Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Powiększ Aflofarm Fabryka Leków, Regenerum, Regeneracyjne serum do paznokci

Zgłoszony przez iwonccia

Regeneracyjne serum do paznokci to preparat przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji paznokci oraz otaczającego naskórka. Dzięki starannie dobranej kompozycji olejków (z orzechów makadamia, pestek winogron oraz słodkich migdałów) serum wzmacnia, nawilża i regeneruje płytkę paznokcia. Wysoka zawartość składników odżywczych sprawia, że nawet kruche i łamliwe paznokcie odzyskują naturalną elastyczność, stają się mocne, zdrowe i odporne na uszkodzenia. Zastosowane w preparacie witaminy A i E chronią przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, a olejek cytrynowy wpływa na rozjaśnienie przebarwień. Co więcej praktyczne opakowanie pozwala na precyzyjną aplikację produktu, a masaż delikatnym pędzelkiem przyśpiesza penetrację składników aktywnych, pobudzając macierz paznokcia i wpływając pozytywnie na jego wzrost.
Może być używany okresowo, jako kuracja lub przez cały rok, w zależności od indywidualnych potrzeb.

Skład: Macadamia Integrifolia Seed Oil, Vitis Vinifera Seed Oil/Tocopherol, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Silica, Citrus Limon Peel Extract/Helianthus Annuus Seed Oil, Retinyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Caprylyl Glycol/ Glyceryl Caprylate/Ethylhexylglycerin/Parfum

Cena: ok. 20zł / 5ml

• Miło mnie zaskoczył
  • Regenerum do paznokci dostałam w prezencie. Słyszałam o nim wcześniej w TV, ale reklama jakoś mnie nie przekonała.
    Nigdy nie miałam jakiś szczególnych problemów z paznokciami czy skórkami, ale po zastosowaniu tego produktu różnica była ogromna. Płytka paznokcia stała się gładka, świecąca i o wiele bielsza, a skórki miękkie. Zauważyłam także że paznokcie zaczęły rosnąć w szybszym tempie.
    Dodatkowymi plusami produktu są też zapach, łatwa aplikacja i ładne opakowanie.

Chcesz pochwalić stanatic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szkoda kasy
  • Kupiłam to serum bo moje paznokcie były w opłakanym stanie. Niestety okazało się, że to serum jest zwykłym bublem.
    Stosowałam go prawie codziennie, a efektów zero.
    Strasznie mnie denerwuje w nim to, że po nałożeniu nie wysycha tylko trzeba go zmyć.
    Cena jest dość wysoka. Wręcz za wysoka jak na tak beznadziejny produkt

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić lenka889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajne
  • Używam tego produktu od 2,5 miesiąca, moje paznokcie były wysuszone i łatwo się łamały. Teraz są sprężyste, wyglądają dużo zdrowiej i są znacznie odporniejsze, a dzięki temu niemal wcale się nie łamią. Skórki są w niezłym stanie, choć akurat w moim przypadku na skórki nie działa jakoś rewelacyjnie. Jest to produkt wymagający systematyczności, cierpliwości i czasu. Ja używałam niemal codziennie i to po kilka razy dziennie. Wymaga to trochę samozaparcia, bo choć aplikuje się szybko i banalnie to potem mieszanina olejków trwa na paznokciach i skórkach niezwykle wolno się wchłaniając. Zwykle wmasowywałam pozostałości opuszkami palców po ok. 20-30 min ale oczywiście bywało, że w międzyczasie coś wypaćkałam. Przez ten czas nie używałam lakierów (no może 2-3 razy) i to było ciężkie. Ale koniec końców opłacało się, nie pamiętam kiedy moje paznokcie wyglądały tak pięknie i zdrowo. Produkt jest bardzo wydajny, łatwo się aplikuje, choć jest dość lejący, ma poręczne opakowanie z pędzelkiem. Podsumowując - dla cierpliwych, nie działa natychmiastowo, ale wart jest spróbowania.

Używam tego produktu od: 2,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić rozetka7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok bez rewelacji
  • Kupiłam go po zniszczonach paznokciach po tipsach. Były w opłakanym stanie. Przy zniszczonej, cienkiej płytce paznokcia nie mogłam uzyc innej odzywki np DELIA CORAL SOS którą uwielbiam, ponieważ jest za mocna i bół niesamowity. Odżywka sprawdziła się ale niestety tylko na skórkach, już po kilku godzinach bylo widac roznice, natomiast ciezko bylo ją nakladac na paznokcie. Jej tlusta konsystencja sprawiala ze wsiakala badz nie okropnie dlugo. a ilez mozna siedziec i nic nie dotykac rekami. Nie wspomne juz o brudnych ubraniach przez przypadek dotknietych po godzinnym czekaniu na wyschniecie. Pewnie regeneruje, nie moge tego stwierdzic poniewaz przestalam jej uzywac na paznokcie, pozostala wierna moim skórkom. Podsumowujac

Plusy
    + łatwo dostepna
    +wydajna
    +niesamowice poprawia kondycje skorek
    +nie zawiera groznych srodkow chemicznych np formaldehyd idt

Minusy
    -nakładanie na paznokcie :///
    -czas wyschniecia mega dlugi
    - cena

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: jedno w polowie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić san95b za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Jest cudowny, ale...
  • Moje paznokcie lubią się rozdwajać, bardzo tego nie lubię, ale to praktycznie jedyny ich mankament. Moja mama kupiła sobie to Regenerum, wiec pomyślałam, że może upora się ono z moim małym problemem.

Pierwsza aplikacja:
    Od razu zauważyłam poprawę. Nałożyłam go z dwie godziny przed snem i nie zmywałam go jak się kładłam. Rano paznokcie były piękne, różowiutkie, to białe na końcu było wyraźne, a nie takie półprzezroczyste. Skórki wyglądały dosłownie na dłonie modelek z pisemek dla manikiurzystek.

Nakładałam go systematycznie dwa razy w tygodniu, paznokcie urosły mi niesamowicie. Nigdy takich długich i ładnych nie zapuściłam (a zawsze mam długie paznokcie). Malowałam je sobie co trzy dni, po zmywaniu odżywiałam Regenerum. Rosły w siłę, były twarde, ale nie kruche, skórki cały czas rewelacja.

Aż w końcu jeden paznokieć się złamał. Zatem musiałam obciąć wszystkie na krótko. Poczekałam aż znów ciutkę podrosną (krótkie w końcu i tak ładne nie będą). Pomalowałam paznokcie, a gdy zmyłam lakier nałożyłam znów Regenerum. Teraz wydaje mi się, że specyfik stracił moc. Znów mi się rozdwajają. Tylko efekt zdrowych skórek pozostał.

Dałam paznokciom odpocząć i od lakieru i od Regenerum. Niedawno znów zaczęłam go stosować i, nie jestem pewna, ale chyba znów ich stan się poprawia.

Dlatego nie wiem co mam dać w podsumowaniu, ale z działania produktu byłam bardzo zadowolona i z czystym sercem polecę go każdemu, kto żali się na swoje skórki i paznokcie!Używam tego produktu od: Jakieś pół roku.Ilość zużytych opakowań: Jedno, jest bardzo wydajny.

Chcesz pochwalić Oniu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój TYP
  • Szukając lekarstwa dla moich paznokci po tym jak zostały masakrycznie zniszczone przez odżywkę Eveline natrafiłam na promocję w aptece i kupiłam. Muszę przyznać że jest to przełomowy produkt!
    Dzięki niemu moje kruche i osłabione paznokcie przestały pękać! Jestem mega zadowolona. Kupiłam też dla mamy i one ma takie samo zdanie
    Odżywka pięknie rozjaśnia, wyrównuje płytkę i odżywia skórki.
    Plus tez za niska cenę.

Polecam wszystkim Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 nie całe

Chcesz pochwalić Bella_Bellisima za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry produkt!
  • Stosowałam już wiele odżywek do paznokci, a mam je w stanie beznadziejnym. Ciągle się rozdwajają i łamią. Po ostatniej próbie z Eveline 8w1 - nieudanej, bo takiego niszczyciela paznokci w życiu nie widziałam - sięgnęłam po Regenerum. Tż używał do rąk i trochę pomogło, więc postanowiłam wypróbować do paznokci.

Plusy: działanie - paznokcie mi trochę urosły, co niektóre się jeszcze łamią, ale są to wyjątki (zresztą, na cud nie liczyłam, przez moją chorobę zawsze będę mieć problem z paznokciami i włosami), są mocniejsze, a skórki zmniejszone, nawet manicurzystka ostatnio zauważyła sporą zmianę stanu paznokci i skórek; pędzelek - można fajnie wmasować preparat, nie wychodzą też z niego włoski; zapach - dla mnie niewyczuwalny; wydajność - nie stosuję go codziennie, lecz z przerwami (nie chcę uzależnić od niego paznokci), ale i tak mam go już kilka miesięcy a jest go bardzo dużo; cena - jak dla mnie niska

Minusy: za dużo się wylewa, jak się trochę mocniej ściśnie buteleczkę (wtedy można twierdzić, że preparat jest niewydajny); trochę za długo się wchłania - to akurat fakt, spokojnie można oglądać 3-godzinne filmy, żeby preparat dobrze się wchłonął, nie można używać go, gdy mamy mało czasu; nie polecam też używania przed malowaniem, bo natłuszcza paznokcie i lakier słabo się trzyma (jak to olejek - więc to chyba nie wada).

Podsumowując, jest to dobry preparat, zwłaszcza w takiej cenie. Na pewno sięgnę po niego, gdy już się skończy, bo męczy mnie szukanie dobrych odżywek w normalnych cenach

Chcesz pochwalić Panna Izabela za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudo!
  • Cudo za niewielką cenę. Dostępne chyba we wszystkich aptekach. Ja w gemini zapłaciłam 12zł. Paznokcie miałam doszczętnie zniszczone przez żele więc skusiłam się na regenerum do paznokci za sprawą reklamy. Na początku stosowałam codziennie przez 2 tygodnie. Po tygodniu paznokcie stały się super twarde i przestały się łamać przy byle jakiej czynności. Teraz stosuje przed każdym malowaniem paznokci. Cały czas mam to samo opakowanie. Jest bardzo wydajny. Mały minusik za to że dosyć długo się wchłania i potrafie z nim siedzieć na paznokciach nawet godzine gdy coś oglądam, ale to wtedy tylko mój czas i relaks (bardzo przydatny).

Używam tego produktu od: styczeń 2014
    Ilość zużytych opakowań: wciąż pierwsze

Chcesz pochwalić exceptionall_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię, ale bez szału
  • Kolagenoza powoduje, że nie mam skórek NA paznokciu, ale za to wokół paznokcia mam skóry twarde, popękane, w te pęknięcia wpływa lakier, nie da się go potem domyć. Skór nie da się wyciąć, bo otwierają się "do mięsa". Próbuję więc zmiękczyć, ale marnie mi to idzie, bo nic nie działa, nawet stosowane codziennie. Regenerum stosowałam 2 razy dziennie.

+ konsystencja olejku, nie spływa
    + szybko się wchłania
    + nie śmierdzi jak np. olejek neem
    + bardzo wygodna tubka z aplikatorem (chciałam ją potem wykorzystać, wlewając inny olejek, ale się nie da, dziurka jest za mała, trzeba by to robić strzykawką)
    + cena w aptece online ok. 10 zł

- niewydajny, nie starczył nawet na miesiąc
    - skórki delikatnie zmiękły, ale nie znikły, problem mam nadal
    - tubeczki nie da się wykorzystać ponownie
    - niedostępny (tylko online)

Chętnie bym pociągnęła kurację, może byłoby lepiej, ale nie zanosi się na kolejne większe zakupy w najbliższym czasie, a nie opłaca się płacić za przesyłkę jednego olejku.

Używam tego produktu od: już nie używam

Chcesz pochwalić vrediana za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie dzialanie za slabe
  • Regenerum kupilam pod wplywem chwili.kiedy zobaczylam reklame w tv stwierdzilam ze musze sprobowac z tej racji ze mialam problemy z rozdwajaniem sie paznkoci.szybko pobieglam do apteki w celu zakupu i doznalam szkoku kiedy musialam zaplacic 20 zl za 5ml produktu ale postanowilam ze ok jak dzialanie bedzie dobre cene mu wybacze.niestety zawiodlam sie.uzywalam zgodnie z zaleceniem producenta a efektow nie bylo praktycznie zadnych oprocz nawilzonych skorek.paznokcie nadal sie rozdwajaly.na moj problem pomogly odzywki eveline.

Używam tego produktu od: od kilku mies

Chcesz pochwalić vivki0013 za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij