Powiększ Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Zgłoszony przez Awus16

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy bio zatrzymujące wodę w skórze,
które intensywnie, dogłębnie i długotrwale nawilżają.
Sok z klonu z Kanady (Quebec) i niebieska agawa z Meksyku mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu bio o właściwościach łagodzących.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z soku z klonu, wyciąg z soku agawy bio, betaina, woda z hamamelisu bio.
Zalety produktu: świeża i przyjemna konsystencja specjalnie dopasowana do potrzeb skóry normalnej i mieszanej.
Stosowanie: rano i wieczorem, na twarz i szyję, omijając kontur oczu.
Aby ułatwić wchłanianie kremu rozgrzej go w dłoniach przed nałożeniem.
Aby wzmocnić nawilżanie, przed nałożeniem kremu użyj Koncentratu nawilżającego.
Rezultaty: 100%* kobiet potwierdza, że skóra jest natychmiast nawilżona i efekt utrzymuje się cały dzień.
* Test stosowania przeprowadzony na 27 ochotniczkach.
Opakowanie z kartonu z kontrolowanych upraw leśnych, nadaje się do recyklingu, nadruk tuszem roślinnym.
Nie zawiera ulotki, nie pakowane w celofan.
Sposób pozyskiwania soków roślinnych odbywa się z poszanowaniem dla środowiska.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Stearate, Methylpropanediol, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alkohol, Betaine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Mangiferin, PEG-100 Stearate, Accer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Parfum/Fragrance, Agave Tequilana Leaf Extract, Methylparaben, Ammonium Acryloylddimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Xanthan Gum, Propylparaben, Tetrasodium Edta, Lactic Acid, Potassium Sorbate.

• świetny krem
  • +świetnie nawilża! w ciągu jednej nocy naprawia wszelkie suche uszkodzenia
    +bardzo przyjemnie pachnie
    +jest bardzo wydajny!

No bardzo dobry krem chyba nie ma się do czego przyczepić Jedynie do tego, że skóra się po nim błyszczy, więc ja stosuję go raczej na noc, na dzień bardzo rzadko, a jeżeli już to punktowo, na wyschnięte miejsca. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 mini wersja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale na noc.
  • Mam cerę lekko mieszaną i na noc lubię używać produktów treściwych i cięższych. Jak się okazało - ten krem właśnie taki jest, przynajmniej do mojej cery. Z przyjemnością stosuję więc każdego wieczoru.

Konsystencja: dość lekki, biały krem, średnio-gęsty, odrobinę tłustawy i lepki; konsystencja nie ma nic wspólnego z żelem.

Zalety:
    *głęboko nawilża skórę - faktycznie zatrzymuje wodę, nawilżenie jest prawdziwe i trwałe
    *przyjemny zapach ogórka i zielonej herbaty
    *nie zapycha buzi, powoduje podrażnień i zaskórników
    *pozostawia na buzi lekko tłustawą warstewkę - ja lubię to uczucie w kremach na noc
    *w składzie kukurydza, woda rumiankowa, olej sezamowy, ekstrakt z klonu cukrowego, ekstrakt z agawy
    *dostępność ok - w Krakowie salony YR są na każdym rogu

Neutralnie:
    *wydajność w normie
    *opakowanie ok - wygodny słoiczek

Wady:
    *krem nie nadaje się na dzień/pod makijaż - jest za ciężki
    *trochę wysoka cena
    *mylący opis producenta - to klasyczny, tłustawy krem i nie ma nic wspólnego z żelem
    *zawiera parabeny

Taki sobie przyjemniaczek do wieczornej pielęgnacji. Nie jest to krem uniwersalny 24h, ani nie jest to żel, więc producent powinien uściślić opis. Do tego ten świeży zapach fajnie odświeża i relaksuje przed snem.

W salonach YR często można trafić na korzystne promocje. I warto zapolować na ten krem, bo jest naprawdę w porządku Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry

• W sumie spełnia swoje zadanie, nawilża, nie zauważyłam żeby mnie przetłuścił. Lepszy na dzień niż na noc, bo jest za lekki.

Jak dla mnie jest dużo za drogi, bo krem, który tylko jest spoko kremem nie powinien tyle kosztować. Już lepiej kupić sprawdzony dermokosmetyk niż ten w regularnej cenie.

Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił
  • szału nie robi. Dobrze nawilża i delikatnie pachnie. Tyle w tym temacie. Skóra po nim się świeci , wygląda na nieświeżą i zmęczoną. Wydaje mi się, że cena zbyt wygórowana co do jakości.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie mylić z cięzkim kremem w identycznym opakowaniu!
  • Bardzo fajny przyjemny lekki krem pod makijaż, szybko się wchlania, pozostawia skórę nawilżoną.
    Fajnie pachnie i ma solidne opakowanie.
    Widzę po recenzjach, że jest często mylony z ciężkim nawilżającym kremem w takim samym opakowaniu, który jest beznadziejny.
    Datego uważajcie przy zakupach, który produkt wybieracie!

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić divine_ewa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lubię.
  • Kolejny produkt z firmy Yves Rocher, do którego chętnie wrócę.

Żeby się za bardzo nie rozpisywać:
    śliczne (jak dla mnie) i solidne opakowanie;
    bardzo przyjemna konsystencja;
    przyjemnie się rozprowadza i szybko wchłania;
    delikatny, świeży zapach;
    dobrze nawilża;
    nie zapycha, nie zostawia nieprzyjemnego filmu;
    nadaje się pod makijaż;
    dosyć wydajny.

Jak na moje możliwości cena dosyć wysoka, ale biorąc pod uwagę jego niezłą wydajność i ogólne zadowolenie, byłabym skłonna ponownie go kupić.

Polecam, szczególnie na lato

Używam tego produktu od: kilku tygodni

Chcesz pochwalić kretencja za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobty żelokrem
  • Wcześniej miałam jedno opakowanie z tej serii, ale typowego kremu, nie żelokremu.

Podobnie jak do poprzednika, ma przyjemny ogórkowy zapach i pozostawia skórę świeżą i nawilżoną.

Jest dużo lżejszy i nie pozostawia na twarzy filmu, co sprawiło, że właśnie ten żel/krem jest moim ulubionym.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić FashandRoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardziej jako lek niż krem
  • Produkt poznałam z dołączonej do zamówienia próbki w postaci 15ml

Szczera jestem , szczerze pisze , bałam się jej użyć .
    Mam takie kuku w głowie jeśli chodzi o pewne marki jak Oriflame , Avon, YR że i iż bardzo ciężko i powoli przekonuję się aby zastosować coś na twarz . Proszę tego nie odczytywać Że te marki są złe, nie , nie , jak już napisałam mam sobie takie kuku własne w głowie.

Jeszcze jedną rzecz dodać musze ten produkt pod postacią żel-krem jest dla cer mieszanych i normalnych tak więc cery suche nie będą zadowolone bo dla nich produkt występuję w postaci kremu ! co za tym idzie dalej ma inny skład . I nie wiem czemu pisze że produkt jest nieofoliowany , dziś odebrałam przesyłke i jest w foli , a teraz do rzeczy.

Konstystencja kremo- żelu , szybko się wchłania , nie roluje , matuje(patrz skład), bardzo, bardzo wydajny a więc i cena nie taka przesadzona aczkolwiek to moja subiektywna opinia.

Zapach taki ogórkowy ani miły ani wstrętny.

Nie posiadam skóry trądzikowej aczkolowiek od zapaychania nie raz coś tam sobie mam. Szyja i dekold to już inna historia tam walcze z wykwintami od lat kilku .

Bardzo szybko poprawia stan skóry dosłownie jak lek , zdziwiona byłam dopóki nie spojrzałam wskład, buzia co prawda nie było tam za dużo do leczenia , super szybko staneła na nogi łącznie z przesuszeniem na polikach (stosowałam w okresie zimowym)

Dekold ? odkąd smarowałam się nim codziennie zapomniałam co to są wykwinty.

I tu moja przemowa

Krem jest dobry jeśli stosować go z głową . Czemu ? Patrz skład .

Szybko działa na różne niespodzianki , poprawia kondycje , nawilża , jednkaże zauważyłam że i iż po dłuższym stosowaniu mojej biuzi dostało się po tyłku.

I tak na dekold stosowałam codziennie a na buzie już z umiarem 2 razy w tyg lub według potrzeby , i powiem wam rewelacja . Jestem bardzo zadowolona na tyle że zakupiłam pełnowymiarowe opakowanie , niech stoi w łazience i bedzie jako SOS .

Co do dekoldu sprawa ma się tak że krem się skończył i na nowo piać z wysypem a lato tuż tuż , mam nadzieję iż pełnowymiarowe opakowanie okaże się nieoszukane, jeśli tak będzie nie omieszkam o tym dopisać .

Myślę że jest to zasługa Lactic Acid (kwas mlekowy) w składzie i jesli mogłabym sobie czegoś życzyć fajnie było by poznać jego stężenie w kremie, bo z doświadczenia wiem że produkty z zawartością 2% kwasu mlekowego mnie nie ruszały.

Ze swojej strony polecam jako krem - lek .

Tak jak napisałam edycja bedzie i jest w dniu 13.10.2014

Odpowiedzi są być może dwie albo produkt nadaje się tylko zimą , albo próbka nie ma się ni jak do produktu pełnowymiarowego, stawiam na drugą opcje , co nie jest akurat niczym nowym czy nieznanym .

Krótko zwięźle i na temat produkt ze słoiczka nie ma się ni jak do otrzymanej próbki z YR , szkoda , wielka szkoda i firma na swoją szkode działa też , dobry to marketing aczkolwiek któtkofalowy ....

Używam tego produktu od: w zimie
    Ilość zużytych opakowań: 15 ml 1 pełnowymiarowe dziś rozpoczne.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Madziaczek32 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze nawilża
  • Stosuję ten krem jako nawliżacz podczas kuracji Triacnelaem. Sprawdza się bardzo dobrze, faktycznie nawilża skórę, niweluje suche skórki.
    \nUżywam go na noc, co drugi dzień. Na dzień wydaje się za lepki, mam wrażenie, że podkład nie utrzymałby się na tak lepkim filmie. Ale nie testowałam z podkładem, więc to tylko wrażenie.
    \nNie zapycha porów, co przy cerze tłustej lub mieszanej jest dużym plusem. Nie podrażnia, chociaż jego pierwsze sekundy na mojej skórze dają odczucie lekkiego mrowienia. Ale to szybko mija i nie ma skutków ubocznych.
    \n
    \nDaję mocną 4, a gwiazdkę odejmuje za jego wysoką cenę regularną i zapach, którego nie lubię. To wciąż tylko krem nawilżający, cudów nie robi, ale jest konieczny w codziennej pielęgnacji.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić atlantis75 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • Przyzwoity
  • Zalety:
    + nie zapycha
    + nawilża
    + wydajny (4 m-ce 2x dziennie)
    + nie roluje się pod podkładem.

Wady:
    - skóra z mieszanej robi się tłusta (świecenie się w dzień po 3 godzinach)
    - za mało odżywczy na noc
    - cena regularna nie do przyjęcia.

Używam tego produktu od: październik 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić agtx za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij