Powiększ Syoss, Volume Lift, Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin (nowa wersja)

Zgłoszony przez kicia069

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiaecetate, Laureth-2, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Alba Root Extract, Niacinamide, Panthenol, Sodium Chloride, Peg-7 Geyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Laureth-4, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Cocamidopropyl Bataine, Parfum, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Glicerin, Benzyl Alcohol, Sorbitol, Limonene.

• Dla mnie dobry
  • Wbrew powszechnym negatywnym opiniom o szamponach Syoss ja jestem bardzo zadowolona
    Szampon bardzo ładnie pachnie i moje włosy bardzo dobrze po nim wyglądają

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kingaa2604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy
  • + Dobrze oczyszcza włosy
    + Wydajny, wystarcza na bardzo długo
    + Dość tani, często można spotkać w promocji
    + Nie plącze włosów

- Włosy po nim były słabe, bez życia, łamały się
    - Producent obiecuje objętość, a że posiadam cienkie długie włosy to mi na niej zależy - niestety objętości brak, jest wręcz \\\'uklepanie\\\'
    - Włosy po nim jakby się szybciej przetłuszczały

Niestety posiadając takie minusy ten szampon jest nie do zaakceptowania :/

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale...
  • Kiedyś, podczas stosowania bylam zachwycona ponieważ po żadnym innym szamponie moje włosy nie były tak podatne na ukladanie. No cudo! Używałam nie codziennie, ponieważ myję włosy codziennie- ewentualnie co drugi dzień- to używam kilku szamponów. Ten- był do zadań specjalnych. Nie wiem co się zmieniło ale od drugiego opakowania nie widzę fenomenu z pierwszego. Włosy nie układają się już tak dobrze. Poza tym szampon troszkę ponadprzeciętny. Dobry ale nie rewelacyjny. Lubię go, nie szkodzi moim włosom ale już nie jestem w nim tak zakochana.

+cena (na promocji)
    +wydajność
    +zapach (nienachalny)
    + objętość

-większych minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaMi93a za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • + dokładnie myje włosy
    + całkiem wydajny

+/- zwiększa objętość (niestety w formie siana)

- bardzo wysusza włosy, z moich zrobił siano
    - włosy plączą się i łamią
    - bardzo trudno rozczesuje się włosy

Tych minusów wybaczyć nie mogę, moje włosy są w opłakanym stanie i chyba będę musiała sporo ściąć końcowki :/

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić pusiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszyste włosy!
  • UWAGA: stosuje go razem z odżywką sayos volume & color i nie moge oddzielić działania jednego produktu od drugiego

+nie obciąża włosów (to ważne bo mam bardzo ługie włosy)
    +włosy sie dobrze rozczesują
    +włosy są puszyste
    +przyjemny zapach i wygląd

- efekt puszystości utrzymuje się tylko 1-2 dni, ale to i tak najlepiej ze wszystkich szamponów i odżywek jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić NinaLazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie spodobał mi się, zwykły średniak.
    *Jest mało wydajny, aby dobrze umyć włosy i skórę głowy potrzeba go sporo.
    *Ma kiepski, bardzo chemiczny zapach
    *Nie robi z włosami nic, tj. nie zwiększa objętości
    *Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    Nie kupię ponownie bo na rynku jest dostępnych mnóstwo szamponów lepszych, a muszę powiedzieć, że od takiego kosmetyku nie wymagam dużo, chcę żeby ładnie pachniał, dobrze oczyszczał i miał trochę lepszy skład.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (włosy myję co dwa/trzy dni)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon, ale nie na codzien
  • Zaczne od tego, ze jestem zwolenniczka jak najkrotszych skladow, oraz w miare naturalnyc kosmetykow, nie bylam przekonana do linii Syoss. Ten szampon kupila moja mama, lezal sobie na pulce przez jakis czas, bylam troche znudzona ziolowymi cudami i ten szampon w koncu mnie skusil - podebralam tak 'na probe' mamie. I powiem, ze na poczatku bylam mile zaskoczona- juz podczas mycia wlosy byly mile w dotyku, po wysuszeniu recznikiem moglam je bez problemu rozczesac przed nalozeniem odzywki ,SZOK !
    Ponadto moje wlosy byly po nim dluzej swieze O.o
    Tak postanowilam, ze zostane z nim troche dluzej. Jednak po ponad tygodniu stosowania wlosy chyba przyzwyczaily sie do niego, bo zaczal je nagle bardzo obciazac, stad obecnie uzywam go raz na jakis czas.

Plusy:
    + przyjemnie pachnie, ma piekny, perlowy kolor
    + nie zawiera silikonow wiec po myciu kazda odzywka wniknie bez problemu wglab naszych wlosow
    + latwo rozczesac po nim wlosy - jesli ktos nie preferuje nakladania odzywek tak jak moja mama to ten szampon jest idealny, po wiekszosci szamponow bez odzywki nie warto brac szczotki do reki
    + wlosy sa po nim dluzej swieze
    +dostepnosc

Minusy:
    - Ma jednak troche chemii w skladzie, do naturalnych szamponow to on nie nalezy...
    -jesli chodzi o same pasma- nie ma jakiegos spektakularnego efektu, wlosy nie sa ani przesuszone ani specjalnie nawilzone
    - po kilku myciach wlosy sie do niego przyzwyczajaja i zaczyna je obciazac
    - nie nadaje objetosc, ani nie unosi wlosow u nasady lepiej niz inne szampony- a podobno to jego glowne zadanie

Podsumowujac- jakos zostal mi do niego sentyment , jest to dobry szampon jednak jesli uzywa sie go wymiennie z jakims swoim stalym szamponem raz na jakis czas.

Używam tego produktu od: co jakis czas
    Ilość zużytych opakowań: niecale jedno

Chcesz pochwalić bjutiLejdi za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • -Plus tylko za fajny zapach
    -włosów nie można normalnie rozczesać po nim
    -bardzo przetłuszcza włosy
    - efekt mega objętości zauwazyłam tylko po pierwszym użyciu, po kolejnych włosy były bardziej oklapnięte niż zwykle
    Udało mi sie go kupić za 8 zł ale uważam, ze to i tak pieniądzę wyrzucone w błoto. Osobom, które mają przetłuszczające się włosy stanowczo odradzam!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zaczęłam

Chcesz pochwalić kata2916 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • Mam włosy do połowy pleców,cieniowane,trochę kręcące się.Szampon mi przypasował szczególnie tym,że włosy nie są po nim aż tak tępe w dotyku i az tak poplątane jak po wielu szamponach,kórych używałam.

ładny zapach
    dobrze się pieni
    dobrze oczyszcza włosy z olejów
    nie powoduje łupieżu
    nie przesusza włosów
    nie plącze ich aż tak tragicznie
    świetnie się pieni
    cena,wydajność i ogólnodostępność także na plus

Nie zauważyłam,by zwiększał jakoś objętość włosów.
    Uważam,że jest to dobry szampon do codziennego użytku jak najbardziej.

Używam tego produktu od: ponad mies.
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • łupież, wszędzie pełno łupieżu!
  • Niestety produkt się nie sprawdził. Chociaż na co dzień nigdy nie miałam problemów z łupieżem, już po pierwszym użyciu tego szamponu miałam głowę całą w łupieżu. Próbowałam go opchnąć mężowi ale u niego ta sama reakcja- wszędzie łupież. Ostatecznie szampon skończył jako mydło w płynie - przynajmniej na dłoniach nie mieliśmy łupieżu.

Używam tego produktu od: 10 miesięcy temu

Chcesz pochwalić salamonka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij