Powiększ Syoss, Volume Lift, Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin (nowa wersja)

Zgłoszony przez kicia069

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiaecetate, Laureth-2, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Alba Root Extract, Niacinamide, Panthenol, Sodium Chloride, Peg-7 Geyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Laureth-4, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Cocamidopropyl Bataine, Parfum, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Glicerin, Benzyl Alcohol, Sorbitol, Limonene.

• Niszczy
  • + Dobrze oczyszcza włosy
    + Wydajny, wystarcza na bardzo długo
    + Dość tani, często można spotkać w promocji
    + Nie plącze włosów

- Włosy po nim były słabe, bez życia, łamały się
    - Producent obiecuje objętość, a że posiadam cienkie długie włosy to mi na niej zależy - niestety objętości brak, jest wręcz \\\'uklepanie\\\'
    - Włosy po nim jakby się szybciej przetłuszczały

Niestety posiadając takie minusy ten szampon jest nie do zaakceptowania :/

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale...
  • Kiedyś, podczas stosowania bylam zachwycona ponieważ po żadnym innym szamponie moje włosy nie były tak podatne na ukladanie. No cudo! Używałam nie codziennie, ponieważ myję włosy codziennie- ewentualnie co drugi dzień- to używam kilku szamponów. Ten- był do zadań specjalnych. Nie wiem co się zmieniło ale od drugiego opakowania nie widzę fenomenu z pierwszego. Włosy nie układają się już tak dobrze. Poza tym szampon troszkę ponadprzeciętny. Dobry ale nie rewelacyjny. Lubię go, nie szkodzi moim włosom ale już nie jestem w nim tak zakochana.

+cena (na promocji)
    +wydajność
    +zapach (nienachalny)
    + objętość

-większych minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaMi93a za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • + dokładnie myje włosy
    + całkiem wydajny

+/- zwiększa objętość (niestety w formie siana)

- bardzo wysusza włosy, z moich zrobił siano
    - włosy plączą się i łamią
    - bardzo trudno rozczesuje się włosy

Tych minusów wybaczyć nie mogę, moje włosy są w opłakanym stanie i chyba będę musiała sporo ściąć końcowki :/

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić pusiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszyste włosy!
  • UWAGA: stosuje go razem z odżywką sayos volume & color i nie moge oddzielić działania jednego produktu od drugiego

+nie obciąża włosów (to ważne bo mam bardzo ługie włosy)
    +włosy sie dobrze rozczesują
    +włosy są puszyste
    +przyjemny zapach i wygląd

- efekt puszystości utrzymuje się tylko 1-2 dni, ale to i tak najlepiej ze wszystkich szamponów i odżywek jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić NinaLazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie spodobał mi się, zwykły średniak.
    *Jest mało wydajny, aby dobrze umyć włosy i skórę głowy potrzeba go sporo.
    *Ma kiepski, bardzo chemiczny zapach
    *Nie robi z włosami nic, tj. nie zwiększa objętości
    *Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    Nie kupię ponownie bo na rynku jest dostępnych mnóstwo szamponów lepszych, a muszę powiedzieć, że od takiego kosmetyku nie wymagam dużo, chcę żeby ładnie pachniał, dobrze oczyszczał i miał trochę lepszy skład.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (włosy myję co dwa/trzy dni)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon, ale nie na codzien
  • Zaczne od tego, ze jestem zwolenniczka jak najkrotszych skladow, oraz w miare naturalnyc kosmetykow, nie bylam przekonana do linii Syoss. Ten szampon kupila moja mama, lezal sobie na pulce przez jakis czas, bylam troche znudzona ziolowymi cudami i ten szampon w koncu mnie skusil - podebralam tak 'na probe' mamie. I powiem, ze na poczatku bylam mile zaskoczona- juz podczas mycia wlosy byly mile w dotyku, po wysuszeniu recznikiem moglam je bez problemu rozczesac przed nalozeniem odzywki ,SZOK !
    Ponadto moje wlosy byly po nim dluzej swieze O.o
    Tak postanowilam, ze zostane z nim troche dluzej. Jednak po ponad tygodniu stosowania wlosy chyba przyzwyczaily sie do niego, bo zaczal je nagle bardzo obciazac, stad obecnie uzywam go raz na jakis czas.

Plusy:
    + przyjemnie pachnie, ma piekny, perlowy kolor
    + nie zawiera silikonow wiec po myciu kazda odzywka wniknie bez problemu wglab naszych wlosow
    + latwo rozczesac po nim wlosy - jesli ktos nie preferuje nakladania odzywek tak jak moja mama to ten szampon jest idealny, po wiekszosci szamponow bez odzywki nie warto brac szczotki do reki
    + wlosy sa po nim dluzej swieze
    +dostepnosc

Minusy:
    - Ma jednak troche chemii w skladzie, do naturalnych szamponow to on nie nalezy...
    -jesli chodzi o same pasma- nie ma jakiegos spektakularnego efektu, wlosy nie sa ani przesuszone ani specjalnie nawilzone
    - po kilku myciach wlosy sie do niego przyzwyczajaja i zaczyna je obciazac
    - nie nadaje objetosc, ani nie unosi wlosow u nasady lepiej niz inne szampony- a podobno to jego glowne zadanie

Podsumowujac- jakos zostal mi do niego sentyment , jest to dobry szampon jednak jesli uzywa sie go wymiennie z jakims swoim stalym szamponem raz na jakis czas.

Używam tego produktu od: co jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • -Plus tylko za fajny zapach
    -włosów nie można normalnie rozczesać po nim
    -bardzo przetłuszcza włosy
    - efekt mega objętości zauwazyłam tylko po pierwszym użyciu, po kolejnych włosy były bardziej oklapnięte niż zwykle
    Udało mi sie go kupić za 8 zł ale uważam, ze to i tak pieniądzę wyrzucone w błoto. Osobom, które mają przetłuszczające się włosy stanowczo odradzam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęłam

Chcesz pochwalić kata2916 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Mam włosy do połowy pleców,cieniowane,trochę kręcące się.Szampon mi przypasował szczególnie tym,że włosy nie są po nim aż tak tępe w dotyku i az tak poplątane jak po wielu szamponach,kórych używałam.

ładny zapach
    dobrze się pieni
    dobrze oczyszcza włosy z olejów
    nie powoduje łupieżu
    nie przesusza włosów
    nie plącze ich aż tak tragicznie
    świetnie się pieni
    cena,wydajność i ogólnodostępność także na plus

Nie zauważyłam,by zwiększał jakoś objętość włosów.
    Uważam,że jest to dobry szampon do codziennego użytku jak najbardziej.

Używam tego produktu od: ponad mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łupież, wszędzie pełno łupieżu!
  • Niestety produkt się nie sprawdził. Chociaż na co dzień nigdy nie miałam problemów z łupieżem, już po pierwszym użyciu tego szamponu miałam głowę całą w łupieżu. Próbowałam go opchnąć mężowi ale u niego ta sama reakcja- wszędzie łupież. Ostatecznie szampon skończył jako mydło w płynie - przynajmniej na dłoniach nie mieliśmy łupieżu.

Używam tego produktu od: 10 miesięcy temu

Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zbyt ;/
  • Na moje włosy ten szapon prócz ich oczyszczenia nie zrobił nic. Po umyciu wcale nie wyglądały zdrowo tylko jak siano... Nie mogłam skończyć jednego opakowania ;/
    Ogólem, plusy:
    -cena
    -zapach
    -oczyszczenie

Minusy:
    -nie nawilża
    -włosy się puszą
    -wcale nie poprawia kondycji włosów ani nie wzmacnia ich włókien

Ilość zużytych opakowań: 1/10 opakowania

Chcesz pochwalić maddeleine1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Moze byc
  • Byly czasy, kiedy bylam zachwycona tym szamponem, ale po dluzszym codziennym stosowaniu wysuszal wlosy. Uzywam go teraz raz na 2 tygodnie (na codzien mam delikatniejszy) zeby oczyscic skalp i wlosy z resztek innych produktow, ktore sie w tym czasie gromadza na wlosach. Plusy za:
    - dostepnosc (w kazdej drogerii, supermarkecie);
    - wydajnosc;
    - cene;

Duzy minus za wysuszanie.

Używam tego produktu od: okolo 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: okolo 10

Chcesz pochwalić andmeg za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga! Wysusza i powoduje łupież!
  • Zacznijmy od tego, że szampon nie jest szczególnie tani, ale jest reklamowany jako produkt profesjonalny i na taki wygląda. Niestety, tylko wygląda.

Przede wszystkim, szampon jest rzadki, więc musi zawierać dużo wody, a to zmniejsza jego wydajność. Pachnie nieźle, faktycznie lekko unosi włosy przy odpowiednim wysuszeniu i ułożeniu. Za to 1,5 gwiazdki. Tylko tyle, bo jego skutki uboczne są nie do przyjęcia.

SKUTKI UBOCZNE:
    *Bardzo wysuszone, sztywne i twarde włosy
    -bardzo złe rozczesywanie, bez odżywki horror, z super odżywką też tak sobie
    *Łupież.

Ilość zużytych opakowań: 0,5

Chcesz pochwalić nejmless za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Szampon, który mnie nie podrażnia. Mam ŁZS i nie mogę używać szamponów z silikonami ami innymi podrażniaczami (szampony Alterry były na przykład pod tym względem tragiczne...). Ten szampon jest po prostu ok. Tani, duży. Myje włosy i ich nie podrażnia.

Jakiegoś super działania na włosy nie zauważyłam, ale pogorszenia ich wyglądu też nie. Umówmy się, to tylko szampon

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 3 butle

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić tambourinist za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój hit - najlepszy z najlepszych
  • Uwielbiam ten szampon... A zaczęło się od tego, że pożyczyłam go od przyjaciółki. Moim idealnym szamponem jest szampon który zwiększa objętość, nie wysusza, ułatwia rozczesywanie i dobrze się pieni. Ten spełnił moje oczekiwania (bardzo miło się zaskoczyłam), bijąc na głowę Garniera, który niestety wysuszał moje kłaczki
    + cena
    + opakowanie - nowoczesne, bardzo ładnie zaprojektowane
    + konsystencja i kolor - aż się chce używać
    + zapach - bardzo ładny, taki \\\'profesjonalny\\\'
    + dobrze się pieni - używam go na dwa razy, za pierwszym razem zazwyczaj się ledwo pieni, za drugim już bardzo fajnie
    + efekt - włosy nawilżone, ze zwiększoną objętością, lśniące
    + ułatwia rozczesywanie

- często nie ma go w żadnym sklepie
    - jeśli go się dłużej potrzyma na włosach strasznie obciąża

Używam tego produktu od: kilka miesięcyIlość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić Syltaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZWYKŁY.
  • Pierwszy mój szampon z produktów Syoss, kupiony w promocji, za ok. 10 zł. w drogerii Schlecker.

Mam włosy bardzo długie, naturalny blond z rozjaśnionymi końcówkami, kręcone, puszące się, z tendencją do przetłuszczania u nasady, wypadające masowo, zniszczone i połamane, często traktowane prostownicą.

+ bardzo mi się podobają butelki szamponów tej marki. Czarne, mają ładny kształt, oprawa graficzna również nie najgorsza - prosta i elegancka. Zamknięcie jest wygodne, nie niszczy paznokci, łatwo dozować produkt.
    + konsystencja - kremowa, dość gęsta, świetnie się pieni, wystarczy nawet niewielka ilość, chociaż ja zawsze używam dość dużo, bo mam długie włosy.
    + dobrze oczyszcza.
    + włosy są miękkie w dotyku, gładkie.
    + średnio wydajny, jak na tak duże opakowanie.
    + bardzo ładnie pachnie, zapach pozostaje na włosach jeszcze przez krótki czas.
    + nie uczula.
    + nie spowodował u mnie pojawienia się łupieżu.
    + nie wysusza włosów.
    + ułatwia rozczesywanie.
    + cena w stosunku do objętości.

+/- nawilża, ale... szampon jest skierowany do włosów bez objętości, oklapniętych, tym czasem efekt objętości jest niestety znikomy, a nawet odwroty. Szampon jest ciężki, obciąża włosy, które przetłuszczają się szybciej i są wciąż oklapnięte, nie spełnia więc obietnic producenta. Moje włosy są jednak dość napuszone i nie narzekam na ich objętość, więc szampon się sprawdził, ale dla włosów cienkich i oklapniętych nie będzie dobry.

Nie najgorszy dla włosów zniszczonych, ale nie spełnia obietnic producenta.

Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lilllyanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • mój hit!
  • Mam proste, długie do pasa włosy, więc muszę je pielęgnować. Przetestowałam setki szamponów (dodam, że myję wlosy codziennie) i ten okazał się najlepszy! Dość gęsta konsystencja, dzięki czemu jest wydajny, przyjemny zapach i gładkie, lśniące, delikatne i podniesione włosy. Wystarczy niewielka ilość, aby szampon się ładnie pienił.

To zdecydowanie mój hit! Używam tego produktu od: kilku miesięcyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić curvet za czytelną i pomocną recenzję?
  • Coś dla mnie
  • Jak do tej pory najlepszy szampon dla mnie. Przede wszystkim nie obciąża moich włosów. Po umyciu włosy są delikatne, puszyste.Ma ładny zapach , odświeża i spowalnia przetłuszaczanie się włosów. Szampon jest bardzo wydajny, ostatnio dodają pomkę co ułatwa użytkowanie.

Używam tego produktu od: stycznia 2012
    Ilość zużytych opakowań: 6 500 ml

Chcesz pochwalić Patty36 za czytelną i pomocną recenzję?
  • szampon jak szampon
  • Kupiłam skuszona promocją cenową, zapłaciłam chyba 9,90. Szampon jak szampon, dobrze się pieni, jest bardzo wydajny, bo wystarczy nawet niewielka ilość (orzech laskowy), by umyć długie włosy. Włosy są zdrowe, ale nie są mega nawilżone. Mam kręcone włosy i myślałam, że może sprawi, że nie będą takie sianowate. Jak umyję i wysuszę suszarką z dyfuzorem są rzeczywiście podniesione, objętościowo jest ich więcej. Ale jeśli ich nie wystylizować, tylko zostawić same sobie, to już nie jest tak super.
    ......................
    Zmieniłam ostatnio szampon i zmieniam opinię, niestety na minus. Odjełam pół gwiazdki, bo zauważyłam, że ten szampon powodował u mnie swedzenie głowy i wzmożone łuszczenie naskórka! Mam łojotokową skórę głowy, więc myślałam, że po prostu nasiliły mi się objawy. Ale po zmianie szamponu widzę, że to Syoss je powodował. Zawsze, gdy umyłam głowę, mocno się 'sypało' z włosów i swędziała mnie skóra. Teraz widzę, że to przez niego, bo po innym szamponie tego nie ma!
    Cena kusi, ta ilość też, aczkolwiek nie dla mnie, mnie się szybko nudzi jak mam za dużo Używam tego produktu od: jakieś 4 miesiąceIlość zużytych opakowań: wciąż 1

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Przez jeden szampon mam już uprzedzenie do reszty produktów Syoss'a. Włosy oklapnięte, w żaden sposób nie nawilżone, zregenerowane czy wyglądające lepiej. W życiu gorszego szamponu nie miałam i nie zdecyduję się na żaden produkt od tego producenta. Plusy jakie dostrzegłam: ładna, wyglądająca na profesjonalny produkt butelka o dużej pojemności i duża wydajność szamponu. Zapach do niczego - czuć chemiczny zapach na odległość, a i jeszcze utrzymuje się na włosach. Zdecydowanie nie polecam! (Zastosowałam 1 raz)

Używam tego produktu od: około 3 msc temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe..oddałam komuś innemu

Chcesz pochwalić Mariposa58 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na tle innych produktów tej firmy wypada bardzo słabo
  • Kolejny szampon, który wylądował w moim koszyku, kiedy poszukiwałam zastępstwa dla L'Oreala. No i niestety.. kolejna porażka.

Ogromnym plusem jest cena, w stosunku do pojemności, choć ta stała się moją udręką.
    Po tygodniu stosowania szamponu, z moimi włosami zaczęło dziać się coś niepokojącego - przy rozczesywaniu po myciu wypadały garściami. Odstawiłam natychmiast szampon, bo ostatnia rzecz której mi potrzeba, to zmniejszenie ilosci włosów na głowie.
    Co poza tym mogę o nim powiedzieć? Zapach bardzo nijaki, cena zachęcająca, duża pojemność, dosyć dobrze myje włosy, ale nie ma żadnego działania "volume" .

Używam tego produktu od: tydzień
    Ilość zużytych opakowań: zero - po tygodniu się go pozbyłam.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić kisielova za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na moich włosach jest niesamowity.
  • Szampon jest na prawde niesamowity na moich włosach sprawuje się cudownie.

plusy :
    + wydajny
    + tani
    + Nadaje objętość i połysk moim włosom
    + delikatny
    + pięknie pachnie
    + nadaje zdrowy wygląd włosom
    + łatwy dostęp do kupna tego produktu

minusy:
    -nie do wszystkich opakowań ,( czasami tak czasami nie) jest dołączona pompka

Myślę , że produkt godny polecenia .

Używam tego produktu od: dwa miesiące
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić limonkowa marzycielka za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale szału nie ma
  • Kupiłam licząc, że mnie nie uczuli i nie spowoduje łupieżu.
    Przy okazji fajnie by było, gdyby rzeczywiście zwiększał objętość włosów.

W zasadzie nie uczulił tak, jak zwykle czynią to szampony dostępne w sprzedaży. Łupieżu też nie spowodował. Choć czasami skóra głowy nie czuje się po nim komfortowo (odczuwam lekkie swędzenie).

Zapach ma ładny.
    Jest wydajny i dodatkowo moje opakowanie ma dołączoną pompkę, więc łatwo go dozować.
    Dobrze się pieni i spłukuje.
    Nie zauważyłam, by włosy jakoś specjalnie się uniosły u nasady czy były bujniejsze, więc szału nie ma.

Poszukuję ideału, a to jest trudne, więc zapewne kupię kolejne opakowanie.

Ilość zużytych opakowań: trzecie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ja_anna za czytelną i pomocną recenzję?
  • B. dobry
  • Myślałam, że rozczaruje mnie ten szampon, poprzedni typu "volume" wywołał u mnie łupież, więc byłam pozytywnie zaskoczona Tym bardziej, że używałam go codziennie, bez odżywki, przez 3 miesiące.

+ zapach
    + pół litra szamponu, którego jeszcze nie zużyłam, kupiłam za 10zł
    + opakowanie, nic nie wycieka, fanie
    + nie wysusza włosów, nie obciąża ich, dobrze się rozczesują, oczyszcza

- dość wysoka cena regularna i super efektu volume nie widać; włosy były jak zwykleUżywam tego produktu od: ponad pół rokuIlość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ArisaNishimuraya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie póki co najlepszy
  • Mam włosy półdługie, ciężkie, opadnięte i trochę wysuszone na końcach, z tendencją do przetłuszczania. Szukałam czegoś co uniesie trochę włosy, skusiła mnie marka Syoss.

Plusy:
    - przepiękny zapach, który nigdy mi się nie znudzi i który czuć na włosach
    - dobra konsystencja, przyzwoite pienienie,
    - sprawia wrażenie jeszcze grubszych włosów,
    - mają delikatny połysk,
    - nie powoduje łupieżu,
    - nie obciąża włosów,
    - pomaga w regeneracji (trochę scala końcówki ale też nie działa cudów, mimo wszystko to miłe zaskoczenie),
    - nie sprawia uczucia niedomytych włosów,
    - nie ma wpływu na przetłuszczanie włosów.

Minusy:
    - nie unosi włosów u nasady,
    - efekt grubszych włosów jest krótkotrwały.

Ktoś mógłby powiedzieć, że szampon jest beznadziejny, ponieważ średnio spełnia swoją podstawową rolę jaką jest uniesienie włosów. Za to odejmuję pół gwiazdki, ponieważ cała reszta zalet szamponu jest zaskakująca, mały minus mogę mu wybaczyć. I tak włosy wydają się być grubsze. Poza tym wyglądają zdrowo, a skóra głowy najwidoczniej bardzo polubiła ten kosmetyk.

Syoss Volume Lift okazał się być najlepszym szamponem jaki dotąd używałam. Na jeden butelce na pewno się nie skończy, kupię drugą.
    Polecam dla tych, którzy szukają przyjemnego szamponu, który pozostawia włosy piękne i bez żadnych przykrych niespodzianek. A brakiem uniesienia się zbytnio nie przejmować - po prostu takie ma się włosy, a szampon nie może tego do końca zmienić

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Agnesjaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Plusy:
    nie przetłuszcza włosów
    ma ładne opakowanie
    zwiększa objętość
    objętość włosów utrzymuje się około 5 godzin

Minusów nie znalazłam. : )
    Na pewno kupię następne opakowanie. : )

Używam tego produktu od: ok. miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić MissesEdzia za czytelną i pomocną recenzję?