Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Zgłoszony przez mtr

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

Skład: Aqua, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerylstearate, PEG-100 Stearate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyl Methaxydibenzoylmethane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadecane, Polysorbate 80, Ascorbyl Glucoside, Methylsilanal Hydrooxyproline Aspartate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, DMDM Hydratoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum, Potassium Hydroxide. (08.07.2015)

• genialny
  • Przemile zaskoczenie !

mam cerę szarą i zmęczoną, wokół oczy widoczne juz zmarszczki mimiczne . Mój wiek - blisko 30

Plusy:
    - ekstranawilżenie - cały dzień
    - mieciutka skóra
    - zmarszczki wokół oczy spłycają się
    - nie powoduje zaskórników
    - uzywam pod oczy i nie uczula
    - dobry pod makijaż
    - poprawia mi sie koloryt skóry

Może oddrobinkę sie błyszcze w strefie T, odrobina pudru sobie z tym radzi wysmienicie.

Używam tego produktu od: 1, 5 miesiąca

Chcesz pochwalić sylwiazdebicy za czytelną i pomocną recenzję?
Polecany film:

• zwykły krem
  • Krem należy do tego typów kosmetyków, które są fajne, ale nie spełniają do końca swojej roli. Przyjemnie było mi używać tego kremu, jednak efektu ujędrnienia nie zauważyłam. Po prostu krem zabezpieczał mnie przed suchymi skórkami i świetnie nadawał się pod makijaż.
    +wydajność
    +cena
    +konsystencja (lekka formuła, nie zostawia tłustego filmu)
    +szybkie wchłanianie
    +przyjemny zapach
    - nie ujędrnia
    - nie regeneruje
    - brak właściwości ochronnych

Ilość zużytych opakowań: niecałe 1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić joanina889 za czytelną i pomocną recenzję?
  • lekkie rozczarowanie
  • Ten krem kupiłam jako zamiennik dla Iwostin Re-Actin. 5-krotnie tańszy, też przeciwzmarszczkowy, apteczny, polska firma- czyli zapowiadał się dobrze....
    Niestety w porównaniu do Iwostinu wypadł bladziutko.

minusy:
    przeciwzmarszczkowy- tylko napis na opakowaniu
    zostawia tłusty film //wybaczyłam, bo stosowałam w grudniu i styczniu
    ledwowyczuwalny nieprzyjemny zapaszek //ale dodam- że nie jest on dyskwalifikujący

plusy:
    + nawilżenie //przeciętne
    + nie zaszkodził
    + wydajny //w porównaniu do Iwostinu- większa pojemność, a krem starczył na 2 miesiące a nie 4 tygodnie

...niemrawe te plusy... :/

nnie mówię, że to tragiczny krem- ale etykieta obiecuje za dużo, a porównując do Re-Aktin -> smuteczek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić TadekNiejadek za czytelną i pomocną recenzję?
  • tego szukalam
  • Takiego kremu szukalam.
    Plusy:
    - swietna konsystwncja idealnie sie rozsmarowuje i wchlania,
    - bardzo przyjemny delikatny zapach, swiezy,
    - nadaje sie pod makijaz,
    - nie zapycha
    - skora jest odzywiona, nabiera zdrowego koloru i jest napieta.
    - nie uczula, co dla mnie atopowca jest bardzo wazne

Minusow brak.

Nie opisuje dzialania przeciwzmarszczkowego bo nie wierze, ze jakis krem ma takowe. Dla mnie wystarczy odzywienie, nawilzenie i ladne napiecie.

Używam tego produktu od: od jakiegos czasu

Chcesz pochwalić Nessunia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • swietny krem
  • Szukałam kremu na zimę, który ochroni moją skórę przed wiatrem i mrozem. Idealny!

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Wprawdzie w wieku 28 lat zależy mi na składnikach kremu, które wspomagają jej kondycję i działają przeciwstarzeniowo, a ten krem ma witaminę C. Stosuję go na tonik i serum, potrzebuje trochę czasu żeby się wchłonąć. Oczekiwałam po prostu ochrony przed wiatrem i nawilżenia, ale okazało się że krem też napina skórę i rozjaśnia ją!
    Jak na tą cenę to miłe zaskoczenie.
    MImo, że mam tendencję do zapytachania, ten krem tego nie robi.
    Generalnie całkiem dobry kosmetyk za przyzwoitą cenę. Myślę, że będę wracać.
    Konsystencja jest raczej tłustsza, więc latem raczej bym się na niego nie zdecydowała, lecz zimą jest świetny.

Chcesz pochwalić hafla za czytelną i pomocną recenzję?
  • regeneruje i ujędrnia!
  • Krem ma korzystne właściwości dla mojej skóry, głównie z uwagi na skład witaminy c. Faktycznie działa regenerująco na skórę i ujędrnia miejsca, w których pojawiają się zmarszczki.
    +szybko się wchłania
    +lekka konsystencja, nie obciąża skóry
    +ściąga cerę (ale delikatnie): ujędrnia, regeneruje, redukuje widoczne zmarszczki
    +wygładza
    +poprawia koloryt
    +bardzo wydajne opakowanie
    +niska cena

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić karolinaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani szkodzi, ani pomaga
  • Krem kupiłam, ponieważ od dłuższego czasu szukam dobrego kremu z witaminą c, aby skóra była odżywiona, aby krem miał właściwości uspokajające i kojące oraz by współgrał z podkładem. Niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił. Porównując, wolę kupić zwykłą niwea, efekt ten sam, a nawet lepszy bo nivea nie podrażnia.

Plusy:
    - delikatny
    - dobrze się wchłania
    - niedrogi
    - ma ładny zapach

Minusy:
    - po nałożeniu podkładu, krem się roluje
    - skóra zaczyna się świecić
    - po zużyciu połowy tubki pojawiły się czerowne krostki
    - nie ujędrnia
    - nie rozświetla
    - pojawił się problem z wyciskaniem kremu

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Krem bardzo delikatny, o przyjemnym zapachu. Faktycznie ujędrnia skórę, która dzięki temu staje się gładsza już po pierwszym użyciu. Bardzo dużo plusów jak za tak niską cenę. Oprócz tego prawie w każdej drogerii dostaniemy ten kremik. Minusem jest jedynie wydajność i należy uważać, żeby kremu nie używać pod podkład, gdyż zrobi nam się bardzo świecąca twarz.

Używam tego produktu od: używam produktu od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić kuczmanska za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • plusy
    dobrze się wchlania
    ładnie pachnie
    minusy
    cena
    Ógólnie bardzo dobry ładnie pachnie i się wchłania , mógłby być trochę tańszy, trzeba stosować długo aby było widać efekty. Ogólnie polecm

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kasia6911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Krem jest całkiem tani i wydajny. Używałam dwa razy dziennie, raz odrobinę przed wyjściem, raz więcej do masażu twarzy, a nawet nie zniknęło mi pół tubki. Po wchłonięciu się skóra staje się sprężysta i wydaje mi się, że promienna. U mnie po dłuższym czasie stosowania wywołał wysyp malutkich krostek. Po odstawieniu kremu problem znikł. Po zrobieniu przerwy znowu zaczęłam używać, jednak krostki powróciły. Ogólnie za taką cenę jestem zadowolona. Zapach ma delikatny, przyjemny. I co najważniejsze : nie zostawia tłustego filmu i świecącej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?