Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci Regenrum to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie regeneracyjnego serum Regenerum pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Uwielbiam!
  • Moje paznokcie zawsze się rozdwajały i nie pomagały na to żadne odżywki. Regenerum kupiłam zachęcona reklamą. Wcierałam produkt kilka razy dziennie i po miesiącu zauważyłam poprawę. Paznokcie nie rozdwajają się, są mocniejsze i szybciej rosną. Skórki są nawilżone i elastyczne. Produkt jest wydajny, jego cena nie przeraża.
    Na efekty trzeba trochę poczekać ale warto. Polecam

Chcesz pochwalić toffino_ za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• onycholiza - prawie zwalaczył problem po Eveline
  • produkt jest świetny!!
    mam rozwalone paznokcie kilak lat juz po odżywce Eveline nie mogę ich pozbierać do kupy (jedyne co pomagało to olejek z drzewa herabcianego ale przez zapach nie mogłam go używać) poczytałam troche na blogach że dziewczynom pomagał więc mówie spróbuję. tani nie był ja płaciłam 20zł na początku mnie to troszkę odstraszyło jak na taką pojemność ale okazało się że jest mega wydajny!!

używam go 5 dni w tyg (trzymam w szafce w pracy) 2-3 razy dziennie kiedy zasiadam do komputera "wlewam" go pod paznokcie i smaruje cały paznokieć i tak sobie pracuję - mi formuła tego specyfiku akurat odpowiada - przy pracy na kompie trochę myszka się tylko tłuści ale to nie problem przetrzeć.

efekty widać tak naprawdę już po kilku dniach stosowania - u mnie widoczne gołym okiem mniejsze odchylenie płytki od palca !!!! co oznacza że faktycznie "przykleja" paznokcie i pomaga im rosnąć! mam najlepsze paznokcie od chyba 5lat!
    dodam jeszcze że użwam zgodnie z tym co radziły dziewczyny z interentu - nie wygrzebujemy nic spod paznokci, nie szorujemy szczotą itd.
    Na co dzień z reguły mam pomalowane paznokcie ale nie przeszkadza to w smarowaniu pod paznokciami i u nasady.

także jeżeli chodzi o lecznicze właściwości to potwierdzone info natomiast paznokcie które miałam zdrowe dalej się rozdwajają tak jak wcześniej, nie sądzę żeby były mocniejsze dlatego daję 4 gwiazdki aczkolwiek wydaje mi się że nowe paznokcie które będą wyrastać (z tego co wcieram w nasadę paznokci koło skórek) dopiero za kilka miesięcy będą mocniejsze i tak właśnie działa ten preparat.

!!! POLECAM wszystkim zniszczonym po Eveline !!!

napiszę za kilka miesięcy czy faktycznie miałam rację co do sposobu jego działania.

Chcesz pochwalić patrznamnie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Paznokcie rosną jak szalone!
  • Odżywka działa natychmiastowo, już na drugi dzień po użyciu paznokcie są twardsze, a przy dluższym stosowaniu widać szybszy przyrost paznokci. Nie zauważyłam nawilżenia skórek.
    Wystarczył miesiąc stosowania a z łamiących sie juz w połwie paznokci stały sie piękne i twarde, aż kosmetyczka była pod wrażeniem

Uważam, że odżywka jest zdecydowanie warta swojej ceny, a wystarcza naprawde na dłuuugo, a na dodatek trwale regeneruje więc nie ma potrzeby używać jej cały czas.

Używam tego produktu od: Dłużej niż rok

Chcesz pochwalić malionowa19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadzieja
  • do kupna zachecily mnie reklamy, myslalam ze bedzie to odmiana dla paznokci

zero jakiejkolwiek poprawy, paznokcie tak samo lamliwe i rozdwajajace sie jak przedtem, do tego cena..

Używam tego produktu od: Krócej niż 3 miesiące

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić twrldd za czytelną i pomocną recenzję?
  • Naturalne najlepsze
  • pół gwiazdki odejmuję za cenę, która mimo wydajności mnie przeraża paznokcie mi się łamały, rozdwajały trudno mi je było zapuścić bo zaraz o coś zawadzałam i paznokieć szedł pod pilnik Regularne olejowanie paznokci zdziałało cuda

+ produkt jest wydajny,
    + wzmocnił paznokcie,
    + nie jest nafaszerowany sztucznościami jak w przypadku niektórych odżywek, że potem są powikłania, które się leczy u lekarza,
    + wygodnie się go aplikuje (posiada pędzelek)
    + dobrze się wchłania

- cena cena i jeszcze raz cena

Używam tego produktu od: 3miesięcy

Chcesz pochwalić Heru19 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie proste a jednak..
  • Nie rozumiem niektórych opinii wizażanek, które po użyciu połowy opakowania i zapewne, co za tym idzie, nie stosowaniu regularnym piszą, że już nie kupią, beznadzieja itp..niestety nie ma magicznego środka, który działa po pierwszym użyciu no chyba, że stać was na zabiegi po parę set złotych..Dziewczyny niestety, ale cierpliwość ZAWSZE popłaca, przekonałam się o tym sama na własnej skórze i przydatkach :P używam regenerum do paznokci, smaruje w wolnej chwili najlepiej po umyciu naczyń, podłóg i wszystkiego co mogłoby zmarnować moją pielęgnację, i spokojnie czekam aż się wchłonie, ewentualnie w krytycznych momentach wsmarowuje palcami. Efekt jest u każdej na pewno, ale tylko jeśli smarujecie paznokcie regularnie i uwierzycie w skutki.

PS. Samo preparaty zewnętzne nie pomogą moje drogie wizażanki..polecam witaminki a przede wszystkim ziola na wzmocnienie paznokci i włosów jak skrzyp polny. Nic się samo nie zrobi, więc do dzieła

Ilość zużytych opakowań: 2 standardowe

Chcesz pochwalić asissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla cierpliwych
  • Najlepiej używać tego serum 2-3 razy dziennie na pół godziny a następnie wsmarować w paznokcie. Lub jeśli ktoś woli na noc.
    Mniej więcej po dwóch tygodniach zauważyłam poprawę kondycji paznokci.
    + stają się twardsze
    + rozjaśnia płytkę paznokci
    + przyspiesza wzrost
    + rzadziej ulegają rozdwojeniu
    +nawilża skórki

- słabo się wchłania, praktycznie wcale
    - używanie jest czasochłonne

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić Aliice16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez rezultatów
  • Nie widziałam żadnych reszultatów przy stosowaniu tego serum. Jest jak olejek który sie samruje. Nie wchłania sie i momentalnie ściera się z paznokci jak cos robimy. Nawet nie zużyłam całego opakowania. Więcej napewno nie zakupię tego produktu.

Chcesz pochwalić AnnaKowalskaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubimy się.
  • Regenerum wędruje ze mną w torebce, bo bardzo szybko poprawia wygląd paznokci i skórek (skórek przede wszystkim).
    Czy zużycie jednego opakowania odżywia na dłużej? Nie wiem, ale podejrzewam, że po dłuższym stosowaniu efekty mogą zaskoczyć.

Moje paznokcie, bez przerwy męczone lakierami i zniszczone odżywką Eveline 8w1 błagały już o pomoc.

I jest!

Regenerum przede wszystkim wyrównało koloryt płytek paznokci, które po Eveline straszyły białymi plamami o nierównych krawędziach. Wyglądało to nie tylko nieestetycznie, ale też obawiałam się o stan chorobowy.
    Ten problem zniknął bardzo szybko po regularnym wcieraniu Regenrum - 2 razy dziennie minimum.

Poza tym kupię kolejną tubkę chociażby ze względu na odżywianie naskórka wokół paznokci. Moje stale przesuszające się skórki uwielbiają to mazidło, które bardzo szybko je nawilża i sprawia, że wyglądają ładnie i zdrowo.

Podsumowując, myślę że jest to produkt do długotrwałego stosowania. Nie nadaje się do jednorazowej kuracji - nie tak działa. Ale pocieszający jest fakt, że jest bardzo wydajny.
    Sposób, w jaki działa na moje paznokcie wystarcza mi, żeby puste opkowanie zastąpić kolejnym

Używam tego produktu od: około 3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: wciąż w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Iriss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tak pół na pół.
  • W sumie nie mam konkretnego zdania na temat tego serum. Nie jest świetne ale i nie jest beznadziejne.

Zacznę od tego, że faktycznie jak większość już zauważyła- to serum dla cierpliwych. Trzeba długo czekać na wchłonięcie. Z reguły nie mogę wytzrymać do końca i wcieram sama resztę w skórki.

Podstawowy plus to fajny pomysł na aplikator. Szybko, prosto się aplikuje. Nie ma zapachu. Nakładałam codziennie przez 3 tygodnie. Zauważyłam poprawę kondycji paznokci i skórek. Ale niestety feler jest taki, że jak tylko przestałam używać paznokcie sypią się jak sieczka. Kilka dni bez i już pierwsze pęknięcia i skórki.
    Szkoda, że efekt jest bardzo krótkofalowy. Musiałabym całe życie stosować to serum, a przecież nie o to chodzi. Mogę wracać do odżywki co kwartał ale nie co kilka dni na miesiąc znów.

Cena niska. Dostępność ok.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?