Powiększ Syoss, Volume Lift, Szampon do włosy delikatnych i bez energii z Pro - Cellium Keratin (nowa wersja)

Zgłoszony przez kicia069

Nowy Syoss z Pro - Cellium Keratin. Wysoce skuteczna formuła wzmacnia włókna włosa. Sprawia, że włosy wyglądają pięknie, jak po wizycie w salonie fryzjerskim.
Szampon Volume Lift dla włosów delikatnych, bez energii. Delikatnie myje. Nie zawiera silikonów.
Wzmacnia strukturę włosów od nasady i zauważalnie zwiększa ich objętość bez obciążania.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Disodium Cocoamphodiaecetate, Laureth-2, Hydrolyzed Keratin, Nymphaea Alba Root Extract, Niacinamide, Panthenol, Sodium Chloride, Peg-7 Geyceryl Cocoate, Glycol Distearate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Laureth-4, Propylene Glycol, Salicylic Acid, Cocamidopropyl Bataine, Parfum, Hydrogenated Castor Oil, Polyquaternium-10, Hexyl Cinnamal, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Linalool, Glicerin, Benzyl Alcohol, Sorbitol, Limonene.

• nie polecam
  • Jest ok. Dobrze myje, jest wydajny,ale zauważyłam że trochę szybciej się po nim przetłuszczają włosy. Objętości nie zauważyłam lecz to nie zmienia faktu że włosy są po nim mięciutkie delikatne w dotyku i takie przyjemne. Nie kupię ponownie

Używam tego produktu od: dwóch miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić olikmoody01 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Całkiem niezły, lekki szampon. Mam cienkie, przetłuszczające się włosy, które są suche na końcach.Od szamponu oczekuję lekkości, nie lubię takich, które obciążają włosy.
    Moja fryzura szybko robi się oklapła, dodatkowo głowę myję codziennie.
    Szampony nie mają więc u mnie łatwego zadania.
    Ten dobrze myje, zmywa maski, daje radę z olejem arganowym, który kładę na końcówki włosów. Po umyciu włosy są, lekkie, miękkie, łatwo się układają. suche końcówki są splątane, obowiązkowa jest odżywka. Nie spowodował łupieżu ani innych przykrych niespodzianek.

Na minus muszę mu zaliczyć brak większej objętości, włosy są tylko lżejsze, ale nawet optycznie nie jest ich więcej.

Nie wzmaga,ani nie zmniejsza przetłuszczania się skalpu. Ładnie, pachnie, dobrze się pieni. Nie żałuję zakupu, pewnie się na niego nie raz skuszę

Używam tego produktu od: półtora miesiąca

Chcesz pochwalić zimna woda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • Bardzo ładnie pachnię, jest gęsty i wydajny. Włosy są po nim miękkie i puszyste. Nie obciąża włosów. Używam go razem z odżywką z tej serii. Zauważyłam, że bez tej odżywki nie rozczeszę włosów ale są bardziej uniesione a z odżywką lepiej się rozczesują ale nie ma tej objętości. Ogólnie polecam. Nie ma jakiegoś wielkiego efektu ale do codzienniej pielęgnacji bez obciążenia jest ok.

Ilość zużytych opakowań: 1 w użyciu

Chcesz pochwalić soczystamalina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Od dłuższego czasu używam szamponów Syoss (różnego rodzaju) ale ostatni mój zakup to właśnie ten dla włosów delikatnych i bez energii. Czy zauważyłam różnice? Szczerze nie.

Zauważyłam jednak, że moje włosy się plączą (czasami wyrywam je całymi "kołtunami" próbując je rozczesać po myciu).
    Dodam, że każdorazowo NIE używam odżywek po myciu dlatego musie to być wina szamponu (albo moich durnych włosów ^^).

Chyba podczas wyboru następnego szamponu zrezygnuję chwilowo z firmy Syoss i spróbuję czegoś nowego.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Saori89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie dobry
  • Wbrew powszechnym negatywnym opiniom o szamponach Syoss ja jestem bardzo zadowolona
    Szampon bardzo ładnie pachnie i moje włosy bardzo dobrze po nim wyglądają

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: trzy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kingaa2604 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niszczy
  • + Dobrze oczyszcza włosy
    + Wydajny, wystarcza na bardzo długo
    + Dość tani, często można spotkać w promocji
    + Nie plącze włosów

- Włosy po nim były słabe, bez życia, łamały się
    - Producent obiecuje objętość, a że posiadam cienkie długie włosy to mi na niej zależy - niestety objętości brak, jest wręcz \\\'uklepanie\\\'
    - Włosy po nim jakby się szybciej przetłuszczały

Niestety posiadając takie minusy ten szampon jest nie do zaakceptowania :/

Chcesz pochwalić artsaves za czytelną i pomocną recenzję?
  • tak, ale...
  • Kiedyś, podczas stosowania bylam zachwycona ponieważ po żadnym innym szamponie moje włosy nie były tak podatne na ukladanie. No cudo! Używałam nie codziennie, ponieważ myję włosy codziennie- ewentualnie co drugi dzień- to używam kilku szamponów. Ten- był do zadań specjalnych. Nie wiem co się zmieniło ale od drugiego opakowania nie widzę fenomenu z pierwszego. Włosy nie układają się już tak dobrze. Poza tym szampon troszkę ponadprzeciętny. Dobry ale nie rewelacyjny. Lubię go, nie szkodzi moim włosom ale już nie jestem w nim tak zakochana.

+cena (na promocji)
    +wydajność
    +zapach (nienachalny)
    + objętość

-większych minusów nie widzę.

Ilość zużytych opakowań: jedno i drugie w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić malaMi93a za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • + dokładnie myje włosy
    + całkiem wydajny

+/- zwiększa objętość (niestety w formie siana)

- bardzo wysusza włosy, z moich zrobił siano
    - włosy plączą się i łamią
    - bardzo trudno rozczesuje się włosy

Tych minusów wybaczyć nie mogę, moje włosy są w opłakanym stanie i chyba będę musiała sporo ściąć końcowki :/

Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe opakowanie

Chcesz pochwalić pusiencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • puszyste włosy!
  • UWAGA: stosuje go razem z odżywką sayos volume & color i nie moge oddzielić działania jednego produktu od drugiego

+nie obciąża włosów (to ważne bo mam bardzo ługie włosy)
    +włosy sie dobrze rozczesują
    +włosy są puszyste
    +przyjemny zapach i wygląd

- efekt puszystości utrzymuje się tylko 1-2 dni, ale to i tak najlepiej ze wszystkich szamponów i odżywek jakie stosowałam.

Używam tego produktu od: od dawna
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić NinaLazur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie spodobał mi się, zwykły średniak.
    *Jest mało wydajny, aby dobrze umyć włosy i skórę głowy potrzeba go sporo.
    *Ma kiepski, bardzo chemiczny zapach
    *Nie robi z włosami nic, tj. nie zwiększa objętości
    *Nie obciąża i nie przetłuszcza włosów
    Nie kupię ponownie bo na rynku jest dostępnych mnóstwo szamponów lepszych, a muszę powiedzieć, że od takiego kosmetyku nie wymagam dużo, chcę żeby ładnie pachniał, dobrze oczyszczał i miał trochę lepszy skład.

Używam tego produktu od: 3 miesięcy (włosy myję co dwa/trzy dni)

Chcesz pochwalić ruurza za czytelną i pomocną recenzję?