Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• Kicz i porażka.
  • Po prostu masakra! Kładziony na skalp powodował spotęgowanie i tak już dużego u mnie wypadania. Skusiła mnie rzekoma obietnica zahamowania wypadania- niestety, skończyło się wręcz odwrotnie- odpływ wanny zapchany był moimi włosami bardziej niż kiedykolwiek wcześniej. Dałam mu kilka szans, ale jako że sytuacja nie ustępowała, dałam spokój i resztę zużyłam jako olejek na długość. Tu spustoszenia nie zrobił, ale też nic specjalnego- od, zwyczajnie, jak to po olejowaniu.
    PLUSY
    + Ładnie wyglądająca buteleczka(aczkolwiek wątpię czy powinno to być kryterium wyboru kosmetyku)
    + Cena
    + Dostępność ( swój kupiłam w Naturze)

MINUSY
    Tu będzie zdecydowanie więcej:
    -Okropnie brudził wszystko dookoła- czegoś takiego nie przeżyłam z żadnym innym olejkiem, z niektórymi plamami w łazience walczę dalej, a minęło już kilkanaście dni od ostatniego użycia.
    - Straszne wypadanie włosów
    - Zapach- lekki, ale nieprzyjemny
    - Konieczność podgrzania przed użyciem, co nie jest zbyt wygodne
    - Strasznie niewygodne opakowanie- łatwo wylać za dużo produktu.

Używam tego produktu od: dwa miesiące

Chcesz pochwalić Malfoyy za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt
  • Stosowałam produkt w miarę co drugie mycie (zazwyczaj) czyli raz w tygodniu. Moja ocena:
    \n
    \nopakowanie - za duży otwór w buteleczce powowduje, że bardzoi trudno wydobyć odpowiednią ilość produktu
    \n
    \nkonsystencja - idealna dla takiego produktu, olejek łatwo rozprowadzić opuszkami palców na skalpie
    \n
    \ndziałanie - zaraz po nałożeniu czuć przyjemne mrowienie na skutek zawartości czerwonej papryki, pojawiło mi sie wiele nowych bejbików i co dla mnie najważniejsze zmniejszyły i zagęściły mi się zakola, a o to głównie chodziło, nie wiem czy włosy szybciej rosną, bo nie mierzyłam, ale sądząc po tych nad czołem olejek DZIAŁA
    \n

Chcesz pochwalić porannagwiazda za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam kilka zastrzeżeń
  • Kupiłam go ponieważ wypadały mi włosy, a ten olejek niby miał to poprawić. Wtarłam raz - włosy jeszcze bardziej się posypały, wtarłam drugi - kolejny raz to samo. Więc zrezygnowałam i używam do włosów.
    + wydajny, używam już 2-3 miesiące, a mam jeszcze połowę
    + działanie na włosy, są po nim miękkie, błyszczą
    + cena
    + brak zapachu przynajmniej ja nic nie czuję
    + dostępność
    + łatwo się spłukuje
    - opakowanie, największy minus tego produktu
    - działanie na skórę głowy, przeciwne niż powinno być
    Pewnie z ciekawości kupię inne rodzaje jeszcze .

Używam tego produktu od: 2-3 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: pół

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić nadzieja__ za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwaga na oczy!
  • Zachęcona opiniami na wizażu kupiłam ten nieszczęsny olejek. Miałam do niego kilkanaście podejść. Tak bardzo się cieszę, że go skończyłam - to była udręka. Po pierwsze - przez swoją nieuwagę parę razy zatarłam sobie oczy, co nie było miłe. Po drugie - bardzo sumiennie go stosowałam. Podgrzewałam, wcierałam, psikałam nim całe włosy..Efekt? ŻADEN. Ciężko mi było domyć włosy. Zapach mnie drażnił. Mogłam go trzymać po 30 minut, po 2 godziny, po 6 godzin. NIC. Nigdy więcej nie kupię tego olejku. I tu nie chodzi o cenę czy firmę. Myślę, że tańszy olejek rycynowy poradzi sobie o wiele lepiej.

Używam tego produktu od: używałam przez 4 miesiące
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie / 100ml

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić klaudia_marudzi za czytelną i pomocną recenzję?
  • same plusy
  • Olejek stosowałam od grudnia do września, robiłam to mniej więcej co 2 dni na co najmniej pół godziny, w niedzielę trzymałam kilka godzin. W grudniu ścięłam włosy do ramion, teraz (listopad) mam włosy za zapięcie stanika, są gęstsze, pojawiło się dużo baby hair. Niektórzy znajomi byli pewni, że doczepiłam włosy, bo bardzo szybko mi urosły. Nie zauważyłam minusów tego produktu, nie przetłuszcza włosów, łatwo go zmyć. POLECAM!

Używam tego produktu od: 1 rok

Chcesz pochwalić sarenki2000 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tylko zaszkodził
  • Do olejku miałam kilka podejść, niestety po każdym użyciu włosy wychodziły mi podczas mycia garściami. Po odstawieniu olejku problem natychmiastowo ustaje. Dawałam mu kilka sznas i za każdym razem było to samo. Nie polubiliśmy się, oj, nie

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Maja102 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Trochę inaczej to sobie wyobrażałam.
  • Ponieważ niedawno opanował mnie mały szał na testowanie produktów Green Pharmacy w moje ręce wpadł także ten olejek. Mam małe odbicie na punkcie włosów, przede wszystkim marzy mi się, aby były jeszcze dłuższe, niż są, ale jednocześnie mocne. Nie jestem ekspertem w olejowaniu, ale kilka olejków przewinęło się już przez moje ręce. Ten skusił mnie obietnicą wzrostu, choć podświadomie wiedziałam, że pewnie w pojedynkę niewiele biedny zawojuje.

* Olejek nakładałam zgodnie ze wskazówkami na etykiecie tuż przed myciem. Zostawiałam go na tyle czasu, ile było mi dane. Nie zawsze bowiem mam go tyle, aby poświęcić więcej niż pół godziny na przetrzymanie olejku. Stosowałam go jednak rzetelnie i regularnie. Wcierałam w skórę głowy u nasady i nie tylko, jak jechałam to już po całości. Przed pierwszym użyciem miałam jakieś głupie wyobrażenie, że skóra jakoś zareaguje na olejek z domieszką papryki np. mrowieniem. Nie wiem dlaczego tak sądziłam, dziś już wiem, że się myliłam. Na głowie nie dzieje się nic oprócz tego, że oczywiście włosy stają się tłuste i przyklapnięte, jak w przypadku innych olejków.
    * Olejek jest dosyć rzadki. Tłusty - wiadomo. Nie ma konkretnej barwy. Zapach nie jest przyjemny, ale jednocześnie nie przeszkadza, ponieważ nie czuć go tak bardzo podczas aplikacji i pobytu na naszych włosach. Dosyć łatwo się go wypłukuje, nie oblepia włosów. Nie podrażnia, nie wywołuje żadnych innych nieprzyjemnych skutków ubocznych.
    * Jeśli chodzi o efekty to naturalnie jedno opakowanie produktu nie da nam oszałamiających efektów, jestem tego świadoma. Włosy nie miały szans urosnąć, a olejek już się skończył. Co więc zauważyłam? Na pewno włosy są trochę bardziej ujarzmione. Mam problem z puszeniem i elektryzowaniem się włosów, po myciu wyglądam jak człowiek z głębokiego buszu, lub jakbym była podpięta do przewodów pod napięciem. Wygląda to, jakby włosy były niezadbane, więc z tym walczę. Ostatnio kosmyki mniej też wypadają, ale nie przypisałabym chyba tej zasługi olejkowi, a na pewno nie w 100 procentach. Nie mam problemów z łojotokiem i szybkim przetłuszczaniem się włosów, ale odniosłam wrażenie, że fryzura bez olejku na wstępie szybciej straciła swój dobry wygląd. Efekty są, może nie spektakularne, ale są. Myślę więc, że dobrze byłoby kontynuować eksperymentowanie z tym kosmetykiem, ponieważ krzywdy nie czyni, a efekty można spotęgować.
    * Co na pewno bym poprawiła? Opakowanie. Moje pierwsze z nim zetknięcie było jedną wielką tragedią. Otwór w butelce jest po prostu ogromną otchłanią. Kto wpadł na taki pomysł? Za pierwszym razem jak chlusnęłam to wyolejowałam nie tylko włosy, ale też ciuchy i podłogę. Ależ byłam wściekła! Teraz już trochę opanowałam to opakowanie, ale wciąż podchodzę do niego ostrożnie. Nie wiem, czy istnieje jakieś lepsze rozwiązanie, generalnie ja z wcierkami do włosów zawsze mam problem, ich opakowania lubią sprawiać kłopoty. Dodatkowo nie ma klapki, tylko nakrętka - gubi się dziewięć na dziesięć razy. Ponieważ olejek jest jaki jest to cała butelka robi się po jakimś czasie tłusta, trzeba ją wycierać, bo może nam się wyśliznąć z rączek. Poza sprawami technicznymi ogólny wygląd jest w porządku - retro klimaty Green Pharmacy do mnie bardzo trafiają.
    * Nie jest to produkt bardzo wydajny, szczególnie przy tej formie aplikacji. Dużo olejku straciłam za pierwszym razem przez mój antytalent do precyzji.
    * Nie jest to rzecz droga. Olejek kupimy za ok. 5-6 złotych w Rossmannie.

Nie jest to moje odkrycie roku, ale nie mogę powiedzieć, że olejek jest zły. Papryka nie pali mnie w skalp, a włosy nie rosną 4 centymetry tygodniowo, ale myślę że nie jest to głupi punkt w pielęgnacji włosów. Wymaga trochę czasu i cierpliwości przy aplikacji, ale w ogólnym rozrachunku warto. Wydaje mi się, że jeśli udałoby mi się stosować olejek sumiennie jeszcze przez jakiś czas wtedy wycisnęłabym z niego jeszcze więcej plusów.

Używam tego produktu od: Miesiąca.
    Ilość zużytych opakowań: Jedno.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić liberachi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ekstra

*pięknie wygładza i nabłyszcza
    *niweluje puch
    *odżywia włosy
    *łatwo go zmyć

Na minus jedynie opakowanie - zbyt duży otwór.

Chcesz pochwalić Ewelajna140 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie zaszkodził, nie pomógł
  • Olejku nie kupiłm z myślą o zniwelowaniu wypadania włosów (choc miałam taka nadzieje ), raczej jako dodatek do olejowania wlosow.Zużyłam już kilka opakowań, ale nie zauważyłam zeby wlosow bylo wiecej lub mniej wypadały (na szczescie nie wypadały garsciami, jak czytam tutaj u niektorych dziewczyn). Jesli chodzi o efekt na wlosy- nic specjalnego, ale tez nie szkodzi. Działa jak kazdy olej, moge rownie dobrze posamrowac wlosy oliwa z oliwek Zapach na minus, taki apteczny. Włosy po nim sa fajne, gładkie i miekkie, ale takie sa u mnie po kazdym olejowaniu. Uzywam go glownie ze wzgledu na cene jako dodatek do meiszanki roznych olejow

Ilość zużytych opakowań: kilka

Chcesz pochwalić WypasionaFoczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Używam już trzecie opakowanie.
    Olejek kupiłam po tym, jak musiałam ściąć osłabione i mocno wypadające włosy.
    Na początku nakładałam go tylko na skalp, średnio regularnie.
    Potem przypadkiem nałożyłam go na całe włosy.
    I naprawdę ładnie je wygładza, faktycznie też przyspiesza wzrost, w ok. 13 miesięcy moje włosy urosły ok. 20 cm. To bardzo dobry wynik.
    Nie zauważyłam spektakularnego działania przeciw wypadaniu włosów, ale na pewno nie wypadają po nim bardziej.
    Używam olejku ok. 3 razy w tygodniu, zostawiam go na skórze głowy i na całych włosach na całą noc, a rano zmywam łagodnym szamponem.
    Bardzo polecam, bo jest to jeden z najlepszych olejków, z jakimi miałam do czynienia.

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: dwa całe

Chcesz pochwalić kasztanka3 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij