Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Powiększ Rimmel, Scandaleyes Volume Flash Waterproof Mascara (Wodoodporny tusz do rzęs)

Zgłoszony przez Gimmy

Nowa maskara ma skandaliczną szczoteczkę MaxDensity - wiekszą o 50%, a jednocześnie bardzo precyzyjną. Sama formuła tuszu zawiera potroją ilość kolagenu i keratyny. Sprawia, że rzęsy stają się gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone. Innowacyjny tusz do rzęs gwarantujący wspaniały efekt kuszących rzęs. 12x większa objętość, bez grudek, skandaliczne spojrzenie tak szybko. Do tego doskonale chroni makijaż oka przed wilgocią.

• Zdecydowanie nie scandal eyes
  • Moim zdaniem nazwa zupełnie nietrafiona. Nie ma spektakularnego pogrubienia, nie ma spektakularnego wydłużenia. Przy odrobinie nieostrożności łatwo ubrudzić tuszem powiekę w trakcie malowania z powodu dużej szczoteczki - ona sama zresztą średnio radzi sobie z rzęsami. Podobny, a nawet lepszy efekt daje wiele tańszych maskar. Po pomalowaniu rzęsy wyglądają "tak sobie", łatwo o ich posklejanie, ale z pomocą grzebyka efekt jest całkiem ładny.

Niewątpliwym plusem jest to, że maskara rzeczywiście jest wodoodporna.

Ilość zużytych opakowań: W połowie pierwszego

Chcesz pochwalić WorldLover za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• straszność
  • Nie wiem kto to wyprodukował, ale widzę wprawną rękę reklamy w rzęsach Kate Moss, w przyciągających wzrok neonowych kolorach opakowania, w marce... Ale niech mi ktoś powie dlaczego nie widzę wprawnej ręki twórców we właściwościach tego tuszu? Obietnica producentów jest pusta. Tusz jest tylko wodoodporny i za to gwiazdka. Mam cienkie i długie rzęsy i chciałbym je ciut pogrubić, ale ten tusz tego nie czyni. Czytałam wszystkie recenzje i próbowałam malować rzęsy robiąc ruch zygzakowaty, nie robiąc tego ruchu także. Czekałam cierpliwie z drugą warstwą, nim wyschnie pierwsza- czyli jakieś 5!!!! minut; a i tak rzęsy były badylowate, nie rozdzielone, proste, skamieniałe. W paru słowach: zawiodłam się strasznie i z podkulonym ogonem wróciłam do Maybelline.

Używam tego produktu od: używałam kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: wyrzucone prawie całe i nie szkoda mi

Chcesz pochwalić Trusq85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Duża szczotka do której trzeba wprawy
  • Bardzo dobry tusz choć nie należy on do moich ulubionych. Wielka szczotka sprawia, że tusz nadaje sie chyba tylko do dużych oczu. Szczotka jest dość wielka i łatwo wsadzić sobie ją do oka, ale jak już nabierzemy precyzji i nauczymy się nim malować można wyczarować na prawdę świetne efekty. Tusz dość dobrze rozdziela i pogrubia. Tusz idealnie się sprawdzi do wieczorowego makiażu i wyczaruje na prawdę długie ,,firanki"

Ilość zużytych opakowań: 2 tusze

Chcesz pochwalić nadii1919 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wielka masakra
  • Nie wiem czy ten tusz ma jakieś plusy może tylko spełnia się jako wodoodporny

Minusy
    Wielka nie praktyczna szczota, choć ja lubię duże szczoteczki ta była wyjątkowo okropna,
    Strasznie skleja
    Robi wielkie grudy
    Tusz nie nabiera się równomiernie a ma się wrażenie ze cały jest wyjety na szczotke
    Nie polecam!!!

Używam tego produktu od: Dłużej niż miesiąc

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? NIE
Chcesz pochwalić justaa18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie do używania
  • właściwie to ten tusz od początku nie nadawał się do malowania, czarna maź którą nie wyobrażam sobie dać na oczy.
    nie wiem jak ten tusz może się nazywać wodoodporny jak on spływa ze szczoteczki.
    pewnie wcale bym go nie użyła i leżałby zapomniany ale miałam na wykończeniu tusz z maybeline i przekładałam trochę rimmela i już można było go używać bo nie był taki rzadki
    jak jest go mało i na innej szczoteczce to szybko schnie i dobrze się trzyma ale rzęs nie wydłuża
    na szczęście prawie się kończy

Używam tego produktu od: ponad pół roku
    Ilość zużytych opakowań: prawie całe

Chcesz pochwalić vyolla za czytelną i pomocną recenzję?
  • najgorszy tusz jaki miałam w życiu
  • Fatalny produkt! To nie jest tusz tylko lepka maź, która wysycha baaardzo wolno.
    Mam króciutkie rzęsy, a po nałożeniu jednej cienkiej warstwy odbija się na górze i na dole, co mi się nigdy nie zdarzało. Duża, gęsta szczotka utrudnia precyzyjne nałożenie. Nakłada zbyt dużo na raz, nawet po wytarciu nadmiaru. Za każdym razem byłam ostrożniejsza przy aplikacji, jednak ZAWSZE zrobił odbicia i nie mogłam go nałożyć na najmniejsze rzęsy w kącikach, to było po prostu niemożliwe. Szybko znika z rzęs, nie podkręca i nie wydłuża. Oblepia rzęsy klejącą mazią. Użyłam kilka razy i wyrzuciłam do śmietnika.
    Nie ma plusów.

Ilość zużytych opakowań: 1 niecały

Chcesz pochwalić patryc ja za czytelną i pomocną recenzję?
  • taki sobie...
  • Pierwszy minus za to, że skleja rzęsy, co jest strasznie irytujące. Po drugie sypie się. Co do zalet to na pewno długo się utrzymuje, po tym jak powalczymy z beznadziejną szczotką do nakładania a i jest wodoodporny... myślałam, że będzie dużo lepszy, na szczęście nie jest drogi

Ilość zużytych opakowań: nie skończone opakowanie

Chcesz pochwalić makelifeharder za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem przyzwoity
  • Tusz fenomenalnie rzęs nie pogrubia, jednak jako taki efekt jest. Ma niefajną, ciężką konsystencję przez co trudno go porządnie nałożyć. Jest wodoodporny i na tym polu nigdy nie zawiódł, jednak sprawia to, że ciężko go zmyć. Rzęsy wbrew zapewnieniom nie są aż tak "gęste, silne i perfekcyjnie podkreślone."

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić PlasticBeach za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie wiem..
  • Szukałam tuszu pogrubiającego, wielokrotnie starałam się coś kupić, lecz nadal to nie jest to. Tusz do rzęs jest lekko suchy ( bynajmniej ja taki kupiłam) , bardzo mocno skleja rzęsy... przy 1 użyciu nic nie widać, trzeba go bynajmniej 2-3 razy użyć by był widoczny na rzęsach. Zaczyna się sypać, po godzinie sypie się wszędzie i zostawia nie miłe ślady, które po starciu wyglądają okropnie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Mikasu za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mieszane uczucia, odczucia
  • Moim zdaniem tusz jest całkiem ok!
    Sprawia, że moje rzęsy są bardzo podkręcone i wydłużone, ale tylko wtedy kiedy użyję przed nim zalotki wtedy efekt podkręcenia i wydłużenia utrzymuje sie prawie cały dzień !
    Niestety używam go już ok 2 miesięcy i zaczyna się osypywać!! Ma też wielką a nawet OGROMNĄ szczoteczkę co utrudnia w malowaniu rzęs.

Plusy
    +podkręcenie
    +wydłużenie
    Minusy
    -szczoteczka
    -osypywanie się
    -skleja rzęsy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić vikulaxo za czytelną i pomocną recenzję?