Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• fajny

• + dobrze oczyszcza włosy
    + ładnie pachnie, lecz niestety zapach ten nie utrzymuje się na włosach
    + dobrze się pieni
    + nie podrażnia
    + jest wydajny
    + niska cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do oczyszczania świetny
  • Jest to z pewnością mój ulubiony szampon ze SLESem.

Plusy:
    -włosy są takie, jak obiecuje producent
    -przedłuża świeżość (nie muszę myć głowy na drugi dzień, co po szamponie dla dzieci jest konieczne)
    -ładnie pachnie
    -dobrze oczyszcza, zmywa oleje, nie wymaga dwukrotnego mycia
    -fajna konsystencja

Mimo że zawiera SLES, nie podrażnia mi skalpu, stosowany nawet do każdego mycia.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże butelki

Chcesz pochwalić Majczok7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywna
  • Stosuję ten szampon od dłuższego czasu . Włosy stały się miękkie i przestały się puszyć. Szampon nadaje im lekkości i świeżości ,co w moim przypadku jest dość trudne, gdyż posiadam włosy długie.
    Plusem jest ładny , delikatny zapach .
    Osobiście uważam , że produkt jest godny polecenia !

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić sprytnaiwybitna4260 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na lato świetny
  • Kupiłam ten szampon bez większego przekonania - jakieś rośliny, świeżość, może akurat na lato. Szampony zmieniam często więc nie było tu żadnej ukrytej filozofii.

Przyznam, że właśnie kupiłam drugą butelkę tego szamponu - na upały jest świetny! Jest to szampon mocno oczyszczający a przy tym niesamowicie odświeżający. Przypuszczam, że stosowanie go przez cały rok mogłoby nieźle przesuszyć mi skórę głowy ale raz na jakiś czas - na pewno będę znów go używać.

Szampon ma przejrzystą konsystencję, bardzo dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Zmywa wszystkie produkty do stylizacji, których używam. Włosy są po nim skrzypiące no i oczywiście wołają o odżywkę, którą i tak zawsze stosuję.

Zapach jest cudowny, ziołowy, dla mnie piękny i relaksujący. Co więcej, szampon bardzo dobrze odświeża i daje uczucie chłodu w tych gorących dniach. Chyba takiego szamponu jeszcze nie miałam.

Opakowanie samo w sobie praktyczne i ładne, zatyczka koszmarna i można na niej połamać paznokcie. Cena bardzo ok.
    Oczywiście szampon leci ze mną na wakacje w ciepłych miejscach, kto się lepiej sprawdzi w upały niż on.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma fajerwerków
  • Lubię tą serię od Garniera, ale ten szampon wg mnie to kompletny niewypał.
    A to dość dziwne, bo generalnie plusami jest konsystencja, opakowanie typowe dla "detoxów", pieni się dobrze, zapach nie przeszkadza.
    ALE działanie na włosy - beznadziejne. Włosy zaraz po spłukaniu wydają się ciągle brudne, jakby niedomyte, szorstkie. Po wysuszeniu też nie ma rewelacji, nie czuje się typowego odświeżenia i tego uczucia "super czystych włosów" Wydaje sie, ze oblepia włosy i trochę przyspiesza przetłuszczanie, a na pewno przyczynia się do oklapu przy nasadzie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywny
  • Czego oczekuję od szamponu? By oczyścił moje włosy z brudu i sebum, a przy tym nie szkodził im. Nie spodziewam się natomiast większego wpływu na ich stan, uleczenia wszelkich bolączek.
    Ten szampon spełnia swoją funkcję, pozostawia pasma czyste, odświeżone. Ponadto nie plącze włosów. Po umyciu kosmyki są miękkie, a nie sztywne i wysuszone, jak to czyni wiele szamponów. Mogę je rozczesać nawet bez odżywki. Dobrze się układają i nie są przyklapnięte przy skórze głowy.
    Szampon dobrze się pieni.
    Nie jest zbyt gęsty, więc trzeba uważać, bo przelewając się przez palce niepotrzebnie marnujemy produkt.
    Przyjemnie pachnie - coś jak szampon roślinny. Zapach utrzymuje się na włosach, ale nienachalnie.
    Co dla mnie ważne, produkt nie obciąża pasm, nie powoduje szybszego przetłuszczania.
    Kupuję butelkę 400 ml - jest bardzo wydajna, a przy tym jiedroga. Ponadto dzięki temu, że jest półprzeźroczysta widać, ile produktu pozostało.
    Lubię ten szampon i wracam so niego.

Używam tego produktu od: długiego czasu z przerwami,nie jestem w stanie określić dokładnie - pewnie jakieś dwa lata, może dłużej
    Ilość zużytych opakowań: trzy, może cztery butelki 400 ml

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy i minusy
  • Kupiłam jakiś czas temu i jestem w połowie butelki. Mam mieszanie uczucia wobec tego produktu. PLUSY: przyzwoita konsystencja; dosyć dobrze się pieni; nie robi włosom krzywdy; wydajny; miłe dla oka opakowanie. MINUSY: opakowanie ciężko się otwiera (co oczywiście może być i plusem, np. jeżeli bierzemy szampon do walizki); nie oczyszcza skóry głowy w stopniu, jaki by mnie zadowalał; ma w sobie coś z żelu po prysznic, a mniej z szamponu, tak jakoś mi się dziwnie kojarzy; jak za tą cenę, to nie jest to żadna rewelcja, miałam już lepsze szampony z tej serii i tej marki. PODSUMOWUJĄC: dobry szampon, który można wykorzystać również jako żel pod prysznic i zabrać w podróż, bo opakowanie jest solidne i bardzo szczelne. Generalnie jednak się nie zakochałam. Dlatego w końcu kupiłam następny (Schauma) i Garniera nie używam przy okazji każdego mycia.

Używam tego produktu od: Kliku tygodnii
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Oczyszczenie i świeżość.
  • Obecnie zużywam już drugą butelkę szamponu Ultra Doux - Siła 5 roślin, a to jest samo w sobie już jakąś rekomendacją. Dlaczego? Ano dlatego, że bubla dwa razy bym nie zakupiła. Szampon na moich włosach się sprawdza.

* Mam włosy do połowy pleców, farbowane i falowane, lekko przesuszone na końcach. Nie mam wielkich problemów z przetłuszczaniem, nie myję włosów codzienne. Nie myję nawet co dwa dni. Od szamponu oczekuję właśnie, że dobrze oczyści włosy i skórę głowy, tak abym nie musiała po niego sięgać codziennie, bo wyznaję zasadę, że "częste mycie skraca życie". Na tym polu Ultra Doux absolutnie się sprawdza, świetnie oczyszcza, nadaje włosom świeżość i ładny wygląd. Ponadto fryzura jest błyszcząca i sypka.
    * Szampon nie jest przesadnie lejący, ma zieloną barwę i dobrze się pieni. Nie ma problemów ze spłukiwaniem.
    * Świetnie pachnie! Nuty ziołowe są oprócz cytrusowych moimi ulubionymi i tutaj są one wyraźne, mocne i czyste, bez zbędnego perfumowania i drogerii.
    * Nie podrażnił skóry mojej głowy i nie wywołał łupieżu.
    * Do czego mogłabym się przyczepić to do tego, że może lekko przesuszać. Jest w moim odczuciu lekko agresywny w tym swoim oczyszczaniu i na dłuższą metę może sprawiać kłopoty. W moim przypadku sprawdza się dobra odżywka.
    * Plącze moje długie włosy. Po pierwszym użyciu chciałam go za to skreślić od razu, ale jakoś z każdym kolejnym jest to mniej uciążliwe. W tym przypadku to ponownie zasługa odżywki.
    * Szampon nie jest wydajny, starczył mi na jakieś 5-6 myć.
    * Opakowanie jest ładne i skromne, ale ciut ciężko otwiera się klapkę, mokrymi dłońmi może to byś spory problem. Ponadto miałam kłopot z wydobyciem resztki szamponu, po odkręceniu zakrętki reszta płynu utknęła mi w szyjce butelki.
    * Nie jest drogi, duże opakowanie można dostać w Rosmannie już za 10 złotych.

Ogólnie polecam. Do solidnego oczyszczenia się nadaje, utrzymuje świeżość włosów i wspaniale pachnie.

Używam tego produktu od: Prawie 2 miesiące.
    Ilość zużytych opakowań: Prawie dwa.

Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 1 raz(y)
  • lubie,lubie.... bardzo dobry
  • Zawsze szukalam w szamponach nawilzenia i odzywienia. W tym wypadku był kupiony wylacznie do zmywania olejow lub po 2-3 dniowych eskapadach, gdzie naprawde z braku czasu nie bylo kiedy umyc włosow. Chetnie go zabieram ze soba,bo to porzadny zmywac,mega odswiezacz,włosy są sypkie i błyszczace. W moich wysoko porowatych włosach to rzadkosc aby bezsilikonowy szampon byl jednoczesnie i łagodny i nie traktował wlosow zbyt ostro np.mocnym wysuszeniem,a nastepnie skrętem jaby był to 'suchy wiór'.
    Ten wydaje mi sie na stałe zagosci w łazience. Za swiezy zapach,za miekkie i sypkie włosy,za połysk, za ziola w skladzie. Za to,ze jest naprawde delikatny.Nie sadziłam ,ze sredniopólkowy Garnier tak potrafi zadbac o tak wymagające włosy. Polecam nawet kedziorkom trudnymi do ujarzmienia włosow jak moje.
    Srednio wydajny,ale nie gniewam sie. Zaplacilam w rossmanie 6,99 za duuuuuze 400 ml opakowanie.

Używam tego produktu od: od marzec (3m-ce)
    Ilość zużytych opakowań: 1 duze ( jeszcze zostalo ponad pol)

Chcesz pochwalić czedy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon jest wart polecenia

Zalety;
    - ładny zapach
    - konsystencja idealna
    - mała ' plama ' szamponu wystarczy na umycie całych włosów
    - nie przesusza włosów
    - łatwo dostępny
    - niska cena
    - widać ile zotało produktu, dzięki przezroczystemu opakowaniu

Wad brak :P

Polacam każdemu !

Używam tego produktu od: Roku
    Ilość zużytych opakowań: końcówka pierwszego opakowania

Chcesz pochwalić Aniaaa98 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij