Dermedic, Emolient Linum, Lotion do ciała

Powiększ Dermedic, Emolient Linum, Lotion do ciała

Zgłoszony przez lewsan

Lotion do ciała dostarcza substancji aktywnie wspomagających naturalne funkcje fizjologiczne skóry, dzięki czemu kompleksowo chroni i pielęgnuje skórę suchą, bardzo suchą oraz atopową, również skłonną do alergii. Lotion do ciała Emolient Linum został stworzony na bazie zaawansowanych technologicznie składników, dostarczających skórze niezbędnych substancji odżywczych, przywracających jej jędrność. Olej lniany bogaty w nienasycone kwasy tłuszczowe Omega 3, Omega 6 i Omega 9 łagodzi podrażnienia i mikrourazy naskórka. Masło Shea zapewnią skórze intensywne i długotrwałe nawilżenie. W połączeniu z alantoiną działa kojąco, łagodząc uczucie ściągnięcia oraz eliminując dyskomfort suchej skóry. Ekstrakt z jęczmienia w kompleksie z olejem arganowym naturalnie wpływa na odbudowę płaszcza hydrolipidowego skóry. Wspomaga odnowę komórkową, przez co skóra odzyskuje zdrowy wygląd.

• działa!
  • Produkt idealny Świetnie nawilża moje ciało,nie uczucia lepkości,świetnie się wchłania, super pachnie tak "leciutko". Fajna konsystencja taka rzadka,ale jakże treściwa i bogata w cenne skłądniki. Jednym słowem polecam!!!!!

Używam tego produktu od: 5 dni
    Ilość zużytych opakowań: 1 małe

Chcesz pochwalić hello1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Lekki, intensywny nawilżacz
  • Lotion to kosmetyk o dość rzadkiej konsystencji. Ma to swoje plusy, jak np. duża wydajność, uczucie lekkości na skórze lub możliwość zastosowania go pod samoopalacz. Konsystencja może stać się wadą jeżeli skóra jest bardzo przesuszona i łuszcząca, wtedy może być potrzebny preparat o bardziej gęstej konsystencji. Służył mi i córce (można stosować od 3 roku życia) dość długo.
    Zapach kosmetyku jest bardzo delikatny, naturalny.

Chcesz pochwalić emisia8 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Średniak
  • Kupiłam ten produkt w Super Pharm, szukając czegoś lekkiego do nawilżania. Niestety widzę same minusy :

· Zapach, intensywny, nieco chemiczny, perfumowany, utrzymujący się na skórze przez kilka godzin.
    · Konsystencja. Rozumiem że to lotion i z założenia jest lekko wodnisty, ale nie do tego stopnia.
    · Działanie a raczej jego brak. Po 15 minutach skóra jest znowu sucha, po odstawieniu produktu na dwa dni, skóra wróciła do poprzedniego stanu.
    · Cena i wydajność, produkt szybko się zużywa i z uwagi na cenę jest bardzo niewydajny.

Wrócę do mojego kochanego Dexerylu, o tej samej pojemności i cenie prawie o połowę niższej.

Używam tego produktu od: rok
    Ilość zużytych opakowań: jedno, z trudem

Chcesz pochwalić Gold Shape Body za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry ale drogi
  • Moja ocena produktu:
    +Biała butelka, którą otwieramy jednym naciśnięciem palca
    +Dzięki zatyczce łatwo się dozuje Lotion, nic się nie wylewa i nie brudzi
    +Przejrzysty skromny wygląd butelki z produktem wzbudza zaufanie
    +Na pudełku i butelce zamieszczone są wszystkie przydatne informacje
    +Konsystencja lotionu, taki bardziej wodnisty balsam
    +Kolor biały
    -Zapach nawet przyjemny jednak wolałabym aby był mniej intensywny bądź nie było go w ogóle, już miałam jakiś kosmetyk o tym zapachu kojarzy mi się, że był to kosmetyk do opalania
    +Lotion dobrze nawilża, wchłania się w skórę jak woda
    +Łagodzi świąd skóry (wypróbowane przez mojego męża)
    +Łagodzi skórę zbyt mocno przypaloną słońcem (wypróbowane przez moją babcię)
    -Po nocy moja skóra potrzebuje jednak nowego nawilżenia
    +Bez parabenów i barwników

Ocena: +10/12

Polubiłam ten Lotion za konsystencję, za wchłanianie, za przyjemność stosowania jednak odejmuję punkt za zapach. Uważam, że osoby mające suchą skórę lub atopową, albo nawet osoby nie mające z tym dużego problemu jak ja oczekiwałyby aby ten produkt był bezzapachowy lub zapach mógłby być mniej wyczuwalny. Mogą być to osoby z alergią, których takie zapachy po prostu drażnią. Ja doczepiłam się do tego zapachu dlatego, że kojarzy mi się z czymś czego nie mogę sobie przypomnieć i chyba tego zbyt nie lubiłam.

Ogólnie fajny produkt, delikatny dla skóry i godny polecenia. Nie sugerujcie się moją oceną zapachu ponieważ każdy ma inny gust. Przed zakupem powąchajcie sobie produkt.
    Myślę, że z samego produktu powinnyście być zadowolone. POLECAM!

Ilość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego opakowania

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kociakkk za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie spełnia swojej funkcji.
  • Zakupiłam dla dziecka z silnie atopową, ekstremalnie suchą skórą. Próbując wszelkich nowości, postanowiłam zakupić ten lotion z nadzieją na polepszenie stanu skóry u 11-letniego dziecka. Już od pierwszej aplikacji dziecko poskarżyło się na marne efekty. Po posmarowaniu skóry, w ciągu 5 minut skóra staje się sucha, tak jakby wcale nie było nałożenia kremu. Zero efektu, wydane pieniądze i wniosek, iż trzeba znów kupić coś co ukoi skórę tak problematyczną. Nie polecam!!!!

Używam tego produktu od: Od tygodnia.
    Ilość zużytych opakowań: W trakcie pierwszego i ostatniego!

Chcesz pochwalić lewsan za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij