Oeparol, Hydrosense, Krem nawilżający pod oczy i na powieki

Oeparol, Hydrosense, Krem nawilżający pod oczy i na powieki

Krem pod oczy i na powieki Oeparol Hydrosense intensywnie nawilża i wzmacnia skórę dzięki zawartości kompleksu HialuRoseTM, unikalnemu połączeniu kwasu hialuronowego i oleju z wiesiołka (ang. evening primrose oil), bogatego w kwasy omega – 6. Kwas hialuronowy w połączeniu z kwasami omega-6 tworzy nawilżający film ochronny na skórze, ogranicza transepidermalną utratę wody i zatrzymuje ją w naskórku. Doskonale nawilżona skóra staje się mniej podatna na podrażnienia i odzyskuje sprężystość i jędrność. Olej sojowy wspomaga barierę lipidową skóry i natłuszcza ją, a zawarte w kremie masło shea regeneruje osłabiony naskórek, czyniąc skórę delikatną i elastyczną.
Zawarta w kremie Oeparol Hydrosense kofeina ujędrnia zwiotczałe partie skóry wokół oczu, stymuluje mikrokrążenie i zmniejsza obrzęki pod oczami.

Skład: Aqua, Polyglyceryl-3 Methylglucose Distearate, Glycrin, Butyrospermum Parkii Butter, Caprylic/Acpric Trigliceride, Propylene Glycol, Lecitihin, Caffeine, Palmitoyl Carnitine, Isostearyl Isostearate, Cetyl Alcohol, Oenthera Paradoxa Oil, Phenoxyethanol/Ethylhexyl Glycerin, Biosaccaride Gum-1, Euphrasia Officinalis Extract, Acrylates/C10-C30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Allantoin, Sodium Polyacrylate, PArfum, Sodium Hylaluronate, Sodium Hydroxide.

Bardzo dobry krem pod oczy

Oeparol okazał się dla mnie lepszym kremem pod oczy niż niejeden produkt z górnej półki cenowej. Świetnie radzi sobie z zasinieniami i opuchnięciami pod oczami. W widoczny sposób rozjaśnia cienie, wygładza drobne zmarszczki, zmniejsza opuchliznę i nawilża skórę pod oczami. Dzięki swojej lekkiej formule łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Bardzo dobrze sprawdza się pod makijaż.

fajny

Uelastycznia i ujędrnia skórę. Rozjaśnia cienie pod oczami, intensywnie nawilża Łatwo się rozprowadza i szybko wchłania. Daje natychmiastowe uczucie wygładzenia. Obszar wokół oczu jest rozjaśniony i promienny.

Lekki krem

Świetnie nawilża delikatne okolice oczu . Po zastosowaniu daje przyjemne odświeżenie spojrzenia . Sprawia , że oczy są mniej zmęczone . Dosyć wydajny , a cena nie tak wygórowana .

Dobry krem

Lubię ten krem za jego nawilżające działanie. Stosuje na wieczór i rano zamiennie z innymi. Nie uczula ,nie podrażnia oczu-nie łzawią i nie szczypią a to dla mnie niezmiernie ważne gdyż mam wrażliwą i cerę i oczy. Krem przyjmenie pachnie. Skóra pod oczami jest ukojona, dostatecznie nawilżona , rano nie mam opuchniętych oczu , brak uczucią sciągnięcia. Polecam wypróbować. Mógłby jeszcze działać przeciwzmarszczkowo:)

Zbędny wydatek ;)

Za mało nawilża, więc nie bardzo wiem jak ma się przysłużyć skórze wokół oczu, dany na powieki z raz nawet podrażnił, także nie widzę sensu kupować ponownie ten krem.
Są inne mocniejsze preparaty a czasem wystarcza zwykła maść z witaminą A na noc.
Myślę, że kremy do wszystkiego po kolei to trochę wyciąganie pieniędzy z kieszeni.

Bubel, przesuszył mi skórę

Po tak pozytywnych opiniach musiałam go w końcu przetestować. Spodziewałam się po nim dużo, ale bardzo mnie rozczarował... Na szczęście nie kosztował dużo, bo najgorsze są te drogie buble.

Nawilżający

Bardzo fajny produkt za bardzo niską cenę. Stosuje go na noc, świetnie nawilża skórę pod oczami. Dzięki niemu moje oczy nie są rano opuchnięte i czuję się bardziej komfortowo. Używam go codziennie od dwóch miesięcy i jeszcze nie zużyłam całego opakowania. Produkt nie nadaję się dla osób, które chcą pozbyć się sińców pod oczami, jest raczej wzmacniający i nawilżający.

Średni, nijaki, za lekki!

Napaliłam się na ten krem po przeczytaniu recenzji na Wizażu, a potem spędziłam dobry miesiąc szukając go w drogeriach i aptekach (bezskutecznie). W końcu zamówiłam z Allegro i niestety mocno się rozczarowałam.

Krem jest zupełnie nijaki: bardzo lekki, mało treściwy, przezroczysty, bezzapachowy. Pomimo tak lekkiej konsystencji wcale nie wchłania się zbyt szybko, więc jest dość niewygodny do stosowania pod makijaż - za to ogromny minus. Do stosowania na noc ZDECYDOWANIE za lekki.

Krem delikatnie nawilża, ale poza tym nie robi absolutnie nic. Skóra nie wygląda lepiej, nie jest bardziej napięta, sińce nie są rozjaśnione, zmarszczki nie są spłycone, no po prostu brak akcji. Stosuję krem codziennie, ale żadnego efektu długoterminowego też nie zauważyłam. Z plusów - krem jest bardzo wydajny i zdecydowanie delikatny oraz ma ładne opakowanie. Niestety moja skóra 30+ potrzebuje czegoś dużo lepszego. Wciąż szukam "bogatego" kremu pod oczy, więc jeśli ktoś może coś polecić, to będę wdzięczna!

Robi to co ma zrobić czyli nawilża

Skusiłam się na niego poprzez zachwyty na blogach i wizażu. Na samym początku jego użytkowania zrobiło mi się trochę przykro bo nie zauważyłam jakiegoś super efektu. Liczyłam że chociaż trochę spłyci zmarszczki pod oczami i po cichu też miałam nadzieje że pomoże mi z sińcami też na próżno.
Po miesiącu stosowania zaczęłam być z niego bardzo zadowolona :) Poprawił znacznie elastyczność mojej skóry i jej nawilżenie. Jeśli ktoś potrzebuje lekkiego kremu pod oczy który poprawi jej nawilżenie jest idealny.

Świetny

Bardzo przyjemny, delikatny krem pod oczy na dzień.

Super nadaje się pod makijaż. Nie tłuści, szybko się wchłania i stanowi dobrą bazę pod kosmetyki kolorowe.

Nie polecała bym go jednak jako produkt do stosowania na noc, wtedy wolę mocniejsze nawilżenie, jak chyba większość z nas.
Wygodne i estetyczne opakowanie, które pozwala nabrać odpowiednia ilość kremu.
Cena za taką jakość jest na prawdę bardzo dobra.

Dobra jakość w niskiej cenie

Niestety, od wielu lat borykam się z cieniami i workami pod oczami. Wypróbowałam już mnóstwo kremów pod oczy, lepszych i gorszych, żaden nie poradził sobie z tym problemem nawet w najmniejszym stopniu. Zachęcona pozytywnymi opiniami postanowiłam wypróbować Oeparol. Nie okazał się on ideałem, ale mam wrażenie, że przy jego codziennym stosowaniu zniknęła opuchlizna pod oczami, a powieki oraz skóra pod oczami są dobrze nawilżone. Może gdzieś na tym świecie jest krem, który poradzi sobie także z moimi cieniami, ale póki co, będę chyba wierna Oeparolowi.

Tani i dobry

Krem szybko się wchłania. Używam rano i wieczorem. 1 opakowanie starcza na lekko ponad miesiąc. Nadaje się pod makijaż. Cena jest przyjemna. Coś ok 12 zł. Aplikacja chigieniczna co jest dla mnie bardzo ważne ❕ Kupię napewno jeszcze nie raz. Chętnie spróbuję też inne rodzaje tej firmy. Polecam