Powiększ Bielenda, Orzech & Bursztyn, BB Krem 5w1, Nawilżający krem udoskonalający z lekkim podkładem do cery lekko opalonej

Zgłoszony przez Isi

Właściwości:
- podkreśla efekt naturalnej opalenizny,
- przywraca cerze naturalny blask i zdrowy odcień,
- delikatnie kryje zmarszczki i niedoskonałości,
- intensywnie nawilża ,
- idealnie wygładza,
- składniki aktywne: mikropigmenty, kwas hialuronowy, minerały, ochronny filtr SPF 15.
Nawilżający krem udoskonalający z lekkim podkładem to sekret pięknej zdrowej cery o naturalnym słonecznym kolorycie. Jedną aplikacją poprawisz niedoskonałości cery, wykonasz delikatny naturalny makijaż, a jednocześnie nawilżysz i wygładzisz skórę. Twoja cera zyska naturalne piękno, a Ty świetne samopoczucie na cały dzień.
Bogactwo składników aktywnych - naturalnych minerałów, kwasu hialuronowego i ochronnego filtru SPF 15 - pielęgnuje skórę, dba o nią i chroni każdego dnia.
Krem wmasować równomiernie na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Dla wzmocnienia efektu można powtórzyć aplikację. Krem świetnie sprawdza się jako samodzielny kosmetyk oraz jako podkład pod makijaż. Przeznaczony do każdego typu cery.
Składniki aktywne: naturalne minerały, kwasu hialuronowego i filtru SPF 15, pielęgnuje skórę, dba o nią i chroni każdego dnia.

Skład: Aqua (Water), Caprylic / Capric Triglyceride, Glycerin, CI 77491, Dimethicone, Cyclohexasiloxane, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl Stearate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Propylene Glycol, Juglans Regia (Walnut) Shell Extract, Amber Extract, Sodium Hyaluronate, Aloe Barbadensis Leaf Juice Powder, Polysilicone 1-1, Ethylhexyl Hydroxystearate, Dimethicone Crosspolymer, Magnesium Aluminium Silicate, Cellulose Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Cetearyl Alcohol, Ammonium Acryloyldimethyltaurate / VP Copolymer, Phenoxyethanol, Benzoic Acid, Dehydroacetic Acid, Ethylhexylglycerin, Polyaminopropyl Biguanide, Disodium EDTA, Parfum (Fragnance), Benzyn Salicylate, Citrolellon, Linalool, CI 77491, CI 77492, CI 77499 (Iron Oxids) (07.01.2013.)

Cena: ok. 14zł / 40ml

• nie zachwycił
  • Chciałam wypróbować krem typu bb i latem nie nakładać na siebie kremu - fluidu - z lekka pudrem matując połysk mazideł . Z drogeryjnych testów wynikało, że kolory bb nie pasują do mojej karnacji. Tutaj kolor jest jasny i mi odpowiadał, co do reszty jestem zmieszana-niewstrząśnięta.

Mnie zapach tego bb przeszkadza, jest mocno orzechowy i ogólnie jest za mocny, co z zasady dyskwalifikuje u mnie kosmetyk. Kupiłam go na wyjeździe, na który zapomniałam zabrać kosmetyki , więc okazało się, że jest dość dobrym nawilżaczem na dzień. Jednak bb się roluje na skórze, a cera za bardzo się świeci, czyli nie jest to zamiennik fluidu na lato... A skoro powinnam go przypudrować, to po używać?

Używam tego produktu od: używałam w sezonie wiosenno=letnim
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno - nie będzie więcej

Chcesz pochwalić szpilla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny lekki krem
  • Na krem trafiłam całkiem przypadkiem w jednej z osiedlowej drogerii. Szukałam czegoś lekkiego na wiosnę, czego będę mogła używać na zmianę z podkładem. Pani poleciła mi ten krem. Trochę bałam się odcienia bo mam jasną karnację, ale okazał się idealny.
    Na plus:
    - lekkość
    - łatwość rozprowadzania
    - świetnie dopasowuje się do koloru skóry
    - ładny zapach
    - cena

Na minus niestety:
    - dostępność - w moim mieście widziałam go tylko w tej drogerii

Używam tego produktu od: Od dwóch tygodni
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić natulianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Totalna porażka
  • Zakupiłam go w Hebe za jakieś 12 zł.Łudziłam się,że znajdę tańszą alternatywę dla SkinFoodu.
    To był ogromny błąd.
    Mam znacznie więcej zdjęć tego kremu ale sądzę,że przy pisaniu tej recenzji nie będą one potrzebne,dlatego może lepiej dodam jego minusy oparte na dowodach.Ten krem bb z Bielendy jest beznadziejny bo:
    -krycie
    -rolowanie się
    -nierównomierne pokrywanie twarzy
    -ciemnienie (w każdym miejscu inaczej)
    -zbyt rzuca się w oczy
    -wysusza skórę!
    -trudno się go rozprowadza
    -nadaje wyglądu typowej tapeciary niż muśnięcia słońcem
    -po jego nałożeniu nic nie jesteśmy w stanie zakryć
    -wywołał u mnie wysyp
    Jego idealne miejsce to kosz.

Używam tego produktu od: dwa dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić kotkacper za czytelną i pomocną recenzję?
  • BB idealny?
  • Bielenda - efekt zadbanej i świeżej skóry.

Po kilku testach innych BB-ików, zarówno koreańskich jak i drogeryjnych, muszę przyznać, że TEN z polskiej Bielendy wysuwa się na prowadzenie

W kilku słowach:
    - ładnie wyrównuje koloryt skóry (rzeczywiście to leciutki podkład),
    - lekko nawilża i nie podkreśla suchych skórek, trzyma się nieźle przez cały dzień,
    - jest wydajny,
    - kolor nie jest trupio blady
    - posiada SPF (w przeciwieństwie do wielu innych kremów z tej półki cenowej/drogeryjnej) ,
    - ma przyjemny zapach,
    - delikatnie wygładza skórę, która wygląda na bardzo promienną po nałożeniu ( w ciągu dnia również).

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona!
    Polecam cerom suchym i maksymalnie "mieszanym" gdyż trzeba go odrobinę przypudrować.
    Swój kupiłam w promocji za całe 9,90 zł więc szukajcie

Nie wiem czy jest to mój ideał BB ale na razie kończę poszukiwania i zostaję przy nim!Używam tego produktu od: 2 tygodnieIlość zużytych opakowań: w trakcie 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić irlandia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • Produkt ma idealny dla mojej cery odcień- ani różowy, ani zółtawy- po prostu idealnie beżowy. Jeśli nałożę go więcej, daje efekt opalenizny ale z reguły staram się być oszczędna w jego aplikacji. Super nawilża, nieźle wygładza i nadaje twarzy swiezy wygląd. Po nałożeniu wydaje się, że nie zrobił z cerą nic ale po chwili uwydatnia się jego dzialanie- cera jest gładka i ma równomierny koloryt. Preparat nie kryje mocno ale wystarczająco (mam dużo zaczerwienień i blizn, sprawdza się w porządku). Mały minus za fakt, iz nie jest jakoś niesamowicie trwały, ale może to wina mojej mieszanej cery. Dodatkowo świeci się po ok. 3 godzinach, dośc mocno- bez pudru się nie obędzie. Drażni mnie dziwaczny zapach- niby orzech ale jakiś taki zjełczały, odejmuję za to pół gwiazki- jego brat ogórkowo- limonkowy ma przepiekny zapach, az chce się go uzywać! Cóż jeszcze mogę o tym kremie powiedzieć- konsystencja, opakowanie i cena- idealne. Zwłaszcza podoba mi się nawilżenie tego kremu- nie muszę stosowac pod spód innego specyfiku, co jest bardzo wygodne. Polecam, chociaz jeśli Twoja cera się przetłuszcza, potrzebny będzie puder.Używam tego produktu od: 3 miesiąceIlość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić 808gienia808 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Niezły
  • Nawet fajny, chociaż jest to bardziej lekki podkład niż krem BB, ale mi to nie przeszkadza.
    Jego zalety:
    -niezłe krycie
    -fajna konsystencja
    -nie potrzeba go dużo aby rozprowadzić po całej twarzy
    -stapia się z kolorem twarzy
    -cena
    i wady:
    -słaba dostępność (nie widuję go w sklepach ani drogeriach)
    -tylko jeden odcień (dla mnie był idealny, ale dla osób z jasną karnacją zapewne byłby za ciemny)
    -raczej nie nawilża, ale można pod niego nałożyć krem
    Używam tego produktu od: 4,5 miesiącaIlość zużytych opakowań: 1 opakowanie 40ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić live_your_life za czytelną i pomocną recenzję?
  • no och i ach to nie ma
  • zachęcona w większości dobrymi ocenami tego kremu na Wizażu wyruszyłam na poszukiwania no cóż jakież było moje rozczarowanie kiedy go dostałam i uzyłam pierwszy raz. Nie moglam go rozsmarować, rolowal sie , warzył, po 100 przetarciu buzi tonikiem dopiero jakoś udało mi się go w miare dobrze nałożyc. Niestety podkreśla suche skrki ktorych mam pełno na swojej twarzy, w dodatku mam cerę mocno przesuszoną;/ i zeby jako tako wyglądął musze codziennie robic peeling;/ hmm..jakos tam nawilża , bez rewelacji, krycie nijakie(naczynek w żadnym stopniu ani trochę nie ukryje, zaczerwienień tak samo) mimo że nie mam większych problemow z cerą. Jedyne plusy to zapach , konsystencja i odcień, bardzo naturalny do mojej opalonej cery jest ok. nic poza tym. a takie wiaząłam z nim nadzieje...

Używam tego produktu od: tygodnia

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić olkaa1188 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepszy z wszystkich wypróbowanych przeze mnie kremów BB
  • * kryje delikatnie, ale to w końcu jest krem!! jest przy tym bardzo naturalny, prawie niewidoczny

* cena - bardzo niska!

* konsystencja - przyjemna, łatwo go nałożyć, nie trzeba nakładać żadnych sypkich pudrów, bo szybko się wchłania i ,,zlewa'' z cerą

* wytrzymuje prawie cały dzień, treningi (żaden inny krem BB tego nie potrafi

* zapach może nie jest zachwycający dla każdego, ale to nie żadne perfumy, dezodorant czy woda toaletowa!! a krem przestaje pachnieć prawie od razu po nałożeniu!

* kolor jest tylko jeden - nie ma wyboru, ale mimo, że mam jasną karnację i jestem blondynką, to pasuje do mnie idealnie

* nie przesusza, nie podkreśla suchych skórek, wręcz przeciwnie - nawilża tak, jak to obiecuje producent

* wystarczy malutka kropelka na całą twarz

*wyrównuje koloryt, nadaje efekt pięknej, delikatnie opalonej cery (bez dodatkowych pudrów sypkich, brązerów czy korektorów wygląda się jak bez makijażu, ale to wg mnie jest jego największą zaletą)

Chcesz pochwalić MsSweeeter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ok
  • To mój pierwszy BB i niestety jestem zawiedziona .
    Minusów jest wiele jakie moge wymieniać: lekko kryje i jest nietrwały, podkreśla wysuszone miejsca, ma specyficzny zapach mi sie nie podoba kojarzy mi sie z balsamami brązującymi. Mało wydajny.
    Plus za jego właściwości, idealny dla osób którym zależy na lekkim podkładzie. Dobrze tez sie go nakłada
    Jednak ponownie go nie kupię

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić kasia1608 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zdecydowanie lepszy niz Garnier
  • Dotad uzywalam tylko jednego kremu typu BB (od Garniera) szalu nie bylo wiec szybko wyladowal gdzies z tylu na gornej polce
    Krem BB z Bielendy zainteresowal mnie, poniewaz uzywam inny genialny krem tej firmy i jestem bardzo zadowolona

OPAKOWANIE (+) tradycyjna tubka bez udziwnien - latwa aplikacja
    CENA (+) niska aczkolwiek porownywalna do innych tanszych kremow tego typu
    DOSTEPNOSC ( - ) kiepska, w wiekszych drogeriach i marketach brak tej serii - znalazlam przypadkiem w malym osiedlowym sklepiku
    APLIKACJA (+) krem ma konsystencje lekkiego musu, rozprowadza sie swietnie wiec nie ma sensu wyciskac wiecej niz na dwa opuszki palcow, bo zrobi sie sztuczny efekt
    KOLOR (+) jeden do wyboru ale zdecydowanie naturalny i subtelnie opalizujacy - mam srednia karnacje ale po zimie blada twarz wyglada poprostu zdrowo po tym kremie
    DZIALANIE (+) delikatnie nawilza-nie przesusza napewno, tworzy mily w dotyku gladki film na twarzy, nie jest wyczuwalny, odznacza suche zaskorniki, nie uczula

Wg mnie bardziej krem niz fluid dlatego do trudniejszych problemow z cera niezbedny bedzie jeszcze korektor
    Jednak w porownaniu do BB Garniera - zdecydowanie lepszy!Używam tego produktu od: miesiaca z hakiemIlość zużytych opakowań: pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nie A ty za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij