Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Powiększ Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Zgłoszony przez czaryMary5620

Odkryj naturalne piękno! 16 supertrwałych i naturalnych kolorów w wygodnej butelce z aplikatorem, dzięki której farbowanie jest bardzo łatwe i przyjemne!
Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający połysk. Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry. Specjalnie opracowane receptury farb zostały dodatkowo wzbogacone gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos.
Produkt składa się z: farby w saszetce (nr 1) - 40 ml, utrwalacza w wygodnej buteleczce z aplikatorem (nr 2) – 40 ml, rękawiczek.

Cena: ok. 5zł / 80ml

• Dobra tania farba
  • Moje włosy są suche. Po rozjaśnianiu i zniszczonych włosach musiałam ujednolicić kolor włosów, ponieważ przy głowie miałam bardzo ciemny mysi blond natomiast im dalej w dół tym mocniejszy miodowy blond. Mam włosy do pasa.

Plusy:
    + farba jest bardzo tania,
    + u mnie w mieście nie ma problemu by dostać farbę, jest w naturze, rossmanie i w sklepach osiedlowych,
    + jest bardzo wydajna, kupiłam jedno opakowanie i starczyło na pokrycie włosów do pasa (i co najważniejsze kolor był równomierny, jednak ja nie użyłam pędzelka tylko rąk, przy pędzelku na pewno by mi nie wystarczyło ),
    + włosy po farbowaniu były sypkie, miękkie, błyszczały i nie były wysuszone. Moje zniszczone włosy po rozjaśniaczu były w lepszym stanie,

Minusy:
    - farba zawiera amoniak i ja się źle czułam po farbowaniu bo się nawąchałam jej.

............................................................................

Wybrałam kolor 690 - ciemny blond. Wydaje mi się że kolor nie jest taki sam jak na opakowaniu. W załączniku dodaję plik z kolorem. Kolor z obrazka jest bardzo podobny do tego co mi wyszedł. Wydaję mi się, że to nie jest ciemny blond ;-)Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super,tania farba
  • Kupiłam tą farbę w promocji(intensywny burgund)Dałam coś ok 5 zl.Zawsze farbuję włosy joanną ale stwierdziłam,że wypróbuje.Farba jest naprawdę dobra,długo się trzyma,włosy mam fajne w dotyku,kolor szybko się nie wypłukuje.Ogólnie mówiąc za takie pieniądze jest rewelacyjna.
    \nMinusem jest to,że nie ma żadnej odżywki czy maski zamykającej łuski włosa po farbowaniu.I kolejny za nieporęczną saszetkę którą trzeba przelać do aplikatora.

Chcesz pochwalić kaaja1979 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania i najlepsza!
  • Oceniam kolor czekoladowy brąz. Ja dodałam do farby kilka kropel olejku arganowego i efekt niesamowity... Wlosy mięciutkie, lśniące i odżywione. Kolejnym dużym plusem jest nie drażniący zapach farby. Ja sie farbowałam w małej łazience bez okna i nie mualam zadnych zastrzeżeń do zapachu. Kupiłam odrazu dwie bo zazwyczaj tyle musze dac na moje wlosy a tu wystarczyła jedna. Farba jest dość rzadka ale dla mnie to plus. Tanie farbowanie ;p polecam w 100-u % Używam tego produktu od: Dłużej niż 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 2

Chcesz pochwalić gosia3xx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobra !
  • Ze względu na moje długie włosy na które muszę kupić 2-3 opakowania farby, staram się kupować w miarę tanie produkty, bo jakbym miała wybierać górną półkę to chyba bym zbankrutowała
    Byłam sceptycznie nastawiona do farby którą na promocji można kupić za 4 zł , ale nie potrzebnie , gdyż naprawdę jest godna polecenia ! Eksperymentuję z różnymi farbami, ale zawsze wracam do tej
    Używałam odcieni: czekoladowy brąz, ciemny kasztan, kasztanowy brąz, ciemny brąz.

PLUSY:
    - tania ! Na promocjach można kupić nawet za 4 zł
    - duża paleta kolorów
    - kolor wychodzi jak na opakowaniu
    - farba nie dusi amoniakiem
    - nie plączą mi się włosy po niej
    - kolor jest trwały
    - spłukuje się równomiernie
    -dostępność + częste promocje

MINUSY:
    - wg mnie BRAK !

Używam tego produktu od: 2 lata

Chcesz pochwalić _Spain za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Farbuje się nią już długo, służy mi bardzo.
    +cena
    +wybór kolorów
    +dołączony aplikator
    +włosy się ładnie błyszczą
    +w niektórych dodatkowo można dostać olejek

polecam.
    Minusów brak.

Używam tego produktu od: długo
    Ilość zużytych opakowań: trochętegobyło

Chcesz pochwalić damnnn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajna
  • Niedawne farbowanie Marionem było bardzo nieszczęśliwe - na dobitkę kolor wypłukał się z odrostów. Zwykle farbuję włosy raz na miesiąc, co i tak jest zbyt częste. Niestety, odrosty to odrosty - jako, że tę farbę miałam w zapasie, uznałam, że ją wykorzystam, pomimo iż ostatnio ta firma mnie zawiodła.

Farbowałam ciemnym kasztanem. Kolor wyszedł zbyt ciemny, na szczęście bez buraczkowych, fioletowych podtonów. Na samym początku, wygląda trochę zbyt sztucznie, acz może to wynikać z faktu, iż w tak ciemnych włosach nie czuję się dobrze. Jednak poza tym nie mogę mu nic zarzucić - pokrył odrosty, jest równomierny, nie zmył się od razu (myję włosy codziennie).

Farbę rozrabia się w aplikatorze, acz wylewanie farby z saszetki do aplikatora nie jest zbyt wygodne. Szybko się rozrabia (minuta potrząsania). Aplikator jest miękki nie ma problemu z wyciskaniem. Niestety, farba jest wodnista i spływa. Łatwo upaćkać łazienkę, jeśli nie jest się ostrożnym. Z skóry zmywa się bezproblemowo, jeśli zastosujemy tłusty krem ochronny. Nie śmierdzi jak inne farby, co w sumie też jest plusem.

Duży pozytyw za to, że nie niszczy włosów- nie wysuszyło mi ich, nie zauważyłam wypadania (użyłam odżywki po farbowaniu). Trochę podrażniło mi skórę głowy (swędziała jeszcze następnego dnia po farbowaniu), ale nie dostałam łupieżu.

Ogólnie, jest to bardzo fajny produkt w naprawdę niskiej cenie (dałam 4 zł w promocji). Niestety, nie do końca odpowiada mi kolor, który wyszedł za ciemny - następnym razem wybierając brązy wezmę jaśniejszy odcień.

Używam tego produktu od: 7 dni temu Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Zakupiłam tą farbę z dołączonym olejkiem arganowym, teraz wiem po co go dali. Farba zostawia po sobie spustoszenie. Zniszczyła mi bardziej włosy niż super rozjaśniacz z tejże firmy który stosowałam kilka miesięcy temu do pasemek!
    Kolor wybrałam Naturalny blond. Trzymałam zgodnie z zaleceniem 30 minut (15 dałam na odrosty + 15 reszta włosów).
    Kolor wyszedł OKROPNY! Ciemny, szaro-bury, matowy, nie miał nic wspólnego z kolorem na opakowaniu, ani z jakimkolwiek blondem!
    Nawet gdyby to był jasny brąz...ale to - do niczego nie podobne.
    I myję włosy, myję....trochę kolor zjaśniał, ale odcień dalej bury i brzydki, tylo jaśniejszy.
    A najgorsze jest to że po farbowaniu włosy przypominają druty.
    NIE POLECAM.Używam tego produktu od: 1 miesiącIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić andzia72 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Skuszona pozytywnymi recenzjami, niską ceną i tym że do farby dołączony był olejek arganowy kupiłam tę farbę. niestety był to wielki błąd w trakcie trzymania farby nic nie nie działo ale po zmyciu tragedia. Głowa mnie tak strasznie swędzi że czasem nie można wytrzymać, to samo miałam po farbach Joanny Niestety nie dla mnie ona stworzona, musze szukać czego innego.
    Co do koloru (użyłam orzechowego brązu) wyszedł taki sobie z prześwitami pomarańczu :/
    Jedyny plus to fajna buteleczka z aplikatorem co znacznie ułatwia farbowanie i za to tylko ta jedna gwiazdka.

Używam tego produktu od: wczoraj

Chcesz pochwalić sophia__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolor super jednak..
  • Kolor ciemny blond- pokrył dośc znacznie rozjaśnione przedtem włosy, nie zniszczył ich , jednak.. kolor wypłukał się bardzo szybko po jakimś tygodniu nie było już śladu po farbie ...

+ Farba jest wydajna
    + nie śmierdzi
    + CENA!!!
    + kolor trochę ciemniejszy ale i tak bardzo ładny i naturalny

- Aplikacja ) wylewanie farby ze saszetki nie jest zbyt przyjemne) :/
    - Farba wypłukuje się w tempie natychmiastowym

Polecam tą farbę osobom, które często zmieniają swój kolor włosów, bo farba bardzo szybko się wypłukuje jednakże na dłuższą metę farbka nie daje sobie rady :/

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kuleczka94 za czytelną i pomocną recenzję?
  • I tak i nie...
  • Ja mam akurat kolor jasny blond [ rozjaśniacz o 3-4 tony].
    W opakowaniu nie znajdziemy typowym dwóch pojemniczków : pasty + aktywatora. Wszystko zapakowane jest w 3 saszetki. Cóż, jak komu wygodniej. Produkt wzbogadzony w proteiny jedwabiu.Rozjaśniacz od Marion jest bardzo mocny. Z tak ciemnego koloru otrzymałam miedziany blond { producent ostrzega o takiej ewentualności }. Nie jestem jednak pewna, czy taki efekt chcę osiągnąć. Ogólnie nie niszczy ona włosów tak mocno jak Joanna, ale zapach nadal jest paskudny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić JkochaJszlocha za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij