Powiększ Rossmann, Rival de Loop, Hydro, Augenkonturen Creme - Gel (Nawilżający krem - żel pod oczy)

Zgłoszony przez Odylena

Żel do skóry wokół oczu z ekstraktem z figi kaktusowej. Preparat nawilżający przeznaczony do pielęgnacji wyjątkowo delikatnej skóry w okolicach oczu. Dzięki połączeniu kompleksu nawilżającego z ekstraktem z figi kaktusowej bogatej w aminokwasy, minerały, mikroelementy i witaminy zapewnia długotrwały efekt nawilżenia skóry. Dodatkowo filtry UVA i UVB chronią przed skutkami starzenia spowodowanymi działaniem promieni słonecznych.

Cena: 9,49zł / 15ml

• świetny nawilżacz
  • Ten produkt zainteresował mnie już jakiś czas temu.Szukałam czegoś nawilżającego okolice oczu dla osób młodych,nic co by było przeciwzmarszczkowe,czy liftingujące.Na opakowaniu nie dostrzegam informacji dla jakiej grupy wiekowej jest dedykowany,więc pewnie taki uniwersalny.
    Jest on w stałym asortymencie Rossmana. Kosztuje ok.8 zł/15 ml. Znajduje się w tubce,co jest bardziej higieniczne niż słoiczek i wygodne,szczególnie,gdy ma się dłuższe paznokcie. Tubeczka umieszczona jest w pudełeczku,z którego ciężko ją wyciągnąć,więc mamy pewność,że nikt go nie macał,bo od razu byłoby widać po kartoniku.
    Ma lekką,dosyć rzadką konsystencję,ale nie strasznie wodnistą. Po nałożeniu skóra pod oczami leciutko się klei,ale nie jest to uciążliwe. Korektor czy podkład nie ważą się na nim. Krem bardzo dobrze nawilża okolice oczu. Przez cały dzień czuć przyjemne nawilżenie.
    Nie podrażnia oczu. Nawet gdy niechący dostanie się trochę do oka. Nie daje efektu tzw. mgły,co jest dla mnie ważne,bo noszę soczewki kontaktowe.

Poza tym jest bez silikonów,bez barwników,parabenów i substancji zapachowych oraz nie zawiera substancji pochodzenia zwierzęcego.

Producent nie wspomina nic o działaniu przecizmarszczkowym produkt. Mówi o nadaniu skórze równomiernego i świeżego wyglądu-można to dwojako interpretować. Ja sądzę,że chodzi raczej o poprawienie kolorytu skóry pod oczmai,zmienijszeniu ewentualnych cienie.Nic takiego nie robi .

Ogółem dla mnie produkt bardzo dobry. Mam dopiero 18 lat,więc nie potrzebuję jeszcze żadnych kremów przeciwzmarszczkowych,a ciężko jest znaleźć krem pod oczy dla młodych osób,który nie ma działania przeciwzmarszczkowego. Dotychczas używałam głównie żelu świetlikowego,a ten produkt nawilża lepiej.

Chcesz pochwalić NATALA5214 za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawiodłam się niestety
  • Dorze, że kosztował parę złotych, bo zamiast być kremem pod oczy został kremem do rąk. Nawilża ale bardzo delikatnie, nie powoduje spłycenia zmarszczek, nie likwiduje cieni pod oczami. Nie warty kupienia.

Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić symeonka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Że niby jakie ma zastosowanie?
  • Nie spodziewałam się po producencie, że dotrzyma obietnic, nie spodziewałam się, że ten 'żel' odmłodzi me powieki o 10 lat, ale jednak czegoś oczekiwałam... Hm, może nawilżenia? A tak, mam tylko wrażenie tracenia kilku chwil na wklepywanie czegoś, bez czego mogę się obejść.

+ cena, dostępność itp.

- nie robi nic;
    - jeśli nałożymy trochę więcej produktu, potrafi się zrolować;
    - nie jest odpowiedni pod makijaż, chyba że naprawdę użyjemy minimalnej ilości kremu.

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić summer_overture za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny
  • Bardzo słaby produkt, zamiast nawilżenia zafundował mi wysuszenie...

Minusy:
    - nie nawilża
    - wywołuje pieczenie skóry
    - powoduje zaczerwienienia

Plusy:
    +wydajny
    + cena
    + dostępność

Nie polecam

Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • w porządku
  • Nawilża, nie podrażnia, dobrze się wchłania, ma miłą konsystencję i jest tani. Według mnie jego działanie jest porównywalne z kremem pod oczy z the body shop(z serii różowej z vit. e) który jest 5 razy droższy. Polecam dla osób które nie są zbyt wymagające co do właściwości rozjaśniających cienie pod oczami czy minimalizujących opuchliznę pod oczami bo w tej kwestii raczej jakoś spektakularnie u mnie się nie spisał (a mam zazwyczaj niewielkie cienie pod oczami).

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe i drugie mniej więcej w połowie

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • jak dla mnie super
  • Jest to mój pierwszy krem pod oczy i kupiłam go głównie w celu nawilżenia skóry w tej okolicy. Na jakieś silne przeciwzmarszczkowe specyfiki jeszcze mam czas, teraz chciałam tylko odżywić okolice oczu. I udało się

+ po jakiś dwóch tygodniach stosowania skóra jest wyraźnie odżywiona, ma lepszy koloryt

+ nakładam go na noc i wtedy czuję wielką ulgę. Po całym dniu moje oczy są bardzo zmęczone i po nałożeniu tego kremu czuję się dużo lepiej.

+ma odpowiednią konsystencję, ani nie jest za rzadki ani za gęsty

+wygodna aplikacja

+wydaje się być dość wydajny

+mnie nie uczulił ani nie podrażnił

+ niska cena

+duża dostępność

MINUSÓW BRAK

To dopiero początek mojej przygody z tego typu specyfikami więc kiedyś na pewno sięgnę po coś innego ale na razie zostanę przy tym tanim i niepozornym kremie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić snowhiteee za czytelną i pomocną recenzję?
  • LEKKI POD MAKIJAŻ
  • Nie mam ani dużych zmarszczek to też nie mam dużych wymagań.

JAK DLA MNIE
    + nakładam go na powieke górną, dolną jak i pod oczy
    ( podczas wizyty u wizażystki zwrócono mi uwagę, że mam bardzo zadbaną okolice oczu i gładkie powieki )
    + lekki
    + nawilża
    + sprawdza się pod makijaż
    + korektor pod oczy nałożony na ten krem dobrze się trzyma i nie zbiera się w zmarszczkach,
    + baza pod cienie położona na ten krem powoduje jeszcze lepszą przyczepność cieni i lepsze wydobycie ich intensywnego koloru, niż położenie cieni na samą bazę
    + nie powoduje łzawienia
    + tani jak na krem pod oczy
    + wydajny
    + nie podrażnia
    + dostępny w każdym rossmannie

MINUSÓW BRAK

Używam tego produktu od: 3 -4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 2/3 opakowania 15 ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ermilkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • winowajca podrażnienia oczu
  • Niestety krem który miał być łagodny wywołał spustoszenie w okół moich oczu...
    Zacznę od tego, że po nałożeniu kremu odczuwałam delikatne szczypanie, myślałam ok... działa. Niejednokrotnie odczuwam takie szczypanie po nałożeniu maseczek, ale kończy się bez podrażnień.
    Tak więc codziennie rano sumiennie wklepywałam krem pod oczy... po pewnym czasie skóra stała się bardzo napięta, sucha i czerwona a ja borykałam się ze swędzeniem spojówek. W okolicach kąciku oczu zaczęła mi schodzić skóra i pojawiła się 'skorupka'! Oczy swędziały tak więc odstawiłam krem i ratowałam się maścią z apteki, którą aplikowałam do worka spojówkowego i w okolicach oczu. Wyleczyłam podrażnienie w ciągu 3 dni, ale nie dałam za wygraną. Myślę - upewnię się czy to ten krem. Aplikowałam 2 kolejne dni pod oczy i problem pojawił się na nowo - swędzące oczy, czerwona okolica pod nimi. Tak więc... nigdy więcej...

Używam tego produktu od: 2 tygodnie

Chcesz pochwalić honey90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Słaby
  • słabo nawilża
    konsystencja- nie jest żelowa tylko bardziej w formie emulsji
    wylewa się z opakowania
    ciężko zaaplikować odpowiednią ilość produktu
    po nałożeniu tego kremu przez pewien czas odczuwałam pieczenie

wydajny
    niska cena
    dostępność - każdy Rossmann
    nie roluje się pod makijażem

Moim zdaniem lepiej dołożyć kilka złotych i kupić coś lepszego.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic nie robi
  • Ten krem nie robi kompletnie nic. Zero nawilżenia, zero podrażnienia. Za taką cenę można kupić coś o wiele lepszego, np z Flosleku. Jedynym plusem jest jego wydajność. Nie mogłam go zużyć...
    Nie polecam.

Chcesz pochwalić mamdwaoka za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij