Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci Regenrum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Dobry po dłuższym czasie..

• Po zużyciu całego opakowania, postanowiłam napisać recenzję i powiem szczerze, że jest to produkt dobry .
    PLUSY
    +rozjaśnia płytkę paznokcia
    +sprawia, że żółte , szare końcówki paznokcia są białe (idealnie białe)
    +ładnie pachnie
    +na moich skórkach zdziałał cuda, są nawilżone
    +ładny, naturalny połysk
    +wygodne, schludne, małe opakowanie
    +bardzo łatwo się aplikuje, nie brudzi, nie trzeba długo czekać aż wyschnie
    MINUSY
    -nie zauważyłam żeby wzmocnił i nawilżył płytkę paznokcia
    -paznokcie nie są jakoś specjalnie zdrowsze i mocniejsze
    -w ŻADNYM WYPADKU nie wpłynął na wzrost paznokcia
    Pomimo że nie wzmocnił i nie pobudził do wzrostu moich paznokci, jestem bardzo zadowolona z tego produktu ponieważ sprawił że moje szare końcówki zrobiły się białe Używałam go codziennie , rano i wieczorem - efekty spektakularne.Plus jest naprawdę wygodny w aplikacji, dosłownie 3 minuty i gotowe.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Sevveruss za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Bardzo dobra odżywka przy regularnym stosowaniu
  • Moje paznokcie majątendencje do rozdwajania, dodatkowo okresowo stają się bardzo miękkie. Stosowałam wiele odżywek.Niektóre działały lepiej, inne gorzej. Regenerum kupiłam na wakacjach,ponieważ miałam możliwość nie malowania pazurków.Postanowiłam zrobić im kurację wzmacniającą.

Przez pierwsze dwa tygodnie smarowałam paznokcie kiedy tylko mi się przypomniało, czasem 5-6 razy dziennie. Obecnie trzymam się 2 razy dziennie przy nie pomalowanych paznokciach i raz na 2 dni przy pomalowanych(odzywiam skórki i wlewam serum pod płytkę od spodu). Paznokcie po ok.1,5 tyg.stały się jaśniejsze. To był pierwszy efekt na którym mi nie zależało.Mimo wszystko to było miłe zaskoczenie. Poprawie uległy skórki,przestały się zadzierać. Minusem jest to,że szybciej rosną i częściej muszę robić manicure
    Obecnie stosuję odzywkę 1,5miesiąca. Paznokcie są ładne, nie rozdwajają się. Do tej pory musiałam je mocno skracać, sam nie złamał się żaden.

Działanie odzywki jest b. podobne do produktu Herba Studio(masełko w słoiczku do wcierania).

Plusem jest również to,że serum pomogło mi na onycholiozę(odklejona płytka) na jednym paznokciu.Obecnie pazurek wygląda dużo lepiej i myśle,ze za ok.tydzień-półtora nie będzie widać,że był "chory"

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić madelaine_16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przereklamowany
  • Kupiłam zachecona reklamą i opiniami użytkowników, jednak dla mnie dramat, miałam ładne skórki a teraz wysuszone, kruche i zadzierajace się a paznokcie ciągle w tej samej kondycji, zero poprawy! Coś się ostatnio zawodze na opiniach wizazanek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić katjoshka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Najlepszy produkt do paznokci!
  • Swoją przygodę z regenerum zaczęłam, gdy moje paznokcie w widoczny sposób pogorszyły swój stan. Od pewnego czasu moje paznokcie były nie do zniesienia. Rozdwajały się w taki sposób, że warstwy paznokcia mogłam zrywać. Przez to robiły się miękkie i same się łamały. Nie mogłam ich kompletnie zapuścić, bo co trochę urosły to znów się rozwarstwiały i łamały. O pomalowaniu paznokci nawet nie było mowy. Przerabiałam większość tych "cudotwórczych" odżywek 8in1 itp., ale przez nie było tylko gorzej... Szczerze mówiąc to wstydziłam się tych paznokci. Myślałam, że już nic mi nie pomoże, więc skusiłam się na zakup tego specyfiku, bo szczerze mówiąc było mi już wszystko jedno. Cena też kusiła, bo nie przekroczyła nawet 15 zł (nie pamiętam dokładnie, ile kosztowała). Zgodnie z zaleceniami producenta zaczęłam nakładać codziennie cieniutką warstwę preparatu. Ma on esencję olejku, przez co długo się wchłania, ale warto! Po samym nałożeniu paznokcie wyglądają na zadbane i schludne. Po pewnym czasie stosowania (ok. 1,5 tyg) doznałam szoku! Moje paznokcie zaczęły się regenerować, warstwy zaczęły się zrastać, a paznokcie zaczęły rosnąć! Po czasie przestałam używać go codziennie, zaczęłam malować paznokcie kolorowymi lakierami, a one nadal są mocne i długie. Zauważyłam, że warto nakładać dosłownie niewidoczną warstwę preparatu, bo ma czas na odpowiednie wchłonięcie i działa niesamowicie, lepiej niż przy stosowaniu warstwy grubszej (przynajmniej u mnie). Opakowanie jest niezwykle wydajne, mam od ok. 5 miesięcy, używam już rzadziej, co prawda, ale mam wrażenie jakby nic nie ubywało. Polecam produkt każdemu, bo nie sądziłam, że cokolwiek pomoże na moje zniszczone paznokcie.

Używam tego produktu od: ok. 5 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 1.

Chcesz pochwalić Cadia za czytelną i pomocną recenzję?
  • G E N I A L N A
  • Wiem czego potrzebują paznokcie by były mocne i zdrowe. Ta odżywka spełnia wszystkie te potrzeby. Zaczęłam kupować ją, gdy chciałam co dopiero dbać o paznokcie, to był strzał w 10. Nie mam pytań do tego serum.
    Paznokcie po aplikacji produktu są nawilżone, biała część paznokcia staje się bielsza, jakbyśmy miały naturalny francuski manicure na paznokciach Do tego skóra wokół paznokcia staję się mieksza-co też jest ważne przy ślicznych paznokciach. Teraz, gdy moje paznokcie są idealne, stosuję tylko na nie odżywkę Eveline SOS,którą również bardzo polecam!

Ilość zużytych opakowań: 2całe

Chcesz pochwalić Tyliss za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jakaś sciema!
  • Używałam tej odżywki starannie przez bity miesiąc i totalnie nic. Wcześniej miałam paznokcie akrylowe i płytkę paznokcia jak papier.
    Po użyciu odżywki regenerum stan paznokci pozostał bez zmian.
    Dopiero odżywka z eweline mi pomogła.
    Mam dzięki niej długie piękne paznokcie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić balbina1005 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • naprawdę działa !
  • od dłuższego czasu walczę z moimi paznokciami,ponieważ są kruche łamliwe i bardzo się rozdwajają. co zapuszczę troche to zaraz się połamią. używałam naprawdę wielu odżywek i nic nie pomagało. Sporo osób polecało mi regenerum i skusiłam się. naprawdę działa,po systematycznym uzywaniu przez miesiąc już widzę efekty

jego zalety to:
    + wygodna aplikacja

- lejąca konsystencja

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 opakowania

Chcesz pochwalić J-e-n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Znakomity
  • Hej, moje paznokcie były bardzo łamliwe i rozdwajały się. Próbowałam różnych odżywek, które nic nie pomogły. Pani w aptece zaoferowała mi Regenerum i jakieś tableteczki. Z racji tego że regenerum było tańsze spróbowałam. Wiadomo nic nie pomaga od razu, ale wygląd paznokci stopniowo się poprawiał. Teraz mam piękne długi twarde i lśniące paznokcie. Używam regenerum zapobiegawczo raz na jakiś czas. Szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 3 małe

Chcesz pochwalić Morelcia1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie najlepszy produkt do paznokci jaki stosowałam.
  • Moje paznokcie po zdjęciu żeli były w opłakanym stanie. Ciągle się łamały, o dłuższych nie było mowy, rozdwajały się i były po prostu brzydkie. Po użyciu odżywki z Eveline paznokcie zrobiły się jeszcze gorsze, miękkie.
    Od kiedy używam regularnie regenerum paznokcie się nie łamią, są widocznie rozjaśnione, nawet widać różnicę pomiędzy zdrowym odrośniętym paznokciem, a starym na końcówce. Paznokcie szybciej rosną, są twardsze, trochę się jeszcze rozdwajają, ale to wina tej "starej", nie odrośniętej końcówki.

plusy:
    - zapach
    - szybkie działanie
    - wydajność

minusy:
    - wg mnie nie posiada żadnych minusów.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić podpityrycerz za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba długo czekać na efekty ale one w końcu przychodzą
  • Zawsze miałam słabe paznokcie skłonne do łamania. Ale to co zaczęło się z nimi dziać rok temu to był ewenement. Mimo, że były obcięte na krótko potrafiły się rozdwajać a ja nie mogłam już krócej ich obciąć.
    Nie chciałam używać niepewnych odżywek w formie lakieru więc wybór padł na Regenerum.

To naprawdę działa! Po kilku tygodniach używania miałam już normalne paznokcie takie jak wcześniej a używałam serum rzadko, raz w tygodniu, w pozostałe dni miałam pomalowane paznokcie. Na efekty trzeba poczekać kilka może nawet kilkanaście tygodni ale warto.
    Dodatkowo serum świetnie nawilża skórę wokół paznokci a mam skłonność do jej przesuszania.
    Od paru tygodni nie maluję paznokci i używam tego serum częściej, 2-3 razy w tygodniu. Paznokcie są teraz bardzo wzmocnione, nawet udało mi się je zapuścić.

Minusem jest sposób stosowania, serum wchłania się baaardzo powoli, w zależności od grubości warstwy, nawet pół godziny, potem resztę wsmarowuję robiąc delikatny masaż. W tym czasie niewiele czynności uda się wykonać bo serum zwyczajnie się zetrze. Ale mamy dobrą wymówkę by przeglądać internet

Dozuje się dobrze, za pomocą pędzelka takiego jak w przypadku płynnych korektorów pod oczy.

Serum jest bardzo wydajne, wystarcza już cienka warstwa.

Ja zamawiam przez stronę dbam o zdrowie za 14,49 zł. Widziałam też w Super Pharm za 17-18 zł.

Używam tego produktu od: od roku
    Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić stokholm za czytelną i pomocną recenzję?