Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Powiększ Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Zgłoszony przez lady opium

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Theobroma Cacao seed Butter, Parfum, Coumarin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Lactic Acid.

• Chwalona: 4 raz(y)
  • Dziewczyny, kupcie wersję dla ciemnej karnacji !
  • Od zawsze wiem, że balsamy do jasnej karnacji robią praktycznie NIC. Kupiłam zatem do ciemnej i...efekt widoczny po jednej aplikcji! W dodatku: bardzo naturalny i zgodnie z obietnicą producenta długotrwały! Nie trzeba na drugi dzień powtarzać aplikacji, by opalenizna utrzymała się kolejne dni. Wystarczy raz na trzy dni i efekt opalenizny macie gwarantowany przez całe lato. Balsam jest świetny - gęsty, ale przy tym wydajny. przyjemnie pachnie, ładnie nawilża i co istotne - można go stosować po depilacji - nie podrażnia skóry (a moją praktycznie wszystko podrażnia prócz zasypki Alantan). Do tego cena, dostępność - jak dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie! Wcześniej byłam zadowolona jedynie z balsamu brązującego ELANCYL - balsamu dla wymagających, niestety wycofano go z produkcji i stąd poszukiwania zamiennika. Ten jest świetny, ale podkreślam raz jeszcze - wybierzcie ten dla ciemnej karnacji. Jeśli obawiacie się zbyt mocnego efektu - po prostu zmieszajcie go w proporcji 1:1 z innym, zwykłym balsamem pielęgnacyjnym. I jeszcze jedno: po aplikacji koniecznie trzeba umyć ręce, w przeciwnym razie efekt dłoni "opalonych" murowany. Moim zdaniem siłę działania balsamu można spokojnie porównać do samoopalacza, tyle, że bez smug!

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • balsam dobry, ale tylko jako pielęgnacyjny
  • ogólnie bardzo lubię balsamy i mleczka z kolastyny, dlatego w tym roku na tapetę wzięłam ten balsam (odcień jasna karnacja). cóż, jest to naprawdę dobry balsam pielęgnacyjny (nie analizuję tutaj składu, ale podsumowuję efekt po kilkutygodniowym stosowaniu). bardzo dobrze się wchłania, nawet latem, przyjemnie zmiękcza i wygładza skórę. można używać po depilacji; mnie ani razu nie podrażnił. zapach - kwestia gustu - dla mnie pachnie orzechowo. nutkę samoopalacza wyczuwam dopiero po kilku godzinach, ale nie jest intensywna.
    jedny minus tego balsamu - jak dla mnie - jest taki, że nie brązuje. nie widze tego u siebie w ogóle, dlatego odejmuję gwiazdkę.
    jeśli komuś zależy na podkolorowaniu ciałka latem to nie polecam. natomiast jeśli szuka się dobrego balsamu pielęgnacyjngo na lato to uważam, że ten daje rade i spisuje się znakomicie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące

Chcesz pochwalić mischa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 14 raz(y)
  • Niezły
  • To całkiem dobry balsam brązujący, jednak nie jest idealny. Mam jasną karnację i taką też wersję kupiłam. Nie oczekuję efektu mocnej opalenizny, bo takiej opalenizny nie lubię, a poza tym od tego są samoopalacze. Chodzi mi tylko o to, żeby moje białe nogi latem nie były całkiem białe. Tutaj zauważam działanie brązujące, jednak odrobinę za słabe, mimo regularnego stosowania. Poza tym, zapach na skórze jest okropny. Po otworzeniu opakowania wydawał mi się ładny, słodki, kokosowy, ale po rozsmarowaniu na skórze niestety śmierdzi. Co do zalet, muszę przyznać, że bardzo łatwo się rozprowadza, nigdy nie zdarzyły mi się smugi na skórze, a poza tym bardzo dobrze nawilża. Nie żałuję, ze go kupiłam, ale znam lepsze balsamy brązujące, dlatego zakupu nie powtórzę.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, skuteczny
  • Jestem zaskoczona taką słabą oceną tego produktu... Ale od początku.

Lata temu używałam balsamu brązującego Kolastyny z orzechem włoskim. Oprawa graficzna opakowania była zupełnie inna, ale to chyba ten sam produkt. I pamiętam, że wtedy był to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Ostatnio postanowiłam do niego wrócić.

Balsam jest naprawdę bardzo fajny. Przyjemny w użyciu - łatwo się rozsmarowuje, dobrze wchłania, pachnie przyjemnie. Smrodek samoopalacza nie jest zbyt wyczuwalny nawet po paru godzinach. Tzn. oczywiście jest obecny, ale nie przeszkadza jakoś szczególnie.
    Efekt - po pierwszym użyciu jest ledwie widoczny. Nie sposób nabawić się smug czy plam (ale trzeba stosować oszczędnie, a nie wywalić na ciało pół butelki na raz ). Po kilku użyciach widać zdrową, naturalną opaleniznę. Bez przesady i sztucznego pomarańczu.
    Nie wysusza, nie podrażnia.

Nie mogę mu nic zarzucić. Pozwala osiągnąć delikatną opaleniznę bez żadnego problemu czy wysiłku. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zaskoczenie na plus
  • Myślałam, że będzie kiepski, ale zaskoczona jestem na plus. To jest produkt, który opala powoli. Jeżeli liczycie na natychmiastowy efekt tak jak np po Dove Summer Glow, który już po jednej aplikacji daje efekt brązu to nie jest to produkt dla Was. PO jednej aplikacji prawie nic nie widać, trzeba użyć kilka dni z rzędu żeby pojawił się kolor na skórze. Efekt daje fajny - złoto- brązowa opalenizna. Ma dwie główne zalety. Po pierwsze przez to, że jest delikatny nie ma możliwości żeby powstały plamy na skórze, co w przypadku chociażby Dove zdarzało mi się. Po drugie nie śmierdzi kilka godzin po aplikacji samoopalaczem. Minus dostrzegam na razie jeden - po aplikacji na skórę pozostawia mimo wchłonięcia efekt lepkości.

Używam tego produktu od: dwoch tygodni

Chcesz pochwalić multipanterka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skuteczny samoopalacz
  • Mam jasną karnację, nie opalam się szybko i nie mam na to czasu. Wybrałam balsam, bo wiem, jak korzystne działanie na skórę i jej brązowienie ma ekstrakt z orzecha włoskiego, nie mówiąc, że ułatwia absorbowanie prawdziwego słońca.

Posmarowałam się kremem na noc i poszłam spać zachwycona orzechowym zapachem, dość tłustego kremu.

W środku nocy coś mnie budzi... Co to za smród? Piżama śmierdzi, pościel śmierdzi, ciało leżące obok śmierdzi!! No trudno - widocznie coś zdechło pod łóżkiem... Poszłam spać dalej.

Rano, w stanie pełnej świadomości: "śmierdzi jak solarium, jak samoopalacz"!!!! I niestety, choć początki były dobre, skóra nawilżona, początkowo zapach piękny i kuszący, to jednak mylący.

PLUSY
    + nawilżona skóra, nawilżenie utrzymuje się przez dłuższy czas
    + przy aplikacji piękny zapach
    + nie pozostawia plam
    + nie brudzi ubrań

MINUSY
    - zapach po godzinie od aplikacji, aż do porządnego prysznica (wraz z ubraniami)

W sumie kosmetyk jest dobry, ale w kategorii samoopalacze, a nie kosmetyki brązujące z ekstraktem z orzecha włoskiego. W preparacie, działanie brązujące otrzymujemy poprzez DHA, które ekstrakt z orzecha włoskiego tylko delikatnie wspiera. Niestety pełne opakowanie będę musiała wyrzucić.

Używam tego produktu od: 2 dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze opakowanie, jedna aplikacja

Chcesz pochwalić Kaloca za czytelną i pomocną recenzję?
  • W porządku.
  • Mam bardzo jasną skórę, szczególnie na nogach i niestety mam ogromne problemy, żeby się ładnie opalić. Ten balsam jest kolejnym, którego używam. Szczerze mówiąc, nie oczekiwałam po nim wiele, gdyż jest to tylko balsam brązujący, nie samoopalacz, jednak jestem z niego zadowolona.
    Już po dwóch dniach stosowania moja skóra lekko zmieniła odcień, a po tygodniu nabrała ładny, lekki kolor brązu. Ogromnym plusem jest to, że efekt jest naprawdę naturalny.
    I trzeba przyznać, że naprawdę dobrze nawilża.

Teraz minusy.
    Na początku powiem, że trzeba bardzo uważać przy rozprowadzaniu go, gdyż zostawia pomarańczowe plamy (u mnie, na nogach, szczególnie na kolanach i w okolicach kostek).
    Dość ciężko się zmywa, co może być zarówno zaletą jak i wadą, gdyż niestety zostawia plamy na dłoniach, które ciężko zmyć. Natomiast jestem miło zaskoczona, że po kąpieli (oraz peelingu) nie zniknął zupełnie z moich nóg.
    Jak dla mnie okropny jest zapach. Być może to kwestia gustu, jednak bardzo go nie lubię.
    Niestety długo się wchłania.

Używam tego produktu od: tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Loomen za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobrze spełnia swoje funkcje.
  • Odróżniam balsam brązujący od samoopalacza, dlatego nie oczekiwałam, że po aplikacji moja skóra zrobi się brązowa. Dlatego nie jestem zawiedziona.

Balsam delikatnie podkreśla nabytą opaleniznę i przedłuża jej trwałość na cały rok. Nie muszę więc jesienią i zimą chodzić na solarium aby podtrzymać opaleniznę z lata.
    Dodatkowym plusem , są właściwości nawilżające. Skóra rzeczywiście jest dzięki niemu gładka. Łagodzi również delikatne podrażnienia po całodziennym opalaniu.

Produkt jest bardzo ekonomiczny, na całe ciało, wsytarcza niewielka jego ilość. I to jest duża zaleta. Cena również jest bardzo przystępna.

Produkt ten przerósł moje oczekiwania, nie spodziewałam się, że jest tak dobry.
    Nie polecam osobom, bladym jak ściana, które liczą na brązową skórę z dnia na dzień.

Używam tego produktu od: 1,5 roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak 250ml

Chcesz pochwalić polapolka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciętny
  • Jeśli chodzi o samoopalacze i balsamy brązujace mam spore doświadczenie, lubię je testować więc zaopatrzyłam się i ten z kolastyny.

Łatwo się rozprowadza, nie lepi się tak bardzo (wiadomo, że po aplikacji trzeba chwile na golasa powysychać ) ale dość szybko się wchłania, zapach po aplikacji jest taki hmmm orzechowo-drewniany, dość tępy i suchy. Po 5 godzinach zaczynamy czuć zapach typowego samoopalacza ale jest nośny nie jest aż tak uciążliwy jak w niektórych przypadkach i to jest na plus. Mam średnią karnację ale po 3 aplikacjach (przez 2 dni) uzyskałam kolor brązowy, na nogach -kostkach nieco pomarńczowy. Nie nawilża, dlatego polecam przed nałożeniem samoopalacza użyc balsamu nawilżajacego na łokcie, kolana, stopy Przy odpowiednim nawilżaniu schodzi całkiem równomiernie.

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Agati92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny i przyjemny
  • balsam używam od tygodnia i jestem bardzo zadowolona
    mam bardzo jasną karnację i moje ciało wygląda jak bym leżała kilka dni na słońcu
    PLUSY
    - przyjemny zapach
    - szybki efekt
    - dobrze się rozprowadza
    - nie zostawia smug

a minusów nie mam

Używam tego produktu od: 7 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 połowa

Chcesz pochwalić justa1895 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Balsam jest całkiem przyjemny. Efekt brązujący jest delikatny, widać go dopiero po tygodniu stosowania raz dziennie - a mam bardzo jasną skórę i stosuję balsam do ciemnej karnacji. Co do właściwości nawilżających to po nocy skóra jest gładka i co istotne nie śmierdzi samoopalaczem. Sam balsam pachnie kokosowo i ma dość przyjemną, kremową konsystencję - nie jest za rzadka ani zbyt gęsta.

Jak na mnie minusem jest zbyt wolno uzyskiwany efekt brązujący, kiepska wydajność produktu (używam go około 2 tygodnie a już zużyłam ponad połowę opakowania) i opakowanie (wolę takie w których łatwiej ocenić stopień zużycia produktu).

Za taką cenę warto wypróbować.

Używam tego produktu od: około 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: ponad połowa opakowania

Chcesz pochwalić fluorize za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo fajny balsam - polecam
  • Jeden z najlepszych balsamów brązujących, z jakimi miałam do czynienia ( a było tego trochę). Jeśąli chodzi o tańsze, podobnie zadowolona byłam tylko z Dax'a, bo wszystkie inne niedrogie balsamy brązujące, które wypróbowałam albo nie dawały efektu, albo zostawiały okropne smugi.
    Za tę cenę - ideał. Ładnie pachnie, nie wysusza skóry, nie zostawia smug - również przy długotrwałym stosowaniu. W tym momencie zużywam trzecie opakowanie.
    W moim przypadku efekt brązujący jest widoczny (jestem blondynką, o przeciętnie jasnej karnacji, korzystam z wersji do ciemnej karnacji) i w porównaniu z innymi balsamami, których używałam, jest to całkiem wyraźna opalenizna.

Używam tego produktu od: stycznia 2014
    Ilość zużytych opakowań: kończę trzecie opakowanie

Chcesz pochwalić luna_o za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam.
  • Jeden z lepszych balsamów jakie stosowałam, biorąc pod uwagę zarówno nawilżenie jak i efekt brązujący widoczny (na mojej naprawdę jasnej skórze) już po pierwszym zastosowaniu - nie jest to co prawda spektakularna "opalenizna", ale poprawia koloryt skóry. Jak dla mnie jest idealny.

PLUSY
    - daje naturalny efekt brązujący
    - ładnie podkreśla nabytą na słońcu opaleniznę
    - łatwo się rozprowadza, nie zostawia plam
    - nawilża
    - dobrze się wchłania
    - wydajny
    - cena

MINUSY
    myślę, myślę... i nic nie przychodzi mi do głowy. czytałam recenzje, że zostawia żółte plamy, ale ja niczego takiego nie zauważyłam. trzeba mu tylko dać czas na to, żeby dobrze się wchłonął

Używam tego produktu od: lata 2013

Chcesz pochwalić Wziiu za czytelną i pomocną recenzję?
  • eee raczej nie
  • Jeśli chodzi o jego właściwości brązujące to nie zauważyłam takowych. Balsam dobrze nawilża, ładnie pachnie, jeżeli komuś zależy na nawilżeniu to może się na niego skusić, ale jednak chyba nie spełnia swojego głównego zadania, mianowicie nie brązuje.

Używam tego produktu od: 2 mies.?

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić bezimienna09 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na razie najlepszy balsam lekko brązujący
  • Używałam już dużo różnych balsamów brązujących i ten do tej pory jest najlepszy.

Nie zależy mi na tym, aby mieć pomarańczową skórę, więc jak dla mnie super.
    +delikatnie przyciemnia
    +nawet ładny zapach
    +wygodne opakowanie
    +nie zabarwia rąk
    +nie robi plam na skórze i ubraniach jak inne takie balsamy, przy okazji nie wymaga nakładania na inny balsam
    +trwały efekt, wystarczy raz na jakiś posmarować
    +cena
    +przedłuża opaleniznę
    +łatwy dostęp

Używam tego produktu od: pól rokuIlość zużytych opakowań: końcówka pierwszego

Chcesz pochwalić XxPrinCeSsSaXxD za czytelną i pomocną recenzję?
  • słabo brązuje
  • Zaraz po zakupieniu używałam go bardzo regularnie na całe ciało. Delikatnie zmienił odcień mojej skóry. Efekt ten zauważyłam jednak dopiero po kilku dobrych dniach. Prawdę mówiąc nie liczyłam, ani nawet nie chciałam bardzo przyciemnić skóry, bałam się smug i plam - dlatego wybrałam balsam brązujący, a nie samoopalacz. Efekt opalenia nie trwał jednak długo, bo gdy przestałam go obficie smarować to szybko się zmył ( zażółcił mi też białe ubrania, na szczęście sprał się idealnie ).
    Zalety:
    - nie ma smug, ani plam, ( ale ciężko żeby były, bo słabo brązuje )
    - nawilżał całkiem dobrze ( nawet jak przypaliłam sobie słońcem kark )
    - u mnie szybko się wchłaniał, nie lepiłam się

Wady:
    - zmywa się szybko
    - brudzi ubrania
    - słabo brązuje
    - zapach - na początku znośny, potem trochę duszący.
    Jako sam balsam otrzymał by ode mnie wyższą ocenę, ale miał być brązujący, a robi to marnie.
    Używam tego produktu od: lipiec 2013Ilość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić krolowa_kosmosu za czytelną i pomocną recenzję?
  • nigdy wiecej!
  • Krótko mówiąc : balsam brązujący , który nie brązuje. Nie wiem, czy tylko ja mam taką skórę, że nie da się jej przybrązowić? używałam go codziennie, po peelingu i przed, obojętnie, za nic nie chciał spełnić swjego zadania! Odcień skóry nie zmienił się wcale, a zużyam juz prawie całe opakowanie... Jedyn plus to taki, że skóra wydaje się być po nim nawilżona, ale jakbym chciała balsam nawilżający to nie kupiłabym brązującego ^^

Ilość zużytych opakowań: 1 - prawie całe

Chcesz pochwalić MedilE za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie brązuje
  • Nazwanie tego balsamu brązującym to nadużycie. W najlepszym przypadku zółci skórę (po tygodniu stosowania), ale absolutnie nie brązuje. Co do nawilżenia to jest ok, zostawia skórę aksamitną i za to dałam mu 2 gwiazdki. Jeśli chodzi o zapach to byłam zachwycona przez pierwsze 30 minut, bo pięknie pachnie kokosem (chyba), po tym czasie pojawia się smród samoopalacza. Opaleniznę nabyłam na wakacjach, więc balsam stosuję, modląc się, żeby chociaż ją utrwalił, ale prewencyjnie piję też sok z marchewki.

Chcesz pochwalić aquafresca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo go polubiłam
  • Zakupiłam ten balsam z nadzieją... widocznego przyciemnienia skóry. Skusił mnie obłędny, przepiękny zapach! Za sam ten zapach byłabym skłonna dać 5/5
    Ale jeszcze kilka aspektów.
    - balsam co prawda może nie przyciemnia skóry, ale za to WSPANIALE utrwala już nabytą opaleniznę!
    - jest gęsty, ale błyskawicznie się wchłania i cudownie nawilża- ja po regularnym stosowaniu tego balsamu miałam skórę jak niemowlak: gładką i aksamitną
    - jest bardzo wydajny, niewielka ilość pokrywa naprawdę sporą część ciała- wystarczył mi na całe lato
    - dzięki temu balsamowi wyrobiłam sobie nawyk nawilżania ciała po każdej kąpieli (jeśli można się wybalsamować i jednocześnie mieć zapachową ucztę to szkoda było z tego rezygnować

Podsumowując: balsam, choć nie opala to świetnie opaleniznę utrwala. Przy tym boskim zapachu, wydajności, cenie, konsystencji i efektów, jakie można uzyskać, używając go- POLECAM BARDZO, BARDZO GORĄCO!

Używam tego produktu od: 06.2013

Chcesz pochwalić TheLenka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Do opalonych nóg...
  • Zakupiłam go w Biedronce, w promocji, na początku czerwca.
    Stosowałam systematycznie 1 raz dziennie przez około dwa tygodnie.
    Miałam wrażenie, że w ogóle mnie nie "opala".
    I wkurzona odłożyłam go na półkę.
    Nadeszły wakacje, wyjechaliśmy nad jezioro, wróciliśmy opaleni...
    Pomyślałam, że trzeba zrobić coś, aby moja opalenizna nie zeszła szybciutko-jest taka ładna.
    I pojawiła się u mnie myśl, żeby dać Kolastynie drugą szansę...
    I tutaj następuje szok- balsam stosowany rano po kąpieli pięknie utrwalił opaleniznę! Stosowałam tylko na nogi i ręce(nie na brzuch),i po dwóch tygodniach stosowania mogę już z całą pewnością stwierdzić, że:
    BALSAM DOSKONALE PRZEDŁUŻYŁ MI PIĘKNĄ OPALENIZNĘ.
    Nogi i ręce mam nadal brązowiutkie, a brzuch robi się blady...

Dodam, że tydzień po przyjeżdzie z urlopu zrobiłam peeling całego ciała.

Ja jestem zadowolona!Używam tego produktu od: 4 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe-mam już końcówkę

Chcesz pochwalić Michura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Zacznijmy od tego, że jest bardzo wydajny. Stosowałam go 2 razy dziennie, minęły prawie 2 miesiące, a jego nadal jest... połowa.
    Powiedziałabym, że przyspiesza opalanie. Dokańcza je. Po delikatnym opaleniu nogi posmarowane tym ok. 5 razy ładnie brązowieją i opalenizna ta utrzymuje się dość długo. Gdy stosowałam przez parę dni rok temu, została do połowy listopada
    Jeśli chodzi o przyciemnianie jasnej skóry - nie sprawdza się. Poza tym paskudnie pachnie.
    Jednak znam lepsze balsamy brązujące i chyba przy nich pozostanę.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kurazbiura za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średni
  • Zacznę od plusów:
    + bardzo dobrze brązuje! cała moja rodzina pytała się,gdzie się tak opaliłam, ale potrzebuje to paru aplikacji
    +początkowy zapach
    +szybko się wchłania
    +nie zostawia smug

Minusy:
    - BRUDZI! strasznie brudzi ręczniki po kąpieli. Całe są brązowe
    - po jakiejś godzinie śmierdzi samoopalaczowym smrodkiem

Ilość zużytych opakowań: Jeszcze nie całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić headline za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Może zapach nie jest powalający a utrzymuje się na skórze dość długo to da się to wytrzymać.

Rozprowadza się super i szybko się wchłania.
    Daje bardzo ładny efekt bez plamek i zacieków.
    Dodatkowo dobra cena .
    Jestem zadowolona

Odejmuję jedną gwiazdkę za zapach

Używam tego produktu od: kilku dni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

Chcesz pochwalić SheaButter za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mi pasuje
  • Balsam daje efekt opalenizny, ale jest to niezwykle długi proces.Faktycznie-osoby blade mogą mieć problem z zauważeniem "brązowej skóry"(widze to po swojej mamie która jest blada i tego efektu nie widać). Balsamu trzeba by używać cały czas, bo efekt utrzymuje się krótko, ale jestem zadowolona gdyż się szybko opalam i balsam pozwala mi na utrzymanie jakiś czas ładnej brązowej skóry. Używam go zamiast balsamów po opalaniu gdyż dobrze nawilża, nie robi plam ani żółtego odcienia i ładnie pachnie.

Zalety:
    dobra cena, ładny zapach, dobrze się rozprowadza, łatwość użycia, nie uczula, nawilża, wydajny

Wady:
    przez właściwości nawilżające nie wiadomo czy się już wchłonął czy nie i przez to często brudzi ubrania,

Używam tego produktu od: ok 3 lat
    Ilość zużytych opakowań: ok 6

Chcesz pochwalić sylwia15b za czytelną i pomocną recenzję?
  • słaby
  • niby w nazwie balsam brązujący a brązowe jest tylko opakowanie.. balsam dobrze nawilża skórę, ładnie pachnie ale nie brązuje nawet po kilku dniach codziennego stosowania.. zupełnie jakby producent zapomniał dodać do niego brązujące składniki

Ilość zużytych opakowań: jeczcze nie zużyte jedno

Chcesz pochwalić Ashley123 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij