Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Oczyszczenie i świeżość.
  • Obecnie zużywam już drugą butelkę szamponu Ultra Doux - Siła 5 roślin, a to jest samo w sobie już jakąś rekomendacją. Dlaczego? Ano dlatego, że bubla dwa razy bym nie zakupiła. Szampon na moich włosach się sprawdza.

* Mam włosy do połowy pleców, farbowane i falowane, lekko przesuszone na końcach. Nie mam wielkich problemów z przetłuszczaniem, nie myję włosów codzienne. Nie myję nawet co dwa dni. Od szamponu oczekuję właśnie, że dobrze oczyści włosy i skórę głowy, tak abym nie musiała po niego sięgać codziennie, bo wyznaję zasadę, że "częste mycie skraca życie". Na tym polu Ultra Doux absolutnie się sprawdza, świetnie oczyszcza, nadaje włosom świeżość i ładny wygląd. Ponadto fryzura jest błyszcząca i sypka.
    * Szampon nie jest przesadnie lejący, ma zieloną barwę i dobrze się pieni. Nie ma problemów ze spłukiwaniem.
    * Świetnie pachnie! Nuty ziołowe są oprócz cytrusowych moimi ulubionymi i tutaj są one wyraźne, mocne i czyste, bez zbędnego perfumowania i drogerii.
    * Nie podrażnił skóry mojej głowy i nie wywołał łupieżu.
    * Do czego mogłabym się przyczepić to do tego, że może lekko przesuszać. Jest w moim odczuciu lekko agresywny w tym swoim oczyszczaniu i na dłuższą metę może sprawiać kłopoty. W moim przypadku sprawdza się dobra odżywka.
    * Plącze moje długie włosy. Po pierwszym użyciu chciałam go za to skreślić od razu, ale jakoś z każdym kolejnym jest to mniej uciążliwe. W tym przypadku to ponownie zasługa odżywki.
    * Szampon nie jest wydajny, starczył mi na jakieś 5-6 myć.
    * Opakowanie jest ładne i skromne, ale ciut ciężko otwiera się klapkę, mokrymi dłońmi może to byś spory problem. Ponadto miałam kłopot z wydobyciem resztki szamponu, po odkręceniu zakrętki reszta płynu utknęła mi w szyjce butelki.
    * Nie jest drogi, duże opakowanie można dostać w Rosmannie już za 10 złotych.

Ogólnie polecam. Do solidnego oczyszczenia się nadaje, utrzymuje świeżość włosów i wspaniale pachnie.

Używam tego produktu od: Prawie 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Prawie dwa.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 1 raz(y)
  • lubie,lubie.... bardzo dobry
  • Zawsze szukalam w szamponach nawilzenia i odzywienia. W tym wypadku był kupiony wylacznie do zmywania olejow lub po 2-3 dniowych eskapadach, gdzie naprawde z braku czasu nie bylo kiedy umyc włosow. Chetnie go zabieram ze soba,bo to porzadny zmywac,mega odswiezacz,włosy są sypkie i błyszczace. W moich wysoko porowatych włosach to rzadkosc aby bezsilikonowy szampon byl jednoczesnie i łagodny i nie traktował wlosow zbyt ostro np.mocnym wysuszeniem,a nastepnie skrętem jaby był to 'suchy wiór'.
    Ten wydaje mi sie na stałe zagosci w łazience. Za swiezy zapach,za miekkie i sypkie włosy,za połysk, za ziola w skladzie. Za to,ze jest naprawde delikatny.Nie sadziłam ,ze sredniopólkowy Garnier tak potrafi zadbac o tak wymagające włosy. Polecam nawet kedziorkom trudnymi do ujarzmienia włosow jak moje.
    Srednio wydajny,ale nie gniewam sie. Zaplacilam w rossmanie 6,99 za duuuuuze 400 ml opakowanie.

Używam tego produktu od: od marzec (3m-ce)
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze ( jeszcze zostalo ponad pol)

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon jest wart polecenia

Zalety;
    - ładny zapach
    - konsystencja idealna
    - mała ' plama ' szamponu wystarczy na umycie całych włosów
    - nie przesusza włosów
    - łatwo dostępny
    - niska cena
    - widać ile zotało produktu, dzięki przezroczystemu opakowaniu

Wad brak :P

Polacam każdemu !

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Aniaaa98 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem, całkiem
  • Moim zdaniem głównym zadaniem szamponu jest mycie włosów. Nawilżenie, wygładzenie i pielęgnacja jest rolą odżywek, masek i innych tego typu specyfików.

Plusy:
    wydajny, fajnie się pieni, tani, ładnie pachnie, włosy są po nim dobrze umyte

Minusy:
    mam wrażenie,że pomimo nałożenia odzywki, włosy są... matowe

Chcesz pochwalić poprawna za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobrze oczyszcza
  • Szampon ma myć, a nie pielęgnować!
    Od pielęgnacji mamy wszelkiego rodzaju odżywki, maski, sera, mleczka i tym podobne rzeczy.
    W związku z tym w ogóle nie powinno się zwracać uwagi na wszelkiego rodzaju zapewnienia producenta dotyczące cudów, które dany delikwent powinien spełniać, bo nie na tym polega jego rola.

Szampon ma dobrze oczyścić skórę głowy i włosy, jednocześnie nie robiąc im krzywdy. Wiele szamponów ma tendencje do przesuszania włosów, w czym również i ten się sprawdził.
    Włosy bardzo dobrze wymyte, ale niestety delikatnie przesuszone. To go dyskwalifikuje na starcie. Moje włosy same w sobie są suche, więc dodatkowa dawka wysuszenia nieznacznie je dobiła. Ten Garnier sprawdziłby się idealnie, gdyby był stosowany od czasu do czasu, w celu dogłębnego oczyszczenia włosów, a w między czasie warto wtedy by było zainwestować w coś łagodniejszego.

Nie obciążał włosów, nie wywołał u mnie łupieżu, ładnie pachniał, niestety mało wydajny, świetnie się pienił, łatwo spłukiwał, przyjemnie pachniał, tani, łatwo dostępny.

PODSUMOWUJĄC: Polecałabym tym z Was, które mają problemy z przetłuszczającymi się włosami.

Używam tego produktu od: miesiąc ( włosy myję średnio co 3 dni )

Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie nadaje witalności
  • Szampon nie zawiera parabenów i silikonów, co zdecydowało o kupieniu go przeze mnie. Myje ładnie, nie pozostawia żadnej tłustej warstwy, ma ziołowy zapach który utrzyjmuje się na włosach. Nie nadaje jednak witalności, a wręcz wysusza włosy. Jeśli po użyciu go nie zastosowałam odżywki, mogłam pomarzyć o rozczesaniu włosów... Najlepszy dla włosów normalnych, do osłabionych czy zmęczonych raczej bym go nie polecała.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Nestle_CornFlakes za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie i nie!
  • To chyba najgorszy szampon do włosów jaki kiedykolwiek używałam. Produkty z garniera jakoś nieszczególnie się u mnie przyjmują.

Moje włosy są długie, bez żadnych problemów.

Po użyciu tego specyfiku stały się suche, osłabione i cienkie! Strasznie wysuszył skórę głowy co wywołało u mnie łupież, z którym bardzo rzadko mam do czynienia.

Wady:
    -wysusza i podrażnia skórę głowy,
    -wysusza włosy,

-utrudnia rozczesywanie,
    -uczula
    -nie ogranicza przetłuszczania włosów,

-nie dodaje włosom obiecanej witalności, ani blasku
    -dużo mogłabym jeszcze wymieniać, dodając byle jakie opakowanie.

Ogólnie nie sprawdził się na moich włosach kompletnie, chyba już od roku stoi w łązience nie tknięty przez żadnego z domowników.Używam tego produktu od: kupiony około 1,5 roku temu, użyty na 2 mycia.Ilość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Carolinee99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Moje włosy bardzo lubią produkty z tej serii, dlatego często po nie sięgam, zmieniając ewentualnie wersje dla urozmaicenia Szampon Siła 5 ziół jest jedną z najnowszych wersji w gamie Ultra Doux, dlatego tym bardziej chętnie po niego sięgnęłam Od razu muszę przyznać, że mnie nie zawiódł

Szampon znajduje się w typowej dla tej serii szamponów butelce wykonanej z półprzezroczystego plastiku o pojemności 250ml lub 400ml. Bez problemu można kontrolować zużycie szamponu. Otwieranie na zatrzask dość ciężko otworzyć mokrymi rękami, a przez zbyt duży otwór łatwo wylać za dużo szamponu :/ Konsystencja jest średnio gęsta, zgodnie z opisem producenta żelowa o delikatnie zielonym zabarwieniu. Bardzo dobrze się pieni i łatwo spłukuje, nie pozostawiając na włosach żadnego filmu. Zapach oczywiście jest ziołowy, ale wbrew pozorom bardzo przyjemny i dość delikatny. Przez jakiś czas utrzymuje się na włosach. W składzie znajdziemy oczywiście SLES oraz mniej więcej w połowie wyciągi z 5 roślin. Nie zawiera parabenów i silikonów.

Jeśli chodzi o działanie, to szampon robi to co powinien, czyli dobrze myje, nie przesuszając przy tym włosów i nie podrażniając skóry głowy. Dodatkowo ich nie obciąża, a wręcz nadaje objętości. Po myciu włosy są miękkie w dotyku, lekkie i puszyste. Nie zauważyłam żeby wzmacniał włosy, choć w sumie nawet tego nie oczekiwałam. Wydajność jest całkiem niezła, ponieważ dobrze się pieni. Opakowanie 250ml wystarcza mi na ponad 3 tygodnie praktycznie codziennego mycia. Cena również jest bardzo przyjemna, w dodatku bardzo często można spotkać go w promocji. Dostępny w każdej drogerii i markecie

Plusy:

- dobrze oczyszcza
    - nie podrażnia skóry głowy
    - nie wysusza
    - nie obciąża
    - dobrze się pieni
    - zapach
    - wydajność
    - cena
    - dostępność

Minusy:

- nie wzmacnia
    - opakowanie

Podsumowując: Bardzo przyjemny szampon do codziennego stosowania, który robi to co powinien, nie szkodząc przy tym włosom i skórze głowy. Nie wymagałam od niego zbyt wiele, dlatego jestem zadowolona

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1.

Chcesz pochwalić InfallibleLifestyle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny.
  • Mam mieszane uczucia co do tego szamponu. Do zakupu skłoniły mnie napisy producenta na opakowaniu. Opis jak to ten szampon będzie cudowny i co on nie robi z włosami Jednak to bujda na kółkach. Nie wymagam od szamponu, żeby odżywiał, ale ma też nie szkodzić. A ten szkodził. Bez odżywki nie miałabym szans rozczesać włosów a czasem i z odżywką bywało ciężko. Plątał włosy, były szorstkie w dotyku. Plusem jest piękny zapach, który utrzymywał się nawet do kilku godzin po myciu włosów. Lubię markę Garnier, ale jak widać ma też swoje buble niestety. A szampon wcale nie był tani. Niestety, na jednej randce tym szamponem się zakończy

Chcesz pochwalić Jeannee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobrze oczyszcza włosy, ale skórę głowy już gorzej
  • Używam kompletu szampon+odżywka.
    Od szamponu nie wymagam wiele. Przede wszystkim ma dobrze myć włosy i skórę głowy oraz nie szkodzić, czyli nie plątać włosów i ich nie wysuszać. Przy okazji dobrze by było, gdyby ładnie pachniał i dobrze się pienił. Czy szampon "Siła 5 roślin" spełnia te wymagania? Prawie.

Plusy:
    - dobrze myje włosy, po umyciu są świeże i sypkie, troszkę matowe przed suszeniem, ale po wysuszeniu pięknie błyszczą;
    - nie plącze włosów, dzięki czemu mniej wypada mi włosów po umyciu, czego nie osiągnął jeszcze żaden szampon
    - bardzo dobrze się pieni, szczególnie przy drugim myciu (mam długie włosy, zawsze myję je 2 razy);
    - bardzo przyjemny zapach, świeży a jednocześnie energetyzujący, bardzo go lubię.

Minusy:
    - mam wrażenie, że o ile szampon dobrze myje włosy, o tyle nie do końca oczyszcza skórę głowy. Zazwyczaj myłam głowę co 6-7 dni (tak ją przyzwyczaiłam), przy szamponie Garniera myję co 5-6 dni, ale wcale nie dlatego, że włosy wyglądają nieświeżo, tylko dlatego, że skóra głowy zaczyna swędzieć...

Dlatego zaznaczyłam, że nie wiem, czy szampon kupię ponownie, bo chyba potrzebuję silniejszego oczyszczenia.

Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Bel e Muir za czytelną i pomocną recenzję?
  • świetny
  • mój faworyt z serii ultra doux, a miałam już wszystkie z tej serii
    -delikatnie pachnie, ziołowo
    -dobrze się pieni i jest wydajny
    -oczyszcza włosy, są po nim śliskie i aż trzeszczą z radości
    -troszkę wysusza, ale tak ma kazdy szampon bez silikonów-jednak mniej niż inne szampony typowo oczyszczajace, chociażby te z Barwy
    -nie przyspeisza przetłuszczania
    -łatwo się spłukuje i włosy nie wymagają ponownego mycia, jak w przypadku innych szamponów.
    -szeroko dostępny, jest w kazdej drogerii i supermarkecie

Ilość zużytych opakowań: 1. w trakcie

Chcesz pochwalić Ms.Torres za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Nie spodobał mi się, na moich włosach było po nim po prostu siano, przetłuściły się u nasady po jednym dniu, a od umycia wyglądały po prostu na nieświeże, były oklapnięte nie dało się ich rozczesać. No po prostu zupełnie na nie!

Ilość zużytych opakowań: jedno nie całe

Chcesz pochwalić darka21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczacz
  • Najwiekszą zaletą tego szamponu sa wg mnie jego właściwości oczyszczające. Dodatkowo na opakowaniu jest info o braku parabenów i silikonów. Nie wiem jak z tymi pierwszymi, ale drugich chyba faktycznie nie ma, bo włosy- choć dobrze umyte, są szorstkie, dosyc trudno jej rozczesać i muszę stosować odżywkę. Szampon ponado ładnie pachnie- a za nim włosy, jest wydajny, swietnie sie pieni (ja lubię mówiąc szczerze, lecz wiem, ze to dla "uswiadomionych składowo" akurat wada). Nie uczulił, nie wywołał łupieżu. Dobry produkt po prostu.

Używam tego produktu od: przez 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić komyszka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon sprawdził się w 100% na moich suchych włosach.
    Nie miałam żadnych problemów z ich rozczesaniem po umyciu, włosy były mięciutkie i pięknie pachniały.
    W trakcie mycia miałam wrażenie, że szampon super wypłukuje wszelkie zanieczyszczenia i brudy. Włosy po umyciu są takie rześkie i czyściutkie, do tego ten wspaniały, świeży zapach.

Wielki minus za zakrętkę, czasem ciężko go otworzyć ale z moich obserwacji wynika że wszystkie szampony z tej serii tak mają.Używam tego produktu od: używałam pół roku temu - aktualnie nie używamIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić elciag za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie, nie, niee !
  • Kupilam go ze wzgledu na moje wypadajace, zniszczone wlosy. Mimo ogromnej ilosci "ziol", nie pomogl wogole. Za to nabylam tylko lupiec, przesuszyl mi wlosy, tak ze az sie puszyly. Zapach jest kiepski. Jedyny plus ale przy jego znikomych wlasciwosciach raczej nieitostny to pojemnosc i cena. Opakowanie 300ml kupilam za 6,99. Ale napewno juz do niego nie wroce.

Chcesz pochwalić anuleczkaaa90 za czytelną i pomocną recenzję?
  • uczulił!
  • Miałam sentyment do szamponów Utra Doux z dzieciństwa, ale to co zrobił szampon 5 ziół z moją głową było bardzo nieprzyjemne.

+ piękny ziołowy zapach
    + dobrze sią pieni
    + normalna cena

- po kilku użyciach bardzo swędziała mnie skóra głowy
    - nie sprawdzał się bez odżywki

Wielka szkoda , bo stosowałam wcześniej Lipę i wszytsko było ok.

Używam tego produktu od: używałam kilka razy latem
    Ilość zużytych opakowań: niecałe 1 opakowanie

Chcesz pochwalić thecla za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Od jakiegoś czasu nie mieszkam w Polsce i niestety pokończyły mi się zapasy moich ulubionych polskich szamponów. Musiałam kupić jakiś zamiennik. Naczytałam się o najnowszej wersji szamponu z rozmarynem tej firmy i wyruszyłam na poszukiwanie. Niestety serii "Sekrety Prowansji" tutaj brak. Musiałam coś kupić i padło na tę wersję- "Siła 5 roślin", który w opiniach innych podobno jest genialny.

Ten szampon zwyczajnie jest kiepski. Nie wiem skąd te wszystkie dobre opinie. Znam o wiele tańsze i zdecydowanie lepsze.

Plusy:

+ładne, kolorowe opakowanie,

+przyjemny zapach werbeny i zielonej herbaty,

+konsystencja gęsta, żelowa,

+dobrze oczyszcza włosy.

Minusy:

-podrażnia skórę głowy, już po drugim użyciu niemiłosiernie swędziała,

-pieni się jak szalony, już wydaje się, że włosy są spłukane a jeszcze gdzieś pojawia się piana,

-cena do jakości nie adekwatna,

-mało wydajny,

-opakowanie ładne ale nie praktyczne, trzeba uważać, by nie wycisnąć jednorazowo pół butelki przez zbyt duży otwór,

-nie ogranicza przetłuszczania włosów,

-nie da rady stosować go bez odżywki,

-strasznie plącze włosy,

-chemiczny skład daje wiele do życzenia,

-wysusza skórę głowy i włosy,

-mam wrażenie, że wzmaga wypadanie włosów.

Narażę się pewnie wielbicielkom szamponów tej firmy, ale uważam, że to takie byle co w ładnym, kolorowym opakowaniu.

Mój szampon nie służy już do mycia włosów ale jako środek do czyszczenia podłogi i glazury. Na głowę nie mam odwagi już go nałożyć.

Używam tego produktu od: od trzech tygodni

Chcesz pochwalić Tethys29 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry szampon
  • kupiłam bo był w przecenie i na moich włosach działą całkiem ok
    zalety:
    -ładny zapach
    -włosy są miękkie, ładnie sie układają
    - nie plącze włosów ani nie podrażnia skóry
    -dobrze się pieni i łatwo spułkuje
    - włosy nie przetłuszczają się tak szybko
    wady:
    -właściwie nie ma, ale też nie widze w tym szamponie rewelacji po prostu jest dobry.

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: pół opakowania

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić alka893 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon oczyszczajacy bez silikonow
  • Uzywam go raz w tygodniu, zeby oczyscic wlosy z "resztek" i silikonow. W dzialanie 5 roslin nie wierze, grunt, ze nie szkodzi.

+ bardzo dobrze sie pieni (jak to SLES)
    + zapach tez dobry
    + oczyszcza
    + wydajny

- to otwarcie doprowadza mnie czasem do pasji

Używam tego produktu od: pol roku

Chcesz pochwalić Kuchii za czytelną i pomocną recenzję?
  • miłe zaskoczenie
  • Przeważnie nie przywiązuje się do szamponów i ciągle próbuję nowych, jednak z tym stało się inaczej i z przyjemnością używam go za każdym razem.
    Nie powoduje on łupieżu ani nie obciąża włosów. Włosy przez cały dzień wyglądają świeżo i wieczorem nie są przetłuszczone. Bardzo spodobał mi się zapach tego szamponu, szczególnie teraz - latem. Lubię to uczucie orzeźwienia i świeżości o poranku.
    Odnośnie konsystencji - jest gęsta, nie przelewa się między palcami. Szampon bardzo dobrze się pieni i nie potrzebujemy dużej ilości aby umyć włosy. A co za tym idzie jest wydajny. Dobrze radzi sobie ze zmywaniem nałożonej wcześniej na włosy nafty z żółtkiem czy olejku.

Plusy:
    + utrzymuje włosy w dobrej kondycji
    + niska cena
    + dostępność
    + konsystencja
    + dobrze oczyszcza
    + cudowny, świeży zapach!
    + nie podrażnia skóry głowy
    + nie obciąża włosów

Minusy:
    - jedyne do czego chce się przyczepić to niewygodne otwieranie buteleczki przy każdym użyciu

Ilość zużytych opakowań: w połowie pierwszego

Chcesz pochwalić tabagisme za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Kupiłam go zupełnie przypadkiem w supermarkecie. Szukałam taniego szamponu, który nie zrobi moim włosom krzywdy. Włosy mam delikatne, kręcone, suche.
    Szampon:
    +fajnie się pieni
    +oczyszcza
    +ładnie pachnie
    +całkiem dobry skład

-po umyciu włosy są w dotyku takie tępe jakby suche, obciążone. i tak używam odżywki, ale to co robi ten szampon z włosami nie do końca mi się podoba.

Wykorzystałam do końca, ale wróciłam do pantene.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić cosmetic za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 19 raz(y)
  • wolę wersję "drożdze i granat"
  • Normalnie używam Ultra Doux w wersji z drożdżami i granatem, ale tym razem dla odmiany skusiłam się na "5 roślin", bo był w promocji i spodobał mi się jego świeży, cytrusowy zapach. Oba szampony myją właściwie tak samo, zresztą skład mają też dość podobny. Jednak wolę poprzednika – ponieważ przy obecnym mam wrażenie, że włosy szybciej zaczynają wyglądać na nieświeże i… zmęczone, co jest o tyle dziwne, że ten właśnie szampon ma owemu zmęczeniu zapobiegać. Ponadto, początkowo wydawał mi się nieco lepki (to wrażenie było najsilniejsze przy pierwszym użyciu, z czasem na szczęście coraz mniej doskwierała mi ta lepkość, aż w końcu przestałam ją wyczuwać – może to przyzwyczajenie).

Podsumowując, to po prostu zwyczajny szampon bez jakichś ekstra właściwości – ogólnie nie jest zły, nie powoduje znienawidzonego przeze mnie klapnięcia włosów, doskonale się pieni, przyjemnie pachnie, wydajność w normie. Skoro jednak znam bardzo podobny produkt, który świeżość na głowie utrzymuje dłużej, to wolę tamten

Używam tego produktu od: ponad miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: pół pierwszego

Chcesz pochwalić Sunna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekkie rozczarowanie
  • Zakupiłam szampon ze względu na skład. Myślałam, że składniki ziołowe zdziałają cuda na mojej głowie. Włosy nie puszyły się, względnie się układały, jednak strasznie swędziała głowa, a do tego zaczęły wypadać włosy. Być może właśnie któryś ze składników mnie w jakiś sposób uczulił.

Bez rewelacji, ale też bez tragedii. Niestety nie dla mnie.

Chcesz pochwalić Kinga_im za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon bardzo miło mnie zaskoczył Do tej pory używałam z tej serii szamponu z drożdżami i owocem granatu, wydawał mi się dobry ale za każdym razem musiałam stosować również odżywkę, gdyż włosy wydawały mi się nieco wysuszone - ale jak dotąd był to dla mnie standardowy problem po użyciu różnych szamponów. Przy tym szamponie nie zauważam tego problemu, wydaje mi się bardziej "mięsisty", tak jakby zawierał w sobie od razu odżywkę, ale nie obciąża i nie przetłuszcza włosów jak robiła to większość odżywek (lub szamponów z odżywkami) których używałam. Jeśli chodzi o świeżość włosów, to w moim przypadku przetłuszczają się standardowo, tym czy innym szamponem muszę myć co dwa dni i raczej nic tego nie zmieni

Ilość zużytych opakowań: jedno 400 ml

Chcesz pochwalić Keleno za czytelną i pomocną recenzję?
  • ZNALAZŁAM SZAMPON DLA MNIE !
  • Wielkich problemow z włosami nie mam. Nie farbuje, rzadko prostuje, nie suszę.

Ale zawsze były takie zwyczajne. Nie miały połysku, były matowe, nie za bardzo miłe w dotyku.

Po tym szamponie widzę blask, włosy są miłe w dotyku, lekkie, nieobciążone.

Odkąd pierwszy raz użyłam tego szamponu, nie sięgam po inny! Jest świetny i bardzo wydajny

Polecam stosowanie razem z odżywką

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić azizi12 za czytelną i pomocną recenzję?