Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• nie dla mnie
  • Widze same dobre opinie jednak u mnie sie nie sprawdzil.
    Baaaardzo dluuuugo sie wchlanial a po kilku dniach stosowania nie bylo widac zadnych efektow... nie wybielil, nie wzmocnil a o wzroscie mowy nie ma

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego

Chcesz pochwalić asiakr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę godny polecenia, obietnice producenta są w 100% spełnione!
  • Serum zakupiłam wtedy, gdy moje paznokcie wołały o pomoc. Były rozdwojone, łamały się na potęgę i nie byłam w stanie ich zapuścić do jakiejkolwiek długości. Serum znajduje się w kartoniku, dostajemy informację o jego składzie, pojemności oraz jak go używać. Aplikatorem jest pędzelek, za co duży plus dla producenta. Pędzelek aplikuję idealną ilość serum, dzięki niemu możemy je wmasować z paznokcie i skórki. Zaletą produktu jest naturalny skład, ponieważ unikam wszelkich odżywek zawierających szkodliwy formaldehyd. Po regularnym używaniu po 2 tygodniach było widać niesamowitą poprawę Niedawno zdjęłam żele, stosuję tak często jak mogę Regenerum i paznokcie wracają do siebie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić ola300494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Regenerum kupiłam ponieważ moje paznokcie wołały o ratunek (po nałożeniu żelu i jego ściągnięciu ;( a seria Nail Tek w moim przypadku okazała się bublem stulecia.
    Serum zdziałało cuda. Odżywiło mi płytkę paznokcia przyspieszyło wzrost. Po około dwóch miesiącach (paznokcie rosną mi szybko) moje paznokcie są nie do poznania. Aż żal malować . Koleżanka ostatnio nie chciała wierzyć, że mam nie pomalowane paznokcie bo naprawdę wyglądają jak z reklamy ! Są długie twarde i błyszczące. Jestem zachwycona zużyłam całą tubkę - (jeszcze udało mi się wydobyć z rozciętej tubki do słoiczka dosyć sporo).
    Aplikator i w ogóle opakowanie także bardzo mi się podoba.
    Jestem zachwycona i już zamówiłam kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Zdecydowałam się na Regenerum ponieważ moje paznokcie były w strasznym stanie po wakacjach w trakcie których męczyłam je hybrydami i żelowymi paznokciami...

Jakiś czas temu już go używałam i wtedy nie zauważyłam spektakularnych efektów a teraz jestem zachwycona!
    Na moich suchych, cienkich jak papier i rozdwojonych paznokciach zdziałał cuda w bardzo krótkim czasie.

Teraz są twarde, nie łamią się ani nie rozdwajają, ładnie rosną i do tego się błyszczą. No i skórki nie są wysuszone

Plusy:
    + łatwa aplikacja
    + przystępna cena
    + dostępność produktu (każda apteka i Super-Pharm)
    + mogę go użyć w każdej chwili
    + wydajny, używam już miesiąc a końca nie widać

Minusy:
    - ciężko i dość długo się wchłania, dlatego maluję paznokcie Regenerum a potem wsmarowuję olejek palcami w płytkę paznokcia i skórki

Polecam wszystkim!

Chcesz pochwalić saphira24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, które wyleczyło moje paznokcie
  • Odkąd pamiętam, obgryzałam paznokcie, skubałam i wszystko, co najgorsze. Dlatego też, gdy już się tego oduczyłam, stan moich paznokci wołał o pomstę do nieba..
    Próbowałam różnych odżywek, by poprawić ich stan, ale nic nie pomagało. Aż koleżanka poleciła mi regenerum. Nie wierzyłam, że może mi pomóc, ale po długim czasie stosowania pojawiły się efekty! Paznokcie stały się mocniejsze, już nie łamały się jak kiedyś, rosły szybciej, a odrośnięty paznokieć już nie był żółtawy - był biały

Zużyłam jedno opakowanie, kupiłam drugie. Teraz używam sporadycznie, zapobiegawczo.

Jest to zdecydowanie mój KWC!

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić stokrotka_91_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój zdecydowany KWC
  • Kupiłam zachęcona reklamom w telewizji..tym razem telewizja nie kłamała

Plusy:

- niska cena
    - długa gwarancja produktu (2 lata)
    - bardzo poręczne opakowanie
    - piękny zapach
    - DZIAŁA
    - łatwa aplikacja
    - rozjaśnia płytkę paznokcia
    - wzmacnia paznokcie
    - zmiękcza skórki
    - szybko się wchłania

Minusy? Minusów nie ma! Naprawdę, warto kupić ten produkt. Od ponad 2 lat jest niezbędny w mojej kosmetyczce

Używam tego produktu od: ponad 2 lat

Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • rozjaśnia i świetnie nawilża płytkę paznokcia
  • Odkąd go używam nie mam już problemu ze słabymi i rozdwajającymi się paznokciami. W bardzo krótkim czasie znacząco poprawił kondycję moich paznokci, nawilżył je oraz mocno rozjaśnił. Obecnie używam go naprzemiennie z olejowaniem paznokci co tylko wzmacnia efekt.

prawdą jest, że choć tubka jest wygodna w stosowaniu to trzeba uważać aby nie pobrudzić nim ubrań itd, ponieważ nie wchłania się całkowicie (kiedyś przeprowadziłam eksperyment i trzymałam go na paznokciach ponad 3 godziny - nie ma szans, on nigdy się nie wchłania) -w związku z tym stosuję go podczas oglądania filmów lub pisania na komputerze - w trakcie czynności nie wymagających używania nadmiernego operowania rękami, a potem wsmarowuję resztę olejku w płytkę paznokcia.

Jest niezastąpiony, dosyć wydajny, przyjemnie pachnie cytrusowo, cena jest niewygórowana.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić a_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest MEGA!
  • Ja mam bardzo duży problem z "obskubywaniem" skórek wokół paznokci, a i same paznokcie zdarza mi się niekiedy obgryźć. Szukałam czegoś, co pomoże mi w obu kwestiach i zdecydowanie to jest ten produkt! Genialnie działa na skórki, smaruje je na noc, a rano prawie nie widać, że jeszcze wczoraj były w fatalnym stanie! Paznokcie bardzo dobrze wzmacnia i przyśpiesza czas ich wzrostu. Cudowny produkt, polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dominiczkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk
  • Skusiłam się na Regenerum mimo, że byłam sceptycznie nastawiona.
    Mix olejków i nic więcej. Nie spodziewałam się większych rezultatów. Jednak...

Plusy:
    - świetna aplikacja
    - miła cena
    - dostępność produktu
    - mogę używać kiedy chcę i gdzie chcę

Ogólnie paznokcie przejaśniały, zrobiły się gładkie. Odżyły.
    Nie rosną w tempie błyskawicy ale rosną i ładnie wyglądają.
    Skórki nie wysuszają się.

Minusy:
    - ciężko się wchłania, jednak na to znalazłam sposób - maluję paznokcie Regenerum a potem olejek wmasowuję. Tym samym poprawiam ukrwienie i zwiększam wchłanialność.

Ogólnie - pozytyw!

Chcesz pochwalić misia-misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomógł
  • Nie wiem o co tyle szumu. Odżywka w moim przypadku się nie sprawdziła. Owszem skórki mam w świetnym stanie po tym preparacie, a paznokcie rozjaśniały, ale na tym koniec.

Zawsze jesienią moje paznokcie zaczynają się łamać i rozwarstwiać, co każdą jesień moje zwykle długie paznokcie stają się krótkie i łamliwe. Miałam szczerą nadzieję, że w tym roku dzięki temu olejkowi mój problem zniknie.

Odżywka tak naprawdę składa się z olejków, które świetnie działają na skórę przy paznokciach i efekt widać już na drugi dzień. Przy stosowaniu Regenerum 2-3 razy dziennie po miesiącu moje paznokcie nadal się łamią i rozwarstwiają. Poza tym już się skończył, więc nie będę ryzykować kupna na kolejny miesiąc, bo nie wierzę, żeby cokolwiek się zmieniło. Lepsze rezultaty osiągnęłam wzmacniając paznokcie warstwą lakieru do paznokci...

Wracam do oleju kokosowego na noc i szukam czegoś skutecznego.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij