Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Zgłoszony przez mtr

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

• bardzo lubię
  • Bardzo lubiłam ten krem i chętnię sięgnę po niego ponownie

+bardzo dobrze nawilża
    +świetnie sprawdza się pod makijaż
    +nadaje skórze zdrowego blasku
    +ujednolica koloryt
    +szybko się wchłania
    +kremowa, dość bogata konsystencja
    +przyjemny lekki zapach
    +nie zapycha
    +tani
    +posiada SPF

-niestety po zużyciu ok. 2/3 kremu zaczynają się pojawiać problemy z wyciskaniem z tubki, a pod koniec jest już to prawie niemożliwe, wymaga przecięcia, a niestety dość szybko po tym przysycha
    -niewydajny, nakładając go tylko na dzień zuzyłam tubkę w 3 miesiące (zwykle w tyle zużywałam krem, który używałam na dzień i na noc), zapewne jest to spowodowane konsystencją

Mimo tych wad uważam, że jest to świetny krem

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Chcesz pochwalić Taja_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremik
  • PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - dobrze nawilża
    - bardzo ładnie wygładza skórę
    - poprawia koloryt
    - jest lekki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - nadaje się pod makijaż
    - nie zapycha, nie uczula

MINUSY:
    - nie wierzę w działanie przeciwzmarszczkowe tego kremu

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?
  • zapycha !
  • Szkoda, bo krem jest przyjemny w użyciu. Niestety, niecałe 24 godziny po każdej aplikacji na mojej buzi pojawiają się bolesne ropnie (mam cerę suchą, nie wiem, co to trądzik) oraz masa zaskórników. Podchodziłam do próby wielokrotnie, żeby nie oskarżać go bezpodstawnie, a jednak - dla mnie jest zabójczy. Tłusty, zawiera w sobie coś, co mojego buziaka ewidentnie blokuje i zapycha. Żałuję, że jak Atenya, nie testowałam go najpierw próbkowo, bo długo dochodziłyśmy do siebie, ja i moja twarz.
    Krem dobiłam smarując na szyję, tu okazał się bezinwazyjny.

Chcesz pochwalić jowisia za czytelną i pomocną recenzję?
  • odżywia, polecam!
  • Używam kremu od ponad roku, dosyć sporadycznie, głównie przed snem. Widzę, że skóra szybciej się regeneruje, jest elastyczna, mięciutka, delikatna. Myślę, że warto spróbować. Nie trzeba wiele go używać, aby efekt był widoczny. Bardzo korzystna cena w stosunku do wydajności. Wygodne, praktyczne opakowanie.

Używam tego produktu od: ponad roku

Chcesz pochwalić Lena_Kurtis za czytelną i pomocną recenzję?
  • średnia jakość
  • Bardzo lubię kremy ziaji i to mnie skłoniło do zakupu tegoż kremu, Niestety nie spełnil moich oczekiwań. Nawilżenie czuję do godziny czasu od posmarowania twrazy a potem moja cera znow jest sucha jak ''gąbka'' i to uczucie ściągnięcia ...więc potrzebuje ponownego nawilżenia. Duzo lepsze nawilżenie mają kremy inne ziaji jak np. z pestek wingron.

Chcesz pochwalić Mona_03 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Winowajca
  • Miałam próbki tego kremu i stosowałam przez ok półtora tygodnia.
    W ciągu tego czasu pojawiło mi się mnóstwo zaskórników (co do których mam skłonności mimo suchej skóry), tworzyły się jakieś czerwony plamy, skóra nagle zaczęła się buntować i przebarwienia zamiast się rozjaśnić stawały się jeszcze bardziej widoczne! Skóra wyglądała na zmęczoną, choć była nawilżona - to fakt, ten krem całkiem fajnie nawilża, ale na tym koniec plusów.
    Stosowałam kiedyś krem z Iwostinu z wit. C i był cudowny, więc nie jestem uczulona ma wit. C. W każdym razie u mnie się nie sprawdził ten krem. Szkoda, bo wiązałam z nim spore nadzieje po dobrych przejściach z jego "kuzynem" -kremem od spraw naczynkowych

Używam tego produktu od: półtora tygodnia
    Ilość zużytych opakowań: kilka próbek

Chcesz pochwalić Atenya za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Krem bardzo lekki jak dla mnie Nie pozostawia tłustej warstwy, ładnie się wchłania. Skóra jest bardzo dobrze nawilżona. Nadaje się pod makijaż, nie roluje się.
    Tego oczekuję od kremu jeśli chodzi o konsystencję.

Dodatkowo krem zawiera wit. C to wyrównuje koloryt, ujędrnia i chroni przed zmarszczkami. Staram się wybierać delikatnie przeciwstarzeniowe produkty, ponieważ mam totalną obsesję na punkcie zmarszczek. Mimo moich 20 lat staram się sięgać po kosmetyki delikatnie przeciwmarszczkowo działające na skórę, ponieważ mam tendencję do zmarszczek wynikających z odwodnienia skóry.

Chcesz pochwalić roodiee za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie mam się od czego przyczepić
  • Jestem posiadaczką tłustej i płytko unaczynionej cery. Za produkt zapłaciłam 14 zł. Używałam go 1 raz dziennie.

Krem pachnie ładnie, niemalże niewyczuwalnie. Jest gęsty. Nie jest ciężki, ani też najlżejszy. Nadaje się do tłustej cery. Jego atutem jest filtr spf 6, niski, ale jest. Dodatkowo krem zmniejsza widoczność zmarszczek. Oczywiście nie twierdzę, iż je usuwa, bo aż w takie właściwości kremu to nie uwierzę. Podczas stosowania produktu cera ładnie wyglądała, miała ładny koloryt, wyglądała zdrowo. Ale czy to zasługa tego kremu, to nie wiem. Zwłaszcza, iż z dobrego źródła dowiedziałam się, że niestety, ale wit. C w tym produkcie nie może być stabilna przez plastikowe opakowanie. Na brak nawilżenia też nie narzekam, choć raczej to nie jest nawilżenie na pięć gwiazdek.
    Daję my wysoką ocenę, ponieważ nie mam się do czego przyczepić.

Produkt jest dostępny w aptekach i sklepach zielarskich.

SKŁAD: Water, Butylene Glycol Dicaprylate/Dicaprate, Caprylic/Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Hydrogenated Coco-Glycerides, Butyl Mathoxydibenzoylmathane, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Methylene Bis-Benzotriazolyl Tetramethylbutylphenol, Sodium Acrylate/Sodium Acroloyldimethyl Taurate Copolymer, Isohexadacane, Polysorbate 80, Ascorbyl Glucoside, Methylsilanol Hydroxyproline Aspartate, Panthenol, Sodium Hyaluronate, Sodium Polyacrylate, PEG-8, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Ascorbic Acid, Citric Acid, Sodium Citrate, DMDM Hydantoin, Methylparaben, Ethylparaben, Parfum, Potassium Hydroxide.

Używam tego produktu od: 48 dni
    Ilość zużytych opakowań: jedno zużyte do końca

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Amalia1989 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jest dobrze...
  • Bardzo lubię Ziaje i z kosmetyków które ma ona do zaoferowania jestem w większosci zadowolona. Na krem trafiłam w jakims babskim pismidle, który zawierał jego próbkę. Po jej uzyciu, postanowiłam zaopatrzyc się w pełnowartosciowy produkt, gdyz spodobał mi się efekt na buzce po jego zastosowaniu. Krem sprawdza sie swietnie pod makijaz, nawilza twarz, zauwazyłam nawet spłycenie jakichs tam mikroskopijnych zmarszczek na buzce, wygładza, wyrównuje koloryt skóry, nie zapycha jej, a do tego niewiele kosztuje. Ziaja po raz kolejny mile mnie zaskoczyła.

Używam tego produktu od: pół roku...

Chcesz pochwalić Nathaliee85 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Jeden z ulubionych
  • *ładny zapach
    *dobry pod makijaż
    *szybko się wchłania
    * dobrze nawilża
    *CENA bardzo korzystna

W aptekach można znależć bardzo korzystne promocje na ten krem, np z serum pod oczy albo z płynem do demakijażu

Ilość zużytych opakowań: około 3

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić BlueRo za czytelną i pomocną recenzję?
  • delikatne nawilżenie.
  • Jest to pierwszy krem z Ziaji, z którym miałam do czynienia. Moja mama często zachwala produkty tej firmy, więc w końcu zdecydowałam się przetestować ich działanie również i na sobie.

Jest to bardzo delikatny krem. Jeśli ktoś potrzebuje intensywnego nawilżenia niech po niego nawet nie sięga. Może okazać się mało wystarczający. Świetnie natomiast sprawdza się pod makijaż. Szybko się wchłania i bardzo dobrze rozprowadza się na nim podkład.
    Dodaje skórze blasku i minimalnie wyrównuje koloryt. Co do profilaktyki zmarszczek - trudno to stwierdzić. Widocznych na pewno nie spłyca, a jeśli pomógł w powstawaniu następnych to bardzo mi miło. Po dłuższym jego stosowaniu można zauważyć, że skóra na twarzy jest zdecydowanie jędrniejsza, jednak taki efekt wymaga cierpliwości.
    Krem ma bardzo fajną konsystencję, przyjemny zapach i umieszczony jest w plastikowej tubce. To sprawdza się idealnie na początku. Zwłaszcza docenia się walory tego opakowania, kiedy często się podróżuje. Jednak pod koniec stosowania bywa to uciążliwe. Trudno się go wydobywa, konieczne jest rozcięcie opakowania, a to już uniemożliwia bezpieczne transportowanie go z miejsca na miejsce.
    Jest wydajny, tani i ogólnie dostępny.

PODSUMOWUJĄC: Lekki, przyjemny krem przeznaczony dla tych kobiet, które nie potrzebują mocnego nawilżenia.

Używam tego produktu od: ponad pół roku

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić dispersi za czytelną i pomocną recenzję?
  • trzeba byc cierpliwym
  • Gdy skończył mi sie krem Ava, Zielona Herbata, Q10 + R, postanowiłam wyprobować krem Alterry na noc z Dziką Różą, który to strasznie przesuszył mi skórę. Ziaja z wit C miała za zadanie podreperowac mi buźkę, a dodatkowo sprawić te cuda wymienione przez producenta.

Buziak jest jeszcze bardziej poplamiony, wszystkie przebarwienia wyszły do wierzchu, sa bordowe i wyraźne, koloryt skóry zrobił sie niezdrowy i wyblakły, bez polotu, bez blasku, a d tego cera nadal jest przesuszona + naroiło sie masę zaskórników na całej twarzy. Do tego nie tylko się świeci ale tez lepią się do twarzy włosy, wchłania sie bardzo powoli i nie do końca. Ponadto z wierzchniego kartonika mogli zrezygnowac (szkoda drzew)

Oczywiscie zaraz po aplikacji buziak jest mięciuteńki, gładki w dotyku, skóra ładnie pachnie (podobnie do żelu Mann & Schroeder, Mariella Rossi, Afrika Safari), ale świeci się strasznie i krem wybija plackami spod pudru, choc wczesniej mój sprawdzony puder nigdy tak nie robił.

Ogólnie to jest plusowo: ochrona niska spf 6, ładna tuba (jak w kremie z kuracji antybakteryjnej Ziaji MED), dostepność świetna (apteki), cena niska (11 - 14 zł), Zaja nie testuje na zwierzętach, podoba mi się zapach. Niestety są i minusy

W 5 dni podleczyłam buziaka innym kremem i niecodziennie, ale nadal aplikuje Ziaje by ją zużyc do końca.

EDIT:
    jestem zadowolona, buziak podleczony, nieprzesuszony, poomogła zmiana myjadła do twarzy. Kremik Ziaji jest ok, choć to raczej krem na długi dystans, a nie polubiłam go aż tak by używać tuba za tubą.

Ilość zużytych opakowań: końcówka

Chcesz pochwalić Silwena za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry
  • Jako fanka Ziaji musiałam wypróbować ten krem. Plusem jest to, że ten krem zapewnia PROFILAKTYKĘ zmarszczek. Jak się skończyłam moja przygoda z kremem przeciwzmarszczkowym pisałm w innej recezji.
    Dopiero wyszłam z wieku szczenięcego, ale już pojawiają się u mnie pierwsze zmarszczki, gdyż mam bardzo suchą skórę.
    +jak zawsze: cena
    +zapach
    +nieźle nawilża, chciaż zadażają się dni, że jest za lekki
    +rzeczywiście poradził sobie z płytkimi zmarszczkami na czole
    +produkt polski
    +/-trochę szybko go ubywa

minusów brak.
    Jako zagorzała fanka Ziaji gorąco polecam osobom z suchą, skłonną do zmarszczek skórą.

Ilość zużytych opakowań: 1/3 pierwszego

Chcesz pochwalić atopia za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dla mnie bomba
  • Od jakiegoś czasu mam spory problem z dobraniem kremu, bo wiele wywołuje u mnie reakcję alergiczną. Po poprzednich wyrzutach miałam też na twarzy rozszerzone naczynka i ogólnie buzia nie miała jednolitego kolorytu. Do czasu, aż zaopatrzyłam się w ten krem.
    Jest bardzo delikatny, nie podrażnia. Moja skóra jest rozświetlona, koloryt się nieco wyrównał. Krem jest dla mnie idealny pod makijaż, nie wałkuje się, super się wchłania i nie tłuści. Nawilża jak należy. Jest opakowany w higieniczną tubkę, więc nie grzebię paluchami ani nie kaleczę się z łopatką po słoiku. Dla mnie hit ostatnich miesięcy.Używam tego produktu od: Listopada 2012Ilość zużytych opakowań: Jedno całe. Rozpoczynam drugie.

Chcesz pochwalić Fruchtgeele za czytelną i pomocną recenzję?
  • Dobry
  • Zalety:
    \n
    \n- wydajny
    \n- łatwo się rozprowadza, ma odpowiednią konsystencje
    \n- skóra wydaje się bardzo delikatna w dotyku po uzyciu
    \n- zaobserwowałam to, że zmiejsza widoczność płytkich zmarszczek, . Stosuje jakieś 4 tygodnie.
    \n- stosunkowo tani
    \n- poprawia koloryt cery, nadaje się pod makijaż
    \n- szybko się wchłania, i dobrze nawilza, a mam cere która łatwo sie przesusza, takze zamiat kremu nawilżajacego daje radę.
    \n- zapach jest przyjemny, ale nie bardzo intensywny czyli na +
    \n
    \nWady:
    \n- dość mozno podrażnia oczy ( ale ja mam alergię na sporo kosmetyków także może to tylko na mnie tak działa)
    \n- zapycha pory. I to najwiekszy problem
    \n- mały filtr, ale zawsze 6 to lepiej niż nic

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić Gomra za czytelną i pomocną recenzję?
  • za ta cene w porzadku,jak to u ziaji
  • Krem kupiłam jakis mieciac temu i od tamtej pory stosuje regularnie,w aptece za swiateczny zestaw z kremem na noc z tej linii oraz płynem micelarnym w prezencie zapłaciłam 22 złote.
    Szkoda było nie wziac,tym bardziej ze odkad sie te kremy pojawiły postanowiłam je przetestowac.
    Dodam jeszcze tylko ze oceniam działanie kremu na dzien,nie stosuje wersji nocnej bo w tym zakresie obecnie przeprowadzam kuracje uzuwajaca oznaki zmeczenia-pisze o tym dlatego ze mozliwym jest ze stosowane obydwa - połaczeniu krem na dzien +noc mogłyby zadziałąc jeszcze lepiej.

Skusiła mnie ta witamina c ktora ma cudowne własciwosci rozswietlajace i wyrownujace koloryt,szukałam w tym kremie niejako uzupełnienia dla mojego obecnego specyfiku ktory stosuje na noc,ktory rowniez poprawia koloryt skory jednak nie nadaje sie dla mnie absolutnie na dzien.

Co do samego kosmetyku:
    Opakowanie-wygodna,poreczna,solidna,ziajowa tubka,charakterystyczna dla linii med,szkoda tylko ze trzeba odkrecac tubke,przydałby sie zatrzask

Zapach-lekko cytrusowy z mocno pudrowa nuta,bardzo delikatny,uprzyjemnia stosowanie kosmetyku

Konsystencja-w sam raz ,nie za gesta,dobrze sie aplikuje i wchłania,wystarczy niewielka ilosc produktu aby nakremowac twarz co czyni go bardzo wydajnym

Działanie:
    ***rzeczywiscie rozswietla skore,działanie jest i dorazne i przy regularnym stosowaniu bardziej długotrwałe
    -koloryt skory delikatnie wyrownuje sie
    -buzia wyglada na swiezsza,bardziej wypoczeta
    -delikatnie ujedrnia-ale ja nie mam wielkich zmarszczek
    -zdarza mi sie wychodzic z domu po uzyciu tego kosmetyku bez podkładu i nie ma sie czego powstydzic

-na minus zalicze to ze delikatnie mnie zapachał,co prawda nie mam krostek ale zaskorniki sie nieco namnozyłyza to odjełam gwiazdke.
    Sam w sobie krem nie jest zły,nawilza,rozswietla,owszem,dobrze spisuje sie pod makijazem,nadaje fajny poslizg ale kuracja dermatologiczna bym go nie nazwała
    To kolejny przyzwoity krem od ziaji ktory w swoim przedziale cenowym jest kosmetykiem dobrym i słuzacym skorze ale nie jest to jakis hit.Sadze ze kazda z nas miewała lepsze
    Dodam jeszcze ze trzeba zuzywc go systematycznie bo witamina C nie jest trwała i szybko sie ulatnia,mysle ze mogłby stracic swoje własciwosci
    warto sprobowac i sie przekonac
    Używam tego produktu od: miesiacIlość zużytych opakowań: koncze1

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić ethernalmagic za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wart swojej ceny
  • A więc, pierwsze użycie kremu zrobiło na mnie wrażenie. Pracuję w godzinach nocnych, w suchym środowisku, więc rano po nałożeniu tego cuda moja skóra odżyła. Stała się lekko nawilżona i miła w dotyku.
    Krem idealnie nadaje się pod makijaż, nie roluje się i nie pozostawia tłustego filmu.
    Cena jest śmiesznie niska.
    Mam 35 lat i cerę mieszaną, niewiem jeszcze jak działa na zmarszczki, bo za krótko go używam.
    Aaa, zakupiłam dodatkowo też Esencję Rewitalizującą z tej samej serii, używam jej po nałożeniu kremu. O dziwo nie mam tłustej twarzy.
    A jak spłycą mi zmarszczki to dodam adnotację.
    Polecam.

Używam tego produktu od: od kilku tygodni

Chcesz pochwalić wioluchna za czytelną i pomocną recenzję?
  • Wyrównuje koloryt skóry
  • Nie czyni cudów, jednak świetnie nawilża. Przez cały dzień moja skóra była przyjemnie świeża, delikatna. Idealnie nadaje się pod makijaż. Mam nawet wrażenie, że się dłużej trzyma na twarzy.

Rewelacyjnie wyrównuje koloryt. To jego największa zaleta i bardzo mi to odpowiada.

Zmarszczek nie redukuje (przynajmniej mimicznych), podoba mi się jednak że ma filtry uv. To duży plus.

Używam tego produktu od: paru tygodni
    Ilość zużytych opakowań: jedno niecałe

Chcesz pochwalić saltss za czytelną i pomocną recenzję?
  • Awaryjny
  • Oceniam krem na podstawie 6 próbek, które wystarczyły mi na miesiąc regularnego stosowania.
    Co prawda krem nie jest przeznaczony dla mojej skóry, ponieważ nie potrzebuję ujędrnienia, ale skoro już trafił w moje ręce to postanowiłam spróbowac. Mam cerę mieszaną, problematyczną, z wypryskami i przebarwieniami. W okresie jesiennym łatwo ulega przesuszeniom, z którymi mój codzienny krem sobie nie radzi. Dlatego kiedy moja cera stała się sucha i swędząca, postanowiłam sięgnąc po Ziaję. I w tej roli sprawdził się znakomicie.
    Stosowowałam go nieco inaczej niż zaleca producent i nakładałam go tylko na noc.

* Konsystencja - zwarta, kremowa, dośc gęsta

* Aplikacja - przyjemna, krem troszkę się maże i wymaga lekkiego wmasowania, ale nie stanowi to problemu

* Działanie - dla mnie okazał się za ciężki na dzień, ponieważ nie wchłania się całkowicie, nie nadaje się pod makijaż, zostawia delikatny ochronny film, dobrze nawilża i koi podrażnioną skórę, nie zapycha, nie zauważyłam ujędrnienia, ale jak wspomniałam nie mam zmarszczek, nie zauważyłam także jakiegoś szczególnego wpływu wit. C, ogromny plus za faktor SPF 6, trochę za mało, ale ważne, że w ogóle o tym pomyslano; najważniejsze było dla mnie odżywienie i nawilżenie skóry i to mi zapewnił, cera ma ładniejszy koloryt, wygląda zdrowo

* Zapach - początkowo myślała, że krem jest bezzapachowy, ale wyczuwam delikatną woń alkoholu, nie przeszkadza mi to jednak.

Bardzo wydajny.

U mnie sprawdził się w roli opatrunku na podrażnioną skórę. miesięczna kuracja sprawiła, że moja skóra mimo problemów, jest w zdecydowanie lepszej kondycji.

Ilość zużytych opakowań: 6 próbek

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić sensualitat za czytelną i pomocną recenzję?
  • Ideał
  • Uzywam tego specyfiku już od jakiegoś czasu i jestem nim wręcz zachwycona.

W ręce wpadła mi próbka i opis mnie odrobinę zniechęcił - skóra dojrzała? To nie dla mnie. Jednak pewna nagła sytuacja zmusiła mnie do jego użycia i byłam bardzo mile zaskoczona.

Po pierwsze, dobra konsystencja, po drugie - niesamowicie dobrze się rozprowadza, no i był bardzo lekki. Do tej pory trudno bylo mi znaleźć krem, który by mi odpowiadał - wszystkie były zbyt cięzie, zatykały pory, powodowały wypryski, nie nawilżały, w żaden sposób nie pomagały.

Tymczasem Ziaja ujędrniła i wygładziła moją skórę, stała się bardziej promienna. Jestem tak zachwycona tym blaskiem, że przestałam w ogóle używać purdów i podkładów, bo taki mat nadawał efekt maski. Witamina C dobrze się spisała - wyglądam świeżo i naturalnie, niezaleznie od sytuacji.

Zdecydowanie polecam - najlepsze efekty daje wklepywanie

Używam tego produktu od: Dwóch miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: niecałe jedno

Chcesz pochwalić Alejsha za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Zaczełam od próbki kremu.. no i okazalo sie strzałem w 10!!!!
    Mam cerę problematyczną, każdy krem mnie uczula, także staram się stosować apteczne specyfiki. Miałam już krem na noc i potrzebowałam na dzień, a ten okazał się zdziwieniem Idealnie napina i nawilża moją cerę świetnie współgra z moim kremem na noc jakim jest La Roche Posay Effaclar Duo, który wysusza skóra. No a Ziaja świetnie ją nawilża i odziwo nie uczula i nie mam po niej wysypu. Nawet uspokoiła moją buzię i wygląda znacznie lepiej naprawdę polecam wszystkim. A pod makijaż też nie jest zła
    Także krem na 5+

Ilość zużytych opakowań: w trakcie zużycia

Chcesz pochwalić anika1307 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Zwykły - nie zabija, nie wzmacnia
  • Przede wszystkim jestem urzeczona delikatnym zapachem kremu - pachnie jak cytrynowy jogurtSprawia to, że aplikacja kremu jest wcale przyjemna i miła.
    Krem jest treściwy, gęsty, ale nie tłusty! Nie obciąża skóry, daje jednak uczucie, że jakaś warstewka pokrywa dodatkowo skórę.
    Poza tym nic innego nie zaobserwowałam. Nie wysusza, ale też spektakularnie nie nawilża. Ot, utrzymuje zastany stan skóry na jednakowym poziomie. Nie rozjaśnia i nie rozświetla cery. Wpływu na przebarwienia nie ma. Czy ujędrnia? Raczej sprawia wrażenie, bo moim zdaniem jego wpływ na włókna podporowe skóry jest znikomy.
    Ogólnie: jest to przyzwoity dzienny krem. Nie różni się niczym od zwyczajnych podstawowych kremów. Dobry do codziennej pielęgnacji, jednak slogan"kuracja dermatologiczna" zobowiązuje do czegoś więcej...

Używam tego produktu od: ok. 2 m-ce
    Ilość zużytych opakowań: 2 opak. (50 ml)

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić jocelyne mary za czytelną i pomocną recenzję?
  • gdyby nie to "rozświetlenie"....
  • Odkąd pojawiły się kosmetyki z serii med co i raz sięgam po któryś krem do twarzy. Ten chyba wypada najlepiej spośród wszystkich przeze mnie stosowanych.

Dość dobrze się wchłania, ale na pewno nie do matu (ale i tak lepiej niż wersja niebieska czy szara). Pozostawia jednak na twarzy rozświetlenie, które mi osobiście nie przypadło do gustu.
    Jeśli chodzi o ujędrnienie, napięcie skóry itp. to tu efekty można zaobserwować pewnie po zdecydowanie dłuższym używaniu niż jedno opakowanie. Dla mojej 30 letniej cery jest wystarczające.
    Wyrównanie kolorytu - nie zauważyłam.
    Niestety nie ma zbyt trwałych właściwości nawilżających.
    Nie zauważyłam zapychania.
    Dobrze współpracuje z kosmetykami mineralnymi.
    Przyznałabym 4 gwiazdki, ale to rozświetlenie niestety przebija przez podkład (i nie jest wynikiem nie wchłonięcia się kremu) i wygląda niestety "tłusto".
    Może wrócę do niego, po okresie zimowym....

Używam tego produktu od: 2 miesiąceIlość zużytych opakowań: zużyte pierwsze

• Kupiłabyś ten produkt ponownie? Nie_wiem
Chcesz pochwalić maga.pol za czytelną i pomocną recenzję?
  • Warto spróbować
  • Krem udało mi się zakupić w aptece za niecałe 12 razem z płynem micelarnym ziaja. Ostatnio próbuję kosmetyki, które zawierają witaminę C, więc padło i na ten produkt.
    + krem bardzo dobrze się wchłania
    + nie pozostawia na twarzy tłustej warstwy
    + nadaje się jako baza pod makijaż. Podkład dobrze się trzyma
    + nie uczula i nie drażni przy stosowaniu w okolicach oczu
    + przy codziennym stosowaniu przez miesiąc, skóra jest widocznie lepiej nawilżona i napięta
    + nie zapycha
    + zawiera filtr 6. Nie jest wysoki, ale zawsze coś.
    + cena
    + ma bardzo przyjemny zapach

- nie rozjaśnił jakoś specjalnie cery, ale też nie spodziewałam się tego po kremie w takiej cenie.

Polecam osobom, które chcą zacząć swoją przygodę z kosmetykami z witaminą C.

Używam tego produktu od: 1.5 miesiąca

Chcesz pochwalić carol_be za czytelną i pomocną recenzję?
  • średni
  • Krem jest jak dla mnie średni spodziewałam sie po nim czegoś wiecej...
    +jest tani
    +wydajny
    +bardzo dobrze się wchłania nie pozostawia tłustej warstwy,dość dobrze nawilża
    +nie spowodował u mnie powstawania zaskórników
    +ładnie pachnie
    minusy:
    -skład (spodziewałam się lepszego po seri Med ziaji)
    -nie zauważyłam rozjaśnienia przebarwień ani rozświetlenia cery jak obiecuje producent

Skład;
    -butyl methaxydibenzoylmethane
    -cetearyl alcohol
    -dimethicone
    -methylene bis-benzotriazolyl tetramethylbutylphenol
    -sodium acrylate/sodium acryloyldimethyl taurate copolymer
    -isohexadecane
    -ethylparaben
    -parfum
    -potassium hydroxide

Używam tego produktu od: 1 miesiąc

Chcesz pochwalić Izabella24o za czytelną i pomocną recenzję?