Powiększ Garnier Naturalna Pielęgnacja [Ultra Doux], Szampon nadający witalność `Siła 5 roślin`
Produkt dostępny w 16 sklepach. Cena już od 8,99 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez Radioactive

Garnier Ultra Doux `Siła 5 roślin` to źródło energii i przyjemności dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych.
Komplementarne właściwości 5 roślin:
- zielona herbata to znane źródło witalności,
- cytryna o właściwościach nadających blask,
- eukaliptus znany z właściwości odświeżających,
- pokrzywa znana z właściwości ograniczających; wydzielanie serum, jako źródło lekkości,
- werbena słynna z właściwości zmiękczających i łagodzących.
Szampon zawiera kwas salicylowy.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Citric Acid, Cocamidopropyl Betaine, Ammonium Hydroxide, Sodium Chloride, Eucalyptus Globulus, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Camelia Sinensis, Lamium Album, Linalol, Lippia Citriodora, Citrus Limonum, Citral/Citral Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Glycerin, Parfum

• Super
  • Szampon kupiłam bo poleciła mi go koleżanka z pracy na wypadanie włosów . Od dawna szukałam szamponu przeciw wypadaniu włosów i pomógł nie wypadają mi praktycznie wcale a wyciągałam ze szczotki garściami . Jest rewelacyjny . Mam mało włosów i sa bardzo ciękie .
    Plusy :
    +dodaje mi objętości
    +włosy ślicznie pachną po umyciu
    +są błyszczące i zdrowe
    +łatwo się rozczesują
    +są dokładnie umyte
    +świetnie się pieni

Używam tego produktu od: 1 , 5 roku
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie 5 butelki , 400 ml

Chcesz pochwalić Megiz96 za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja metody

• dobry szampon
  • dobry szampon do włosów w bardzo niskiej cenie
    + duża pojemność
    + przezroczysta formuła
    + bardzo niska cena
    + przyjemny zapach
    + nie miałam od niego łupieżu co zdarza mi się często w przypadku innych szamponów

Używam tego produktu od: co jakiś czas

Chcesz pochwalić malgorzatkaka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 550 raz(y)
  • przyjemny w uzyciu i dobry dla wlosow, tylko dla skory glowy nie za bardzo
  • Szampon Garnier obiecuje kompleksowe dzialanie dla włosów normalnych, osłabionych i zmęczonych, czyli dokladnie takich jak moje (oslabione farbowaniem, normalne, proste, troche dluzsze niz do ramion).

KONSYSTENCJA
    Przyjemnie gesta, dobrze sie pieni (zasluga niedobrych SLSow).

DZIALANIE
    Na pewno dobrze oczyszcza wlosy. Ciezko stwierdzic czy wzmacnia i regeneruje, ale na pewno nie wysusza wlosow (o skorze glowy za chwile). Bez problemu pozbywa sie szamponu suchego oraz pudru zwiekszajacego objetosc. Nie wyplukuje farby przy wlosach farbowanych, nie obciaza wlosow, nie robi koltunow, nie placze wlosow. Wlosy sa po nim blyszczace i latwo sie ukladaja.

Jedyny minus, jaki szampon posiada to, ze wysusza skore glowy, poniewaz czesto mnie po nim glowa swedzi, a rzadko mam tak po innych szamponach.

Podsumowujac:
    Dobrze oczyszcza, nie obciaza, nadaje blask, ale przesusza skore glowy.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić MdM za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie ryzykuj
  • Generalnie produkty ultra doux sprawdzały się na moich włosach. Zdecydowałam się na zakup tego szamponu ze względu na piękny zapach oraz obietnicę 'nadania witalności'. Po mniej więcej tygodniu regularnego stosowania szamponu moje włosy straciły swoją naturalną witalność i były baaaardzo obciążone, ciągle wydawały się niedomyte, nawet jeśli dwukrotnie stosowałam szampon, momentalnie się przetłuszczały, myte rano nie dotrzymywąły nawet do 18.00. Niestety sam piękny zapach mnie nei przekonuje. Teraz pół butelki szamponu stoi na półce i się kurzy, ponieważ boję się go uzyć ponownie.

Ilość zużytych opakowań: pół jednego

Chcesz pochwalić izaaaaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla wrażliwej skóry głowy.
  • Produkt ma fajną konsystencje, ładny zapach, jest bezbarwny, łatwo dostępny i tani, ale co z tego, jeśli swędzi po nim głowa? Wersja z glinką i cytryną bardzo przypadła mi do gustu, ale ten to pomyłka. Włosów nie da się rozczesać po szamponie, po paru godzinach są już tłuste i oklapnięte, więc obciąża. Nie, nie, nie.

Używam tego produktu od: używałam ok. pół roku temu
    Ilość zużytych opakowań: 1 oddane koleżance, której też się nie sprawdził

Chcesz pochwalić LendieViv za czytelną i pomocną recenzję?
  • Doskonały
  • Szampon pachne bardzo świezo i ziołowo! Rewelacyjnie oczyszcza włosy i skórę głowy. Po umyciu włosy są czyste, pachnące i miękkie. Kosmetyk zamkniety jest w szczelnym opakowaniu i wystarcza na długo.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DreamQueen za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem zachwycona
  • Kupiłam ten szampon wraz z innym po przecenie. Najpierw skorzystałam z tego i efekty były świetne:
    + włosy były odżywione
    + świetnie się układały
    + ładnie pachniały i były miękkie
    Poza tym są plusy w tym że:
    + przystępna cena
    + ładnie pachnie
    + włosy szybko się nie przetłuszczają i nie są oklapnięte.

Używam tego produktu od: 2-3 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić AiraSweit za czytelną i pomocną recenzję?
  • włosy jak siano
  • Nie wiem czy ponownie sięgnę po ten szampon, myślę , że świetnie się nada dla osób, którym BARDZO przetłuszcza się skóra głowy, bo doskonale usuwa nadmiar sebum.

Ładnie pachnie, cena dobra, dostępność też.

Na tym koniec zalet, po użyciu szamponu na głowie ma się szopę, włosy sterczą w każda stronę i są suche, do tego starsznie się plączą....

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Rumcykiewicz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest okej
    +nie podrażnia
    +dobrze oczyszcza
    +nie przesusza
    +nie utrudnia rozczesania

-zapach nie utrzymuje się po spłukaniu,a na tym bardzo mi zależało
    -zamknięcie-łatwo na nim połamać sobie paznokcie,trudno się otwiera
    -wydajność

Używam tego produktu od: maj 2015

Chcesz pochwalić Niedopowiedzenia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Prawdopodobnie najgorszy szampon jaki używałam
  • Szampon kupiony na jakiejś zniżce, zachęcił mnie brakiem silikonów i swoją niby naturalnością. Na początku wydawał się okej, ale po 3 tygodniach okazał się koszmarem. Zazwyczaj myję włosy co 2-3 dni. Od kiedy zaczęłam go używać już drugiego dnia włosy wyglądają na lekko przetłuszczone. Oprócz tego zaczęły przypominać siano. Nie da się ich ułożyć, zrobiły się sztywne, o rozczesaniu bez maski i odżywki mogę zapomnieć. Jest to też jedyny szampon którego zamknięcie próbowało mi połamać paznokcie. Zamknięcie jest bardzo niepraktyczne, po pierwszym otwarciu wolałam nie ryzykować i szampon stoi pod prysznicem niedomknięty.
    Jedyne co go broni to niska cena, zmywanie oleju kokosowego (radzi sobie z tym bez problemów), bezbarwna butelka dzięki której widać ile jeszcze go zostało. Przed pozycją szamponowego wroga #1 ratuje go fakt, że po radicalu miałam wysypkę wokół uszu, której na szczęście po garnierze nie dostałam. Na pewno nie zaryzykuję i nie kupię następnej butelki.

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić Clemerina za czytelną i pomocną recenzję?