Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Rewelacyjny produkt
  • Gdyby nie to, że przezuciłam się na zioła na włosy to nigdy nie zmianiałabym tego produktu. Jest idealny do moich przetłuszczających się włosów.

Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -świetny na przetłuszczające się włosy

Minusy
    -chyba tylko tyle, że jednocześnie nie jest jakimś super naprawczym szamponem.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić Ona_nona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie w sam raz, mógłby tylko ograniczyć przetłuszczanie
  • plusy:
    + wspaniały zapach
    + lekka konsystencja
    + łatwo się pieni
    + nie obciąża
    + wydajny
    + cena

minusy:
    - nie wpływa na produkcję sebum
    - zawiera SLS

Ilość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero efektu
  • Niektórym, jak widzę, odpowiada, a mi nie podszedł wcale. Nie do końca lubię takie zapachy, ale skusił mnie obiecany efekt. Niestety, gdy zwykle musiałam myć włosy co drugi dzień - tak przy tym szamponie, nawet nie na drugi dzień, ale tego samego dnia wieczorem już nie czułam się komfortowo. Włosy były klapnięte i wyglądały na przetłuszczone.

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon
  • Po prostu dobry szampon.

Dzięki niemu mogę myć włosy raz na dwa dni a nie tak jak dotychczas codziennie.

Włosy nie puszą mi się po nim tak jak po większości innych szamponów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Curiouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • poprostu myje włosy
  • Oczywiście, że nie kupię go ponownie, ponieważ Garnier należy do jednego z najgorszych molochów jakim jest L'Oreal - testujący swoje produkty na zwierzętach.

Zużywam bo trafił do mojej wspólnej łazienki z TŻem, im szybciej zniknie tym lepiej. Mam nadzieje, że pomyłki w zakupie już się nie zdarzą.

Szampon jest mocno pachnący, mocno pieniący się i mocno wylewający sie przez ogromny otwór w butli. Dokładnie myje włosy i skórę głowy, zapach utrzymuje się na nich długo. Nie podrażnia i nie alergizuje. Nie wiem ile kosztuje, ale pewnie niewiele i jest jak to w przypadku molochów łatwodostępny.

Korek ładnie ozdobiony listkiem, ale zatrzask wyłamuje paznokcie, otwieram go przez ręcznik lub gąbkę. Butla z ziołowym designem, szampon przezroczysty tak jak i butelka wiec widać ubytek.

Zwykły szampon. trochę plączący włoski ze względu na brak silikonów itp. Oceniając go tylko subiektywnie nie ma skali do jego oceny tak bardzo L'Oreal jest u mnie na minusie i raczej nigdy nie zmarzą tej czerwonej kreski

Ilość zużytych opakowań: pół butli

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni. Wystarczy niewielka jego ilość, aby rozprowadzić go na włosach. Produkt wydajny w rozsądnej cenie ! Jeśli chodzi o jego właściwości, to bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem włosów i skóry głowy. Idealny dla osób, które stosują lakiery, pianki, żele itp. kosmetyki utrwalające fryzurę. Pozostawia włosy oczyszczone, wygładzone, lśniące i delikatne w dotyku. Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Od szamponu wymagam tylko tego, żeby dobrze oczyszczał.
    I ten jest idealny.

-dzięki niemu skończyło się codzienne mycie włosów - teraz mogę spokojnie myć co 2-3 dni i nie wyglądam jak zmokła kura
    -rewelacyjnie zmywa (już za 1 razem) maski, oleje i inne cuda, które nakładam na włosy
    -pachnie przyjemnie
    -jest dość gęsty, nie wylewa się z butelki
    -bardzo dobrze się pieni
    -bardzo wydajny

Spełnia najważniejszą dla mnie funkcję szamponu i będę go używać tak długo, dopóki moje włosy się za bardzo do niego nie przyzwyczają.

Jedyną wadą jest otwieranie butelki, strasznie ciężko się podnosi i nie raz ucierpiały na tym paznokcie

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoity
  • Jak dla mnie bardzo fajny szampon. Wcześniej używałam szamponu z Avonu który bardzo zmienił moje włosy - stały się cienkie i oklapnięte, a w końcu dostałam łupieżu i głowa mnie swędziała (szkoda gadać).
    W każdym razie chciałam czegoś co odświeży moje włosy i się udało. Super zapach, mega wydajny, bardzo dobrze oczyszcza, włosy łatwo się rozczesują, czuć świeżość na głowie i wyglądają też lepiej

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Sliczna Sarenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do codziennego stosowania
  • Wydaje mi się, że szampon ten nie do końca jest do codziennego stosowania, bo może zbytnio przesuszać skórę głowy. Początkowo byłam zachwycona, bo włosy były puszyste i sypkie, ale po jakimś czasie, stały się bardzo sianowate, przesuszone i szybciej się robiły brzydkie, do tego się mocno elektryzowały.
    Do oczyszczania góra dwa razy w tygodniu jest ok. Szampon ładnie pachnie, dokładnie doczyszcza, jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?
  • Taki sobie, są lepsze z gamy Ultra Doux
  • Szampon był przyjemny w stosowaniu, nie zauważyłam natomiast żeby robił z moimi włosami cokolwiek dobrego.

/+/ piękny ziołowy zapach
    /+/ dobrze oczyszcza
    /+/ tani (w promocji można kupić butlę 400 ml za 8 zł)
    /+/ nie wywołuje żadnych skutków ubocznych
    /+/ lekki, nie obciąża, fajny na lato

/-/ nie ułatwia rozczesywania
    /-/ nie zauważyłam żeby zmiękczał czy wygładzał moje włosy (tak jak to robi wersja czerwona)
    /-/ nie wpłynął zupełnie na przetłuszczanie się moich włosów - muszę myć codziennie i koniec

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?