Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Małe cudo, które powoduje wysyp baby hair!
  • Olejek autentycznie spowodował, że na mojej głowie, w okolicach zakoli pojawiło się dużo baby hair. Dodam, że stosowałam olejek ok. 3 razy w miesiącu i po tym czasie już było widać efekty.
    Olejek ma też swoje minusy:
    - zabawa z podgrzewaniem
    - fatalna butelka ze zbyt dużym otworem. Zawsze przy nakładaniu pewna ilość lądowała mi na ubraniach.
    - trzeba bardzo uważać, żeby jakaś kropla nie dostała się do oczu, bo potwornie szczypie.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań

Chcesz pochwalić lily_rose za czytelną i pomocną recenzję?
  • zawsze można spróbować, za tą cenę
  • Plusy:
    +bezwonny
    +w zestawie z organicznym olejem organowym, nawilża i regeneruje włosy
    +włosy szybciej rosną
    +bardzo niska cena
    +przy stosowaniu raz, dwa razy w tygodniu nawet wydajny
    Minusy:
    -beznadziejna zakrętka, po przewróceniu pojemnik leje się z niego
    -brak dozownika, za dużo się wylewa
    -nie ogranicza wypadania włosów

Ilość zużytych opakowań: 1 opak

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Karolinka1807 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie, napewno nie
  • Będąc na wakacjahc nad naszym polskim morzem znalazłam malutką drogerię, w której było bardzo dużo produktów, które w większych miastach są nawet trudne do upolowania. Było tam też całkiem dużo kosmetyków z serii Green Pharmacy, więc nie myśląc za dużo wzięłam peeling do stóp oraz ten olejek. Oba okazały się niewypałami. Olejek to poprostu olej, jest tłusty i jeśli dobrze pamiętam bezzapachowy. Używałam go na całe włosy i o ile w przypadku innych olei widzę, że włosy są lśniące, sypkie i zdecydowanie odzywione to w tym wypadku efektu były zerowe. Po zmyciu ów oleju nie było żadnej różnicy. Włosy były takie same. Nie czułam też żadnego uczucia ciepła ani nic z tych rzeczy. Kompletnie neutralny olej i te same efekty pewnie bym uzyskała nakładać olej słonecznikowy prosto z butelki. Szkoda zachodu.

Używam tego produktu od: 2 lata temu
    Ilość zużytych opakowań: cała butelka

Chcesz pochwalić Finka2L za czytelną i pomocną recenzję?
  • pomyłka
  • Mnie wzmocnił , ale wypadanie włosów, brudzący tłuścioch-cięko go zmyć, nieprzyjemny zapach, brzydka i niewygodna w dozowaniu butelka.Ja zalet nie znajduję.Jak dla mnie nieporozumienie.Ja nie polecam!!

Ilość zużytych opakowań: połowa pierwszego, fuj

Chcesz pochwalić Marzena46 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Posiada zdecydowanie więcej plusów niż wad
  • + można stosować na długość
    + nawilża i wygładza włosy
    + włosy bardziej elastyczne
    + u mnie lepiej przyspieszył porost włosów niż woda brzozowa, mniej jednak niż Jantar
    + nie uczula
    + nie spowodował łupieżu (w przeciwieństwie do Jantaru!)
    + wydajny
    + cena, dostępność

- niewygodne opakowanie (zawartość 'na jeden raz' przelewałam i podgrzewałam w buteleczce ze sprayem)
    - wzmaga wypadanie włosów
    - nużąca aplikacja

Pomimo wad, szczególnie tego że wzmaga wypadanie, uważam że to bardzo dobry kosmetyk i na pewno do niego wrócę. Owszem, włosy po nim wypadają, ale w zamian na moje głowie pojawiło się bardzo dużo 'baby hair', a włosy były gładkie i lejące się, zdecydowanie bardziej nawilżone i elastyczne, a do tego zauważyłam szybszy wzrost, co było wystarczającą rekompensatą. Uciążliwa aplikacja to też spory minus, ale zawsze możemy podmienić opakowanie, czy tak jak ja, odpowiednią ilość kosmetyku odlewać do jakiegoś opakowania po psikadełku. Na początku stosowałam go przed każdym myciem, później cóż... nie stosowałam go szalenie systematycznie, czasem raz w tygodniu, czasem raz na dwa tygodnie, a mimo to zauważyłam bardzo przyjemne efekty. Z moich obliczeń wynika, że opakowanie wystarczyło mi na 13-15 razy, a włosy mam długie i olejku sobie nie żałowałam.
    Gwiazdkę odejmuję za wypadanie włosów i za aplikację, natomiast efekty po odstawieniu olejku były świetne - dużo 'baby hair', wygładzenie, większa elastyczność, czy nawilżenie.

Używam tego produktu od: kilka miesiecy

Chcesz pochwalić jarczynska za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie zauważyłam wielkiej różnicy
  • + nie wysuszył mi włosów ani skóry głowy, nie przetłuścił mi też ich za bardzo, włosy są nawilżone

- niestety nie zadziałał zbytnio na mnie, nie zrobił zbyt wielkiej różnicy, włosy nie rosły gęstsze
    - opakowanie jest niepraktyczne, jeżeli nie jest się uważnym łatwo można wylać na dłoń zbyt dużo olejku

Chcesz pochwalić marieilove za czytelną i pomocną recenzję?
  • Sprawdził się u mojej mamy
  • Kupiłam z myślą o swoich wypadających włosach. Po zakupie przeczytałam opinie i wiele z Was pisało, że włosy wypadały jeszcze bardziej. U mnie nie było inaczej. (stosowałam się do etykietki). Po myciu spłukiwałam sobie włosy z głowy (dosłownie). Na szczęście mam gęste włosy wiec dałam olejkowi drugą szansę z tym, że trzymałam go na włosach 15 min. Był ten sam efekt.
    Potem moja mama narzekała, że ma coraz rzadsze włosy. Pomyślałam, że moglibyśmy spróbować olejku na jej głowie. Trochę się bałam, że efekt będzie taki jak u mnie więc zostawiliśmy go na 10 min. Okazało się, że pierwszy raz od dłuższego czasu mamie nie wypadł ani jeden włosek podczas mycia! A na drugi dzień włosy dobrze się rozczesywały, układały. Stosowałyśmy 2x w tygodniu po 15 min a teraz przechodzimy do 20 min. Oprócz wspomnianych wcześniej efektach stosowania olejku, włosy są błyszczące i nie elektryzują się. Dla mnie nie pomógł ale moja mama chwali go bardzo.
    Kupilaby drugie opakowanie gdyby nie to, że chcemy przetestować jeszcze inne kosmetyki. Ale nie wykluczone, że mama jeszcze do niego wróci
    Od mamy 5 gwiazdek, ode mnie 1

Używam tego produktu od: Krócej niż miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Mniej niż 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić evidy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kicz i porażka.
  • Po prostu masakra! Kładziony na skalp powodował spotęgowanie i tak już dużego u mnie wypadania. Skusiła mnie rzekoma obietnica zahamowania wypadania- niestety, skończyło się wręcz odwrotnie- odpływ wanny zapchany był moimi włosami bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dałam mu kilka szans, ale jako że sytuacja nie ustępowała, dałam spokój i resztę zużyłam jako olejek na długość. Tu spustoszenia nie zrobił, ale też nic specjalnego- od, zwyczajnie, jak to po olejowaniu.
    PLUSY
    + Ładnie wyglądająca buteleczka(aczkolwiek wątpię czy powinno to być kryterium wyboru kosmetyku)
    + Cena
    + Dostępność ( swój kupiłam w Naturze)

MINUSY
    Tu będzie zdecydowanie więcej:
    -Okropnie brudził wszystko dookoła- czegoś takiego nie przeżyłam z żadnym innym olejkiem, z niektórymi plamami w łazience walczę dalej, a minęło już kilkanaście dni od ostatniego użycia.
    - Straszne wypadanie włosów
    - Zapach- lekki, ale nieprzyjemny
    - Konieczność podgrzania przed użyciem, co nie jest zbyt wygodne
    - Strasznie niewygodne opakowanie- łatwo wylać za dużo produktu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Malfoyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Stosowałam produkt w miarę co drugie mycie (zazwyczaj) czyli raz w tygodniu. Moja ocena:
    \n
    \nopakowanie - za duży otwór w buteleczce powowduje, że bardzoi trudno wydobyć odpowiednią ilość produktu
    \n
    \nkonsystencja - idealna dla takiego produktu, olejek łatwo rozprowadzić opuszkami palców na skalpie
    \n
    \ndziałanie - zaraz po nałożeniu czuć przyjemne mrowienie na skutek zawartości czerwonej papryki, pojawiło mi sie wiele nowych bejbików i co dla mnie najważniejsze zmniejszyły i zagęściły mi się zakola, a o to głównie chodziło, nie wiem czy włosy szybciej rosną, bo nie mierzyłam, ale sądząc po tych nad czołem olejek DZIAŁA
    \n

Chcesz pochwalić porannagwiazda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam kilka zastrzeżeń
  • Kupiłam go ponieważ wypadały mi włosy, a ten olejek niby miał to poprawić. Wtarłam raz - włosy jeszcze bardziej się posypały, wtarłam drugi - kolejny raz to samo. Więc zrezygnowałam i używam do włosów.
    + wydajny, używam już 2-3 miesiące, a mam jeszcze połowę
    + działanie na włosy, są po nim miękkie, błyszczą
    + cena
    + brak zapachu przynajmniej ja nic nie czuję
    + dostępność
    + łatwo się spłukuje
    - opakowanie, największy minus tego produktu
    - działanie na skórę głowy, przeciwne niż powinno być
    Pewnie z ciekawości kupię inne rodzaje jeszcze .

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nadzieja__ za czytelną i pomocną recenzję?