Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Taki sobie, są lepsze z gamy Ultra Doux
  • Szampon był przyjemny w stosowaniu, nie zauważyłam natomiast żeby robił z moimi włosami cokolwiek dobrego.

/+/ piękny ziołowy zapach
    /+/ dobrze oczyszcza
    /+/ tani (w promocji można kupić butlę 400 ml za 8 zł)
    /+/ nie wywołuje żadnych skutków ubocznych
    /+/ lekki, nie obciąża, fajny na lato

/-/ nie ułatwia rozczesywania
    /-/ nie zauważyłam żeby zmiękczał czy wygładzał moje włosy (tak jak to robi wersja czerwona)
    /-/ nie wpłynął zupełnie na przetłuszczanie się moich włosów - muszę myć codziennie i koniec

Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 400 ml

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Black Dhalia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak najbardziej tak
  • Naprawdę fajny i w dodatku stsunkowo tani. Przyjemny zapach i fajnie się rozprowadza na włosach. Włosy są po nim miękkie i widać, że zadbane. Nie tracą swojej objętości.

Używam tego produktu od: 2 lata
    Ilość zużytych opakowań: trochę ich było

Chcesz pochwalić justynak15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki nijaki ...
  • Skuszona napisem "siła 5 roślin" kupiłam ten szampon z nadzieją że okaże się jeszcze lepszy od Ultra Doux Lawendowego i Rozmarynowego (które uwielbiam).
    Niestety ten im nie dorasta do pięt.
    Plusy:
    + dobrze oczyszcza
    + dobrze się pieni
    Minusy:
    - po paru godzinach moje włosy umyte tym szamponem śmierdzą (po mimo że w opakowaniu szampon w miarę ładnie pachnie) a włosy myję codziennie bo lubię PACHNĄCE i puszyste włosy
    - łatwo się przetłuszczają a do tego elektryzują

Ogólnie nie polubiliśmy się z tym szamponem.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kumczus za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny

• + dobrze oczyszcza włosy
    + ładnie pachnie, lecz niestety zapach ten nie utrzymuje się na włosach
    + dobrze się pieni
    + nie podrażnia
    + jest wydajny
    + niska cena

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić g000siek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do oczyszczania świetny
  • Jest to z pewnością mój ulubiony szampon ze SLESem.

Plusy:
    -włosy są takie, jak obiecuje producent
    -przedłuża świeżość (nie muszę myć głowy na drugi dzień, co po szamponie dla dzieci jest konieczne)
    -ładnie pachnie
    -dobrze oczyszcza, zmywa oleje, nie wymaga dwukrotnego mycia
    -fajna konsystencja

Mimo że zawiera SLES, nie podrażnia mi skalpu, stosowany nawet do każdego mycia.

Ilość zużytych opakowań: 3 duże butelki

Chcesz pochwalić Majczok7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywna
  • Stosuję ten szampon od dłuższego czasu . Włosy stały się miękkie i przestały się puszyć. Szampon nadaje im lekkości i świeżości ,co w moim przypadku jest dość trudne, gdyż posiadam włosy długie.
    Plusem jest ładny , delikatny zapach .
    Osobiście uważam , że produkt jest godny polecenia !

Ilość zużytych opakowań: 3 duże opakowania

Chcesz pochwalić sprytnaiwybitna4260 za czytelną i pomocną recenzję?
  • na lato świetny
  • Kupiłam ten szampon bez większego przekonania - jakieś rośliny, świeżość, może akurat na lato. Szampony zmieniam często więc nie było tu żadnej ukrytej filozofii.

Przyznam, że właśnie kupiłam drugą butelkę tego szamponu - na upały jest świetny! Jest to szampon mocno oczyszczający a przy tym niesamowicie odświeżający. Przypuszczam, że stosowanie go przez cały rok mogłoby nieźle przesuszyć mi skórę głowy ale raz na jakiś czas - na pewno będę znów go używać.

Szampon ma przejrzystą konsystencję, bardzo dobrze się pieni i świetnie oczyszcza. Zmywa wszystkie produkty do stylizacji, których używam. Włosy są po nim skrzypiące no i oczywiście wołają o odżywkę, którą i tak zawsze stosuję.

Zapach jest cudowny, ziołowy, dla mnie piękny i relaksujący. Co więcej, szampon bardzo dobrze odświeża i daje uczucie chłodu w tych gorących dniach. Chyba takiego szamponu jeszcze nie miałam.

Opakowanie samo w sobie praktyczne i ładne, zatyczka koszmarna i można na niej połamać paznokcie. Cena bardzo ok.
    Oczywiście szampon leci ze mną na wakacje w ciepłych miejscach, kto się lepiej sprawdzi w upały niż on.

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić kasia2d16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ma fajerwerków
  • Lubię tą serię od Garniera, ale ten szampon wg mnie to kompletny niewypał.
    A to dość dziwne, bo generalnie plusami jest konsystencja, opakowanie typowe dla "detoxów", pieni się dobrze, zapach nie przeszkadza.
    ALE działanie na włosy - beznadziejne. Włosy zaraz po spłukaniu wydają się ciągle brudne, jakby niedomyte, szorstkie. Po wysuszeniu też nie ma rewelacji, nie czuje się typowego odświeżenia i tego uczucia "super czystych włosów" Wydaje sie, ze oblepia włosy i trochę przyspiesza przetłuszczanie, a na pewno przyczynia się do oklapu przy nasadzie

Ilość zużytych opakowań: 1 duże opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić adzia_p za czytelną i pomocną recenzję?
  • pozytywny
  • Czego oczekuję od szamponu? By oczyścił moje włosy z brudu i sebum, a przy tym nie szkodził im. Nie spodziewam się natomiast większego wpływu na ich stan, uleczenia wszelkich bolączek.
    Ten szampon spełnia swoją funkcję, pozostawia pasma czyste, odświeżone. Ponadto nie plącze włosów. Po umyciu kosmyki są miękkie, a nie sztywne i wysuszone, jak to czyni wiele szamponów. Mogę je rozczesać nawet bez odżywki. Dobrze się układają i nie są przyklapnięte przy skórze głowy.
    Szampon dobrze się pieni.
    Nie jest zbyt gęsty, więc trzeba uważać, bo przelewając się przez palce niepotrzebnie marnujemy produkt.
    Przyjemnie pachnie - coś jak szampon roślinny. Zapach utrzymuje się na włosach, ale nienachalnie.
    Co dla mnie ważne, produkt nie obciąża pasm, nie powoduje szybszego przetłuszczania.
    Kupuję butelkę 400 ml - jest bardzo wydajna, a przy tym jiedroga. Ponadto dzięki temu, że jest półprzeźroczysta widać, ile produktu pozostało.
    Lubię ten szampon i wracam so niego.

Używam tego produktu od: długiego czasu z przerwami,nie jestem w stanie określić dokładnie - pewnie jakieś dwa lata, może dłużej
    Ilość zużytych opakowań: trzy, może cztery butelki 400 ml

Chcesz pochwalić kasia489 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Plusy i minusy
  • Kupiłam jakiś czas temu i jestem w połowie butelki. Mam mieszanie uczucia wobec tego produktu. PLUSY: przyzwoita konsystencja; dosyć dobrze się pieni; nie robi włosom krzywdy; wydajny; miłe dla oka opakowanie. MINUSY: opakowanie ciężko się otwiera (co oczywiście może być i plusem, np. jeżeli bierzemy szampon do walizki); nie oczyszcza skóry głowy w stopniu, jaki by mnie zadowalał; ma w sobie coś z żelu po prysznic, a mniej z szamponu, tak jakoś mi się dziwnie kojarzy; jak za tą cenę, to nie jest to żadna rewelcja, miałam już lepsze szampony z tej serii i tej marki. PODSUMOWUJĄC: dobry szampon, który można wykorzystać również jako żel pod prysznic i zabrać w podróż, bo opakowanie jest solidne i bardzo szczelne. Generalnie jednak się nie zakochałam. Dlatego w końcu kupiłam następny (Schauma) i Garniera nie używam przy okazji każdego mycia.

Używam tego produktu od: Kliku tygodnii
    Ilość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Doris1981 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij