Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Powiększ Ziaja Med, Kuracja Dermatologiczna z Witaminą C, Krem ujędrniający na dzień

Zgłoszony przez mtr

Witamina C jest to jeden z najbardziej przebadanych surowców kosmetycznych i farmaceutycznych, ale jako kwas L-askorbinowy jest niestabilna i bardzo łatwo ulega dezaktywacji pod wpływem temp. światła, tlenu i niewłaściwego pH. oraz mało trwała w roztworze wodnym, nierozpuszczalna w oleju. Dlatego firma Ziaja w kosmetykach tej serii zastosowała połączenie kwasu askorbinowego z cząsteczką glukozy, która jest:
- Stabilną witaminą C w formie naturalnego glukozydu.
- Odporną na czynniki utleniające i jony metali.
- Jest trwała w produkcie i trwała po wniknięciu w skórę.
- Stopniowo uwalniania i wykazuje długotrwałą aktywność.
- Jest bio-dostępna.
Te właściwości zastosowanej przez Ziaja witaminy C dają możliwość zastosowania w preparatach kuracji dermatologicznej stężenie witaminy C to 0,5% (w produkcie `Kuracja dermatologiczna z witaminą C, Esencja rewitalizująca` stężenia 1% witaminy C).
Nawilżająca emulsja z aktywną i stabilną witaminą C jest oparta na:
- biotechnologii enzymatycznego, stopniowego uwalniania witaminy C,
- synergicznym połączeniu z kwasem hialuronowym i hydroxyproliną dla optymalizacji skuteczności,
- długotrwałym oddziaływaniu na skórę po aplikacji.
Problem: skóra potrzebująca intensywnej odnowy – cienka, o niskiej spoistości, zwiotczała, z widocznymi zmarszczkami i przebarwieniami, pozbawiona zdrowego kolorytu i młodzieńczego blasku.
Wskazania: profilaktyka przedwczesnego starzenia się skóry - sugerowana pielęgnacja 30+, po zabiegach dermatologicznych i estetycznych, dla osób o obniżonej kondycji skóry, szarej i zmęczonej.
Efekty:
- przyśpiesza produkcję włókien podporowych – kolagenu i elastyny,
- wzmacnia efekt spoistości i jędrności naskórka,
- redukuje parametry wiotczenia skóry,
- długotrwale wygładza zmarszczki,
- odmładza skórę przez rozświetlenie i wyrównanie kolorytu,
- zapewnia codzienną ochronę przed promieniowaniem UV.

• Użytkownik
    Chwalona: 6 raz(y)
  • swietny krem
  • Szukałam kremu na zimę, który ochroni moją skórę przed wiatrem i mrozem. Idealny!

Mam skórę mieszaną z tendencją do przesuszania. Wprawdzie w wieku 28 lat zależy mi na składnikach kremu, które wspomagają jej kondycję i działają przeciwstarzeniowo, a ten krem ma witaminę C. Stosuję go na tonik i serum, potrzebuje trochę czasu żeby się wchłonąć. Oczekiwałam po prostu ochrony przed wiatrem i nawilżenia, ale okazało się że krem też napina skórę i rozjaśnia ją!
    Jak na tą cenę to miłe zaskoczenie.
    MImo, że mam tendencję do zapytachania, ten krem tego nie robi.
    Generalnie całkiem dobry kosmetyk za przyzwoitą cenę. Myślę, że będę wracać.
    Konsystencja jest raczej tłustsza, więc latem raczej bym się na niego nie zdecydowała, lecz zimą jest świetny.

Chcesz pochwalić hafla za czytelną i pomocną recenzję?
  • regeneruje i ujędrnia!
  • Krem ma korzystne właściwości dla mojej skóry, głównie z uwagi na skład witaminy c. Faktycznie działa regenerująco na skórę i ujędrnia miejsca, w których pojawiają się zmarszczki.
    +szybko się wchłania
    +lekka konsystencja, nie obciąża skóry
    +ściąga cerę (ale delikatnie): ujędrnia, regeneruje, redukuje widoczne zmarszczki
    +wygładza
    +poprawia koloryt
    +bardzo wydajne opakowanie
    +niska cena

Używam tego produktu od: 3-4 miesięcy
    Ilość zużytych opakowań: 1 niecałe

Chcesz pochwalić karolinaak za czytelną i pomocną recenzję?
  • ani szkodzi, ani pomaga
  • Krem kupiłam, ponieważ od dłuższego czasu szukam dobrego kremu z witaminą c, aby skóra była odżywiona, aby krem miał właściwości uspokajające i kojące oraz by współgrał z podkładem. Niestety niczym specjalnym się nie wyróżnił. Porównując, wolę kupić zwykłą niwea, efekt ten sam, a nawet lepszy bo nivea nie podrażnia.

Plusy:
    - delikatny
    - dobrze się wchłania
    - niedrogi
    - ma ładny zapach

Minusy:
    - po nałożeniu podkładu, krem się roluje
    - skóra zaczyna się świecić
    - po zużyciu połowy tubki pojawiły się czerowne krostki
    - nie ujędrnia
    - nie rozświetla
    - pojawił się problem z wyciskaniem kremu

Używam tego produktu od: 1 msc
    Ilość zużytych opakowań: 1 tubka

Chcesz pochwalić wiki051088 za czytelną i pomocną recenzję?
  • super
  • Krem bardzo delikatny, o przyjemnym zapachu. Faktycznie ujędrnia skórę, która dzięki temu staje się gładsza już po pierwszym użyciu. Bardzo dużo plusów jak za tak niską cenę. Oprócz tego prawie w każdej drogerii dostaniemy ten kremik. Minusem jest jedynie wydajność i należy uważać, żeby kremu nie używać pod podkład, gdyż zrobi nam się bardzo świecąca twarz.

Używam tego produktu od: używam produktu od pół roku
    Ilość zużytych opakowań: 2 całe opakowania

Chcesz pochwalić kuczmanska za czytelną i pomocną recenzję?
  • całkiem ok
  • plusy
    dobrze się wchlania
    ładnie pachnie
    minusy
    cena
    Ógólnie bardzo dobry ładnie pachnie i się wchłania , mógłby być trochę tańszy, trzeba stosować długo aby było widać efekty. Ogólnie polecm

Ilość zużytych opakowań: 2 małe

Chcesz pochwalić kasia6911 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Całkiem niezły
  • Krem jest całkiem tani i wydajny. Używałam dwa razy dziennie, raz odrobinę przed wyjściem, raz więcej do masażu twarzy, a nawet nie zniknęło mi pół tubki. Po wchłonięciu się skóra staje się sprężysta i wydaje mi się, że promienna. U mnie po dłuższym czasie stosowania wywołał wysyp malutkich krostek. Po odstawieniu kremu problem znikł. Po zrobieniu przerwy znowu zaczęłam używać, jednak krostki powróciły. Ogólnie za taką cenę jestem zadowolona. Zapach ma delikatny, przyjemny. I co najważniejsze : nie zostawia tłustego filmu i świecącej twarzy.

Ilość zużytych opakowań: 1 w połowie

Chcesz pochwalić Lanithro za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry krem do codziennej pielęgnacji
  • Bardzo dobry krem do stosowania do codziennej pielęgnacji. Delikatna konsystencja, doskonale sie rozprowadza i szybko wchłania sie w skórę. Z czasem stosowania skóra zdecydowanie wygląda zdrowiej, jest bardziej ujędrniona oraz dobrze nawilżona. Oczywiście oceniam produkt w stosowaniu go zarówno na dzień jak i na noc, bo dzieki temu zyskuje sie lepszy efekt. Doskonala cena, dobre i wygodne opakowanie, nie zajmuje duzo miejsca idealne na podroze a przede wszystkim duza pojemność kremu oraz wydajność. Polecam

Ilość zużytych opakowań: 2 opakowania

Chcesz pochwalić night747 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Nie jestem pewna, czy on coś daje
  • Kupiłam ten krem przede wszystkim ze względu na zawartosc wit. C i liczylam na to, ze pomoze mi uporac sie z przebarwieniami slonecznymi. Niestety nic takiego sie nie stalo. Nie zauwazylam tez poprawy kolorytu skory ani zwiększenia napiecia.

Wlasciwie to tez krem nie robi nic poza tym, ze nie szkodzi. Ma przyjemna konsystencję, nietłusta, łatwo się wchłania, prawie nie ma zapachu.

To jednak dla mnie za mało jak na to, bym miala kupic go ponownie.

• Kupiłabyś ten produkt ponownie?
Chcesz pochwalić basik za czytelną i pomocną recenzję?
  • bardzo lubię
  • Bardzo lubiłam ten krem i chętnię sięgnę po niego ponownie

+bardzo dobrze nawilża
    +świetnie sprawdza się pod makijaż
    +nadaje skórze zdrowego blasku
    +ujednolica koloryt
    +szybko się wchłania
    +kremowa, dość bogata konsystencja
    +przyjemny lekki zapach
    +nie zapycha
    +tani
    +posiada SPF

-niestety po zużyciu ok. 2/3 kremu zaczynają się pojawiać problemy z wyciskaniem z tubki, a pod koniec jest już to prawie niemożliwe, wymaga przecięcia, a niestety dość szybko po tym przysycha
    -niewydajny, nakładając go tylko na dzień zuzyłam tubkę w 3 miesiące (zwykle w tyle zużywałam krem, który używałam na dzień i na noc), zapewne jest to spowodowane konsystencją

Mimo tych wad uważam, że jest to świetny krem

Używam tego produktu od: ok. 3 miesięcy

Recenzja otrzymała 1 pochwał. Chcesz pochwalić Taja_007 za czytelną i pomocną recenzję?
  • Bardzo dobry kremik
  • PLUSY:
    - cena
    - dostępność
    - dobrze nawilża
    - bardzo ładnie wygładza skórę
    - poprawia koloryt
    - jest lekki, łatwo się rozprowadza i szybko wchłania
    - nadaje się pod makijaż
    - nie zapycha, nie uczula

MINUSY:
    - nie wierzę w działanie przeciwzmarszczkowe tego kremu

Chcesz pochwalić patimayoness za czytelną i pomocną recenzję?

Zamknij