Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Zgłoszony przez Odylena

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

• Dobry na dzień
  • Krem szybko się wchłania. Lekko nawilża i napina skórę.

Jest wydajny.

Jest mało treściwy więc nie sprawdził się u mnie jako krem na noc, bo moja skóra potrzebuje czegoś mocniejszego.

Dobrze współgra z makijażem.

Chcesz pochwalić Charlotte940417 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja opóźnianie porostu włosów

• Tanie nawilżanie pod oczami
  • Krem pod oczy z bardzo taniej serii Rival De Loop jest przeznaczony dla młodej cery, która wymaga tylko nawilżenia. Nie sprawdzi się dla kobiet mających już zmarszczki, zresztą nie takie jego zadanie. Krem jest w małej tubeczce o zawartości 15 ml, ale wystarcza na bardzo długo ja go używałam 3 miesiące. Ma bardzo przyjemną lekką konsystencję nie za rzadką i nie za gęstą, doskonale się rozprowadza pod oczami nie zostawiając tłustej warstwy, doskonale się wchłania idealny jako baza pod makijaż. Myślę, że spełnia swoje zadanie nawilżania skóry nic po za tym.

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 15 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
  • Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić inna01123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ulubiony
  • jedyny który działa, moja cieniutka skóra pod oczami potrzebuję nawilżenia i ten krem to daje uzywałąm go bardzo dawno temu i bylam zadowolona oczywiście tzreba stosować regularnie rano i wieczorem. skóra jest mięciutka delikatna i nawilżona. Po tym kremie miałam dwa inne ale się z nimi męczyłam i czekałam aż się skończą ..... Ponownie kupiłam ten i jestem bardzo zadowolona, super sprawdza się pod korektorem Polecam

Używam tego produktu od: 2 lub 3 tygodni

Chcesz pochwalić owarpsawer za czytelną i pomocną recenzję?
  • dziwny
  • Krem ten stosuję już dosyć długo. Jest wydajny, tego mu zarzucić nie można. Od jakiś dwóch tygodni jednak skóra przy oczach zaczęła mi się czerwienić i piec. I to nie tylko po użyciu kremu, ale także po dotknięciu jej np. eyelinerem. Po przeczytaniu recenzji niżej chyba znalazłam winowajcę.

Ale co do plusów:
    +nadaje się pod makijaż

-nie nawilża
    -delikatnie "obkleja" skórę
    -zdaje się, że uczula

Podsumowując: nie jest to chyba produkt dla mnie. To jeden z kosmetyków nic nie robiących, więc raczej nie wart inwestować.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uczula
  • Bardzo wydajny krem-żel. Stosuję go codziennie na noc i na dzień. Nadaje się pod makijaż ze względu na lekką konsystencję. Niestety po pewnym czasie zauważyłam, że po demakijażu oczy mi puchną i łzawią. Obwiniam o to ten krem. Gdy kupiłam inny, problem zniknął. Dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mało wymagających
  • Krem jest dość tani i łatwo dostępny.
    Ma wygodną i ładną tubkę. Aplikator jest mały i precyzyjny przez co możemy wycisnąć odpowiednią ilość kremu.
    Natomiast sam w sobie jest raczej średni.
    Jeżeli ktoś ma cerę normalną i nie używa korektorów albo używa bardzo delikatnych i lekko kryjących korektorów - pewnie ten krem się u nich sprawdzi.
    Natomiast jeżeli ktoś ma cerę suchą / przesuszoną i używa korektorów cięższych, bardziej kryjących - z pewnością nie sprosta wymaganią.
    U mnie sprawdził się średnio. Trochę nawilżał, ale bez czegoś więcej. Takie delikatne nawilżenie.
    Osobiście wolę bardziej treściwe kremy.
    Natomiast za tą cenę - myślę, że nie jest źle.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Oczekiwałam od niego właściwie tylko nawilżenia. Dla mnie kosmetyk bezużyteczny, pół minuty po aplikacji pod oczami sucho, jakbym posmarowała się wodą...Zero efektu.

PLUSY:
    -nie roluje się, ale to chyba tylko dlatego, że na mojej skórze wyparowuje błyskawicznie
    -cena

MINUSY:
    -nie nawilża ani nie robi nic innego

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Saovine13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Delikatnie nawilżający krem. Szukałam czegoś na dzień / noc , nie uczulającego o lekkiej konsystencji. Krem spełnił swoje zadanie. Przede wszystkim nie powoduje alergii co jest dla mnie bardzo ważne, rano nie miałam mgły na oczach. Opuchlizny czy też zaczerwienia, które tak często pojawiało się po innych niedrogich, drogeryjnych produktach.

Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne nawilżenie
  • Tani nawilżający krem, który nie podrażnia. Dość szybko się wchłania. Nic poza tym specjalnego nie robi, ale niczego więcej się też nie spodziewałam. Spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zwyczajny :/
  • W sumie to nie wiem, jak go ocenić, co napisać :/ Totalny przeciętniak. Wybrałam go z półki ze względu na cenę, no i nie chciałam jakiegoś wyszukanego kremu, aby mnie nie uczulił. Ale ten raczej nie zachwycił mnie. Zużyłam, bo jak już był to czemu nie, ale efektów sumie żadnych. Nie wiem nawet czy moja skóra wokół oczy nie zrobiła się cieńsza i bardziej delikatna. Nie mam zmarszczek, ale skóra pod oczami nie jest jędrna i napięta :/ Dodatkowo pojawiły się przebarwienia (cienie) w wewnetrznych kącikach oczu. ten krem zupełnie sobie z tym nie radzi :/ Potrzebuję czegoś innego..
    Formula tego kremu jest przyjemna, jest lekki, bez zapachowy. Niewielka ilość dość szybko się wchłania, ale jeśli nałożymy nieco więcej, to już zaczyna się "mazać". Opakowanie małe, higieniczne, ale jak to bywa w przypadku tak małych opakowań, wywrotowe, czego nie lubię w kremach w tubkach :/
    No cóż szału nie ma...

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?