Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Powiększ Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Zgłoszony przez lady opium

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Theobroma Cacao seed Butter, Parfum, Coumarin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Lactic Acid.

• zapach...
  • Balsam kupiłam przed ubiegłorocznym sezonem letnim wraz z przyjaciółką. Trafiłyśmy akurat na drobną promocję, więc balsam kosztował niecałe 10zł. W sklepie zapach wydał się wspaniały. Mam jasną karnację i początkowe promienie słońca bardziej zaróżowiają niż brązują moją skórę, także balsamy brązujące są dobrą alternatywą, by uniknąć poparzeń słonecznych.

Po nałożeniu balsamu orzechowy zapach stał się irytujący, a z czasem niemalże nieznośny. Po kilku godzinach od aplikacji czuć intensywny zapach samoopalacza, co jest dla mnie wielkim minusem, gdyż działa to na mnie drażniąco.

Podsumowując:
    + Kolor widoczny po około 3 aplikacjach
    +Lekkie nawilżenie,
    +Cena
    +Dostępność
    +Konsystencja, szybko się wchłania

- ZAPACH!
    -schodzi bardzo nierównomiernie,
    -przy niedokładnym aplikowaniu pozostawia lekkie smugi,

Zapach zniechęcił mnie ostatecznie, także na pewno nie powrócę do tego balsamu.

Chcesz pochwalić Domi_123 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Cudowny!
  • Świetny produkt!
    +zapach, piękny orzechowo mleczny.
    +brak typowego duszącego zapachu samoopalacza.
    +skóra nie lepi się.
    +cena
    +brak smug
    +ładny delikatny brązowy efekt.
    Nie spotkałam lepszego balsamu brązującego, gorąco polecam!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić Nataliaa63 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jestem na tak
  • Mam przeraźliwie jasne nogi, więc w lecie ratuję się tym balsamem. Jest to skuteczne koło ratunkowe. Trzeba jedynie zrobić porządny peeling przed nałożeniem, bo mogą powstać plamy.

Plusy:
    - piękny, orzechowy zapach, który całkiem długo się utrzymuje
    - lekka konsystencja
    - szybko się wchłania
    - daje szybki efekt
    - nawilża
    - wydajny
    - cena

Minusy:
    - przy zbyt długim stosowaniu "opalenizna" stawała się żółtawa

Ilość zużytych opakowań: w trakcie drugiego

Chcesz pochwalić stopkatkaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Balsam kupiłam po promocyjnej cenie - ok. 9 zł. To był strzał w 10 ! Balsam bardzo ładnie podkreśla opaleniznę, dodaje jej delikatnego blasku. Ma odpowiednią konsystencję, która dobrze wchłania się w skórę. Balsam dobrze nawilża i przyjemnie pachnie. Opakowanie jest wydajne. Starcza na wiele aplikacji. Co ważne - nie pozostawia on po sobie żadnych zacieków, ani grudek! Kolejny dobry produkt tej marki

Ilość zużytych opakowań: 1 pełne

Chcesz pochwalić katarzyna_bb za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo na tak!
  • Wersje do ciemnej karnacji kupiłam w lecie z zamiarem "podbijania" koloru letniej opalenizny co parę dni. Jednak został ze mna na dłużej, ze wzgledu na swoja wydajność.
    +konsystencja - biała, gęsta i treściwa, przy tym mega wydajna bo porcja wielkosci orzecha włoskiego starcza na całą nogę
    + wydajność
    + nie wysuszał
    + zapach - przyjemny, orzechowo-kokosowy, nie śmierdzi bardzo samoopalaczem dopiero po kilku godzinach od aplikacji da sie wyczuć tą nutę.
    + kolor - nie jestem bladziochem, karnacja raczej średnia, przeciętna dla Polski, a wersja do ciemnej karnacji latem pieknie poglebiała opaleniznę, a w miesiącach jesienno-zimowych aplikowany raz w tygodniu pozwalał utrzymać zdrowy odcień skóry, naturalny i broń boże nie pomarańczowy. Nie powodował powstawania smug ani zacieków jednak ciężko mi określić czy to kwestia wprawy czy produktu.
    + opakowanie - proste z czytelna szata graficzną. Płaska zatyczka pozwala postawić opakowanie "na głowie" co ułatwia zużycie produktu do końca.
    + cena - w promocji chyba kolo 9 zł za 250 ml to naprawdę nie dużo przy stosunku do takiej jakości.
    + dostępność - łatwa w sieciówkach i mniejszych drogeriach

Minusów nie zauważyłam, napewno zagości w mojej łazience na wiosnę, żeby podrasować troszkę swój kolor, jednak znów w połączeniu z innymi balasami nawilżającymi, nie codziennie.

Używam tego produktu od: lipie 2014
    Ilość zużytych opakowań: 1 sztuka

Chcesz pochwalić airam91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super super super!!
  • Bardzo fajny balsamik
    Nawilża skórę, i nadaje wspaniały kolor, przy częstym używaniu uzyskałem brązowiutką barwę, fajnie się nakłada a zapach mnie urzekł, kupiłem za 5 złotych i wielkie WOW, naprawdę polecam
    Najlepszy samoopalacz jaki miałem

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić peterpoppyhoran za czytelną i pomocną recenzję?
  • godne polecenia
  • Szybki efekt naturalnej opalenizny! Zapach moze byc, konsustemcja fajna, nie zostawia smug.
    Jedyny minus, ze szybko sie splukuje przynajmniej z mojej skory. Balsam godny polecenia
    Chociaz bede probowac jeszcze innych produktow

Chcesz pochwalić kladziorqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny balsam
  • Ten balsam dostałam od mamy do testowania-jak mi się będzie podobał, kupi sobie i ona. I poleciłam mamie, jest świetny.
    Genialny zapach, kokosowy, zazwyczaj produkty tego typu po prostu śmierdzą a tu taka niespodzianka. Balsam ma świetną konsystencję, bardzo gęstą, ale szybko się wchłania.
    Genialne nawilża i wygładza skórę. Do tego zostawia delikatną opaleniznę, bardzo delikatna, idealna dla mojej jasnej skóry.
    Nie brudzi, nie zostawia smug. Nie tylko zostawia efekt skóry jak na wakacjach, ale i świetnie o nią dba.
    Opakowanie jest wygodne, a cena w sam raz.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Używałam już mnóstwo samoopalaczy, tym razem postawiłam na balsam brązujący i jestem mile zaskoczona.
    Myślałam, że nie będzie widać efektu bo to jednak nie samoopalacz, ale efekt jest już po pierwszym użyciu (balsam do ciemnej karnacji), ponadto można nałożyć go sporo, a i tak nie robi żadnych plam. Pachnie bardzo ładnie, fakt po paru godzinach czuć trochę zapach jak przy samoopalaczu, ale ja i tak używam go tylko na noc a rano biorę prysznic, więc to nie problem. Myślę, że dobrze nawilża chociaż po wchłonięciu troszeczkę się lepi, co jednak mi nie przeszkadza, bo szukałam czegoś czym zastąpię beznadziejne samoopalacze , szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić czuujna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwilebiam***
  • Ten balsam ie ma żadnych minusów!
    Nadaje skórze bardzo ładny brązowy(nie żółty)odcień!
    Ja używam na opalone ciało i to jak podkreśla opalenizne to jest mistrzostwo!
    Wygląda się naturalnie.
    Pięknie pachnie,delikatnie i długo!
    Nawilża skórę bardzo dobrze i odżywia.Co się czuje niemal od razu!
    Skóra pieknie sie błyszczy ,jest gładka i ..opalona-czegóż więcej potrzeba

Jestem zakochana w nim od dwóch lat (a własciwie sezonów)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić maria19801 za czytelną i pomocną recenzję?