Powiększ Barwa, Barwa Naturalna, Szampon żurawinowy zwiększający objętość z kompleksem witamin

Zgłoszony przez Perle Perle

Krystalicznie czysty szampon z ekstraktem z żurawiny przeznaczony jest do pielęgnacji włosów przetłuszczających się, które straciły swoją objętość. Siła żurawiny dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy, a dzięki zawartości kompleksu witamin końcówki włosów są zabezpieczone przed przesuszeniem. Szampon nie zawiera silikonów obciążających włosy. Regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swoją objętość, są puszyste, lśniące i łatwo się układają.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA, PEG-75 Lanolin, Sodium Chloride, Cocamidopropylamine Oxide, Propylene Glycol, Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract, Polysorbate 20, Panthenol, Linoleic Acid, Linolenic Acid, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate, Bioflavonoids, Biotin, Pyridoxine HCL, Citric Acid, Parfum, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, CI 17200, CI 15985.

Cena: 4,50zł / 300ml

• Raczej zielone jabłuszko
  • Spodziewałam się, że szampon żurawinowy będzie tak podobnie mocny jak jego bracia w okrągłych butelkach. Okazało się jednak, że to trochę inna bajka.

MAŁA ANALIZA
    Szampon po wodzie ma detergenty:
    -standardowy Sodium Laureth Sulfate
    -łagodniejsze Lauramidopropyl Betaine, Cocamide DEA
    Potem jest emolient i emulgator (PEG-75 Lanolin), sól w roli zagęstnika (Sodium Chloride), antystatyk (Cocamidopropylamine Oxide), rozpuszczalnik dla wyciągów roślinnych i nawilżacz (Propylene Glycol) oraz wyciąg z żurawiny ( Vaccinium Macrocarpon Fruit Extract). Kolejne składniki to emulgator ( Polysorbate 20), nawilżacz i substancja łagodząca (Panthenol), emolienty (Linoleic Acid, Linolenic Acid), witaminy E i A (Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate), bioflawonoidy, biotyna o działaniu odkażającym i kondycjonującym, Pyridoxine HCL regulująca przetłuszczanie. Końcówka to regulator pH (Citric Acid ), zapach, konserwanty (Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone), barwniki (CI 17200, CI 15985).

KONSYSTENCJA
    Przeciętna. Pieni się dość dobrze.

KOLOR
    Wściekle czerwony.

ZAPACH
    Podobnie jak jednej z recenzentek bardziej przypomina mi niedojrzałe jabłka niż żurawinę. Dość przyjemny, jak na tani kosmetyk.

UŻYTKOWANIE
    Przygotowałam się na mocne oczyszczanie, a dostałam wielce przeciętny szampon. Ostatnie co mogłam o nim powiedzieć to to, że myje mocno. Bardziej killerski z moich ostatnich nabytków był Garnier z aloesem, który miał silikon, a mimo tego zostawiał włosy szorstkie i splątane.
    Przy regularnym używaniu przyśpiesza przetłuszczanie i obciążenie.

DZIAŁANIE
    Wedle obietnic producenta:
    -”krystalicznie czysty „– nie mam pojęcia, co to ma znaczyć, bo szampon jest przecież czerwony (co nie jest bynajmniej efektem zawartości żurawiny, tylko barwników pochodzenia chemicznego).
    -”siła żurawiny dokładnie oczyszcza włosy i skórę głowy” - no raczej nie siła żurawiny tylko SLES. Ale poza tym szampon zmywa dość dobrze, nie zostawia wyczuwalnej warstwy na włosach.
    -”dzięki zawartości witamin końcówki są zabezpieczone przed przesuszeniem” - i tak stosuję odżywki i serum, więc nie umiem ocenić jaki wkład w stan moich końcówek ma ten produkt.
    -”szampon nie zawiera silikonów” - ano nie zawiera, ale moje włosy przy dłuższym stosowaniu obciąża
    -”regularne stosowanie sprawia, że włosy odzyskują swoją objętość, są puszyste i łatwo się układają” - niestety właśnie przy regularnym używaniu obserwowałam zwiększone przetłuszczanie zwłaszcza pasm wokół twarzy i większą skłonność do „strączkowania”.

OPAKOWANIE
    Bardzo praktyczny kształt, łatwe dozowanie. Papierowa etykieta marszczy się pod wpływem wilgoci, ale nie czepiam się takich rzeczy przy szamponie za kilka zeta.

Ogólnie to nie jest to zły szampon, dopóki nie zacznie się go stosować do codziennego mycia. Co kilka myć sprawuje się całkiem fajnie, pachnie jabłkowo, nie wysusza. Ale to za mało, żeby go kupiła ponownie.

Używam tego produktu od: około 3 miesiące (nieregularnie)

Chcesz pochwalić chimay za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Całkiem dobry szampon natomiast po jego użyciu bez odżywki włosy są nie do rozczesania. Szampon ma bardzo łady zapach i dobrze się pieni, wydajność nie jest rewelacyjna ale jak na taką cenę to warto go kupić. Tej zwiększonej objętości jakoś nie zauważyłam niestety natomiast chyba troszkę faktycznie opóźnia to przetłuszczanie się włosów i daje połysk. Polecam
    Używam tego produktu od: MiesiącIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić 16paulina16 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Plusy:
    - włosy są lśniące
    - dobrze się pieni
    - zwiększa objętość włosów
    - ładnie pachnie
    - wydajny
    - praktyczne opakowanie
    - cena

Minusy:
    - nie przedłuża świeżości włosów

Gdy pierwszy raz go użyłam moje włosy utrzymały świeżość przez 4 dni i to był dla mnie szok. Niestety gdy drugi raz umyłam nim włosy były świeże jedynie przez 2 dni, a teraz w stanie bardzo dobrym są przez 1 dobę, czyli standard w moim przypadku. Mimo wszystko nie żałuje, że go kupiłam.
    POLECAM!

Chcesz pochwalić pajla21 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Żurawinowa masakra piłą mechaniczną
  • Zacznę może od zalet szamponu, pójdzie szybko bo jest ich niewiele. Jest łatwo dostępny, ładnie pachnie, ma estetyczną i praktyczną butelkę. I to by było na tyle.
    Kompletnie nie sprawdził się na moich włosach- nie zwiększa objętości tylko puszy włosy i je wysusza. Po umyciu stają się matowe i szorstkie. Gorsze, niż po jakimkolwiek zwyklym ziołowym szamponie z kiosku na rogu. Z przyjemnością wracam do perłowych szamponów produkowanych przez popularne koncerny kosmetyczne.

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

Chcesz pochwalić KrolowaSniegu09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • U mnie się nie sprawdził
  • Kupiłam szampon barwy z myślą o intensywnym oczyszczaniu. Niestety na moich włosach kompletnie się nie sprawdził.

PLUSY:

ładny zapach
    cena
    dobrze się pieni
    nie podrażnia skóry głowy
    nie powoduje łupieżu

MINUSY:

wzmaga przetłuszczanie, obciąża, włosy są przyklapnięte i szybko tracą świeżość - myślałam, że to odżywka tak obciąża mi włosy, jednak po umyciu samym szamponem włosy w niedługim czasie zmieniły się w smętne, przyklapnięte strąki
    nie zwiększa objętości, wręcz przeciwnie
    zbyt lejąca konsystencja
    słaba wydajność

Nie tego oczekuję od szamponu.

Chcesz pochwalić Skarfejs za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 7 raz(y)
  • ok
  • Jest to bardzo dobry szampon jeśli chodzi o stosunek jakość-cena.

+piękny zapach,
    +dobrze oczyszcza,
    +nie uczula,
    +nie podrażnia,
    +cena, chociaż ja w rossmanie zapłaciłam za niego 6.99zł,
    +dość dobrze się pieni,
    +włosy są po nim lśniące,
    +wygodne opakowanie.

-konsystencja zbyt wodnista, spora ilość wylewa mi się z pomiędzy palców.

W działaniu jest porównywalny/lepszy od szaponów typowo drogeryjnych typu Fructis, Elseve, Pantene, ale sporo tańszy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni

Chcesz pochwalić Eshi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przetłuszczacz
  • Nie, nie i jeszcze raz nie.
    Normalnie myję włosy co 2 dni, przy tym szamponie musiałam codziennie, bo tak mi się przetłuszczały.

Zacznę od plusów:
    + zapach - bardzo fajny, słodko owocowy
    + dobrze oczyszcza włosy
    + cena

Minusy:

- przetłuszcza włosy
    - konsystencja baaardzo wodnista
    - niewydajny
    - słabo się pieni

Więcej nie kupię.

Chcesz pochwalić Dotka90 za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 6 raz(y)
  • Ładny zapach i nic więcej
  • Szampon ma ładny zapach - żurawina + jabłka, to połączenie wyczuwa mój nos Zapach podoba mi się, ale to jedyny główny plus jaki jestem w stanie zauważyć.

I choć dość dobrze oczyszcza skórę i włosy to obietnica większej objętości jest zbyt krótkotrwała, widoczna od umycia do pierwszego wyjścia na zewnątrz.

Rzadka konsystencja, niska wydajność, mimo dość dobrego pienienia się szampon strasznie plącze włosy, których niesposób rozczesać bez szarpania bądź posiłkoania się odżywką w celu ułatwienia tej czynności.

Ilość zużytych opakowań: 1 op.

Chcesz pochwalić d_t_b za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skrzywdził moje włosy
  • W walce ze zbyt przetłuszczającymi się włosami trafiłam na ten produkt. Niestety był on wielkim rozczarowaniem!

Wady:
    nie spełnia obietnic producenta
    -włosy zaczeły się przetłuszczać jeszcze szybciej i jeszcze bardziej
    -brak objętości, klapa po prostu klapa
    -końcówki wręcz są jeszcze bardziej przesuszone
    -brak odżywienia
    -brak lśnienia
    -mał wydajny

Zalety:
    -cena

Używam tego produktu od: ok miesiąca

Chcesz pochwalić Islanzadii za czytelną i pomocną recenzję?
  • ach ten zapach!
  • Co Wam mogę powiedzieć?

Największy plus tego szamponu to zapach, po prostu bardzo intensywny i naturalny - uwielbiam.
    Poza tym ja nie mam dużych wymagań co do szamponu - ma mi on po prostu umyć dobrze włosy i ten szampon to robi. Nie obciąża ich ani nie wysusza. Szampon ma na celu zwiększenie objętości włosów i niestety ja nigdy w takie działania nie wierzę i nie zauważyłam nic podobnego. Trzeba mieć po prostu dystans do tego co piszą producenci. Szampon pomimo niedużej pojemności jest bardzo wydajny i ładnie się pieni.konsystencja dość rzadka, lejąca się.
    Za taką cenę wart spróbowania.

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić szuszustyles za czytelną i pomocną recenzję?
  • wspaniale oczyszczający szampon
  • Szampon postanowiłam kupić, po przeczytaniu komentarzy na wizaz. Muszę powiedzieć, że u mnie sprawdził się w 100% !
    Przedewszystkim szampon bardzo dobrze oczyszcza włosy (szczególnie gdy olejuję włosy przed myciem),
    dodaje objętości (ale to chyba dopiero po regularnym stosowaniu) i co jest jego dużym plusem- jest bez silikonów.Jego zapach jest niesamowity!
    Niestety szampon jest mało wydajny (może dlatego że mam bardzo długie włosy, muszę go duzo zużyć), ale to jedyny malutki minusik.
    Naprawdę polecam wszystkim dziewczynom, które zastanawiają się czy go nie wypróbować.

Używam tego produktu od: prawie miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: jedno opoakowanie w trakcie

Chcesz pochwalić dlugiwarkocz za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zapach cudowny
  • Plusy :

+ tak jak każdy szampon Barwy - ten również jest cudownym domywaczem - aż czuję się, że kurz i brud są z tych włosów zmyte
    + zmywa też olejki - używam tego z L'orela i Bieledny i idealnie je usuwa
    + dobrze odświeża włosy
    + dodaje subtelnej objętości- nie mocnej ale włosy są odbite od czubka
    + włosy po umyciu są miękkie i błyszczące
    + cudownie pachnie - bardzo podobny zapach do zielonego jabłuszka ale bardziej słodki
    + świetnie się pieni
    + ładne opakowanie i kolor
    + nie obciąża włosów- cały dzień są świeże i lekkie dopiero wieczorem widać to, że wymagają mycia

Minusy :

- konsystencja - za bardzo lejąca- trzeba uważać aby za dużo się nie wylało
    - świeżość u mnie jest jednodniowa ;( wieczorem widzę, że zaczynają być tłuste
    - tyci plącze włosy

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić DagUusia87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zakochałam się w zapachu!
  • Całkiem przyjemny szampon, dobrze mył włosy, ale bez spektakularnych efektów, nie plątał ich, nie wysuszał skóry głowy, nie podrażniał jej, ani nie powodował swędzenia. Dobrze zmywał z włosów oleje. Nie przetłuścił mi głowy u nasady, co zdarza się baaardzo często i muszę na to uważać, uwielbiam również zapach tego szamponu, szkoda tylko, że gdy myję włosy wieczorem, rano już nic nie czuję

Chcesz pochwalić Polkax3 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fataliti
  • Moje włosy dają się rozczesać tylko gdy są suche.Umyte-nie dotykać,nie czesać. Po tym szamponie nie mogłam rozczesać włosów nawet suchych.Dosłownie jeden wielki dred.Sztywne,poplątane.Po nalozeniu odżywki ułatwiającej rozczesywanie efektem bylo tylko przetluszczenie. Najczęsciej stosuje szampony do wlosow tlustych,lub przeciwłupieżowe.
    W życiu nie miałam takiego dramatu na głowie.Chciałam dać mu szansę kolejną więc nie odstawiłam go po 1-3 razie tylko używałam na różne sposoby- bez moczenia glowy, z moczeniem, lane na ręke, na głowe bezpośrednio,różna temp.wody. Po prostu dramat za każdym razem. Dałam go mężowi ktory ma włosy dłuższe od moich bo aż za pas.
    U niego oczywiscie też dramat. Szampon po zużyciu polowy poszedł do butelki z dozownikiem jako podręczne łazienkowe mydło do rąk.

Używam tego produktu od: jakies 2tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1całe duże

Chcesz pochwalić CiastoPanda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry produkt Barwy!
  • Jestem zadowolona z tego szamponu Barwy.

Moje włosy są bardzo trudne w pielęgnacji. W stanie naturlanych (czyli bez jakichkolwiek zabiegów chemicznych) były ciężkie, często miały efekt „naleśnika” czyli włosów przyklejonych do głowy. Dodatkowo przetłuszczające się bardzo mocno – ŁZS, co powoduje dodatkowo problemy na tle podrażnień, łupieżu alergii. Dlatego przeszłam wiele zabiegów chemicznych by choc trochę zmusić je do układania. Miałam wielokrotnie farbowane – od czerwieni (bakłażań, wiśnia), przez brąz po poraz kolejny czerwień – obecnie naturalny lekko popielaty średni brąz. Dodatkowo niestety przeszły bardzo ciężki zabieg – trwała ondulacja – niestety wykonana masakrycznie – za dużo płynu do skręcania przez co były spalone. Przez to dostały efektu „puchu” co utrudnia jeszcze bardziej pielęgnację.

Szampon jest pakowany w odnowione opakowanie - ma brązowy korek z klapką, przez co problem wylewania się znany z starej serii z odkręcanym korkiem i dużym owtorem został wyeliminowany.

Ma przeźroczystą butelkę więc widać ile go jest.

Pieni się bardzo dobrze, nie trzeba go dużo by umyć włosy. Wydajnosć więc jest jak najbardziej w normie. Dobrze oczyszcza włosy. Przetłuszczanie się jest na normalnym poziomie - co 2 dzień muszę myć głowę. Zmywa bez problemu cięższe maski, oleje. Włosy nie są po nim obciążone.

Wysusza włosy, ale jest bez sylikonów, czy polimerów. Dla osób stosujących metodę CG idealny. Dla mnie swietny na okres gdy nie mogę ich stosować, ale także na czas obecny, gdy mogę je stosować.

Zapch jest bardzo żurawinowy i realistyczny. Jest tani i dobrze dostępny. Polecam.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 cała butelka

Chcesz pochwalić werka89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ok
  • Całkiem przyzwoity szampon za niewielką cenę

+ zapach - to było dla mnie największe zaskoczenie; owocowe produkty drogeryjne mają jednak to do siebie, że pachną chemicznie, a ten szampon to naturalny zapach owoców, który mi osobiście kojarzy się z kompotem
    + dobrze się pieni
    + włosy faktycznie odbijają się od nasady, nie są przyklapnięte

- konsystecja - trochę zbyt lejąca, czasem wylewa się przez palce
    - kolor - wygląda smakowicie i choć zapachu chemii nie czuć, to wątpię, by tak intensywny kolor dało się uzyskać naturalnie
    - plącze włosy, więc odżywka jest koniecznością (na tej podstawie podałabym w wątpliwość jego właściwości nawilżające)
    - największy minus - nie zmywa dobrze olejów, a na tym mi najbardziej zależało

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Moi_philosophie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Szampon godny polecenia
  • Kupiłam ten szampon zachęcona pozytywnymi recenzjami po promocji za 3.99 dokładnie. Plusy:

+ dla mnie jest wydajny
    + dobra cena
    + bardzo przyjemny zapach, utrzymuje się na moich włosach aż do następnego mycia
    + nie ''klapi'' włosów
    + dobrze myje
    + włosy są miłe oraz miękkie w dotyku
    + dostępność ( chociaż u mnie w Rossmann szybko znika w półki)

Minusy:
    - troszkę rzadka konsystencja
    - mało trwałe opakowanie oraz śliskie ( za to odejmuję pół gwiazdki).

Mimo wszystko jest to produkt godny polecenia, spełnia swoje zadania w 100 %

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Sick Angel za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • przede wszystkim: zapach!! jest genialny! raz żurawina, raz jabłuszko. uwielbiam! fajny kolorek, dobrze się pieni, tylko trochę za rzadki i spływa z rąk w czasie wmasowywania we włosy nie obciąża, faktycznie dodaje objętości. wygładza, u mnie nie plącze. lubię to!

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1/300ml

Chcesz pochwalić xtaala za czytelną i pomocną recenzję?
  • jest ok
  • Szampon dobrze się pieni. Faktycznie jest dodana objętość a przytm nie obciążył mi włosów. W moim przypadku nie występuje plontanie włosów, wręcz bym powiedziała że są śliskie w dotyku.
    Jedynie nie ma zapachu żurawiny a jabłek, zapach sam w sobie orzeźwiający.

Chcesz pochwalić lolaxxx za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 2 raz(y)
  • Nie dla mnie.
  • Zalety:
    - dobrze się pieni,
    - świetnie oczyszcza,
    - zwiększa objętość,
    - jest tani,
    - jest produktem krajowym,
    - opakowanie zachęcające do kupna.
    Wady:
    - włosy są "skołtUIONe",
    - włosy puszą się i elektryzują,
    - chemiczny zapach.

Niestety te trzy wady wystarcza abym nie sięgnęła po niego ponownie i nie polecała innym.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca

Chcesz pochwalić bbo za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny szampon oczyszczający
  • - dobrze się pieni
    -dobrze oczyszcza
    -włosy są po nim lekkie i puszyste
    -przyjemny zapach
    -wydajny
    -brak silikonów w składzie, generalnie prosty skład
    -niska cena

przy rzadkim stosowaniu nie zauważyłam minusów, jednak sama nie stosowałbym do codziennego mycia ze względu na SLS

używam go raz w tygodniu by oczyścić włosy z olejów i silikonów które mogą się nadbudowaćUżywam tego produktu od: kwietniaIlość zużytych opakowań: 1 duże

Chcesz pochwalić smutnooka za czytelną i pomocną recenzję?
  • godny polecenia
  • Szampon jest dość wodnisty. Na drugim miejscu jest SLS, na 9-tym zaś ekstrakst z żurawiny. Zapach bardzo słodki jak landrynki. Szampon nie zawiera silikonów, nie podrażnia skóry głowy. Niestety zamknięcie produduktu jest beznadziejne, bardzo cienki plastik, który trzeszczy przy otwieraniu - mam wrażenie, ze niebawem się urwie . Szampon dobrze myje włosy, ne obciąża ich. Całkiem przyjemny - fajnie oczyszcza czyli to czego wymagam. Nic więcej wg mnie nie robi (nie zwiększa objętości). Jako dobry, tradycyjny szampon oczyszczający to polecam

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 duże

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić HiszpanskaDelicia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetnie zmywa oleje i pachnie obłędnie
  • Opakowanie
    Szampon jest w plastikowym, wygodnym opakowaniu. Jest ono przezroczyste, co bardzo ułatwia nam kontrolowanie ilości produktu. Ma estetyczne kolorowe napisy i obrazki. Wszystko w rozsądnej ilości i dobrej czcionce Butelka jest miękka, z łatwością wydobywa się z niej kosmetyk i nie sprawia trudności przy otwieraniu.
    Bardzo ładny, odrobinę chemiczny, ale to naprawdę nie przeszkadza. Nie czuć go bardzo długo na włosach, ale tak z godzinę po umyciu jeszcze się za nami unosi. Naprawdę bardzo przyjemny, żurawinowy zapaszek
    Kolor:
    Wściekle czerwony, ale nie barwi włosów ani wanny Bardzo fajnie prezentuje się w butelce.
    Konsystencja:
    Bardzo, ale to bardzo leista. Gdy przechylam butelkę, leje mi się bardzo dużo. Na włosach też go trudno rozprowadzić, bo niestey rozlewa się po całej łazience wszędzie chlapie, byleby nie na włosy.
    Działanie:
    Zacznijmy od tego, że szampon genialnie oczyszcza i zmywa oleje z włosów. Trochę plącze przy tym włosy, ale generalnie dobra odżywka wszystko naprawi. Włosy są po nim gładkie, delikatne, ale niestety szybciej się przetłuszczają Faktycznie, objętość włosów jest większa niż przy użyciu innych szamponów. Nie zauważyłam za to lśnienia, ani nawilżenia końcówek. Brawo za brak silikonów, ale uwaga za SLS, które szkodzi włosom. Mimo to, uważam, że ten szampon jest dobry, bo za taką cenę, trudno znaleźć coś, co pozostawi takie włosy po umyciu
    Słaba, ze względu na konsystencję.
    Podsumowanie:
    Przyzwoity szampon za małe pieniądze, będę go używać przy pierwszym myciu po olejowaniu

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mariaa15 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK
  • Co do opinii poniżej - polecam się doinformować i nie pisać bzdur
    Albo piszemy, że delikatny (mając pełną świadomość, że ma SLSy, więc to śmieszne), albo dajemy za nie minus. Konsekwencji trochę.

Poza tym, nie, nie ma silikonów. Dwie ostatnie substancje to są konserwanty...

Przechodząc do recencji, w końcu:

+ jest równie przyjemny w stosowaniu co piwny
    + może ma jedynie lepszy zapach
    + cena przyjazna dla portfela
    + wydajność/pojemność
    + polska firma
    + dobrze oczyszcza (skrzypienie włosów), ale po nałożeniu odżywki wcale nie są poplątane, dobrze się rozczesują

Do codziennego użytku oczywiście się nie nadaje, nie chciałabym powrócić do stanu moich włosów sprzed roku, ale do oczyszczania 1-2 x w tygodniu jak najbardziej.

Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić bitter_schokolade za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo przyjemny szampon
  • CUDOWNY ZAPACH! Za sam zapach daje 2 gwiazdki , szampon przyjemny , delikatny , włosy są bardzo fajne po nim. Jednak posiada sylikony chociaż napisane jest na etykiecie ze jest bez sylikonów , ale i tak jest warty polecenia bo nie obciąza włosów. Dobra cena , minus za konsystencję ( mógłby być bardziej gęsty ) no i minus za SLS w składzie

Używam tego produktu od: miesiaca
    Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić Majka007 za czytelną i pomocną recenzję?