No 36, Peeling krem do stóp z naturalnym pumeksem

No 36, Peeling krem do stóp z naturalnym pumeksem

Krem-peeling do stóp z naturalnym pumeksem, kwasem mlekowym i alantoiną:
- zmiękcza i rozpulchnia zrogowaciały naskórek,
- posiada własności peelingujące i keratolityczne,
- likwiduje szorstkość, zgrubienia i pęknięcia naskórka,
- regeneruje, działa kojąco i łagodząco.
Krem-peeling przeznaczony jest do każdego rodzaju skóry, szczególnie ze skłonnością do nadmiernego rogowacenia, pękania i twardnienia naskórka na stopach, kolanach i łokciach.

slabo

Plusem jest to ze minimalnie zmiekcza, wiecej plusow nie widze, gdyby byl bardziej gesty moze by wiecej dal ale drobinki tez slabo scieraja, nie daje praktycznie zadnych efektow, jesli juz to na 5 min skora jest bardziej zmiekczona ;] Dobry dla nieproblematycznych stop, nie polecam ;)

Używam tego produktu od: nie używam
Ilość zużytych opakowań: kilka

Słaby

Mi ten peeling w niczym nie pomógł. Drobinki są strasznie rzadkie (?) przez co peeling staje się dla mnie nieskuteczny. Mam strasznie twarda skórę stóp ze skłonnością do pękania i ten peeling sobie z nią nie poradził. Brak efektów

Używam tego produktu od: pól roku

NAJLEPSZY JAKI MIAŁAM !

Stan moich stóp zimą to katastrofa.Sucha łuszcząca się skóra i wiecznie pozaciągane przez to rajstopy.
Używanie zwykłego pumeksu jest dla mnie niewygodne a ten peeling to dla mnie wybawienie od nielubianej czynności :)
Po recenzjach wizażowych kupiłam od razu dwa opakowania bo takie cudeńka lubią szybko znikać z półek
A oto działanie po kilku tygodniach:
odsłonięta świeża,mięciutka różowa skóra i to nie tylko stóp ale też łokci i kolan !
Nie ma już mowy o zaciągniętych rajstopkach.
Wielki plus za komfort używania tego peelingu : używam na mokro i na sucho,w obu przypadkach efekt znakomity,wszelki szorstkości usunięte i wygładzone
Nawet zapach mi się podoba.
Drobinki są wystarczająco ostre.
Zdecydowanie wygładza skórę !

Jest wydajny i taniutki !

U mnie z pewnością poprawił stan stóp.
Polecam z czystym sercem,dla mnie niezastąpiony :)

Używam tego produktu od: kilka tyg.

Cudo!

Najlepszy peeling do stóp, jaki miałam do tej pory! Potrzebowałam ratunku dla moich popękanych stóp, a nic mi nie pomagało! Kupiłam ten peeling i... to działa! Po kilku tygodniach stosowania mam bardzo mięciutką skórę na stopach ;).

Stosuję go tak, jak jest podane na opakowaniu, masuję stopy po wymoczeniu w ciepłej wodzie, najczęściej podczas kąpieli lub pod prysznicem. I jestem zadowolona.:)

Ilość zużytych opakowań: połowa tubki

taki sobie

Jego wodnista konsystencja jest strasznie denerwująca. Jakoś nie potrafię sobie z nim do końca poradzić. Strasznie się ślizga ;) Nie odczuwam też jakiegoś rewelacyjnego efektu. Mimo wszystko jednak chyba trochę zmiękcza stopy, bo pilnik do stóp swobodniej usuwa wszelkie zrogowacenia.
Są jednak lepsze peelingi i to w tej samej cenie:)

Sredniak

Tani, ładnie pachnie.
Ale jak dla mnie słaby, wole Scholla :D
Ten peeling przeznaczony jest dla skóry nie wymagającej, moim zdaniem :)
Z bardzo twardym naskórkiem słabo sobie radzi.

Używam tego produktu od: pare miesiecy

Rewelacja!

Najlepszy peeling z wszystkich, jakich do tej pory używałam. Bardzo dobrze radzi sobie z szorstkim naskórkiem na piętach, dzięki gruboziarnistej strukturze. Idealny nawet dla stóp bardzo zaniedbanych. Najlepszy rezultat uzyskuje się wcierając go chwilę w suche stopy. Po zastosowaniu kosmetyku skóra stóp jest naprawdę gładka. Polecam!

Używam tego produktu od: ponad roku

Ok

Bardzo fajny peeling. Ma kolorowe drobinki, kremową konsystencje, ładny zapach. Dobrze radzi sobie z nakórkiem na piętach. Trochę niewydajny. Nie wiem czy kupię ponownie, spróbuje innnych peelingów.

Używam tego produktu od:miesiąca
Ilość zużytych opakowań: kończe 1

taki sobie peeling..

Kremowa, nico wodnista konsystencja,
zapach przyjemny,
posiada grube drobinki pumeksu,
niezbyt dobrze ściera, choć zawsze wcierałam go w stópki ok 3 min,
odczucie wygładzenia, stopy są gotowe do dalszych zabiegów kosmetycznych,
jak na jego niską cenę, dobry.

Zalecam do codziennego stosowania, wcierać min. 2 min aż konsystencja zmieni się w tępą, wtedy peeling jest lepiej odczuwalny.

Używam tego produktu od: miesiąc go używałam

może być

kupiłam zachęcona waszymi recenzjami... fajny delikatniutki peeling - nie nadaje się do pięt, ale ładnie ożywia skórkę... więc jak na tą cenę szczerze mówiąc nie oczekiwałam więcej ;) polecam posmarowanie nawilżającym kremem zaraz po peelingu jeszcze na ciepłe stopy - efekt na cały dzień :))

Używam tego produktu od: 4 tyg

zwykły peeling :)

Tani, przyjemny, niedrażniący peeling, który używany na pięty okazuje sie jednak zbyt delikatny.Zapach ok i miło wyglądające kolorowe granulki lecz skuteczność dośc ograniczona. Stosuję codziennie i nie widze jakiejś wielkiej poprawy! (nie mam strasznie twardych pięt, ale chciałam by stały się gładziutkie przed latem:)).

Używam tego produktu od: 2 tyg

tani i skuteczny

Bardzo przystepna cena

Przyjemny, delikatny zapach.Jednak kojarzacy się z kremem do rak badz balsamem do ciała. Osobiście wole jak kosmetyki do pielegnacji stóp pachna mieta, kamforą...

róznokolorowe drobinki scierne są na tyle ostre by poradzic sobie w szysbki sposób ze zrogowaciałym naskórkiem, lecz na tyle łagodne by nie poranic skóry

stosowanie kremu jest doskonałym masażem pielegnujaco relaksującym dla zmeczonych stóp.

własciwie nie mam wiekszych problemów ze stopami ale krem pozwala na zachowanie ich w bardzo dobrym stanie

Używam tego produktu od:ok 5 tyg