Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Zgłoszony przez mtr

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

• Nie jestem pewna, czy on coś daje
  • Kupiłam ten krem przede wszystkim ze względu na zawartosc wit. C i liczylam na to, ze pomoze mi uporac sie z przebarwieniami slonecznymi. Niestety nic takiego sie nie stalo. Nie zauwazylam tez poprawy kolorytu skory ani zwiększenia napiecia.

Wlasciwie to tez krem nie robi nic poza tym, ze nie szkodzi. Ma przyjemna konsystencję, nietłusta, łatwo się wchłania, prawie nie ma zapachu.

To jednak dla mnie za mało jak na to, bym miala kupic go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Bardzo lubiłam ten krem i chętnię sięgnę po niego ponownie

+bardzo dobrze nawilża
    +świetnie sprawdza się pod makijaż
    +nadaje skórze zdrowego blasku
    +ujednolica koloryt
    +szybko się wchłania
    +kremowa, dość bogata konsystencja
    +przyjemny lekki zapach
    +nie zapycha
    +tani
    +posiada SPF

-niestety po zużyciu ok. 2/3 kremu zaczynają się pojawiać problemy z wyciskaniem z tubki, a pod koniec jest już to prawie niemożliwe, wymaga przecięcia, a niestety dość szybko po tym przysycha
    -niewydajny, nakładając go tylko na dzień zuzyłam tubkę w 3 miesiące (zwykle w tyle zużywałam krem, który używałam na dzień i na noc), zapewne jest to spowodowane konsystencją

Mimo tych wad uważam, że jest to świetny krem

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Taja_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremik
  • PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - dobrze nawilża
    - bardzo ładnie wygładza skórę
    - poprawia koloryt
    - jest lekki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - nadaje się pod makijaż
    - nie zapycha, nie uczula

MINUSY:
    - nie wierzę w działanie przeciwzmarszczkowe tego kremu

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha !
  • Szkoda, bo krem jest przyjemny w użyciu. Niestety, niecałe 24 godziny po każdej aplikacji na mojej buzi pojawiają się bolesne ropnie (mam cerę suchą, nie wiem, co to trądzik) oraz masa zaskórników. Podchodziłam do próby wielokrotnie, żeby nie oskarżać go bezpodstawnie, a jednak - dla mnie jest zabójczy. Tłusty, zawiera w sobie coś, co mojego buziaka ewidentnie blokuje i zapycha. Żałuję, że jak Atenya, nie testowałam go najpierw próbkowo, bo długo dochodziłyśmy do siebie, ja i moja twarz.
    Krem dobiłam smarując na szyję, tu okazał się bezinwazyjny.

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • odżywia, polecam!
  • Używam kremu od ponad roku, dosyć sporadycznie, głównie przed snem. Widzę, że skóra szybciej się regeneruje, jest elastyczna, mięciutka, delikatna. Myślę, że warto spróbować. Nie trzeba wiele go używać, aby efekt był widoczny. Bardzo korzystna cena w stosunku do wydajności. Wygodne, praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Lena_Kurtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia jakość
  • Bardzo lubię kremy ziaji i to mnie skłoniło do zakupu tegoż kremu, Niestety nie spełnil moich oczekiwań. Nawilżenie czuję do godziny czasu od posmarowania twrazy a potem moja cera znow jest sucha jak ''gąbka'' i to uczucie ściągnięcia ...więc potrzebuje ponownego nawilżenia. Duzo lepsze nawilżenie mają kremy inne ziaji jak np. z pestek wingron.

Chcesz pochwalić Mona_03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Winowajca
  • Miałam próbki tego kremu i stosowałam przez ok półtora tygodnia.
    W ciągu tego czasu pojawiło mi się mnóstwo zaskórników (co do których mam skłonności mimo suchej skóry), tworzyły się jakieś czerwony plamy, skóra nagle zaczęła się buntować i przebarwienia zamiast się rozjaśnić stawały się jeszcze bardziej widoczne! Skóra wyglądała na zmęczoną, choć była nawilżona - to fakt, ten krem całkiem fajnie nawilża, ale na tym koniec plusów.
    Stosowałam kiedyś krem z Iwostinu z wit. C i był cudowny, więc nie jestem uczulona ma wit. C. W każdym razie u mnie się nie sprawdził ten krem. Szkoda, bo wiązałam z nim spore nadzieje po dobrych przejściach z jego "kuzynem" -kremem od spraw naczynkowych

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo lekki jak dla mnie Nie pozostawia tłustej warstwy, ładnie się wchłania. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Nadaje się pod makijaż, nie roluje się.
    Tego oczekuję od kremu jeśli chodzi o konsystencję.

Dodatkowo krem zawiera wit. C to wyrównuje koloryt, ujędrnia i chroni przed zmarszczkami. Staram się wybierać delikatnie przeciwstarzeniowe produkty, ponieważ mam totalną obsesję na punkcie zmarszczek. Mimo moich 20 lat staram się sięgać po kosmetyki delikatnie przeciwmarszczkowo działające na skórę, ponieważ mam tendencję do zmarszczek wynikających z odwodnienia skóry.

Chcesz pochwalić roodiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam się od czego przyczepić
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 14 zł. Używałam go 1 raz dziennie.

Krem pachnie ładnie, niemalże niewyczuwalnie. Jest gęsty. Nie jest ciężki, ani też najlżejszy. Nadaje się do tłustej cery. Jego atutem jest filtr spf 6, niski, ale jest. Dodatkowo krem zmniejsza widoczność zmarszczek. Oczywiście nie twierdzę, iż je usuwa, bo aż w takie właściwości kremu to nie uwierzę. Podczas stosowania produktu cera ładnie wyglądała, miała ładny koloryt, wyglądała zdrowo. Ale czy to zasługa tego kremu, to nie wiem. Zwłaszcza, iż z dobrego źródła dowiedziałam się, że niestety, ale wit. C w tym produkcie nie może być stabilna przez plastikowe opakowanie. Na brak nawilżenia też nie narzekam, choć raczej to nie jest nawilżenie na pięć gwiazdek.
    Daję my wysoką ocenę, ponieważ nie mam się do czego przyczepić.

Produkt jest dostępny w aptekach i sklepach zielarskich.

SKŁAD: Water, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyl Mathoxydibenzoylmathane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acroloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadacane, Polysorbate 80, Ascorbyl Glucoside, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum, Potassium Hydroxide.

Używam tego produktu od: 48 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze...
  • Bardzo lubię Ziaje i z kosmetyków które ma ona do zaoferowania jestem w większosci zadowolona. Na krem trafiłam w jakims babskim pismidle, który zawierał jego próbkę. Po jej uzyciu, postanowiłam zaopatrzyc się w pełnowartosciowy produkt, gdyz spodobał mi się efekt na buzce po jego zastosowaniu. Krem sprawdza sie swietnie pod makijaz, nawilza twarz, zauwazyłam nawet spłycenie jakichs tam mikroskopijnych zmarszczek na buzce, wygładza, wyrównuje koloryt skóry, nie zapycha jej, a do tego niewiele kosztuje. Ziaja po raz kolejny mile mnie zaskoczyła.

Używam tego produktu od: pół roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij