Hean, Volume Growing Lashes Stimulator (Mascara i odżywka do rzęs)

Hean, Volume Growing Lashes Stimulator (Mascara i odżywka do rzęs)

Marka

Tusz Hean Volume Growing Lashes Stimulator z odżywką stymulującą naturalny wzrost rzęs. Innowacyjny składnik Widelash wzmacnia strukturę i pobudza wzrost rzęs.
Efekt natychmiastowy: intensywna głębia koloru, optymalne pokrycie rzęs kolorem.
Efekt po 4 tygodniach regularnego stosowania w naturalny sposób do 3 x większa objętość rzęs.
Widelash - innowacyjny składnik wzmacnia strukturę i pobudza naturalny wzrost rzęs
Proteiny pszeniczne - odżywiają rzęsy, wzmacniają i chronią przed niekorzystnym wpływem środowiska i nadmiernym wysuszeniem.
Keratyna - wzmacnia, ma działanie silnie regenerujące.
D-pantenol - odżywia, nawilża i stymuluje wzrost komórek rzęs

Efekt
regenerujące, pogrubiające
niewodoodporne

Odżywienie rzęs z delikatnym ich podkreśleniem.

Zakupiłam ten tusz ze względu na to, że zawiera on odżywkę. Poza tym widziałam, że często był rekomendowany, więc postanowiłam przekonać się na własnej skórze (właściwie dosłownie na rzęsach).

Nie robi grudek, nie powoduje sklejenia rzęs (chyba że o to bardzo postaram się- pośpiech).

Wydłużenie i pogrubienie rzęs nie jest na jakimś spektakularnym poziomie, ale ja tego od niego nie oczekuje/ oczekiwałam, więc to nie stanowi dla mnie problemu. Wg mnie osoby chcące uzyskać delikatny, subtelny efekt są jego właściwymi odbiorcami.

Jego stosowanie nie powoduje wypadania rzęs, co zakładam, że jest zasługą tych składników odżywczych zawartych w nim.

Delikatny dla rzęs

Tusz kupiłam przypadkiem i nie spodziewałam się po nim za wiele jednak pozytywnie się zaskoczyłam. Mam krótkie i rzadkie rzęsy i ciężko mi dobrać odpowiednią szczoteczkę. Ta jest bardzo dobra, ładnie wydłuża i rozdziela rzęsy, nie robi grudek i łapie nawet najkrótsze rzęsy. Tusz nie osypuje się ani nie odbija na powiekach. Dodatkowo zauważyłam że podczas używania tuszu rzęsy przestały mi wypadać przy demakijażu, wzmocniły się. Jednym słowem polecam.

Hean tusz do rzęs

-szybko zasycha
- niska jakość
-nie odżywia rzęs

No cóż...

Srebrne opakowanie i obietnica wzrostu objętości rzęs z pewnością przyciągają uwagę. Hean Volume Growing Lashes Stimulator zdecydowanie wyróżnia się na półce, ale czy spełnia swoje obietnice?

Srebrne opakowanie z subtelnym nadrukiem zdecydowanie przyciąga wzrok. Jest poręczne i estetyczne, co z pewnością stanowi atut.

Szczoteczka:
Silikonowa szczoteczka, choć nie jest wyjątkowa, sprawdza się dobrze w separowaniu rzęs i równomiernym rozprowadzeniu tuszu.

Dostępność:
m.in. Hebe, eZebra, Minti Shop.

Cena:
10-20 zł

Efekty - Obietnice vs. Rzeczywistość:
Niestety, tusz nie spełnia obietnic stymulacji wzrostu rzęs ani przyrostu ich zagęszczenia. Tuszu używałam regularnie, z nadzieją na spektakularny efekt, ale niestety, moje rzęsy pozostały bez większych zmian.

Efekt Wizualny:
Tusz nie zapewnia spektakularnych efektów. Pokrywa rzęsy pigmentem, co nadaje im jedynie kolor, ale nie dodaje im objętości ani długości. Jest to raczej produkt dla tych, którzy poszukują delikatnego podkreślenia, a nie dramatycznego efektu.

Na plus zasługuje trwałość tuszu. Nie rozmazuje się, ale zauważyłam iż dość szybko się obsypuje także na buzi było pełno czarnych grudek

bardzo dobry!

Bardzo dobry tusz do rzęs drogeryjny. Mam inny swój ulubiony tusz, ale ten naprawdę jest bardzo blisko! Na dodatek zauważyłam, że rzęsy mniej mi po nim wypadały. Chętnie po niego sięgnę jak nie będę miała tego mojego ulubionego lub ten będzie w dobrej cenie, polecam!

Tusz nie daje spektakularnego efektu, ale mimo to polubiłam go, bo wydłuża rzęsy bez ich sklejania, a przy tym jest trwały.

Tusz kupiłam z polecenia, trafiłam na niezłą promocję, zapłaciłam za niego mniej niż 10 zł. Mijają właśnie trzy miesiące, odkąd zaczęłam go używać, nasze pożegnanie zbliża się wielkimi krokami, więc jest to dobry moment na podzielenie się opinią.

Tusz został zamknięty w estetycznym opakowaniu. Szczoteczka jest prosta, zwężana na końcu, z licznymi, aczkolwiek krótkimi wypustkami. Pracowało mi się nią bardzo łatwo, pozwalała na precyzyjne pomalowanie zarówno górnej, jak i dolnej linii rzęs. Z tą drugą mam zazwyczaj problem, więc doceniam każdą maskarę, która ułatwia mi sprawę. Kolor tuszu to głęboka czerń, jego zapach jest praktycznie niewyczuwalny.

Maskara bardzo ładnie wydłuża rzęsy, a przy tym ich nie skleja. Efektu pogrubienia czy zwiększenia objętości nie zauważyłam. Mimo że moje rzęsy po użyciu tuszu nie wyglądały spektakularnie, końcowy rezultat w postaci dwóch warstw był do zaakceptowania. Efekt określiłabym jako naturalny, taki idealny na home office i spotkania na Zoomie :D. Kiedyś byłabym z niego jeszcze bardziej zadowolona, ale teraz wolę mocniej podkreślone rzęsy, więc pod tym względem czuję trochę niedosyt. Niemniej, nie mogę powiedzieć, że tusz jest złym produktem, zwłaszcza, że jego trwałość robi wrażenie. Przez cały dzień wygląda nienagannie, nie osypuje się, nie odbija na powiekach, nie tworzy efektu pandy. Warto odnotować, że nie podrażnia oczu, nie powoduje ich łzawienia. Doceniam też to, że szybko nakłada się go na rzęsy (nie jest zbyt mokry, nie tworzy grudek) i równie szybko zmywa, nie stwarza problemów podczas demakijażu. Wydaje mi się, że maskara sprawdzi się osobom, które lubią delikatne podkreślenie rzęs, a przy tym nie chcą wydawać dużej kwoty na tusz. Recenzowany kosztuje około 15 zł, w promocji jeszcze mniej, więc zalicza się do tańszych. Można go kupić w Hebe i licznych drogeriach internetowych.

Producent wskazuje, że tusz jest z odżywką, ale ja używałam go nieregularnie, więc nie jestem w stanie ocenić, czy wpłynął na wzrost rzęs albo poprawił ich kondycję.

Podsumowując, tusz jest w porządku, ale nie kupię go ponownie, ponieważ wolę mocniejsze podkreślenie rzęs. Mimo to, na 4 gwiazdki jak najbardziej zasługuje.

Tusz Hean - moja miłość

Najlepszy tusz jaki miałam. Wydłuża, podkręca, nie obsypuje sie, jest trwały. Podtrzymuje efekt wydłużonych rzęs, który uzyskałam dzięki Biotebal rzęsy XXL.
Świetna szczoteczka, fajnie rozdziela rzęsy. Nie uczula mnie, jest tani.

Nie jest najlepszy, ale daje radę

Tani , w miarę dobry tusz do rzęs do codziennego stosowania, daje naturalny efekt, nie uczula, nie wykrusza się. Ale od razu zaznaczam , że w tym przedziale cenowym można znaleźć lepsze.
Ten tusz ma całkiem fajna, poręczną szczoteczkę. Rozdziela, lekko podkręca rzęsy. Maluję dokładnie, każdą najmniejszą rzęskę. Nie daje jednak efektu pogrubionych, wyrazistych rzęs. Nie można nakładać też kilku warstw , bo wtedy bardzo skleja rzęsy. I na pewno nie poprawia kondycji rzęs.

Lubiłam

Tuszu używałam jakiś czas temu. Ma fajną, cienką, silikonową szczoteczkę, kosztuje kilkanaście złotych. Wydłuża rzęsy, ma ładny kolor, nie osypuje się w ciągu dnia. Właściwości pielęgnacyjnych nie zauważyłam. Tusz nie jest zły, nie daje również spektakularnego looku (zależy też kto co lubi), na co dzień jak najbardziej polecam. Nie kupię ponownie, ponieważ za dużo się dzieje na scenie kosmetycznej aby do niego wracać.

Idealny

Idealny tusz. Mam krótkie rzęsy, a ten tusz doskonale sobie z nimi radzi. Wydłuża jest i podkręca. Szczoteczka jest najeżona małymi wypustkami i świetnie się z nią współpracuje, można precyzyjnie nałożyć kilka warstw tuszu i wtedy powstaje efekt WOW. Jak dla mnie można mówić, że ten tusz tworzy efekt sztucznych rzęs. Dodatkowo nie skleja rzęs, każda rzęsa jest ładnie oddzielona. Rzęsy zyskują objętość. Nie osypuje się. Jest trwały. Super.

Zbyt mokry

Nie lubię kiedy odrazu po otwarciu tusz jest mega mokry. Na rzęsach robią się grudki i po prostu źle wygląda. W takim wypadku daje mu jakieś 2 tyg spokoju żeby sobie spokojnie wysechł. Niestety ten tusz to szatan. Leżał sobie prawie miesiąc i dalej mokry. Tuszu wybiera się za dużo, brudzi opakowanie. Na rzęsach wyglada po prostu źle. Skleja i robi grudki. No szkoda, szkoda bo szczoteczka zapowiadała się super.

Fatalny tusz

Tusz z odżywką nie spełnia żadnej ze swojej funkcji. Nie podkreśla rzęs. Nie wydłuża, nie pogrubia rzęs. Jest suchy. Posiada wątpliwej jakości silikonową szczoteczkę. Plusem niska cena. Tusz nie osypuje się.