Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Powiększ Kolastyna, Brązujący balsam do ciała

Zgłoszony przez lady opium

Balsam o delikatnej, aksamitnej konsystencji polecany do pielęgnacji każdego rodzaju skóry. Nawilża ciało oraz nadaje efekt pięknej i długotrwałej opalenizny. Zawiera ekstrakt z orzecha włoskiego i masło kakaowe, które sprawiają, że skóra nabiera naturalnego, złocisto-brązowego koloru. Balsam doskonale się wchłania, ma przyjemny zapach. Regularne stosowanie preparatu pozwala cieszyć się wakacyjną opalenizną przez cały rok.
Efekty stosowania:
- atrakcyjna, letnia opalenizna przez cały rok,
- odpowiednio nawilżona i gładka skóra,
- widoczna poprawa kondycji i wyglądu skóry.
Produkt testowany dermatologicznie. Nie zawiera parabenów.

Skład: Aqua, Paraffinum Liquidum, Glycerin, Stearyl Alcohol, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20, Isopropyl Myristate, Dihydroxyacetone, Glyceryl Stearate, Helianthus Annuus Seed Oil, Juglans Regia Shell Extract, Dimethicone, Cera Alba, Butyrospermum Parkii Butter Extract, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Laureth-7, Theobroma Cacao seed Butter, Parfum, Coumarin, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Disodium EDTA, Lactic Acid.

• polecam
  • Używałam już mnóstwo samoopalaczy, tym razem postawiłam na balsam brązujący i jestem mile zaskoczona.
    Myślałam, że nie będzie widać efektu bo to jednak nie samoopalacz, ale efekt jest już po pierwszym użyciu (balsam do ciemnej karnacji), ponadto można nałożyć go sporo, a i tak nie robi żadnych plam. Pachnie bardzo ładnie, fakt po paru godzinach czuć trochę zapach jak przy samoopalaczu, ale ja i tak używam go tylko na noc a rano biorę prysznic, więc to nie problem. Myślę, że dobrze nawilża chociaż po wchłonięciu troszeczkę się lepi, co jednak mi nie przeszkadza, bo szukałam czegoś czym zastąpię beznadziejne samoopalacze , szczerze polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie 250ml

Chcesz pochwalić czuujna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwilebiam***
  • Ten balsam ie ma żadnych minusów!
    Nadaje skórze bardzo ładny brązowy(nie żółty)odcień!
    Ja używam na opalone ciało i to jak podkreśla opalenizne to jest mistrzostwo!
    Wygląda się naturalnie.
    Pięknie pachnie,delikatnie i długo!
    Nawilża skórę bardzo dobrze i odżywia.Co się czuje niemal od razu!
    Skóra pieknie sie błyszczy ,jest gładka i ..opalona-czegóż więcej potrzeba

Jestem zakochana w nim od dwóch lat (a własciwie sezonów)

Ilość zużytych opakowań: 4 opakowania

• Zdjęcia dołączone do recenzji:
    Foto recenzja
Chcesz pochwalić maria19801 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Po prostu świetny [ KUPCIE DO CIEMNEJ KARNACJI]
  • Balsamu używam do twarzy. Wybieram ten do ciemnej karnacji ze wzgledu na efekt. Moja skóra go uwielbia, bardziej niż niektóre specjalne markowe (niebrązujące) kremy do twarzy.

PLUSY
    - delikatny zapach

- wydajny

- nie pozostawia smug (nawet przy mało dokładnym nałożeniu)

- daje stopniowo delikatny, naturalny efekt

- poprawia stan cery ( zmniejsza widocznosc "pajączków", zmniejsza ilość wyprysków!)

-nawilża

- jeden z najtańszych balsamów brązujacych

MINUSY:
    -brak

Chcesz pochwalić xzetx za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny
  • Kiedyś używałam tego balsamu w wersji dla jasnej karnacji, ale w ogóle nic nie było widac na skórze, więc kupiłam do ciemnej no i efekty są już po pierwszym użyciu zostaje naturalna opalenizna, piękny zapach, doskonałe nawilżenie, bez plam na kolanach czy łokciach, wydajny Używam tego produktu od: miesiącaIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ola_cola za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pachnąca przyjemność,,, i ten brąz
  • Kupuję tylko wersję do ciemnych karnacji.
    Brąz jest równomierny i ma piękny, naturalny odcień - właśnie na taki się opalam.
    Zero problemów na kolanach i łokciach.

Często ktoś zwraca uwagę jak ładnie pachnę

Dobrze nawilża.

Już nawet nie oglądam się za innymi produktami - tylko na twarz stosuję inne.
    Cena rewelacyjna.
    Opakowanie poręczne w podróży - nic się nie wylewa, wygodne zamknięcie.

Po prostu - minusów nie dostrzegam!!!

Ilość zużytych opakowań: dwa

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić Miriam Makheba za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest brąz
  • Mam wresję do ciemnej karnacji-i sprawdza się bardzo dobrze.
    Już po pierwszej aplikacji uzyskałam złocisty,równy delikatny brąz.
    Z każdą kolejną aplikacją odcień jest ciemniejszy,ale cały czas naturalny,nie sztucznie żółty.
    Gładka,aksamitna i bardzo smarowna konsystencja.
    Pachie kokosem.
    Żadnych plam i smug.
    Zmywa się równomiernie.
    Nie wyczuwam zapachu samoopalacza nawet po kilku godzinach.
    Wydajny
    Dostepny w każdej drogerii.
    Tani.
    Polecam,polecam,polecam...

Używam tego produktu od: 2 tygodni Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego.

Chcesz pochwalić ewalip za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 4 raz(y)
  • Dziewczyny, kupcie wersję dla ciemnej karnacji !
  • Od zawsze wiem, że balsamy do jasnej karnacji robią praktycznie NIC. Kupiłam zatem do ciemnej i...efekt widoczny po jednej aplikcji! W dodatku: bardzo naturalny i zgodnie z obietnicą producenta długotrwały! Nie trzeba na drugi dzień powtarzać aplikacji, by opalenizna utrzymała się kolejne dni. Wystarczy raz na trzy dni i efekt opalenizny macie gwarantowany przez całe lato. Balsam jest świetny - gęsty, ale przy tym wydajny. przyjemnie pachnie, ładnie nawilża i co istotne - można go stosować po depilacji - nie podrażnia skóry (a moją praktycznie wszystko podrażnia prócz zasypki Alantan). Do tego cena, dostępność - jak dla mnie wielkie pozytywne zaskoczenie! Wcześniej byłam zadowolona jedynie z balsamu brązującego ELANCYL - balsamu dla wymagających, niestety wycofano go z produkcji i stąd poszukiwania zamiennika. Ten jest świetny, ale podkreślam raz jeszcze - wybierzcie ten dla ciemnej karnacji. Jeśli obawiacie się zbyt mocnego efektu - po prostu zmieszajcie go w proporcji 1:1 z innym, zwykłym balsamem pielęgnacyjnym. I jeszcze jedno: po aplikacji koniecznie trzeba umyć ręce, w przeciwnym razie efekt dłoni "opalonych" murowany. Moim zdaniem siłę działania balsamu można spokojnie porównać do samoopalacza, tyle, że bez smug!

Chcesz pochwalić Veida za czytelną i pomocną recenzję?
  • balsam dobry, ale tylko jako pielęgnacyjny
  • ogólnie bardzo lubię balsamy i mleczka z kolastyny, dlatego w tym roku na tapetę wzięłam ten balsam (odcień jasna karnacja). cóż, jest to naprawdę dobry balsam pielęgnacyjny (nie analizuję tutaj składu, ale podsumowuję efekt po kilkutygodniowym stosowaniu). bardzo dobrze się wchłania, nawet latem, przyjemnie zmiękcza i wygładza skórę. można używać po depilacji; mnie ani razu nie podrażnił. zapach - kwestia gustu - dla mnie pachnie orzechowo. nutkę samoopalacza wyczuwam dopiero po kilku godzinach, ale nie jest intensywna.
    jedny minus tego balsamu - jak dla mnie - jest taki, że nie brązuje. nie widze tego u siebie w ogóle, dlatego odejmuję gwiazdkę.
    jeśli komuś zależy na podkolorowaniu ciałka latem to nie polecam. natomiast jeśli szuka się dobrego balsamu pielęgnacyjngo na lato to uważam, że ten daje rade i spisuje się znakomicie.

Używam tego produktu od: ok 3 miesiące

Chcesz pochwalić mischa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 15 raz(y)
  • Niezły
  • To całkiem dobry balsam brązujący, jednak nie jest idealny. Mam jasną karnację i taką też wersję kupiłam. Nie oczekuję efektu mocnej opalenizny, bo takiej opalenizny nie lubię, a poza tym od tego są samoopalacze. Chodzi mi tylko o to, żeby moje białe nogi latem nie były całkiem białe. Tutaj zauważam działanie brązujące, jednak odrobinę za słabe, mimo regularnego stosowania. Poza tym, zapach na skórze jest okropny. Po otworzeniu opakowania wydawał mi się ładny, słodki, kokosowy, ale po rozsmarowaniu na skórze niestety śmierdzi. Co do zalet, muszę przyznać, że bardzo łatwo się rozprowadza, nigdy nie zdarzyły mi się smugi na skórze, a poza tym bardzo dobrze nawilża. Nie żałuję, ze go kupiłam, ale znam lepsze balsamy brązujące, dlatego zakupu nie powtórzę.

Chcesz pochwalić a88k za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przyjemny, skuteczny
  • Jestem zaskoczona taką słabą oceną tego produktu... Ale od początku.

Lata temu używałam balsamu brązującego Kolastyny z orzechem włoskim. Oprawa graficzna opakowania była zupełnie inna, ale to chyba ten sam produkt. I pamiętam, że wtedy był to jeden z moich ulubionych kosmetyków. Ostatnio postanowiłam do niego wrócić.

Balsam jest naprawdę bardzo fajny. Przyjemny w użyciu - łatwo się rozsmarowuje, dobrze wchłania, pachnie przyjemnie. Smrodek samoopalacza nie jest zbyt wyczuwalny nawet po paru godzinach. Tzn. oczywiście jest obecny, ale nie przeszkadza jakoś szczególnie.
    Efekt - po pierwszym użyciu jest ledwie widoczny. Nie sposób nabawić się smug czy plam (ale trzeba stosować oszczędnie, a nie wywalić na ciało pół butelki na raz ). Po kilku użyciach widać zdrową, naturalną opaleniznę. Bez przesady i sztucznego pomarańczu.
    Nie wysusza, nie podrażnia.

Nie mogę mu nic zarzucić. Pozwala osiągnąć delikatną opaleniznę bez żadnego problemu czy wysiłku. Polecam.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Kalissa za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij