Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Gimmy

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną. Sama formuła tuszu zawiera potroją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. 12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Do tego doskonale chroni makijaż oka przed wilgocią.

• taki sobie...
  • Pierwszy minus za to, że skleja rzęsy, co jest strasznie irytujące. Po drugie sypie się. Co do zalet to na pewno długo się utrzymuje, po tym jak powalczymy z beznadziejną szczotką do nakładania a i jest wodoodporny... myślałam, że będzie dużo lepszy, na szczęście nie jest drogi

Ilość zużytych opakowań: nie skończone opakowanie

Chcesz pochwalić makelifeharder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • Tusz fenomenalnie rzęs nie pogrubia, jednak jako taki efekt jest. Ma niefajną, ciężką konsystencję przez co trudno go porządnie nałożyć. Jest wodoodporny i na tym polu nigdy nie zawiódł, jednak sprawia to, że ciężko go zmyć. Rzęsy wbrew zapewnieniom nie są aż tak "gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone."

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PlasticBeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem..
  • Szukałam tuszu pogrubiającego, wielokrotnie starałam się coś kupić, lecz nadal to nie jest to. Tusz do rzęs jest lekko suchy ( bynajmniej ja taki kupiłam) , bardzo mocno skleja rzęsy... przy 1 użyciu nic nie widać, trzeba go bynajmniej 2-3 razy użyć by był widoczny na rzęsach. Zaczyna się sypać, po godzinie sypie się wszędzie i zostawia nie miłe ślady, które po starciu wyglądają okropnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mikasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia, odczucia
  • Moim zdaniem tusz jest całkiem ok!
    Sprawia, że moje rzęsy są bardzo podkręcone i wydłużone, ale tylko wtedy kiedy użyję przed nim zalotki wtedy efekt podkręcenia i wydłużenia utrzymuje sie prawie cały dzień !
    Niestety używam go już ok 2 miesięcy i zaczyna się osypywać!! Ma też wielką a nawet OGROMNĄ szczoteczkę co utrudnia w malowaniu rzęs.

Plusy
    +podkręcenie
    +wydłużenie
    Minusy
    -szczoteczka
    -osypywanie się
    -skleja rzęsy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vikulaxo za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rimmel Scandaleyes - faktycznie skandal i totalna masakra
  • Zacznę od plusów, bo jest ich zdecydowanie mniej:
    +długo się utrzymuje
    + jest naprawdę wodoodporny
    + pogrubia (lub pogrubienie jest efektem sklejenia rzęs)

MINUSY:
    - w ogóle nie wydłuża rzęs
    - skleja rzęsy
    - mam wrażenie, że po nałożeniu tego tuszu rzęsy zamiast ładniejsze robią sie brzydsze
    -źle sie go nakłada (za duża szczotka)
    -zostawia "grudki", sypie się

Słowem najgorszy tusz jaki miałam w życiu.

Używam tego produktu od: używałam około 1-2 miesięcy

Chcesz pochwalić jinxomre za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry na codzień
  • Zacznę od tego, że nie rozumiem takiej ilości negatywnych opinii. Według mnie tusz jest naprawdę dobry. Mam tendencje do alergii i tusz nie uczulił.

Czytając o wodoodporności nie wiem, czy o tym samym produkcie mówimy. Osobiście moge powiedzieć, że moje rzęsy pomalowane tym tuszem przeżyły dużo: kąpiele w basenie, kąpiele w morzu, deszcz, a nawet łzy i były w stanie nienaruszonym. W sumie za każdym aż byłam zdziwiona, że tyle przetrwał. Niestety idzie za tym to, że ciężko go zmyć.

Myślę, że mascara nadaje się najbardziej na codzień, gdy nie potrzebujemy mocniejszego makijażu oczu.

Jeśli chodzi o sklejanie się rzęs. Z początku miałam z tym problemy, ale po czasie można nauczyć się z nim obchodzić bez sklejania. Dobrze jest też lekko wytrzeć szczoteczkę o ścianki, aby pozbyć się nadmiaru tuszu.

Jest jeszcze jeden aspekt, który może być wręcz irytujący podczas malowania. Tusz dość długo schnie i często się przez to odbija na skórze. Na szczęście jak szybko to zauważymy, to bez problemu go zetrzemy.

Podsumowując:
    +wodoodporny (przeżyje kąpiele, łzy i deszcz)
    +trwały, nie kruszy się
    +przy umiejętnym nałożeniu, nie skleja rzęs
    +ma widoczny czarny kolor
    +cena (częste promocje)
    +dobry do codziennego makijażu (zwłaszcza wakacyjnego)
    +łatwo dostępny w drogeriach
    +nie czuć go i rzęsy nie stają się po nim sztywne

-dość ciężko go zmyć
    -przy złym nałożeniu skleja rzęsy
    -na pewno nie nadaje jakiegoś spektakularnego pogrubienia, czy wydłużenia rzęs

Używam tego produktu od: ponad roku
    Ilość zużytych opakowań: ok. 5 lub więcej

Chcesz pochwalić asiasia18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • totalna klapa
  • Wielkość szczoteczki mi akurat odpowiada, ale efekt końcowy już niestety nie.
    Nie wiem jak można taki produkt reklamować, nie jest wart nawet 5 zł. Rzęsy wyglądają gorzej niż przed aplikacją produktu: pozlepiane ogromną ilością grudek, bez kształtu.

Tusz nie jest odporny na wodę , ale przynajmniej nie rozmazuje się.

Używam tego produktu od: kilka aplikacji, tusz wylądował w koszu
    Ilość zużytych opakowań: rozpoczęte opakowanie 12 ml

Chcesz pochwalić INES777 za czytelną i pomocną recenzję?
  • wielka szczota -skandalicznie wielkie rzęsy? no nie bardzo
  • Lubie jak tusz ma troche wiekszą szczotke ale to to mała przesada, jakośc tuszu też ma wiele do życzenia. Rzęsy sie sklejają , robia się grudki, upaćkane całe oko. Jeżeli już jakoś ma wyglądać to trzeba 100 razy przeczesać czystą szczoteczką zeby pozbyć się tych grudek i sklejonych rzęs ale po co jak za tą cene jest wiele tuszy przy których nie trzeba tego robić. Nie polecam.

Ilość zużytych opakowań: 1/2

Chcesz pochwalić star606 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Okropny
  • Najgorszy tusz jaki kiedykolwiek używałam!
    Siostra dała mi go do przetestowania mówiąć że u niej kompletnie się nie sprawdził i może u mnie będzie lepiej... Masakra

WADY:
    - w ogóle nie wydłuża ani nie podkręca rzęs
    -schnie bardzo długo
    - skleja rzęsy
    - wielka szczota
    - nie jest wodoodporny
    ZALETY:
    -kompletnie nic

Chcesz pochwalić mourage za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skandalicznie beznadziejny look!
  • Najgorszy tusz na świecie!

Jedynym plusem tego tuszu jest jego wyglad ( świetny neonowy orange kolor ), który mnie przyciągnął do zakupu.

MINUSY :

- mega duża szczoteczka ( cieżko pomalować sobie rzęsy bez ubrudzenia sobie okolic oczu )
    - koszmarnie skleja rzęsy
    - zero wodoodporności
    - zero jakiegokolwiek efektu wydłuzenia, pogrubienia rzęs poprostu nie robi nic z moimi rzęsami, a wrecz przeciwnie przy użyciu tej maskary wyglądam tak jakbym miała parę rzęs na krzyż.

TOTALNA BEZNADZIEJA !!

Ilość zużytych opakowań: 1 i to jeszcze nieskączone!

Chcesz pochwalić vanilia4121986 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij