Powiększ Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Zgłoszony przez Awus16

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy bio zatrzymujące wodę w skórze,
które intensywnie, dogłębnie i długotrwale nawilżają.
Sok z klonu z Kanady (Quebec) i niebieska agawa z Meksyku mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu bio o właściwościach łagodzących.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z soku z klonu, wyciąg z soku agawy bio, betaina, woda z hamamelisu bio.
Zalety produktu: świeża i przyjemna konsystencja specjalnie dopasowana do potrzeb skóry normalnej i mieszanej.
Stosowanie: rano i wieczorem, na twarz i szyję, omijając kontur oczu.
Aby ułatwić wchłanianie kremu rozgrzej go w dłoniach przed nałożeniem.
Aby wzmocnić nawilżanie, przed nałożeniem kremu użyj Koncentratu nawilżającego.
Rezultaty: 100%* kobiet potwierdza, że skóra jest natychmiast nawilżona i efekt utrzymuje się cały dzień.
* Test stosowania przeprowadzony na 27 ochotniczkach.
Opakowanie z kartonu z kontrolowanych upraw leśnych, nadaje się do recyklingu, nadruk tuszem roślinnym.
Nie zawiera ulotki, nie pakowane w celofan.
Sposób pozyskiwania soków roślinnych odbywa się z poszanowaniem dla środowiska.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Stearate, Methylpropanediol, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alkohol, Betaine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Mangiferin, PEG-100 Stearate, Accer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Parfum/Fragrance, Agave Tequilana Leaf Extract, Methylparaben, Ammonium Acryloylddimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Xanthan Gum, Propylparaben, Tetrasodium Edta, Lactic Acid, Potassium Sorbate.

• Super nawilżacz
  • Mam typową cerę mieszaną , tu trochę za tłusto , tu za sucho. Przez używanie kosmetyków do skór tłustych przesuszyłam twarz , szukałam kremu który faktycznie dobrze nawilży i odżywi skórę i znalazłam.
    Dobry nawilżający krem , wydajny , odpowiednia konsystencja , ładny zapach , niekomedogenny .
    Efekty widziałam po kilku zastosowaniach , nawilżona , napięta , odżywiona skóra.
    Krem jest dosyć treściwy , dlatego używam go na noc , na dzień potrzeba czegoś lżejszego.
    Uważam go za kosmetyk uniwersalny - do cery suchej na dzień i na noc , do bardziej tłustej idealnie nada się na noc.
    Jedyny minus to regularna cena , dosyć wysoka

Ilość zużytych opakowań: 1 i połowa drugiego

Chcesz pochwalić defenitelymaybe za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

Polki w mieście Kerastase Leszek Czajka

• Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • uwielbiam go
  • To moje drugie opakowanie. Kupiłam go w momencie, kiedy moja twarz była wysuszona, odwodniona i szara.
    W przeciągu miesiąca używania vegetal - stała się odżywiona, gładka i delikatna.
    Trochę się zagalopowałam w używaniu tego kremu i zaczęłam go używać jednocześnie na dzień i na noc, przez co przetłuściłam moją buźkę.
    Polecam używać albo na noc, albo na dzień - oby nie cały czas.
    Mam teraz kolejne opakowanie - na dzień z filtrem 25. Sprawdza mi się bardzo dobrze pod makijaż.

Ten krem bardzo mi pomógł. Jest przyjemny, ładnie pachnie, ma fajną nietłustą konsystencję. W wcześniejszym opakowaniu brakowało mi jedynie FPS, w tym nie brakuje mi już niczego.
    Mój ulubiony. Do tego cena jest niska + można go kupić na stałych promocjach

Ilość zużytych opakowań: dwa standardowe

Chcesz pochwalić arvv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Do zakupu skusiła mnie dołączona próbka. Nie zawiodłam się. c:

Plusy:
    + nawilża
    + matuje
    + nie podrażnia
    + delikatny, subtelny zapach
    + konsystencja
    + wydajność
    + dostępność

Minusy:
    - cena

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Eyleth za czytelną i pomocną recenzję?
  • wysypał mnie
  • Kupiłam ten krem jak i krem hydra wegetal spf 25 na promocji i żałuję bo za obydwa te kremy w sumie zapłaciłam 60 zł i jest to 60 złotych wyrzucone w błoto ...

moja cera należy do cer bezproblemowych, używam kremów za 8 zł np ziaja i są ok, za 65 np emmbryolisse i też jest ok, niejednokrotnie używałam kremów lauder i innych gdzie cena sięgała powyżej 120 zł i nigdy, ale to nigdy żaden krem nie zrobił mi na twarzy takiej masakry jak te kremy ...

seria hydra wegetal spowodowała, że na mojej zazwyczaj idealnej cerze pojawiło się mnóstwo krostek , wodnych wysypów gdzie w środku znajdowała się woda, wysyp strasznie trudno się goił , masakra

próbowałam odstawić i wrócić ale sytuacją się powtórzyła, generalnie odradzam ten krem jak i wersję spf 25

krem zarówno ten jak i ten drugi wyrzucam do kosza, albo ewentualnie dam mamie do smarowania stóp

Ilość zużytych opakowań: wyrzuucam 2/3 opakowania

Chcesz pochwalić Awelinaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Genialny
  • Wiele lat temu wysuszyłam sobie cerę kosmetykami przeciw trądzikowi i długo nie mogłam trafić na dobry krem nawilżający. Wreszcie dwa miesiace temu natrafiłam na to w moim ulubionym Yver Rocher i juz wiem, że nie bedę używać innego Wyleczył mi skórę w niecałe 2 miesiące. Ma ładny zapach i przyjemną konsystencję, łatwo się go nakłada, wchłania się po 10-15 minutach, pozostawiając na twarzy cienką, oleistą warstwę. Buzię mam po nim gładziutką, nawilżoną i bardzo elastyczną, aż się przyjemnie dotyka ^^ dla posiadaczek suchej cery polecam gorąco.

PLUSY:
    +ładny zapach
    +ładne opakowanie
    +świetnie nawilża
    +uelastycznia i nadaje skórze jędrności
    +szybko się wchłania, trudno go zetrzeć przypadkowo
    +nie uczula

MINUSY

-cena
    -może nie współpracować z niektórymi podkładami jako baza pod makijaż

Chcesz pochwalić borowkowaCiotka za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo dobry
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem.
    Same plusy:
    -jest lekki
    -szybko się wchłania
    -nawilża
    -nie zapycha
    -pięknie pachnie
    -ładne opakowanie
    -fajny skład

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny!
  • Krem przez długi czas znajdował się w moich zapasach. Dostałam go w prezencie za zakupy internetowe, ale po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na jego temat jakoś nie miałam ochoty go otwierać. Siedział sobie nierozpakowany w szafce na wszelki wypadek, gdyby pojawiła się jakaś dobra duszyczka, której chętnie mogłabym go sprezentować.
    Ale na moje szczęście do tego nie doszło i postanowiłam sama go wypróbować... ;-)

Krem niesamowicie mnie zaskoczył.
    Zamknięty jest w szklanym pojemniczku z plastikową nakrętką, który prezentuje się całkiem efektownie.
    Ma niesamowicie przyjemną konsystencję, jest zarazem lekki i gęsty, kremowy jak i jedwabisty. Aplikacja tego kremu sprawia naprawdę ogromną przyjemność. Twarz momentalnie staje się gładka i miła w dotyku. Krem jest dość treściwy, dlatego trzeba dać mu trochę czasu, żeby się wchłonął, ale za to rekompensuje nam to idealnym nawilżeniem w ciągu całego dnia. Stopień nawilżenia tego kosmetyku jest na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego też jest idealną opcją dla osób posiadających cerę bardziej suchą niż mieszaną, czy tłustą. Chyba, że te ostatnie będą stosowały go na noc, bo na dzień może okazać się zbyt ciężki.
    Ja natomiast mam cerę suchą i z powodzeniem używam go pod makijaż. Sprawdza się w tej roli bardzo dobrze, przedłuża trwałość makijażu, daje uczucie komfortu i dobrze współpracuje jak na razie z wszystkimi moimi podkładami.
    Ponadto ma przyjemny, świeży zapach, który idealnie orzeźwia z samego rana. Krem jest wydajny i niedrogi, pod warunkiem, że uda nam się dostać go na dobrej promocji, a takich w YR nie brakuje.

Naprawdę serdecznie polecam, bo spełnia swoje zadanie w 100 %

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny
  • Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, która funduje mi często uczucie ściągnięcia, co miłe nie jest. Krem kupiłam kiedyś poszukując lekkiego nawilżenia, które nie przetłuści i nie zapcha mojej cery. Znalazłam <3

Plusy:
    +lekka konsystencja, fantastyczna żelowa formuła, miły dla oka (i buzi) skład
    +nie zapycha
    +nie uczula
    +nie przetłuszcza
    +świetnie współpracuje z podkładami
    +daje błogie uczucie solidnego, dogłębnego nawilżenia, ale bez brutalnego filmu na buzi
    +wydajny jak nie wiem co
    +naprawdę obłędnie pachnie, co bardzo poprawia nastrój od rana
    +często widzę go w promocji

Minusy:
    -dość wysoka cena regularna, ale widocznie tak musi być

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Oceniam ten kremik na mocne 4!

Często można go zakupić podczas promocji dla stałych klientów -40 na wybrany produkt Tak też uczyniłam i stałam się posiadaczką tego kremu za 20zł z grosikami.

Technicznie:
    +wydajny
    Działanie (plusy)
    - nie roluje się
    -szybko się wchłania
    - jest lekki, dobry dla skóry mieszanej, wchłania sebum (jednak nie liczmy na całodniowy efekt mat)
    - nawilża. latem rewelacja, zimą potrzebuje mocniejszego wspomagacza
    -dobry pod make up
    - żelowo kremowa konsystencja, dobrze się aplikuje

Hm... z negatywów mogę dodać jedynie, że produkt zepsuł się po 3 miesiącach od otwarcia. Początkowo miał świrzy, ładny zapach i się nie rolował. Na pewien czas poszedł w odstawkę na rzecz kremu bardziej nawilżającego i w rezultacie chyba jego właściwości i dobry stan uległ zmianie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Dostałam zestaw kosmetyków od siostry, która lubi tę firmę.
    Bardzo przyjemna żelowo- kremowa konsystencja, która szybko się wchłania bez tłustej warstwy. Będzie dobry pod makijaż i pod filtr.
    Bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny świeży zapach.
    Niestety jest dość drogi jak na zwykły krem nawilżający. Nie wiem czy go kupię w przyszłości.

Używam tego produktu od: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?