Farmona, Seboravit, Szampon do włosów przetłuszczających się

Powiększ Farmona, Seboravit, Szampon do włosów przetłuszczających się

Zgłaszająca osoba: Dorota

Szampon Seboravit z ekstraktem czarnej rzodkwi przygotowaliśmy dla osób, których włosy są cienkie, z tendencją do przetłuszczania. Szampon likwiduje łojotok i ogranicza złuszczanie naskórka. Regularnie stosowany odżywia skórę głowy i wzmacnia słabe włosy. Polecany zwłaszcza do codziennego mycia.Z tej serii można kupić też odżywkę Seboravit o działaniu przeciwbakteryjnym i przeciwgrzybicznym, kompleks Seboravit w ampułkach do włosów tłustych i z łupieżem oraz serum ziołowo witaminowe Seboravit do włosów przetłuszczających się.

Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamide DEA, Raphanus Sativus Extract, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, DMDM Hydantoin, Methylisothiazolinone, Methylchloroisothiazolino ne, Citric Acid, Perfum, Hexyl Cinnamal.

• Jak dla mnie nie !
  • Pierwsze wrażenie było ok lecz następne tragiczne. Zamiast zahamować przetłuszczanie włosów spowodował ,że przetłuszczały sie jeszcze szybciej. Ogolnie włosy po nim dość ładnie wyglądały ale co z tego jak na drugi dzień miałam taki smelc na włosach jak nigdy.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić plutss za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie polecam
  • Ten szampon to porażka dla moich włosów.
    Nic nie zrobił-ani dobrze nie mył, ani nie wzmacniał włosów ani nie ograniczył przetłuszczania.
    Opakowanie straszne- twarde, zakrętka trudna do odkręcenia pod prysznicem,wiele razy przelałam zbyt dużą ilość szamponu.
    Włosy wyglądały źle-plątały się, były strąkowate, jakby niedomyte.
    Jedynym plusem jest cena i dostępność.

Nie polecam.

Używam tego produktu od: już nie

Chcesz pochwalić laura_piejko za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie dla mnie
  • Szukam czegoś na prawdę mocnego. Używałam juz chyba każdego szamponu dostępnego w mojej aptece. Ten był najtańszy i najgorszy za razem.
    Moje włosy są cienkie i bardzo bardzo szybko się przetłuszczają. Po 8 godzinach od mycia wyglądają jak u mojej siostry po 2 dniach. Dlatego jestem bardzo wybredna jeśli chodzi o szampony.
    Seboravit jest bardzo rzadki, wręcz wylewa się na rękę. Opakowanie nie ułatwia dozowania, bardzo dziwny korek i szeroka szyjka butelki nie są zbyt poręczne do używania mokrymi rękami. Aby się porządnie spienił i pokrył moje średnio długie włosy potrzebowałam pełnej dłoni szamponu. Do tego zapach mocno "rzepowy" ale mnie to nie przeszkadza. Po myciu znika. Końcówka szamponu zbiegła się z moim wyjazdem, jednak butelka jest bardzo BARDZO nieporęczna, jest to szampon tylko do użytku w mojej łazience. Jedynym plusem jest cena i w miarę naturalny skład

Używam tego produktu od: koniec czerwca-połowa lipca 2013
    Ilość zużytych opakowań: jedno pełne

Chcesz pochwalić domsik za czytelną i pomocną recenzję?
  • W sumie ok...
  • Szampon jako, że jest do włosów przetłuszczających się zaciekawił mnie butelką ceną i tą czarną rzodkwią Jak dla mnie jest dobry, dobrze oczyszcza włosy, dłużej utrzymuje je świeże i dłużej chociaż o jeden dzień się nie przetłuszczają Po zastosowaniu włosy są miękkie, delikatne i pachnące! Co ważne nie plątają się przy rozczesywaniu. Do tych plusów dochodzi plus za opakowanie z którego nawet resztki szamponu ładnie wylatują oraz duży plus za niską cenę
    Natomiast gwiazdkę odejmuję mu niestety za zapach (chociaz po spłukaniu już go nie ma) oraz za to, że jest mało wydajny. Niestety konsystencja zbyt lejąca i bardzo słabo się pieni.

Ilość zużytych opakowań: 1 i używam nadal

Chcesz pochwalić pauleta89 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Szampon kupiłam za jakieś 7 zł w aptece Super Pharm. Było wtedy lato, jak wiadomo latem włosy się szybko przetłuszczają. Właściwie wszystko mi się podoba, naturalny skład, ale mało się pieni, konsystencja i wydajność... Szkoda, bo po tym co nam obiecał producent myślałam, że będzie on super, a tu kicha...

Plusy :
    +Skład
    +Cena
    +Dostępność
    +W miare dobre oczyszczenie

Minusy :
    -Konsystencja
    -Mało się pieni
    -Nie do częstego stosowania (latem włosy mi się przetłuszczają i muszę je myć co 2 dni)
    -Włosy i tak się przetłuszczają

Używam tego produktu od: lipiec 2012Ilość zużytych opakowań: 1 butelka

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić dracoxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • tragedia
  • Szampon jest beznadziejny. Nawet nie mam za co dać mu jedenej gwiazdki. Mialam nadzieję, że ładnie oczyści włosy po oleju, tymczasem nie robi nic takiego. Co gorsze mam wrażenie, że on je dodatkowo przetłuszcza. Włosy po nim zwisają smętnie jak strąki, nawet wtedy, gdy nie stosuję olejowania. Nie mam pomysłu na jego wykorzystanie, bo do mycia nie użyję go już na pewno.

Ilość zużytych opakowań: połowa jedengo

Chcesz pochwalić slodkiptys za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • a mi ten szampon się podoba włosy są puszyste, leciutkie takie świeże jak dawno nie miałam po umyciu a po tym szamponie aż milutkie w dotyku, odżywione
    mniej się przetluszczaja, troszkę wyslusza koncowki ale serum z loreala sobie z nimi świetnie radzi i ten szamon mi bardzo odpowiada, polecam kazdemu kto ma przetłuszczajace wlosy, zawsze warto sprobowac a moze akurat będzie najlepszy ?

Używam tego produktu od: narazie 1 butlka
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Milusss92 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie.
  • Szampon nie ograniczył przetłuszczania włosów, jest chyba trochę za agresywny, bo wzmaga produkcję tłuszczu. Myję włosy codziennie, nad czym bardzo ubolewam, a kupując ten produkt myślałam, że wydłuży trochę świeżość fryzury, jednak myliłam się. Zapach jest okropny, ale wiadomo - czarna rzepa nie może ładnie pachnieć. ; ) Plus za prosty skład i cenę. Minus za wydajność, dziwne opakowanie i brak skuteczności w walce z łupieżem i przetłuszczaniem, niestety na tym polu zawiódł. O dziwo w połączeniu z odżywką z tej samej serii, włosy układały mi się idealnie, to było naprawdę wielkie zaskoczenie, bo w połaczeniu inną odżywką nie były już takie ładne. : o Włosy po umyciu są miękkie, śliskie, błyszczące, ale taki efekt utrzymuje się niecała dobę - gdy wracam do domu o 20, nie są już takie świeże(a myłam poprzedniego dnia wieczorem). Szampon dostałby więcej gwiazdek, gdyby poradził sobie z moim największym problemem dot. włosów - z przetłuszczaniem. Raczej nie polecam, chociaż może u kogoś zadziała.

Chcesz pochwalić cherrycokex za czytelną i pomocną recenzję?
  • Noł łej!
  • Używałam go wiele lat temu i dobrych wspomnień zbytnio nie mam. Sama bym go nie kupiła. Wcześniej nie miałam wyboru - kupowała go Mama, ale szybko zaprzestała - widać ją również efekt nie powalił na kolana.

Szampon myje i to aż za bardzo, bo skóra jest tak wyjałowiona, że broni się intensywniejszym wydzielaniem sebum. Horror. W efekcie włosy są tłuste u nasady, a końcówki wyniszczone. Kudły smętnie zwisają i domagają się mycia już na drugi dzień. Wyglądają jak matowa miotła. Ciężko je rozczesać i łatwo można je wyrwać. Tyle pamiętam.

Nie pamiętam zapachu. Butelka niewygodna.
    100 raz bardziej wolę przedpotopowy szampon Familijny niż takie wątpliwe "coś".

Używam tego produktu od: baaardzo dawno temu przez kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: chyba jedno

Chcesz pochwalić foxa88 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nigdy więcej
  • Nie oczyścił, nie powstrzymał przetłuszczania nawet na jeden dodatkowy dzień, starczył mi raptem na kilka myć, bo jest beznadziejnie mało wydajny. Ma nieprzyjemny zapach i niewygodne opakowanie, ciężko odkręcić zakrętkę mokrymi rękoma, a potem nie wiadomo gdzie ją odłożyć.
    Piekło, kiedy dotarł do podrażnionych miejsc na głowie.

Używam tego produktu od: 1 miesiąc
    Ilość zużytych opakowań: Jedno

Chcesz pochwalić Indira za czytelną i pomocną recenzję?

-gggg-
Zamknij