Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Powiększ Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Zgłoszony przez lady opium

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Theobroma Cacao seed Butter, Parfum, Coumarin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Lactic Acid.

• Super super super!!
  • Bardzo fajny balsamik
    Nawilża skórę, i nadaje wspaniały kolor, przy częstym używaniu uzyskałem brązowiutką barwę, fajnie się nakłada a zapach mnie urzekł, kupiłem za 5 złotych i wielkie WOW, naprawdę polecam
    Najlepszy samoopalacz jaki miałem

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? TAK
Chcesz pochwalić peterpoppyhoran za czytelną i pomocną recenzję?
  • godne polecenia
  • Szybki efekt naturalnej opalenizny! Zapach moze byc, konsustemcja fajna, nie zostawia smug.
    Jedyny minus, ze szybko sie splukuje przynajmniej z mojej skory. Balsam godny polecenia
    Chociaz bede probowac jeszcze innych produktow

Chcesz pochwalić kladziorqa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny balsam
  • Ten balsam dostałam od mamy do testowania-jak mi się będzie podobał, kupi sobie i ona. I poleciłam mamie, jest świetny.
    Genialny zapach, kokosowy, zazwyczaj produkty tego typu po prostu śmierdzą a tu taka niespodzianka. Balsam ma świetną konsystencję, bardzo gęstą, ale szybko się wchłania.
    Genialne nawilża i wygładza skórę. Do tego zostawia delikatną opaleniznę, bardzo delikatna, idealna dla mojej jasnej skóry.
    Nie brudzi, nie zostawia smug. Nie tylko zostawia efekt skóry jak na wakacjach, ale i świetnie o nią dba.
    Opakowanie jest wygodne, a cena w sam raz.

Używam tego produktu od: parę miesięcy

Chcesz pochwalić Personal_Jesus za czytelną i pomocną recenzję?
  • polecam
  • Używałam już mnóstwo samoopalaczy, tym razem postawiłam na balsam brązujący i jestem mile zaskoczona.
    Myślałam, że nie będzie widać efektu bo to jednak nie samoopalacz, ale efekt jest już po pierwszym użyciu (balsam do ciemnej karnacji), ponadto można nałożyć go sporo, a i tak nie robi żadnych plam. Pachnie bardzo ładnie, fakt po paru godzinach czuć trochę zapach jak przy samoopalaczu, ale ja i tak używam go tylko na noc a rano biorę prysznic, więc to nie problem. Myślę, że dobrze nawilża chociaż po wchłonięciu troszeczkę się lepi, co jednak mi nie przeszkadza, bo szukałam czegoś czym zastąpię beznadziejne samoopalacze , szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić czuujna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwilebiam***
  • Ten balsam ie ma żadnych minusów!
    Nadaje skórze bardzo ładny brązowy(nie żółty)odcień!
    Ja używam na opalone ciało i to jak podkreśla opalenizne to jest mistrzostwo!
    Wygląda się naturalnie.
    Pięknie pachnie,delikatnie i długo!
    Nawilża skórę bardzo dobrze i odżywia.Co się czuje niemal od razu!
    Skóra pieknie sie błyszczy ,jest gładka i ..opalona-czegóż więcej potrzeba

Jestem zakochana w nim od dwóch lat (a własciwie sezonów)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić maria19801 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu świetny [ KUPCIE DO CIEMNEJ KARNACJI]
  • Balsamu używam do twarzy. Wybieram ten do ciemnej karnacji ze wzgledu na efekt. Moja skóra go uwielbia, bardziej niż niektóre specjalne markowe (niebrązujące) kremy do twarzy.

PLUSY
    - delikatny zapach

- wydajny

- nie pozostawia smug (nawet przy mało dokładnym nałożeniu)

- daje stopniowo delikatny, naturalny efekt

- poprawia stan cery ( zmniejsza widocznosc "pajączków", zmniejsza ilość wyprysków!)

-nawilża

- jeden z najtańszych balsamów brązujacych

MINUSY:
    -brak

Chcesz pochwalić xzetx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Kiedyś używałam tego balsamu w wersji dla jasnej karnacji, ale w ogóle nic nie było widac na skórze, więc kupiłam do ciemnej no i efekty są już po pierwszym użyciu zostaje naturalna opalenizna, piękny zapach, doskonałe nawilżenie, bez plam na kolanach czy łokciach, wydajny Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ola_cola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnąca przyjemność,,, i ten brąz
  • Kupuję tylko wersję do ciemnych karnacji.
    Brąz jest równomierny i ma piękny, naturalny odcień - właśnie na taki się opalam.
    Zero problemów na kolanach i łokciach.

Często ktoś zwraca uwagę jak ładnie pachnę

Dobrze nawilża.

Już nawet nie oglądam się za innymi produktami - tylko na twarz stosuję inne.
    Cena rewelacyjna.
    Opakowanie poręczne w podróży - nic się nie wylewa, wygodne zamknięcie.

Po prostu - minusów nie dostrzegam!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miriam Makheba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest brąz
  • Mam wresję do ciemnej karnacji-i sprawdza się bardzo dobrze.
    Już po pierwszej aplikacji uzyskałam złocisty,równy delikatny brąz.
    Z każdą kolejną aplikacją odcień jest ciemniejszy,ale cały czas naturalny,nie sztucznie żółty.
    Gładka,aksamitna i bardzo smarowna konsystencja.
    Pachie kokosem.
    Żadnych plam i smug.
    Zmywa się równomiernie.
    Nie wyczuwam zapachu samoopalacza nawet po kilku godzinach.
    Wydajny
    Dostepny w każdej drogerii.
    Tani.
    Polecam,polecam,polecam...

Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 5 raz(y)
  • Dziewczyny, kupcie wersję dla ciemnej karnacji !
  • Od zawsze wiem, że balsamy do jasnej karnacji robią praktycznie NIC. Kupiłam zatem do ciemnej i...efekt widoczny po jednej aplikcji! W dodatku: bardzo naturalny i zgodnie z obietnicą producenta długotrwały! Nie trzeba na drugi dzień powtarzać aplikacji, by opalenizna utrzymała się kolejne dni. Wystarczy raz na trzy dni i efekt opalenizny macie gwarantowany przez całe lato. Balsam jest świetny - gęsty, ale przy tym wydajny. przyjemnie pachnie, ładnie nawilża i co istotne - można go stosować po depilacji - nie podrażnia skóry (a moją praktycznie wszystko podrażnia prócz zasypki Alantan). Do tego cena, dostępność - jak dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie! Wcześniej byłam zadowolona jedynie z balsamu brązującego ELANCYL - balsamu dla wymagających, niestety wycofano go z produkcji i stąd poszukiwania zamiennika. Ten jest świetny, ale podkreślam raz jeszcze - wybierzcie ten dla ciemnej karnacji. Jeśli obawiacie się zbyt mocnego efektu - po prostu zmieszajcie go w proporcji 1:1 z innym, zwykłym balsamem pielęgnacyjnym. I jeszcze jedno: po aplikacji koniecznie trzeba umyć ręce, w przeciwnym razie efekt dłoni "opalonych" murowany. Moim zdaniem siłę działania balsamu można spokojnie porównać do samoopalacza, tyle, że bez smug!

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij