Toni & Guy, Casual, Sea Salt Texturising Spray (Sól morska do stylizacji)

Powiększ Toni & Guy, Casual, Sea Salt Texturising Spray (Sól morska do stylizacji)

Zgłoszony przez salopette

Idealny do kreowania ‘rozczochranych’ fryzur. Zapewnia matowe wykończenie bez efektu sklejenia włosów. Podkreśla naturalny charakter włosów i dodaje im objętości. Unosi włosy i utrwala efekt artystycznego nieładu.

Cena: ok. 30zł / 200ml
/s/

• produkt dla włosów skłonnych do kręcenia i falowania
  • mam włosy z natury kręcone, a ten kosmetyk świetnie to podkreśla, są bardziej skręcone, nie puszą się

PLUSY:
    -dostępność
    -ładny zapach
    -działanie
    - nie zauważyłam przesuszenia

MINUSY:
    - cena 12 zł za 75 ml to wcale nie tak mało
    - niewydajny ( rozcieńczam go z wodą ponieważ nie potrzebuje aż tak mocnego efektu)

Chcesz pochwalić Marry Lu za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Pomimo zasłyszanych wielu negatywnych opinii na temat produktu, skuszona promocją, postanowiłam spróbować tego cudeńka. Na moich kręconych, podatnych i delikatnych jak u dziecka włosach sprawdza się świetnie.

Opakowanie - wygodne, poręczne, z dobrm atomizerem i ładnym dizajnem.

Zapach - obłędny, pachnie wakacjami nad morzem, przy czym bardzo długo utrzymuje się na włosach, subtelnie daje znać przy poruszeniu czupryną.

Działanie - unosi włosy, podkreśla skręt, nie obciąża wlosów ani ich nie matowi. Z drugiej strony - nie powoduje tego, że włosy błyszczą się jak psu wiadomo co i wiadomo kiedy . Pozostawia naturalny efekt burzy loków, czesanych wiatrem. Takiej dziewczyny surfera. Ogromny plus za naturalny efekt.
    Wysuszenia włosów nie zauważylam.

Na koniec trochę marudzenia - za mało wydajny. Potrzebuję zużyć kilkanascie psików dla osiągnięcia efektu burzy loków. Na szczęście dla samego opanowania puszenia wystarczy ich tylko kilka. Co idzie w wydajnością w parze - to trochę spory wydatek, ale warto mieć na półce, tym bardziej ze lato już za rogiem.
    I jeszcze ostatni minusik - jest słony. W końcu nic dziwnego, to przecież sól, ale zostaje na dłoniach przy dotykaniu włosów. Ja jestem w stanie to przeżyć, ale TŻ niekoniecznie
    Używam tego produktu od: miesiącIlość zużytych opakowań: 1x75ml, będize następne

Chcesz pochwalić agno za czytelną i pomocną recenzję?
  • mi pasuje
  • Mam cienkie włosy, naturalnie kręcone ale uparcie walczę z naturą od lat i często noszę wyprostowane. Mam jednak przebłyski litości dla mojej czupryny i dla odmiany zakręcam moje włosy na lokówce. Dzięki temu specyfikowi udaje mi się uzyskać efekt delikatnego splątania, artystycznego pofalowania włosów. Stosuje go jednak umiarkowanie, tylko na końce, na wilgotnych włosach, po czym ugniatam intensywnie et voilà! Piękne delikatne fale. Cena za miniaturę znośna i opakowanie estetyczne więc jestem na tak!

Używam tego produktu od: od czasu do czasu ;-)

Chcesz pochwalić Hedera_helix za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie do mojego typu włosów
  • Mam puszące włosy, po sprayu miałam szope do kwadratu. Rozczarowałam się, ale raczej to nie wina kosmetyku. Ma piękny zapach, który utrzymuje się dość długo. Bardzo 'tępi' włosy. Oczekiwałam że moje grube i gęste włosy lekko 'poskleja' ale tego się nie doczekałam. Myślę że na cienkich włosach sprawdzi się lepiej. A i z wilgocią nie radzi sobie najlepiej, nie...nie radzi sobie wcale. Stosowany na mokre włosy nie sprawdził się wcale, a suchych było ciut lepiej.

Używam tego produktu od: kilka razy.
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić adaskowa za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kolejne dziwadełko od Toni&Guy
  • Moja kolejna przygoda z firmą Toni and Guy i kolejna porażka. O lakierze, który nie utrwala już pisałam w innej recenzji. No ale skusiłam się na Sea Salt Spray z okazji promocji w pobliskim Rossmanie. Szczęściem była to tylko miniatura.

Moje włosy są naturalnie kręcone, więc wydawałoby się- idealny produkt dla mnie, by uzyskać artystyczny nieład, niesforne beach waves. Powinnam uzyskać je bez żadnych starań w sumie.

Bum! Produkt niemiłosiernie wysusza włosy, skleja je i 'klumpi'. Podniesienie trwa około godziny, potem klap. Włosy w dotyku są szorstkie jak wełna i wyglądają, jakbym nie myła ich tydzień. Dokonałam dwóch prób- za drugim razem dodatkowo utrwaliłam całość lekko lakierem. To samo. Podobny efekt wkurzonego Chopina miewam nieraz po wstaniu z łózka. To WCALE ładnie nie wygląda. Produkt jest niewydajny. Trzeba go zużyć naprawdę sporo by uzyskać minimalny, choć tragiczny efekt.

Połowę zawartości sprezentowałam koleżance, która ma lekko falowane włosy z natury. Przeklęła mnie po zastosowaniu.

Jedno jest pewne: trzeciej próby dla firmy Toni&Guy nie będzie. Mama wspomniała, że podobnie posklejany efekt widziała za komuny, po uzyciu Lotonu z kiosku (to podobno było coś zastępczego dla niedostępnego wówczas lakieru). Produktom tej firmy już podziękujemy

Używam tego produktu od: 2 razy kilka miesięcy temu

Chcesz pochwalić Mijanou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Skłaniam się ku TAK.
  • Marzył mi się artystyczny nieład na włosach a'la Anja Rubik. Nie wyszło. Wyszły piękne loki.

Z góry mówię: MAM WŁOSY GRUBE, GĘSTE, DŁUGIE.
    Z solą kombinowałam na różne sposoby, oto kilka:
    - SPRYSKANIE I UGNIATANIE - zostało mi po piance, z którą właśnie tak się obchodziłam; włosy nie były tak sklejone jak przy piance, ale też nie było tak spektakularnego efektu; trzeba było wypsikać sporo produktu, co wpływało na to, że szybko go ubywało - ten sposób tylko dla osób o cienkich włosach;
    - SPRYSKANIE NA WILGOTNE WŁOSY, UGNIATANIE, PONOWNE SPRYSKANIE - lepszy efekt, niestety nadal bez szału; wydajność znów na tym cierpiała;
    - SPRYSKANIE WARKOCZA - sposób nr 3, prawie idealny był prototypem sposobu nr 4, który mi najbardziej odpowiadał;
    - ZROBIENIE WARKOCZA Z LEKKO WILGOTNYCH WŁOSÓW, SPRYSKANIE GO SOLĄ MORSKĄ, PÓJŚCIE SPAĆ, RANO PONOWNIE ZAAPLIKOWAĆ SÓL NA WARKOCZ - rozpuścić włosy i cieszyć się loczkami jak na załączonym zdjęciu; huhu nawet komplementy na temat moich włosów nie zgarniałam tylko od dziewczyn, które myślały, że katowałam moje włosy przez cały ranek lokówką, ale nawet panowie zauważyli moją zmianę fryzury, która wzbudziła wszechobecną aprobatę. Szybki, fajny i efektowny sposób na zmianę zwykłego uczesania.

Kupiłam z myślą o uzyskaniu zupełnie innego efektu, ale ten podoba mi się nawet bardziej. Ubolewam, że to produkt, na który musimy trochę wyłożyć, ale czego się nie robi, by pięknie wyglądać? Pozdrawiam

Używam tego produktu od: ok. 10 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 op

Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja Foto recenzja
Chcesz pochwalić coma08 za czytelną i pomocną recenzję?
  • fajny kosmetyk do odmiany w stylizacji
  • Mam gładkie, proste, raczej klapnięte włosy, więc szukałam czegoś, co nada im objętości i tekstury.

+ ten kosmetyk faktycznie się spisał i spełnił moje oczekiwania (nadaje włosom objętości)
    + po zastosowaniu tego sprayu łatwo możemy uzyskać tzw. "messy look", który jakoś tam koresponduje z fryzurami surferów (sądzę, że to głównie dlatego ktoś stosuje spray z solą morską )
    + ma bardzo przyjemny zapach
    + jest całkiem wydajny (wystarczą jakieś pięć "psiknięć" na moje włosy do łopatek, ale muszę zaznaczyć, że nie mam jakiejś bujnej czupryny i to pewnie sprzyja wydajności )
    + nie zauważyłam, żeby ten kosmetyk wzmagał przetłuszczanie się moich włosów, jak to przy większości preparatów do stylizacji bywa

- głównym minusem dla mnie jest regularna cena tego produktu :/

Ilość zużytych opakowań: jedno małe opakowanie (75ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić blondine za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatnie podkreśla fale
  • Mam włosy półdługie i dość grube, dlatego nie spodziewalam się szału. Efekt delikatny, ładny. Spryskuję wilgotne włosy, ugniatam, zaplatam w warkocz, który też trochę spryskuję. W takiej fryzurce kładę się spać i najczęściej chodzę jeszcze przez pare godzin na drugi dzień. Po rozpuszczeniu mam fale, które dzięki soli utrzymują się do końca dnia. Jeśli szykują mi się jakieś 'ekstremalne' warunki, wzmacniam wszystko lakierem i jest cacy ogólnie na plus, ale bez szału

plus:
    - zapach
    - fajny efekt fal przy włosach prostych
    - dostępność
    - ładne opakowanie

minus:
    - średni skład
    - przy długotrwalym stosowaniu może wysuszać włosy, ja jednak używam go tylko okazjonalnie

Używam tego produktu od: paru miesięcy

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić kaskaa11_11 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie dla mnie
  • Po obejrzeniu paru filmików z tym produktem w roli głównej , postanowiłam wypróbować go na sobie.Z racji tego , że moje włosy naturalnie lekko się falują, to stwierdziłam,że salt spray to coś idealnego dla mnie,tym bardziej, że włosy w nieładzie to coś co chciałam osiągnąć od dłuższego czasu . Musiałam zakupić wersję normalną,bo mini nie była dostępna w mojej drogerii.

Minusy :
    - skleja włosy
    - niesprzyjający skład
    - wysusza włosy
    - nie robi fal , loków ani nic z tych rzeczy
    - cena

Plusy :
    + śliczny zapach
    + wygodna aplikacja
    + ładna butelka

Nie wrócę do tego produktu ponownie. Pewnie wyleję , albo oddam komuś . Szkoda tylko pieniędzy wydanych na to coś.

Używam tego produktu od: Tydzień
    Ilość zużytych opakowań: Dwa razy użyte

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Ailane za czytelną i pomocną recenzję?
  • Mam loki!!
  • Po tylu opiniach w internecie o tym produkcie chciałam przekonać sie na własnych włosach, które są blond, długie, cienkie i proste z natury. Nie łatwo się je układa, a zawsze chciałam mieć loki niesforne fale! ach! Skusiłam się początkowe na małe opakowanie i... udało się! mialam loki! i to takie jak chciałam! Potargane niesforne fale! prawdziwe beach hair. Trzeba się oczywiście trochę natrudzić i nauczyć go uzywać, ale daje pożądane efekty. Trzeba uważać z jego ilością bo za dużo go na włosach daje efekt lekko przetłuszczonych.
    Fajnie włosy smakują solą:P Produkt niestety mało wydajny... szczególnie na moje długie wlosy... Cena jest spoko szczególnie, że czesto jest w promocji. Po wykorzystaniu malego opakowania skusiłam sie na duże i jak mam ochotę robię sobie piękne pogniecione włosy od razu zwiększa sie ich objetność. Nie na długo ale jest. W ciagu dnia ten efekt oczywiście opada ale to zależy od włosów. Mimo mojej wrażliwej skóry głowy nie wyrzadził ten spray jej krzywdy, więc cieszę się, że mogę dalej go używać

Polecam zacząć od małego opakowania!

Ilość zużytych opakowań: 1 całe 75 ml i 200 ml w trakcie

Chcesz pochwalić Vaneska_20 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE dla prostych włosów.
  • Marząc o efekcie wakacyjnych, plażowych fal na włosach postanowiłam wypróbować małą wersję tego produktu.
    Niestety na moich długich i całkiem prostych włosach taki spray to totalny niewypał, chociaż próbowałam używać go na wiele sposobów i dawałam mu wiele szans.

Konsystencja: spray ma formę ciężkiej, lepkiej wody.

Zalety:
    *ładnie pachnie, a zapach zostaje na włosach długo
    *ma fajny design opakowania
    *dostępność (w każdym Rossmannie)
    *widziałam efekty u kręconowłosych dziewczyn - spray potrafi dać naprawdę fajny efekt wakacyjnych loków kiedy włosy są podatne na układanie i
    naturalnie falowane lub kręcone

Wady:
    *na moich włosach to koszmar:
    -nakładany na włosy suche, proste, naturalne niemiłosiernie je skleja, kluszczy tworząc nieświeżo wyglądające strąki
    -po spryskaniu wilgotnych włosów i po wysuszeniu efekt podobny jak po nałożeniu na włosy suche - zamiast artystycznego nieładu posklejane strąki
    -po spryskaniu suchych włosów i zakręceniu ich za pomocą warkoczy lub koka \'na skarpetkę\' w bardzo niewielkim stopniu utrwala skręt, ale raczej wygląda to jak siano niż loki
    -pryskanie włosów u nasady, przy skórze głowy to bardzo zły pomysł - również je sklei i zamiast dodać objętości obciąży, będzie należało natychmiast zmyć to z głowy
    *bardzo wysusza włosy, ale też jednocześnie potrafi je obciążyć
    *wcale nie podnosi objętości
    *w składzie cały zestaw parabenów
    *biorąc pod uwagę fakt, że właściwie identyczny spray możemy zrobić własnym, niskim nakładem pieniężnym to cena jest wysoka
    *dziwny aplikator - produkt pryska skoncentrowanymi plamami w dużej ilości, ciężko jest rozpylić go równomiernie na całych włosach
    *mała wydajność
    *po użyciu umycie rąk jest koniecznością, ponieważ produkt bardzo się lepi

Mimo wielu prób - nic z tego, dla mnie bubel i nie polecam prostowłosym. Daję jednak 2 gwiazdki za te kilka zalet i za to, że u innych pań o innych (kręconych) włosach produkt się sprawdza, pottrafi dać zamierzony efek.

Używam tego produktu od: ponad rok
    Ilość zużytych opakowań: 1 butelka 75ml

Chcesz pochwalić Odylena za czytelną i pomocną recenzję?
  • OK, ale bez szału
  • produkt jest OK, ale nie daje spektakularnego efektu.

Rzeczywiście dodaje włosom objętości, sprawia, że wydaje się, że jest ich więcej.

Niestety, przesusza włosy.

Używam tego produktu od: kilka tygodni
    Ilość zużytych opakowań: 2 x 75ml

Chcesz pochwalić behemot252 za czytelną i pomocną recenzję?
  • ciekawy
  • Produkt zakupiłam z ciekawości tak naprawdę, początkowo 75ml, chciałam zobaczyć czy faktycznie uda się wykreować tak zwany ''look surferki ''- wszystko gites tylko deski brakuje Mieszkam nad Bałtykiem więc plażowy look z użyciem soli bałtyckiej jest mi dobrze znany z tym, że po użyciu tego sprayu włosy są mniej sztywne więc na plus

zaznaczam iż nie znoszę produktów do stylizacji typu pianka, lakier..

włoski mam bardzo gęste, suche z natury, farbowane rozjaśniane lekko falowane,
    spryskuje nim włosy od połowy, delikatnie ugniatam, spray świetnie podkreślił fale, lekko usztywnił, podkreślił pasma włosów a o to właśnie mi chodziło, mam wrażenie że dodał im objętosci, ogólnie fajny produkt do stylizacji, dla moich włosów sensowny ... aczkolwiek zastanawiam sie czy podobnego efektu nie uzyskałabym produktem do stylizacji ale bez soli...

Używam tego produktu od: kilka dni

Chcesz pochwalić kicia555 za czytelną i pomocną recenzję?
  • z przykrością, ale jednak na \'nie\'
  • Kupiłam mniejszą wersję 75 ml zaraz po tym jak Toni&Guy trafiło do Rossmanna i ogólnodostępnie do Polski. Był to kosmetyk za najmniejsze pieniądze, bodajże 19zł a ja bardzo chciałam spróbować tych nowości...

Poza tym od dawna intrygowały mnie kosmetyki z solą morską widziałam je w ofercie Bumble&Bumble, Fekkai i innych generalnie znacznie droższych firm. Więc ucieszyłam się jak wpadł mi w ręce.

Ale dalej nie było tak kolorowo, bo każda próba kończyła się fiaskiem. Miałam ok. 3 podejścia i nic, moje włosy ani drgnęły, powiedziałabym, że bardziej już falują mi się same. Rzuciłam go na ok. rok w kąt, bo po prostu zdenerwowałam się, aż zdecydowałam się na ostatnią próbę jakieś pół godziny temu, i efekt był ten sam - czyli zero efektu. Nie współpracuje z moimi włosami w ogóle. Suszarka i ugniatanie nic nie pomagają, wyglądam raczej jakby moje włosy spuszyły się od wilgoci... Ok, nie oczekuję, że na pstryknięcie palców same zrobią mi się fale jak od fryzjera, ale żeby chociaż ten kontrolowany nieład jakoś normalnie wyglądał, a nie jakbym się nie czesała z tydzień.

Przyznam, że trochę się rozczarowałam tym wszystkim, a na usta cisną mi się słowa poety: "d..pa, d..pa, c...ki", bo marka jest z troszkę wyższej półki, więc i wymagać można troszkę więcej, a tu taki marny debiut w moim przypadku. Tak mnie to zniechęciło, że nie kupiłam już więcej nic z T&G i chyba kupić nie zamierzam...

Widzę jednak, że części dziewczyn tu na Wizazu spray przypadł do gustu, więc może jest to wina moich włosów - struktury i myślę, też tego, że sa prosto ścięte, na wycieniowanych powinno lepiej pójść) lub nie umiem się nim posługiwać...

Dałam mu 1,5 gwiazdki za trzy rzeczy: bardzo dobre \\\'ekologiczne\\\' opakowanie bo mogę sobie przelać inny kosmetyk, w którym zepsuła mi się pompka, poza tym dość przyjemnie pachniał no i nie robił strąków na głowie, jednocześnie minimalizując ryzyko konieczności ponownego mycia włosów przed wyjściem, jeśli nie wyszedł zamierzony efekt

Trochę szkoda mi :/ No ale cóż, na opakowaniu napisane jest, że "podkreśla naturalny charakter włosów" i jeżeli rzeczywiście tak jest, moje włosy to bardzo niegrzeczne dziewczynki

[UPDATE]
    Postanowiłam zmienić ocenę kosmetyku o 1,5 gwiazdki, ze względu na to, rano gdy wstałam na moich włosach rzeczywiście gdzieniegdzie widać pojedyncze fale.. więc żeby nie być niesprawiedliwą zaznaczam o tym tutaj. Jednocześnie nie zmienia to mojej ogólnej oceny, bo daleko mi do efektu niektórych recenzentek, które zamieściły zdjęcia.Używam tego produktu od: roku, ale użyć było tylko kilka
    Ilość zużytych opakowań: jedno 75 ml

Chcesz pochwalić wrola1 za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIE DLA MNIE
  • Od dawna poszukiwałam kosmetyku do stylizacji, który pomógłby mi uzyskać efekt nie tyle plażowych fal, co delikatnego, kontrolowanego nieładu a'la Blake Lively. Większość pozytywnych opinii nakłoniła mnie do zakupu, jednak zdecydowałam się na mniejszą wersję (75 ml) kosmetyku i cieszę się, że nie zaryzykowałam kupna większej buteleczki mimo promocji.

Zacznę od tego, że kosmetyk kompletnie nic nie zrobił na mojej głowie. Nawet nie sprawił, że włosy z powodu "słonej wody morskiej" skręciły się w jakimkolwiek kierunku. Wypróbowałam spray na różne sposoby: na suche włosy, na mokre włosy, pozostawiałam włosy, aby naturalnie się wysuszyły co nadaje im zwykle nieperfekcyjnego wyglądu, pomagałam im suszarką, ugniatałam włosy i suche i mokre, ale nadal nic! Nie żałuję, że wydałam te kilkanaście złotych na niego, ponieważ w końcu się przekonałam, że na moje włosy ten kosmetyk kompletnie nie działa.

Jedynie kiedy pomógł mi w stylizacji to gdy przed zawinięciem ich w luźne warkocze spryskałam je, zaś po rozpuszczeniu pofalowanych już włosów spryskałam je ponownie i ugniatałam skręcone włosy. Wtedy przypominały to, co chciałam uzyskać bez pomocy warkoczy.

Poza tym rzeczywiście ładnie pachnie, nie skleja włosów, nie zauważyłam aby je również przesuszył, ale nie stosowałam go regularnie.

Mam włosy cienkie, ale gęste, może nie nadaje się do takiego typu albo po prostu do mnie. Po zużyciu ledwo napoczętego sprayu raczej nie zdecyduję się na jego ponowny zakup.

Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Foto recenzja
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić aleksandrija_n za czytelną i pomocną recenzję?
  • Kocham Cię i już nie opuszczę
  • Jestem zakochana w tym produkcie.

Kupiłam zupełnie przypadkowo szukając czegoś w zeszłym roku do stylizacji włosów i trafiłam na ten produkt w Rossmannie.

Zapach jest piękny. Kojarzy mi się z wakacjami, ze słońcem, plażą i malowniczymi widokami. Zimą jego używanie poprawiało mi nastrój

Spryskuję nim włosy od połowy długości i delikatnie je ugniatam. Na moich włosach tworzy naturalne, delikatne fale. Wystarczy nie wielka ilość, nie można z nim przesadzać, bo może sklejać włosy.

Tworzy fajne matowe wykończenie, a sam zapach utrzymuje się na włosach cały dzień.

Nie mogę mu nic zarzucić, cena jest tak naprawdę adekwatna do jego wydajności.

Podoba mi się to, że jest też dostępny w mniejszym opakowaniu 75 ml, zawsze można mieć go na jakiś wyjazd. Opakowanie bardzo solidne, po zużyciu można je wykorzystać do innych produktów, które mają gorszy rozpylacz.

Chociaż mam gęste włosy ten spray jeszcze dodaje im objętości.

Używam tego produktu od: wakacji 2012
    Ilość zużytych opakowań: kończę właśnie 2 opakowanie, w kolejce czeka już następne

Chcesz pochwalić nelijah za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry gadżet
  • Do zakupu tego produktu namówiła mnie przyjaciółka. Z niecierpliwością czekała na wprowadzenie produktów Toni&Guy w Polsce, a gdy już to nastąpiło, wybrałyśmy się do Rossmanna.

Ona ma dosyć cienkie, delikatne włosy, więc powiedziałabym, że na niej sól zadziałała lepiej. Moje są długie i gęste, takiego efektu jak u niej na pewno nie jestem w stanie osiągnąć. A więc zdecydowanie lepiej stosować na cienkich włosach.

Co do działania - używałam czasami, jeżeli moje włosy nie były proste i chciałam utrwalić delikatne, naturalne fale. Myślę, że spokojnie można zastępować tym produktem lakier czy piankę do włosów.

Bardzo podoba mi się zapach, zdecydowanie lepszy niż lakierów, nie jest chemiczny.

Ogólnie rzecz biorąc nie jest jakimś must havem w mojej kosmetyczce, ale czuję się spokojnie ze świadomością, że stoi na mojej półce. Jest wydajny i używany rzadko, więc postoi jeszcze długo.

Używam tego produktu od: czerwca 2012
    Ilość zużytych opakowań: jedno w trakcie

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić camilleanne za czytelną i pomocną recenzję?
  • dla wlosów 'nijakich' ratunek idealny
  • Po użyciu go uzyskuję efekt 'bitchin waves' niczym Ivy z serialu 90210.
    Osobiście bardzo odpowiada mi takie lekki nieład na głowie, włosy wyglądają naturalnie ale jednocześnie z charakterem.

*Spray nie powoduje przyklapnięcia u nasady, nie wywołuje wcześniejszego przetłuszczania.
    Używając go czuję się jak na wakacjach, bo taki look powoduje u mnie własnie morska woda.

* Pachnie przecudownie, zapach ten długo utrzymuje się na moich włosach.

*Używam go zarówno na mokro jak i na sucho i za każdy razem uzyskuje inny ale bardzo satysfakcjonujący efekt.

*Efekt ten utrzymuje się na moich włosach przez caly dzień (w przeciwieństwie do loków robionych prostownicą które bardzo szybko się rozprostowują)

*Preparat ten jest bardzo wydajny.

*Pompka działa bez zarzutu jeszcze nigdy się nie zacięła, bardzo dobrze rozpyla preparat, w równomierny sposób.

*Bardzo wygodne i przyjemne dla oka opakowanie.

Podsumowując spray na pewno sprawdzi się dla włosów 'nijakich' tzn. ani prostych, ani kręconych jeżeli chcemy nadać im wyrazu, pazura.

Ja bardzo chętnie sięgnę po inne produkty do stylizacji od Tony&Guy.

Używam tego produktu od: 6miesiecy

Foto recenzja
Chcesz pochwalić kabusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • to nie jest produkt dla długich, gęstych włosów
  • kupiłam go w Rossmanie zaraz po tym jak się ukazał. Skusił mnie, bo zawsze chciałam uzyskać efekt zadziornie pofalowanych włosów. Kupiłam mniejsza wersję za bodajże 20zł. Efekt? Zero. Próbowałam na włosach suchych, mokrych, gniecionych, z dyfuzorem i bez, NIC! Praktycznie zero efektu. Zawiodłam się, bo widziałam reklamy i łudziłam się, że to taka 'lepsza' firma. Być może nie dla mnie
    Fakt faktem, mam długie, bardzo gęste i ciężkie włosy, ale podatne za stylizację, więc po wylaniu na siebie pół buteleczki coś tam powinno dać.

plusy:
    -fajny zapach
    -prosty w użyciu

minusy:
    -brak jakiegokolwiek efektu
    -przesuszenie

Używam tego produktu od: już nie używam
    Ilość zużytych opakowań: 1, małe

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Czokou za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ładne opakowanie i zapach
  • Mam jakiś problem z tym produktem całościowo, ale po kolei.
    Otóż kupiłam go w Rossmannie bez promocji jak tylko produkt się tam pokazał. Dosłownie chwilę wcześniej przeglądałam w Empiku chyba Elle i widziałam Marinę Łuczenko, którą stylizowali z użyciem produktów Toni&Guy.
    Używała po kolei różnych i był efekt pokazany na zdjęciu. Kiedy zobaczyłam ją po użyciu tej słonej wody zapragnęłam tego produktu tak bardzo, że od razu udałam się do Ross i nabyłam na bogato od razu 200 ml. Jak Marina może - mogę i ja.
    Wszystko niby super, butelka naprawdę ładna, nie tandetna, produkt słony, bo polizałam od razu jak psiknęłam na rękę, może nawet naprawdę zawiera morską wodę, ale kurcze co do efektu spektakularnego jakoś to nie wiem.
    Mam co prawda inne włosy niż Marina - o wiele ładniejsze hyhyhyh, grube i falowane, trochę lokowate zależy od ich długości, ale w sumie ten produkt jest mi zbędny, wielkiego "beach looku" nie stworzył, używałam na różne sposoby.

Zużywam tą wodę jednak sukcesywnie, bo dosyć fajnie potrafi odświeżyć włosy kiedy np. przebywało się w dymie papierosowym, czy coś tam się smażyło...
    No ale ponad 30zł za odświeżenie włosów, to przegięcie. Na pewno nie kupię następnego, bo jakoś ten produkt... nic nie robi.

Nad Mariną pracował sztab ludzi, poczochrali ją solidnie i wyglądała jakby dopiero co wstała z łóżka... moc reklamy.
    Albo może moje włosy są za ciężkie po prostu.
    Sama ci nie wiem...

Ilość zużytych opakowań: jedno 200ml

Chcesz pochwalić MARTECZKA za czytelną i pomocną recenzję?
  • Rewelacja na siano na głowie
  • Moje włosy to siano tak makabryczne, że właściwie miałam już pójść do fryzjera obciąć moje włosy do pasa, ponieważ krótsze łatwiej jest ułożyć. Sól była moją ostatnią deską ratunku. Jak dotąd wszelkie pianki, kremy i inne wynalazki nawet jeśli radziły sobie z moim pierzem to na krótko i po 2-3 godzinach zamieniały moje włosy w nieestetyczne strąki.
    Po tym preparacie ( używam wyłącznie na mokre włosy i pozwalam im wyschnąć bez suszarki) moje włosy zamieniły się w puszyste, miękkie delikatne loki. Nie muszę używać dodatkowo nic poza solą. Nie wiem jakim cudem, ponieważ do tej pory żaden preparat nie sprawdził się na moich włosach. Kiedyś używałam kremu Pantene, ale po pierwsze był słabszy od soli (nie dawał tak naturalnego efektu), a po drugie został już wycofany i zamieniony na inną - droższą i gorszą wersję.
    Efekt po soli utrzymuje się przez cały dzień - po prostu bajka!

Używam tego produktu od: ponad tygodnia

Chcesz pochwalić zapachperfum za czytelną i pomocną recenzję?
  • super!
  • Po wielu poszukiwaniach produktu który zaspokoi moje, żądże dotyczące 'messy look'u" znalazłam faworyta! Według mnie spray działa najlepiej, w momencie kiedy włosy są wygniecione ( nie suszone suszarką, a jesli to delikatnie) a następnie spryskane solą i ponownie wygniecione. w momencie kiedy wlosy wyschną najlepiej jest je utrwalic lakierem. dla mnie jest to produkt idealny! nie klei się, tak jak większość gum, i nie sprawia że włosy wyglądają nieświeżo.

Ilość zużytych opakowań: 5 opakowań(75ml)

Chcesz pochwalić psylocibe za czytelną i pomocną recenzję?
  • dobry
  • Nie rozumiem tak słabej średniej tego kosmetyku na wizazu ;>
    Mam włosy dość trudne do ułożenia ( suche , kręcone,sianowate). Zależało mi na burzy loków na głowie , która utrzymywałaby się cały dzień.
    W połączeniu z pianką i suszarką z dyfuzorem , sól daje spektakularne efekty! Mam wrażenie , że po użyciu tego produktu moich włosów jest więcej trzeba tylko uważać , żeby z nią nie przesadzić , bo może je sklejać i obciążać.
    Mam wrażenie , że sól nie wpływa zbyt dobrze na stan moich włosów , ale po zastosowaniu dobrej odżywki i szamponu nic im nie zaszkodzi

Polecam!

Używam tego produktu od: kilku miesiecy
    Ilość zużytych opakowań: 1 w trakcie

Chcesz pochwalić Karetonoidek za czytelną i pomocną recenzję?

• Chwalona: 3 raz(y)
  • Bez spektakularnych efektów ale lubię...
  • Mam małe opakowanie tego sprayu - bardzo poręczne i jakże uroczo się prezentujące
    Plusy:
    -sól zwiększa objętość włosów
    -nie obciąża ich
    -posiada delikatny zapach
    -ma dobrą wydajność
    -przyjazną cenę w promocji
    Minusy:
    zbyt delikatnie utrwala

Ilość zużytych opakowań: rozpoczełam pierwsze

Chcesz pochwalić aivil za czytelną i pomocną recenzję?
  • Świetny !
  • Używam go tak: Zaplatam warkocza i pryskam go tym produktem. Trzyma sie do nastepnego mycia.

+Przecudowny zapach, który zostaje na moich włosach
    +Piękne loki

Ktoś może powiedziec, że robi tak samo jak ja, tylko na wilgotne włosy bez używania tego produktu i ma taki sam efekt....ale mi włosy takim sposobem nie trzymają sie długo i mam potem czope jak Hermiona..

Używam tego produktu od: 6 miesięcy (75ml)
    Ilość zużytych opakowań: 1 (małe- 75ml)

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Meegusia za czytelną i pomocną recenzję?