Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• bardzo dobre.
  • używam głównie na noc by poprawić stan skórek wokół paznokcia, dzięki czemu są delikatniejsze, a paznokcie rosną zdrowsze i silniejsze.

+ nawilża, uelastycznia, chroni
    + cudowny, naturalny skład
    + wydajne
    + cena
    + dostępność

Używam tego produktu od: rok

Chcesz pochwalić green_cherry za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie..........
  • Kupiłam to serum w aptece.myśle sobie"regenerum"to może faktycznie coś tam zregeneruje.Od razu po otwarciu nie spodobała mi się aplikacja, nakładając trzeba czekać, aż się wchłonie itp,nie to nie dla mnie!,dla mnie to taka "mazianina",nie lubie tak-wole takie co od razu zasychają.Stosowałam przez miesiąc,lecz efektów wymarzonych nie zauważyłam,więc powiedziałam sobie dziękuje.

Nie polecam jak za takie pieniądze.

Używam tego produktu od: 1miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 do połowy

Chcesz pochwalić Magdalaja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Spełnił moje oczekiwania
  • Jestem bardzo zadowolona z tego produktu. poprawa w wyglądzie paznokci nastąpiła bardzo szybko - w pierwszym miesiącu używania. Produkt zdaje się być całkiem wydajny - pierwszy miesiąc stosowałam go dosyć regularnie a (pierwszy tydzień nawet kilka razy dziennie) później już od czasu do czasu. I nadal mi służy pierwsze opakowanie.
    Zauważyłam u siebie dwie różnice:
    *paznokcie nie rozdwajają się
    * stały sie mocniejsze

Ze skórkami ikolorem paznokcia nigdy nie miałam problemu - i tu nie zaszły żadne zmiany. Ale zdecydowanie Regenerum nie wysusza mi skórek tak jak inne odżywki typu Nail Tek, Eveline 8w1 itp.

Ja po prostu byłam zmęczona odżywkami w postaci lakieru do paznokci, do których trzeba jeszcze użyć zmywacza od czasu do czasu i szukałam czegoś w formie olejku. Nie wiem czy efekt uzyska się przy częstym malowaniu paznokci, ja je malowałam tylko na okazje - Święta, Sylwester.

Plusem jest też cena.
    Minusem, jak ktoś już wspomniał, czasem olejku wyleje się więcej, czasem mniej - nadmiar staram się rozprowadzić na wszystkich paznokciach.

Technika - czasem olejek zostawiałam na paznokciach na 30 min a czasem wcierałam w płytkę paznokcia.

Polecam.

Chcesz pochwalić Patisue za czytelną i pomocną recenzję?
  • przełom !
  • wooow jak dla mnie działa cuda zawsze miałam dość słabe paznokcie, rozdwajane i łamliwe, no i nie mogłam pozwolić sobie na długie paznokcie .. i przyszedł ratunek ! regenerum świetnie działa na moje pazurki wzmocnił je znacznie, nie łamią się i mniej rozdwajają. są grubsze i mocniejsze. jedynie nie podoba mi się aplikator bo albo wyleci za mało albo za dużo, chyba wolałabym je mieć w opakowaniu jak lakier do paznokci. troszkę też na początku denerwowała mnie tłusta konsystencja ale teraz po kilku minutach od nałożenia pokrywam ją bazą pod lakier do paznokci i wszystko gra cena jak dla mnie ok
    POLECAM

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić blairose za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobre
  • Moje paznokcie były kruche a skórki bardzo suche.Zachęcona opiniami kupiłam to serum.Bardzo poręczne opakowanie, świetnie się aplikuje . Gdy nie mam zbyt dużo czasu to po prostu wsmarowuję serum w paznokcie i skórki wokół nich. Zauważyłam znaczną poprawę kondycji paznokci.Cena też dość korzystna - kupiłam w aptece za ok.11 zł.

Ilość zużytych opakowań: używam ciągle 1 opakowania

Chcesz pochwalić Edyta Hanna M za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Widze same dobre opinie jednak u mnie sie nie sprawdzil.
    Baaaardzo dluuuugo sie wchlanial a po kilku dniach stosowania nie bylo widac zadnych efektow... nie wybielil, nie wzmocnil a o wzroscie mowy nie ma

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: koncowka pierwszego

Chcesz pochwalić asiakr za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt naprawdę godny polecenia, obietnice producenta są w 100% spełnione!
  • Serum zakupiłam wtedy, gdy moje paznokcie wołały o pomoc. Były rozdwojone, łamały się na potęgę i nie byłam w stanie ich zapuścić do jakiejkolwiek długości. Serum znajduje się w kartoniku, dostajemy informację o jego składzie, pojemności oraz jak go używać. Aplikatorem jest pędzelek, za co duży plus dla producenta. Pędzelek aplikuję idealną ilość serum, dzięki niemu możemy je wmasować z paznokcie i skórki. Zaletą produktu jest naturalny skład, ponieważ unikam wszelkich odżywek zawierających szkodliwy formaldehyd. Po regularnym używaniu po 2 tygodniach było widać niesamowitą poprawę Niedawno zdjęłam żele, stosuję tak często jak mogę Regenerum i paznokcie wracają do siebie.

Używam tego produktu od: czerwiec 2014

Chcesz pochwalić ola300494 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Regenerum kupiłam ponieważ moje paznokcie wołały o ratunek (po nałożeniu żelu i jego ściągnięciu ;( a seria Nail Tek w moim przypadku okazała się bublem stulecia.
    Serum zdziałało cuda. Odżywiło mi płytkę paznokcia przyspieszyło wzrost. Po około dwóch miesiącach (paznokcie rosną mi szybko) moje paznokcie są nie do poznania. Aż żal malować . Koleżanka ostatnio nie chciała wierzyć, że mam nie pomalowane paznokcie bo naprawdę wyglądają jak z reklamy ! Są długie twarde i błyszczące. Jestem zachwycona zużyłam całą tubkę - (jeszcze udało mi się wydobyć z rozciętej tubki do słoiczka dosyć sporo).
    Aplikator i w ogóle opakowanie także bardzo mi się podoba.
    Jestem zachwycona i już zamówiłam kolejne opakowanie

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Chcesz pochwalić 0aanitaa0 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Zdecydowałam się na Regenerum ponieważ moje paznokcie były w strasznym stanie po wakacjach w trakcie których męczyłam je hybrydami i żelowymi paznokciami...

Jakiś czas temu już go używałam i wtedy nie zauważyłam spektakularnych efektów a teraz jestem zachwycona!
    Na moich suchych, cienkich jak papier i rozdwojonych paznokciach zdziałał cuda w bardzo krótkim czasie.

Teraz są twarde, nie łamią się ani nie rozdwajają, ładnie rosną i do tego się błyszczą. No i skórki nie są wysuszone

Plusy:
    + łatwa aplikacja
    + przystępna cena
    + dostępność produktu (każda apteka i Super-Pharm)
    + mogę go użyć w każdej chwili
    + wydajny, używam już miesiąc a końca nie widać

Minusy:
    - ciężko i dość długo się wchłania, dlatego maluję paznokcie Regenerum a potem wsmarowuję olejek palcami w płytkę paznokcia i skórki

Polecam wszystkim!

Chcesz pochwalić saphira24 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo, które wyleczyło moje paznokcie
  • Odkąd pamiętam, obgryzałam paznokcie, skubałam i wszystko, co najgorsze. Dlatego też, gdy już się tego oduczyłam, stan moich paznokci wołał o pomstę do nieba..
    Próbowałam różnych odżywek, by poprawić ich stan, ale nic nie pomagało. Aż koleżanka poleciła mi regenerum. Nie wierzyłam, że może mi pomóc, ale po długim czasie stosowania pojawiły się efekty! Paznokcie stały się mocniejsze, już nie łamały się jak kiedyś, rosły szybciej, a odrośnięty paznokieć już nie był żółtawy - był biały

Zużyłam jedno opakowanie, kupiłam drugie. Teraz używam sporadycznie, zapobiegawczo.

Jest to zdecydowanie mój KWC!

Używam tego produktu od: maj
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego opakowania

Chcesz pochwalić stokrotka_91_ za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij