Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Takie nic.
  • Skusiłam się na wersję z czerwoną papryką zwiedziona obietnicą o stymulacji przyrostu, zahamowaniu wypadania itd. Nic z tych rzeczy nie zaobserwowałam, niestety. Na szczęście, też nie spotęgowała wypadania, a widziałam, że u innych recenzentek tak się stało... U mnie ten olejek nie robi dosłownie nic. Próbowałam go nakładać na długość, ale raczej też bez szału - ot, jak po olejowaniu czymkolwiek, czyli jakieś lekkie nawilżenie i delikatny połysk. Znam oleje, które działa zdecydowanie lepiej Na plus mogę zaliczyć brak zapachu, bo niestety wiele produktów, które stosuję do olejowania albo mają zbyt duszące zapachy (gotowe mieszanki olejków często tak mają, bo często mają dodatkowo "Parfum" albo wręcz nieładne (niektóre spożywcze ). Tu nie ma takiego problemu - wg. mnie prawie nie pachnie. Do tego ma dobrą cenę. I to chyba tyle pozytywów. Ja się na tę wersję nie skuszę ponownie, a czy na inne? Nie wiem

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być ...
  • Olejku używałam 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące . Niewielką ilość olejku wylewałam na mały talerzyk i lekko podgrzewałam , a następnie opuszkami palców nakładałam na skórę głowy i wykonywałam kilkuminutowy masaż .

Olejek jest łatwo dostępny ( np. rossmann , natura ) oraz bardzo tani ( ok.7 zł) . Jeśli chodzi o wzrost włosów , to niestety nie przyśpieszył go . Po ok. miesiącu stosowania zauważyłam całkiem dużo nowych włosków , z czego bardzo się cieszę W niewielkim stopniu zniwelował wypadanie włosów . Poza tym nic nie zauważyłam ..

myślę , że efekty nie są spektakularne , ale warto spróbować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kodaju99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Przed rozpoczęciem używania olejku miałam włosy lekko przetłuszczające się i z minimalnym łupieżem. Teraz są tragiczne.
    Olejek spowodował u mnie silny, tłusty łupież i bardzo mocne swędzenie skóry.
    W czasie używania były dni, gdy nie mogłam włosów domyć. Nawet dwukrotne mycie nie dawało rady zmyć oleju. Poza tym włosy były bardzo poplątane.
    Mimo, że użyłam go tylko czterokrotnie (3 razy w ciągu i 1 raz jako druga szansa) od pół roku walczę z tym nieszczęsnym łupieżem i swędzeniem bezskutecznie.
    Nie zauważyłam wzmocnienia ani większego wzrostu włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić DarcAngael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie ok
  • generalnie nie kupowałam produktu pod stricte wypadanie włosów. kładłam go pędzelkiem do farbowania na sam skalp - na resztę włosów olejek babydream.
    +włosy stanowczo w lepszym stanie niż na długości - pewnie jest to też sprawka "wieku" włosa, ale naprawdę było widać mocną różnicę. jednak na całe włosy się nie pokusiłam
    +zauważyłam inną właściwość tego produktu - kiedy skóra na głowie robi się sucha i robi się łupież - zastosowanie olejku na skalp automatycznie likwiduje ten efekt.
    +cena bardzo przystępna, nie jest to wielka suma - ile butelek bym miała, za pieniądze wsadzone w buble za 20-30 zł.

- opakowanie - trudno racjonalnie używać tego olejku, leje się ile chce i jak chce - w stanie poddenerwowania "udało" mi się wylać połowę olejku :/

Ogólne podsumowanie - jestem na tak, chociaż dziwne uczucie szczypania nawet mi przeszkadza - produkt godny uwagi za taką cenę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepiej odłożyć te parę złotych do skarbonki...
  • ...w domyśle - na coś lepszego.
    Ten olejek robi tylko jedno - tłuści włosy. Efekt po nim - żaden. Stosowanie - uciążliwe, przez konieczność podgrzewania. Wypróbowałam warianty z niemyciem głowy, czyli stosowałam na noc; oraz wariant dzienny - smarowanie + folia + ręcznik. A czasami po prostu jakąś godzinę przed myciem. Nic mnie nie szczypało, nie parzyło. Tylko tłuściło
    Nie to, żeby przed olejkiem jakoś szczególnie mi wypadały, ale liczyłam na te "baby hair", co tu pisać;( Nie wzmocniły mi się nic a nic.
    Nie polecam.
    Używam tego produktu od: kilkanaście razyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZECIW wypadaniu? no proszę...
  • NIE, NIE i jeszcze raz NIE. tragedia. długo nie mogłam się po nim pozbierać...

- włosy leciały po nim jak szalone, naprawdę. już podczas aplikowania go za pierwszym razem włosy leciały mi garściami. dla pewności spróbowałam raz jeszcze kilka dni później. i co? to samo... włosy wypadały mi garściami przez dobry MIESIĄC przez ten produkt....
    - żadnych plusów, nei zrobił nic dobrego, a włosy dochodziły do ładu po nim ponad miesiąc
    - pieniądze wyrzucone w błoto.

nie polecam...

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy w maju.
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy go aplikowałam, nie wiem.

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam gorąco!
  • Stosuję go już od jakiś ponad 3 miesięcy. Wylewma go do porcelanowej miseczki, podgrzewam, nakładam na skórę głowy i włosy. Następnie owijam wlosy w turban i zmywam dopiero po kilku godzinach. Jestem z niego bardzo zadowolona. Po pierwsze znajduje się w wygodnej plastikowej butelce. W zapachu czuć delikatnie paprykę. Po drugie jest bardzo wydajny, nawet przy moich długich i gęstych włosach. Nie mam też problemu z jego splukiwaniem. Efekty stosowania tego olejku są powolne, ale widoczne po każdym kolejnym użyciu. Odżywia włosy i skórę głowy, zauważyłam, że włosy po nim mi jeszcze bardziej zgęstniały, szybciej rosną, pojawiło się sporo baby hair. Nie wysusza włosów a jego regularne stosowanie wpłynęło na to, że moje włosy mniej się przetłuszczają, nie są tak łamliwe i mniej wypadają.Kolejna zaleta to taka, że włosy są gładkie, błyszczące, mniej się puszą i plączą , dużo łatwiej się rozczesują, nawet przy dużej wilgotności powietrza . Ja jestem z niego bardzo zadowolona i polecam

Ilość zużytych opakowań: prawie 1

Chcesz pochwalić weronkaa84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Produkt super, opakowanie mniej
  • PIERWSZE WRAŻENIE

Eliksir kupiłam na promocji w Rossmannie, zapłaciłam ok. 5 zł. Lubię ziołowe preparaty, a ten dodatkowo nie zawiera żadnych parabenów, silikonów czy sztucznych barwników.

UŻYTKOWANIE

Początkowo olejek używałam zgdonie z zaleceniami - tj. na skalp. Później olejowałam całe włosy nie tylko bezpośrednio przed myciem. Olejek ma idealną konsystencję i właściowości. Sam produkt oceniam na piątkę, ale muszę przyczepić się do opakowania - ciężko wydobyć niewilką ilość olejku, zawsze chluśnie więcej. Niemniej kupię ponownie olejek z Green Pharmacy.

OPINIA KOŃCOWA

Polecam, dobry olejek.

Chcesz pochwalić Cold Princess za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być.
  • Używam go ok. 2 razy w tygodniu od kilku mieisęcy, pół godziny przed myciem. Wylewam go na spodeczek położony na kubek z gorącą wodą, żeby go dodatkowo ogrzał, oleje wtedy łatwiej rozporowadzić na skórze głowy.

Za plusy uważam:

+ cena (7 złotych, 5 złotych na promocji w Rossmannie)
    + wydajność, jesli umie się z nim obchodzić
    + nie zauważyłam szczypania, jak czytałam w komentarzach
    + nie mam trudności ze zmyciem go
    + włosy wydają się gestsze, mniej wypadają

Za minusy:

- brak spektakularnych efektów, ale nie zrażam się, możliwe,że za krótko go stosuję
    - opakowanie, z którego łatwo może wylecieć za dużo

Ilość zużytych opakowań: 3 i kolejne w trakcie

Chcesz pochwalić velvet_touch za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale trzeba umieć się z nim obchodzić.
  • Używam tego oleju od ok 6 miesięcy. Zwykle nakładam go 2 razy w tygodniu chociaż czasami zdarza częściej. Trzymam go ok półgodziny po czym myję głowę. W moim przypadku jest to maksymalny czas trzymania tego oleju. Raz przez przypadek przetrzymałam ten olej-zasnęłam oglądając film -obudziłam się po godzinie i myślałam, że wyrwę moje włosy. Skóra głowy strasznie mnie parzyła. Na szczęście po dokładnym umyciu wszystko wróciło do normy.

Plusy:
    +przyśpiszenie porostu włosów. Rosną mi teraz ok 4cm na miesiąc (mój normalny porost to ok1,5cm).
    +zmniejszenie wypadania
    +włosy mają większą objętość
    +cena
    +wydajność

Minusy:
    -trudno się go zmywa
    -mało wygodna butelka

Używam tego produktu od: 6 miesiace
    Ilość zużytych opakowań: zużyłam 1 pełne opakowanie w czasie 6 miesiecy

Chcesz pochwalić _samsara_ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar!!!
  • Po użyciu olejku włosy zaczęły lecieć jak szalone. Normalnie nie mam problemu z wypadaniem, a po zastosowaniu olejku włosy zapchały odpływ w wannie...
    Wypadały jeszcze przez następny tydzień, całe zdrowe, grube włosy z cebulkami. Olejek dodatkowo podrażnił skalp. Na szczęście jest tani, ale i tak szkoda na niego nawet tych 6 zł. Za nic nie użyłabym go ponownie.

Ilość zużytych opakowań: część pierwszego

Chcesz pochwalić kiciur za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo fajny.
  • Kupiłam ten olej ponad miesiąc temu z nadzieją na poprawę kondycji włosów oraz szybszego porostu. Skrupulatnie nakładam go co 3-4 dni. Na początku trzymałam zalecane 20-30 min i nakładałam tylko na skalp, teraz już nie mam ograniczeń - ile mam czasu tyle trzymam (zazwyczaj około godzinki, najwięcej zdarzyło mi się 3) i olejuję też włosy na całej długości.

Wrażenia?
    Wydaje mi się że włosy rzeczywiście urosły, około 2-3 cm w miesiąc ale może to efekt placebo
    Wydaje mi się także że poprawiła się ich kondycja - są gładkie i miłe.

Największy minus - niestety podczas aplikacji włosy wypadają... Mam cienkie włosy i bardzo mi się to nie podoba bo nie mogę sobie pozwolić na ich utratę, ale ogólnie bilans jest dodatni - są jakby minimalnie gęstsze

Co do przetłuszczania - ani nie zaszkodził, ani nie pomógł. No i trzeba go bardzo dokładnie zmywać delikatnym szamponem bo w przeciwnym wypadku nasze kosmyki będą po prostu tłuste.

Polecam - kosmetyk tani, naturalny, każdy może spróbować, nie sądzę aby mógł zaszkodzić.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: kończę pierwsze

Chcesz pochwalić Rocker za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry, ale trzeba uważać
  • Na samym początku muszę powiedzieć, że spotkałam się z opinią, że kosmetyk przyciemnia włosy blond. A WIĘC TO MIT !!!!!! nic takiego nie uczynił

+dostępność (hebe,rossman,natura - większość drogerii)
    +cena
    +wydajność - kilka kropelek w zupełności wystarcza
    +nadaje się do olejowania skalpu i włosów na długości
    +jeśli chodzi o działanie na długości to działa jak większość olejków - czyli zbawiennie
    +wyrasta dużo baby hair przez co wyglądam jak jeż
    +I CO NAJWAŻNIEJSZE - U MNIE ZADZIAŁAŁ NA POROST WŁOSÓW! 2,5 CM W MIESIĄC !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! jednak warto pamiętać, że włos jak włos, skóra jak skóra - każdy ma inną i na każdego zadziała coś innego!!!!!
    +JEŚLI CHODZI O MOJE WŁOSY - MAM ŚREDNIOPOROWATE OD SKALPU W DÓŁ, A NA KOŃCACH WYSOKOPOROWATE I OLEJEK NIE ROBI MI W ŻADNEJ CZĘŚCI BUSZU czyli myślę, że na wysokoporowatych i średnioporowatych podziała dobrze, a co do niskoporowatych to nie mam pojęcia co może zdziałać

ale jest też parę minusów
    -aplikacja, najlepiej przelać do buteleczki z pompką
    -muszę drzeć, myć parę razy skórę głowy żeby dokładnie zmyć olejek - gdy zrobię to źle to włosy nie są tłuste ale... główka swędzi niemiłosiernie

Jeśli chodzi o czas trzymania to radzę nie sugerować się tym podanym na opakowaniu - lepiej obserwować włosy i skórę i dostosować go do własnych potrzeb

generalnie jestem z niego zadowolona! i jestem zadowolona z GP

Ilość zużytych opakowań: pierwsze leci

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić eciaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • A mi sie podoba
  • Mam strasznie cienkie i rzadkie włosy, jak zaczesze włosy do tylu i zepnę gumka to widać prześwity skalpu. Zastanawiałam się też nad olejkiem z tej samej serii tylko ze na wypadanie włosów ale przy moich włosach to im mocniejszy efekt tym lepiej. Co do większego wzrostu to nie jestem pewna, bo po miesiącu stosowania niby widać dosyć spore odrosty ale nie wiem na ile to zasługa preparatu. Duzy plus to ze włosy faktycznie przestały mi tak bardzo wypadać . Problem sprawiła mi trochę aplikacja, olejki do włosów zawsze stosowałam na zimno i nie wiedziałam do końca na ile ciepły ma być olejek. No i rozpylenie ich na włosy nie wchodzi raczej w gre bo tu o skórę głowy najbardziej chodzi.
    Plusy
    -wyraźnie mniej wypadających włosów
    -włosy miększe,milsze w dotyku łatwiej się rozczesywują
    - zmniejszone przetłuszczanie się włosów
    -cena
    Minusy
    - dozownik, przypomina ten przy olejach spożywczych. Nieda się go bezpośrednio stosowac z opakowania na włosy. Nie obejdzie się bez miseczki by w niej go najpierw podgrzac
    - wydajność jest dosc rzadki i duzo go schodzi. Nie rozcieńczam już go jak przy gestszych olejach.

+/-
    -porost włosów?
    - zapach

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1, 2 w trakcie

Chcesz pochwalić pakulinka1305 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sama nie wiem..
  • Strasznie ciężko mi ocenić ten produkt. Z jednej strony włosy urosły mi po nim bardzo szybko, bo zwykle farbowałam je co dwa-dwa i pół miesiąca, a teraz już po miesiącu byłam zmuszona nałożyć farbę ponownie, więc dla mnie to bardzo szybkie tempo, ale z drugiej strony po jego użyciu włosy lecą jak szalone, a ja niestety nie mogę sobie na to pozwolić, ponieważ mam ich strasznie mało. Dlatego na jakiś czas go odłożyłam. Nie daje on też takiego efektu pieczenia/grzania, ciężko się go nakłada, wszystko się wylewa dookoła. Plusem jest to, że łatwo i szybko się zmywa i ma dość ładny zapach. Ma tyle plusów co minusów, jestem neutralna

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kl4udi41994 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nic ciekawego
  • średni produkt...nie zauważyłam szybszego porostu, nakładany na całą długość włosów nie powodował efektu wow, mimo iż moje włosy lubią olej łopianowy. Nawet dodawany do masek nie robił nic szczególnego.
    Męczyłam się z nim dłuższy czas, zużyłam na siłę.
    Nie powodował szkody, ale też nie wzbudził mojego zachwytu, taki oto tani olej. Ale polecam wypróbować, cena nie jest wyska a efekt zależy tak naprawdę od struktury naszego włosa

Używam tego produktu od: męczyłam chyba okrągły rok

Chcesz pochwalić ewela100 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie widzę efektów
  • Stosowałam regularnie przez ponad miesiąc, ale nie zauważyłam żadnych efektów. Na plus cena, dostępność (w sklepach zielarskich i niektórych drogeriach) oraz to, że nie podrażnił.

Używam tego produktu od: ponad miesiąc

Chcesz pochwalić louisee za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawyżone 4 gwiazdki
  • Sumiennie zużyłam jedno opakowanie, stąd czas na recenzję. Olejek używałam w dwóch turach. Początkowo stosowałam go sporadycznie. Jakiś czas przeleżał bezczynnie na półce. Postanowiłam w końcu do niego wrócić. Stosowałam na skórę głowy przed każdym myciem przez ostatnie około 2 miesiące. Trzymałam go na włosach od 1 godz. do 2 godzin. Konsystencja i cena jak najbardziej na tak. Olejek był bardzo wydajny. Niestety nie przyśpieszył wzrostu włosów. Ostatnio zaobserwowałam wzmożone wypadanie włosów. Obawiam się, że to jego 'zasługa'. Na plus mogę zaliczyć blask włosów po olejowaniu, włosy są także bardziej odżywione. Działanie oceniam na granicy 3+/4.

Używam tego produktu od: systematycznie od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izus1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam go raczej dla spokoju sumienia, nie wierząc, że cokolwiek zrobi. Parę miesięcy temu ścięłam moje długie do połowy pleców włosy. Byłam do tego zmuszona po solidnym ich przerzedzeniu. Od razu popędziłam do apteki po tabletki. Sumiennie brałam je przez 2 miesiące, ale nie doczekałam efektu. Parę miesięcy później sięgnęłam po ten olejek.
    Stosowałam go na noc, tylko na skórę głowy.
    Obecnie moje włosy mocno zgęstniały i spokojnie zapuszczam je do dawnej długości.

Zapach jest inny niż jakiegokolwiek kosmetyku, którego używałam, ale nie przeszkadza mi.
    Za to butelka łatwo się brudzi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Shironeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na skórę głowy z innym olejem.
  • Ja używałam go z olejem rycynowym, do rozcieńczania go. Praktycznie nic nie zrobił. Na całą długość włosów wysusza. Nie polecam, zastosowany sam (przynajmniej u mnie) nie robi nic.

Chcesz pochwalić Lilibum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, jak znaczna większość produktów tej firmy.
  • A u mnie duzo dobrych efektów!

Olejek ten kupiłam sobie w lutym, a tak się złożyło że dostałam na urodziny również upragniony olejek Khadi Amla.
    Na początku stosowałam je oddzielnie potem jednak postanowiłam je połączyć - i to był STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!
    włosy rosły jak szalone (tutaj dodam, że mam dobre uwarunkowania genetyczne do rośnięcia włosów - i bez tego rosły ok 1,5 cm na miesiąc) ok 3 cm miesięcznie!
    zauważyłam też wzmocnienie, ale nie mogę być pewna, którego olejku to zasługa.

Plusy:
    - mnóstwo babyhair

- porost prawie 2 razy większy niż normalnie

- cena

- dobry skład

- wzmocnione włosy

Minusy:
    -zapach

Niestety dopiero zaczynam z włosomaniactwem i zdarzało mi się dość często trzeć skórę głowy, albo nakładać za dużo oleju, albo naoliwione włosy związywać ciasno w koński ogon, więc podrażniło to moją skórę głowy. Dlatego odkładam na jakiś czas te olejki (kupiłam eliksir z tej samej firmy do włosów i świetnie łagodzi moje problemy obecnie ).Używam tego produktu od: 2 mies.Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lolaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!
  • Szkoda kasy :/ Przy pierwszym użyciu wyleciał mi spory kłębek włosów. Chciałam sprawdzić czy to właśnie od niego wyleciały mi włosy i niechętnie dałam mu drugą szansę (będąc w 90% pewna, że to jego wina, nie zmieniłam nic w pielęgnacji) No i się potwierdziło. Ogromny minus za to, nie ma po co testować go dalej skoro włosy lecą jak szalone. Nigdy nie byłam tak zła na żaden produkt :/

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jednego

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić iNatiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Olejek niczym mnie nie ujął...
    nic nie robi ciekawego...
    wcieram w skalp i we włosy na godzinę, dwie przed myciem. zero efektu.
    Cześć z Was pisała, że jest Wam ciepło w głowę, że papryczka coś tam piecze... mnie nie, czy to na zimno, czy na ciepło. nic się nie dzieje.

+skład

-dziura do wylewania olejku
    -brak efektów

Chcesz pochwalić Just0781 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Bardzo fajny prodikt. U mnie się on sprawdził.

- olejek stosowałam tylko na sklap głowy i trzymałam na 45 min.

- przyspiesza wzrost włosa. Zauważyłam małę włoski.

- konsystencja jest oleista, bardzo łatwo można ją nakładać i zmyć

- kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach

- produkt bardzo wydajny

- jest tani i łatwo dostępny

- w opakowaniu jest zaduży otwór i można wylać za dużo. ja przelałam do butelki z pomką i mi to ułatwiło aplikację.

Używam tego produktu od: od 2013 do 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Olejek zdziałał cuda na moich włosach i na pewno zostanie w mojej pielęgnacji na dłużej, choć wiadomo, każdy ma inną skórę głowy i włosy i niektórych podrażnia to, co innym bardzo pomaga. Co ciekawe, kupiłam go tylko dlatego, że był 50 groszy tańszy niż bez papryki :P

Przede wszystkim podoba mi się delikatne rozgrzewanie skóry głowy, podejrzewam, że jest efektem zawartej papryki w połączeniu z masażem podczas aplikacji. Bardzo przyjemne .

Aby było jaśniej - plusy:
    - cena (5-7 zł)
    - dostępność: Rossmann, Natura
    - włosy mniej się przetłuszczają
    - w 2 miesiące przyrost ok 5 cm (normalnie ok 1 cm na miesiąc)
    - bez problemu zmywa się z włosów szamponami typu Barwa.

Minusy:
    - mało wygodny wylew buteleczki - osobiście wylewam olejek na talerzyk, maczam w nim palce i wsmarowuję we włosy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?