Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Powiększ Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Zgłoszony przez czaryMary5620

Odkryj naturalne piękno! 16 supertrwałych i naturalnych kolorów w wygodnej butelce z aplikatorem, dzięki której farbowanie jest bardzo łatwe i przyjemne!
Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający połysk. Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry. Specjalnie opracowane receptury farb zostały dodatkowo wzbogacone gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos.
Produkt składa się z: farby w saszetce (nr 1) - 40 ml, utrwalacza w wygodnej buteleczce z aplikatorem (nr 2) – 40 ml, rękawiczek.

Cena: ok. 5zł / 80ml

• super
  • Farbuje się nią już długo, służy mi bardzo.
    +cena
    +wybór kolorów
    +dołączony aplikator
    +włosy się ładnie błyszczą
    +w niektórych dodatkowo można dostać olejek

polecam.
    Minusów brak.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: trochętegobyło

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Niedawne farbowanie Marionem było bardzo nieszczęśliwe - na dobitkę kolor wypłukał się z odrostów. Zwykle farbuję włosy raz na miesiąc, co i tak jest zbyt częste. Niestety, odrosty to odrosty - jako, że tę farbę miałam w zapasie, uznałam, że ją wykorzystam, pomimo iż ostatnio ta firma mnie zawiodła.

Farbowałam ciemnym kasztanem. Kolor wyszedł zbyt ciemny, na szczęście bez buraczkowych, fioletowych podtonów. Na samym początku, wygląda trochę zbyt sztucznie, acz może to wynikać z faktu, iż w tak ciemnych włosach nie czuję się dobrze. Jednak poza tym nie mogę mu nic zarzucić - pokrył odrosty, jest równomierny, nie zmył się od razu (myję włosy codziennie).

Farbę rozrabia się w aplikatorze, acz wylewanie farby z saszetki do aplikatora nie jest zbyt wygodne. Szybko się rozrabia (minuta potrząsania). Aplikator jest miękki nie ma problemu z wyciskaniem. Niestety, farba jest wodnista i spływa. Łatwo upaćkać łazienkę, jeśli nie jest się ostrożnym. Z skóry zmywa się bezproblemowo, jeśli zastosujemy tłusty krem ochronny. Nie śmierdzi jak inne farby, co w sumie też jest plusem.

Duży pozytyw za to, że nie niszczy włosów- nie wysuszyło mi ich, nie zauważyłam wypadania (użyłam odżywki po farbowaniu). Trochę podrażniło mi skórę głowy (swędziała jeszcze następnego dnia po farbowaniu), ale nie dostałam łupieżu.

Ogólnie, jest to bardzo fajny produkt w naprawdę niskiej cenie (dałam 4 zł w promocji). Niestety, nie do końca odpowiada mi kolor, który wyszedł za ciemny - następnym razem wybierając brązy wezmę jaśniejszy odcień.

Używam tego produktu od: 7 dni temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Zakupiłam tą farbę z dołączonym olejkiem arganowym, teraz wiem po co go dali. Farba zostawia po sobie spustoszenie. Zniszczyła mi bardziej włosy niż super rozjaśniacz z tejże firmy który stosowałam kilka miesięcy temu do pasemek!
    Kolor wybrałam Naturalny blond. Trzymałam zgodnie z zaleceniem 30 minut (15 dałam na odrosty + 15 reszta włosów).
    Kolor wyszedł OKROPNY! Ciemny, szaro-bury, matowy, nie miał nic wspólnego z kolorem na opakowaniu, ani z jakimkolwiek blondem!
    Nawet gdyby to był jasny brąz...ale to - do niczego nie podobne.
    I myję włosy, myję....trochę kolor zjaśniał, ale odcień dalej bury i brzydki, tylo jaśniejszy.
    A najgorsze jest to że po farbowaniu włosy przypominają druty.
    NIE POLECAM.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Skuszona pozytywnymi recenzjami, niską ceną i tym że do farby dołączony był olejek arganowy kupiłam tę farbę. niestety był to wielki błąd w trakcie trzymania farby nic nie nie działo ale po zmyciu tragedia. Głowa mnie tak strasznie swędzi że czasem nie można wytrzymać, to samo miałam po farbach Joanny Niestety nie dla mnie ona stworzona, musze szukać czego innego.
    Co do koloru (użyłam orzechowego brązu) wyszedł taki sobie z prześwitami pomarańczu :/
    Jedyny plus to fajna buteleczka z aplikatorem co znacznie ułatwia farbowanie i za to tylko ta jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić sophia__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor super jednak..
  • Kolor ciemny blond- pokrył dośc znacznie rozjaśnione przedtem włosy, nie zniszczył ich , jednak.. kolor wypłukał się bardzo szybko po jakimś tygodniu nie było już śladu po farbie ...

+ Farba jest wydajna
    + nie śmierdzi
    + CENA!!!
    + kolor trochę ciemniejszy ale i tak bardzo ładny i naturalny

- Aplikacja ) wylewanie farby ze saszetki nie jest zbyt przyjemne) :/
    - Farba wypłukuje się w tempie natychmiastowym

Polecam tą farbę osobom, które często zmieniają swój kolor włosów, bo farba bardzo szybko się wypłukuje jednakże na dłuższą metę farbka nie daje sobie rady :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie...
  • Ja mam akurat kolor jasny blond [ rozjaśniacz o 3-4 tony].
    W opakowaniu nie znajdziemy typowym dwóch pojemniczków : pasty + aktywatora. Wszystko zapakowane jest w 3 saszetki. Cóż, jak komu wygodniej. Produkt wzbogadzony w proteiny jedwabiu.Rozjaśniacz od Marion jest bardzo mocny. Z tak ciemnego koloru otrzymałam miedziany blond { producent ostrzega o takiej ewentualności }. Nie jestem jednak pewna, czy taki efekt chcę osiągnąć. Ogólnie nie niszczy ona włosów tak mocno jak Joanna, ale zapach nadal jest paskudny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JkochaJszlocha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jest źle
  • Niestety nie uzyskałam takiego koloru jaki chciałam. Przetestowałam wczoraj burgund (trzecia na zdjęciu serii tych farb), liczyłam na mocny, czerwony połysk ale niestety wyszedł mi ciemny brąz z lekkim połyskiem czerwieni. Spodziewałam się lepszego koloru. Ale farba jest tania, przyjemna w użyciu i jest jej dużo.

Używam tego produktu od: Wczoraj
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Claudia2102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładny efekt
  • Wczoraj pierwszy raz farbowałam włoski farbą firmy Marion. Dokładnie czekoladowy brązik. Porzednio farbowałam inną, ukazały się rudawe prześwity(dodam, że farbowałam na ciemny brąz). Obecnie efekt farbowania uważam za super.
    +zapach
    +nie podrażnia skóry głowy
    +nie wydały mi włosy garściami, jak przy innych farbach (garnier, sayoss, l\'oreal, itp)
    +ładny kolor
    +kryje
    Jedynym minusikiem jest, brak odżywki, ale za taką cene nie ma co marudzić. Ja po farbowaniu miałam szorstkie włosy, dlatego wzięłam odżywkę biosilk i włoski są miękkie, błyszczące i pięknie pachnął.
    Po jakimś czasie napiszę, jak farba się zachowuje na włosach.
    I minął prawie miesiąc Włosy nadal mają piękny kolorek, błyszczą się i są miękkie. Z pewnością kupię następne opakowanie.
    Używam tego produktu od: wczorajIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Mimiska89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fantastyczna
  • Doskonale kryje, nie spływa, włosy po farbowaniu są lśniące i miękkie, kolor długo się utrzymuje. Po żadnej innej farbie moje włosy nie wyglądały tak zdrowo i pięknie. Polecam!!!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania (duże?)

Chcesz pochwalić Jadwiczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie dla mnie
  • Zachęcona niską ceną i opinią przyjaciółki, która używa tych farb w odcieniu brązu postanowiłam spróbować.
    Zakupiłam platynowy blond i ochoczo zabrałam się za rozjaśnianie. Niestety mimo trzymania specyfiku prawie godziny na głowie na moich włosach nic się nie zmieniło! Kompletnie nic! Dodam jeszcze,że kolorem wyjściowym był Naturalny blond z Joanny.
    Zaskoczył mnie wyjątkowo przyjemny zapach jak na farbę do włosów
    Daję gwiazdkę za zapach i cenę

Plusy:

- niska cena
    -przyjemny zapach

Minusy:

- kompletny brak działania

Chcesz pochwalić paulina887 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja
  • Jak dla mnie same ochy i achy. bardzo przystępna cena ( 3,99 w promocji "Natura". Kolory zgdone z pokazanymi na opakowaniu ( przynajmniej u mnie). Nie wypłukuje się jak inne farby. Włosy błyszczą nawet po miesiącu mycia, są miękkie. ma przyjemny zapach. Sama koloryzacja podobna jak w innych markach. jedynym minusem może być brak odżywki w pudełku. Ale ktoś kto dba o włosy zapewne posiada swoją ulubioną odżywkę w domu.

Używam tego produktu od: 2013
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe opakowania

Chcesz pochwalić aplle1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam ją w naturze,potrzebowałam czegoś taniego na szybko. Użyłam odcienia Ciemny Kasztan. Włoski na początku miały fioletową poświatę, wyglądały trochę sztucznie ale nie przeszkadzało mi to. Po kilku kilkunastu myciach rozjaśniły się troszeczkę i straciły fioletową poświatę, wymyły się do ślicznego brązu.

Plusy:
    trwałość, 2 miesiące spokojnie
    wydajna
    nie śmierdzi aż tak bardzo
    nie niszczy jakoś szczególnie włosów
    tania

Minusów nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić evanes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra i tania
  • Farbę kupiłam w Drogerii Natura w cenie ok. 4,50 zł.
    Chciałam zlikwidować rudość - pozostałość po farbie Garnier.

PLUSY:
    *Łatwa aplikacja.
    *Farba nie spływa z włosów.
    *Jedno opakowanie wystarcza na moje włosy ( grube i gęste sięgające pasa - swoją drogą nie wiem jak można zużywać aż 2 opakowania farby przy dużo krótszych włosach, bo przecież więcej nie znaczy lepiej).
    *Farba ładnie zakrywa rudość.
    *Przystępna cena - umówmy się - za 4 czy 5 zł bardzo rzadko można kupić produkt dobrej jakości.

MINUSY ( w zasadzie ich nie ma, ale gdybym miała cokolwiek zarzucić to będzie to właśnie to ) :
    *Ograniczona dostępność - poza Naturą praktycznie nigdzie nie widziałam tych farb.
    *Umiarkowane wypłukiwanie się - jestem w stanie to wybaczyć zważywszy na cenę.

Wiele osób zarzuca farbom Marion brak odżywki dołączonej do opakowania. Warto byłoby jednak być realistkami - produkt kosztuje max. 5 zł - nie oczekujcie, że w środku będzie cały pakiet farby i odżywki i może jeszcze maseczki wygładzającej do włosa
    Cieszmy się, że mamy fajny, polski produkt do koloryzacji włosów, który być może i plącze włosy, może i bez maski nawilżającej są nie do rozczesania , ale przynajmniej za rozsądne pieniądze każda z nas może sobie pozwolić na koloryzację na dobrym poziomie

Z moich włosów farby typu L'Oreal , Garnier, Pallette spływały po 3 myciach. Marion utrzymuje się ok 4 tygodni w stanie niezmienionym. Po każdej koloryzacji , jeśli zabezpieczymy włosy dobrą maską lub odżywką silnie nawilżającą - włosy naprawdę wyglądają rewelacyjnie.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Psotniczka1987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • "Zdradziłam" tą farbe z inna dużo droższą loreala i sie załamałam nigdy juz tego nie zrobie

Bardzo fajna farba dobrze kryje i ma intensywny kolor czasami elektryzuja mi się po niej włosy na poczatku ale za 6zł moge jej to wybaczyć

Używam tego produktu od: 2lata

Chcesz pochwalić zmija121 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Widząc te farby jako nowośc w drogerii Natura, długo zastanawiałam się czy ją kupic ale w końcu za cenę 4zł skusiłam się
    Na początku duży plus za buteleczkę z aplikatorem co mi bardzo ułatwia nakładanie farby. Faktycznie jest ona dośc wodnista, ale nie spływa wcale z włosów.
    Zapach nie drażniący jak w przypadku innych farb, powiedziała bym nawet, że całkiem przyjemny.
    Kolor wychodzi dokładnie taki sam jak na opakowaniu (przetestowałam już kasztanowy brąz i czekoladowy brąz).
    Włosy po zafarbowaniu gładkie, przyjemne w dotyku, błyszczące.
    Co najważniejsze farba wypłukuje się z włosów równomiernie.
    Na prawdę pozytywne zaskoczenie ;]

Chcesz pochwalić violajka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • trudno powiedzieć
  • Plusy tej farby:
    - trwały kolor (intensywny burgund)
    - zapach
    - cena
    - nie spływa z włosów a początkowo jest takie wrażenie, że będzie się tak działo

Minusy

- pomimo aplikatora trudno ją nałożyć na same odrosty "ciapie się" po całej głowie

Nie kupię tej farby z powodu konsystencji Używam tego produktu od: 2 m-ceIlość zużytych opakowań: 2 opakowania.

Po spłukaniu farby nalezy nałożyć dużo odżywki, bo włosy są bardzo splątane

Chcesz pochwalić TUSIA__B za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wystarczająca
  • Farbę kupiłam skuszona ceną, przez parę miesięcy leżała grzecznie w łazience aż do chwili, gdy postanowiłam uszczęśliwic nią moje włosy. Kolor rubinowa czerwień wyszedł na podobieństwo lekko nadpsutego bakłażana, na szczęście dość szybko zaczął przypominać wersję na opakowaniu. Po farbowaniu włosy mimo odżywki były matowe, lekko twarde i szorstkie. Efekt zniknął po kolejnym myciu i po wmasowaniu połowy opakowania maski. Mimo oczywistych minusów farba jest całkiem dobra, najwazniejsze - nie uczula i nie przesusza skóry glowy, co wśród drogeryjnych farb jest raczej nieczęste. Niedługo planuję kolejne podejście do tej farby, tym razem z kolorem "miedziany bursztyn".Używam tego produktu od: tygodniaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie - rubinowa czerwień

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nanette za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra na kurczaka
  • Witam, Oceniam odcień platynowy blond nr 692.
    A więc tak, z natury jestem ciemną brunetką jednak od jakiegoś czasu farbuje się na blond. Zawsze robiłam to u fryzjera, niestety ostatnim razem wyszłam z kurczakiem na głowie :/ A więc spróbowałam tego co dostępne w sklepach, kupiłam rozjaśniacz Mariona do całych włosów, rozjaśniło dość dobrze na złoty kolor, połorzyłam na to pierw Syoss'a mroźny perłowy blond, wyszedł pomarańcz :/ Byłam wręcz w szoku aż wstyd z takim czymś wyjść znowu do drogerii po nowa farbe, ale się przemogłam i kupiłam również firmy Marion tą platynke, i szczerze jestem pozytywnie zaskoczona, nie tylko ceną 3,99 Fakt, jak w kilku opiniach, wyszły bardziej popielate jak platynowe, ale zakryło kurczaka baardzo dobrze Teraz jestem jedynie ciekawa jak długo utrzyma się kolor. Jedynie nie mogłam jej spłukać, strasznie plątały się włosy tragedia normalnie, ale użyłam szamopnu Joanny Profesional do włosów wymagających szczególnej pielęgnacji oraz odżywki i są fajne miękie puchate aż miło. Ogółem fajna farba, na włosy do ramion musiłam użyć dwóch opakowań, troche się leje ale to nie problem. Polecam na kurczaka

Używam tego produktu od: Pierwszy raz
    Ilość zużytych opakowań: Dwa

Chcesz pochwalić Olcia150 za czytelną i pomocną recenzję?
  • W miarę ok.
  • Oceniam kolor "głęboka czerń" nr 610

Moim największym zaskoczeniem podczas aplikacji tej farby było to, że ani razu nie zaswędziała mnie po niej głowa (co zawsze zdarza się przy farbowaniu innymi farbami) jak również brak żadnego zapachu. Przy tak niskiej cenie jestem mile zaskoczona również dodatkiem jakim jest aplikator, nie zawsze w takich tanich farbach on się zdarza a tu jednak jest. Minusem, który jednak przeważył na mojej opinii jest konsystencja farby - bardzo rzadka, więc nie spodziewajmy się, że jeśli nie użyjemy do aplikacji rękawiczek nie pojawią nam się brudne plamy na dłoniach. Jeszcze nie wiem jak długo się utrzyma na włosach, ponieważ dopiero co zafarbowałam i wstawiam opinię, ale mam nadzieję, że efekt utrzyma się na długo.
    Podsumowując:

Plusy:
    - nie śmierdzi, dodałabym nawet, że ma fajny przyjemny zapach
    - cena (ja zapłaciłam w drogerii natura coś ok. 5zł)
    - posiada aplikator ułatwiający farbowanie
    - nie szczypała w głowę podczas koloryzacji *** i to jest największa zaleta tej farby

Minusy:
    - dostępność (u mnie w Krakowie znalazłam tą farbę tylko w drogerii natura i w osiedlowym sklepiku)
    - rzadka konsystencja

Używam tego produktu od: 1 farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić eeeVe za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie ma brzydkiego zapachu
  • Oceniam kolor platynowy blond nr 692
    Od zawsze farbuje włosy na odcienie blondu .Raz jest to platynowy, innym razem srebrzysty czy popielaty. Zawsze z grupy tych najjaśniejszych.
    Farba po zmieszaniu ma kolor ceimnofioletowy
    Trzymałam mieszankę na włosach 25minut tak jak zaleca producent w przypadku włosów zniszczonych częstym farbowaniem

PLUSY
    *cena 6zl
    *nie śmierdzi amoniakiem
    *butelka z aplikatorem ułatwia nakładanie

MINUSY
    *rzadka konsystencja farby
    *trochę szczypię skóre głowy ale to też zależy od kondycji skóry
    *końcówki włosów które były bardziej zniszczone ładnie przyjęły kolor ,natomiast u nasady i odrosty kolor wyszedł ciemniejszy

Brak odżywki w opakowaniu ze względu na cenę produktu wybaczamW domu zawsze się jakaś znajdzie
    Musze się przyznać że nie zmoczyłam włosów przed nałożeniem farby a takie były zalecenia
    To nie jest to czego szukam!!!!!!Kolor niezadowalający!

Używam tego produktu od: kupiłam 2 dni temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Smerfeta83 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żałuję
  • Za farbę zapłaciłam 7 złotych, a mimo to żałuję. Zostawiłam ją na równe 30 minut - był to ciemny brąz nakładany na średni brąz - otrzymałam jednodniowy, piękny, głęboki kolor i gładkość, ktorym się zachwycałam, po drugim myciu nie pozostało absolutnie nic. Była, i się zmyła.

Używam tego produktu od: Tylko raz
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Kurazbiura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjna
  • Po wielokrotnym rozjaśnianiu potrzebowałam natychmiastowego ratunku dla moich włosów. Tę farbę kupiłam ze względu na kolor, wydawał mi się bardzo naturalny. Taki też wyszedł, dodatkowo moje włosy, które przed farbowaniem przypominały siano, teraz są gładkie i błyszczące. Kolor wygląda dokładnie jak na opakowaniu i według mnie to najlepszy odcień czerni jaki używałam. Polecam!

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NecroKitty za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Farba idealna
  • Początkowo bałam się kupić tą farbę, ale moje obawy okazały się bezpodstawne Mogę ją porównać spokojnie z Garnierem, a nawet powiedziałabym iż jest od niego lepsza. Wreszcie też znalazłam swój odcień idealny - wystarczyło zmieszać tylko odcień Orzechowy Brąz z Ciemnym Brązem i voila

PLUSY:
    - dość przyjemny zapach- nie jest bardzo chemiczny, co jest zdecydowanym plusem
    - cena- bardzo przystępna
    - dostępność
    -łatwa aplikacja
    -nie spływa z włosów, pomimo dośc płynnej konsystencji
    -nie przesusza włosów

MINUSY:
    - dla mnie brak, choć wiem, że dla niektórych minusem może być brak odżywki, ale za tą cenę nie oczekujmy cudów

Ilość zużytych opakowań: 4 całe opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Rie za czytelną i pomocną recenzję?
  • w końcu znalazłam odcień idealny
  • długo nie wiedziałam na jaki kolor zafarbować włosy, zawsze kończyło się na jednorazowym farbowaniu konkretnym kolorem, zawsze marzyłam zeby znaleźć odcień idealny i... w końcu się udało !!!

PLUSY:

-cena
    -nie śmierdzi ( byłam w szoku )
    -ładny kolor
    - błyszczące włosy
    - nie zniszczyła bardzo włosów
    - nie elektryzowały się ( tak zdarzało mi się to po farbowaniu)
    - największy plus NIE SZCZYPAŁA MNIE W GŁOWĘ!!! JESZCZE MI SIĘ TO NIE ZDAŻYŁO

MINUSY:

- tylko jeden, kupiłam odcień orzechowy brąz, kolor wyszedł mi zupełnie inny niż na opakowaniu ale pomino tego zakochałam się w kolorze który uzyskałam, więc sama nie wiem czy to minus czy nie

orzechowy brąz przypomina mi taki średni naturalny brąz w ciepłej tonacji

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić kicia069 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • Farba byłaby moim KWC...
  • Niestety byłaby, gdyż szybko wypłukała się z moich odrostów;/
    Użyty odcień:platynowy blond
    Farbę kładłam na wcześniej farbowane włosy blond-zwykle jasny- na tych pasmach kolor wyszedł śliczny platynowy, zachwycania się nie było końca ale na odrostach po zabiegu i wysuszeniu włosów kolor delikatnie,ale jednak był ciemniejszy od pozostałej części, pomimo tego iż trzymałam dłużej niż było napisane,a mój odcień włosów "kwalifikuje się" niby do platynki.Po kilku ok. 3-4 myciach zostały widoczne ładne refleksy,ale na pozostałych pasmach co dziwne trzymał się dzielnie, chciałam dać farbie jeszcze jedną szansę, poczekałam kiedy minie 3 tyg od koloryzacji i zaaplikowałam jeszcze raz, efekt niestety ten sam. Nie chce farbować sobie włosów co 3 tyg. Gdyby nie to farba zostałaby ze mną do końca mojego życia), nawet zapach bym wybaczyła
    + cena
    +aplikacja
    +kondycja włosów po farbowaniu-na opakowaniu napisane jest ze zaleca się użycie odżywki,z resztą po każdym farbowaniu włosom sie to należy ja nie mam zastrzeżeń
    +dostępność
    -szybko „schodzi ‘ ‘ z odrostów!!
    - zapach- utrzymywał się 2 dwóch myć, niestety waliło ode mnie amoniakiem ,choć po drugim użyciu choć wody i szamponu nie żałowałam
    * co do wydajności dla mnie ani za mała ani za duża, mam włosy do łopatek i zawsze używałam 2 opakować podczas jednej koloryzacji

Używam tego produktu od: ok 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 4 standardowe

Chcesz pochwalić gracy za czytelną i pomocną recenzję?