Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• rozjaśnia i świetnie nawilża płytkę paznokcia
  • Odkąd go używam nie mam już problemu ze słabymi i rozdwajającymi się paznokciami. W bardzo krótkim czasie znacząco poprawił kondycję moich paznokci, nawilżył je oraz mocno rozjaśnił. Obecnie używam go naprzemiennie z olejowaniem paznokci co tylko wzmacnia efekt.

prawdą jest, że choć tubka jest wygodna w stosowaniu to trzeba uważać aby nie pobrudzić nim ubrań itd, ponieważ nie wchłania się całkowicie (kiedyś przeprowadziłam eksperyment i trzymałam go na paznokciach ponad 3 godziny - nie ma szans, on nigdy się nie wchłania) -w związku z tym stosuję go podczas oglądania filmów lub pisania na komputerze - w trakcie czynności nie wymagających używania nadmiernego operowania rękami, a potem wsmarowuję resztę olejku w płytkę paznokcia.

Jest niezastąpiony, dosyć wydajny, przyjemnie pachnie cytrusowo, cena jest niewygórowana.

Ilość zużytych opakowań: dwa opakowania

Chcesz pochwalić a_gie za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest MEGA!
  • Ja mam bardzo duży problem z "obskubywaniem" skórek wokół paznokci, a i same paznokcie zdarza mi się niekiedy obgryźć. Szukałam czegoś, co pomoże mi w obu kwestiach i zdecydowanie to jest ten produkt! Genialnie działa na skórki, smaruje je na noc, a rano prawie nie widać, że jeszcze wczoraj były w fatalnym stanie! Paznokcie bardzo dobrze wzmacnia i przyśpiesza czas ich wzrostu. Cudowny produkt, polecam każdemu!

Używam tego produktu od: dłużej niż pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić dominiczkaxx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny kosmetyk
  • Skusiłam się na Regenerum mimo, że byłam sceptycznie nastawiona.
    Mix olejków i nic więcej. Nie spodziewałam się większych rezultatów. Jednak...

Plusy:
    - świetna aplikacja
    - miła cena
    - dostępność produktu
    - mogę używać kiedy chcę i gdzie chcę

Ogólnie paznokcie przejaśniały, zrobiły się gładkie. Odżyły.
    Nie rosną w tempie błyskawicy ale rosną i ładnie wyglądają.
    Skórki nie wysuszają się.

Minusy:
    - ciężko się wchłania, jednak na to znalazłam sposób - maluję paznokcie Regenerum a potem olejek wmasowuję. Tym samym poprawiam ukrwienie i zwiększam wchłanialność.

Ogólnie - pozytyw!

Chcesz pochwalić misia-misia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie pomógł
  • Nie wiem o co tyle szumu. Odżywka w moim przypadku się nie sprawdziła. Owszem skórki mam w świetnym stanie po tym preparacie, a paznokcie rozjaśniały, ale na tym koniec.

Zawsze jesienią moje paznokcie zaczynają się łamać i rozwarstwiać, co każdą jesień moje zwykle długie paznokcie stają się krótkie i łamliwe. Miałam szczerą nadzieję, że w tym roku dzięki temu olejkowi mój problem zniknie.

Odżywka tak naprawdę składa się z olejków, które świetnie działają na skórę przy paznokciach i efekt widać już na drugi dzień. Przy stosowaniu Regenerum 2-3 razy dziennie po miesiącu moje paznokcie nadal się łamią i rozwarstwiają. Poza tym już się skończył, więc nie będę ryzykować kupna na kolejny miesiąc, bo nie wierzę, żeby cokolwiek się zmieniło. Lepsze rezultaty osiągnęłam wzmacniając paznokcie warstwą lakieru do paznokci...

Wracam do oleju kokosowego na noc i szukam czegoś skutecznego.

Ilość zużytych opakowań: 1 op

Chcesz pochwalić TurboGroszek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał dla moich paznokci
  • Miałam przesuszone skórki, paznokcie były łamliwe i nie chciały rosnąć zbyt szybko. Regenerum nawilżyło nie tylko moje paznokcie ale i skróki wokoło! To jedyne co daje radę dla moich ' ciężkich ' paznokci. Jest też wydajny.
    Jedynym minusem jest to, że nie wchłania się prawie w ogóle, co jest głównym powodemtego, że aplikuję go na noc.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić Veguska za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nieziemski
  • Bardzo ciężko jest mi "nie malować paznokci". To naprawdę wielkie wyzwanie. Ale jak w końcu się zdobyłam i zdecydowałam - pora na regenerację - wybrałam regenerum. Sprawdził się świetnie. Nigdy nie miałam jakoś szczególnie słabych paznokci, ale zdarzało im się kruszyć, kolor też nie był zbyt zdrowy (wtedy jeszcze paliłam, nie zawsze używałam bazy pod ciemne lakiery). Po kilku tygodniach stosowania serum efekty były powalające. Chyba powinnam znowu zrobić sobie przerwę na akcję-regenerację.

Naprawdę warto.

Ilość zużytych opakowań: dwa, kolejne w planach

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić fruziowata za czytelną i pomocną recenzję?
  • HIT z reklam jednak DZIAŁA!!
  • Po Regenerum sięgnęłam żeby ratować moje paznokcie po zmasakrowaniu ich przez "odżywkę" z Eveline (swoją drogą ostrzegam przed nimi). Paznokcie po odżywce były rozdwojone, pojawiły się krwaki pod paznokciem, początek odrywania się paznokcia od macierzy, jednym słowem palce jakby wsadzone między drzwi. Kilka dni stosownania preparatu i są efekty, płytka odżywiona, proces odchodzenia płytki zachamowany, płytka stała się jaśniejsza i mocniejsza. Skórki miękkie niewidoczne jak po profesjonalnym manicure. Jednym słowem świetnie.

+naturalny skład, olejek cytrunowy, z pestek winogron i wiele innych. Bomba odżywcza do paznokci
    +cena dosyć droga ale warta zainwestowania
    +wygodnia aplikacja
    +można stosować ile się chce
    +konstystencja gęstego olejku, nie spływa a trzyma się na paznokciu
    +paznokcie pieknie się błyszczą, płytka odżywiona
    +zapach? ja go wogóle nie czuje, lub po prostu mi nie przeszkadza

-BRAK!

PS. Tak jak na początku osrzegam przed Eveline nabawiłam się jak i wiele osób choroby tzw onycholizy. Jeśli szukacie odżywek lub lakierów to patrzecie czy w swoim składzie mają Formaldehyd (kwas mrówkowy) jeśli mają to ostawcie na półkę!

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić Asia09Joanna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny produkt ...
  • Moje paznokcie po używaniu tego preparatu stały się poprostu niezniszczalne
    Twarde , nie rozdwajają się (jak to dotychczas było ) , no poprostu długo szukałam takiego złotego środka dla moich paznokci ...
    Fakt czas wchłaniania sie kosmetyku jest trochę długi, ale czego się nie robi dla takiego efektu...

Używam tego produktu od: 10-06-2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Kinia_m za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie nie działa.
  • Na moje paznokcie niestety nie działało chociaż używałam systematycznie.Paznokcie nie były mocniejsze, skórki też się zadzierały jak zawsze.
    Ale najgorsze jest to jak ten preparat śmierdzi... Tego się nie da opisać. Na pewno więcej nie kupię.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić anton23 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie HIT.
  • Długo zwlekałam z recenzją, chcąc się upewnić, że naprawdę trafiłam na mój KWC w dziedzinie pielęgnacji paznokci.

Całkowicie przypadkowo trafiłam na regenerum, znane mi tylko z reklam radiowych, które niekiedy mocno mnie drażniły i gdyby nie polecenie tego produktu przed dermatologa dla mojej Mamy borykającej się łamliwością paznokci od prawie trzech lat - nigdy sama bym tego kosmetyku nie kupiła.

Na szczęście, przez prawie pół roku stosowałam regenerum i mogę z całą stanowczością stwierdzić, że to rewelacyjny produkt.
    + aplikacja jest banalnie prosta i przyjemna, końcówka z pędzelkiem trafiona w dziesiątkę
    + wygodne opakowanie, które można zabrać wszędzie
    + nie pozostawia tłustej warstwy, która przeszkadza w codziennych czynnościach i 'zatłuszcza' wszystko dookoła - tak naprawdę kosmetyk zostawia na paznokciach i skórkach pachnącą cytrynową powłoczkę, która powoli się wchłania i w niczym nie wadzi
    + rozjaśnia paznokcie, nadaje płytce jaśniejszy wygląd
    + RATUJE SKÓRKI! każda najmniejsza ranka posmarowana regenerum goi się błyskawicznie, skórki dookoła paznokci są zadbane i idealne
    + przyspiesza wzrost paznokci, szczególnie jeśli aplikujemy olejek w macierz
    + jest bardzo wydajna, stosowana przeze mnie kilkanaście razy w ciągu dnia wystarcza mi na kilkanaście tygodni
    + bo to kolejny plus tego kosmetyku - można go stosować non stop, co chwila

Polecam wszystkim zawiedzionym produktami typu Eveline czy Nail-Tek. Spróbujcie, bądźcie cierpliwi, a być może - tak jak ja - odkryjecie swój KWC

Używam tego produktu od: pół roku.
    Ilość zużytych opakowań: dwa.

Chcesz pochwalić agateq za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij