Sephora, Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Powiększ Sephora, Rouge Shine Lipstick (Szminka odżywczo - nawilżająca)

Zgłoszony przez Igooshka

Odżywcza szminka nadająca lśniący połysk. Nawilża usta.
Dostępna w trzech gamach kolorystycznych: glossy, shimmering, metallic.
Zawiera odżywcze olejki, witaminę E, które odżywiają i chronią usta.
Dostępna w 44 odcieniach.

Skład: /Tenderness - Glossy/ Dipentaerythrityl Hexahydroxystearate/Hexastearate/Hexarosinate, Ricinus Communis (Castor) Seed Oil, Lanolin, Caprylic/Capric Triglyceride, Euphorbia Cerifera (Candelilla) Wax, Cera Alba (Beeswax), Polyethylene, Cetyl Acetate, Cetyl Alcohol, CI 77891 (Titanium Dioxide), Cera Microcristallina (Microcrystalline Wax), Hydrogenated Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea Butter), Jojoba Esters, Vp/Eicosene Copolymer, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Limnanthes Alba (Meadowfoam) Seed Oil, Stearyl Acetate, CI 77491 (Iron Oxides), Zea Mays (Corn) Starch, Oleyl Acetate, Tocopheryl Acetate, CI 19140 (Yellow 5 Lake), Parfum (Fragrance), Ethylhexyl Palmitate, Acetylated Lanolin Alcohol, CI 45410 (Red 28 Lake), BHT, Tribehenin, Ammonium Glycyrrhizate, Sorbitan Isostearate, Lactic Acid, Tocopherol, Limonene, Palmitoyl Oligopeptide.

Cena: 39zł / 3,5g

• Chwalona: 50 raz(y)
  • Jeden wielki żart!
  • Zacznę od tego, że szukam idealnego odcienia fioletu i jak mam przybliżyć kolor to ma to być jak jagody wymieszane ze śmietanką czyli świeży soczysty fiolet. Bardzo ładny kolor miała pomadka Loreal ale była kompletnie nietrwała - jakaś godzine.

Ta pomadka Sephory to już kompletne dno. Kolor 47 - fiolet nie jest nawet w stanie w całości przykryć pigmentem moich ust co powoduje, że mam kilka fioletowych plamek na ustach.

Schodzi po niecałych 30 min. Wystarczy się napić i koniec. Nie ma nawet żadnego pigmentu! Dramat.

Dawno nie spotkałam się z tak tandetnym i marnym produktem za horrendalne pieniądze 45 zł za coś tak słabego? Po prostu kpina i żart.

Jedyny plus za który daję pół gwiazdki to nawilżenie ust i niepodkreślanie skórek.

Nie ma sensu dalsze pisanie o tak słabym produkcie. Nie polecam. Naprawdę jest to tego typu kosmetyk którego nawet nie użyłabym na klientce robiąc jej make up.

Aha i ważna sprawa dla kobietek które lubią błyszczyki i JAŚNIUTKIE lekko widoczne kolorki to wtedy ta pomadka może być całkiem niezła

Używam tego produktu od: juz nie używam
    Ilość zużytych opakowań: jedno i albo pójdzie w świat albo do kosza

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić elyon za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobra przyjaciółka
  • Posiadam numerek 02 - jasny, cielisty " beżyk ", bardzo naturalny, idealny do makijażu smoky eye . Pomadka bardzo dobrze nawilża, nadaje bajeczną, bezpretensjonalną poświatę.
    Produkt w rodzaju - jestem pomadką jestem błyszczykiem
    Mikro - mini drobinki - niewyczuwalne na ustach, widoczne dla oka.
    Czarne, stabilne opakowanie, kolor podstawy informuje nas o kolorze wnętrza produktu.
    Największym minusem jest wnętrze opakowania - po paru użyciach produkt giba się jak chorągiewka na wietrze
    Jako że uwielbiam zapach błyszczyków i pomadek Sephory, a do końca nie potrafię określić woni, poprosiłam o pomoc męża i syna. Temu starszemu kojarzy się z "apteką", temu młodszemu ....hmmmm... ze "sklepami" i z czymś "niezbyt przyjemnym". Dla mnie zapach duszący, pudrowy, trochę jak świecowe kredki, w piórniku pierwszoklasistki.
    Pomadka dobrze nawilża, łatwo się rozprowadza, jako że jest miękka i niestabilnie osadzona, "rozkłada" się w opakowaniu i robi się papkowata.
    W moim przypadku efekt stabilności na ustach wynosi około 40 minut, więc cieniutko....
    Pomimo tych nieludzkich wad nie zawahałabym się przed kolejnym zakupem.
    Plus za szeroką gamę kolorystyczną Używam tego produktu od: 8 miesiącyIlość zużytych opakowań: 1/2 opakowania

Chcesz pochwalić Marciocha81 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Na dwoje babka wróżyła.
  • Jestem maniaczką wszelakich szminek, balsamów czy błyszczyków. Tę pomadkę dostałam w prezencie i nie wiem, czy skusiłabym się sama zapłacić 39zł za przeciętny produkt, kiedy znacznie lepsze kosztują w granicach 20zł.
    Posiadam odcień jasnego różu z brokatem, a jego 'żywotność' powoli dobiega końca.

PLUSY:
    - nieziemski zapach!,
    - ładne opakowanie,
    - całkiem niezłe nawilżenie ust,
    - szminka + błyszczyk w jednym,
    - efekt 'mokrych' i błyszczących (dzięki drobinkom brokatu) ust w sekundę.

MINUSY:
    - utrzymuje się bardzo krótko w porównaniu z pomadkami innych firm, np. inglot, wystarczy napić się czegoś ze szklanki i na ustach zostaje naprawdę niewiele,
    - bardzo miękka konsystencja, co sprawia, że nie najlepiej znosi wysoką temperaturę,
    - cena w stosunku do jakości.

Mam mieszane uczucia. Z jednej strony piękny zapach i nawilżenie mnie przyciąga, z drugiej - trwałość i konsystencja odpycha.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić niegramatyczna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Och ach
  • Poszukiwałam szminki, która będzie miała naturalny kolor i będzie względnie matowa - ta okazała się najlepsza. Fajnie nawilża usta, kolor śliczny (chyba Charmer) i jak dla mnie jest na prawdę trwała.

Chcesz pochwalić Sayuuki za czytelną i pomocną recenzję?
  • jedna z ulubionych
  • mój ulubiony numer G05
    muszę mieć go zawsze
    jasno-różowy w zimnej tonacji
    na dzień do mojej jasno oliwkowej cery i ciemnych włosów idealny

bardzo kremowa konsystencja
    dobrze nawilża, nie wysusza
    nie lepi się
    przyzwoicie utrzymuje się na ustach

Ilość zużytych opakowań: 4 pełne

Chcesz pochwalić perelkaaa za czytelną i pomocną recenzję?
  • prawie kwc!!!
  • Mam sliczny brzoskwiniowy kolor idealny do letniego makijażu, do szaleństw z kolorowymi cieniami plusy:
    - Cena, zastępuje mi balsam do ust, pomadke i błyszczyk, więc cena jest adekwatna
    -Kolor piękne naturalne odcienie, szeroka paleta odcieni, każdy znajdzie coś dla siebie
    -Nawilza bardzo przyzwoicie
    -Delikatnie nablyszcza
    - Pięknie owocowo pachnie i smakuje
    - Minimalistyczne praktyczne opakowanie
    Minusy
    - Słaba wydajność, przy częstym stosowaniu ok 2 -3 msc ( normalnie narzekam, że muszę wyrzucić szminke,bo się przeterminowala zanim ja zuzylam :P)
    - Nie jest trwala, wytrzymuje ok 2 h, ale to nie jej główne zadanie więc wybaczam
    Ogólnie bardzo lubię tę szminke, więc polecam wszystkim ;-)

Używam tego produktu od: 5 msc

Chcesz pochwalić katia7777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • OSZUSTWO!
  • Czuję się zrobiona w bambuko Kupiłam tę szminkę (numer 34 - przepiękny kolor soczystej czerwieni), ponieważ nałożona w sklepie, po pierwsze, cudownie nabłyszczała i rozświetlała usta, a po drugie apetycznie pachniała gumą do żucia o smaku leśnych owoców!

NIESTETY, oba te efekty znikają po około dwóch tygodniach stosowania !??! Ta pomadka - widocznie w wielokrotnym kontakcie z powietrzem - traci swój największy atut i zaczyna... śmierdzieć. To bardzo nieprzyjemny, syntetyczny zapach, podobny do szminek, jakich używały nasze babcie!

Trwałość zerowa - po kilku minutach całkowicie znika z ust! Na początku sądziłam, że to przez palenie, ale nie, nawet nie wkładając papierosa do buzi ani nie jedząc, ona po prostu rozpływa się w atmosferze! Wypadałoby po nałożeniu jej nic nie mówić i nie oddychać głęboko

Czy napisałam już, że efekt błyszczących ust z czasem również znika i szminka staje się matowa ?!

Podsumowując : TO PO PROSTU SZMINKA NA 2 TYGODNIE Czytałam pozostałe recenzje i myślę sobie, że może Wizażanki, które malują się codziennie, kilka razy dziennie, nie zauważyły efektu krótkiej trwałości tego produktu?

Używam tego produktu od: 4 tygodni - do połowy byłam zadowolona
    Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • ratują ją tylko dostępne odcienie
  • Wybrałam nr 34 - przepiękny, malinowy kolor; transparentny i lśniący, ale bardzo intensywny. Niestety, odcień, stosunkowo niska cena i porządne opakowanie to jedyne zalety tej szminki.

- chociaż nie przesusza ust, to wbrew obietnicom producenta w ogóle ich nie nawilża.

- beznadziejnie trzyma się na ustach. Już równomierna aplikacja jest trudna, czego nie spodziewałabym się po transparentnej szmince; w dodatku (nawet, kiedy używałam konturówki) rozmazuje się i barwi zęby.

- trwałość praktycznie zerowa - po kilku minutach znika z ust, w dodatku nierównomiernie.

- nieprzyjemny zapach, straszliwie syntetyczny; w innych recenzjach czytałam, że to "leśne owoce" (?!), ale mi przypominał mieszankę tanich kwiatowych perfum i palonej gumy... być może to kwestia gustu.

- po dwóch tygodniach używania złamała mi się i musiałam ją wyrzucić.

Jak dla mnie porażka, już nigdy więcej nie kupię szminki z Sephory.

Używam tego produktu od: dwóch tygodni

Chcesz pochwalić Dysmorfofobia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja, która pobiła (cenowo) 'maślaną' szminkę Clinique
  • Nie jestem nadal szczegónie szminkowa, bo trwałe na moich ustach powodują masakrę, a nie mam głowy i zacięcia o pilnowania czy 'się zjadła' i ewentualnych poprawek, zaś tradycyjne szminki po częściowym zjedzeniu wyglądają okropnie.

Tę kupiłam z okazji propocji typu "weż trzy, płać za dwa" w S. - do dwóch kredek jumbo Sephory dobrałam tę szminkę, bo zachwycił mnie jej kolor (nr 42, przepiękny kolor pomiędzy czerwienią a ciemnym różem, zimny, idealny dla mnie).

+ ascetyczne, sephorowskie opakowanie, wolę takie niż tandetnie biżuteryjne

+ cudny zapach, jakby leśnych owoców

+ prowadzi się na ustach gładko, nawet jak są lekko przesuszone

+ nie podkreśla ich przesuszenia, a nawet faktycznie koi, odżywia

+ oczywiście nie jest trwała, ale zjada się równomiernie, zostawiając coraz słabszą poświatę koloru

+ efekt kolorystyczny nieco mocniejszy niż błyszczyki, ale słabszy niż tradycyjne szminki - mi bardzo odpowiada, może być na codzień i na okazję (mam - nie chwaląc się oczywiście - bardzo ładny kształt ust, ale mam wrażenie, że jak są podkreślone mocnym kolorem, to już tylko usta na twarzy i nic więcej, i jakoś mnie to deprymuje)

+ cena bardzo przzwoita, przyjaźniejsza niż analogiczny produkt Clinique (Butter Shine) i latego Sephora tu wygrywa

Polecam z czystym smieniem - w tym rozaju szminek to perełka jakościowo-cenowa

Używam tego produktu od: około 2 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić misianka za czytelną i pomocną recenzję?
  • Łał!
  • Od razu powiem, że zachwycił mnie przede wszystkim kolor: 034, chyba jedna z naładniejszych czerwieni akie widziałam. Pachnie przeuroczo (jeżynami), rzeczywiście nie przesusza ust, a nawet je lekko nawilża. Kolor nie jest bardzo kryjący, ale ładnie błyszczy się. Nie jest zbyt długotrwała, ale ciężko o długotrwałą czerwoną szminkę która nie robiłaby z ust Kalahari. Uwiodła mie, rozkochała w sobie, po prostu lubię sobie wziąć do ręki lusterko i ją i maznąć wargi Nie est może najtańsza, ale warta swojej ceny.

Używam tego produktu od: 3 tyg
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze

Chcesz pochwalić martadigital za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij