Powiększ Syoss, Volume Lift, Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin (nowa wersja)

Zgłoszony przez kicia069

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiaecetate, Laureth-2, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Alba Root Extract, Niacinamide, Panthenol, Sodium Chloride, Peg-7 Geyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Laureth-4, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Cocamidopropyl Bataine, Parfum, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Glicerin, Benzyl Alcohol, Sorbitol, Limonene.

• Ok
  • Bardzo ładnie pachnię, jest gęsty i wydajny. Włosy są po nim miękkie i puszyste. Nie obciąża włosów. Używam go razem z odżywką z tej serii. Zauważyłam, że bez tej odżywki nie rozczeszę włosów ale są bardziej uniesione a z odżywką lepiej się rozczesują ale nie ma tej objętości. Ogólnie polecam. Nie ma jakiegoś wielkiego efektu ale do codzienniej pielęgnacji bez obciążenia jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Od dłuższego czasu używam szamponów Syoss (różnego rodzaju) ale ostatni mój zakup to właśnie ten dla włosów delikatnych i bez energii. Czy zauważyłam różnice? Szczerze nie.

Zauważyłam jednak, że moje włosy się plączą (czasami wyrywam je całymi "kołtunami" próbując je rozczesać po myciu).
    Dodam, że każdorazowo NIE używam odżywek po myciu dlatego musie to być wina szamponu (albo moich durnych włosów ^^).

Chyba podczas wyboru następnego szamponu zrezygnuję chwilowo z firmy Syoss i spróbuję czegoś nowego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Wbrew powszechnym negatywnym opiniom o szamponach Syoss ja jestem bardzo zadowolona
    Szampon bardzo ładnie pachnie i moje włosy bardzo dobrze po nim wyglądają

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kingaa2604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy
  • + Dobrze oczyszcza włosy
    + Wydajny, wystarcza na bardzo długo
    + Dość tani, często można spotkać w promocji
    + Nie plącze włosów

- Włosy po nim były słabe, bez życia, łamały się
    - Producent obiecuje objętość, a że posiadam cienkie długie włosy to mi na niej zależy - niestety objętości brak, jest wręcz \\\'uklepanie\\\'
    - Włosy po nim jakby się szybciej przetłuszczały

Niestety posiadając takie minusy ten szampon jest nie do zaakceptowania :/

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale...
  • Kiedyś, podczas stosowania bylam zachwycona ponieważ po żadnym innym szamponie moje włosy nie były tak podatne na ukladanie. No cudo! Używałam nie codziennie, ponieważ myję włosy codziennie- ewentualnie co drugi dzień- to używam kilku szamponów. Ten- był do zadań specjalnych. Nie wiem co się zmieniło ale od drugiego opakowania nie widzę fenomenu z pierwszego. Włosy nie układają się już tak dobrze. Poza tym szampon troszkę ponadprzeciętny. Dobry ale nie rewelacyjny. Lubię go, nie szkodzi moim włosom ale już nie jestem w nim tak zakochana.

+cena (na promocji)
    +wydajność
    +zapach (nienachalny)
    + objętość

-większych minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaMi93a za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • + dokładnie myje włosy
    + całkiem wydajny

+/- zwiększa objętość (niestety w formie siana)

- bardzo wysusza włosy, z moich zrobił siano
    - włosy plączą się i łamią
    - bardzo trudno rozczesuje się włosy

Tych minusów wybaczyć nie mogę, moje włosy są w opłakanym stanie i chyba będę musiała sporo ściąć końcowki :/

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić pusiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszyste włosy!
  • UWAGA: stosuje go razem z odżywką sayos volume & color i nie moge oddzielić działania jednego produktu od drugiego

+nie obciąża włosów (to ważne bo mam bardzo ługie włosy)
    +włosy sie dobrze rozczesują
    +włosy są puszyste
    +przyjemny zapach i wygląd

- efekt puszystości utrzymuje się tylko 1-2 dni, ale to i tak najlepiej ze wszystkich szamponów i odżywek jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić NinaLazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie spodobał mi się, zwykły średniak.
    *Jest mało wydajny, aby dobrze umyć włosy i skórę głowy potrzeba go sporo.
    *Ma kiepski, bardzo chemiczny zapach
    *Nie robi z włosami nic, tj. nie zwiększa objętości
    *Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    Nie kupię ponownie bo na rynku jest dostępnych mnóstwo szamponów lepszych, a muszę powiedzieć, że od takiego kosmetyku nie wymagam dużo, chcę żeby ładnie pachniał, dobrze oczyszczał i miał trochę lepszy skład.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (włosy myję co dwa/trzy dni)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon, ale nie na codzien
  • Zaczne od tego, ze jestem zwolenniczka jak najkrotszych skladow, oraz w miare naturalnyc kosmetykow, nie bylam przekonana do linii Syoss. Ten szampon kupila moja mama, lezal sobie na pulce przez jakis czas, bylam troche znudzona ziolowymi cudami i ten szampon w koncu mnie skusil - podebralam tak 'na probe' mamie. I powiem, ze na poczatku bylam mile zaskoczona- juz podczas mycia wlosy byly mile w dotyku, po wysuszeniu recznikiem moglam je bez problemu rozczesac przed nalozeniem odzywki ,SZOK !
    Ponadto moje wlosy byly po nim dluzej swieze O.o
    Tak postanowilam, ze zostane z nim troche dluzej. Jednak po ponad tygodniu stosowania wlosy chyba przyzwyczaily sie do niego, bo zaczal je nagle bardzo obciazac, stad obecnie uzywam go raz na jakis czas.

Plusy:
    + przyjemnie pachnie, ma piekny, perlowy kolor
    + nie zawiera silikonow wiec po myciu kazda odzywka wniknie bez problemu wglab naszych wlosow
    + latwo rozczesac po nim wlosy - jesli ktos nie preferuje nakladania odzywek tak jak moja mama to ten szampon jest idealny, po wiekszosci szamponow bez odzywki nie warto brac szczotki do reki
    + wlosy sa po nim dluzej swieze
    +dostepnosc

Minusy:
    - Ma jednak troche chemii w skladzie, do naturalnych szamponow to on nie nalezy...
    -jesli chodzi o same pasma- nie ma jakiegos spektakularnego efektu, wlosy nie sa ani przesuszone ani specjalnie nawilzone
    - po kilku myciach wlosy sie do niego przyzwyczajaja i zaczyna je obciazac
    - nie nadaje objetosc, ani nie unosi wlosow u nasady lepiej niz inne szampony- a podobno to jego glowne zadanie

Podsumowujac- jakos zostal mi do niego sentyment , jest to dobry szampon jednak jesli uzywa sie go wymiennie z jakims swoim stalym szamponem raz na jakis czas.

Używam tego produktu od: co jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • -Plus tylko za fajny zapach
    -włosów nie można normalnie rozczesać po nim
    -bardzo przetłuszcza włosy
    - efekt mega objętości zauwazyłam tylko po pierwszym użyciu, po kolejnych włosy były bardziej oklapnięte niż zwykle
    Udało mi sie go kupić za 8 zł ale uważam, ze to i tak pieniądzę wyrzucone w błoto. Osobom, które mają przetłuszczające się włosy stanowczo odradzam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęłam

Chcesz pochwalić kata2916 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij