Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Powiększ Elfa, Green Pharmacy, Olejek łopianowy z czerwoną papryką

Zgłoszony przez kasienka9040
Naturalny olejek łopianowy w połączeniu z naturalnym ekstraktem czerwonej papryki tworzą skuteczny preparat o sprawdzonym wzmacniającym i pobudzającym działaniu na włosy. Dzięki regularnemu stosowaniu olejek wyraźnie wzmacnia osłabione włosy i stymuluje ich wzrost. Czerwona papryka pobudza mikro-cyrkulacje krwi co ułatwia przenikanie dobroczynnych składników oleju łopianowego w głąb cebulek włosowych. Włosy stają się gęstsze, mocniejsze, lśniące i pełne życia. Odpowiedni pielęgnowane dobrze się rozczesują i lepiej układają.

Skład:Vegetable oil. SC-CO2 - extract Arctium Lappa (Burdock), Capsium Annuin Resih BHT

Cena: ok. 5zł / 100ml
/ s/

• zawyżone 4 gwiazdki
  • Sumiennie zużyłam jedno opakowanie, stąd czas na recenzję. Olejek używałam w dwóch turach. Początkowo stosowałam go sporadycznie. Jakiś czas przeleżał bezczynnie na półce. Postanowiłam w końcu do niego wrócić. Stosowałam na skórę głowy przed każdym myciem przez ostatnie około 2 miesiące. Trzymałam go na włosach od 1 godz. do 2 godzin. Konsystencja i cena jak najbardziej na tak. Olejek był bardzo wydajny. Niestety nie przyśpieszył wzrostu włosów. Ostatnio zaobserwowałam wzmożone wypadanie włosów. Obawiam się, że to jego 'zasługa'. Na plus mogę zaliczyć blask włosów po olejowaniu, włosy są także bardziej odżywione. Działanie oceniam na granicy 3+/4.

Używam tego produktu od: systematycznie od 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić izus1990 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Kupiłam go raczej dla spokoju sumienia, nie wierząc, że cokolwiek zrobi. Parę miesięcy temu ścięłam moje długie do połowy pleców włosy. Byłam do tego zmuszona po solidnym ich przerzedzeniu. Od razu popędziłam do apteki po tabletki. Sumiennie brałam je przez 2 miesiące, ale nie doczekałam efektu. Parę miesięcy później sięgnęłam po ten olejek.
    Stosowałam go na noc, tylko na skórę głowy.
    Obecnie moje włosy mocno zgęstniały i spokojnie zapuszczam je do dawnej długości.

Zapach jest inny niż jakiegokolwiek kosmetyku, którego używałam, ale nie przeszkadza mi.
    Za to butelka łatwo się brudzi.

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: Zaczynam drugie

Chcesz pochwalić Shironeko za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na skórę głowy z innym olejem.
  • Ja używałam go z olejem rycynowym, do rozcieńczania go. Praktycznie nic nie zrobił. Na całą długość włosów wysusza. Nie polecam, zastosowany sam (przynajmniej u mnie) nie robi nic.

Chcesz pochwalić Lilibum za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry produkt, jak znaczna większość produktów tej firmy.
  • A u mnie duzo dobrych efektów!

Olejek ten kupiłam sobie w lutym, a tak się złożyło że dostałam na urodziny również upragniony olejek Khadi Amla.
    Na początku stosowałam je oddzielnie potem jednak postanowiłam je połączyć - i to był STRZAŁ W DZIESIĄTKĘ!
    włosy rosły jak szalone (tutaj dodam, że mam dobre uwarunkowania genetyczne do rośnięcia włosów - i bez tego rosły ok 1,5 cm na miesiąc) ok 3 cm miesięcznie!
    zauważyłam też wzmocnienie, ale nie mogę być pewna, którego olejku to zasługa.

Plusy:
    - mnóstwo babyhair

- porost prawie 2 razy większy niż normalnie

- cena

- dobry skład

- wzmocnione włosy

Minusy:
    -zapach

Niestety dopiero zaczynam z włosomaniactwem i zdarzało mi się dość często trzeć skórę głowy, albo nakładać za dużo oleju, albo naoliwione włosy związywać ciasno w koński ogon, więc podrażniło to moją skórę głowy. Dlatego odkładam na jakiś czas te olejki (kupiłam eliksir z tej samej firmy do włosów i świetnie łagodzi moje problemy obecnie ).Używam tego produktu od: 2 mies.Ilość zużytych opakowań: 1 całe

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Lolaw za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE POLECAM!
  • Szkoda kasy :/ Przy pierwszym użyciu wyleciał mi spory kłębek włosów. Chciałam sprawdzić czy to właśnie od niego wyleciały mi włosy i niechętnie dałam mu drugą szansę (będąc w 90% pewna, że to jego wina, nie zmieniłam nic w pielęgnacji) No i się potwierdziło. Ogromny minus za to, nie ma po co testować go dalej skoro włosy lecą jak szalone. Nigdy nie byłam tak zła na żaden produkt :/

Używam tego produktu od: 2 razy
    Ilość zużytych opakowań: nie skończyłam jednego

Chcesz pochwalić iNatiii za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Olejek niczym mnie nie ujął...
    nic nie robi ciekawego...
    wcieram w skalp i we włosy na godzinę, dwie przed myciem. zero efektu.
    Cześć z Was pisała, że jest Wam ciepło w głowę, że papryczka coś tam piecze... mnie nie, czy to na zimno, czy na ciepło. nic się nie dzieje.

+cena
    +skład

-dziura do wylewania olejku
    -brak efektów

Chcesz pochwalić Just0781 za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry kosmetyk za dobrą cene
  • Bardzo fajny prodikt. U mnie się on sprawdził.

- olejek stosowałam tylko na sklap głowy i trzymałam na 45 min.

- przyspiesza wzrost włosa. Zauważyłam małę włoski.

- konsystencja jest oleista, bardzo łatwo można ją nakładać i zmyć

- kosmetyk ma bardzo przyjemny zapach

- produkt bardzo wydajny

- jest tani i łatwo dostępny

- w opakowaniu jest zaduży otwór i można wylać za dużo. ja przelałam do butelki z pomką i mi to ułatwiło aplikację.

Używam tego produktu od: od 2013 do 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić kachula1234 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Uwielbiam
  • Olejek zdziałał cuda na moich włosach i na pewno zostanie w mojej pielęgnacji na dłużej, choć wiadomo, każdy ma inną skórę głowy i włosy i niektórych podrażnia to, co innym bardzo pomaga. Co ciekawe, kupiłam go tylko dlatego, że był 50 groszy tańszy niż bez papryki :P

Przede wszystkim podoba mi się delikatne rozgrzewanie skóry głowy, podejrzewam, że jest efektem zawartej papryki w połączeniu z masażem podczas aplikacji. Bardzo przyjemne .

Aby było jaśniej - plusy:
    - cena (5-7 zł)
    - dostępność: Rossmann, Natura
    - włosy mniej się przetłuszczają
    - w 2 miesiące przyrost ok 5 cm (normalnie ok 1 cm na miesiąc)
    - bez problemu zmywa się z włosów szamponami typu Barwa.

Minusy:
    - mało wygodny wylew buteleczki - osobiście wylewam olejek na talerzyk, maczam w nim palce i wsmarowuję we włosy.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić Quiyanca za czytelną i pomocną recenzję?
  • Koszmar
  • Olejek naprawde fatalny,gdy nalozylam go na skore glowy okropnie wlosy zaczely leciec mi garsciami,za drugim razem to samo....szkoda tylko wlosow ...
    nie warto probowac bo moze i trafisie ze z ktorejs z was rowniez poleca!

Używam tego produktu od: 2 tygodnie
    Ilość zużytych opakowań: 1 zwykle

Chcesz pochwalić Romciaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wszystko byłoby dobrze,ale...
  • Stosowałam ten olejek tak jak jest wskazane na skórę głowy wmasowywując go delikatnie opuszkami palców. Na początku wszystko wydawało mi się super,jednak po użyciu go 4 razy ( myję włosy co 3-4 dni ) moja skóra głowy okropnie się wysuszyła,powstały na niej dosłownie popękane płaty naskórka. Jeżeli chodzi o działanie olejku to jest ok,faktycznie przyśpiesza porost włosów,jednak aby to robił trzeba uzywać go systematycznie,a te działanie z kolei powoduje bardzo nieprzyjemne skutki. Sama nie wiem co z nim dalej będzie..

Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić RedDahlia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Polecam
  • Zaczęłam używać tych olejków z Green Pharmacy końcem stycznia. Najpierw zaczęłam od łopianowego ze skrzypem polnym, który naprawdę zdziałał cuda. Od tygodnia używam czerwonej papryczki i mogę śmiało powiedzieć, że moje włosy są w o wiele lepszym stanie, o wiele mniej wypadają i pojawiło się dużo baby hair!

Używam tego produktu od: styczeń/luty 2014
    Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić olcyn za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tani i skuteczny
  • Co mogę o nim powiedzieć po miesiącu stosowania?
    +Zmiękcza włosy
    +Wygładza
    +Znacznie zmniejsza wypadanie włosów
    +Sytmuluje wzrost nowych włosów
    +Przyspiesza odrobinę porost( ok 2cm /miesiąc)
    Minusem jest zdecydowanie za duży otwór w butelce, który uniemożliwia dobrą aplikację.
    Przy swojej niskiej cenie wart jest wypróbowania.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?
  • w pewnych sytuacjach
  • Moje włosy, osłabione różnymi czynnikami zaczęły wypadać. Postanowiłam o nie walczyć, jednym ze sposobów - ten olej. Stosuję go na skalp - nie sprawdza się na długości.

Plusy:
    - przyspiesza porost włosów - widoczne gołym okiem;
    - pojawiają się baby hair;
    - hamuje wypadanie - teraz po przeczesaniu włosów nie zostaje mi ich w rękach kilka(naście)...;
    - cena: 5-7zł
    - dostępność: Rossmann, Natura.

Minusy:
    - na długości powodował, że po olejowaniu zostawało mi kilkanaście włosów w ręce, przy stosowaniu na skalp nie ma tego problemu;
    - przeogromny otwór w opakowaniu.

Używam tego produktu od: grudzień 2013

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić mosolik za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham
  • Kocham go! Co prawda nie wiem czy wpływa na porost włosów, wydaje mi się, że muszę porównać jakieś zdj żeby to zauważyć.
    Jednak ja kocham go za efekty na drugi dzień- włosy są miękkie, nie puszą się.

+ Działanie! Uwielbiam tą miękkość włosów po jego użyciu!
    +Zapach jest neutralny co jest dla mnie jak najbardziej plusem
    +Wydajny!
    +Dość łatwo go zmyć

- Opakowanie... A raczej otwór, ale da się z tym żyć

Używam tego produktu od: Grudzień 2013

Chcesz pochwalić kopciuszek02 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super ale słabo dostepny
  • Kupiłam ten olejek na poczatku włosomaniactwa gdyz zależało mi aby włosy szybciej rosły.ruszyły gdzies po 2tyg stosowania.na opakowanie jest rada:strzykawka po syropkach dla dzieci(nurofen czy inny),nabierałam 3ml na jedno olejowanie i wmasowywałam w skalp 30min przed myciem na długosc stosowałam inny..bo szkod ami było.mimo zawrotnej ceny 5,50.
    \npozniej juz nie mogłam go nigdzie dostać,mały minus za dostepnosc.jak dla mnie spełniał swe zadanie tylko musiałam uwazac na oczy bo olejek potrafił dopiec..pozniej kupiłam inny olejek do włosów z tej firmy (ze skrzypem)ale to juz nie to samo..

Chcesz pochwalić beatrix28 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest super
  • WITAM chce wam napisać że ten olejek jest bardzo dobry ja stosuje go od miesiąca i poprawił mi kondycje włosów. Nakładam go godzinę przed umyciem głowy fakt że butelka jest nie poręcza i za to ma minus ale u mnie pojawiły sie babyhair, ładnie je nabłyszcza i włosy wyglądają na bardzo świeże do tego unosi je u nasady u mnie ma plusy i zostanie w mojej kolekcji olejków na bardzo długo. Aha i muszę dodać że włosy mi po nim rosną bardzo szybko zawsze po zmyciu olejku nakładam na włosy WODĘ BRZOZOWĄ Z ISANY.

Ilość zużytych opakowań: jedno opakowanie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić justina8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • beznadziejny produkt
  • olejek miał rozgrzewać skórę głowy dzięki czemu miał przyśpieszyć porost włosów, niestety
    po pierwsze ciężko się go nagłada
    nie czułam efektu rozgrzania,
    konsystencja: jak woda
    nie spełnia obietnic producenta
    używałam co tydzień, nakładam podgrzany olejek , owijałam głowe ręcznikiem i zostawiałam na 1 godzinę

Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie (1 pełna kuracja)

Chcesz pochwalić amandax123x za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 4 raz(y)
  • trzy gwiazdki za przyspieszenie porostu
  • Przyspieszył porost, ciężko mi ocenić jak bardzo, ale używam go od półtora miesiąca, niedługo go kończę i włosy urosły dużo szybciej niż po innych specyfikach jakie używałam na porost. Więc daję za to 3 gwiazdki plus za cenę, wydajność i dostępność.
    Minusy za to daję za wieeeeelki otwór, przez który za dużo się wylewa, marne działanie na kondycję włosów. Brak wygładzenia, wzmocnienia, lśnienia, brak łatwiejszego rozczesania. Brak wszystkiego..

No ale przyspiesza porost, także z tego względu polecam.

Używam tego produktu od: półtorej miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 3/4 pierwszego

Chcesz pochwalić mmia7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • średniaczek
  • +nawilża zarówno skalp jak i włosy, dobrze się po nim rozczesują
    +zmywa się bez problemu
    I to chyba tyle. Nie wiem, czy wpłynął na zahamowanie wypadania/wysyp baby hair bo w tym samym czasie piłam skrzypokrzywę.
    -zapach- niby delikatny, ale mi zupełnie nie przypadł do gustu. Może jestem wybredna ;p
    -butelka! okropnie się klei i brudzi
    Nie mogę się doczekać gdy go skończę.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 jednego

Chcesz pochwalić hrabinamarianna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem całkiem
  • Oprócz nafty jest to pierwsza tłusta maź którą nakładam na włosy.

Plusy:

- widoczne baby hair

- dobrze się zmywa - nie trzeba 3 razy pienić włosów by tłuszcz się zmył

- dosyć przyjemnie pachnie

- dostępny w Rosmanie

- całkiem wydajny

- nie uczula, nie podrażnia

- włosy są błyszczące, dobrze się układają i rozczesują

- mniej włosów wypada

Minusy:

- zbyt wielki otwór i produkt się wylewa

Plus/Minus

włosy troszkę bardziej elektryzują się ale zrzucam to również na porę roku - czapki, szaliki sprawiają że częściej mam z tym problem niż podczas lata

Efekty są widoczne jeśli ktoś jest systematyczny. Ja staram się używać go minimum raz na tydzień, ale zdarza się i tak że przylizuję się raz na 2 tygodnie a i tak widoczne są pierwsze rezultaty.

Używam tego produktu od: 1,5 miesiąca

Chcesz pochwalić torunska_ksiezniczka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nic szczególnego
  • Produkt nie spełnił moich oczekiwań - nie zauważyłam przyspieszonego wzrostu włosów, może jedynie delikatne wygładzenie i ułatwienie w rozczesywaniu. Niestety formuła jest dla mnie nieakceptowalna - olej jest trudny do rozprowadzenia na długich włosach, bo wylewa się i ścieka. Nadaje się do włosów krótkich i suchych.
    Osobiście nie kupię go ponownie, bo jest niewygodny, niepraktyczny i generalnie nie przyniósł spodziewanych rezultatów.

Używam tego produktu od: 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: w trakcie zuzywania 1 opakowania

Chcesz pochwalić kami_tris za czytelną i pomocną recenzję?
  • Super
  • Mój pierwszy kupny olejek, ale bardzo dobry. Włosy mają objętość, są odżywione, nie przetłuszczają się, ładnie się układają.
    Porost? nie wiem szczerze mówiąc, ale baby hair mam i rosną
    Wypadanie włosów? raczej mały wpływ, nie zauważyłam wzmożonego wypadania. Jest jak zwykle.

Za taką cenę warto wypróbować Ja jestem bardzo zadowolona, nie mogę się doczekać kiedy znów do użyję. Myślę, że moja skóra i włosy bardzo go lubią.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić Agnesjaaa za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Porostu może i nie stymuluje, ale do olejowania się nadaje.
  • Używałam go przez około półtorej miesiąca tak jak zaleca producent - na skalp, kilka razy w tygodniu. Nie zauważyłam przyśpieszonego wzrostu, ale to zapewne moja wina - za krótko go wcierałam. Kilka razy nałożyłam go też na całą długość, ale tam lepiej sprawdza się jego kolega z olejkiem arganowym, w zielonej butelce. Ogólnie olejek jest całkiem w porządku:

* ma wygodną i praktyczną buteleczkę - ciemną, plastikową, szczelną. Spokojnie można wrzucić do bagażu i się nie wylewa

* jest tani, idealny dla początkujących włosomaniaczek, które nie wiedzą, jakie oleje im pasują i nie chcą od razu wydawać fortuny

* nadaje się nie tylko na skalp - tak jak mówiłam, nakładany na całe włosy zachowywał się po prostu jak zwykły olej, po zmyciu było fajnie

* nie zauważyłam wzmożonego przetłuszczania, podrażnień ani tym podobnych dramatów

Została mi jeszcze taką końcóweczkę na jedno użycie, mam zamiar do niego wrócić i wcierać go kilka miesięcy. Może jednak pomoże na porost.

Używam tego produktu od: Około roku
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Recenzja otrzymała 2 pochwał. Chcesz pochwalić bijum za czytelną i pomocną recenzję?
  • pierwszy
  • To był mój pierwszy olej który kupiałam i nie wiedziałam do końca czego się spodziewać Ale zużyłam 2 opakowania i byłam bardzo zadowolona
    +miłe, miękkie włosy
    +łatwo się rozczesywały
    + po nim zdecydowanie poprawiły się moje włosy, chociaż przepuściłam na nie wtedy zmasowany atak "odbudowa i regeneracja" to myślę że głównie to jego zasługa.
    + przyjemne ciepełko w głowę- ta papryczka faktycznie tam jest i coś tam robi
    +/- działanie na to jak szybko rosną? cięzko powioedzieć, włosy tak czy inaczej rosą mi dość szybko a w tamtym czasie brałam jakieś suplementy, więc nie wiem...
    +/- trzeba uważać, bo ta papryczka może zapiec w oczy ;p
    - opakowanie... musiałam przelać do butli po odzywce w spreju bo z tego wielkiego otworu nie szło wylewać...
    Pół odejmuję za to, ze nadal czekam na ideał Każdy olej się dobrze u mnie sprawdzał, ale do każdego mogę się przyczepić o coś.

Chcesz pochwalić ewako93 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Działa!
  • Plusy:
    +włosy ładnie wygładzone i błyszczące
    +pomaga w rozczesywaniu
    +nie przetłuszcza
    +nie piecze(mimo papryki!)
    Minusy:
    -opakowanie
    -dostępność

Skusiła mnie cena i skład. - To był strzał w dziesiątkę

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy

Chcesz pochwalić venicequeenk za czytelną i pomocną recenzję?