L`Oreal, Triple Active Glow, Upiększający krem nawilżający SPF 15

Powiększ L`Oreal, Triple Active Glow, Upiększający krem nawilżający SPF 15

Zgłoszony przez lalesia

Upiększający krem nawilżający z opalizującymi pigmentami i SPF 15. Intensywna codzienna pielęgnacja z opalizującymi pigmentami, aby nadać skórze naturalny, promienny blask.
Potrójne działanie:
- nawilża 48H,
- ujednolica,
- upiększa.

Skład: Aqua, Glycerin, Homosalate, Octocrylene, Ethylhexyl Salicylate, Dimethicone, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Polyglyceryl-3, Methylglucose Distearate, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Peg-100 Stearate, Staric Acid, Glyceryl Stearate, Sodium Hydroxide, Malmitic Acid, Ammonium Polyacryldimethyltaurine, Polyacryloyldimethyl Taurate, Disodium Edta, Caprylyl Glycol, Xanthan Gum, Cetyl Alcohol, Tocopheryl Acetate, Phenoxyethanol, Chlorhexidine Digluconate, Red-4, Yellow-10, Iron Oxides, Titanium Dioxide, Linaool, Geraniol, Eugenol, Limonene, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum.

• Wg mnie godny polecenia do cery suchej i normalnej
  • Do zakupu zachęcił mnie fakt iż krem posiadam filtr i fakt, że rozświetla. Na pewno opakowanie tez zrobiło swoje .

Do rzeczy.
    ZALETY:
    -delikatny zapach
    -filtr 15
    -ładne rozświetlenie które powoduje, że cera wygląda zdrowiej
    -higieniczne opakowanie
    -dobrze nawilża
    -wydajny
    -nadaje się pod makijaż (podkład lądował na nim po ok.45min.)
    -nie zapycha

WADY:
    tu mam kłopot

Używam tego produktu od: 2-3m-cy w okresie letnim
    Ilość zużytych opakowań: jedno (nawet rozciełam opakowanie by "wylizać" je )

Chcesz pochwalić RudaSweety za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Kosmetyk przechodni Zakupiony przez mamę, po kilku dniach wylądował u mnie. Razem z mamą jesteśmy zgodny, to nie kosmetyk dla nas.

Krem ma przyjemną konsystencję, podoba mi się jego zapach. Opakowanie wygodne. Filtr 15 SPF, fajnie, fajnie, ale ...

Krem podkreśla błyszczenie, nie zauważyłam też, żeby moja skóra była bardziej wygładzona i nawilżona. Zostawia na skórze lekki film, czasami lekko poszczypuje no i z pewnością pod makijaż w moim przypadku się nie sprawdził. Jestem na nie.

+opakowanie
    +konsystencja
    +rozświetla twarz
    +posiada filtr
    +bardzo wydajny

-lekko zapycha
    -pozostawia nieprzyjemny film na skórze
    -raczej nie wygładza
    -nawilża też średnio

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić libellule_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kiepski
  • Zakup eksperymentalny - mam cerę mieszaną, suchą, naczynkową, ze skłonnościami do wyprysków i zapychania. Krem jest wg mnie dosyć ciężki, chociaż możliwe, że po prostu odzwyczaiłam się od pracy z taką konsystencją. Zapach specyficzny, nie przyjemny (mi przeszkadza). Używam teraz tylko na policzki, szyję i dekolt. Pomijam nos, czoło i brodę, bo zapycha mi pory...

Na pewno nie kupię i nie wiem czy jest to w ogóle dobry pomysł dla osób z jakimiś problemami cery.

Chcesz pochwalić melomanka90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kosmetyczny must have!
  • Moja skóra jest mieszana, w zimie staje się sucha, krem radzi sobie z nią świetnie cały rok.

-przyjemny zapach
    -fajna konsystencja
    -łatwo się rozprowadza
    -nadaje skórze zdrowy blask, twarz wygląda na wypoczętą
    -zauważam lekkie upiększenie za sprawą opalizującego koloru kremu (uwaga krem nie posiada żadnych drobinek!!)
    -w lecie używam zamiast podkładu, jak dla mnie jest lepszy niż krem BB
    -posiada filtr spf15
    -dobrze sprawdza się jako baza pod podkład
    -niska cena(!) dorwałam za 13,90 w Rossmanie
    -dobrze nawilża, ale nie spodziewajmy się obiecanych 48h

Krem kupiłam zachęcona promocją całkowicie przypadkowo, nie oczekiwałam cudów, a tu proszę! Polecam każdemu do wypróbowania. Cena nie jest wysoka, a nóż będzie to wasz KWC!

Używam tego produktu od: czerwiec 2013
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże 50ml

Chcesz pochwalić Molaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • to, czego chciałam
  • Krem jest świetny dla cery suchej. Doskonale nawilża,nie zapycha cery,lekki przyjemny,tani(za dobry krem 15zł,czy nawet mniej to nie dużo)
    Jest efekt świecącej się skóry, jak sama nazwa wskazuje GLOW-POBLASK,POŚWIATA.
    Nie jest on kremem matującym, więc logiczne, że nie uzyskamy efektu matowej cery.

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić papciaszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie o to mi chodziło
  • Niestety nie a szkoda bo liczyłam na MINIMALNY efekt rozświetlenia, ujednolicenia kolorytu skóry lub chociaż jak producent obiecuje "upiększenia".
    Nic z tych rzeczy !
    Krem słabo nawilża, pozostawia tłustą i lepką warstwę a co gorsza zapycha, przez co u mnie jest od razu skreślony.
    Minus daję również za mało przyjemny zapach który jak na złość jest dość długo wyczuwalny.

Chcesz pochwalić odemalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Zachęcona marketingowymi obietnicami z opakowania kupiłam ten krem. Jak można sie było spodziewać rzeczywistość jest nieco inna, niż piękne hasła. Przejdźmy jednak do plusów i minusów.

Za co warto go pochwalić:
    - nieżle nawilża i nie robią mi sie po nim suche placki na twarzy
    - lubię kremy w tubce, gdyż są bardziej praktyczne
    - ładnie pachnie
    - posiada filtr SPF 15 (jak większość:P)

Miedzy plusem, a minusem
    - nie ujednolica kolorytu, ale jednak skóra wyglada na nieco odświeżoną.

Minusy:
    - strasznie się świeci, co jest pewnie zasługą efektu glow
    - cena (nie jest porażająco wysoka, ale biorąc pod uwagę efekty jakie daje, placi sie tu głównie za markę)

Ogólnie uważam, iż słowo upiększający jest tutaj lekkim przerysowaniem rzeczywistosci. Mozna znaleźć kremy w niższej cenie dające taki sam efekt. Nie powalił mnie, więć niestety szukam nadal ideału

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić clo za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy krem jakiego używałam
  • Mam cerę normalną/suchą. Krem Loreala kupiłam, bo potrzebowałam na lato czegoś lekkiego z filtrem. Od pierwszego użycia się nie polubiliśmy: skóra potwornie się świeci - i nie przestaje nawet po jakimś czasie - to jest ten upiększający glow effect Krem ma lekką konsystencję, pachnie chemicznie i jest blado brzoskwiniowego koloru z drobinkami. W tej kategorii cenowej dużo lepszym wyborem jest podstawowy Olay.
    Trople Glow Loreala nie sprawdza się przy mojej skórze z tendencją do przesuszenia, nawet nie myślę co robi ze skórą mieszaną....
    Daję pół gwiazdki za SPF 15.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze, ale na pewno go nie skończę

Chcesz pochwalić bonfire za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 17 raz(y)
  • Kompletna porażka
  • Chciałam lekki krem koloryzująco-nawilżający z filtrami UV.
    Bardzo się nim rozczarowałam.

- Drobinek rozświetlających w ogóle nie widać, wręcz cera strasznie się świeci, jest jakby tłusta, uwydatniła wszystkie drobne zmarszczki i rozszerzone pory
    - Krem bardzo mnie uczulił. Szczypały mnie okolice oczu, twarz stawała się czerwona i dostawałam takiego odczucia "uderzenia gorąca".
    - W ogóle nie nawilżał i nie odżywiał skóry.
    - Warzył się pod podkładem i sam podkład nakładał się dość "tępo".
    - Nie było żadnego efektu upiększenia, przykro mi.
    - Bardzo drogi jak na taki krem, dla mnie wyrzucone pieniądze.

Wiele razy do niego podchodziłam, w końcu skończył jako krem na suche pięty.

Ilość zużytych opakowań: 1 nadal w użyciu

Chcesz pochwalić Sesca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem fajny
  • Lubię większość kremów tej marki, ten nie jest wyjątkiem, chociaż ma kilka minusów.

Plusy:
    + nawilża
    + nie zapycha
    + całkiem przyjemnie pachnie
    + posiada filtr SPF 15

Minusy:
    - moim zdaniem nie poprawia kolorytu skóry. Kupiłam go licząc na ten efekt – i go nie zauważam; krem nazwałabym nawilżającym, a nie upiększającym
    - opakowanie – wolę kremy w słoiczkach, bo wtedy widać ile produktu jeszcze pozostało oraz łatwiej wykorzystać kosmetyk do końca

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić Letnie_inspiracje za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij