Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Trudno powiedzieć
  • Regenerum kupiłam z nadzieją, że być może pomoże na moje rozdwajające się i słabe paznokcie. Stosowalam na noc, ze względu na to, że długo się wchłania, Po 1 dniu byłam zachwycona: paznokcie wybieliły się i wyglądały bardzo ładnie, niestety po tygodniu stosowania zauważyłam, że jakby mocniej się rozdwajają i łamią, dlatego odstawiłam regenerum.
    Powróciłam do niego po 7 miesiącach, lecz stosuję wyłącznie na skórki, na które działa cudownie, dlatego nie żałuję, że go zakupiłam, gdyż ze skórkami także miałam wiele problemów.
    Podsumowując:
    + zapach - prawie nie czuć
    + aplikacja - wygodnie się nakłada
    + cena - kupiłam za 12 zł, więc przystępnie.
    + skórki - świetnie wygładza i nawilża, są miekkie
    + wybiela paznokcie - bardzo ładnie to wygląda
    + wydajny

- paznokcie bardziej się łamią i rozwajają
    - długo się wchłania

Używam tego produktu od: powróciłam po 7 miesiącach

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaarolaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • hmmm skusiła mnie promocja, 12zł. Więcej chyba bym za niego nie dała. . .
    Mieszane mam uczucia, bo zauważyłam poprawe stanu moich paznokci i skórek, jednak w dalszym ciągu się rozdwajają. Może potrzeba więcej czasu, ale na razie daje ocene 3,5 .

Plusy:
    1. wygładza płytke paznokcia
    2. skórki już nie są suche
    3. likwiduje przebarwienia na paznokciach

minus:
    nie pomógł mi z rozdwajaniem paznokci

ogólnie jak dla mnie średni produkt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Pomógł już kiedyś moim paznokciom. Ze względu na codzienne mycie rąk szpitalnymi środkami i dezynfekcję w zastraszających ilościach moje dłonie i paznokcie są w opłakanym stanie. Pazury łamią się co chwilkę. Kiedyś już pomógł,dlatego teraz do niego wróciłam. Łatwa aplikacja,troszkę przeszkadza mi,że nie wsiąka za szybko-chwilę trzeba z nim posiedzieć i poczekać,żeby nie zostawić nigdzie tłustych plam. Moje paznokcie nie wymagają wybielenia,więc tu się nie wypowiem,ale są twardsze i się nie rozdwajają-a to już sukces. Teraz stosuję razem z olejkami i na pewno szybko zobaczę poprawę. PS. Coś musi być w zapachu,bo notorycznie muszę je chować przed psem-już dwa opakowania mi pogryzł

Chcesz pochwalić jagodka1802 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudeńko
  • Dawno temu bardzo obgryzałam paznokcie przez co były naprawdę słabe. Oduczyłam się tego, ale jak już mi urosły to od razu, albo się połamały, albo rozdwajały i były takie żółtawe. Nie mogłam sobie pozwolić na długie paznokcie pomalowane na ładny kolor, bo zaraz się któryś ułamał. Regenerum kupiłam, z ciekawości czy faktycznie będzie jak w reklamie mówiono. I aktycznie efekt świetny. Moje paznokcie są mocne, twardsze i bielutkie. Teraz mogę sobie pozwolić od czasu do czasu na kolor nie martwiąc się, że za kilka godzić coś mi się złamie
    Może cena nie jest niska, ale dla takiego efektu warto.
    Uzywałam go praktycznie codziennie nawet po kilka razy, a końca serum nie widać
    Aplikacja wygodna (jak dla mnie)
    Długo się wchłania, ale mi to nie przeszkadza. Po pół godzinie od nałożenia wcieram sobie serum w paznokcie. Polecam

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić babyhair za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Kiedyś używałam lakieru, który miał na celu odżywianie, aczkolwiek kiedy skończyłam z tym znów wróciły brzydko wyglądające paznokcie. Szukałam czegoś o konsystencji oliwki i znalazłam TO
    •Wzmacnia, nawilża paznokcie i naskórek wokół nich.
    •Zauważyłam, że paznokcie troszkę szybciej rosną.
    •Wydajny, troszkę drogi, ale starcza na długo.
    •Jak na razie najlepsza odżywka jaką miałam
    *Pół gwiazdki odjęłam, bo rozjaśnienia nie zauważyłam, może tylko w małym stopniu.

Chcesz pochwalić Esmeri za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Przed uzywaniem tego produktu moje paznokcie byly ciagle zolte i sie latwo lamaly. Okropnie mnie to denerwowalo wiec kupilam to cudo. Paznokcie sa teraz baaaardzo wytrzymale i nie sa takie miekkie. Po za tym nie sa juz zolte ;D

Używam tego produktu od: rok

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić natalialeto za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobre.
  • używam głównie na noc by poprawić stan skórek wokół paznokcia, dzięki czemu są delikatniejsze, a paznokcie rosną zdrowsze i silniejsze.

+ nawilża, uelastycznia, chroni
    + cudowny, naturalny skład
    + wydajne
    + cena
    + dostępność

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..........
  • Kupiłam to serum w aptece.myśle sobie"regenerum"to może faktycznie coś tam zregeneruje.Od razu po otwarciu nie spodobała mi się aplikacja, nakładając trzeba czekać, aż się wchłonie itp,nie to nie dla mnie!,dla mnie to taka "mazianina",nie lubie tak-wole takie co od razu zasychają.Stosowałam przez miesiąc,lecz efektów wymarzonych nie zauważyłam,więc powiedziałam sobie dziękuje.

Nie polecam jak za takie pieniądze.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił moje oczekiwania
  • Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. poprawa w wyglądzie paznokci nastąpiła bardzo szybko - w pierwszym miesiącu używania. Produkt zdaje się być całkiem wydajny - pierwszy miesiąc stosowałam go dosyć regularnie a (pierwszy tydzień nawet kilka razy dziennie) później już od czasu do czasu. I nadal mi służy pierwsze opakowanie.
    Zauważyłam u siebie dwie różnice:
    *paznokcie nie rozdwajają się
    * stały sie mocniejsze

Ze skórkami ikolorem paznokcia nigdy nie miałam problemu - i tu nie zaszły żadne zmiany. Ale zdecydowanie Regenerum nie wysusza mi skórek tak jak inne odżywki typu Nail Tek, Eveline 8w1 itp.

Ja po prostu byłam zmęczona odżywkami w postaci lakieru do paznokci, do których trzeba jeszcze użyć zmywacza od czasu do czasu i szukałam czegoś w formie olejku. Nie wiem czy efekt uzyska się przy częstym malowaniu paznokci, ja je malowałam tylko na okazje - Święta, Sylwester.

Plusem jest też cena.
    Minusem, jak ktoś już wspomniał, czasem olejku wyleje się więcej, czasem mniej - nadmiar staram się rozprowadzić na wszystkich paznokciach.

Technika - czasem olejek zostawiałam na paznokciach na 30 min a czasem wcierałam w płytkę paznokcia.

Polecam.

Chcesz pochwalić Patisue za czytelną i pomocną recenzję?
  • przełom !
  • wooow jak dla mnie działa cuda zawsze miałam dość słabe paznokcie, rozdwajane i łamliwe, no i nie mogłam pozwolić sobie na długie paznokcie .. i przyszedł ratunek ! regenerum świetnie działa na moje pazurki wzmocnił je znacznie, nie łamią się i mniej rozdwajają. są grubsze i mocniejsze. jedynie nie podoba mi się aplikator bo albo wyleci za mało albo za dużo, chyba wolałabym je mieć w opakowaniu jak lakier do paznokci. troszkę też na początku denerwowała mnie tłusta konsystencja ale teraz po kilku minutach od nałożenia pokrywam ją bazą pod lakier do paznokci i wszystko gra cena jak dla mnie ok
    POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij