Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Zgłoszony przez Odylena

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

• Że niby jakie ma zastosowanie?
  • Nie spodziewałam się po producencie, że dotrzyma obietnic, nie spodziewałam się, że ten 'żel' odmłodzi me powieki o 10 lat, ale jednak czegoś oczekiwałam... Hm, może nawilżenia? A tak, mam tylko wrażenie tracenia kilku chwil na wklepywanie czegoś, bez czego mogę się obejść.

+ cena, dostępność itp.

- nie robi nic;
    - jeśli nałożymy trochę więcej produktu, potrafi się zrolować;
    - nie jest odpowiedni pod makijaż, chyba że naprawdę użyjemy minimalnej ilości kremu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Bardzo słaby produkt, zamiast nawilżenia zafundował mi wysuszenie...

Minusy:
    - nie nawilża
    - wywołuje pieczenie skóry
    - powoduje zaczerwienienia

Plusy:
    +wydajny
    + cena
    + dostępność

Nie polecam

Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Nawilża, nie podrażnia, dobrze się wchłania, ma miłą konsystencję i jest tani. Według mnie jego działanie jest porównywalne z kremem pod oczy z the body shop(z serii różowej z vit. e) który jest 5 razy droższy. Polecam dla osób które nie są zbyt wymagające co do właściwości rozjaśniających cienie pod oczami czy minimalizujących opuchliznę pod oczami bo w tej kwestii raczej jakoś spektakularnie u mnie się nie spisał (a mam zazwyczaj niewielkie cienie pod oczami).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie mniej więcej w połowie

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie super
  • Jest to mój pierwszy krem pod oczy i kupiłam go głównie w celu nawilżenia skóry w tej okolicy. Na jakieś silne przeciwzmarszczkowe specyfiki jeszcze mam czas, teraz chciałam tylko odżywić okolice oczu. I udało się

+ po jakiś dwóch tygodniach stosowania skóra jest wyraźnie odżywiona, ma lepszy koloryt

+ nakładam go na noc i wtedy czuję wielką ulgę. Po całym dniu moje oczy są bardzo zmęczone i po nałożeniu tego kremu czuję się dużo lepiej.

+ma odpowiednią konsystencję, ani nie jest za rzadki ani za gęsty

+wygodna aplikacja

+wydaje się być dość wydajny

+mnie nie uczulił ani nie podrażnił

+ niska cena

+duża dostępność

MINUSÓW BRAK

To dopiero początek mojej przygody z tego typu specyfikami więc kiedyś na pewno sięgnę po coś innego ale na razie zostanę przy tym tanim i niepozornym kremie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snowhiteee za czytelną i pomocną recenzję?
  • LEKKI POD MAKIJAŻ
  • Nie mam ani dużych zmarszczek to też nie mam dużych wymagań.

JAK DLA MNIE
    + nakładam go na powieke górną, dolną jak i pod oczy
    ( podczas wizyty u wizażystki zwrócono mi uwagę, że mam bardzo zadbaną okolice oczu i gładkie powieki )
    + lekki
    + nawilża
    + sprawdza się pod makijaż
    + korektor pod oczy nałożony na ten krem dobrze się trzyma i nie zbiera się w zmarszczkach,
    + baza pod cienie położona na ten krem powoduje jeszcze lepszą przyczepność cieni i lepsze wydobycie ich intensywnego koloru, niż położenie cieni na samą bazę
    + nie powoduje łzawienia
    + tani jak na krem pod oczy
    + wydajny
    + nie podrażnia
    + dostępny w każdym rossmannie

MINUSÓW BRAK

Używam tego produktu od: 3 -4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ermilkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • winowajca podrażnienia oczu
  • Niestety krem który miał być łagodny wywołał spustoszenie w okół moich oczu...
    Zacznę od tego, że po nałożeniu kremu odczuwałam delikatne szczypanie, myślałam ok... działa. Niejednokrotnie odczuwam takie szczypanie po nałożeniu maseczek, ale kończy się bez podrażnień.
    Tak więc codziennie rano sumiennie wklepywałam krem pod oczy... po pewnym czasie skóra stała się bardzo napięta, sucha i czerwona a ja borykałam się ze swędzeniem spojówek. W okolicach kąciku oczu zaczęła mi schodzić skóra i pojawiła się 'skorupka'! Oczy swędziały tak więc odstawiłam krem i ratowałam się maścią z apteki, którą aplikowałam do worka spojówkowego i w okolicach oczu. Wyleczyłam podrażnienie w ciągu 3 dni, ale nie dałam za wygraną. Myślę - upewnię się czy to ten krem. Aplikowałam 2 kolejne dni pod oczy i problem pojawił się na nowo - swędzące oczy, czerwona okolica pod nimi. Tak więc... nigdy więcej...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • słabo nawilża
    konsystencja- nie jest żelowa tylko bardziej w formie emulsji
    wylewa się z opakowania
    ciężko zaaplikować odpowiednią ilość produktu
    po nałożeniu tego kremu przez pewien czas odczuwałam pieczenie

wydajny
    niska cena
    dostępność - każdy Rossmann
    nie roluje się pod makijażem

Moim zdaniem lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Ten krem nie robi kompletnie nic. Zero nawilżenia, zero podrażnienia. Za taką cenę można kupić coś o wiele lepszego, np z Flosleku. Jedynym plusem jest jego wydajność. Nie mogłam go zużyć...
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić mamdwaoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie - u mnie się nie sprawdził.
  • Na plus
    * cena
    * opakowanie

Minus:
    * po zastosowaniu skóra piecze
    * uczucie ściagnięcia
    * nie nawilża
    * potrzebuje troszkę czasu, żeby się wchłonąć

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Kittyknave za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Moim skromnym zdaniem ten krem spełnia swoje zadanie.Ładnie nawilża,szybko się wchłania,nie podrażnia oczu,nawet jak dostanie się przez przypadek tam,gdzie nie powinien.Skóra jest miękka i napięta.
    Nie roluje się pod makijażem,ani też skóra się nie świeci po nim.
    Może nie być to odpowiedni produkt do bardzo suchej skóry,natomiast za takie pieniądze do codziennej pielęgnacji warto go włączyć.
    Ogólnie polubiliśmy się z serią Rival de Loop Hydro(żelem na dzień,kremem na noc,no i kremem pod oczy),więc używam,jakby to powiedzieć-kompletu

Pod oczy,jeżeli któraś z Pań chce czegoś bardziej nawilżającego to polecam Pollene Eve "Esencje Młodości 30+" też super kremik i pięknie pachnie.

Aktualnie używam obu na zmianę.

Chcesz pochwalić deface za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zadowolona i przy nim zostanę
  • Nie rozumiem narzekań, u mnie krem sprawdził się tak jak pisał producent.

Bardzo mocno nawilża, nie roluje się pod makijażem. Jest wydajny a jednocześnie tani.

Nie mam cieni pod oczami ani większych zmarszczek. Gdyby je miała to bym nie sięgała po krem za 7zł.

Polecam w codziennej podstawowej pielęgnacji.

Już mam 2gie opakowanie kupione.

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Tani, wydajny, dostępny w każdym rossmannie.

Jeśli chodzi o działanie cudów nie ma, jedyne co robi to nawilża, ale za to dobrze.

Denerwuje mnie w nim to, że zupełnie nie nadaje się pod makijaż ponieważ roluje mi się na nim każdy korektor (nieważne jakiej firmy).

Używam tego produktu od: 4-5 miesięcy

Chcesz pochwalić Lady_Mosquito za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Nie nawilża wybitnie, ale po myciu twarzy mam wyraźnie ściągniętą skórę pod oczami i na powiekach, po wklepaniu tego kremu jest lepiej.
    Szybko się wchłania więc jest dobry pod make up.
    Cena i dostepność na plus.
    Jedna tubka wystarczy mi na bardzo długo (przy codziennym stosowaniu).
    Jednak cudów nie czyni.
    Spokojnie mogę mu dać 3 gwiazdki

Używam tego produktu od: 2m-ce

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paenkeikeu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Próbując różnych kremów i żeli pod oczy miałam okzaję przetestować ten krem.
    Szału nie ma:
    nawilża średnio, nic nie zmienił w okolicy moich oczy.
    Jego największym plusem jest cena i dostępność.

Chcesz pochwalić CarolineRed za czytelną i pomocną recenzję?
  • bez szału
  • + cena jest ok
    + dostępność
    + nadaje się pod makijaż
    + wydajność

- nie radzi sobie z suchą skórą
    - brak poprawy stanu skóry
    właściwie to tak jak bym go w ogóle nie używała

dalej szukam dobrego kremu pod oczy

Ilość zużytych opakowań: 1 zużyte

Chcesz pochwalić katarzynos za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie dał radę
  • Kupując go miałam obawy, czy nie będzie dla mnie nieodpowiedni (30 lat, pierwsze zmarszczki są od dawna, skóra mieszana), ale byłam mile zaskoczona.

Plusy:
    + dobrze nawilża (choć przyznaję, że akurat kremów pod oczy sobie nie żałuję i nakładam go sporo)
    + bardzo wydajny (przy moim używaniu rano i wieczorem wystarcza na ok. 2 miesiące, co jest dużym wyczynem)
    + nie zauważyłam gwałtownego przybywania nowych zmarszczek ani zwiotczenia skóry (nawet teraz - zimą, i mimo faktu, że ostatnio schudłam parę kilo)
    + bardzo przystępna cena
    + bardzo dobry dawca poślizgu przy masażu skóry wokół oczu

Minusy: w kontekście obietnic producenta - brak.

Mam świadomość, że niekoniecznie musi on być idealny dla mojej skóry, bo nie zawiera składników odżywczych, a jedynie nawilżające, ale na ten moment jest dla mnie wystarczający

Ilość zużytych opakowań: 2 tubki

Chcesz pochwalić jessie_hunter za czytelną i pomocną recenzję?
  • nawilżenie dla niewymagających
  • Kremik stosowałam na noc, jako poduszeczkę regeneracyjną i nawilżającą. I w tym zakresie jestem zadowolona z działania. Na pewno nie uchronił mnie przed porannymi opuchnięciami i cieniami, ale producent nie obiecuje takiego efektu. Kremik ma odpowiednią gęstosć, dobrze się wchłania i nie podrażnia oczu. Co najważniejsze jest bardzo wydajny, przy cowieczornym stosowaniu wystarczył na jakieś 9 miesiecy! Za tą cenę to naprawdę nie można narzekać.

Używam tego produktu od: 9 mies.
    Ilość zużytych opakowań: 1 op.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla młodej niewymagającej skóry DOBRY
  • Mam młodą niewymagającą jeszcze szczególnej pielęgnacji cerę. Jest to mój pierwszy krem pod oczy kupiony ze względu na zimową potrzebę nawilżenia delikatnj skóry pod oczami.
    Do kupna zachęciła mnie cena, marka i opis na opakowaniu.
    Krem jest delikatny, ma fajną konsystencję, wygodne opakowania, wystarczy zrobić aplikatorem 3 kropki pod okiem i delikatnie wklepać aby poczuć nawilżenie. Co za tym idzie jest wydajny.
    Nie reukuje cieni, ale za tą cenę zdziwiłabym się gdyby to robił. Liczyłam na nawilżenie i tą funkcję spełnia w 100 procentach

Z racji, że to mój pierwszy krem po oczy będę dalej szukać mojego KWC

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alicyjka008 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie przypadł mi do gustu.
  • Kupiłam krem szukając czegoś w miarę niedrogiego i jeszcze nie przeciwzmarszczkowego pod oczy.
    Miałam nadzieję, że może nawilży moją skórę, ukoi ją (jest wyjątkowo wrażliwa w tym miejscu) i pomoże pozbyć się cieni.
    Niestety, ten kremik nie robi nic.
    Dosłownie nic.
    Używałam go przez ponad pół roku (jest bardzo wydajny) i nie zaobserwowałam ani nawilżenia, ani zmniejszenia cieni, a czasami zdarzało się, że podrażniał skórę i oczy mi aż łzawiły.
    Na plus cena, konsystencja, wydajność i dostępność, na minus brak działania.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ot zwykły krem.
  • Krem jak krem. Spektakularny nie jest, ale krzywdy mi też nie wyrządził.
    Krem nie jest ani trochę żelowy, jak to napisano na opakowaniu. Jest to raczej forma kremowej emulsji, ale lekkiej, dość przyjemnej. Delikatnie nawilża, mnie nie uczulał, nic nie piekło, nie swędziało, nie było zaczerwienione. Ale osoby z wrażliwymi oczętami powinny uważać przy aplikacji, gdyż troszkę może szczypać przy nieuważnym wklepywaniu.
    Jest bardzo wydajny, starczył mi na ok 3 miesiące codziennego używania. Przy tym ma bardzo wygodne opakowanie.
    Cena również przystępna.

Nie wiem natomiast czy coś dobrego zrobił z moja skórą pod oczami.Na pewno dał lekkie nawilżenie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić alamirka za czytelną i pomocną recenzję?
  • tylko delikatnie nawilza
  • Szukalam na gwalt w rossmannie czegos co nawilzy skore wokol oczu, gdyz mialam ja bardzo wysuszona od slonca! Mam 21lat i dosc tlusta cere wiec nic na zmarszczki nie jest Mi potrzebne, mial to byc kosmetyk ktory tylko nawilzy i fajnie by bylo gdyby zmniejszyl since pod oczami

Plusy:
    +cena
    +dostepnosc, kazdy rossmann
    +przyjemna konsystencja, nie zelowa tylko bardziej kremowa
    +szybko sie wchlania
    +sprawdza sie pod makijazem
    +nie intensywny zapach
    +nie uczula, mam cere i tym bardziej oczy wrazliwe i Mnie nie uczulil
    +wydajny, mala tubka ale wydajnosc swietna
    +wygodna tubka
    +wygodny w aplikacji

Minusy:
    Dlaczego wiec taka ocena? Bo mial glownie nawilzac, a tak szczerze to bardzo delikatnie to robi! i to chwilowy efekt! Nawilzalam oczy nim dobre 2 razy dziennie, nie szkodzi no ale dla osob szukajacych wiekszych efektow to on nie jest! Przyjemny w aplikacji, dobra cena i wydajnosc ale delikatne nawilzenie!

Polecam osoba szukajacym bardzo delikatnego nawilzenia!

Używam tego produktu od: przez 3 miesiace okolo pol roku temu

Chcesz pochwalić glosna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słabiutki
  • Kupiłam zachęcona lekką formułą i obietnicą nawilżenia. I owszem krem ma bardzo lekką, ale nie żelową, konsystencję - to raczej lekka emulsja. Łatwo i przyjemnie się aplikuje. Niestety zaraz po nałożeniu skóra w okół oczu zaczyna (przynajmniej mnie) piec, mrowić itp. Na szczęście to uczucie mija po dłuższej chwili, ale nie jest przyjemne, a jeśli nie daj Boże krem przedostanie się do oka... chyba nie muszę kończyć Tak więc szczególnym wrażliwcom nie polecam.
    Jeśli zaś chodzi o nawilżenie - na początku wydawało się być ok, ale po 2-3 tygodniach wyszło, że krem sobie nie radzi. W okół oczu pojawiły się zmarszczki świadczące o zbyt małym nawilżeniu
    Podsumowując - nie warto, lepiej dołożyć kilka złotych i poszukać czegoś co naprawdę działa i nie podrażnia.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić Czarny Kocur za czytelną i pomocną recenzję?