Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Za taką cenę spodziewałam się lepszego efektu
  • Zniszczyłam paznokcie detergentami, lakierami, nieodpowiednim zmywaczem oraz specyfiką parcy. Paznokcie łamały się, rozdwajały, były matowe z bruzdami. Kupiłam Regenerum. Efekty- po ok 2 miesiącach, bez rewelacji

plusy:
    -nawilża bardziej skórki niż płytkę paznokcia
    -regeneruje, ale potrzebuje dużo czasu
    -przyjemny, delikatny cytrynowy zapach
    -wydajny
    -dużym plusem jest naturalny-olejkowy skład
    -wygodny do aplikacji

minusy:
    -nie rozjaśnia
    -nie radzi sobie z rozdwajaniem
    -minimalnie utwardza po dłuższym okresie uzywania
    -jak to olejek, nie wchłania się więc trzeba go baaaardzo długo trzymać i potem wetrzeć, co jest uciązliwe
    -trzeba go czesto i długo uzywac żeby cokolwiek zauważyć
    -nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci
    -za taką cenę spodziewałam się lepszego efektu

Mogę go polecić osobom cierpliwym z niezłą kondycją paznokci do nawilżania skórek, oraz dla miłośników naturalnych kosmetyków.

Chcesz pochwalić kroliczek1988r za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem zadowolona
  • bardzo dobre na poczatku nie wierzyłam ze cos pomoze ... moje paznokcie nie nadawały sie do niczego. myslałam ze juz nie ma dla nich ratunku. uzywałam wiele odzywek i nic. az kolezanka mi polecila regenerum. troche trzeba bylo czas ale serio warto. ja wcieram bardzo czesto po 10 moze i nawet wiecej razy dziennie. i sie doczekalam dluzyszych i mocniejszych paznokci. bez rozdwajania super polecam !

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić natasza9311 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Czasochłonny, ale lubię
  • Zniszczyłam paznokcie inna odżywką oraz różnymi detergentami. Łamały się, rozdwajały przez co znów zaczęłam je obgryzać ;/ Kupiłam Regenerum. Efekty- po ok 2 miesiącach, bez rewelacji

plusy:
    -rozjaśnia
    -nawilża płytkę jak i skórki
    -regeneruje, ale potrzebuje dużo czasu
    -przyjemny, delikatny cytrynowy zapach
    -wydajny
    -dużym plusem jest naturalny-olejkowy skład

minusy:
    -nie radzi sobie z rozdwajaniem
    -minimalnie utwardza po dłuższym okresie uzywania
    -trzeba go czesto i długo uzywac żeby cokolwiek zauważyć
    -po dłuższym stosowaniu "rozklekocze" się dozownik i bedzie wypływać z niego za dużo odżywki
    -nie zauważyłam szybszego wzrostu paznokci

Mogę go polecić osobom z niezłą kondycją paznokci do rozjaśniania i nawilżania, oraz do miłośników naturalnych kosmetyków

Ilość zużytych opakowań: jedno, nieskończone

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TheSylwia za czytelną i pomocną recenzję?
  • To jest to!
  • Moje paznokcie były naprawdę w bardzo złym stanie, więc postanowiłam kupić Regenerum. Nie potrzebowałam dużo czasu, żeby zauważyć efekty. Już po kilku dniach paznokcie stały się bardziej utwardzone, po mniej więcej tygodniowym czasie stosowania zauważyłam, że szybciej rosną.
    Mimo, że produkt jest oleisty, jest najlepszym kosmetykiem na moje paznokcie

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić illuminate za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ratunek dla moich paznokci
  • Moje paznokcie nigdy nie należały do mega twardych, nawet jak jakimś cudem zapuściłam dłuższe niż 1mm to był cud, który trwał kilka dni. Nie wspomnę o sprzątaniu w domu bez rękawiczek... Zdecydowałam się pewnego dnia na tipsy, po zdjęciu ich moje paznokcie były jak papier... Po licznych poszukiwaniach trafiło na Regenerum, nigdy więcej nie kupię nic innego, już oleistą i irytującą konsystencję jestem w stanie przeżyć dla tego jakie cuda zdziałał z moimi paznokciami! Długie wchłanianie też da się przeżyć, ja najczęściej włączam film/serial, maluję nim paznokcie i oglądam
    MÓJ HIT!

Ilość zużytych opakowań: 1 standardowe

Chcesz pochwalić Malgorzata_M za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • moje paznokcie były w stanie totalnego zniszczenia nie mogłam znaleźć preparatu który chociaż troszkę je poprawi -rozdwajały się to mało powiedziane one się rozwarstwiały tak bardzo że aż mnie bolały. mimo ciągłego obcinania na bardzo krótko nic im nie pomagało. kupiłam regenerum i zaczęłam używać kilka razy dziennie no może na początku kilkanaście i po miesiącu tak częstego używania z 9 bardzo chorych paznokci został jeden lekko rozdwajający sie -ale skończył mi się preparat. zanim skierowałam się do apteki minął znowu miesiąc ale na szczęście nie widziałam pogorszenia na paznokciach wiec kupiłam następne opakowanie i naprawiłam paznokcie do końca. nie byłam przekonana czy ten preparat mi pomoże ale jestem bardzo zadowolona z efektu paznokcie mam zdrowe i ładnie zaczęły rosnąć wreszcie na lato moje paznokcie znowu będą długie i zdrowe
    Ważne
    ja za każdym razem jak troszkę mi podrosły paznokcie to je obcinałam bardzo krótko wiec szybko ta chora część paznokcia została usunięta. Trochę cierpliwości i moje paznokcie są zdrowe , elastyczne nie łamią się. GORACO POLECAM

Używam tego produktu od: 3 miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić cziczia za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie najlepszy!
  • 2 lat temu moje paznokcie były w strasznym stanie - kruche i rozdwajające się, do tego stopnia, że wierzchnia warstwa była tylko na połowie paznokcia. Żeby się jakoś ratować sięgnęłam po wchodzący wtedy na rynek regenerum i... to było to. Paznokcie były twarde i zdrowe - mogłam je w końcu zapuścić. Niestety, teraz znów mam problem z paznokciami i zaczynam kurację ponownie, z nadzieją, że podziała jak poprzednio.
    Jest baaardzo wydajny, wystarczy delikatnie nacisnąć, żeby móc posmarować płynem cały paznokieć.
    Polecam!!!

Chcesz pochwalić wjuska za czytelną i pomocną recenzję?
  • To wciąż nie to
  • Szukałam czegoś do naturalnego moich ukochanych paznokci, na które do tej pory nie odnalazłam idealnego produktu, żeby mogły wzrosnać. Wybór padł na osławione regenerum. Co mi się w tym produkcie spodobało:

Łatwośc aplikacji, fajnie sobie tak siedzie i mazać po paznokciach. Produkt ma fajny skład, wygodne opakowanie i miły bardzo lekki zapach.

Co do efektów: Zauważyłam lekkie utwardzenie, ale ten efekt jest krótkotrwały u mnie.

Czego nie polubiłam? Konsystencji, która mozolnie sie wchłania i w miedzyczasie wszystko obtłusci.

Podsumowujac ten produkt nie jest dla mnie. Wole produkty, które lepiej się wchłaniaja, zasychaja i nie sa tak oleiste.

Używam tego produktu od: tzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić slepa_zakonnica za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trudno powiedzieć
  • Regenerum kupiłam z nadzieją, że być może pomoże na moje rozdwajające się i słabe paznokcie. Stosowalam na noc, ze względu na to, że długo się wchłania, Po 1 dniu byłam zachwycona: paznokcie wybieliły się i wyglądały bardzo ładnie, niestety po tygodniu stosowania zauważyłam, że jakby mocniej się rozdwajają i łamią, dlatego odstawiłam regenerum.
    Powróciłam do niego po 7 miesiącach, lecz stosuję wyłącznie na skórki, na które działa cudownie, dlatego nie żałuję, że go zakupiłam, gdyż ze skórkami także miałam wiele problemów.
    Podsumowując:
    + zapach - prawie nie czuć
    + aplikacja - wygodnie się nakłada
    + cena - kupiłam za 12 zł, więc przystępnie.
    + skórki - świetnie wygładza i nawilża, są miekkie
    + wybiela paznokcie - bardzo ładnie to wygląda
    + wydajny

- paznokcie bardziej się łamią i rozwajają
    - długo się wchłania

Używam tego produktu od: powróciłam po 7 miesiącach

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kaarolaaaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • mieszane uczucia
  • hmmm skusiła mnie promocja, 12zł. Więcej chyba bym za niego nie dała. . .
    Mieszane mam uczucia, bo zauważyłam poprawe stanu moich paznokci i skórek, jednak w dalszym ciągu się rozdwajają. Może potrzeba więcej czasu, ale na razie daje ocene 3,5 .

Plusy:
    1. wygładza płytke paznokcia
    2. skórki już nie są suche
    3. likwiduje przebarwienia na paznokciach

minus:
    nie pomógł mi z rozdwajaniem paznokci

ogólnie jak dla mnie średni produkt.

Używam tego produktu od: kilku tygodni

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nina1611 za czytelną i pomocną recenzję?