Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką
Produkt dostępny w 14 sklepach. Cena już od 4,44 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• bardzo dobry produkt!
  • Używam go wmasowując w skórę głowy, mieszam z olejem rycynowym i jeszcze jakimś jednym, który mam pod ręką.

Nakładam mieszkankę na ogół co dwa dni.

Po każdym umyciu moje włosy są w świetnej kondycji, gładkie i lśniące.
    Wyrastają nowe, a te istniejące rosną szybciej.
    Nie ma co tu się rozpisywać, u mnie PO PROSTU DZIAŁA

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić wrr_ za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja zalety

• Świetny!
  • Zapuszczam włosy od jakiś już 2,5 lat i coś mi nie idzie, bo a to rozjaśnię i trzeba podciąć a to sama coś pokombinuje i potem fryzjer mnie ratuje. Bardzo chciałabym, żeby włosy zaczęły mi choć troszkę szybciej rosnąć, stąd szukałam jakiegoś preparatu, najlepiej nie drogiego. Ostatnio zauważyłam, że mojej koleżance bardzo szybko urosły włosy, więc zapytałam się co używa, a ona poleciła mi ten olejek. Od razu pobiegłam po to cudo i hmmm.... w sumie jestem zadowolona!

+ wierzcie lub nie, ale włosy zaczęły rosnąć szybciej! moja mama, która śmieje się, że moje włosy się obraziły i wyjechały ode mnie, stwierdziła, że mam coraz dłuższe!
    + cena, 7 zł to śmiech na sali a na promocji idzie olejek dostać za 5;
    + dostępność, wszystkie drogerie osiedlowe jak i sieciówki.

- opakowanie, zawsze wyleje za dużo kosmetyku;
    - a co za tym idzie, jest mało praktyczny, kończy mi się pierwsza butelka a olejek zastowałam z 6 razy.

Trzeba go dokładnie spłukać, ale nie pozostawia w ogóle tłustej warstwy

Ilość zużytych opakowań: jeden

Chcesz pochwalić queenofpeace za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam mieszane uczucia....
  • Zużyłam jedno opakowanie tego produktu. Używałam w sposób, jaki jest polecany przez producenta. Przy każdej apkikacji wypadło mi dużo włosów, co mnie trochę zniechęciło do tego produktu. Jednak pojwaiło się mnóstwo małych włosków i szybciej urosły przez miesiąc.
    Na pewno nie kupię ponownie, bo pomimo rezultatów wypadają mi wpłosy po jego aplikacji.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 całę

Chcesz pochwalić emcze za czytelną i pomocną recenzję?
  • DLA MNIE ABSOLUTNY HIT!
  • Natrafiłam na to udo przez przypadek w rossmanie, akurat była promocja na kosmetyki ten firmy więc kupiłam ten olejek.Już po pierwszym zastosowaniu trzymałam ok 30min tak jak zaleca producent włosy były bardzo zdyscyplinowane, a mam bardzo gęste,kręcone puszczące sie włosy, po tym pięknie się błyszczały po miesiącu stosowania pojawiło się mnóstwo baby hair, i bardzo duzy odrost(gdzie zawsze po miesięcu miałam ok 1cm, a teraz mam ok3), uważam,że za taką ceną warto go zakupić. Widze sporo negatywnych opini bo na pewno nie jest to olejek dostosowany do każdego rodzaju włosów, ale dla osob, ktore mają gęste niesforne włosy mogę z czystym sercem polecić! REWELACJA!Na pewno skusze sie na kolejną buteleczke

Chcesz pochwalić Klaudia0911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Porażka
  • Pierwszy produkt, który spowodował masakrę na mojej głowie. Swędzenie, podrażnienie, wypadanie. Nikomu nie polecam.
    Plusem w jego wypadku moze być cena i wydajność, która nijak się ma do działania.

Używam tego produktu od: lipca
    Ilość zużytych opakowań: napoczęte pierwsze opakowanie

Chcesz pochwalić milka3233 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Olejek nie ma ładnie pachnieć,ma dobrze dzialac!
  • Wiele osob narzeka na to,ze olejek śmierdzi,choc ja osobiście ani nic nie czuje,ani nie sadze,by miało to znaczenie-wystarczy po umyciu nałożyć odżywkę o jakimś "przyjemnym" zapachu i po problemie...
    U mnie sie sprawdza,jesli chodzi o pobudzenie wzrostu wlosow. Pojawiło sie u mnie mnóstwo baby hair,choc na efekt trzeba poczekać przynajmniej 2/3 miesiące.

Plusy:
    -hamuje wypadanie i stymuluje odrost nowych wlosow
    -włosy sa błyszczące i lekkie
    -cena

Minusy:
    -niestety nie jest wydajny,bardzo szybko u mnie sie kończy,mimo ze nie mam bardzo długich wlosow
    -rzadki

Używam tego produktu od: Pół roku
    Ilość zużytych opakowań: Pięć

Chcesz pochwalić Vulpie za czytelną i pomocną recenzję?
  • Przeciw wypadaniu? Dobry żart.
  • Kupiliśmy go sobie z mężem, bo ja masowo traciłam włosy, a on ma łupież, a że trochę włosów mu ubyło, liczył na to, że trochę pomoże w odrastaniu. Stosowaliśmy tak, jak zaleca producent.

Najkrócej i najtreściwiej będzie, jeśli napiszę, że ani nie zahamował wypadania ani nie pobudził wzrostu an nawet nie pomógł powalczyć z łupieżem. Co ciekawe, mamy porównanie z domowym specyfikiem (macerat z korzenia łopianu i oleju roślinnego) i pasował lepiej - coś tam rosło, no i nie potęgował problemów z wypadaniem (jak ten). Albo mój skalp nie lubi tej mieszaniny olejów albo to wpływ papryki.
    Do olejowania na długości, na moje wysokoporowaty nie działa jakoś niesamowicie - ale co by mu nie mówić, lepiej niż na skalp, bo przynajmniej włosy miększe i ładniejsze. Tak czy siak, moim ulubieńcem nie jest.

Na plus:
    -tani
    -wydajny
    -ładne i praktyczne opakowanie (da się zużyć olejek do końca)
    -nie ma mocnego zapachu
    -nadaje się do olejowania włosów

Na minus:
    -co do obietnic porostowo-stymulujących z przykrością stwierdzam, że nie widzę efektu
    -łupieżu również nie łagodzi

Podsumowując: Spróbować można, ale nie polecam liczyć na to, że włosy po nim ruszą.

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Dziadova1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla mnie może być
  • olejek kupiłam raczej w celach pielęgnacyjnych niż pobudzania wzrostu włosów
    moje włosy lubią olejowanie przed myciem, lepiej wtedy wyglądają, mnie się puszą
    dlatego olej nakładam głównie na długość, ale na skórę też parę razy nakładałam i nie działo się nic złego - w sensie pieczenia, łupieżu itd
    dobrze zmyty nie przyspiesza przetłuszczania
    włosy suche są w lepszej kondycji, nie są tak szorstkie i snianowate, lepiej się układają
    choć bardziej mi się podobał olejek z łopianem, który zawsze leczył lekki łupież, tu takiego działania nie widzę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy, używam co kilka myć
    Ilość zużytych opakowań: jedno całe

Chcesz pochwalić emma-e4 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • plusy:
    + nie przetłuszcza (oczywiście po zmyciu go)

minusy:
    - zbyt rzadki
    - nieprzyjemnie pachnie
    - nie upiększa, jak obiecuje producent
    - nie zauważyłam zwiększenia w ilości moich włosów

inne cechy, których nie biorę pod uwagę przy ocenie:
    - zbyt duży otwór, przez co mnóstwo olejku się wylewa
    - niewydajny
    + tani

Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić DonaRegan za czytelną i pomocną recenzję?
  • olewam zwykły olej
  • Zakupiłam na początku przygody z olejowaniem, kiedy nie przykładałam większej uwagi do składów. Nakładałam na skalp, długości i końce.

Minusiki:
    - krótki ale słaby skład, to miał być olejek łopianowy, a nie roślinny z łopianowym ekstraktem, którego jest pewnie tyle co kot napłakał wnioskując po rezultatach stosowania...
    - nie przyspiesza porostu
    - nieprzyjemny zapach
    - niefunkcjonalne opakowanie

Pluso-minus:
    - nie zauważyłam pieczenia skalpu

Plusiki:
    + włosy błyszczące, ale po zwykłym oleju rzepakowym też takie były....
    + na szczęście nie zauważyłam wzmożonego wypadania jak inne osoby, ale to raczej nie powinien być plus...
    + cena (5 - 7 zł za 150 ml) , ale biorąc pod uwagę, że za te pare złotych możemy zakupić 1 litr oleju rzepakowego, a efekty stosowania są identyczne, to wolę rzepaczek

Chcesz pochwalić Rewella za czytelną i pomocną recenzję?