Caudalie, Lip Conditioner (Balsam do ust)

Caudalie, Lip Conditioner (Balsam do ust)

Jedyny przeciwutleniający krem do ust, odżywia, chroni i łagodzi podrażnienia ust. O antyoksydacyjnym działaniu, zapewnia odżywienie i ochronę przez cały dzień. Delikatny waniliowy zapach. Świetnie się sprawdza jako podkład pod szminkę.
Główne składniki: przeciwutleniające polifenole z pestek winogron; masło karite o właściwościach nawilżających i łagodzących (formuła w 99,5% naturalna).

bez parabenów
w sztyfcie
nawilżające, ochronne
balsam do ust

no proszę proszę...

Jest zaiste świetnej jakości. Mam dość problematyczne usta z tendencją do pierzchnięcia. Do tego codziennie używam pomadek, często trwałych, które siłą rzeczy wysuszają mniej lub bardziej.

Sztyft ma idealną konsystencję, tzn. nie jest ani za twardy, ani za miękki, przyjemnie sunie po ustach i jest niewyczuwalny. Koi, zmiękcza, wygładza i odżywia i to na dłużej niż godzinę. Do tego jest idealna pod kolorowe pomadki, praktycznie nie wpływa na ich &quot;żywotność&quot;, a makijaż wygląda perfekcyjnie, bo i usta same z siebie wyglądają świetnie.
No i nie zapominajmy o składzie: bez parabenów, fenoksytanolu, olejów mineralnych, barwników.

Mały minus za zapach - delikatny, ale jakiś taki hmmm... No nie wiem, niby ok, ale wolałabym aby w ogóle go nie miał.

Wydajność trochę mniejsza niż tradycyjnych sztyftów, ale bez tragedii. Cena ok zważywszy na jakość produktu.

Edycja 18.06.2013
Odejmuję gwiazdkę, bo nie jestem już tak zachwycona. Z czasem coraz trudniej się ją aplikowało i nie nawilżała już tak dobrze. Bardziej natłuszczała. Zapach coraz bardziej podchodził pod wazelinę. Nie wrócę już do niej, bo przegrywa z używanym przeze mnie od lat balsamem Tisane.

Bardzo lubię używać ten balsam

Jeden z moich ulubionych balsamów. Bardzo go lubię. Czuje jak odżywia moje usta, łagodzi podrażnienia. Odżywia przez cały dzień. Ma bardzo delikatny zapach wanilii. Ja używam go jako bazę pod szminkę. Świetnie się sprawdza, dodatkowo szminka jest trwalsza w połączeniu z ty balsamem. I nie trzeba poprawić ust co kilka godzin.

Mimo miłości do Caudalie niestety nie polecam

Uwielbiam Caudalie, jednak ta pomadka może i pięknie pachnie i całkiem nieźle nawilża, ale złamała mi się już dwa razy... Jej konsystencja pozostawia wiele do życzenia. Żadna inna pomadka do ust nigdy mi się nie złamała, ta - jakoś klei się, lepi, jest za "rzadka" i bardzo poddatna na złamanie. szkoda:(

Moja ulubiona

Pomadkę kupiłam w aptece zachęcona opinia pani farmaceutki.
Pomadka zamknięta jest w plastikowym opakowaniu.
Szukałam czegos mega nawilżającego. Pomadka spełniła moje oczekiwania, ponieważ mojebusta są ciagle spierzchnięte.
Nawilza i pięknie pachnie.

Pomadka na czwórkę.

Balsam do ust, który ma dosyć miękką konsystencję (bardziej miękką od nivea), która łatwo rozsmarowuje się na ustach. Nawilżenie trwa, nawet po zejściu pomadki z ust. Zauważyłam, że jak smaruję nią usta przed snem, to rano nie są one spierzchnięte. Posiada ona delikatny, ledwo wyczuwalny zapach, który nie przeszkadza przy używaniu, a jest nawet przyjemny. Nawilżenie określiłabym jako średnie. Trwa przez kilka godzin, po czym trzeba ponawiać aplikację. Średnio stosuję ją co trzy godziny i to jest optymalne w ciągu dnia. Nie jest to na pewno bardzo lecznicza pomadka, ale dość solidna w swojej kategorii lekkich pomadek nawilżających.

Pomadka fajna, ale bez rewelacji

Produkt bardzo wydajny, mam ok 6-mcy, chociaż stosuję parę razy dziennie. Dobrze natłuszcza, nawet nieźle się trzyma na ustach, ale za tę cenę spodziewałam się raczej czegoś rewelacyjnego. Co prawda można ją złowić na wyprzedaży w dobrej cenie, wtedy się opłaca. Zapach nienachalny, szata graficzna bardzo ładna.

Zawsze pod ręką

Nawilżająca i jednocześnie natłuszczająca pomadka do ust sprawdziła mi się zarówno na codzień jak i podczas kuracji izotekiem, gdy inne już zawiodły. Suchość ust pozostała do teraz, dlatego aplikuję ją kilka razy dziennie i po drugim opakowaniu nie dostrzegłam żadnych wad. Konsystencja przyjemna, masełkowa, równie ładny jest jej niezbyt mocny zapach. Nie łamie się, przechowywala odpowiednio nie jest ani za miękka, ani za twarda - nie rozpuszcza się. Ładnie i nietłusto wygląda na ustach.

Caudalie

Pomadka jedynie natłuszcza usta, żadnego nawilżenia i odżywienia nie zauważyłam podczas jej stosowania. Całe szczęście moje zapasy kosmetyków do ust są pokaźne(zbyt pokaźne:D) i stosuję ten kosmetyk naprzemiennie z innymi. Pomadka szybko znika z ust, przez co nie jest wydajna-trzeba ja ciągle dokładać. Ja się ratuje innymi pomadkami-dzięki temu moje usta mają szansę na jakieś nawilżenie czy odżywienie.
Opakowanie minimalistyczne, białe z napisami i kiścią winogron. Raczej solidnie wykonane.
Cena-jak to u Caudalie. Kupiłam 2 zestawy: pomadka+minikrem do rąk 30ml za ok 20zł. Cena za taki zestaw jest jak najbardziej ok.
Zapach lekko słodki, ale też trochę kwaskowy. Być może to cytryna tak jak moje poprzedniczki pisały.

zbyt miekka

Pomadka jest całkiem w porządku, dobrze nawilża i ma przyjemny cytrynowy zapach. Ma jednak jedną wadę, jest zbyt miękka i przez to się łamie. Lepiej by się sprawdziła jako balsam w słoiczku ze względu na swoją konsystencję.

Godny uwagi

Lubię i czuję komfort w używaniu. Bogata, "maślano-waniliowa " pomadka do ust, spełniająca swoje podstawowe zadanie- doskonale nawilża. Nie łamie się, ma ładne, estetyczne, proste opakowanie. Lubię stosować, szczególnie zimą. Jest wydajna i starcza na dość długo. Przyznam jednak, że znajduję podobne jakościowo produkty, z niższej półki cenowej za mniejszą naturalnie cenę.

Świetny!

Balsamy do ust od Caudalie to jedne z moich ulubionych. Świetnie sprawdzają się zimą chroniąc przed mrozem, ale i latem chronią przed słońcem, ponieważ zawierają w sobie filtry UV. Zapach bardzo delikatny. Kosmetyki na bazie winogron, naturalne. Wydajność wysoka - przy codziennym stosowaniu kilka razy dziennie opakowanie wystarcza na miesiąc.

Zachwycam się

Świetna pomadka / odżywka do ust. Nieco droższa ale warta swojej ceny. Nakładam grubą warstwę produktu na noc i rano usta są pięknie nawilżone I ożywione nawet z bardzo przesuszonymi sobie radzi doskonale. Kolejnym plusem jest zapach, bardzo lekki i delikatny (według mnie trochę cytrynowy choć mogę się mylić)
Konsystencja pomadki jest w porządku, nie łamie się szybko, nie rozplywa w kieszeni
Ładne, eleganckie opakowanie

Nie podzielam zachwytu

Mi ta pomadka zdecydowanie nie przypadła do gustu z prostego względu. Ona natłuszcza usta, a nie je nawilża. Zapach taki cytrynowo-lemoniadowy- Jako krem do rąk byłby fajny, ale jako balsam do ust to nie moja bajka. Produkt jest bardzo wydajny. Trzeba go co chwilę nakładać, bo bardzo szybko schodzi z ust. Mam często popękaną skórę na wargach i niestety dla mnie ten balsam jest za słaby w działaniu. Więcej się na niego nie skuszę. Jednak była promocja 2 w cenie 1 i zakupiłam 2 sztuki. Kończę już drugą.