Estee Lauder, Matte Perfecting Primer (Baza matująca pod makijaż)

Powiększ Estee Lauder, Matte Perfecting Primer (Baza matująca pod makijaż)

Zgłoszony przez glosna91

Zaawansowana technologia stwarza na skórze nieskazitelne podłoże dla uzyskania niewidocznej linii makijażu i perfekcyjnej cery. W zależności od potrzeb możemy zmatowić lub rozświetlić skórę.
Podkład jest podstawą doskonałego obrazu, bazą umożliwiającą równe i gładkie nałożenie kolejnych warstw, gwarantując żywe kolory barwników oraz nieskazitelne, długotrwałe wykończenie.
Matte Perfecting Primer dla efektu zmatowienia, wyrównania kolorytu. Pochłania nadmiar sebum, łagodzi, wygładza i koi (wyciąg z zielonej herbaty i witamina E).
Minimalizuje widoczność porów, drobnych niedoskonałości. Tworzy równe podłoże pod makijaż.

Cena: ok. 130zł/ 30ml

• moje KWC IDEAL cudowna baza jedyna
  • TAK TAK TAK
    nie sadzilam ze bede tak zadowolona
    1 baza ktora owszem matuje uzywam z podkladem DW ESTEE i jestem zachwycona + puder YR sypki

baza jest mizerna z wygladu ot takie bialo mleczne mazidelko
    po posmarowaniu nic nie widac aby cos sie dzialo
    wiec daje podklad puder i czekam godzine i godzin parenascie
    i co moja skora sie nie leje juz olejem
    jest fenomenalnie
    minimalnie sie blyszcze ale to w porownaniu co moja skora potrafi jest fenomenem
    mam tylko nadzieje ze moja skora sie nie przyzwyczai do niej tak jak do magnesia milk

po magnesi skora byla tepa matowa przez pare godzin a kazdy podklad wygladal na mojej buzi jak szpachel
    ale coz sie nie robi aby nie wygladac jak nasmarowana olejem
    moja skora produkuje tyle sebum jak bym miala otwierac fabryke tluszczu cos koszmarnego
    probowlam roznych kosmetykow
    efekty byly w 1 dniach a poniej sie szybko konczylo

ta baza jest inna
    nawilza cos tam nawilza nie powiem
    skora jest gladka miekka
    podklad sie super rozprowadza i super wyglada gladko ladnie roznie

ale efekt przerosl moje oczekiwania

odtad to moje KWC !!!!

opakowanie dobrze da sie dozowac pordukt
    ladnie wyglada elegancko
    nie musze juz matowic w dzien twarzy

to jest boskie !!!!!

Używam tego produktu od: 3 mies
    Ilość zużytych opakowań: 1/4 op.

Chcesz pochwalić Blackigirl za czytelną i pomocną recenzję?
  • w duecie z DW i DW Light ideał
  • tak jak i w przypadku bazy Benefit, jest to baza wspólgrająca rewelacyjnie z podkładami z wyższej półki. Kupilam ją przy okazki zakupu podkładu DW Light gdyż nie chciałam mieszać ze sobą produktówróżnych marek. I po raz kolejny się nie zawiodłam. Baza ładnie wygładza buzię, utrzymuje makijaż w ryzach , nawet jeśli nie nadaje mega matu ( mam na myśli wersję tępego tynku) to delikatny glow wcale sie przeszkadza. jak dla mnie fajny kosmetyk
    pół gwiazdki odejmuję za cenę, ale warto na te kosmetyki uzbierac

Chcesz pochwalić martens84 za czytelną i pomocną recenzję?
  • najlepsza baza dla mojej cery - matująca
  • nie kupiłam tej bazy, ale często dostaję w douglasie jej próbki od koleżanek. jest świetna, rewelacyjnie matuje (mam wersją matującą) sprawdzałam też rozświetlającą, ale nie jest dla mnie. zdecydowanie polecam.

Ilość zużytych opakowań: kilkanaście próbek

Chcesz pochwalić Mmorelka za czytelną i pomocną recenzję?
  • nie działa
  • Kupiłam tę bazę,ponieważ jej poprzednia wersja była moim ideałem. Ta niestety jest zupełnia inna,po pierwsze konsystencja, jest bardziej wodnista-lejąca i niestety jakby bardziej świecąca. Nia maskuje porów, nie matuje, przedłuża ewentualnie trwałość makijażu. Wg. mnie jest to baza bardziej rozświetlająca,niż matująca, i co jest najgorsze,a nie często mi się to zdażało,zapycha! U mnie też nic nie łagodzi,ani nie koi.

Używam tego produktu od: 2 m-ceIlość zużytych opakowań: jedna

Chcesz pochwalić abar18 za czytelną i pomocną recenzję?
  • opis lepszy od treści
  • Ta technologicznie zaawansowana baza umożliwiaja!ponoć!!!! otrzymanie efektu, jaki uzyskuje się, malując aerografem, gwarantując nieskazitelny wygląd cery w każdym oświetleniu, utrzymujący się przez cały dzień.Baza ma- rozpraszać światło, dawać aksamitne wykończenie i ładnie wyrównywać koloryt. Ale gdzie to wszystko?smaruję,przeglądam sie w lusterkach i nic nie widzę takowegoZnowu opis lepszy od tresci!!!!!A tak kładłam nadzieję w tym lekkim,niewidocznym matowieniu i ekstrakcie z zielonej herbaty co miał mi buzię koić..E tam z taką bazą..Jezeli ona działa tak słabo na mojej mieszanej cerze ,gdzie zalezało mi na zmatowieniu strefy T,to dla dziewcząt z cerą tłustą to-to sie w ogóle nie nada!!!!a testowała ją tez moja córka (18 lat) i stwierdziła krótko-zargonem nastolatki-badziew!!!!!!Używam tego produktu od: 3 tygIlość zużytych opakowań: w trakcie pierwszego

Chcesz pochwalić Michell72 za czytelną i pomocną recenzję?