Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Jedna wielka katastrofa
  • Włosy miały po nim rosnąć a wypadają jak szalone, zawiodłam się na tym olejku, do tej pory wszystkie produkty z tej firmy których używałam były naprawdę dobre, a ten jest beznadziejny.

Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić martita9 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Może być
  • Rewelacji nie ma. Włosy wypadają tak jak wypadały przed stosowaniem olejku. Minimalnie przyspieszył wzrost. Jako plus muszę zapisać, że stosowany dwa razy w tygodniu na skalp zmniejszył przetłuszczanie. Nakładany na długość lekko nawilża włosy. Łatwo się zmywa.

Ilość zużytych opakowań: koniec pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Majczok7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Rewelacji nie ma. Włosy średnio się układają, przetłuszczają się co drugi dzień, poza tym wypadają. Jestem rozczarowana. Znacznie lepsze efekty daje olej rycynowy albo nafta kosmetyczna.

Ilość zużytych opakowań: prawie całe opakowanie

Chcesz pochwalić Fawn_93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • Rok temu kupiłam olejek na wypadające włosy, po kuracji wpomaganej piciem drożdży problem znikł, a włosy dodatkowo szybciej zaczęły rosnąć.
    Jeśli chodzi o minusy, to nie odpowiada mi opakowanie, ciężko wydobyć odpowiednią ilość, oleju, ciągle się rozlewa, korek jest słaby... ostatnio nie wytrzymałam i przelałam go do innej butelki.

Ilość zużytych opakowań: ok 4

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić ewkamo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Takie nic.
  • Skusiłam się na wersję z czerwoną papryką zwiedziona obietnicą o stymulacji przyrostu, zahamowaniu wypadania itd. Nic z tych rzeczy nie zaobserwowałam, niestety. Na szczęście, też nie spotęgowała wypadania, a widziałam, że u innych recenzentek tak się stało... U mnie ten olejek nie robi dosłownie nic. Próbowałam go nakładać na długość, ale raczej też bez szału - ot, jak po olejowaniu czymkolwiek, czyli jakieś lekkie nawilżenie i delikatny połysk. Znam oleje, które działa zdecydowanie lepiej Na plus mogę zaliczyć brak zapachu, bo niestety wiele produktów, które stosuję do olejowania albo mają zbyt duszące zapachy (gotowe mieszanki olejków często tak mają, bo często mają dodatkowo "Parfum" albo wręcz nieładne (niektóre spożywcze ). Tu nie ma takiego problemu - wg. mnie prawie nie pachnie. Do tego ma dobrą cenę. I to chyba tyle pozytywów. Ja się na tę wersję nie skuszę ponownie, a czy na inne? Nie wiem

Chcesz pochwalić LouiseVigee za czytelną i pomocną recenzję?
  • może być ...
  • Olejku używałam 2 razy w tygodniu przez 2 miesiące . Niewielką ilość olejku wylewałam na mały talerzyk i lekko podgrzewałam , a następnie opuszkami palców nakładałam na skórę głowy i wykonywałam kilkuminutowy masaż .

Olejek jest łatwo dostępny ( np. rossmann , natura ) oraz bardzo tani ( ok.7 zł) . Jeśli chodzi o wzrost włosów , to niestety nie przyśpieszył go . Po ok. miesiącu stosowania zauważyłam całkiem dużo nowych włosków , z czego bardzo się cieszę W niewielkim stopniu zniwelował wypadanie włosów . Poza tym nic nie zauważyłam ..

myślę , że efekty nie są spektakularne , ale warto spróbować

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kodaju99 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Pomyłka
  • Przed rozpoczęciem używania olejku miałam włosy lekko przetłuszczające się i z minimalnym łupieżem. Teraz są tragiczne.
    Olejek spowodował u mnie silny, tłusty łupież i bardzo mocne swędzenie skóry.
    W czasie używania były dni, gdy nie mogłam włosów domyć. Nawet dwukrotne mycie nie dawało rady zmyć oleju. Poza tym włosy były bardzo poplątane.
    Mimo, że użyłam go tylko czterokrotnie (3 razy w ciągu i 1 raz jako druga szansa) od pół roku walczę z tym nieszczęsnym łupieżem i swędzeniem bezskutecznie.
    Nie zauważyłam wzmocnienia ani większego wzrostu włosów.

Ilość zużytych opakowań: jedno niepełne

Chcesz pochwalić DarcAngael za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jak dla mnie ok
  • generalnie nie kupowałam produktu pod stricte wypadanie włosów. kładłam go pędzelkiem do farbowania na sam skalp - na resztę włosów olejek babydream.
    +włosy stanowczo w lepszym stanie niż na długości - pewnie jest to też sprawka "wieku" włosa, ale naprawdę było widać mocną różnicę. jednak na całe włosy się nie pokusiłam
    +zauważyłam inną właściwość tego produktu - kiedy skóra na głowie robi się sucha i robi się łupież - zastosowanie olejku na skalp automatycznie likwiduje ten efekt.
    +cena bardzo przystępna, nie jest to wielka suma - ile butelek bym miała, za pieniądze wsadzone w buble za 20-30 zł.

- opakowanie - trudno racjonalnie używać tego olejku, leje się ile chce i jak chce - w stanie poddenerwowania "udało" mi się wylać połowę olejku :/

Ogólne podsumowanie - jestem na tak, chociaż dziwne uczucie szczypania nawet mi przeszkadza - produkt godny uwagi za taką cenę

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykłe

Chcesz pochwalić fattyfat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lepiej odłożyć te parę złotych do skarbonki...
  • ...w domyśle - na coś lepszego.
    Ten olejek robi tylko jedno - tłuści włosy. Efekt po nim - żaden. Stosowanie - uciążliwe, przez konieczność podgrzewania. Wypróbowałam warianty z niemyciem głowy, czyli stosowałam na noc; oraz wariant dzienny - smarowanie + folia + ręcznik. A czasami po prostu jakąś godzinę przed myciem. Nic mnie nie szczypało, nie parzyło. Tylko tłuściło
    Nie to, żeby przed olejkiem jakoś szczególnie mi wypadały, ale liczyłam na te "baby hair", co tu pisać;( Nie wzmocniły mi się nic a nic.
    Nie polecam.
    Używam tego produktu od: kilkanaście razyIlość zużytych opakowań: jedno

Chcesz pochwalić Beata2906 za czytelną i pomocną recenzję?
  • PRZECIW wypadaniu? no proszę...
  • NIE, NIE i jeszcze raz NIE. tragedia. długo nie mogłam się po nim pozbierać...

- włosy leciały po nim jak szalone, naprawdę. już podczas aplikowania go za pierwszym razem włosy leciały mi garściami. dla pewności spróbowałam raz jeszcze kilka dni później. i co? to samo... włosy wypadały mi garściami przez dobry MIESIĄC przez ten produkt....
    - żadnych plusów, nei zrobił nic dobrego, a włosy dochodziły do ładu po nim ponad miesiąc
    - pieniądze wyrzucone w błoto.

nie polecam...

Używam tego produktu od: użyłam 2 razy w maju.
    Ilość zużytych opakowań: 2 razy go aplikowałam, nie wiem.

Chcesz pochwalić nowedobrotozlo za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij