Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci
Produkt dostępny w 67 sklepach. Cena już od 10,89 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci Regenrum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• rewelacja !
  • + pięknie pachnie
    + pędzelek ułatwia aplikację
    + wydajny
    + moje paznokcie przestały się rozdwajać i łamać
    + udało mi się je zapuścić jak nigdy wcześniej
    + aplikacja jest bardzo łatwa jednak potem trzeba czekać aż produkt się wchłonie co dla niektórych może być uciążliwe, mnie to jednak nie zraża, potrafiłam nałożyć regenerum na paznokcie i jechać rowerem nakładałam też codziennie na noc

- niestety po skończeniu kuracji kondycja paznokci trochę spadła :/

Po skończeniu tubki zmieszałam w słoiczku oliwę z oliwek oraz olej rycynowy i aplikuję to pędzelkiem od regenerum, jest równie skuteczne

Chcesz pochwalić Zuzanna005 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Cellulit adipocyty

• dobrze nawilża i odżywia
  • Dobrze nawilża i odżywia paznokcie. Sprawia że mniej się rozdwajają.

plusy: cena - jeśli dobrze poszukamy kupimy go już poniżej 10 zł, dobrze odżywia i nawilża, ma fajny pędzelek do rozprowadzania, wydajne

Minusy: brak

Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie, drugie do połowy

Chcesz pochwalić Linka_7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak.
  • Coz, na poczatku zaznaczam ze nie stosowalam tego serum na piekne, dlugie "pazurki(po co wy tak wszystko zdrabniacie?)", bo wymyslilam sobie, ze nie mam jeszcze wystarczajaco dlugich i twardych szpon. Mam paznokcia po malym wypadku - przytrzasnelam sie metalowymi drzwiami. Paznokiec zostal wyrwany czesciowo(trzymal sie na lozysku, ale czesc spod skory zostala oderwana od macierzy... Na zywca ). Przepraszam jesli kogos zniesmaczam, ale trudno, zycie. Mozecie sie co najwyzej cieszyc, ze to nie wasz problem i macie piekne pazurki u raczek
    No wiec, mialam ten wyrwany paznokiec. Ponad 3 miesiace chodzilam z zabandazowanym palcem. Paznokiec oczywiscie odrosl - ale gruby, znieksztalcony, po prostu brzydki(co po takich wypadkach jest normalne). Podczas gdy odrastal, a pocharatane lozysko i opuszek palca sie troche zagoily, smarowalam go tym serum. Moge powiedziec jedno - pomogl, i to sporo. Oczywiscie, paznokiec nie byl od razu piekny(jesli ktos ma fiola na punkcie ladnych paznokci, to gdyby go zobaczyl to na pewno jego wyglad nie nakarmilby jego poczucia estetyki, przeciwnie ), ale na pewno pomjakims czasie bylo duzo lepiej niz gdybym nie stosowala go w ogole. Pierwszy paznokiec po takim wypadku nigdy nie bedzie idealny, jesli nacierz zostala uszkodzona - trzeba poczekac az sie ona zregeneruje(TAK, macierz paznokcia sie regeneruje, rzadko zostaje uszkodzona nieodwracalnie. Pisze to, bo mimo ze mam prace zwiazana poniekad ze sluzba zdrowia(poniekad...), to szukalam informacji w internecie jak o to dbac, jak przyspieszyc wzrost, etc. I jak widze jakie glupoty ludzie pisza to chwilami mnie skreca, ignorancja straszna), co trwa kilka miesiecy. Obecnie paznokiec jest juz ladniejszy - minelo 5 miesiecy, wiec juz sie wszystko zaczelo regenerowac, ale serum na pewno pomoglo mi sporo.
    Na pewno rozjasnia plytke i troche ja wygladza - efekt widoczny byl nawet u mnie, a powtarzam jeszcze raz - paznokiec byl brzydki. Po tygodniu regularnego wcierania widac bylo poprawe(paznokiec nie byl caly - wtedy gdy stosowalam byl mniej wiecej w polowie odrosniety ). Mam wrazenie ze zaczal rosnac troche szybciej, choc moje paznokcie rosna raczej wolno i normalnie sa baaardzo slabe(zginaja sie jak kartka papieru. Nigdy nie mialam paznokci dluzszych niz moze pol mm za opuszek palca - nawet gdybym chciala, nie moglabym, nie bylabym w stanie ich zapuscic), bardzo sie lamia i rozdwajaja. To czy wzmacnia, nie mam pojecia - powypadkowy pazur byl baaardzo mocny, wiec ciezko powiedziec
    Serum jest wydajne - ja uzywalam naprawde duzo, ale starszylo mi na ponad miesiac jedno opakowanie. Gdybym uzywala normalnych ilosci bylo by sporo dluzej.
    Owszem, preparat jest ciezki, nie wysycha(wysychanie czesto jest nazywane "wchlanianiem sie", jest tlustawy - mi to absolutnie nie przeszkadzalo, bo nakladalam pod opatrunek, ale raczej w normalnych przypadkach polecam na noc. I na pewno nie przed malowaniem paznokci, czy cos takiego.
    Regenerum jest tanie(ja zaplacilam 15 zl w aptece), a naprawde dziala. Oczywiscie, kazdy jest inny, na kazdego dziala co innego, ale negatywne opinie wynikaja z tego, ze autorki tych recenzji uzywaly go na zdrowe i niezniszczone paznokcie- a serum nie jest do takich dedykowane. Jesli macie z natury lamliwe paznokcie to nie oczekiwalabym ze krem za kilka zl rozwiaze problem nie chce byc zle zrozumiana, ale mam wrazenie ze wiele negatywnych opini o jakichkolwiek kosmetykach wynika z tego, ze macie zwyczajnie nierealne wymagania - obietnice producenta swoja droga, ale czy wierzycie ze po kilku posmarowaniach bedziecie mialy piekne szpony? moze i preparaty tego pokroju wzmacniaja paznokcie - ale po dlugim stosowaniu i raczej jest to dosc delikatna zmiana w kondycji.
    Podsumowujac - jesli komus sie wydaje, ze ten kremik czy i cuda i zmienia nature waszych paznokci to nie polecam. Jesli oczekujecie ze po jednym uzyciu na zdrowe paznokcie one nagle beda wygladaly jak z obrazka to sie ostro zawiedziecie. Polecam natomiast dla osob ktore maja NAPRAWDE zniszczone paznokcie, o naprawde zlym wygladzie i stanie - roznica jest widoczna. Cudow rowniez nie bedzie, ale jest zdecydowanie lepiej, widac ze on naprawde dziala. Moj paznokiec ma sie juz dobrze i wyglada juz wedlug mnie calkiem ok. Dalej go uzywam, choc juz nie tak czesto i nie tak duzo, bo widze znaczna poprawe .

Używam tego produktu od: Kilka miesiecy, zaczelam mniej wiecej miesiac po swoim wypadku
    Ilość zużytych opakowań: Koncze drugie.

Chcesz pochwalić Kate012 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Preparat jest strasznie tłusty, słabo się wchłania. Potrzeba kilku godzin żeby wszystko dobrze się wchłonęło i gdyby to działało mogłabym poświęcić ten czas, jednak renegerum nie robi z paznokciami absolutnie NIC! jestem zawiedziona

Chcesz pochwalić Kika24111 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zmienił sie
  • Ostatni raz uzywalam regenerum jakis rok temu, kiedy jego cena przekracała 22zł. Wtedy to był ideał. Paznokcie stały się twardsze, mocniejsze, i się nie łamały.
    Po zużyciu jednego opakowania, przez rok nie kupiłam kolejnego. Dopiero teraz w grudniu postanowiłam znowu zainwestować w ten kosmetyk, ponieważ moim paznokciom przydałaby się regeneracja. I tutaj się zawiodłam.
    plusy :
    ładny zapach
    dzieki pedzelkowi, łatwo sie rozprowadza
    cena ( kiedys +22 dzisiaj ok 14zł )
    minimalnie rozjasniona płytka paznokcia

minusy :
    paznokcie zaczeły mi sie strasznie łamac
    są strasznie kruche
    nie są twardsze
    skórki nie są mieksze

Używam tego produktu od: 1,5 rokui
    Ilość zużytych opakowań: 2 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pastelkowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham!
  • Zawsze miałam problem z zapuszczeniem paznokci. Były łamliwe i rozdwajały się. Dzięki Regenerum problem się skończył.

Plusy:
    -utwardza paznokcie
    -paznokcie nie rozdwajają się
    -przywraca paznokciom naturalny kolor płytki
    -naturalny skład
    -przyjemny zapach
    -wygodny aplikator

Minusy:
    -długi czas wchłaniania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić nikus_26 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham ten produkt.
  • Regenerum to mój absolutny numer jeden, jeśli chodzi o pielęgnację paznokci! Kocham go! Ale do rzeczy...

Kupiłam ten produkt, ponieważ nabawiłam się poważnej choroby paznokci, onycholizy, po używaniu owianej złą sławą "odżywki" Eveline (błagam, dziewczyny, nie róbcie sobie tym krzywdy). Było dużo płaczu, nerwów, ale tylko jedna wizyta u dermatologa, ponieważ pani doktor przepisała mi jako ratunek właśnie Regenerum. Żeby się tutaj nie pokładać z zachwytu, napiszę tylko, że dzięki temu produktowi mam dziś normalne, zdrowe paznokcie, inaczej nie miałabym ich w ogóle.

Plusy:
    - fakt, że produkt uratował mi paznokcie po tak poważnej chorobie - to jest największy na świecie plus!
    - działa! naprawdę! ale tylko i wyłącznie po dość długim i bardzo regularnym stosowaniu - korzystałam z produktu kilkakrotnie w ciągu dnia i starałam się jak najdłużej mieć go na paznokciach, a to wymaga niemałej cierpliwości,
    - bardzo wygodny aplikator w postaci pędzelka, na który wyciska się z tubki odpowiednią ilość produktu i "maluje się" nim paznokcie
    - rozjaśnia płytkę paznokcia
    - biorąc pod uwagę, że ta odżywka jest tak dobra, uważam, że jej cena jest wręcz bardzo dobra
    - skład: samo dobro natury : )

Minusy:
    Można by pomyśleć, że po takiej dawce zachwytu ich nie będzie, ale jednak jest jeden spory:
    - potrzeba ogromu cierpliwości podczas stosowania Regenerum, ponieważ po pierwsze, tak jak już wspominałam, działa dopiero przy długotrwałym i regularnym używaniu, a po drugie - zupełnie się nie wchłania. Nigdy! Sprawdziłam. Ale można mu to wybaczyć, bo to tylko oznacza, że naprawdę jest to produkt całkowicie naturalny - zachowuje się jak każdy olejek.

Podsumowując: no, kocham go!

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić aamelija za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt. Jestem nim zachwycona!
  • Plusy:

- paznokcie stały się o wiele twardsze
    - płytka paznokcia pięknie się błyszczy
    - paznokcie przestały mi się rozdwajać
    - paznokcie są świetnie nawilżone
    - produkt bardzo wydajny
    - niska cena

Minusy:

- zapach produktu mi nie odpowiada

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić Eva130 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem dobry produkt
  • Zakupiłam z chęci wypróbowania, po przeczytaniu tylu pozytywnych opinii. Nie jest to jakieś wielkie wow rewelacja, ale spełnia obietnice producenta. Paznokcie są całkiem ładne, zdrowo wyglądają, są mocniejsze. Daje radę również ze skórkami - rozmiękcza na tyle, ze bardzo łatwo je usunąć.
    Polecam produkt i zakupie ponownie

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Pani Kidding za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szału nie robi...
  • Nie wiem od czego zacząć, bo tyle ochów i achów zostało wylane nad tym specyfikiem, a ja się na nim zawiodłam, mam wrażenie, że dobrą to on ma reklamę, a nie działanie.
    + rozjaśnił płytkę paznokciową
    + łatwo się nakłada
    + wydajny
    i to koniec plusów

- paznokcie jak się rozdwajały tak się rozdwajają
    - nie są też mocniejsze, twardsze, itp.
    - najgorsze chyba jest utwardzenie skórek wokół paznokcia i przez to są bardziej zadziorne, a nie zregenerowane
    - szybkość wchłaniania pozostawia wiele do życzenia
    - cena

Podsumowując to nie zauważyłam spektakularnych efektów, właściwie to żadnych nie zauważyłam, ale kupiłam spróbowałam i wiem, że drugi raz nie kupię.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić paniklucha za czytelną i pomocną recenzję?