Marion, Express Mousse (Farba do włosów w piance)

Powiększ Marion, Express Mousse (Farba do włosów w piance)

Zgłoszony przez naygell

Dla wszystkich kobiet, które w prosty, szybki i bezpieczny sposób chcą uzyskać intensywny, pełen blask kolor włosów, Laboratorium Marion stworzyło nową linię farb, w formie delikatnej, jedwabistej pianki. Marion jest jedyną polską firmą na rynku, która posiada w asortymencie farbę do włosów w piance. Teraz, dzięki rewolucyjnej technologii można uzyskać wymarzony i trwały efekt kolorystyczny w komfortowych warunkach własnego domu.
Niezwykle łatwa i wygodna w użyciu farba w piance trwale pokrywająca siwe włosy w 16 modnych odcieniach:
- 210.Intensywna czerń,
- 230. Ciemny blond,
- 231.Średni blond,
- 232.Złocisty blond,
- 233. Popielaty blond.
Nie spływa z włosów, nie barwi skóry i przyjemnie pachnie. Łatwa i szybka aplikacja

• Ocena Popielaty blond 233
  • Szczerze nie polecam. Skusiła mnie cena i to że jest to pianka" pomyślałam czemu nie" Niestety.
    - ochydny zapach amoniaku, nie wiem jakie farby miała inne dziewczyny ale moja cuchneła, do tej pory czuję ten smród na włosach
    - najważniejszy minus, farba WOGÓLE nie zafabowała mi włosów!!!
    Nałożyłam ją na lekko rudawe.
    + cena, ok 6 zł w narurze

Używam tego produktu od: jeden raz
    Ilość zużytych opakowań: jedno normalne opakowanie

Chcesz pochwalić Anialisous za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ciemny blond wychodzi prześlicznie.
  • Piszę recenzję tej farby 2 raz,nie mam pojęcia dlaczeo wizaz kasuje :/ ale troche to denerwujące.

Dlatego nie bede sie rozpisywać powiem po prostu:

+kolor śliczny,dokładnie ciemny blond w zadnym razie nie podchodzi pod jasny brąz

+wygodna aplikacja,pianka sie prosto i szybko nakłada

+wydajność,jest jej bardzo dużo

+cena

+zapach

jedyny minus to że za szybko się wypłukuje

Zdecydowanie polecam

Chcesz pochwalić julittaa22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Śliczne kolory ale nie na długo
  • Kupiłam farbę skuszona odcieniem którego bardzo długo szukałam ( ciemny brąz ). Na opakowaniu wyglądał jak idealny odcień który chciałam mieć na włosach i rzeczywiście taki wyszedł .Szkoda że farba nie jest zbyt trwała, inaczej nigdy bym z niej nie zrezygnowała.

PLUSY :
    - nasycone kolory, wychodzą jak te na opakowaniu
    - łatwa aplikacja , piankę bardzo dobrze się rozprowadza , nie spływa z włosów
    - tania , w promocji zapłaciłam 6 zł
    - nie śmierdzi amoniakiem jak większość farb !

MINUSY:
    - trwałość , niestety po miesiącu nie miałam po niej śladu
    - dostępność ( kiedyś była w regularnej sprzedaży w naturze , teraz prawdopodobnie została już wycofana)

Używam tego produktu od: 1 ms
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić _Spain za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 3 raz(y)
  • Bardzo dobra farba
  • Przed użyciem farby poczytałam opinie tutaj i trochę się przestraszyłam.... ale postanowiłam spróbować.
    PLUSY:
    -bardzo łatwa aplikacja. Gdy pojemniczek przekręci się do góry nogami i spowrotem dwa razy, bez bukania to wychodzi idealna pianka! (może dziewczyny tak tu narzekają na to, bo robią to źle?)
    -pianki jest zadziwiająco dużo, zdziwiłam się bo mam dość dużo włosów a już nie miałam gdzie tej pianki wyciskać (bardzo wydajna!)
    -aplikator nie jest problematyczny, pompka działa tak jak trzeba, nie zacina się ani nie blokuje
    -jak na farbę to pachnie rewelacyjnie
    -jest bardzo tania (ja kupiłam chyba na promocji za 6zł)
    -nie wypadają po niej włosy (po niektórych farbach myślałam że ołysieję, tutaj było bardzo dobrze!)
    -farba bardzo dobze zmywa się ze skóry

NEUTRALNE:
    -nie ma dołączonej odżywki, co dla mnie jest raczej plusem, bo używam swojej i wiem że jest skuteczna i dobrej jakości i dobrze zadba o moje włosy

MINUSY:
    - woda jest ciągle zabarwiona na kolor farby, nawet po kilku myciach głowy

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 2 op

Chcesz pochwalić hiss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oj, nie...
  • Muszę, niestety, zgodzić się z negatywnymi opiniami na temat tej farby. Wielka szkoda, bo bardzo lubię firmę Marion, zwłaszcza, jej produkty do włosów. Z szamponetek byłam zadowolona, miałam więc pozytywne nastawienie do tej farby. Kupiłam, gdyż była w promocji - 6 zł. Cieszę się, że nie wydałam więcej.

Liczyłam przede wszystkim na bezproblemową aplikację i się zawiodłam. Zamiast pianki z aplikator wypluwał nierozrobioną, wodnistą, cieknącą papkę. Dawno nie ubrudziłam tak umywalki, farbując włosy. Dodatkowo, aplikator bardzo ciężko pracuje, rękawiczki są ogromne i bardzo utrudniają aplikację, gdy pokryją się farbą. Miało być lekko i przyjemnie, a tymczasem wyszło zupełnie odwrotnie.

Kolor również zawiódł, jednak nie spodziewałam się intensywnej czerwieni. Nie raz miałam włosy farbowane na ciemny brąz, nie liczyłam więc na wiele, jednak końcowy efekt w ogóle nie jest czerwony - wyszedł brąz z miedzianym podtonem. Odrosty wyszły odrobinę jaśniej, co nie jest mocno widoczne, tylko dlatego, że są nieduże. Na szczęście, nie wyszedł mi fiolet, czy inny koszmar.

Farba dosyć mocno wysusza włosy, pomimo zastosowania dobrej maski po farbowaniu. W trakcie aplikacji wypadło ich też trochę, jednak nie zauważyłam jakieś większej masakry (jak to miało miejsce po Lorealu).

Plusy? Farba jest bardzo wydajna i nie śmierdzi mocno. W moim przypadku, nie farbuje wody, co przy czerwieniach jest bardzo częste. Mimo wszystko, nie polecam jej głównie ze względu na koszmarną aplikację. Używam tego produktu od: 7 dni temuIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie

Chcesz pochwalić nimueg za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza jaka mialam, ale ...
  • najlepsza dotychczas farba jaka mialam

tania w promocji okolo 5-7 zl w Naturze

niestety jest jedna ogromna wada

jak umyje wlosy i czekam do wyschniecia to bardzo brudzi ciuchy

nawet 2 tygodnie po farbowaniu brudzi

no i troche brakuje mi tej odzywki

teraz pisze wlasnie recenzje po zmyciu tej farby

jestem zadowolona wlosy nie niszcza sie

polecam

Używam tego produktu od: 4 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: trzy

Chcesz pochwalić lisek0412 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo nierówny jakościowo produkt
  • +nakłada się na suche włosy tylko na 30min.
    +brak nieprzyjemnego zapachu
    +nie niszczy włosów
    +kolor się nieznacznie wypłukuje,ale wytrzymuje miesiąc
    +łatwo się zmywa ze skóry
    +/-niezbyt dobrze pokrywa siwe włosy,jednak dzięki temu wyglądają naturalniej
    +/-brak odżywki, choć producent zaleca jej użycie (wolę stosować tę,którą mam w domu)
    -trudno dokładnie wymieszać składniki

Produkt jest "nierówny" jakościowo - przetestowałam kolory:
    213.CZEKOLADOWY BRĄZ (1 raz)
    +konsystencja bardzo fajna
    +dobrze się nakłada,nie spływa
    +pokryłam całe włosy (dł.do łopatek) jednym opakowaniem
    -kolor wyszedł niestety czarny (rudawy na siwkach)

214.JASNY BRĄZ (na razie 3 farbowania)
    -zamiast pianki wodnista papka
    -za pierwszym razem musiałam zużyć na raz dwa opakowania
    -pompka pracowała bardzo ciężko

Trudno jednoznacznie ocenić produkt - raz jest super, a za kolejnym lipa.Ale nie niszczy włosów,otrzymywany kolor jest ładny,więc chętnie jeszcze sięgnę po "piankę".

Chcesz pochwalić sosnowiczanka84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • oczekuje lepszego krycia
  • Testuje miedź. Pianka jest wydajna starczy na wlosy do lopatek. Nie zgodze sie ze farba nie ma konsystencji pianki. Na włosach rozjasnianych wychodzi miedź w zasadzie bardziej jest to czerwien. Pomimo 2 krotnego malowania nie zafarbowała mi wcale odrostów. Kolor nie jest tragiczny ale bez polysku. Zaleta to cena - na promocji nie cale 7 zl.

Używam tego produktu od: 3 razy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić amarancik za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie jest zła,ale...
  • Ten produkt był testowany na dwóch osobach. Złocisty blond testowała moja siostra. Kolor wyszedł naprawdę ładny,konstystencja nie jest najgorsza, najważniejsze że nie spływała. Z kolei dozownik czasem chodzi lekko a po chwili słoń musiałby na niego nadepnąć żeby cokolwiek wyszło - tak ciężko...siostra ma grubsze włosy od moich i powiedziała mi, że ma ładne i miękkie włosy w dotyku. Jednak ona zawsze używa odżywki. Generalnie jest na tak.
    Teraz moja opinia...
    Testowałam dwa kolorki: palona kawa i czekoladowy brąz. Palona kawa na blond odrostach wyszła ruda!!! To był paskudny widok,który mnie rozczarował!
    Włosy po spłukaniu były tępe,czerpkie i cholernie skołtUIONe!! Bez maski ani rusz! Po dwóch tygodniach włosy były marchewkowe. Postanowiłam spróbować czekoladowego brązu. I to efekty:
    na marchewkowych odrostach wyszło rudo - kasztanowe w zależności od światła lekka poświata czekolady...ale daleko temu do ideału!!
    Po spłukaniu włosy nie były już takie tępe.
    Dozownik rzeczywiście dosyć ciężko chodzi, rękawiczki marnej jakości..konsystencja OK., bez problemu da się zmyć zabrudzenia ze skóry. Mam skórę wrażliwą a ta pianka nie podrażniła jej.

Używam tego produktu od: 1,5 m-ca
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gunesh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Nigdy więcej nie kupię tej farby.
    Kolor na moich rudo-czerwonych włosach również wyszedł jakiś taki brązowo-fioletowy.
    Aplikacja straszna. Mimo przechylania, potrząsania konsystencja pianki bardzo rzadka. Dozownik bardzo nie wygodny, ciężko jedną ręką nacisnąć.
    Włosy po farbowaniu suche, trudne do rozczesania.

Jedyny plus jaki się dopatrzyłam to zapach, nie taki duszący jak u innych farb.

Używam tego produktu od: dwa tygodnie

Chcesz pochwalić Agnieszka2117 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij