Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Nie nadaje witalności
  • Szampon nie zawiera parabenów i silikonów, co zdecydowało o kupieniu go przeze mnie. Myje ładnie, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, ma ziołowy zapach który utrzyjmuje się na włosach. Nie nadaje jednak witalności, a wręcz wysusza włosy. Jeśli po użyciu go nie zastosowałam odżywki, mogłam pomarzyć o rozczesaniu włosów... Najlepszy dla włosów normalnych, do osłabionych czy zmęczonych raczej bym go nie polecała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i nie!
  • To chyba najgorszy szampon do włosów jaki kiedykolwiek używałam. Produkty z garniera jakoś nieszczególnie się u mnie przyjmują.

Moje włosy są długie, bez żadnych problemów.

Po użyciu tego specyfiku stały się suche, osłabione i cienkie! Strasznie wysuszył skórę głowy co wywołało u mnie łupież, z którym bardzo rzadko mam do czynienia.

Wady:
    -wysusza i podrażnia skórę głowy,
    -wysusza włosy,

-utrudnia rozczesywanie,
    -uczula
    -nie ogranicza przetłuszczania włosów,

-nie dodaje włosom obiecanej witalności, ani blasku
    -dużo mogłabym jeszcze wymieniać, dodając byle jakie opakowanie.

Ogólnie nie sprawdził się na moich włosach kompletnie, chyba już od roku stoi w łązience nie tknięty przez żadnego z domowników.Używam tego produktu od: kupiony około 1,5 roku temu, użyty na 2 mycia.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Carolinee99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Moje włosy bardzo lubią produkty z tej serii, dlatego często po nie sięgam, zmieniając ewentualnie wersje dla urozmaicenia Szampon Siła 5 ziół jest jedną z najnowszych wersji w gamie Ultra Doux, dlatego tym bardziej chętnie po niego sięgnęłam Od razu muszę przyznać, że mnie nie zawiódł

Szampon znajduje się w typowej dla tej serii szamponów butelce wykonanej z półprzezroczystego plastiku o pojemności 250ml lub 400ml. Bez problemu można kontrolować zużycie szamponu. Otwieranie na zatrzask dość ciężko otworzyć mokrymi rękami, a przez zbyt duży otwór łatwo wylać za dużo szamponu :/ Konsystencja jest średnio gęsta, zgodnie z opisem producenta żelowa o delikatnie zielonym zabarwieniu. Bardzo dobrze się pieni i łatwo spłukuje, nie pozostawiając na włosach żadnego filmu. Zapach oczywiście jest ziołowy, ale wbrew pozorom bardzo przyjemny i dość delikatny. Przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. W składzie znajdziemy oczywiście SLES oraz mniej więcej w połowie wyciągi z 5 roślin. Nie zawiera parabenów i silikonów.

Jeśli chodzi o działanie, to szampon robi to co powinien, czyli dobrze myje, nie przesuszając przy tym włosów i nie podrażniając skóry głowy. Dodatkowo ich nie obciąża, a wręcz nadaje objętości. Po myciu włosy są miękkie w dotyku, lekkie i puszyste. Nie zauważyłam żeby wzmacniał włosy, choć w sumie nawet tego nie oczekiwałam. Wydajność jest całkiem niezła, ponieważ dobrze się pieni. Opakowanie 250ml wystarcza mi na ponad 3 tygodnie praktycznie codziennego mycia. Cena również jest bardzo przyjemna, w dodatku bardzo często można spotkać go w promocji. Dostępny w każdej drogerii i markecie

Plusy:

- dobrze oczyszcza
    - nie podrażnia skóry głowy
    - nie wysusza
    - nie obciąża
    - dobrze się pieni
    - zapach
    - wydajność
    - cena
    - dostępność

Minusy:

- nie wzmacnia
    - opakowanie

Podsumowując: Bardzo przyjemny szampon do codziennego stosowania, który robi to co powinien, nie szkodząc przy tym włosom i skórze głowy. Nie wymagałam od niego zbyt wiele, dlatego jestem zadowolona

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny.
  • Mam mieszane uczucia co do tego szamponu. Do zakupu skłoniły mnie napisy producenta na opakowaniu. Opis jak to ten szampon będzie cudowny i co on nie robi z włosami Jednak to bujda na kółkach. Nie wymagam od szamponu, żeby odżywiał, ale ma też nie szkodzić. A ten szkodził. Bez odżywki nie miałabym szans rozczesać włosów a czasem i z odżywką bywało ciężko. Plątał włosy, były szorstkie w dotyku. Plusem jest piękny zapach, który utrzymywał się nawet do kilku godzin po myciu włosów. Lubię markę Garnier, ale jak widać ma też swoje buble niestety. A szampon wcale nie był tani. Niestety, na jednej randce tym szamponem się zakończy

Chcesz pochwalić Jeannee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza włosy, ale skórę głowy już gorzej
  • Używam kompletu szampon+odżywka.
    Od szamponu nie wymagam wiele. Przede wszystkim ma dobrze myć włosy i skórę głowy oraz nie szkodzić, czyli nie plątać włosów i ich nie wysuszać. Przy okazji dobrze by było, gdyby ładnie pachniał i dobrze się pienił. Czy szampon "Siła 5 roślin" spełnia te wymagania? Prawie.

Plusy:
    - dobrze myje włosy, po umyciu są świeże i sypkie, troszkę matowe przed suszeniem, ale po wysuszeniu pięknie błyszczą;
    - nie plącze włosów, dzięki czemu mniej wypada mi włosów po umyciu, czego nie osiągnął jeszcze żaden szampon
    - bardzo dobrze się pieni, szczególnie przy drugim myciu (mam długie włosy, zawsze myję je 2 razy);
    - bardzo przyjemny zapach, świeży a jednocześnie energetyzujący, bardzo go lubię.

Minusy:
    - mam wrażenie, że o ile szampon dobrze myje włosy, o tyle nie do końca oczyszcza skórę głowy. Zazwyczaj myłam głowę co 6-7 dni (tak ją przyzwyczaiłam), przy szamponie Garniera myję co 5-6 dni, ale wcale nie dlatego, że włosy wyglądają nieświeżo, tylko dlatego, że skóra głowy zaczyna swędzieć...

Dlatego zaznaczyłam, że nie wiem, czy szampon kupię ponownie, bo chyba potrzebuję silniejszego oczyszczenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bel e Muir za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • mój faworyt z serii ultra doux, a miałam już wszystkie z tej serii
    -delikatnie pachnie, ziołowo
    -dobrze się pieni i jest wydajny
    -oczyszcza włosy, są po nim śliskie i aż trzeszczą z radości
    -troszkę wysusza, ale tak ma kazdy szampon bez silikonów-jednak mniej niż inne szampony typowo oczyszczajace, chociażby te z Barwy
    -nie przyspeisza przetłuszczania
    -łatwo się spłukuje i włosy nie wymagają ponownego mycia, jak w przypadku innych szamponów.
    -szeroko dostępny, jest w kazdej drogerii i supermarkecie

Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nie spodobał mi się, na moich włosach było po nim po prostu siano, przetłuściły się u nasady po jednym dniu, a od umycia wyglądały po prostu na nieświeże, były oklapnięte nie dało się ich rozczesać. No po prostu zupełnie na nie!

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczacz
  • Najwiekszą zaletą tego szamponu sa wg mnie jego właściwości oczyszczające. Dodatkowo na opakowaniu jest info o braku parabenów i silikonów. Nie wiem jak z tymi pierwszymi, ale drugich chyba faktycznie nie ma, bo włosy- choć dobrze umyte, są szorstkie, dosyc trudno jej rozczesać i muszę stosować odżywkę. Szampon ponado ładnie pachnie- a za nim włosy, jest wydajny, swietnie sie pieni (ja lubię mówiąc szczerze, lecz wiem, ze to dla "uswiadomionych składowo" akurat wada). Nie uczulił, nie wywołał łupieżu. Dobry produkt po prostu.

Używam tego produktu od: przez 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić komyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon sprawdził się w 100% na moich suchych włosach.
    Nie miałam żadnych problemów z ich rozczesaniem po umyciu, włosy były mięciutkie i pięknie pachniały.
    W trakcie mycia miałam wrażenie, że szampon super wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia i brudy. Włosy po umyciu są takie rześkie i czyściutkie, do tego ten wspaniały, świeży zapach.

Wielki minus za zakrętkę, czasem ciężko go otworzyć ale z moich obserwacji wynika że wszystkie szampony z tej serii tak mają.Używam tego produktu od: używałam pół roku temu - aktualnie nie używamIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, niee !
  • Kupilam go ze wzgledu na moje wypadajace, zniszczone wlosy. Mimo ogromnej ilosci "ziol", nie pomogl wogole. Za to nabylam tylko lupiec, przesuszyl mi wlosy, tak ze az sie puszyly. Zapach jest kiepski. Jedyny plus ale przy jego znikomych wlasciwosciach raczej nieitostny to pojemnosc i cena. Opakowanie 300ml kupilam za 6,99. Ale napewno juz do niego nie wroce.

Chcesz pochwalić anuleczkaaa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczulił!
  • Miałam sentyment do szamponów Utra Doux z dzieciństwa, ale to co zrobił szampon 5 ziół z moją głową było bardzo nieprzyjemne.

+ piękny ziołowy zapach
    + dobrze sią pieni
    + normalna cena

- po kilku użyciach bardzo swędziała mnie skóra głowy
    - nie sprawdzał się bez odżywki

Wielka szkoda , bo stosowałam wcześniej Lipę i wszytsko było ok.

Używam tego produktu od: używałam kilka razy latem
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Od jakiegoś czasu nie mieszkam w Polsce i niestety pokończyły mi się zapasy moich ulubionych polskich szamponów. Musiałam kupić jakiś zamiennik. Naczytałam się o najnowszej wersji szamponu z rozmarynem tej firmy i wyruszyłam na poszukiwanie. Niestety serii "Sekrety Prowansji" tutaj brak. Musiałam coś kupić i padło na tę wersję- "Siła 5 roślin", który w opiniach innych podobno jest genialny.

Ten szampon zwyczajnie jest kiepski. Nie wiem skąd te wszystkie dobre opinie. Znam o wiele tańsze i zdecydowanie lepsze.

Plusy:

+ładne, kolorowe opakowanie,

+przyjemny zapach werbeny i zielonej herbaty,

+konsystencja gęsta, żelowa,

+dobrze oczyszcza włosy.

Minusy:

-podrażnia skórę głowy, już po drugim użyciu niemiłosiernie swędziała,

-pieni się jak szalony, już wydaje się, że włosy są spłukane a jeszcze gdzieś pojawia się piana,

-cena do jakości nie adekwatna,

-mało wydajny,

-opakowanie ładne ale nie praktyczne, trzeba uważać, by nie wycisnąć jednorazowo pół butelki przez zbyt duży otwór,

-nie ogranicza przetłuszczania włosów,

-nie da rady stosować go bez odżywki,

-strasznie plącze włosy,

-chemiczny skład daje wiele do życzenia,

-wysusza skórę głowy i włosy,

-mam wrażenie, że wzmaga wypadanie włosów.

Narażę się pewnie wielbicielkom szamponów tej firmy, ale uważam, że to takie byle co w ładnym, kolorowym opakowaniu.

Mój szampon nie służy już do mycia włosów ale jako środek do czyszczenia podłogi i glazury. Na głowę nie mam odwagi już go nałożyć.

Używam tego produktu od: od trzech tygodni

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • kupiłam bo był w przecenie i na moich włosach działą całkiem ok
    zalety:
    -ładny zapach
    -włosy są miękkie, ładnie sie układają
    - nie plącze włosów ani nie podrażnia skóry
    -dobrze się pieni i łatwo spułkuje
    - włosy nie przetłuszczają się tak szybko
    wady:
    -właściwie nie ma, ale też nie widze w tym szamponie rewelacji po prostu jest dobry.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Chcesz pochwalić alka893 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon oczyszczajacy bez silikonow
  • Uzywam go raz w tygodniu, zeby oczyscic wlosy z "resztek" i silikonow. W dzialanie 5 roslin nie wierze, grunt, ze nie szkodzi.

+ bardzo dobrze sie pieni (jak to SLES)
    + zapach tez dobry
    + oczyszcza
    + wydajny

- to otwarcie doprowadza mnie czasem do pasji

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić Kuchii za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Przeważnie nie przywiązuje się do szamponów i ciągle próbuję nowych, jednak z tym stało się inaczej i z przyjemnością używam go za każdym razem.
    Nie powoduje on łupieżu ani nie obciąża włosów. Włosy przez cały dzień wyglądają świeżo i wieczorem nie są przetłuszczone. Bardzo spodobał mi się zapach tego szamponu, szczególnie teraz - latem. Lubię to uczucie orzeźwienia i świeżości o poranku.
    Odnośnie konsystencji - jest gęsta, nie przelewa się między palcami. Szampon bardzo dobrze się pieni i nie potrzebujemy dużej ilości aby umyć włosy. A co za tym idzie jest wydajny. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem nałożonej wcześniej na włosy nafty z żółtkiem czy olejku.

Plusy:
    + utrzymuje włosy w dobrej kondycji
    + niska cena
    + dostępność
    + konsystencja
    + dobrze oczyszcza
    + cudowny, świeży zapach!
    + nie podrażnia skóry głowy
    + nie obciąża włosów

Minusy:
    - jedyne do czego chce się przyczepić to niewygodne otwieranie buteleczki przy każdym użyciu

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić tabagisme za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam go zupełnie przypadkiem w supermarkecie. Szukałam taniego szamponu, który nie zrobi moim włosom krzywdy. Włosy mam delikatne, kręcone, suche.
    Szampon:
    +fajnie się pieni
    +oczyszcza
    +ładnie pachnie
    +całkiem dobry skład

-po umyciu włosy są w dotyku takie tępe jakby suche, obciążone. i tak używam odżywki, ale to co robi ten szampon z włosami nie do końca mi się podoba.

Wykorzystałam do końca, ale wróciłam do pantene.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić cosmetic za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 17 raz(y)
  • wolę wersję "drożdze i granat"
  • Normalnie używam Ultra Doux w wersji z drożdżami i granatem, ale tym razem dla odmiany skusiłam się na "5 roślin", bo był w promocji i spodobał mi się jego świeży, cytrusowy zapach. Oba szampony myją właściwie tak samo, zresztą skład mają też dość podobny. Jednak wolę poprzednika – ponieważ przy obecnym mam wrażenie, że włosy szybciej zaczynają wyglądać na nieświeże i… zmęczone, co jest o tyle dziwne, że ten właśnie szampon ma owemu zmęczeniu zapobiegać. Ponadto, początkowo wydawał mi się nieco lepki (to wrażenie było najsilniejsze przy pierwszym użyciu, z czasem na szczęście coraz mniej doskwierała mi ta lepkość, aż w końcu przestałam ją wyczuwać – może to przyzwyczajenie).

Podsumowując, to po prostu zwyczajny szampon bez jakichś ekstra właściwości – ogólnie nie jest zły, nie powoduje znienawidzonego przeze mnie klapnięcia włosów, doskonale się pieni, przyjemnie pachnie, wydajność w normie. Skoro jednak znam bardzo podobny produkt, który świeżość na głowie utrzymuje dłużej, to wolę tamten

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekkie rozczarowanie
  • Zakupiłam szampon ze względu na skład. Myślałam, że składniki ziołowe zdziałają cuda na mojej głowie. Włosy nie puszyły się, względnie się układały, jednak strasznie swędziała głowa, a do tego zaczęły wypadać włosy. Być może właśnie któryś ze składników mnie w jakiś sposób uczulił.

Bez rewelacji, ale też bez tragedii. Niestety nie dla mnie.

Chcesz pochwalić Kinga_im za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon bardzo miło mnie zaskoczył Do tej pory używałam z tej serii szamponu z drożdżami i owocem granatu, wydawał mi się dobry ale za każdym razem musiałam stosować również odżywkę, gdyż włosy wydawały mi się nieco wysuszone - ale jak dotąd był to dla mnie standardowy problem po użyciu różnych szamponów. Przy tym szamponie nie zauważam tego problemu, wydaje mi się bardziej "mięsisty", tak jakby zawierał w sobie od razu odżywkę, ale nie obciąża i nie przetłuszcza włosów jak robiła to większość odżywek (lub szamponów z odżywkami) których używałam. Jeśli chodzi o świeżość włosów, to w moim przypadku przetłuszczają się standardowo, tym czy innym szamponem muszę myć co dwa dni i raczej nic tego nie zmieni

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZNALAZŁAM SZAMPON DLA MNIE !
  • Wielkich problemow z włosami nie mam. Nie farbuje, rzadko prostuje, nie suszę.

Ale zawsze były takie zwyczajne. Nie miały połysku, były matowe, nie za bardzo miłe w dotyku.

Po tym szamponie widzę blask, włosy są miłe w dotyku, lekkie, nieobciążone.

Odkąd pierwszy raz użyłam tego szamponu, nie sięgam po inny! Jest świetny i bardzo wydajny

Polecam stosowanie razem z odżywką

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić azizi12 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie, super
  • Dla moich włosów szampony z te serii są doskonałe, żadnych minusów.
    - piękny zapach
    - dobrze się pieni i myje
    - nie plącze włosów, łatwo je rozczesać
    - włosy są miękkie i błyszczące
    - łatwo ułożyć fryzurkę
    - konsystencja ok
    - wydajny
    - o dziwo w moim opakowaniu lekko chodziło zamknięcie
    - cena i dostępność

Ilość zużytych opakowań: jedno 250 ml

Chcesz pochwalić Marisoll za czytelną i pomocną recenzję?
  • niestety nie dla mnie
  • nie rozumiem czasem szamponów od Garniera niektóre są rewelacyjne a inne to po prostu porażka, właśnie opisuję porażkę:
    na początku wydawało mi się że jest w porządku. Niestety, ale po kilku użyciach zauważyłam że moje włosy robią się po nim "niefajne" takie sianowate, nie za bardzo chcą się układać, skóra głowy mnie trochę swędzi, zapach też mi się nie podoba, oczywiście o nadawaniu jakiegoś połysku czy nawilżeniu nie może być mowy
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze i ostatnie

Chcesz pochwalić paris232323 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwyczajny szampon
  • + przepiękny świeży zapach, wyróżniający się spośród innych szamponowych zapachów
    + dobrze się pieni
    + dobrze oczyszcza

- nie zmniejsza przetłuszczania się włosów
    - nie dodaje włosom obiecanej witalności
    - nie dodaje włosom blasku

Ilość zużytych opakowań: jedno duże 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić ayame86 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry)
  • Ostatnio jestem wierna szamponom Ultra Doux, znakomicie działają na moje włosy Po wykończeniu wersji z rozmarynem, podczas zakupów w Leclercu sięgnęłam po ten Szampon jest bardzo przyjemny w uzytkowaniu- gęsta, przeźroczysta konsystencja nie przelewa się między palcami. Zapach ładny- świeży, cytrynowy. Dobrze się pieni, mycie nim to sama radość No i świetnie działa na włosy- łatwo się rozczesują ( używam w duecie z odżywką), nie obciąża ich, wyraźnie wzmacnia ( moja fryzjerka zauważyła wzmocnienie włosów). Po wysuszeniu i wymodelowaniu fryzura jest gładka, lśniąca, puszysta ( ale nie jest to siano na głowie), włosy są lekkie i nie obciążone. Miękkie w dotyku Dość długo utrzymują świeżość- u mnie praktycznie jeszcze na 3 dzień od umycia wyglądają dobrze ( moze to zasługa kwasu salicylowego?). Jedyny minus- jak w przypadku wszystkich Ultra Doux- to zamknięcie. Klapka jest zatrzaśnięta tak mocno, że złamałam sobie paznokieć przy próbie jej otwarcia. Od tamtej pory szampon stoi w łazience półotwarty

Chcesz pochwalić czerwonapoziomka za czytelną i pomocną recenzję?
  • lubię ten szampon
  • Przeglądając szampon zauważyłam ten i uświadomiłam sobie,że jeszcze nie wystawiłam mu recenzji ,miałam go dość dawno rok temu ,podczas wakacji był wtedy nowością i był na promocji,kupiłam go razem z mamą na wakacje na Maderze
    polubiłam ten szampon,jednak nie jest moim ulubionym

plusy :
    - ładnie pachnie,taki naturalny,ziołowy zapach
    - wydajny
    - dobrze myje
    - nie plącze
    - nie podrażnia
    - cena + dostępność
    - włosy wyglądały zdrowo,takie lśniące

minusy :
    - czasem włosy miałam po nim szorstkie ,ale to były wakacje więc słońce,słona woda morska,nurkowanie,pływanie wiatr a głupia nie wzięłam odżywki
    - niewygodnie się otwiera

Używam tego produktu od: rok temu

Chcesz pochwalić RoseCharlotte za czytelną i pomocną recenzję?