Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Duże rozczarowanie
  • Kupiłam w nadziei że pomoże uratować moje paznokcie po "odżywce" Eveline, niestety ie sprawdził się.. Po dwumiesięcznej wytrwałej kuracji nie ma żadnego efektu prócz zjaśnienia płytki i odżywienia skórek.
    Nie polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Agusia1306 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super!
  • Produkt świetny, fajnie odżywia, regeneruje paznokcie. Używam od dawna i cały czas jestem zadowolona. Paznokcie szybciej rosną, są ładne, także skórki wokół nich. Świetny! Opakowanie wydajne, fajny pędzelek, cena też w porządku. Polecam każdemu!

Używam tego produktu od: 1 roku
    Ilość zużytych opakowań: 3 sztuki

Chcesz pochwalić malinka270 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pierwsze wrażenie super później coraz gorzej..
  • Używałam produktu przez miesiąc. Codziennie wcierałam serum raz albo dwa razy w paznokcie i po tygodniu byłam zachwycona! Paznokcie były bardzo mocne i widać było poprawę niestety w następnych dniach paznokcie zaczęły się rozdwajać i łamać. Nigdy w życiu nie miałam tak bardzo zniszczonych i krótkich paznokci.Teraz dziennie łamią mi się przynajmniej 3 paznokcie niektóre są już takie krótkie, że nie ma co łamać.
    Nie polecam nikomu tego produktu jak dla mnie to największy bubel z jakim się spotkałam.

Ilość zużytych opakowań: nie całe jedno

Chcesz pochwalić dieforjoshh za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bubel, strata pieniędzy
  • Kupiłam pod wpływem większości pozytywnych komentarzy. Miałam nadzieje ze odżywka pomoże, na porost na rozdwajanie... Niestety nic z tych rzeczy, stosowałam 2 miesiące, nie używałam żadnych kolorowych lakierów a było bardzo ciężko, myślałam że odżywka będzie zachowywać się jak większość tego typu produktów i będzie slicznie błyszczeć wynagrodziłabym nawet to ze przy idealnym dawkowaniu preparatu to i tak trzeba strasznie długo czekać żeby się wchłonęła GDYBY TYLKO DZIAŁAŁA

niestety chyba nawet pogorszył się stan moich paznokci, kiedy zaczęły się jak nigdy łamać i rozdwajać tłumaczyłam sobie że to efekt kuracji itp. po 2 miesiącach męki poddałam sie i rzuciłam ją w kąt i powiedziałam nigdy więcej.

Nie polecam
    Ps. Jest tak zła że postanowiłam napisać swoją pierwsza recenzje.

Używam tego produktu od: styczeń 2014

Chcesz pochwalić kokogocha za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Błyskawiczne odżywienie paznokci!
  • Mam wrażenie, że działa niemalże natychmiastowo od momentu jego aplikacji.

Rozjaśnia, nawilża i odżywia paznokcie (stosuję pomiędzy malowaniami paznokci - dwa razy
    w tygodniu - wieczorem i następnego dnia rano).

Znikają białe przesuszone kreski, efekt zdrowego paznokcia.

Mam wrażenie, że pomimo moim zdaniem rzadkiego stosowania - paznokcie szybciej rosną.

Ponadto - po każdym zmyciu lakieru - białych kresek oznak przesuszenia - nie ma.

Jak dla mnie produkt obowiązkowy w koszyku z akcesoriami do paznokci!

Minus jeden - dostepność (tylko apteki i to nie wszystkie). Uwaga też na cenę - od 14 zł do 25 zl !!!

I jeszcze jedno - konsystencja oleista, dla niektórych może być to uciążliwe z uwagi na powolne wchłanianie. Ja stosuję wieczorem, zakładam bawełniane skarpetki i zapominam o wchłanianiu. Rano - po chwili odczekania, zakładam cienkie - nie zauważyłam problemu.

Z czystym sumieniem POLECAM !!! Używam tego produktu od: doraźnie od miesiąca Ilość zużytych opakowań: w tracie pierwszego

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Kupilam zachecona pozytywnymi opiniami. Niestety sie zawiodlam.Stosowalam nieprzerwanie raz, dwa dziennie przez dwa tygodnie. Znacznej poprawy nie zauwazylam. Plus za nieszkodliwy sklad i cene.

Używam tego produktu od: dawna

Chcesz pochwalić agnieszka k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajne!
  • Olejkowanie zaczełam wlaśnie od regenerum, uzywałam też innych specyfików ale to jest dość fajne, fajnie pielęgnuje skórki w okół paznokci tak ze nie robią się żadne zadziory, czy wpływa na wzrost? Moze nie rosną szybciej ale rosną mocniejsze, płytka nie pęka, paznokcie nie żółkną. Aplikacja dość łatwa i przyjemna. Tubka 5 ml można ją wszedzie schowac Staram sie uzywac codziennie Polecam do wyprobowania kazdemu w Aptece internetowej cena 15.50

Chcesz pochwalić Doniek93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • KOCHAM GO!
  • Kupiłam go po wielu próbach z innymi odżywkami, mam bardzo łamliwe paznokcie (potrafią się rozdwajać nawet gdy je obetnę aż do skóry).
    Nareszcie przy pomocy regenerum zapuściłam paznokcie.
    Dzięki niemu są twarde, bez plamek i przebarwień, wyglądają bardzo zdrowo.
    Lubię jego konsystencję olejku, wyczuwam delikatny przyjemny zapach. Jest z włochatą końcówką przez co jest łątwy w aplikacji. Smaruję płytkę paznokcia i skórki, chwilę je masując. Denerwuje mnie to, że nie wysycha dlatego zazwyczaj nakładam go gdy kładę się spać lub gdy czytam książkę by go nie zetrzeć.
    Jego wadą jest cena do 20 zł ale myślę, że jest jej warty

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: kupiłam po roku stosowania drugie, choć nie mogę jeszcze skończyć pierwszego (bardzo wydajny)

Chcesz pochwalić truskawa2904 za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja!
  • Moje paznokcie od pewnego czasu zaczęły się rozdwajać kruszyć na końcach. Kupiłam odżywkę eveline 8w1 ale efekt był jeszcze gorszy (jedynie na moich 2 paznokciach, które się nie rozdwajały było w miarę ok). Regenerum kupiłam z ciekawości i bezradności. Dodatkową zachętą oczywiście były pochlebne recenzje i... muszę stwierdzić, że są w 100% słuszne. Fakt, że długo się wchłania (co jest jedynym minusem), żeby uczynić to mniej uciążliwym 'maluje' nim paznokcie na noc.
    Efekty: już po 2 dniach zauważyłam, że rozdwajanie paznokci nie postępuje i okazało się, że mogę swobodnie podpiłować zniszczone końcówki, pozostawiając jedynie zdrową płytkę. Paznokcie dalej się nie rozdwajają, wyglądają na zdrowsze. Odkąd używam regenerum żaden z paznokci się nie złamał. Paznokcie mimo, że upłynął tylko tydzień, są już dość długie (wydaje mi się, że urosły szybciej). Ogólnie jestem bardzo zadowolona, kosmetyk nie ma zapachu (w przeciwieństwie do innych specyfików, które często mają brzydki chemiczny zapach), zawiera jedynie olejki co mnie bardzo cieszy.

Używam tego produktu od: tygodnia

Chcesz pochwalić cukrusek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa, ale aplikacja jest uciążliwa
  • Serum działa, bez dwóch zdań. Paznokcie przestały się rozdwajać. Stały się mocne i twarde (wcześniej mogłam je wyginać, tak były miękkie).

+cena
    +wydajność
    +dostępność
    +utwardza
    +paznokcie szybciej rosną
    +bezpieczny skład, bez tego świństwa, które ma osławiona odżywka z firmy Eveline
    +aplikacja, z pędzelkiem
    +poręczna tubka
    +paznokcie nie łamią się

-uciążliwa aplikacja, nie ze względu na aplikator, ale na bardzo rzadką konsystencję, odżywka nie wchłania się, przez co brudzę nią dosłownie wszystko (nakładam cienką warstwę)

Tak czy siak, polecam.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Mrs_Merve za czytelną i pomocną recenzję?
  • Są efekty
  • Pierwsze tego typu serum po którym są wyraźne efekty. Regenerum przywróciło do życia moje łamiące się, kruche, delikatne i suche paznokcie.

Plusy:
    - wygodne opakowanie z praktycznym w aplikacji pędzelkiem
    - wydajne
    - po prostu działa! - nakładałam je przez ponad dwa tygodnie 1 - 2 razy dziennie i pozostawiałam na paznokciach i skórkach ok. pół godziny podczas którego część kosmetyku się wchłaniała, a co nie zdążyło się wchłonąć wsmarowywałam później w płytkę paznokciową. Teraz paznokcie są jasne, twarde, ale elastyczne, gładkie, już prawie bez wyżłobień, nie rozdwajają się ani nie łamią.

Zdecydowanie polecam!

Chcesz pochwalić strawberry_blonde za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie polecam
  • Jest bardzo dobrym ratunkiem dla slabych i zniszczonych paznokci. Pierwszym najbardziej widocznym efektem jest rozjaśnienie plytki. Plusem jest także zapobieganie rozdwajaniu i kruszeniu się paznokci.

Polecam wszyskim.

Zabieram jedną gwiazdkę za zbyt długi czas oczekiwania na wchłonięcie.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić ANETA9113 za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na tak
  • Serum kupiłam zachęcona reklamą w tv. Dotychczas moim kwc był Micro Cell 2000, ale od kilku tyogdni był niedostępny w moim Douglasie, więc postanowiłam zaryzykować.

Moim zdaniem serum jest świetne:

+ bezpieczny skład, bez formaldehydu;
    + fajna aplikacja, z pędzelkiem i poręczna tubka;
    + cena;
    + wydajność (2 miesiące stosowania co drugi dzień).
    + dostępność, w każdej aptece.

Owszem, wchłania się długo, ale producent zaleca, by po kilku minutach wklepać nadmiar opuszkami w paznokcie i skórki. Po 2 miesiącach stosowania moje paznokcie zmieniły znów kolor z żółtych na białe, są twarde, mocne, nie rozdwajają się i szybko rosną.

Gorąco polecam.

Używam tego produktu od: 2 miesiace

Chcesz pochwalić ulinkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem...
  • Szczerze powiem, nie wiem jakie ma działanie.

Myślałam, że się polubimy, jednak nie.

konsystencja jest mazisto-wodnista [?] bezsens.

SERUM NIE WYSYCHA!
    To męczące!

ja nie potrafię z niego korzystać, nawet kiedy siedzie i "nic nie robie" serum te po prostu przeszkadza.

Nie dla mnie

Źle wydane 18zł

Używam tego produktu od: pięciu miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte pierwsza tubka

Chcesz pochwalić wercia29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudotwórca
  • Odżywka jest absolutnie doskonała, jedyna działa na moje wymagające paznokcie.
    Plusy:
    - utwardza
    - paznokcie szybciej rosną i nie łamią się
    - wygodny sposób aplikacji
    - cena
    - "bezpieczny" skład

Minusów brak.

Chcesz pochwalić Hermiona123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wspaniały
  • Jest rewelacyjny! Nie spodziewałam się po tym produkcie takich rezultatów. Po tygodniu regularnego stosowania widziałam już dużą poprawę. Dziś mam twardą płytkę paznokcia, rosną jak szalone i co ważne są mega bialutkie. A dodam, że jeżeli chodzi o paznokcie miałam mega zniszczone.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić raspberry65 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wiem, że nie kupię żadnej innej odżywki! ta jest najlepsza
  • Zaczęłam używać tego specyfiku ponieważ moje paznokcie były w beznadziejnym stanie- ciągle się rozdwajały i pękały. Wcześniej używałam odżywki z jedwabiem. Nikomu nie polecam! Paznokcie zrobiły się od niej żołte, a ich stan w ogóle się nie poprawił. Zniesmaczona tym faktem zajrzałam ponownie do apteki prosząc właśnie o regenerum. Dlaczego akurat o niego? Usłyszałam kilka pozytywnych opinii i stwierdziłam, że może warto spróbować. Co prawda mała ta tubeczka, ale teraz już wiem, że jest warta swej ceny! Po jakimś tygodniu stosowania (dość obficie, 2 razy w ciągu dnia) zauważyłam, że moje paznokcie zaczęły rosnąć nabierając sił. Były prześliczne! Nie rozdwajały się, a także pięknie się rozjaśniły. Po raz pierwszy od paru lat mogłam pozwolić sonie na luksus posiadania długich, na prawdę dłuuuugich paznokci
    Dla osób, które szybko chcą zobaczyć efekty polecam jak najbardziej. Można też dodatkowo łykać cynk bądź skrzyp (mnie pomaga).

Regenerum jest dość gęste i oleiste, ale mnie to nie przeszkadza. Dość ciężko się wchłania, ale warto czekać. Polecam smarować paznokcie na noc.

Ilość zużytych opakowań: 4 tuby

Chcesz pochwalić klaudyna49 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezbędny w mojej kosmetyczce
  • Zacznę od tego, że moje paznokcie BYŁY tragiczne, dopóki nie kupiłam regenerum. U mnie już po tygodniu było widać znaczące zmiany : twarde i ładnie wyglądające paznokcie, wzrost płytki oraz brak rozdwojonych końców. Postanowiłam po tych 7 dniach zobaczyć cy lakier utrzyma mi się dłużej niż zwykle, a bywało tak, że po godzinie już mi odchodził. I faktycznie tak było! teraz paluje paznokcie 2 razy w tygodniu. Uważam, że w moim przypadku jest on wydajny ponieważ już po tygodniu zrobił, to co chciałam.

Chcesz pochwalić michaliinka za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Serum kupiłam zachęcona licznymi reklamami, a także opiniami internautek. Za opakowanie zapłaciłam 20 zł, więc liczyłam na spektakularne efekty. Więc też się doczekałam.
    Miałam bardzo, ale to bardzo rozdwojone paznokcie, kruche, łamliwe. Po zastosowaniu regenerum od razu zwróciłam uwagę na kolor płytki, która zrobił się jaśniejsza. Z czasem stosowania paznokcie stały się twardsze, mniej rozdwojone. Również zaczęły szybciej rosnąć.

Jedynym minusem jest oleista konsystencja, która NIGDY się nie wchłania, jednakże staram się by olejek pozostawał na paznokciach tak z 30 minut. Ważne jest to, by codziennie pielęgnować paznokcie.
    Z czasem na pewno pojawią się efekty.

Serdecznie polecam.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić afrodisiaco za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt
  • Kupiłam zmotywowana problemami z rozdwajaniem się paznokci i ich twardością przy okazji przeceny w aptece za ok.10zł. Zakup okazał się udany, pędzelek od razu mnie oczarował Stosowałam kilka razy dziennie (kiedy się uczyłam, siedziałam przed komputerem, oglądałam tv i szłam spać) przez pierwsze 20 minut starałam się zachować jak najwięcej olejku na paznokciach a później pozwalałam sobie na odważniejsze ruchy ręką. Pierwsze do oczekiwanego stanu wróciły moje skórki, stały się bardzo delikatne i ładnie odchodziły, paznokcie zaczęły szybko odrastać i stawały się coraz twardsze i mniej się rozdwajały ale mimo wszystko nie przestały się całkowicie rozdwajać. Najdłużej czekałam na rozjaśnienie płytki paznokcia, która po intensywnej jednomiesięcznej kuracji nie stała się tak piękna jak zapewniał prodecent ale mimo wszystko jest zauważalna poprawa. Zapach olejku bardzo delikatny i bardzo przyjemny, prawie nie wyczuwalny. Cudowna aplikacja jednak trzeba nauczyć się obchodzenia z pędzelkiem bo może wypluwać za duże ilości olejku, który i tak mimo wszystko jest bardzo wydajny- przez ponad miesiąc stosowania zużyłam tylko jakąś małą część produktu. Oceniam produkt jako bardzo dobry, odejmuję pół gwiazdki za powolne zmiany.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić x40karo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonałe
  • Rewelacyjne serum!!! Jako jedyne w krótkim czasie poprawiło stan moich paznokci A paznokcie mam kruche i stale rozdwajające się. Używałam już nadzwyczajnych odżywek, nawet tych po kilkadziesiąt złotych ale dopiero po tej odżywce paznokcie nagle urosły i zrobiły się ładne i twarde. Nakładam je dwa razy dziennie po czym wmasowuję w płytki i skórki aż do wchłonięcia. Szczerze polecam!!!

Używam tego produktu od: od roku z przerwami
    Ilość zużytych opakowań: 3 tubki

Chcesz pochwalić syl74 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczna kuracja dla cierpliwych.
  • Regenerum to świetny produkt. Jednak nie jest to odzywka, która od razu zadziała jak magiczna różdżka. Przy kuracji olejami trzeba cierpliwości. A Regenerum to przecież oleje

Paznokcie olejuję od kilku lat. Regenerum było moją pierwszą naturalną odżywką. Stan wyjściowy moich paznokci był wtedy nawet niezły - od czasu do czasu coś się złamało, zadarlo, rozdwoiło. Po wykończeniu tubki R. byłam zaskoczona tym, jak zwykły olejek działa na płytkę. Paznokcie były widocznie zdrowsze - różowe, z wyraźnie zaznaczoną białą końcówką, grubsze, twardsze. Wszystkie obietnice producenta spełnione. Nie dziwię się wcale, że Regenerum zdobyło rzesze wiernych fanek.

Opakowanie jest dobrze pomyślane. Pędzelek dobrze rozprowadza produkt po paznokciu, wystarczy lekko nacisnąć miękką tubkę by kropla oleju pojawiła się na włosiu. Sama odżywka jest tłusta, dość gęsta. Na moich paznokciach wchłania się bardzo szybko - czytając niektóre recenzje przecieralam oczy ze zdumienia, że nawet po godzinie palce ciągle były tłuste. U mnie to kwestia dosłownie kilku minut, a wcale sobie oleju nie oszczędzam. Zapach cytrusowy, nie rzucający się za bardzo 'w nos'.

Teraz, po kilku latach przygody z olejem, ciągle sięgam po Regenerum - chociaż preferuje własne mieszanki. Ale Regenerum mam zawsze przy łóżku. Dlaczego? Bo jest w tubce, bo ma pędzelek, bo szybko sie wchłania. I nawet kiedy mam dosłownie tylko chwilkę wolnego czasu mogę nałożyć odżywkę bez jakiegoś większego przygotowania. Bardzo cenie takie czaso-oszczędzacze

Największym minusem tego serum jest jego maleńka pojemność (5 ml to, dosłownie, kilkurazowka) i cena (w zależności od apteki nawet i 17 złotych - to bardzo dużo).
    Cieszę się, że parę lat temu trafiłam na tę małą, niepozorną tubkę. Rozpoczęła się moja przygoda z olejami i zakończyła era problemów z paznokciami.

Używam tego produktu od: kilku lat
    Ilość zużytych opakowań: około czterech

Chcesz pochwalić sweet tooth za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Wzmacnia, rozjaśnia - bez cudów, ale jest ok!
  • Działanie:

Naprawdę wzmacnia. Moje paznokcie bardzo się rozdwajały, były kruche, łamliwe, jakby "suche". Regenerum stosuję w ilościach doprawdy hurtowych, mam go w piórniku i maziam ile wzlezie na lekcjach i po nich - co prawda słabo się wchłania, ale czegóż można się spodziewać po olejach?

Nie jest to typowa odżywka drogeryjna, nie ma formy lakieru, jednak właśnie dlatego naprawdę działa - nie tylko powleka paznokieć, ale dostarcza mu cennych składników. Płytka się rozjaśniła, utwardziła, wzmocniła. Po tak intensywnej kuracji jednak zdaża się jeszcze, że paznokcieć się rozdwoi - dlatego odejmuję pół gwiazdki. Wpływu na szybkość porostu nie zauważyłam.

Aplikacja:

Po kilku użyciach pędzelek staję sie naprawdę poręczny i bardzo ułatwia rozprowadzenie specyfiku - zdecydowanie na plus jest to, iż można dozować ilość wypływającego olejku. Jesli wiem, że zaraz będę potrzebować rąk, nie naciskam na tubkę i smaruję jedynie leciutko zwilżonym pędzelkiem. Kiedy mam chwilę spokoju - wyciskam porządną kroplę i na paznokcie nakładam grubą warstwę.

Cena i dostępność:

Ja mój egzemplarz dostałam w aptece za prawie 20 zł; kilka tygodni później widziałam go w Aptece Ziko na promocji za 15 zł - warto szukać Osobiście jednak nie żałuję tych pieniędzy, a jako że jestem strasznym skąpcem, fakt ten dobrze świadczy o kosmetyku

Ogólnie pozdrawiam i polecam.

Używam tego produktu od: Około miesiąć, po kilka - kilkanaście razy dziennie!
    Ilość zużytych opakowań: Wciąż jedno

Chcesz pochwalić bijum za czytelną i pomocną recenzję?
  • rewelacja! szczerze polecam
  • Miałam straszne paznokcie zawsze, zaczęłam stosować modną odżywkę 8 w 1, i po tym już nastąpiła katastrofa..
    straciłam po pół płytki z każdego paznokcia..

Regenerum moim zbawicielem!!

Używam tego produktu od: lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania, 3-cie w użyciu

Chcesz pochwalić wzet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa
  • Szczerze powiedziawszy nie wierzyłam, że to serum będzie tak dobre. Faktycznie ten produnkt wzmacnia paznokcie, sprawia, że szybciej rosną, blyszczą się, zauważyłam także rozjaśnienie. Wygodnie się nakładania dzięki pędzelkowi. Cena jest średnia, mógłby być odrobine tańszy.. ja zapłaciłam 16,50 w aptece.

Używam tego produktu od: początku stycznia

Chcesz pochwalić Weronika166 za czytelną i pomocną recenzję?