Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Powiększ Kolastyna, Brązujący balsam do ciała
Produkt dostępny w 2 sklepach. Cena już od 11,66 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez lady opium

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Theobroma Cacao seed Butter, Parfum, Coumarin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Lactic Acid.

• Subtelna opalenizna całym rokiem - czemu nie
  • Jeden z lepszych drogeryjnych balsamów brązujących.
    Dzięki niemu mogę całym rokiem cieszyć się piękną złoto - brązową opalenizną

Balsam ma przyjemną konsystencję, łatwo rozprowadza się go na skórze, w miarę szybko się wchłania, nie pozostawia na skórze lepkiego filmu a do tego całkiem ładnie pachnie - trochę jak kakaowe wafelki

A co do jego właściwości brązujących to efekt delikatnie opalonej skóry pojawia się już po kilku godzinach od aplikacji; nie tworzy smug (pod warunkiem, że skóra została wcześniej dobrze przygotowana peeling + nawilżanie i balsam został starannie rozprowadzony); nie brudzi ubrań i co najważniejsze nie śmierdzi tak jak typowe samoopalacze a przynajmniej nie tak bardzo
    Nie zauważyłam również aby wysuszał czy podrażniał skórę a używam go regularnie od dobrych kilku miesięcy...

Balsam jest bardzo wydajny, łatwo dostępny i niedrogi...

Ilość zużytych opakowań: w trakcie trzeciego

Chcesz pochwalić ClaireStyle za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

pierwsza depilacja bikini

• Mój ukochany balsam
  • Kupiłam go przed wakacjami bez żadnego namysłu. I co się okazało ? to był strzał w 10 ! Jak dla mnie cudo używam go cały czas choć teraz w trakcie sezonu zimowego znacznie mniej niż latem. Wiadomo przecież dlaczego. Nigdy w życiu nie miałam tak pięknie brązowej skóry jak w minione wakacje.

Plusy:
    - nie brudzi ubrań
    - równomiernie się rozsmarowuje
    - po pierwszym użyciu widać już znaczącą różnicę w kolorze skóry
    - wydajny
    - niska cena

Minusów dla mnie brak, może tylko przyczepiłabym się do zapachu ale jest do zniesienia.
    Na pewno zostaje ze mną do kolejnych wakacji.

Ilość zużytych opakowań: 2 i pół

Chcesz pochwalić marca07 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa a i tak śmierdzi
  • Kupiłam w czasie gdy się nie przelewało. Żałuję bo te 8 zł mogłam przeznaczyć na piwo na mieście albo 2 dobre w sklepie....nevermind...

Wszystkie balsamy brązujące śmierdzą. Ten też. Ale nie do pomyślenia jest że ja całą noc czuję ten smrodek a rano odcień skóry nie uległ zmianie. Tym czasem pościel do wymiany, piżama do prania.

Kupiłam niezawodnego konkurenta (dove) za dwa razy tyle i przynajmniej jest pewność że warno w nocy się trochę przemęczyć.

Ilość zużytych opakowań: 1 normalne

Chcesz pochwalić wichura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Co prawda moje opakowanie wyglądało inaczej (zdjęcie), ale właśnie (nareszcie!) skończyłam opakowanie. Nie mogłam się tego doczekać, gdyż nie zauważyłam żadnego efektu tego balsamu. Był dla mnie tylko dobrym nawilżaczem, jednak zapach mnie również od niego odpychał.

Używam tego produktu od: czerwiec 2015
    Ilość zużytych opakowań: Nareszcie skończyłam jedno (i pierwsze) opakowanie

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić miunique za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Bardzo przyjemny balsam!

- delikatnie brązuje, już po pierwszym użyciu widać delikatne zbrązowienie, ale nie jest tak, że używa się tylko przez 3 dni bo potem już robi paskudny kolor
    - daje delikatny efekt, bez smug i zacieków
    - nie śmierdzi aż tak jak inne balsamy brązujące, świeżo po nałożeniu nawet nieźle pachnie
    - dobrze się rozsmarowywuje
    -całkiem wydajny

Ilość zużytych opakowań: jedno niecale

Chcesz pochwalić Ooh_la_la za czytelną i pomocną recenzję?
  • Idealny
  • Jeden z najlepszych balsamów brązujących.
    Kupiłam, bo nie mogłam na półce znaleźć Sopotu Ziaji, którego dotychczas używałam Biorąc na podmiankę Kolastynę miałam full wątpliwości i nie spodziewałam się, że zostanę przy niej na dłużej Balsam przede wszystkim przy odpowiedniej aplikacji (dobre rozsmarowanie) nie robi zacieków. Zapach jest znośny. Rzeczywiście nadaje skórze bardzo ładny odcień, w przeciwieństwie do Sopotu który trochę "żółci", skóra po Kolastynie jest złotawa, jak dziewczyny poniżej też nazwałabym ten kolor kawą z mlekiem Jest łagodniejszy od Sopotu, opalenizna najlepiej wygląda po drugiej aplikacji i nie jest sztuczna Napewno zostanę przy Kolastynie, polecam

Chcesz pochwalić s_cat007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Idealny produkt do używania po plażowaniu Fajnie nawilża i wygładza skórę , delikatnie ją brązuje.Opalenizna po nim trzyma się na prawdę długo. Warty polecenia

Chcesz pochwalić marcelina1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mój, mój, mój na wieki! <3
  • Uwielbiam go za działanie. Jest delikatny, kolor jest subtelny, podkreśla opaleniznę jak już jesteśmy muśnięte słońcem. A gdy jeszcze jesteśmy zimowymi bladziochami, to ociepla koloryt skóry.
    Efekt można też delikatnie stopniować.
    Ale jeśli oczekuje się mocnego opalenia to na pewno on nie będzie dobry. Tu już lepiej sięgnąć po jakiś samoopalacz albo coś zmywalnego na raz.
    Jednak ja czegoś takiego nie potrzebuje, dla mnie mocne opalanie się takimi kosmetykami strasznie się rzuca w oczy i wygląda nienaturalnie (poza rajstopami sally hansen <3)
    Jak dotąd jest to jeden z najlepszych dla mnie balsamów brązujących jeśli chodzi o zapach. Jest wręcz nieziemski.
    I w ogóle nie śmierdzi.
    Nie wysusza, nie podrażnia skóry, nawet jeśli ogolimy nogi i posmarujemy się nim to wszystko jest ok.
    Nie ma w sobie jakiś złych składników.
    Jest nie drogi, czego chcieć więcej?
    Ps. ostatnio dorwałam go w lidlu za 5zł!!! Aż żal nie było wziąć zapasów

Cudo!

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić fmartao za czytelną i pomocną recenzję?
  • Fajny
  • Uwydatnia opalenizne, lecz niestety kiedy jej nie ma, zbyt wiele nie robi,
    +cena
    + zapach
    + dosc szybko sie wchlania
    + latwo dostepny
    - nie brazuje
    - nie daje efektu opalonej skory

Używam tego produktu od: 2 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: 1 cale

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić karolinaa1607 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny!
  • Jest to mój pierwszy balsam brązujący, także nie posiadam żadnego porównania, ale spełnił on wszystkie moje oczekiwania.
    + niska cena
    + szybko się wchłania
    + efekt pięknej, naturalnej opalenizny już po 2/3 aplikacjach!
    + nie zostawia smug ani plam
    + ładny zapach
    Minusów nie znajduję

Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić grewana za czytelną i pomocną recenzję?