac to jakos specjalnie jej nie polecam.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiaca

Chcesz pochwalić emerald_me za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia
  • + Nie podrażnia skalpu.
    + Pięknie pachnie, a zapach długo utrzymuje się na włosach.
    + Ładne opakowanie.
    + Wydaje mi się, że odżywa skórę głowy.

- Dostępność.
    - Wysusza włosy.
    - Włosy po niej są szorstkie i sztywne.
    - Zero przyrostu.

Reasumując: no nie :/. Spodziewałam się turbo-odżywienia, wysypu baby hair i w ogóle, a dostałam suche, napuszone włosy. Stosuję więc tylko na skalp, ale efektów nie widać.

Ilość zużytych opakowań: 1 kończę

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Lady Foote za czytelną i pomocną recenzję?
  • Smętne włosy
  • Mam włosy:
    - gęste,
    - bardzo długie,
    - o niskiej porowatości,
    - falowane z tendencją do puszenia się i przesuszonych końcówek

Maskę kupiłam ponieważ byłam ciekawa jej działania rzekomo przyspieszającego porost włosów, oraz dlatego, że szukałam lekkiego, nie obciążającego kosmetyku.

Jedyne co urzekło mnie w tej masce to zapach - słodki, ciepły i rzeczywiście przypominający ciasteczka.
    Jednak samo jej działanie zupełnie mnie rozczarowało, tym bardziej że jeżeli chodzi o pielęgnacje moje włosy nie są zbyt wybredne i "trudne".
    Maska przede wszystkim powoduje, że włosy stają się zupełnie bez życia, smętnie sobie wiszą i jednocześnie wyczuwam, że są one pokryte jakimś dziwnym, trudnym do zdefiniowania filmem.

Szybszego porostu natomiast nie odnotowałam.

Używałam tego kosmetyku na najprzeróżniejsze sposoby - na zaledwie 3 minuty, na 10 lub nawet pod czepek jako kompres - w każdym przypadku było tak samo.
    Miałam ulizane, płaskie włosy, które najchętniej jak najszybciej znów bym umyła.

Najgorsze jednak, że końcówki włosów najbardziej ucierpiały przez tą drożdżową kurację - stały się koszmarnie suche i spuszone i teraz muszę ratować je olejowaniem oraz innymi, już sprawdzonymi specyfikami.

Niestety po raz kolejny przekonałam się, że kosmetyki rosyjskie nie służą wszystkim włosom.
    Spośród szerokiej ich gamy, coraz częściej natykam się na takie, które wręcz mi szkodzą zamiast pomagać.
    Przynajmniej tak miało miejsce w przypadku maski drożdżowej Babuszki Agafii.

Całą gwiazdkę, zamiast połowy daję za zapach, który podoba mi się najbardziej

Używam tego produktu od: dwa miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić zorzanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Maska dla cierpliwych
  • Tak, jak pisały moje niektóre poprzedniczki-maskę trzeba na włosach trzymać dosyć długo (20-30 minut), aby efekt był zauważalny. Oczywiście nie mówię tu o szybszym wzroście włosów, bo w tygodniu stosuję różne odżywki i maseczki, gdyż nie lubię używać ciągle jednego produktu. W związku z tym ciężko mi powiedzieć czy akurat ten kosmetyk wpływa na porost włosów, ale ma dużo innych pozytywnych właściwości:
    +przepiękny ciasteczkowy zapach,
    +sprawia, że włosy są miękkie, elastyczne i pachnące,
    +ułatwia rozczesywanie (nie wiem dlaczego inne kobiety mają z tym problem, może trzeba podciąć końcówki
    +nadaje włosom zdrowego wyglądu i blasku.

Z minusów mogę wymienić tylko konsystencję, gdyż przy moich bardzo długich włosach opakowanie skończyłam dosyć szybko.

Natomiast jeśli chodzi o dostępność, to nie miałam z tym większego problemu – kupiłam maskę z sklepie zielarskim w Warszawie przy ul. Hożej.

Na zakończenie mogę potwierdzić, że produkt jest naprawdę bardzo dobry i chciałabym jeszcze kiedyś mieć go na swojej półce, jednak ilekroć pomyślę o rosyjskich kosmetykach gdzieś we mnie głęboko odzywa się głos, który przypomina o obecnej sytuacji Rosji z Ukrainą, o tym co dzieje się u naszych sąsiadów tuż obok. Opuściły mnie chęci wspierania rosyjskiego rynku kosmetycznego.
    Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Czerwona Kokarda za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie wiem co myśleć...
  • Zacznę od tego, że mam zdrowe włosy, nie farbowane, schną sobie naturalnie, nie używam gorących urządzeń do stylizacji. Kupiłam ją po przeczytaniu recenzji i wspaniałego składu.
    + cena
    + super skład
    +łagodzi skórę
    + włosy nie fruwają po niej na wszystkie strony
    + włosy są odpowiednio dociążone
    - nie nawilża, w zasadzie nie robi nic, włosy są po prostu takie jakbym umyła je tylko szamponem
    - nie ułatwia rozczesywania

Używam tego produktu od: użyłam kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: pół słoiczka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Espoir91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoita maska
  • Kupiłam jakoś kilka miesięcy temu,musiałam ją wypróbować po przeczytaniu tych wszystkich zachwalających ją w niebiosa opinii. Zamówiłam ją na allegro,ponieważ jak wiadomo ciężko dostać ją stacjonarnie.

Maska zamknięta jest w odkręcanym pudełku,wszędzie rosyjskie napisy,ogólnie opakowanie w stylu vintage,bardzo oryginalne. Pierwszy raz zastosowałam ją pod czepek,po umyciu włosów,na jakieś 40 minut. Nałożyłam na skalp,wmasowałam,po czym dałam dość dużą ilość na całą długość. Dodatkowo wszystko podgrzałam suszarką,by składniki lepiej wniknęły we włosy i skalp. Po 40min spłukałam i pozwoliłam włosom wyschnąć naturalnie. Efekt przerósł moje oczekiwania
    Włosy niesamowicie lśniące,gładkie,nawilżone,pachnące..no jak z reklamy. Do tego odbite od nasady,zero obciążenia. No cud. Po raz drugi użyłam jej na około 10 minut,ale efekt nie był już tak spektakularny. Na plus zasługuje też świetny skład.

Maska jest świetna,ale pod warunkiem że będziemy ją trzymać minimum 30 minut oraz nie będziemy jej włosom szczędzić. Moje włosy są farbowane,lekko przesuszone,mają gorsze dni,żyją swoim życiem,puszą się,zdecydowanie brakowało im nawilżenia i wygładzenia,ale z tą maską udało mi się je poskromić Nie wiem,czy przyspiesza wzrost,ponieważ robię inne rzeczy w tym kierunku (m.in pije drożdże),więc na ten temat nie mam zdania. Maska ma śliczny,ciasteczkowy zapach,konsystencję dosyć rzadką,lejącą,ale bez przesady,co ułatwia rozprowadzenie jej na włosach. Niestety jest niewydajna,przy moich włosach (do zapięcia stanika) starczyła na około 8 zastosowań,ale nie szczędziłam jej sobie i zawsze nakładałam dość sporo.
    Na pewno jeszcze ją kupię,jest jedną z lepszych jakich miałam okazję stosować

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić SweetDarling07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • niespodzianka
  • Byłam nieco zawiedziona rosyjskimi kosmetykami, zwłaszcza Szampony Agafii nie przypadły mi do gustu.
    Mimo to kupiłam tą odżywkę, w sumie to nie kierowałam się tym porostem włosów, nie mam z tym problemów , chciałam aby maska nawilżała i nie szkodziła wrażliwej skórze.
    Moje oczekiwania zostały spełnione, włosy po tej maseczce są nawilżone i błyszczące. Nie obciąża, nie podrażnia skóry jak i włosów.
    Jedyny minus, jest trochę za rzadka i opakowanie zupełnie nie poręczne, jak na taką konsystencje.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić losek78 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij