Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień
Produkt dostępny w 22 sklepach. Cena już od 10,79 zł - sprawdź w

Zgłoszony przez mtr

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

Skład: Aqua, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerylstearate, PEG-100 Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyl Methaxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Ascorbyl Glucoside, Methylsilanal Hydrooxyproline Aspartate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, DMDM Hydratoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum, Potassium Hydroxide. (08.07.2015)

• bardzo pozytywne zaskoczenie!
  • od dluzszego czasu kupuję kremy z witaminą C, gdyż działa dobrze na moją skórę. zwykle kupuję te z górnej półki, ale jadąc na wakacje kupiłam na dworcu krem Ziaji, żeby go poużywać w wakacje a potem bez żalu wyrzucić.

Ku mojemu zaskoczeniu... krem okazał się naprawdę fantastyczny

- nadaje ładny kolor skórze, wyrównuje koloryt, skóra wydaje się zdrowsza
    - mam wrazenie ze skora jest bardziej gładka i delikatna

oraz, uwaga
    - działa na zmarszczki ! pomaga na te na czole (zwykle odrazu po nich widzę zmianę kremu na gorszy) - oraz wygładził mimiczne koło oczu!

Moja skóra jest raczej sucha a krem jednak nie jest bardzo nawilżający więc nakładam go dość dużo a skóra go spija.

Właśnie skończyłam pierwszą tubkę, kupuję następną i drugą dla mamy i krem na noc do przetestowania.

Polecam wszystkim, szczególnie, że cena jest super!

Używam tego produktu od: 1 miesiac
    Ilość zużytych opakowań: 1 pelne

Chcesz pochwalić aleale za czytelną i pomocną recenzję?

Polecany film:

depilacja jak się przygotować

• nie dla mnie
  • Jak większość z Was nadal poszukuję dobrego kremu dla siebie i trafiłam na Ziaję. Lubię tę firmę, ponieważ mają bardzo tanie i bardzo często dobre kosmetyki, jednak... nie tym razem.
    Pani w sklepie poleciła mi go, ponieważ szukałam czegoś bez parafiny ze względu na to, że mam dosyć sporo zaskórników w tej nieszczęsnej strefie T.

Krem generalnie wydaje się być lekki, gdy rozsmaruje się go na ręce, ale nakładając go na twarz, ta nagle staje się Księżycem w pełni. Świeci się niemiłosiernie. Do tego każdy fluid niesamowicie się waży po zastosowaniu tego kremu. Jednym słowem, niestety DRAMAT.

Sorry Ziaja, nie tym razem

Ilość zużytych opakowań: w trakcie jednego

Chcesz pochwalić kocia_Tusia za czytelną i pomocną recenzję?
  • NIC NADZWYCZAJNEGO...
  • Była to kolejna pozycja na mojej liście kremów do przetestowania. Do tej pory nie trafiłam na ideał, niemniej jest parę produktów, do których z całą pewnością jeszcze powrócę. Niestety

Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

nie będzie jednym z nich...

ZALETY:
    + POPRAWIA STAN CERY:
    nieznacznie, ale jednak; mam wrażenie, że twarz zyskała na wyglądzie, a koloryt się wyrównał,

+ NADAJE SIĘ POD MAKIJAŻ:
    nie napotkamy na większe trudności z nałożeniem ani też z trwałością podkładu,

+ MOŻLIWOŚĆ PRZETESTOWANIA KREMU PRZED ZAKUPEM:
    producent udostępnia kosmetyk w postaci próbek,

+ CENA:
    całkiem przystępna, nie odstrasza.

WADY:
    - ZA TŁUSTY:
    nieważne jaką ilość nałożymy na twarz, będzie się ona świecić; do tego dochodzi nieprzyjemne uczucie maski, gdyż konsystencja produktu jest tak bogata, że nie wchłania się on jak należy,

- MOŻE ZAPYCHAĆ:
    w moim przypadku wysyp zaskórników pojawił się dosyć agresywnie na samym początku użytkowania i w miarę upływu czasu skóra się do kosmetyku przyzwyczaiła, choć pojedyncze wykwity nadal się trafiały,

- SŁABY FILTR:
    w przypadku Ziaji to już - niemalże - klasyka, aczkolwiek wypada zaznaczyć, że SPF 6 to za mało, jeśli chodzi o krem do twarzy,

- NIE WYGŁADZA ZMARSZCZEK:
    tego efektu nie zaobserwowałam, a w kilku partiach twarzy by się przydał...

REASUMUJĄC: kosmetyk nadaje się bardziej na zimniejsze miesiące i dla cery suchej. Latem nazbyt obciąża cerę i może powodować wysyp zaskórników.

Ilość zużytych opakowań: 1 - całe

Chcesz pochwalić Apatia_87 za czytelną i pomocną recenzję?
  • genialny
  • Przemile zaskoczenie !

mam cerę szarą i zmęczoną, wokół oczy widoczne juz zmarszczki mimiczne . Mój wiek - blisko 30

Plusy:
    - ekstranawilżenie - cały dzień
    - mieciutka skóra
    - zmarszczki wokół oczy spłycają się
    - nie powoduje zaskórników
    - uzywam pod oczy i nie uczula
    - dobry pod makijaż
    - poprawia mi sie koloryt skóry

Może oddrobinkę sie błyszcze w strefie T, odrobina pudru sobie z tym radzi wysmienicie.

Używam tego produktu od: 1, 5 miesiąca

Chcesz pochwalić sylwiazdebicy za czytelną i pomocną recenzję?
  • zwykły krem
  • Krem należy do tego typów kosmetyków, które są fajne, ale nie spełniają do końca swojej roli. Przyjemnie było mi używać tego kremu, jednak efektu ujędrnienia nie zauważyłam. Po prostu krem zabezpieczał mnie przed suchymi skórkami i świetnie nadawał się pod makijaż.
    +wydajność
    +cena
    +konsystencja (lekka formuła, nie zostawia tłustego filmu)
    +szybkie wchłanianie
    +przyjemny zapach
    - nie ujędrnia
    - nie regeneruje
    - brak właściwości ochronnych

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Ten krem kupiłam jako zamiennik dla Iwostin Re-Actin. 5-krotnie tańszy, też przeciwzmarszczkowy, apteczny, polska firma- czyli zapowiadał się dobrze....
    Niestety w porównaniu do Iwostinu wypadł bladziutko.

minusy:
    przeciwzmarszczkowy- tylko napis na opakowaniu
    zostawia tłusty film //wybaczyłam, bo stosowałam w grudniu i styczniu
    ledwowyczuwalny nieprzyjemny zapaszek //ale dodam- że nie jest on dyskwalifikujący

plusy:
    + nawilżenie //przeciętne
    + nie zaszkodził
    + wydajny //w porównaniu do Iwostinu- większa pojemność, a krem starczył na 2 miesiące a nie 4 tygodnie

...niemrawe te plusy... :/

nnie mówię, że to tragiczny krem- ale etykieta obiecuje za dużo, a porównując do Re-Aktin -> smuteczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TadekNiejadek za czytelną i pomocną recenzję?
  • tego szukalam
  • Takiego kremu szukalam.
    Plusy:
    - swietna konsystwncja idealnie sie rozsmarowuje i wchlania,
    - bardzo przyjemny delikatny zapach, swiezy,
    - nadaje sie pod makijaz,
    - nie zapycha
    - skora jest odzywiona, nabiera zdrowego koloru i jest napieta.
    - nie uczula, co dla mnie atopowca jest bardzo wazne

Minusow brak.

Nie opisuje dzialania przeciwzmarszczkowego bo nie wierze, ze jakis krem ma takowe. Dla mnie wystarczy odzywienie, nawilzenie i ladne napiecie.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 8 raz(y)
  • swietny krem
  • Szukałam kremu na zimę, który ochroni moją skórę przed wiatrem i mrozem. Idealny!

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Wprawdzie w wieku 28 lat zależy mi na składnikach kremu, które wspomagają jej kondycję i działają przeciwstarzeniowo, a ten krem ma witaminę C. Stosuję go na tonik i serum, potrzebuje trochę czasu żeby się wchłonąć. Oczekiwałam po prostu ochrony przed wiatrem i nawilżenia, ale okazało się że krem też napina skórę i rozjaśnia ją!
    Jak na tą cenę to miłe zaskoczenie.
    MImo, że mam tendencję do zapytachania, ten krem tego nie robi.
    Generalnie całkiem dobry kosmetyk za przyzwoitą cenę. Myślę, że będę wracać.
    Konsystencja jest raczej tłustsza, więc latem raczej bym się na niego nie zdecydowała, lecz zimą jest świetny.

Chcesz pochwalić hafla za czytelną i pomocną recenzję?
  • regeneruje i ujędrnia!
  • Krem ma korzystne właściwości dla mojej skóry, głównie z uwagi na skład witaminy c. Faktycznie działa regenerująco na skórę i ujędrnia miejsca, w których pojawiają się zmarszczki.
    +szybko się wchłania
    +lekka konsystencja, nie obciąża skóry
    +ściąga cerę (ale delikatnie): ujędrnia, regeneruje, redukuje widoczne zmarszczki
    +wygładza
    +poprawia koloryt
    +bardzo wydajne opakowanie
    +niska cena

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić karolinaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani szkodzi, ani pomaga
  • Krem kupiłam, ponieważ od dłuższego czasu szukam dobrego kremu z witaminą c, aby skóra była odżywiona, aby krem miał właściwości uspokajające i kojące oraz by współgrał z podkładem. Niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił. Porównując, wolę kupić zwykłą niwea, efekt ten sam, a nawet lepszy bo nivea nie podrażnia.

Plusy:
    - delikatny
    - dobrze się wchłania
    - niedrogi
    - ma ładny zapach

Minusy:
    - po nałożeniu podkładu, krem się roluje
    - skóra zaczyna się świecić
    - po zużyciu połowy tubki pojawiły się czerowne krostki
    - nie ujędrnia
    - nie rozświetla
    - pojawił się problem z wyciskaniem kremu

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?