Powiększ Yves Rocher, Hydra Vegetal, 24H Intense Hydrating Gel Cream (Żel - krem intensywnie nawilżający 24h)

Zgłoszony przez Awus16

Efekt dla urody:
1. Intensywnie nawilża skórę przez 24h.
2. Skóra jest widocznie bardziej elastyczna.
3. Skóra jest pełna blasku.
Składnik aktywny: soki roślinne z klonu i niebieskiej agawy bio zatrzymujące wodę w skórze,
które intensywnie, dogłębnie i długotrwale nawilżają.
Sok z klonu z Kanady (Quebec) i niebieska agawa z Meksyku mają właściwości zatrzymujące wodę w skórze. Dodatkowy składnik aktywny: woda z hamamelisu bio o właściwościach łagodzących.
Składniki pochodzenia roślinnego: wyciąg z soku z klonu, wyciąg z soku agawy bio, betaina, woda z hamamelisu bio.
Zalety produktu: świeża i przyjemna konsystencja specjalnie dopasowana do potrzeb skóry normalnej i mieszanej.
Stosowanie: rano i wieczorem, na twarz i szyję, omijając kontur oczu.
Aby ułatwić wchłanianie kremu rozgrzej go w dłoniach przed nałożeniem.
Aby wzmocnić nawilżanie, przed nałożeniem kremu użyj Koncentratu nawilżającego.
Rezultaty: 100%* kobiet potwierdza, że skóra jest natychmiast nawilżona i efekt utrzymuje się cały dzień.
* Test stosowania przeprowadzony na 27 ochotniczkach.
Opakowanie z kartonu z kontrolowanych upraw leśnych, nadaje się do recyklingu, nadruk tuszem roślinnym.
Nie zawiera ulotki, nie pakowane w celofan.
Sposób pozyskiwania soków roślinnych odbywa się z poszanowaniem dla środowiska.
Formuła testowana pod kontrolą dermatologiczną.
Nie zawiera składników pochodzenia zwierzęcego.

Skład: Aqua, Glycerin, Isononyl Isononanoate, Dimethicone, Zea Mays (Corn) Starch, Ethylhexyl Stearate, Methylpropanediol, Ethylhexyl Cocoate, Stearyl Alcohol, Cetyl Alkohol, Betaine, Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water, Glyceryl Stearate, Butylene Glycol, Sesamum Indicum (Sesame) Seed Oil, Sorbitan Stearate, Mangiferin, PEG-100 Stearate, Accer Saccharum (Sugar Maple) Extract, Parfum/Fragrance, Agave Tequilana Leaf Extract, Methylparaben, Ammonium Acryloylddimethyltaurate/VP Copolymer, Phenoxyethanol, Ethylparaben, Tocopheryl Acetate, Allantoin, Xanthan Gum, Propylparaben, Tetrasodium Edta, Lactic Acid, Potassium Sorbate.

• Genialny
  • Wiele lat temu wysuszyłam sobie cerę kosmetykami przeciw trądzikowi i długo nie mogłam trafić na dobry krem nawilżający. Wreszcie dwa miesiace temu natrafiłam na to w moim ulubionym Yver Rocher i juz wiem, że nie bedę używać innego Wyleczył mi skórę w niecałe 2 miesiące. Ma ładny zapach i przyjemną konsystencję, łatwo się go nakłada, wchłania się po 10-15 minutach, pozostawiając na twarzy cienką, oleistą warstwę. Buzię mam po nim gładziutką, nawilżoną i bardzo elastyczną, aż się przyjemnie dotyka ^^ dla posiadaczek suchej cery polecam gorąco.

PLUSY:
    +ładny zapach
    +ładne opakowanie
    +świetnie nawilża
    +uelastycznia i nadaje skórze jędrności
    +szybko się wchłania, trudno go zetrzeć przypadkowo
    +nie uczula

MINUSY

-cena
    -może nie współpracować z niektórymi podkładami jako baza pod makijaż

Chcesz pochwalić borowkowaCiotka za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• bardzo dobry
  • Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona tym kremem.
    Same plusy:
    -jest lekki
    -szybko się wchłania
    -nawilża
    -nie zapycha
    -pięknie pachnie
    -ładne opakowanie
    -fajny skład

Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • cudny!
  • Krem przez długi czas znajdował się w moich zapasach. Dostałam go w prezencie za zakupy internetowe, ale po przeczytaniu wielu negatywnych opinii na jego temat jakoś nie miałam ochoty go otwierać. Siedział sobie nierozpakowany w szafce na wszelki wypadek, gdyby pojawiła się jakaś dobra duszyczka, której chętnie mogłabym go sprezentować.
    Ale na moje szczęście do tego nie doszło i postanowiłam sama go wypróbować... ;-)

Krem niesamowicie mnie zaskoczył.
    Zamknięty jest w szklanym pojemniczku z plastikową nakrętką, który prezentuje się całkiem efektownie.
    Ma niesamowicie przyjemną konsystencję, jest zarazem lekki i gęsty, kremowy jak i jedwabisty. Aplikacja tego kremu sprawia naprawdę ogromną przyjemność. Twarz momentalnie staje się gładka i miła w dotyku. Krem jest dość treściwy, dlatego trzeba dać mu trochę czasu, żeby się wchłonął, ale za to rekompensuje nam to idealnym nawilżeniem w ciągu całego dnia. Stopień nawilżenia tego kosmetyku jest na naprawdę wysokim poziomie. Dlatego też jest idealną opcją dla osób posiadających cerę bardziej suchą niż mieszaną, czy tłustą. Chyba, że te ostatnie będą stosowały go na noc, bo na dzień może okazać się zbyt ciężki.
    Ja natomiast mam cerę suchą i z powodzeniem używam go pod makijaż. Sprawdza się w tej roli bardzo dobrze, przedłuża trwałość makijażu, daje uczucie komfortu i dobrze współpracuje jak na razie z wszystkimi moimi podkładami.
    Ponadto ma przyjemny, świeży zapach, który idealnie orzeźwia z samego rana. Krem jest wydajny i niedrogi, pod warunkiem, że uda nam się dostać go na dobrej promocji, a takich w YR nie brakuje.

Naprawdę serdecznie polecam, bo spełnia swoje zadanie w 100 %

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Obłędny
  • Zacznę od tego, że mam cerę mieszaną, która funduje mi często uczucie ściągnięcia, co miłe nie jest. Krem kupiłam kiedyś poszukując lekkiego nawilżenia, które nie przetłuści i nie zapcha mojej cery. Znalazłam <3

Plusy:
    +lekka konsystencja, fantastyczna żelowa formuła, miły dla oka (i buzi) skład
    +nie zapycha
    +nie uczula
    +nie przetłuszcza
    +świetnie współpracuje z podkładami
    +daje błogie uczucie solidnego, dogłębnego nawilżenia, ale bez brutalnego filmu na buzi
    +wydajny jak nie wiem co
    +naprawdę obłędnie pachnie, co bardzo poprawia nastrój od rana
    +często widzę go w promocji

Minusy:
    -dość wysoka cena regularna, ale widocznie tak musi być

Używam tego produktu od: 6 mies
    Ilość zużytych opakowań: 3 opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Limoneska za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem fajny
  • Oceniam ten kremik na mocne 4!

Często można go zakupić podczas promocji dla stałych klientów -40 na wybrany produkt Tak też uczyniłam i stałam się posiadaczką tego kremu za 20zł z grosikami.

Technicznie:
    +wydajny
    Działanie (plusy)
    - nie roluje się
    -szybko się wchłania
    - jest lekki, dobry dla skóry mieszanej, wchłania sebum (jednak nie liczmy na całodniowy efekt mat)
    - nawilża. latem rewelacja, zimą potrzebuje mocniejszego wspomagacza
    -dobry pod make up
    - żelowo kremowa konsystencja, dobrze się aplikuje

Hm... z negatywów mogę dodać jedynie, że produkt zepsuł się po 3 miesiącach od otwarcia. Początkowo miał świrzy, ładny zapach i się nie rolował. Na pewien czas poszedł w odstawkę na rzecz kremu bardziej nawilżającego i w rezultacie chyba jego właściwości i dobry stan uległ zmianie.

Ilość zużytych opakowań: jedno całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić redlips91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry produkt
  • Dostałam zestaw kosmetyków od siostry, która lubi tę firmę.
    Bardzo przyjemna żelowo- kremowa konsystencja, która szybko się wchłania bez tłustej warstwy. Będzie dobry pod makijaż i pod filtr.
    Bardzo dobrze nawilża, ma przyjemny świeży zapach.
    Niestety jest dość drogi jak na zwykły krem nawilżający. Nie wiem czy go kupię w przyszłości.

Używam tego produktu od: w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny krem
  • +świetnie nawilża! w ciągu jednej nocy naprawia wszelkie suche uszkodzenia
    +bardzo przyjemnie pachnie
    +jest bardzo wydajny!

No bardzo dobry krem chyba nie ma się do czego przyczepić Jedynie do tego, że skóra się po nim błyszczy, więc ja stosuję go raczej na noc, na dzień bardzo rzadko, a jeżeli już to punktowo, na wyschnięte miejsca. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 1 mini wersja

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić muumineek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry, ale na noc.
  • Mam cerę lekko mieszaną i na noc lubię używać produktów treściwych i cięższych. Jak się okazało - ten krem właśnie taki jest, przynajmniej do mojej cery. Z przyjemnością stosuję więc każdego wieczoru.

Konsystencja: dość lekki, biały krem, średnio-gęsty, odrobinę tłustawy i lepki; konsystencja nie ma nic wspólnego z żelem.

Zalety:
    *głęboko nawilża skórę - faktycznie zatrzymuje wodę, nawilżenie jest prawdziwe i trwałe
    *przyjemny zapach ogórka i zielonej herbaty
    *nie zapycha buzi, powoduje podrażnień i zaskórników
    *pozostawia na buzi lekko tłustawą warstewkę - ja lubię to uczucie w kremach na noc
    *w składzie kukurydza, woda rumiankowa, olej sezamowy, ekstrakt z klonu cukrowego, ekstrakt z agawy
    *dostępność ok - w Krakowie salony YR są na każdym rogu

Neutralnie:
    *wydajność w normie
    *opakowanie ok - wygodny słoiczek

Wady:
    *krem nie nadaje się na dzień/pod makijaż - jest za ciężki
    *trochę wysoka cena
    *mylący opis producenta - to klasyczny, tłustawy krem i nie ma nic wspólnego z żelem
    *zawiera parabeny

Taki sobie przyjemniaczek do wieczornej pielęgnacji. Nie jest to krem uniwersalny 24h, ani nie jest to żel, więc producent powinien uściślić opis. Do tego ten świeży zapach fajnie odświeża i relaksuje przed snem.

W salonach YR często można trafić na korzystne promocje. I warto zapolować na ten krem, bo jest naprawdę w porządku Polecam!

Ilość zużytych opakowań: 1 słoiczek

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem dobry

• W sumie spełnia swoje zadanie, nawilża, nie zauważyłam żeby mnie przetłuścił. Lepszy na dzień niż na noc, bo jest za lekki.

Jak dla mnie jest dużo za drogi, bo krem, który tylko jest spoko kremem nie powinien tyle kosztować. Już lepiej kupić sprawdzony dermokosmetyk niż ten w regularnej cenie.

Chcesz pochwalić Kati_00 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zachwycił
  • szału nie robi. Dobrze nawilża i delikatnie pachnie. Tyle w tym temacie. Skóra po nim się świeci , wygląda na nieświeżą i zmęczoną. Wydaje mi się, że cena zbyt wygórowana co do jakości.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić charilady za czytelną i pomocną recenzję?