Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Jest okej
  • Od szamponu oczekuję dobrego oczyszczenia,tego,żeby nie plątał moich włosów oraz, aby nie powodował łupieżu. Ten spełnił wszystkie te punkty.

+cena
    +nie podrażnia
    +dobrze oczyszcza
    +nie przesusza
    +nie utrudnia rozczesania

-zapach nie utrzymuje się po spłukaniu,a na tym bardzo mi zależało
    -zamknięcie-łatwo na nim połamać sobie paznokcie,trudno się otwiera

Używam tego produktu od: maj 2015

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdopodobnie najgorszy szampon jaki używałam
  • Szampon kupiony na jakiejś zniżce, zachęcił mnie brakiem silikonów i swoją niby naturalnością. Na początku wydawał się okej, ale po 3 tygodniach okazał się koszmarem. Zazwyczaj myję włosy co 2-3 dni. Od kiedy zaczęłam go używać już drugiego dnia włosy wyglądają na lekko przetłuszczone. Oprócz tego zaczęły przypominać siano. Nie da się ich ułożyć, zrobiły się sztywne, o rozczesaniu bez maski i odżywki mogę zapomnieć. Jest to też jedyny szampon którego zamknięcie próbowało mi połamać paznokcie. Zamknięcie jest bardzo niepraktyczne, po pierwszym otwarciu wolałam nie ryzykować i szampon stoi pod prysznicem niedomknięty.
    Jedyne co go broni to niska cena, zmywanie oleju kokosowego (radzi sobie z tym bez problemów), bezbarwna butelka dzięki której widać ile jeszcze go zostało. Przed pozycją szamponowego wroga #1 ratuje go fakt, że po radicalu miałam wysypkę wokół uszu, której na szczęście po garnierze nie dostałam. Na pewno nie zaryzykuję i nie kupię następnej butelki.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Clemerina za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacyjny produkt
  • Gdyby nie to, że przezuciłam się na zioła na włosy to nigdy nie zmianiałabym tego produktu. Jest idealny do moich przetłuszczających się włosów.

Plusy:
    -cena
    -wydajność
    -świetny na przetłuszczające się włosy

Minusy
    -chyba tylko tyle, że jednocześnie nie jest jakimś super naprawczym szamponem.

Używam tego produktu od: kilku lat

Chcesz pochwalić Ona_nona za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie w sam raz, mógłby tylko ograniczyć przetłuszczanie
  • plusy:
    + wspaniały zapach
    + lekka konsystencja
    + dobrze oczyszcza
    + nie podrażnia
    + łatwo się pieni
    + nie obciąża
    + wydajny

minusy:
    - niewiele ogranicza przetłuszczanie
    Ilość zużytych opakowań: 3 duże

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zero efektu
  • Niektórym, jak widzę, odpowiada, a mi nie podszedł wcale. Nie do końca lubię takie zapachy, ale skusił mnie obiecany efekt. Niestety, gdy zwykle musiałam myć włosy co drugi dzień - tak przy tym szamponie, nawet nie na drugi dzień, ale tego samego dnia wieczorem już nie czułam się komfortowo. Włosy były klapnięte i wyglądały na przetłuszczone.

Chcesz pochwalić Barbik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry szampon
  • Po prostu dobry szampon.

Dzięki niemu mogę myć włosy raz na dwa dni a nie tak jak dotychczas codziennie.

Włosy nie puszą mi się po nim tak jak po większości innych szamponów.

Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić Curiouss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Szampon ma gęstą konsystencję i dobrze się pieni. Wystarczy niewielka jego ilość, aby rozprowadzić go na włosach. Produkt wydajny w rozsądnej cenie ! Jeśli chodzi o jego właściwości, to bardzo dobrze radzi sobie z oczyszczeniem włosów i skóry głowy. Idealny dla osób, które stosują lakiery, pianki, żele itp. kosmetyki utrwalające fryzurę. Pozostawia włosy oczyszczone, wygładzone, lśniące i delikatne w dotyku. Polecam

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ulubiony
  • Od szamponu wymagam tylko tego, żeby dobrze oczyszczał.
    I ten jest idealny.

-dzięki niemu skończyło się codzienne mycie włosów - teraz mogę spokojnie myć co 2-3 dni i nie wyglądam jak zmokła kura
    -rewelacyjnie zmywa (już za 1 razem) maski, oleje i inne cuda, które nakładam na włosy
    -pachnie przyjemnie
    -jest dość gęsty, nie wylewa się z butelki
    -bardzo dobrze się pieni
    -bardzo wydajny

Spełnia najważniejszą dla mnie funkcję szamponu i będę go używać tak długo, dopóki moje włosy się za bardzo do niego nie przyzwyczają.

Jedyną wadą jest otwieranie butelki, strasznie ciężko się podnosi i nie raz ucierpiały na tym paznokcie

Używam tego produktu od: 7 m-cy
    Ilość zużytych opakowań: 4 duże

Chcesz pochwalić olutek za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyzwoity
  • Jak dla mnie bardzo fajny szampon. Wcześniej używałam szamponu z Avonu który bardzo zmienił moje włosy - stały się cienkie i oklapnięte, a w końcu dostałam łupieżu i głowa mnie swędziała (szkoda gadać).
    W każdym razie chciałam czegoś co odświeży moje włosy i się udało. Super zapach, mega wydajny, bardzo dobrze oczyszcza, włosy łatwo się rozczesują, czuć świeżość na głowie i wyglądają też lepiej

Ilość zużytych opakowań: początek pierwszego

Chcesz pochwalić Sliczna Sarenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do codziennego stosowania
  • Wydaje mi się, że szampon ten nie do końca jest do codziennego stosowania, bo może zbytnio przesuszać skórę głowy. Początkowo byłam zachwycona, bo włosy były puszyste i sypkie, ale po jakimś czasie, stały się bardzo sianowate, przesuszone i szybciej się robiły brzydkie, do tego się mocno elektryzowały.
    Do oczyszczania góra dwa razy w tygodniu jest ok. Szampon ładnie pachnie, dokładnie doczyszcza, jest tani, wydajny i łatwo dostępny.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić paradiso perduto za czytelną i pomocną recenzję?