A-Z Medica, Maca (Krem nawilżający)

Powiększ A-Z Medica, Maca (Krem nawilżający)

Zgłaszająca osoba: patt

Krem przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, zwłaszcza na dzień dla cery zmęczonej, mało elastycznej, potrzebującej skutecznego nawilżenia.
Polecany również do stosowania na noc dla cery mieszanej i tłustej wymagającej regeneracji.
Dzięki zawartym w wyciągu z maki ( Lepidium meyenii) proteinom, fitohormonom, nienasyconym kwasom tłuszczowym, witaminom (A, B1, B2, B6 i C) i składnikom mineralnym (żelazo, wapń, miedź, cynk, mangan, potas, sód, jod) krem działa odżywczo, rewitalizująco i łagodzi widoczne objawy starzenia się. Skóra staje się odpowiednio napięta i elastyczna. Krem jest wygodny w użyciu i szybko się wchłania.

Skład: Aqua, Octyl Stearate, Glyceryl Stearate (and) PEG-100 Stearate, Myristyl Ether Propionate, Glycerin, Stearic Acid, Mineral Oil, Imperata cylindrica-PEG-8-Carbomer, Coffea robustaExtract, Cetearyl Alcohol, Panthenol, Lepidium meyenii Extract, Parfum, DMDM Hydantoin Jodopropynyl Butylcarbamate, Triethylamine

• bardzo dobry
  • Krem poleciła mi siostra, która dostała go jako gratis do kuracji.
    Mam skórę bardzo wrażliwą i mocno alergiczną...więc znalezienie dobrego kremu to istna mordęga...
    Ostatnio w akcie desperacji zaczęłam używać kremu do pielęgnacji niemowląt ziajka, ale był za tłusty...więc kiedy wypróbowałam krem siostry i moja skóra nie była podrażniona ani przetłuszczona po pierwszym, drugim razie...poszłam do sklepu i kupiłam swój własny
    Świetnie nawilża, nawilżenie długo się utrzymuje, nie podrażnia skóry, czasem skóra jest tłusta jak się nałoży go za dużo...Ogólnie POLECAM!!

Chcesz pochwalić juliux za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • mój ideał
  • Recenzja: Nie przypuszczałam, że uda mi się znaleźć krem, po którym skóra nie będzie się wreszcie łuszczyć. A jednak znalazłam. Zużyłam tylko małą próbkę, ale już po pierwszej aplikacji (na noc) obudziłam się bez obłażącego z czoła i policzków naskórka. Cały dzień miałam twarz nawilżoną, odżywioną. Z czym nie poradził sobie Octopirox, ten krem uporał się błyskawicznie. Cena za taką ilość też jest atutem.
    ilość zużytych opakowań: próbka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dukka za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij