Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Powiększ Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Zgłoszony przez czaryMary5620

Odkryj naturalne piękno! 16 supertrwałych i naturalnych kolorów w wygodnej butelce z aplikatorem, dzięki której farbowanie jest bardzo łatwe i przyjemne!
Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający połysk. Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry. Specjalnie opracowane receptury farb zostały dodatkowo wzbogacone gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos.
Produkt składa się z: farby w saszetce (nr 1) - 40 ml, utrwalacza w wygodnej buteleczce z aplikatorem (nr 2) – 40 ml, rękawiczek.

Cena: ok. 5zł / 80ml

• fiasko...
  • caly czas szukam odpowiedniej farby do swoich włosów myślałam że to będzie strzał w 10 ale sie pomyliłam
    oceniam kolor czarny
    fajne jest to że jest tania i że to polska marka
    ładnie pachnie momo że zawiera amoniak
    niestety farba ledwo zafarbowała odrosty mimo że trzymalam dłuźej o jakieś 10minut bardziej nadaje się do odświeżenia koloru
    bardzo płynna konsystencja
    brak odżywki
    spiera się w ekspresowym tempie farbe nakładalam tydzień temu i już musze planować następne
    włosy się plączą ogólnie nie warto

Używam tego produktu od: tydzień temu

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy: cena, zapach, kolor, krycie (mam nieliczne siwe włosy, po 1,5 miesiąca siwe są złotawe, co daje ciekawy efekt).
    Minusy: bardzo zniszczyła mi włosy, zmatowiały i oklapły, dopiero po miesiącu odzyskały blask i sprężystość (po codziennej aplikacji odżywki), dzienna ilość włosów wypadających znacznie się zwiększyła, co mnie zaniepokoiło.
    Użyłam farby w kolorze kasztanowy brąz (nr 623).
    Pomimo wielu zauważonych plusów, nie zdecyduję się na jej ponowne użycie (choć zakupu dokonałam), ze względu na pogorszenie stanu włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Porazkolejny za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra jak na taką cenę.
  • +tania
    +dość wydajna
    +ładne kolory
    +dobrze pokrywa

-zauważyłam wzmożone wypadanie włosów po tym produkcie
    -wysuszała moje i tak już suche włosy

Dla włosów mało wymagających będzie dobrą farbą.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, 2 odcienie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinaa95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania, nie niszczy włosów, kolor taki jak na opakowaniu ale bardzo szybko się wypłukuje
  • Nieraz przekonałam się, iż produkty polskie i tanie są lepsze od tych droższych, zagranicznych i reklamowanych w telewizji. Włosy farbuję z małymi przerwami od dwóch lat. Pierwszą farbą jakiej użyłam był Garnier, drugą L\\\'oreal Casting - po ich użyciu włosy były zniszczone, przesuszone i wypadały garciami, później przeszłam na Joannę (Naturia i Multi Cream Color) - tu jest odwrotnie - ani razu nie zniszczyły mi włosów, kolor utrzymywał się długo i jestem im wierna do teraz. Ale będąc ostatnio w drogerii nie było farby Joanny w odcieniu, który szukam dlatego skusiłam się na farbę Natura Styl firmy Marion - była na promocji, kosztowała 3,99 zł, w dodatku spodobały mi się kolory na opakowaniach. Wybrałam odcień mahoń nr 650.

W opakowaniu znajdziemy farbę w saszetce o pojemność 40 ml, utrwalacz w wygodnej butelce z aplikatorem o pojemności 40 ml oraz rękawiczki. Farba nie ma dołączonej odżywki czy maski jak to jest w innych farbach, tutaj mamy 15 ml kuracji z olejkiem arganowym, która przyda się w późniejszej pielęgnacji włosów. Szczerze to brak odżywki mi nie przeszkadza, gdyż zawsze mam w domu jakąś pod ręką.

Sam proces przygotowania mieszanki jest bardzo prosty - zawartość saszetki z barwnikiem należy wycisnąć do butelki z utrwalaczem, dokładnie zmieszać i całość jest gotowa do nałożenia.
    Mieszankę trzeba nałożyć na zwilżone włosy.

Farba dobrze się rozprowadza, nie spływa.
    Plusem jest brak drażniącego zapachu (pomimo zawartości amoniaku), jak na farbę to pachnie dość przyjemnie.
    Podczas trzymania farby ani raz nie piekła mnie skóra głowy.
    Bez problemu pokryła moje pierwsze siwe włosy.
    Jedno opakowanie farby spokojnie starczyło na pokrycie moich gęstych włosów do ramion.

Kolor wyszedł trochę ciemniejszy ale po trzech myciach jest już taki jak na opakowaniu.
    Po farbowaniu włosy nie są suche, sianowate czy w gorszym stanie - są miłe w dotyku, nie puszą się i są gładkie.
    Nie zauważyłam zwiększonego wypadania włosów - standardowo kilkanaście włosów podczas czesania czy mycia się znajdzie ale tyle mi zawsze wypada.

Muszę edytować swoją recenzję i odjąć dwie gwiazdki ... kolor bardzo szybko się wypłukuje, zdecydowanie za szybko a farbowałam włosy niedawno (17 sierpnia), więc raczej już jej nie kupię więcej. Joanna Multi Cream Color, którą zawsze farbuję potrafi trzymać mi się nawet 2 miesiące a włosy nie są wyblakłe.

Używam tego produktu od: farbowałam włosy 17 sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra tania farba
  • Moje włosy są suche. Po rozjaśnianiu i zniszczonych włosach musiałam ujednolicić kolor włosów, ponieważ przy głowie miałam bardzo ciemny mysi blond natomiast im dalej w dół tym mocniejszy miodowy blond. Mam włosy do pasa.

Plusy:
    + farba jest bardzo tania,
    + u mnie w mieście nie ma problemu by dostać farbę, jest w naturze, rossmanie i w sklepach osiedlowych,
    + jest bardzo wydajna, kupiłam jedno opakowanie i starczyło na pokrycie włosów do pasa (i co najważniejsze kolor był równomierny, jednak ja nie użyłam pędzelka tylko rąk, przy pędzelku na pewno by mi nie wystarczyło ),
    + włosy po farbowaniu były sypkie, miękkie, błyszczały i nie były wysuszone. Moje zniszczone włosy po rozjaśniaczu były w lepszym stanie,

Minusy:
    - farba zawiera amoniak i ja się źle czułam po farbowaniu bo się nawąchałam jej.

............................................................................

Wybrałam kolor 690 - ciemny blond. Wydaje mi się że kolor nie jest taki sam jak na opakowaniu. W załączniku dodaję plik z kolorem. Kolor z obrazka jest bardzo podobny do tego co mi wyszedł. Wydaję mi się, że to nie jest ciemny blond ;-)Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super,tania farba
  • Kupiłam tą farbę w promocji(intensywny burgund)Dałam coś ok 5 zl.Zawsze farbuję włosy joanną ale stwierdziłam,że wypróbuje.Farba jest naprawdę dobra,długo się trzyma,włosy mam fajne w dotyku,kolor szybko się nie wypłukuje.Ogólnie mówiąc za takie pieniądze jest rewelacyjna.
    \nMinusem jest to,że nie ma żadnej odżywki czy maski zamykającej łuski włosa po farbowaniu.I kolejny za nieporęczną saszetkę którą trzeba przelać do aplikatora.

Chcesz pochwalić kaaja1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i najlepsza!
  • Oceniam kolor czekoladowy brąz. Ja dodałam do farby kilka kropel olejku arganowego i efekt niesamowity... Wlosy mięciutkie, lśniące i odżywione. Kolejnym dużym plusem jest nie drażniący zapach farby. Ja sie farbowałam w małej łazience bez okna i nie mualam zadnych zastrzeżeń do zapachu. Kupiłam odrazu dwie bo zazwyczaj tyle musze dac na moje wlosy a tu wystarczyła jedna. Farba jest dość rzadka ale dla mnie to plus. Tanie farbowanie ;p polecam w 100-u % Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 2

Chcesz pochwalić gosia3xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra !
  • Ze względu na moje długie włosy na które muszę kupić 2-3 opakowania farby, staram się kupować w miarę tanie produkty, bo jakbym miała wybierać górną półkę to chyba bym zbankrutowała
    Byłam sceptycznie nastawiona do farby którą na promocji można kupić za 4 zł , ale nie potrzebnie , gdyż naprawdę jest godna polecenia ! Eksperymentuję z różnymi farbami, ale zawsze wracam do tej
    Używałam odcieni: czekoladowy brąz, ciemny kasztan, kasztanowy brąz, ciemny brąz.

PLUSY:
    - tania ! Na promocjach można kupić nawet za 4 zł
    - duża paleta kolorów
    - kolor wychodzi jak na opakowaniu
    - farba nie dusi amoniakiem
    - nie plączą mi się włosy po niej
    - kolor jest trwały
    - spłukuje się równomiernie
    -dostępność + częste promocje

MINUSY:
    - wg mnie BRAK !

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić _Spain za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Farbuje się nią już długo, służy mi bardzo.
    +cena
    +wybór kolorów
    +dołączony aplikator
    +włosy się ładnie błyszczą
    +w niektórych dodatkowo można dostać olejek

polecam.
    Minusów brak.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: trochętegobyło

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Niedawne farbowanie Marionem było bardzo nieszczęśliwe - na dobitkę kolor wypłukał się z odrostów. Zwykle farbuję włosy raz na miesiąc, co i tak jest zbyt częste. Niestety, odrosty to odrosty - jako, że tę farbę miałam w zapasie, uznałam, że ją wykorzystam, pomimo iż ostatnio ta firma mnie zawiodła.

Farbowałam ciemnym kasztanem. Kolor wyszedł zbyt ciemny, na szczęście bez buraczkowych, fioletowych podtonów. Na samym początku, wygląda trochę zbyt sztucznie, acz może to wynikać z faktu, iż w tak ciemnych włosach nie czuję się dobrze. Jednak poza tym nie mogę mu nic zarzucić - pokrył odrosty, jest równomierny, nie zmył się od razu (myję włosy codziennie).

Farbę rozrabia się w aplikatorze, acz wylewanie farby z saszetki do aplikatora nie jest zbyt wygodne. Szybko się rozrabia (minuta potrząsania). Aplikator jest miękki nie ma problemu z wyciskaniem. Niestety, farba jest wodnista i spływa. Łatwo upaćkać łazienkę, jeśli nie jest się ostrożnym. Z skóry zmywa się bezproblemowo, jeśli zastosujemy tłusty krem ochronny. Nie śmierdzi jak inne farby, co w sumie też jest plusem.

Duży pozytyw za to, że nie niszczy włosów- nie wysuszyło mi ich, nie zauważyłam wypadania (użyłam odżywki po farbowaniu). Trochę podrażniło mi skórę głowy (swędziała jeszcze następnego dnia po farbowaniu), ale nie dostałam łupieżu.

Ogólnie, jest to bardzo fajny produkt w naprawdę niskiej cenie (dałam 4 zł w promocji). Niestety, nie do końca odpowiada mi kolor, który wyszedł za ciemny - następnym razem wybierając brązy wezmę jaśniejszy odcień.

Używam tego produktu od: 7 dni temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij