Powiększ L`Oreal, Triple Active Fresh, Żel - krem nawilżający do skóry suchej i wrażliwej

Zgłoszony przez rudamartusia

Krem na dzień o działaniu intensywnie nawilżającym. Wzbogacony w witaminy (CG, E, B5) i niezbędne minerały (magnez, wapń) dostarcza skórze suchej i wrażliwej odpowiednią dawkę nawilżenia dla natychmiastowego orzeźwienia i rozświetlenia skory dzień po dniu. Intensywna przyjemność dzięki niezwykle orzeźwiającej i aksamitnej konsystencji żelu - kremu o owocowym zapachu. Wyjątkowo lekka konsystencja nie klei się i natychmiast się wchłania. Pozostawia skore sucha i wrażliwą miękką i ukojoną.

• bardzo fajny kremik
  • To moj pierwszy kremik z loreala, wybralam wersje fresh dla suchej i wrazliwej chociaz mam mieszana, ale w strone wrazliwej
    Kremik ma fajna konsystencje budyniowa, koloru bardzo jasnego rozu, bardzo szybko sie wchlania, skora jest mieciutka, i swietnie nawilza, kupilam go bo borykalam sie z okropnymi przesuszeniami, kazdy podklad wygladal okropnie, ten kremik ukoil sciagniecie, przesuszenie, nie zapchal mi skory, nie podraznil
    skonczylam i kupie ponownie jak bedzie w promocji, ja za swoj zaplacilam 5 funtow, starczyl mi na okolo 2 miesiace, podkradal mi go moj chlopak

Używam tego produktu od: okolo 2 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno w calosci

Chcesz pochwalić zazwi27 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za bogaty
  • Używałam Triple Aktiv Day i byłam z niego bardzo zadowolona, więc zakupiłam taki na wypróbowanie i niestety nie jestem w stanie go skończyć.

Krem okazał się za ciężki. Używam go tylko na noc bo na dzień za bardzo się roluję. Mam suchą skórę ale do mojego typu zupełnie się nie nadaje. Po nałożeniu mam wrażenie, że mam na twarzy maseczkę, nie wchłania się dobrze.

Fajna konsystencja, gładko się rozprowadza, ładne opakowanie, słoiczek - to jego plusy.
    Nie umiem go pochwalić...

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Raczej do niego nie wróce
  • Krem jako tako nawilża, ale niestety podrażnia i pozostawia na skórze warstewkę. Nie jestem pewna czy to od kremu ale mam troszkę gorszą cerę niż zwykle, więcej wyprysków.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić musiaxd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem, całkiem
  • Kilka lat temu do moich ulubieńców należały kremy L'oreal z serii Happyderm, w szczególności krem-żel, który doskonale nawilżał moją skórę, nie pozostawiając na niej tłustego filmu. Od kiedy został wycofany, cały czas szukam jego godnego następcy. Duże nadzieję pokładałam właśnie w tym kremie. Zachęciła mnie jego formuła kremu-żelu oraz opinię, jakoby miał być rzeczywiście następcą kultowego jak dla mnie Happyderm. Korzystając z promocji -40% na pielęgnację twarzy, pobiegłam po niego do Rossmanna.
    Konsystencja kremu jest rzeczywiście lekka, może nie do końca żelowa, ale przyjemna w użyciu, pozostawia na skórze delikatne uczucie lepkości. Mimo to krem nakładany pod makijaż nie nawilża odpowiednio mojej skóry - w ciągu dnia widzę, że miejscowo robi się ona przesuszona, co sprawia, że od razu wygląda mniej estetycznie. Nałożony na noc daje zdecydowanie lepsze rezultaty. Odpowiednio nawilża i łagodzi podrażnienia, rano budzę się z świeżą, gładką i wypoczętą cerą. Cięższe kremy często powodowały u mnie zapychanie i pojawianie się przez noc przykrych niespodzianek. Tutaj nic takiego nie zauważyłam.
    Mimo iż nie jest to dla mnie krem idealny i uniwersalny, na pewno zużyję go do końca. Czy kupię ponownie? Być może, bo cena, zwłaszcza w czasie promocji (około 12 zł) jest bardzo zachęcająca. Myślę, że warto wypróbować.

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić charlotte89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Również trafiłam na ten krem w promocji. Szukałam czegoś dobrze nawilżającego (przesuszona cera po zimie...), lekkiego i łagodnego jednoczesnie. Mam wrazliwą, skłonną do wszelkich podrażnien skórę.

No i niestety - okropnie podrażnia, zaczęły mi sie pojawiać czerwone krostki na policzkach. Do tego wcale nie zauważyłam, żeby jakoś super nawilżał - zostawiał na twarzy taką tłustawą warstewkę...

Zapach jak dla mnie drażniący.

Więcej na pewno nie kupię

Chcesz pochwalić lilkat za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • Trafiłam na ten krem na jakiejś promocji, skuszona ceną i marką postanowiłam mu zaufać.
    Byłam zaraz po tym, jak uczuliły mnie kosmetyki znanej firmy na C, więc potrzebowałam nieinwazyjnego nawilżacza na lato, lekkiego i kojącego.

Plusy:
    - fajnie nawliża, radzi sobie ze skórą suchą
    - dobrze się wchłania
    - dobrze współgra z lekkim podkładem
    - pięknie pachnie
    - delikatna, przyjemna konsystencja typu krem-żel

Minusy:
    - podrażniał miejsca uczulone
    - po ok. dwóch - trzech tygodniach zauważyłam, że podrażnia również w miejscach zdrowych

Krem oddałam mamie i jej służy, zatem wrażliwcom skłonnym do podrażnień nie polecam.
    Osobom bez większych problemów ze skórą służy.

Używam tego produktu od: lipiec 2012
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie, nie zużyłam całego

Chcesz pochwalić olliwka za czytelną i pomocną recenzję?
  • like it
  • Krem kupiony bezmyślnie w jakiejś przyjemnej promocji krótko po tym, jak pojawił się na rynku. I okazał się zaskakująco dobrą "wpadką". Moja cera ewoluuje: znika powoli problem trądziku (odpukać) i przetłuszczania się w strefie T, ale niestety staje się ona bardziej wrażliwa na trudne dla mnie do zidentyfikowania czynniki. W każdym razie ten krem mi służy.
    Plusy:
    + bardzo przyzwoicie nawilża, w dużym stopniu redukuje problem suchych skórek w okolicy skrzydełek nosa
    + parę minut się wchłania, nie do zupełnego matu, ale początkowy błysk, który wcale nie wydaje się tłusty, znika u mnie po paru minutach
    +bardzo dobrze zachowuje się pod makijażem, ani razu się nie zrolował
    +przyjemny zapach
    +opakowanie też lubię, pod nakrętką szklanego słoiczka znajduje się dodatkowe plastikowe wieczko zabezpieczające
    +dość wydajny, ale zaznaczam, że wcale nie czuję potrzeby, by aplikować go w sporych ilościach

Minusy:
    -brak filtra, nawet taki w okolicach 15-20 byłby dla mnie satysfakcjonujący i sprawił, że Triple Active Fresh byłby idealnym miejskim dziennym nawilżaczem dla cery bez większych problemów

Chcesz pochwalić pepitka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepszy
  • Zdecydowanie mój numer 1!
    +Lekka, bardzo przyjemna w aplikacji konsystencja
    +Cudowny świeży zapach
    +Nie podrażnia (przynajmniej mojej buźki)
    +Co jest podstawą ŚWIETNIE nawilża
    Widzę same zalety tego produktu i naprawdę cieszę się że skusiłam się na zakup tego kremu bo dzięki temu znalazłam swój ideał . Jeśli nadal będzie spisywał się tak świetnie dotychczas to na pewno go nie zmienię
    Dla osób z suchą i wrażliwą cerą to idealne rozwiązanie.
    Gorąco polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić AgnesSilver za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij