Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Zgłoszony przez Odylena

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

• Że niby jakie ma zastosowanie?
  • Nie spodziewałam się po producencie, że dotrzyma obietnic, nie spodziewałam się, że ten 'żel' odmłodzi me powieki o 10 lat, ale jednak czegoś oczekiwałam... Hm, może nawilżenia? A tak, mam tylko wrażenie tracenia kilku chwil na wklepywanie czegoś, bez czego mogę się obejść.

+ cena, dostępność itp.

- nie robi nic;
    - jeśli nałożymy trochę więcej produktu, potrafi się zrolować;
    - nie jest odpowiedni pod makijaż, chyba że naprawdę użyjemy minimalnej ilości kremu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Bardzo słaby produkt, zamiast nawilżenia zafundował mi wysuszenie...

Minusy:
    - nie nawilża
    - wywołuje pieczenie skóry
    - powoduje zaczerwienienia

Plusy:
    +wydajny
    + cena
    + dostępność

Nie polecam

Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Nawilża, nie podrażnia, dobrze się wchłania, ma miłą konsystencję i jest tani. Według mnie jego działanie jest porównywalne z kremem pod oczy z the body shop(z serii różowej z vit. e) który jest 5 razy droższy. Polecam dla osób które nie są zbyt wymagające co do właściwości rozjaśniających cienie pod oczami czy minimalizujących opuchliznę pod oczami bo w tej kwestii raczej jakoś spektakularnie u mnie się nie spisał (a mam zazwyczaj niewielkie cienie pod oczami).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie mniej więcej w połowie

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie super
  • Jest to mój pierwszy krem pod oczy i kupiłam go głównie w celu nawilżenia skóry w tej okolicy. Na jakieś silne przeciwzmarszczkowe specyfiki jeszcze mam czas, teraz chciałam tylko odżywić okolice oczu. I udało się

+ po jakiś dwóch tygodniach stosowania skóra jest wyraźnie odżywiona, ma lepszy koloryt

+ nakładam go na noc i wtedy czuję wielką ulgę. Po całym dniu moje oczy są bardzo zmęczone i po nałożeniu tego kremu czuję się dużo lepiej.

+ma odpowiednią konsystencję, ani nie jest za rzadki ani za gęsty

+wygodna aplikacja

+wydaje się być dość wydajny

+mnie nie uczulił ani nie podrażnił

+ niska cena

+duża dostępność

MINUSÓW BRAK

To dopiero początek mojej przygody z tego typu specyfikami więc kiedyś na pewno sięgnę po coś innego ale na razie zostanę przy tym tanim i niepozornym kremie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snowhiteee za czytelną i pomocną recenzję?
  • LEKKI POD MAKIJAŻ
  • Nie mam ani dużych zmarszczek to też nie mam dużych wymagań.

JAK DLA MNIE
    + nakładam go na powieke górną, dolną jak i pod oczy
    ( podczas wizyty u wizażystki zwrócono mi uwagę, że mam bardzo zadbaną okolice oczu i gładkie powieki )
    + lekki
    + nawilża
    + sprawdza się pod makijaż
    + korektor pod oczy nałożony na ten krem dobrze się trzyma i nie zbiera się w zmarszczkach,
    + baza pod cienie położona na ten krem powoduje jeszcze lepszą przyczepność cieni i lepsze wydobycie ich intensywnego koloru, niż położenie cieni na samą bazę
    + nie powoduje łzawienia
    + tani jak na krem pod oczy
    + wydajny
    + nie podrażnia
    + dostępny w każdym rossmannie

MINUSÓW BRAK

Używam tego produktu od: 3 -4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ermilkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • winowajca podrażnienia oczu
  • Niestety krem który miał być łagodny wywołał spustoszenie w okół moich oczu...
    Zacznę od tego, że po nałożeniu kremu odczuwałam delikatne szczypanie, myślałam ok... działa. Niejednokrotnie odczuwam takie szczypanie po nałożeniu maseczek, ale kończy się bez podrażnień.
    Tak więc codziennie rano sumiennie wklepywałam krem pod oczy... po pewnym czasie skóra stała się bardzo napięta, sucha i czerwona a ja borykałam się ze swędzeniem spojówek. W okolicach kąciku oczu zaczęła mi schodzić skóra i pojawiła się 'skorupka'! Oczy swędziały tak więc odstawiłam krem i ratowałam się maścią z apteki, którą aplikowałam do worka spojówkowego i w okolicach oczu. Wyleczyłam podrażnienie w ciągu 3 dni, ale nie dałam za wygraną. Myślę - upewnię się czy to ten krem. Aplikowałam 2 kolejne dni pod oczy i problem pojawił się na nowo - swędzące oczy, czerwona okolica pod nimi. Tak więc... nigdy więcej...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • słabo nawilża
    konsystencja- nie jest żelowa tylko bardziej w formie emulsji
    wylewa się z opakowania
    ciężko zaaplikować odpowiednią ilość produktu
    po nałożeniu tego kremu przez pewien czas odczuwałam pieczenie

wydajny
    niska cena
    dostępność - każdy Rossmann
    nie roluje się pod makijażem

Moim zdaniem lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Ten krem nie robi kompletnie nic. Zero nawilżenia, zero podrażnienia. Za taką cenę można kupić coś o wiele lepszego, np z Flosleku. Jedynym plusem jest jego wydajność. Nie mogłam go zużyć...
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić mamdwaoka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zdecydowanie nie - u mnie się nie sprawdził.
  • Na plus
    * cena
    * opakowanie

Minus:
    * po zastosowaniu skóra piecze
    * uczucie ściagnięcia
    * nie nawilża
    * potrzebuje troszkę czasu, żeby się wchłonąć

Ilość zużytych opakowań: 1/3 opakowania

Chcesz pochwalić Kittyknave za czytelną i pomocną recenzję?
  • spełnia swoje zadanie
  • Moim skromnym zdaniem ten krem spełnia swoje zadanie.Ładnie nawilża,szybko się wchłania,nie podrażnia oczu,nawet jak dostanie się przez przypadek tam,gdzie nie powinien.Skóra jest miękka i napięta.
    Nie roluje się pod makijażem,ani też skóra się nie świeci po nim.
    Może nie być to odpowiedni produkt do bardzo suchej skóry,natomiast za takie pieniądze do codziennej pielęgnacji warto go włączyć.
    Ogólnie polubiliśmy się z serią Rival de Loop Hydro(żelem na dzień,kremem na noc,no i kremem pod oczy),więc używam,jakby to powiedzieć-kompletu

Pod oczy,jeżeli któraś z Pań chce czegoś bardziej nawilżającego to polecam Pollene Eve "Esencje Młodości 30+" też super kremik i pięknie pachnie.

Aktualnie używam obu na zmianę.

Chcesz pochwalić deface za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij