Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Gimmy

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną. Sama formuła tuszu zawiera potroją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. 12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Do tego doskonale chroni makijaż oka przed wilgocią.

• taki sobie...
  • Pierwszy minus za to, że skleja rzęsy, co jest strasznie irytujące. Po drugie sypie się. Co do zalet to na pewno długo się utrzymuje, po tym jak powalczymy z beznadziejną szczotką do nakładania a i jest wodoodporny... myślałam, że będzie dużo lepszy, na szczęście nie jest drogi

Ilość zużytych opakowań: nie skończone opakowanie

Chcesz pochwalić makelifeharder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • Tusz fenomenalnie rzęs nie pogrubia, jednak jako taki efekt jest. Ma niefajną, ciężką konsystencję przez co trudno go porządnie nałożyć. Jest wodoodporny i na tym polu nigdy nie zawiódł, jednak sprawia to, że ciężko go zmyć. Rzęsy wbrew zapewnieniom nie są aż tak "gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone."

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PlasticBeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem..
  • Szukałam tuszu pogrubiającego, wielokrotnie starałam się coś kupić, lecz nadal to nie jest to. Tusz do rzęs jest lekko suchy ( bynajmniej ja taki kupiłam) , bardzo mocno skleja rzęsy... przy 1 użyciu nic nie widać, trzeba go bynajmniej 2-3 razy użyć by był widoczny na rzęsach. Zaczyna się sypać, po godzinie sypie się wszędzie i zostawia nie miłe ślady, które po starciu wyglądają okropnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mikasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia, odczucia
  • Moim zdaniem tusz jest całkiem ok!
    Sprawia, że moje rzęsy są bardzo podkręcone i wydłużone, ale tylko wtedy kiedy użyję przed nim zalotki wtedy efekt podkręcenia i wydłużenia utrzymuje sie prawie cały dzień !
    Niestety używam go już ok 2 miesięcy i zaczyna się osypywać!! Ma też wielką a nawet OGROMNĄ szczoteczkę co utrudnia w malowaniu rzęs.

Plusy
    +podkręcenie
    +wydłużenie
    Minusy
    -szczoteczka
    -osypywanie się
    -skleja rzęsy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vikulaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rimmel Scandaleyes - faktycznie skandal i totalna masakra
  • Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej:
    +długo się utrzymuje
    + jest naprawdę wodoodporny
    + pogrubia (lub pogrubienie jest efektem sklejenia rzęs)

MINUSY:
    - w ogóle nie wydłuża rzęs
    - skleja rzęsy
    - mam wrażenie, że po nałożeniu tego tuszu rzęsy zamiast ładniejsze robią sie brzydsze
    -źle sie go nakłada (za duża szczotka)
    -zostawia "grudki", sypie się

Słowem najgorszy tusz jaki miałam w życiu.

Używam tego produktu od: używałam około 1-2 miesięcy

Chcesz pochwalić jinxomre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na codzień
  • Zacznę od tego, że nie rozumiem takiej ilości negatywnych opinii. Według mnie tusz jest naprawdę dobry. Mam tendencje do alergii i tusz nie uczulił.

Czytając o wodoodporności nie wiem, czy o tym samym produkcie mówimy. Osobiście moge powiedzieć, że moje rzęsy pomalowane tym tuszem przeżyły dużo: kąpiele w basenie, kąpiele w morzu, deszcz, a nawet łzy i były w stanie nienaruszonym. W sumie za każdym aż byłam zdziwiona, że tyle przetrwał. Niestety idzie za tym to, że ciężko go zmyć.

Myślę, że mascara nadaje się najbardziej na codzień, gdy nie potrzebujemy mocniejszego makijażu oczu.

Jeśli chodzi o sklejanie się rzęs. Z początku miałam z tym problemy, ale po czasie można nauczyć się z nim obchodzić bez sklejania. Dobrze jest też lekko wytrzeć szczoteczkę o ścianki, aby pozbyć się nadmiaru tuszu.

Jest jeszcze jeden aspekt, który może być wręcz irytujący podczas malowania. Tusz dość długo schnie i często się przez to odbija na skórze. Na szczęście jak szybko to zauważymy, to bez problemu go zetrzemy.

Podsumowując:
    +wodoodporny (przeżyje kąpiele, łzy i deszcz)
    +trwały, nie kruszy się
    +przy umiejętnym nałożeniu, nie skleja rzęs
    +ma widoczny czarny kolor
    +cena (częste promocje)
    +dobry do codziennego makijażu (zwłaszcza wakacyjnego)
    +łatwo dostępny w drogeriach
    +nie czuć go i rzęsy nie stają się po nim sztywne

-dość ciężko go zmyć
    -przy złym nałożeniu skleja rzęsy
    -na pewno nie nadaje jakiegoś spektakularnego pogrubienia, czy wydłużenia rzęs

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 lub więcej

Chcesz pochwalić asiasia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna klapa
  • Wielkość szczoteczki mi akurat odpowiada, ale efekt końcowy już niestety nie.
    Nie wiem jak można taki produkt reklamować, nie jest wart nawet 5 zł. Rzęsy wyglądają gorzej niż przed aplikacją produktu: pozlepiane ogromną ilością grudek, bez kształtu.

Tusz nie jest odporny na wodę , ale przynajmniej nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od: kilka aplikacji, tusz wylądował w koszu
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte opakowanie 12 ml

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka szczota -skandalicznie wielkie rzęsy? no nie bardzo
  • Lubie jak tusz ma troche wiekszą szczotke ale to to mała przesada, jakośc tuszu też ma wiele do życzenia. Rzęsy sie sklejają , robia się grudki, upaćkane całe oko. Jeżeli już jakoś ma wyglądać to trzeba 100 razy przeczesać czystą szczoteczką zeby pozbyć się tych grudek i sklejonych rzęs ale po co jak za tą cene jest wiele tuszy przy których nie trzeba tego robić. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić star606 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek używałam!
    Siostra dała mi go do przetestowania mówiąć że u niej kompletnie się nie sprawdził i może u mnie będzie lepiej... Masakra

WADY:
    - w ogóle nie wydłuża ani nie podkręca rzęs
    -schnie bardzo długo
    - skleja rzęsy
    - wielka szczota
    - nie jest wodoodporny
    ZALETY:
    -kompletnie nic

Chcesz pochwalić mourage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skandalicznie beznadziejny look!
  • Najgorszy tusz na świecie!

Jedynym plusem tego tuszu jest jego wyglad ( świetny neonowy orange kolor ), który mnie przyciągnął do zakupu.

MINUSY :

- mega duża szczoteczka ( cieżko pomalować sobie rzęsy bez ubrudzenia sobie okolic oczu )
    - koszmarnie skleja rzęsy
    - zero wodoodporności
    - zero jakiegokolwiek efektu wydłuzenia, pogrubienia rzęs poprostu nie robi nic z moimi rzęsami, a wrecz przeciwnie przy użyciu tej maskary wyglądam tak jakbym miała parę rzęs na krzyż.

TOTALNA BEZNADZIEJA !!

Ilość zużytych opakowań: 1 i to jeszcze nieskączone!

Chcesz pochwalić vanilia4121986 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Za drogi
  • Produkt kosztuje jakieś 30 zł. Jego szczoteczka jest ogromna, większa niż w Collosalu Maybeline . Ale ja lubię takie szczoty, więc ta nie sprawiła mi problemu. Nawet łatwiej było mi się nim malować, bo wszystkie tusze zlepiają mi rzęsy. Choć często się osypywał, podczas robienia makijażu.

Tusz nie traci świeżości po miesiącu. Po jakimś czasie zaczynają tworzyć się grudki, więc trzeba go wtedy wymienić (po jakichś 2 miesiącach). Czerń jest odpowiednio czarna. Produkt średnio pogrubia, nie wydłuża. Efekt jest bardzo naturalny. Nie ma mowy o skandalicznie wyglądających rzęsach, toć to tylko pusty slogan reklamowy. Wodoodporny też on nie jest. Za to ciężko się zmywa. Nieznacznie się rozmazuje. U mnie to zmora wśród tuszy, ale pod tym względem, jestem z niego zadowolona, dlatego otrzymuje 3 gwiazdki.

Nie odradzam jego kupna, choć sama go nie kupiłabym ponownie. Jest tyle lepszych tuszy, że za tym nie zatęsknię. Produkt jest łatwo dostępny np. w Rossmannie.

Używam tego produktu od: dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy tusz jaki miałam
  • Kupiłam ten tusz skuszona promocją.
    Nigdy nie miałam tak złego tuszu do rzęs, a używałam bardzo wielu różnych tuszów.

WADY:
    - nie nadaje objętości - chyba że poprzez grudki pojawiające się w ogromnej ilości
    - nie wydłuża
    - nie podkręca
    - słabo schnie, przez co maże łuk brwiowy i za każdym razem muszę odczekac chwilke i wycierać ślady, żeby nie wyglądać jak panda
    - osypuje się, jest mało trwały, już po ok 3h prawie nie widać że malowałam rzęsy
    - strasznie skleja rzęsy
    - jednym słowem najgorszy tusz jakiego kiedykolwiek używałam

ZALETY:
    - chyba nie ma ani jednej zalety, poza niską ceną.

Używam tego produktu od: ok 1 miesiąca
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić chinkam za czytelną i pomocną recenzję?
  • jestem na nie
  • Nie używałam żadnego innego tuszu z serii Scandaleyes, ale w wodoodpornej wersji na pewno nie można użyć słowa \'skandalicznie\' w dobrym znaczeniu.
    Ma ogromną szczoteczkę, którą nie sposób się nie ubrudzić. Nie utrzymuje efektu zalotki, wręcz prostuje rzęsy, co dla mnie jest nie do przyjęcia. Dopiero po nałożeniu 2-3 warstw widać, że rzęsy są pomalowane, jednocześnie wyglądają wtedy na mokre, bo są mokre - maskara ma rzadką konsystencję i długo schnie. Długo trzyma się na rzęsach i jest bardzo wodoodporny, ale to go nie ratuje :

Chcesz pochwalić ZuzaKendi za czytelną i pomocną recenzję?
  • Technika nakładania wiele zmienia
  • Po pierwszym użyciu miałam ochotę tego cudaka umieścić w koszu na śmieci Dałam mu jednak szansę i zużyję go do konca, nie zostanie jednak moim ulubionym.

Plusy:

+Podoba mi się opakowanie, nie tyle design co trwałość i "klik" przy dokręcaniu Plus za to, że łatwo utrzymać w czystości szyjkę buteleczki.
    + Tusz ma bardzo czarny kolor, świetny przy ciemnej oprawie oczu.
    + Nie drażni moich oczu - nie powoduje łzawienia podczas malowania rzęs.
    + Tusz jest naprawdę bardzo odporny na wodę, pot, pocieranie. Nie kruszy się w ciągu dnia, nie wędruje pod oczy i nie rozmazuje się w kącikach.
    + Łatwo go zmyć płynem dwufazowym.
    + Cena 19zł w promocji jest do przyjęcia.

+/- Mokra konsystencja umożliwia nałożenie bardzo wielu warstw ale jednocześnie słabo trzyma skręt rzęs uzyskany zalotką.
    +/- Maskara ma lekko chemiczny zapach - mi nie przeszkadza ale wrażliwe nosy nie będą zadowolone.

- Jedyny sposób malowania rzęs pozwalający uniknąć efektu 3 kępek sklejonych rzęs to malowanie prostym ruchem bez rozprowadzania produktu zygzakiem - to ten ruch powoduje nieodwracalne sklejenie rzęs.
    - Mimo wszystko uważam że tusz bardziej wydłuża niż pogrubia, dla mnie to minus bo zależy mi przede wszystkim na objętości.
    - Duża szczota jest okropnie nieporęczna, ciężko uniknąć czarnych plamek dookoła.
    - Długo schnie i przez jakieś 10-15 minut musimy uważać aby nie rozmazać tuszu.

Produkt ma plusy i minusy, aplikacja jest dość trudna, trzeba nabrać wprawy w używaniu tego kosmetyku. Jeśli do niego wrócę to ze względu na trwałość i piękny czarny kolor.

Używam tego produktu od: kilku tygodni
    Ilość zużytych opakowań: pierwsze w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Kaoru22 za czytelną i pomocną recenzję?
  • koszmarny
  • Najgorszy tusz, z jakim miałam do czynienia.
    Szczota jest ogromna (chociaż jak już się już skończy i się ją umyje jest bardzo użyteczna, nadal mi służy), zawsze, gdy się malowałam, to wszystko dookoła oka było czarne. Bardzo nieporęczna.
    Tusz bardzo skleja rzęsy. Wyglądają jak nogi pająka. Koszmar. Jedna warstwa Scandaleyes to jak trzy warstwy zwykłego tuszu. Ma zbyt gęstą konsystencję, źle się rozprowadza, zwłaszcza tą szczotką, chociaż jak próbowałam użyć do tego szczoteczki z innego tuszu, to efekt wcale nie był lepszy. Nie jest zbyt wodoodporny - wystarczyło trochę deszczu i wyglądałam jak panda. Za to jak przyszło do zmywania to ta smoła normalnie nie chciała zejść z rzęs!
    Chociaż, niewątpliwie, rzęsy były znacznie dłuższe.
    Skusiłam się na drugie opakowanie bo myślałam, że to pierwsze może było jakieś stare, długo leżało w sklepie, może było z jakiejś wadliwej serii. Okazało się jednak, że drugie opakowanie było równie beznadziejne, co pierwsze.

Pół plusa za cenę, nie jest zbyt wygórowana, jak na Rimmel.
    Drugi plus za tą szczotkę, której do dziś używam do roszczesywania rzęs i brwi przy malowaniu.

Zdecydowanie odradzam! Chyba, że ktoś lubi mieć nogi pająka zamiast rzęs.

Używam tego produktu od: używałam go ostatnio około rok temu
    Ilość zużytych opakowań: dwa

Chcesz pochwalić tavieulle za czytelną i pomocną recenzję?
  • Tragedia
  • Tusz jest kleisty, gęsty, skleił moje rzęsy w dosłownie trzy kupki. Szczoteczka to właściwie szczota - ogromna. Nie ma szans pomalować rzęs tak by nie pobrudzić sobie nosa, skóry pod okiem etc. Praktycznie nie da się go używać. Po kilku próbach wylądował w koszu. Nie zdziwiła mnie wcale taka niska ocena na wizażu. Rimmel powinien wycofać to badziewie z oferty.

Używam tego produktu od: kilka razy
    Ilość zużytych opakowań: zaczęłam pierwsze

Chcesz pochwalić malaika7 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry!!
  • Naprawdę nie rozumiem takich złych recenzji...
    Ten tusz wstyd się przyznać ale mam od roku!!!

Plusy:
    -cudowny na makijaż plażowy - kąpałam się w wodzie a ten wodoodporny tusz pozostał na swoim miejscu
    -wydłuża rzęsy
    -podrubia
    -niespotykane opakowanie

Minusy:
    -trzeba troszkę wytrzeć nadmiar tuszu o szyjkę opakowania żeby nie posklejał rzęs

Ja jestem w miare zadowolona z tego tuszu (na codzień stosuję 1 warstwę tuszu wodoodpornego na zwykły tusz i jest dobrze, na plaże tylko ten i jest ok).
    Używam tego produktu od: rokuIlość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić motylek77777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie polecam!
  • Maskara bardzo skleja rzęsy. Jak dla mnie to pomalowanie się nią jest niemożliwe i użyłam jej tylko raz. Natomiast polecam maskare Rimmel Scandaleyes Extreme black- świetnie wydłuża .

Używam tego produktu od: nie używam
    Ilość zużytych opakowań: nie używam

Chcesz pochwalić endone za czytelną i pomocną recenzję?
  • Najgorszy tusz jakiego używałam
  • Poza opakowaniem i niesamowitą wodoodpornością (o odporności na płyny i mleczka do demakijażu nie chce tutaj wspominać) tusz nie posiada plusów. Minusó ma za to wiele.

Minusy:
    - zapach, niesamowicie chemiczny, drażniący zapach zniechęca do malowania
    - totalny brak efektów, mam czarne rzęsy więc nie oczekuje koloryzacji, oczekuje pogrubienia i wydłużenia a z tym tusz juz sobie nie radzi
    - podrażnia, za każdym razem po nałożeniu oczy szczypią a czasem nawet łzawią
    - cena, za wysoka w stosunku do jakości produktu, znam wiele tańszych mascar, które świetnie sprawdzają się na rzęsach; do teraz ubolewam nad tym, że wydałam na ten tusz, pomimo, że był w promocji, pieniądze

Ogólnie odradzam, zawsze lubiłam produkty rimmela ale scandaleyes wybitnie im nie wyszedł.Używam tego produktu od: 2 miesięcyIlość zużytych opakowań: 1 całe

Chcesz pochwalić annnna91 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Masakra a nie maskara
  • Minusów jest tyle, że nie wiadomo od którego zacząć...
    -wielka szczota
    -skleja rzęsy
    -osypuje się
    -ciężko pomalować rzęsy tak, żeby nie upaćkać powiek
    -nie pogrubia
    -nie podkręca

+za wodoodporność i niestety za nic więcej

Podsumowując-nie robi nic poza oblepianiem rzęs czarną mazią...

Chcesz pochwalić krimm za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skandaliczny efekt sklejenia !
  • Powiem szczerze, że nawet nie wiem co mam napisać aby to jakos w miare ciekawie brzmiało więc może od razu przejde do konkretów.

Plusy:
    *graficznie ciekawe opakowanie,
    *Intensywny kolor

Minusy:
    *skleja rzęsy,
    *szczoteczka która nadawałaby się bardziej do mycia zębów niż do tuszowania,
    *duży nadmiar produktu na szczoteczce,
    *nie pogrubia ani nie wydłuża,
    *długi czas wysychania,

Podsumowanie:
    Efekt zupelnie odwrotny od obiecywanego, a cena nieadekwatna do jakości
    Używam tego produktu od: 2 razy Ilość zużytych opakowań: zero

Chcesz pochwalić masterczit za czytelną i pomocną recenzję?
  • ,,luksus'' bez luksusu
  • reklama dźwignią handlu,tak samo było w tym przypadku,rzuciłam się jak głupia na coś mającego podkręcić moje rzęsy i dodać powabu oku i twarzy niestety zgadzam się z większością pań ......zamiast spędzić czas na kąpieli i odpoczynku męczyłam się z produktem który zamiast uszczęśliwiać dobija ,nie dość że rzęsy trzeba malować kilkakrotnie to na domiar złego robi koszmarne ślady nadaje się na haloween :{ szkoda ,że taka dobra firma poszła na taką łatwiznę bo ze scandaleyes się zgadzamy tylko we względzie takim,że cena jest skandalem...mnie osobiście pasuje szczoteczka oraz wizualnie opakowanie wygląda na fajny luksusowy produkt ,szkoda ,że zawartość potrafi aż tak rozczarować

Używam tego produktu od: 1miesiąc

Chcesz pochwalić Majka8855 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Beznadziejny
  • Nie dość, że kosztował 30 zł, to jeszcze brak efektów. Szczoteczka to porażka, po nałożeniu większej ilości rzęsy się sklejają i wyglądają okropnie. Zdecydowanie odradzam.

Chcesz pochwalić Hexe6677 za czytelną i pomocną recenzję?
  • odradzam
  • Na moich dość krótkich rzęsach wyglądał bardzo marnie, tak więc jego minusy:
    -brak efektu
    - toporna szczoteczka utrudnia precyzyjne malowanie
    - cena nieadekwatna do jakości
    - u mnie wywoływał podrażnienia
    Jedynym plusem jest to, że nie rozmazuje się

Używam tego produktu od: kilka miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić miss_green za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry tusz !
  • Jestem bardzo zadowolona z tego tuszu.

Plusy:
    + wydłuża rzęsy
    + nie rozmazuje się,
    + nie kruszy się ,
    + ładnie rozdziela rzęsy,
    + jest rzadszy od innych tuszy i przez to nie obciąża rzęs,,
    + jest trwały (nie zasycha tak szybko jak niektóre tusze),
    + duża szczoteczka,

Minusy:
    - nie jest tak do końca wodoodporny...

Używam tego produktu od: 1 rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 opakowanie zużyte w całości

Chcesz pochwalić Redzianka_ za czytelną i pomocną recenzję?