Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• taki sobie
  • Taki sobie. Stosuję serum od 6 miesięcy i powiem tak: stosuję bo chcę zużyć do końca, ale w zasadzie nie widzę większych efektów. Stosuję jedynie do paznokci stóp. Mam problemy z płytką paznokci, rozdwaja się, odchodzi, rogowacieje. No nie wygląda to schludnie. Sądziłam, że to serum będzie pomocne, ale niestety zadowalających efektów brak.
    Trochę jakby tylko wygładziło paznokieć, ale to zbyt mało. Chciałam aby paznokcie wyglądały jak wcześniej. Zdrowe, gładkie... Chyba muszę poszukać czegoś mocniejszego. To serum na pewno nie pomoże Ci w poważniejszych problemach z paznokciami.

Ilość zużytych opakowań: końcówka 1 op

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Cosmopolit za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry, ale olejek...
  • Ogółem bardzo dobry i przydatny gadżet.
    Paznokcie po nim są ładne wygładzone, bez bruzd i aż miło patrzeć jak się świecą, chyba też szybciej rosną.
    Skórki są mięciutkie, gładkie, wszystkie zadrapania się szybko regenerują.
    Jednakże trzeba tego olejku używać codziennie, żeby utrzymać efekt.
    Olejek... Miło i wygodnie się go aplikuje, a on szybko się wchłania (nawet po szybkim wytarciu rąk paznokcie wyglądają zdrowo i błyszcząco). Sam olejek jest niebrudzący - nie zostawia śladów na obraniach itp. (pracuje w odzieżowym i używam go w pracy).

Używam tego produktu od: Miesiąca?
    Ilość zużytych opakowań: Już prawie całe.

Chcesz pochwalić Papillon_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobre, ale są tańsze i szybsze odpowiedniki
  • Jako olejek do stosowania 1-3 razy w tygodniu to super, ale jeśli ktoś chce stosować co dzień- no nie wiem... chyba że w wakacje, bo pomimo czekania pół godziny to coś się nie wchłania, trzeba wsmarowywać. Ja niestety nie mam tyle czasu by czekać, a podobne działanie ma odżywka różowa z Lovely a wchłania się w 10min. i jest tańsza o około 10zł od tego.
    Samo działanie- w porządku, ale trzeba mieć czas do tego.

Używam tego produktu od: marzec 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Allyen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zniszczył mi paznokcie
  • Ja nie wiem, "co miał autor na myśli" opracowując recepturę i pisząc te wszystkie piękne obietnice. Dla moich paznokci Regenerum to bubel. Na tyle bubel, że musiałam obciąć paznokcie, bo regularne stosowanie (codziennie przed snem) zrobiło na nich masakrę. Cztery paznokcie złamały się bardzo nisko, z czego jeden na tyle nisko, że o obcięciu nie było mowy. Musiałam go powolutku odrywać zostawiając jedynie cieniutką błonkę jako końcówka paznokcia. Nie muszę chyba pisać, jaki ból sprawiało każde podrażnienie, a nawet lekkie dotknięcie paznokcia? Nie pamiętam kiedy ostatnio w ten sposób złamały się paznokcie (czy właściwie naderwały), tak nisko. Dodam, że akurat wtedy jakiś szczególnie długich nie miałam, żeby to przez to tak się naderwały. Pogorszenie stanu paznokci ściśle łączę z regularnym stosowaniem Regenerum. Niestety.

Producent obiecuje m.in nawilżenie skórek - cóż, moje stały się bardziej suche, szybciej narastały i brzydko odstawały. Co im mogło tak zaszkodzić?

Co ciekawe, gdy używałam od przypadku do przypadku nic takiego się nie działo, więc zmobilizowałam się do regularności - zostawiłam na stoliczku obok łóżka i kładąc się spać nakładałam na paznokcie, wmasowywałam, a potem standardowo smarowałam dłonie kremem.

Że też nie odłożyłam go od razu gdy zauważyłam, że z paznokciami dzieje się coś złego. Obecnie została resztka i na tym poprzestanę.

Wspomnę jeszcze, że moje dłonie mają styczność z wodą tyle co w trakcie prysznica, codziennej toalety i kąpania synka.. Czasem przepiorę jakieś ufajdane obiadem/podwieczorkiem ubranko 8-miesięcznego (od wczoraj ) synka, czy umyję pilnie potrzebny garnek.

Z takich technicznych spraw:
    - za Regenerum zapłaciłam ok 14 zł. Niby nie dużo, ale pojemność tubki to zaledwie 5ml
    - opakowanie jest bardzo pomysłowe i praktyczne w stosowaniu - po lekkim naciśnięciu tubki zawartość spływa na pędzelek, którym aplikuje się na paznokieć. Zdecydowanie wygodniejsze niż forma buteleczki jak lakier do paznokci
    - serum ma postać olejku, dosyć szybko się wchłania (po wmasowaniu, pozostawiając na paznokciach trwa to wiadomo dłużej) i nie zostawia lepkiej warstwy (miałam kiedyś wielce chwalone Tisane, ale jego lepkość była dla mnie nie do zaakceptowania).

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące, a regularnie ok 3-4 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić Hosenka* za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny jeżeli ma sie czas ..
  • Polecam Naprawde pomaga, wybiela ,utwardza, poprawia stan skorek Niestety bardzo długo się wchłania Trzeba czekac jakies pol godziny zeby wg coś sie zmienilo .. po pol godziny mozna wmasowac reszte preparatu w skorki/w paznokcie.

Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

Chcesz pochwalić julaa_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • naprawdę działa
  • Dla mnie super!
    Miałam opłakane paznokcie i stosowałam tę odżywkę jako kurację , nakładając preparat kilka razy dziennie i nie malowałam wtedy paznokci. Po zużyciu całego opakowania moje paznokcie były cudownie mocne, skórki przepiękne. Teraz używam tylko wtedy gdy zmieniam kolor lakieru na paznokciach (lubię mieć umalowane). Paznokcie mi się nie łamią a i skórki są ładne. Polecam wszystkim do wypróbowania.

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ankab123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Bardzo dobra odżywka
  • Cudowna odżywka! Wiele lat obgryzałam paznokcie co sprawiło, że były słabe, miękkie, w zasadzie nie mogłam ich zapuścić, bo od razu się łamały. Dzięki regenerum mam piękne paznokcie Przede wszystkim mocne. Skórki wokół również uległy znacznej poprawie.

Zapach ma bardzo delikatny - coś jak...cytryna? W każdym razie przyjemny

Konsystencja - olejek, ale dość szybko się wchłania, a pozostałości wcieram w dłonie

Ogólnie TAK! Jeszcze nie raz na pewno kupię.

Używam tego produktu od: dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 po 5 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ikowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najlepsza z najlepszych !
  • Bardzo długo szukałam dobrej odżywki. Używałam wielu, ale moje paznokcie wciąż się łamały, rozdwajały nie było mowy o zapuszczeniu długich, zdrowych paznokci. W końcu wytypowałam dwie odżywki: Eveline 8w1 i właśnie regenerum. Ale naturalny skład regenerum przeważył i je kupiłam. Już po trzech dniach paznokcie się wzmocniły, przestały łamać i rozdwajać. Teraz mam wymarzone, zdrowe, długie paznokcie. I + regenerum jest jego wydajność.Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić violet987 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobry
  • Szukałam jakąś dobrą odżywkę do paznokci i natknęłam się właśnie na to REGENERUM i postanowiłam spróbować. Produkt ładnie pachnie ale nie wysycha, trzeba długo czekać żeby wchłonął ale jak się o coś zaczepi to od razu się 'zmyje' i za to odejmuje pół gwiazdki. Ale efekty też są po pewnym czasie, zmiękczyły się skórki, paznokcie są odżywione, nie łamią się, nie rozdwajają, mogę teraz śmiało zapuścić paznokcie.

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 2-3 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Marta005951 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda pieniędzy
  • Regenerum do paznokci kupiłam (ok.17 zł) ze względu na moje słabe, łamiące się, rozdwajające paznokcie z przebarwieniami.
    Stosowałam go przez miesiąc, dwa razy dziennie.
    Regenerum posiada bardzo fajną szczoteczkę, jest ona bardzo mięciutka, łatwo rozprowadza się nią serum po paznokciach.
    Pomimo nakładania go w małych ilościach, nie wsiąkał. Trzymałam go na paznokciach po ok 40-60 min oglądając w tym czasie tv, pisząc na laptopie lub czytając książkę. Wszystko tak by nie rozmazać olejku. Było to bardzo uciążliwe. Po miesiącu stosowania go dwa razy dziennie zauważyłam, że paznokcie przestały się rozdwajać oraz znikły przebarwienia. Niestety nadal były miękkie i łamliwe.
    Przestałam stosować Regenerum przerzucając się na Eveline 9w1, która okazała się cudem dla moich paznokci. Od czasu stosowania jej, nie mam żadnych problemów z nimi, paznokcie rosną jak szalone, a przede wszystkim są zdrowe.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy temu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić wisniiova za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij