Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Powiększ Marion, Natura Styl (Farba do włosów)

Zgłoszony przez czaryMary5620

Odkryj naturalne piękno! 16 supertrwałych i naturalnych kolorów w wygodnej butelce z aplikatorem, dzięki której farbowanie jest bardzo łatwe i przyjemne!
Proteiny jedwabiu odżywią i wzmocnią strukturę włosów oraz nadadzą im olśniewający połysk. Proteiny ryżu działają łagodząco i zmiękczająco oraz doskonale nawilżają i odżywiają. Posiadają właściwości ochronne. Ponadto poprawiają mikrokrążenie podskórne, redukują rozkład kolagenu oraz spowalniają starzenie się skóry. Specjalnie opracowane receptury farb zostały dodatkowo wzbogacone gliceryną, która posiada właściwości zmiękczające i nabłyszczające włos.
Produkt składa się z: farby w saszetce (nr 1) - 40 ml, utrwalacza w wygodnej buteleczce z aplikatorem (nr 2) – 40 ml, rękawiczek.

Cena: ok. 5zł / 80ml

• Ciemna wiśnia niczym ciemna czereśnia
  • Kolor ciemna wiśnia na zdjęciu wyglądał nieco lepiej ale mimo wszystko podoba mi się ta ciemna czereśnia, która gości na mojej głowie.

Farba nie śmierdziała
    Jedno opakowanie starczyło na włosy za łopatki
    Włosy nie śmierdzą po farbowaniu
    Ładny, jednolity kolor
    Cena!!!!!!
    Otrzymałam gratis olejek organowy <3

Kolor ciemniejszy niż miał być
    Poleciało z głowy trochę włosów podczas farbowania

Za tę cenę brać i nie zastanawiać się tym bardziej jeśli gratis jest olejek arganowy

Używam tego produktu od: 1 farbowanie
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić ClaudiaMarie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsza, najlepsza, niezawodna
  • Kiedy sięgałam po raz pierwszy po ten produkt, moje doświadczenie w kwestii koloryzacji było znikome. Miałam wiele obaw- niepotrzebnych, jak się poźniej okazało. Farba przypadła mi do gustu do tego stopnia, że śmiało mogę ją nazwać swoją ulubioną.
    Miałam na włosach winną czerwień i ciemną wiśnię. Kolory zawsze wychodzą bardzo zbliżone do wzoru na opakowaniu, a ich trwałość jest więcej niż zadowalająca- sięga 8 tygodni przy myciu co drugi dzień. Buteleczka z aplikatorem sprawia, że z nakładaniem farby poradzi sobie każdy. Skóra głowy lekko szczypie w przypadku winnej czerwieni, ale nie jest to uczucie nie do zniesienia i mija natychmiast po spłukaniu mieszanki. Farba jest wyjątkowo łaskawa dla włosów- wystarczy użyć pierwszej lepszej odżywki, by po wysuszeniu były gładkie, miękkie i błyszczące.
    Dużym plusem jest stosunek ceny do jakości- za nieco ponad 5 zł otrzymujemy nadspodziewanie dobry produkt.
    Jedynym minusem tej farby jest jej słaba dostępność- w mojej mieścinie można ją spotkać tylko w jednym sklepiku.
    Gdyby kiedyś wpadła Wam w ręce- polecam całym sercem.

Używam tego produktu od: Ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: Około 10

Chcesz pochwalić Flying_Unicorn za czytelną i pomocną recenzję?
  • O co chodzi?!
  • Używałam farb z Mariona dużo razy, ale to co stało się dzisiaj to totalny szok.
    Mianowicie użyłam odcienia" Platynowy Blond"
    Wystraszyłam się, gdy zobaczyłam kolor mieszanki ponieważ był różowy...

Efekt po ? białe, ale to powtarzam BIAŁE włosy z plamami FIOLETOWYMI !!!
    (Przed farbowaniem miałam włosy jasny blond z takim złotym ombre. )

Podsumowując ... farba wysuszyła moje wcześniej już odratowane włoski po rozjaśnianiu i wróciłam do punktu wyjścia, czyli intensywna regeneracja part 2

MINUSY
    - Nie uzyskałam koloru z opakowania, a nawet jest gorzej.
    - Żadne składniki, odżywiające włosy nie zostały uwidocznione w praktyce.
    - Konsystencja do bani, leje się farba jak woda.

PLUSY
    Ccena: 5 zł z groszami to nie tak dużo i ładnie pachnie podczas koloryzacji.

Używam tego produktu od: Dawna
    Ilość zużytych opakowań: Ponad 10 opakowań

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kamyk1216 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!!!
  • Farbę kupiłam zachęcona kosmetykami do włosów z mariona są świetne i w dobrych cenach.Kolor farby jaki wybrałam to kawa palona i także tym razem nie zawiodłam się.Moje włosy po farbowaniu wyglądają idealnie są pełne życia ,błyszczą sie ich kolor jest intensywny i bardzo naturalny.Farba dokładnie pokryła odrosty jak i farbowane włosy.Aplikacja farby jest prosta dzieki dołączonej butelce,nie spływa z włosów szybko chwyta kolor.Zapach też jest na plus mimo że zawiera amoniak nie czuć go podczas farbowania a wręcz pięknie pachnie,Napewno stała się moją faworytką i już nie kupię drogich farb bo ta spełnia moje oczekiwania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1op.

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić dupelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza jaką użyłam do tej pory!
  • Ta farba jest najlepszą jaką miałam okazję do tej pory przetestować a parę już ich było. Najlepsze jest to że kolor kompletnie mi się nie wypłukiwał jak słowo daję! Teraz na święta zamierzam powtórzyć koloryzację i zamierzam sięgnąć właśnie po mariona. Dla mnie farba jest rewelacyjna. Najlepsza jaką miałam.

Używam tego produktu od: września

Chcesz pochwalić Mrs_Selenator za czytelną i pomocną recenzję?
  • fiasko...
  • caly czas szukam odpowiedniej farby do swoich włosów myślałam że to będzie strzał w 10 ale sie pomyliłam
    oceniam kolor czarny
    fajne jest to że jest tania i że to polska marka
    ładnie pachnie momo że zawiera amoniak
    niestety farba ledwo zafarbowała odrosty mimo że trzymalam dłuźej o jakieś 10minut bardziej nadaje się do odświeżenia koloru
    bardzo płynna konsystencja
    brak odżywki
    spiera się w ekspresowym tempie farbe nakładalam tydzień temu i już musze planować następne
    włosy się plączą ogólnie nie warto

Używam tego produktu od: tydzień temu

Chcesz pochwalić klapouchy1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Plusy: cena, zapach, kolor, krycie (mam nieliczne siwe włosy, po 1,5 miesiąca siwe są złotawe, co daje ciekawy efekt).
    Minusy: bardzo zniszczyła mi włosy, zmatowiały i oklapły, dopiero po miesiącu odzyskały blask i sprężystość (po codziennej aplikacji odżywki), dzienna ilość włosów wypadających znacznie się zwiększyła, co mnie zaniepokoiło.
    Użyłam farby w kolorze czekoladowy brąz (nr 623).
    Pomimo wielu zauważonych plusów, nie zdecyduję się na jej ponowne użycie (choć zakupu dokonałam), ze względu na pogorszenie stanu włosów.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Porazkolejny za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobra jak na taką cenę.
  • +tania
    +dość wydajna
    +ładne kolory
    +dobrze pokrywa

-zauważyłam wzmożone wypadanie włosów po tym produkcie
    -wysuszała moje i tak już suche włosy

Dla włosów mało wymagających będzie dobrą farbą.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań, 2 odcienie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paulinaa95 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tania, nie niszczy włosów, kolor taki jak na opakowaniu ale bardzo szybko się wypłukuje
  • Nieraz przekonałam się, iż produkty polskie i tanie są lepsze od tych droższych, zagranicznych i reklamowanych w telewizji. Włosy farbuję z małymi przerwami od dwóch lat. Pierwszą farbą jakiej użyłam był Garnier, drugą L\\\'oreal Casting - po ich użyciu włosy były zniszczone, przesuszone i wypadały garciami, później przeszłam na Joannę (Naturia i Multi Cream Color) - tu jest odwrotnie - ani razu nie zniszczyły mi włosów, kolor utrzymywał się długo i jestem im wierna do teraz. Ale będąc ostatnio w drogerii nie było farby Joanny w odcieniu, który szukam dlatego skusiłam się na farbę Natura Styl firmy Marion - była na promocji, kosztowała 3,99 zł, w dodatku spodobały mi się kolory na opakowaniach. Wybrałam odcień mahoń nr 650.

W opakowaniu znajdziemy farbę w saszetce o pojemność 40 ml, utrwalacz w wygodnej butelce z aplikatorem o pojemności 40 ml oraz rękawiczki. Farba nie ma dołączonej odżywki czy maski jak to jest w innych farbach, tutaj mamy 15 ml kuracji z olejkiem arganowym, która przyda się w późniejszej pielęgnacji włosów. Szczerze to brak odżywki mi nie przeszkadza, gdyż zawsze mam w domu jakąś pod ręką.

Sam proces przygotowania mieszanki jest bardzo prosty - zawartość saszetki z barwnikiem należy wycisnąć do butelki z utrwalaczem, dokładnie zmieszać i całość jest gotowa do nałożenia.
    Mieszankę trzeba nałożyć na zwilżone włosy.

Farba dobrze się rozprowadza, nie spływa.
    Plusem jest brak drażniącego zapachu (pomimo zawartości amoniaku), jak na farbę to pachnie dość przyjemnie.
    Podczas trzymania farby ani raz nie piekła mnie skóra głowy.
    Bez problemu pokryła moje pierwsze siwe włosy.
    Jedno opakowanie farby spokojnie starczyło na pokrycie moich gęstych włosów do ramion.

Kolor wyszedł trochę ciemniejszy ale po trzech myciach jest już taki jak na opakowaniu.
    Po farbowaniu włosy nie są suche, sianowate czy w gorszym stanie - są miłe w dotyku, nie puszą się i są gładkie.
    Nie zauważyłam zwiększonego wypadania włosów - standardowo kilkanaście włosów podczas czesania czy mycia się znajdzie ale tyle mi zawsze wypada.

Muszę edytować swoją recenzję i odjąć dwie gwiazdki ... kolor bardzo szybko się wypłukuje, zdecydowanie za szybko a farbowałam włosy niedawno (17 sierpnia), więc raczej już jej nie kupię więcej. Joanna Multi Cream Color, którą zawsze farbuję potrafi trzymać mi się nawet 2 miesiące a włosy nie są wyblakłe.

Używam tego produktu od: farbowałam włosy 17 sierpnia
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić _KochamKosmetyki_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra tania farba
  • Moje włosy są suche. Po rozjaśnianiu i zniszczonych włosach musiałam ujednolicić kolor włosów, ponieważ przy głowie miałam bardzo ciemny mysi blond natomiast im dalej w dół tym mocniejszy miodowy blond. Mam włosy do pasa.

Plusy:
    + farba jest bardzo tania,
    + u mnie w mieście nie ma problemu by dostać farbę, jest w naturze, rossmanie i w sklepach osiedlowych,
    + jest bardzo wydajna, kupiłam jedno opakowanie i starczyło na pokrycie włosów do pasa (i co najważniejsze kolor był równomierny, jednak ja nie użyłam pędzelka tylko rąk, przy pędzelku na pewno by mi nie wystarczyło ),
    + włosy po farbowaniu były sypkie, miękkie, błyszczały i nie były wysuszone. Moje zniszczone włosy po rozjaśniaczu były w lepszym stanie,

Minusy:
    - farba zawiera amoniak i ja się źle czułam po farbowaniu bo się nawąchałam jej.

............................................................................

Wybrałam kolor 690 - ciemny blond. Wydaje mi się że kolor nie jest taki sam jak na opakowaniu. W załączniku dodaję plik z kolorem. Kolor z obrazka jest bardzo podobny do tego co mi wyszedł. Wydaję mi się, że to nie jest ciemny blond ;-)Używam tego produktu od: dwa miesiąceIlość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić asia192 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij