Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Zgłoszony przez Odylena

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

• dziwny
  • Krem ten stosuję już dosyć długo. Jest wydajny, tego mu zarzucić nie można. Od jakiś dwóch tygodni jednak skóra przy oczach zaczęła mi się czerwienić i piec. I to nie tylko po użyciu kremu, ale także po dotknięciu jej np. eyelinerem. Po przeczytaniu recenzji niżej chyba znalazłam winowajcę.

Ale co do plusów:
    +nadaje się pod makijaż

-nie nawilża
    -delikatnie "obkleja" skórę
    -zdaje się, że uczula

Podsumowując: nie jest to chyba produkt dla mnie. To jeden z kosmetyków nic nie robiących, więc raczej nie wart inwestować.

Używam tego produktu od: trzech miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić usuahaha za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• Uczula
  • Bardzo wydajny krem-żel. Stosuję go codziennie na noc i na dzień. Nadaje się pod makijaż ze względu na lekką konsystencję. Niestety po pewnym czasie zauważyłam, że po demakijażu oczy mi puchną i łzawią. Obwiniam o to ten krem. Gdy kupiłam inny, problem zniknął. Dlatego nie polecam.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa

Chcesz pochwalić Ciapna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mało wymagających
  • Krem jest dość tani i łatwo dostępny.
    Ma wygodną i ładną tubkę. Aplikator jest mały i precyzyjny przez co możemy wycisnąć odpowiednią ilość kremu.
    Natomiast sam w sobie jest raczej średni.
    Jeżeli ktoś ma cerę normalną i nie używa korektorów albo używa bardzo delikatnych i lekko kryjących korektorów - pewnie ten krem się u nich sprawdzi.
    Natomiast jeżeli ktoś ma cerę suchą / przesuszoną i używa korektorów cięższych, bardziej kryjących - z pewnością nie sprosta wymaganią.
    U mnie sprawdził się średnio. Trochę nawilżał, ale bez czegoś więcej. Takie delikatne nawilżenie.
    Osobiście wolę bardziej treściwe kremy.
    Natomiast za tą cenę - myślę, że nie jest źle.

Używam tego produktu od: kilkunastu dni
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snoopy4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie robi nic
  • Oczekiwałam od niego właściwie tylko nawilżenia. Dla mnie kosmetyk bezużyteczny, pół minuty po aplikacji pod oczami sucho, jakbym posmarowała się wodą...Zero efektu.

PLUSY:
    -nie roluje się, ale to chyba tylko dlatego, że na mojej skórze wyparowuje błyskawicznie
    -cena

MINUSY:
    -nie nawilża ani nie robi nic innego

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić Saovine13 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Delikatnie nawilżający krem. Szukałam czegoś na dzień / noc , nie uczulającego o lekkiej konsystencji. Krem spełnił swoje zadanie. Przede wszystkim nie powoduje alergii co jest dla mnie bardzo ważne, rano nie miałam mgły na oczach. Opuchlizny czy też zaczerwienia, które tak często pojawiało się po innych niedrogich, drogeryjnych produktach.

Ilość zużytych opakowań: pełne opakowanie

Chcesz pochwalić VanillaImpression za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne nawilżenie
  • Tani nawilżający krem, który nie podrażnia. Dość szybko się wchłania. Nic poza tym specjalnego nie robi, ale niczego więcej się też nie spodziewałam. Spełnia swoje zadanie.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić eliwenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo zwyczajny :/
  • W sumie to nie wiem, jak go ocenić, co napisać :/ Totalny przeciętniak. Wybrałam go z półki ze względu na cenę, no i nie chciałam jakiegoś wyszukanego kremu, aby mnie nie uczulił. Ale ten raczej nie zachwycił mnie. Zużyłam, bo jak już był to czemu nie, ale efektów sumie żadnych. Nie wiem nawet czy moja skóra wokół oczy nie zrobiła się cieńsza i bardziej delikatna. Nie mam zmarszczek, ale skóra pod oczami nie jest jędrna i napięta :/ Dodatkowo pojawiły się przebarwienia (cienie) w wewnetrznych kącikach oczu. ten krem zupełnie sobie z tym nie radzi :/ Potrzebuję czegoś innego..
    Formula tego kremu jest przyjemna, jest lekki, bez zapachowy. Niewielka ilość dość szybko się wchłania, ale jeśli nałożymy nieco więcej, to już zaczyna się "mazać". Opakowanie małe, higieniczne, ale jak to bywa w przypadku tak małych opakowań, wywrotowe, czego nie lubię w kremach w tubkach :/
    No cóż szału nie ma...

Używam tego produktu od: 4 m-cy

Chcesz pochwalić pauli25 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie
  • Nie wiem, jak określić swoją skórę wokół oczu. Na pewno, jak u wszystkich jest delikatna. U mnie dodatkowo występują delikatne zmarszczki, ale oczywistym jest, iż samo używanie kremu nie sprawi cudu, zwłaszcza iż czytałam, że te zmarszczki wokół oczu troszeczkę się róznią.

Krem używałam codziennie, czasami nawet i częściej. Kosmetyk jest rzadki i bez zapachu. Oceniam go na 3,5 gwiazdki, bo niczym się nie wyróznił. Nawilża tak sobie i tyle. Ale nie uczula.

Nie wiem, czy go kupię ponownie. Jeszcze nie znalazłam dobrego kremu pod oczy.

Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nawet ok
  • Na ten produkt skusiłam się, bo szukałam pierwszego kremu pod oczy (mam 24 lata) i było dość dużo dobrych opinii na temat tego kremu.

Krem znalazłam w przedziale 30+

+ łatwy do nałożenia - tubka a nie słoiczek
    + szybko się wchłania
    + nie podrażnia, choć przy 1szym zastosowaniu lekko szczypały mnie oczy, ale po 2gim wszystko było w porządku
    + wydajny
    + nie roluje się
    + dobrze współgra z podkładem
    + nie wysusza
    + cena, często na promocji

Nie mam zmarszczek wiec nie mogę powiedzieć, czy ten krem spłyca bruzdy.

- raczej nie zauważyłam

Ilość zużytych opakowań: dopiero zaczęłam

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić AyaBrea za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny nawilżacz
  • Ten produkt zainteresował mnie już jakiś czas temu.Szukałam czegoś nawilżającego okolice oczu dla osób młodych,nic co by było przeciwzmarszczkowe,czy liftingujące.Na opakowaniu nie dostrzegam informacji dla jakiej grupy wiekowej jest dedykowany,więc pewnie taki uniwersalny.
    Jest on w stałym asortymencie Rossmana. Kosztuje ok.8 zł/15 ml. Znajduje się w tubce,co jest bardziej higieniczne niż słoiczek i wygodne,szczególnie,gdy ma się dłuższe paznokcie. Tubeczka umieszczona jest w pudełeczku,z którego ciężko ją wyciągnąć,więc mamy pewność,że nikt go nie macał,bo od razu byłoby widać po kartoniku.
    Ma lekką,dosyć rzadką konsystencję,ale nie strasznie wodnistą. Po nałożeniu skóra pod oczami leciutko się klei,ale nie jest to uciążliwe. Korektor czy podkład nie ważą się na nim. Krem bardzo dobrze nawilża okolice oczu. Przez cały dzień czuć przyjemne nawilżenie.
    Nie podrażnia oczu. Nawet gdy niechący dostanie się trochę do oka. Nie daje efektu tzw. mgły,co jest dla mnie ważne,bo noszę soczewki kontaktowe.

Poza tym jest bez silikonów,bez barwników,parabenów i substancji zapachowych oraz nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

Producent nie wspomina nic o działaniu przecizmarszczkowym produkt. Mówi o nadaniu skórze równomiernego i świeżego wyglądu-można to dwojako interpretować. Ja sądzę,że chodzi raczej o poprawienie kolorytu skóry pod oczmai,zmienijszeniu ewentualnych cienie.Nic takiego nie robi .

Ogółem dla mnie produkt bardzo dobry. Mam dopiero 18 lat,więc nie potrzebuję jeszcze żadnych kremów przeciwzmarszczkowych,a ciężko jest znaleźć krem pod oczy dla młodych osób,który nie ma działania przeciwzmarszczkowego. Dotychczas używałam głównie żelu świetlikowego,a ten produkt nawilża lepiej.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?