Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Doskonały
  • Szampon pachne bardzo świezo i ziołowo! Rewelacyjnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu włosy są czyste, pachnące i miękkie. Kosmetyk zamkniety jest w szczelnym opakowaniu i wystarcza na długo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• jestem zachwycona
  • Kupiłam ten szampon wraz z innym po przecenie. Najpierw skorzystałam z tego i efekty były świetne:
    + włosy były odżywione
    + świetnie się układały
    + ładnie pachniały i były miękkie
    Poza tym są plusy w tym że:
    + przystępna cena
    + ładnie pachnie
    + włosy szybko się nie przetłuszczają i nie są oklapnięte.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić AiraSweit za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy jak siano
  • Nie wiem czy ponownie sięgnę po ten szampon, myślę , że świetnie się nada dla osób, którym BARDZO przetłuszcza się skóra głowy, bo doskonale usuwa nadmiar sebum.

Ładnie pachnie, cena dobra, dostępność też.

Na tym koniec zalet, po użyciu szamponu na głowie ma się szopę, włosy sterczą w każda stronę i są suche, do tego starsznie się plączą....

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
    +nie podrażnia
    +dobrze oczyszcza
    +nie przesusza
    +nie utrudnia rozczesania

-zapach nie utrzymuje się po spłukaniu,a na tym bardzo mi zależało
    -zamknięcie-łatwo na nim połamać sobie paznokcie,trudno się otwiera
    -wydajność

Używam tego produktu od: maj 2015

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdopodobnie najgorszy szampon jaki używałam
  • Szampon kupiony na jakiejś zniżce, zachęcił mnie brakiem silikonów i swoją niby naturalnością. Na początku wydawał się okej, ale po 3 tygodniach okazał się koszmarem. Zazwyczaj myję włosy co 2-3 dni. Od kiedy zaczęłam go używać już drugiego dnia włosy wyglądają na lekko przetłuszczone. Oprócz tego zaczęły przypominać siano. Nie da się ich ułożyć, zrobiły się sztywne, o rozczesaniu bez maski i odżywki mogę zapomnieć. Jest to też jedyny szampon którego zamknięcie próbowało mi połamać paznokcie. Zamknięcie jest bardzo niepraktyczne, po pierwszym otwarciu wolałam nie ryzykować i szampon stoi pod prysznicem niedomknięty.
    Jedyne co go broni to niska cena, zmywanie oleju kokosowego (radzi sobie z tym bez problemów), bezbarwna butelka dzięki której widać ile jeszcze go zostało. Przed pozycją szamponowego wroga #1 ratuje go fakt, że po radicalu miałam wysypkę wokół uszu, której na szczęście po garnierze nie dostałam. Na pewno nie zaryzykuję i nie kupię następnej butelki.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Clemerina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt
  • Gdyby nie to, że przezuciłam się na zioła na włosy to nigdy nie zmianiałabym tego produktu. Jest idealny do moich przetłuszczających się włosów.

Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -świetny na przetłuszczające się włosy

Minusy
    -chyba tylko tyle, że jednocześnie nie jest jakimś super naprawczym szamponem.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić Ona_nona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie w sam raz, mógłby tylko ograniczyć przetłuszczanie
  • plusy:
    + wspaniały zapach
    + lekka konsystencja
    + dobrze oczyszcza
    + nie podrażnia
    + łatwo się pieni
    + nie obciąża

minusy:
    - nie ogranicza przetłuszczania

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - trudne do otwarcia opakowanie
    - niewygodne opakowanie
    + niska cena

Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero efektu
  • Niektórym, jak widzę, odpowiada, a mi nie podszedł wcale. Nie do końca lubię takie zapachy, ale skusił mnie obiecany efekt. Niestety, gdy zwykle musiałam myć włosy co drugi dzień - tak przy tym szamponie, nawet nie na drugi dzień, ale tego samego dnia wieczorem już nie czułam się komfortowo. Włosy były klapnięte i wyglądały na przetłuszczone.

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon
  • Po prostu dobry szampon.

Dzięki niemu mogę myć włosy raz na dwa dni a nie tak jak dotychczas codziennie.

Włosy nie puszą mi się po nim tak jak po większości innych szamponów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Curiouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni. Wystarczy niewielka jego ilość, aby rozprowadzić go na włosach. Produkt wydajny w rozsądnej cenie ! Jeśli chodzi o jego właściwości, to bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem włosów i skóry głowy. Idealny dla osób, które stosują lakiery, pianki, żele itp. kosmetyki utrwalające fryzurę. Pozostawia włosy oczyszczone, wygładzone, lśniące i delikatne w dotyku. Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?