Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci Regenrum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Niezastąpiony
  • Kupiłam ten produkt zachęcona pozytywnymi opiniami i pod wpływem reklam które atakowały na okrągło. Miałam trochę inne wyobrażenie na temat tego specyfiku ale ogólnie się nie rozczarowałam. Od zawsze mam problem z suchymi łamliwymi paznokciami i ,,wiórkowatymi" skórkami. Udało mi się nad tym zapanować. Codziennie stosuję odżywkę eveline 8w1 po jej użyciu i zaschnięciu smaruje regenerum.
    Efekt:
    -paznokcie nie pękają, nie łamią się
    -skórki w okół paznokci są elestyczne i odżywione

Jedyny minus to taki że olejek bardzo wolno się wchłania.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe, w trakcie 2

Chcesz pochwalić justilucky za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam wszystkim
  • Fantastyczne działanie
    Mam zawsze mega przesuszone skórki po regenerum moje dłonie wyglądały zdrowo i estetycznie
    Na pewno jeszcze kupię ten produkt

- minusem jest dla mnie cena

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić konderka za czytelną i pomocną recenzję?
  • absolutne zero efektów
  • Mimo długotrwałego stosowania efektów ZERO.
    Łatwa aplikacja, dosyć szybko się wchłania no ale co z tego
    Na szczęście nie straciłam dużo pieniędzy.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy

Chcesz pochwalić smerfetk_a za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomaga tylko gdy je stosuje
  • Kupiłam Regenerum z myślą, że pomoże moim zniszczonym paznokciom. Pomagało tylko gdy stosowałam. Brak długotrwałego efektu. Początkowo płytka się rozjaśniła, paznokcie lekko wzmocniły i to tyle. Wszystko wraca do poprzedniego stanu po zakończeniu stosowania.

Chcesz pochwalić anytram99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Nareszcie skuteczna odżywka
  • Paznokcie od zawsze rozdwajają mi się. Ciągle je maluję. Ostatnio były w fatalnym stanie.
    Przez około 2 miesiące nie malowałam ich i stosowałam Regenerum codziennie na noc.
    Produkt nakłada się wygodnie, wystarczy niewielka ilość na wszystkie paznokcie i skórki.
    Nie wchłania się szybko, zostawia ochronną warstwę olejku. Można go wsmarować.
    Po kuracji widać efekty - paznokcie nie rozdwajają się, są mocne, szybko rosną, wyglądają ładnie nawet bez malowania, płytka jest rozjaśniona.
    W wolne dni robię przerwę od lakieru i używam na noc Regenerum.

Używam tego produktu od: 3 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte 1

Chcesz pochwalić ulax1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam do ciągłego stosowania
  • Ten olejek, już od pierwszego dnia użytkowania sprawia, że moje paznokcie stają się miękkie i nawilżone. Mam problem z rozwajającymi się końcówkami oraz w baaardzo wysuszonymi skórkami dookoła paznokci.
    Przy ciągłym stosowaniu paznokcie wracają do normalnej kondycji, jednak gdy tylko przestaje na tydzień go stosować znów problem powraca. Jednak stosowanie tego preparatu jest na tyle przyjemne, że ciężko się do niego oderwać )

Ilość zużytych opakowań: jestem w trakcie używania 3 opakowania i chętnie kupię następne.

Chcesz pochwalić usiorka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za taką cenę spodziewałam się lepszego efektu
  • Zniszczyłam paznokcie detergentami, lakierami, nieodpowiednim zmywaczem oraz specyfiką parcy. Paznokcie łamały się, rozdwajały, były matowe z bruzdami. Kupiłam Regenerum. Efekty- po ok 2 miesiącach, bez rewelacji

plusy:
    -nawilża bardziej skórki niż płytkę paznokcia
    -regeneruje, ale potrzebuje dużo czasu
    -przyjemny, delikatny cytrynowy zapach
    -wydajny
    -dużym plusem jest naturalny-olejkowy skład
    -wygodny do aplikacji

minusy:
    -nie rozjaśnia
    -nie radzi sobie z rozdwajaniem
    -minimalnie utwardza po dłuższym okresie uzywania
    -jak to olejek, nie wchłania się więc trzeba go baaaardzo długo trzymać i potem wetrzeć, co jest uciązliwe
    -trzeba go czesto i długo uzywac żeby cokolwiek zauważyć
    -nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
    -za taką cenę spodziewałam się lepszego efektu

Mogę go polecić osobom cierpliwym z niezłą kondycją paznokci do nawilżania skórek, oraz dla miłośników naturalnych kosmetyków.

Chcesz pochwalić kroliczek1988r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • bardzo dobre na poczatku nie wierzyłam ze cos pomoze ... moje paznokcie nie nadawały sie do niczego. myslałam ze juz nie ma dla nich ratunku. uzywałam wiele odzywek i nic. az kolezanka mi polecila regenerum. troche trzeba bylo czas ale serio warto. ja wcieram bardzo czesto po 10 moze i nawet wiecej razy dziennie. i sie doczekalam dluzyszych i mocniejszych paznokci. bez rozdwajania super polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić natasza9311 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czasochłonny, ale lubię
  • Zniszczyłam paznokcie inna odżywką oraz różnymi detergentami. Łamały się, rozdwajały przez co znów zaczęłam je obgryzać ;/ Kupiłam Regenerum. Efekty- po ok 2 miesiącach, bez rewelacji

plusy:
    -rozjaśnia
    -nawilża płytkę jak i skórki
    -regeneruje, ale potrzebuje dużo czasu
    -przyjemny, delikatny cytrynowy zapach
    -wydajny
    -dużym plusem jest naturalny-olejkowy skład

minusy:
    -nie radzi sobie z rozdwajaniem
    -minimalnie utwardza po dłuższym okresie uzywania
    -trzeba go czesto i długo uzywac żeby cokolwiek zauważyć
    -po dłuższym stosowaniu "rozklekocze" się dozownik i bedzie wypływać z niego za dużo odżywki
    -nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci

Mogę go polecić osobom z niezłą kondycją paznokci do rozjaśniania i nawilżania, oraz do miłośników naturalnych kosmetyków

Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheSylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Moje paznokcie były naprawdę w bardzo złym stanie, więc postanowiłam kupić Regenerum. Nie potrzebowałam dużo czasu, żeby zauważyć efekty. Już po kilku dniach paznokcie stały się bardziej utwardzone, po mniej więcej tygodniowym czasie stosowania zauważyłam, że szybciej rosną.
    Mimo, że produkt jest oleisty, jest najlepszym kosmetykiem na moje paznokcie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić illuminate za czytelną i pomocną recenzję?